PDA

Επιστροφή στο Forum : Κτιστάκης Στέλιος



Σελίδες : 1 [2]

m3ssias
21-02-12, 15:40
Ειδα το θεμα κ εγω.....Δεν μπορω ακομη να το πιστεψω.....Στεναχωρεθηκα παρα πολυ, ευχομαι να αναρρωσει γρηγορα και να ειναι παλι γερος κοντα μας...
Bodybuilderας, Κρητικος, περηφανος Ελληνας ο Στελαρας, τον εκτιμω πολυ και ευχομαι ο θεος να τον εχει καλα....ειμαι αισιοδοξος γιατι ειναι παλλικαρι...

141004
21-02-12, 16:01
http://www.youtube.com/watch?v=Aw33SugiTn4&feature=player_embedded#at=70
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ !!!ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΩΣΗ ΤΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ

Eddie
21-02-12, 17:00
Καλη αναρρωση στον Στελιο!!!Ειναι παλικαρι,δε μασαει..

saxogiannos
21-02-12, 17:26
παρακολουθω αρκετο καιρο το φορουμ αλλα σπανια γραφω.στελιο δεν γνωριζομαστε ,αλλα μεσα απο το τοπικ σου ειναι σαν να σε ξερω.σου ευχομαι ολοψυχα καλη αναρρωση

Χρήστος Τριανταφύλλου
21-02-12, 19:03
Στελιο σου ευχομαι γρηγορα κ δυνατος κοντα μας.
Μονο απο τα γραπτα σου κ χωρις να σε ξερει κανεις προσωπικα ,φαινεσαι παληκαρι κ ανθρωπος με πνευμα .

ovelix
21-02-12, 19:15
φιλαρακι δεν σε ξερω αλα το μεσημερι ηπια μια ρακι στην υγεια σου, να`σαι καλα

ελμερ
21-02-12, 19:23
Στελιο,σιδερενιος και γρηγορα κοντα μας.......

ελμερ
21-02-12, 19:29
Παιδια βρηκα στο Ιντερνετ ενα καλο νεο....απ το www.neatv.gr η ειδηση ειναι 7 ωρες γραφει για το Στελιο αυτολεξει "υπεβλήθη σε χειρουργική επέμβαση, η κατάστασή του θεωρείται σταθεροποιημένη, ενώ την Τετάρτη θα υποβληθεί και σε νέα επέμβαση. Οι πληροφορίες αναφέρουν ότι έχει επικοινωνία με το περιβάλλον και δεν είναι διασωληνωμένος."....μπραβο ρε Στελιο παντα παλικαρι εισαι!!!!!!:thumbup::welcome:

bodystyle
21-02-12, 23:41
στελαρα κρατα γερα,εισαι παλικαρι.κρητικαρος και ελληνας.ελπιζω συντομα να το ξεπερασεις και να τα πουμε.

Jorgos
21-02-12, 23:54
Μόλις ενημερώθηκα τι έγινε... έχω και εγώ σοκαριστεί... :(

Φίλε Στέλιο, σου εύχομαι περαστικά, γρήγορα να γίνεις καλά και να γυρίσεις κοντά στους δικούς σου ανθρώπους...

gym
22-02-12, 00:48
περαστικα να ειναι ολα ευχομαι!:toast:

Levrone
22-02-12, 01:08
παιδες, 2 πραγματακια μια και ζω στο Ηρακλειο..

ολοι εχουμε παθει σοκ, τα γεγονοτα ειναι γνωστα απο χτες και η τοπικη κοινωνια ειναι συγκλονισμενη..

προσωπικα δεν ανεφερα κατι λογω του οτι κουβεντα στην κουβεντα βγαινουν "ραδιο αρβυλες" και αλλοιωνεται η αληθεια..

ο Στελιος ειναι αντρας δυνατος. Ευχη και βεβαιοτητα ειναι να επιστρεψει οσο πιο γρηγορα στο σπιτι του και να ξαναγραψει με το γνωστο του τροπο στο φορουμ.

ερωτησεις , "τι;" , "πως;" "γιατι;" δεν εχουν καμια σημασια και πολυ σωστα απουσιαζουν απο τα ποστ ολων.. Αυτα ειναι θεματα αλλων. Εμεις ειμαστε φιλοι του Στελιου και απλα ευχομαστε ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!

Δυναμη Στελαρα!

Polyneikos
22-02-12, 08:13
Περαστικα στον Στελιο και να γυρισει σιδερενιος του ευχόμαστε,ειναι μαχητης και θα τα καταφερει ,αυτη θα ειναι η μεγαλύτερη του νικη:thumbup::thumbup:

Dark
22-02-12, 12:11
Περαστικά! Καλή ανάρωση εύχομαι!

FiVo-Alex/City
22-02-12, 13:36
Περαστικά και σύντομα όρθιος και ξανά στην παρέα μας.

8avos
22-02-12, 15:25
μόλις διάβασα και ανατρίχιασα!Στέλιο είσαι απο τους μεταδοτικούς και χαρισματικούς ανθρώπους που κάνουν μόνο καλό!πάρε το χρόνο σου,περαστικά σου,ξεκουράσου και όποτε κρίνεις ξαναμπές να μας επιρεάζεις-προτρέπεις θετικά για το άθλημα που τόσο αγαπάς.

Muscleboss
22-02-12, 15:28
Να ευχηθω και εγώ καλή ανάρρωση στο Στέλιο και να ξεπεράσει γρήγορα αυτή την ατυχία...

flexakis
22-02-12, 15:50
Περαστικά Στέλιο,έχεις τις ευχές όλων των ανθρώπων του χώρου,και σύντομα κοντά μας.

Dreiko
22-02-12, 16:08
Περαστικα σου ευχομαι Στελιο...καλη αναρρωση....και να επιστρεψεις δυνατοτερος...

KATERINI 144
22-02-12, 16:10
Στέλιο περαστικά να είναι και να βγεις δυνατότερος.

tu5j4
22-02-12, 18:02
εύχομαι καλή ανάρρωση, σιδερένιος και σύντομα κοντά μας

charchar
22-02-12, 18:05
Βάστα γερά κρητίκαρε !! Σε θέλουμε όλοι πίσω γερό και δυνατό !!

rey1989
22-02-12, 18:15
περαστικά , καλή ανάρρωση

grego
22-02-12, 19:31
κριμα ,ειλικρινα κριμα περαστικα στελιο κ η παναγια μαζι σου φιλε!

Διακογιαννης Γιαννης
22-02-12, 23:57
Φιλε Στελιο,βαλε τα δυνατα σου εσυ,και μαζι και με τις δικες μας προσευχες ,ολα θα πανε καλα.

TRIANTAFYLLOU
23-02-12, 02:07
εύχομαι να περάσουν όλα και να είναι μια κακή ανάμνηση , έμαθα τα νέα για την κατάστασή του απο κάποιον φίλο απο κρήτη και είμαι σίγουρος ότι γρήγορα θα γίνει καλά , γιατι έχει και τα ψυχικά αποθέματα που χρειάζονται σε τέτοιες περιπτώσεις και οι ευχές όλων να γίνουν πραγματικότητα

Levrone
23-02-12, 16:23
τα νεα απο το Στελιο ειναι καθε μερα και καλυτερα!

παρακολουθουμε την εξελιξη, αργοτερα και απο κοντα!

Περιμενουμε ακομα καλυτερα νεα , αν και νομιζω συντομα θα μπει και θα γραψει στο φορουμ!

xelashai
23-02-12, 16:25
τα νεα απο το Στελιο ειναι καθε μερα και καλυτερα!

παρακολουθουμε την εξελιξη, αργοτερα και απο κοντα!

Περιμενουμε ακομα καλυτερα νεα , αν και νομιζω συντομα θα μπει και θα γραψει στο φορουμ!

μπραβο!...ευχαριστα νεα γιατρε...
να το ξεπερασει και συντομα να ειναι κοντα στην οικογενεια του..

ionos1
23-02-12, 16:39
Στελιο εισαι μαγκας και οι μαγκες δεν μασανε! Ευχομαι να εισαι παλι κοντα μας συντομα!

magic
23-02-12, 17:01
Μολις τωρα το ειδα στο star κριμα..ευχομαι περαστικα στον ανθρωπο...

LION
23-02-12, 17:10
Στελάρα, θέλω να σου εκφράσω την αμέριστη συμπαράσταση και συμπάθειά μου,για την υγεία σου.
Εύχομαι κι ελπίζω να πάνε όλα καλά και να βγεις νικητής από αυτή την "περιπέτεια"...

jimmy007
25-02-12, 04:46
Περαστικά στον Στέλιο.

Μήπως έχει κάποιος πιο ακριβείς ιατρικές πληροφορίες για το τι έχει γίνει ακριβώς?
Έχει κινητικότητα σε χέρια/πόδια?

crucified
25-02-12, 12:36
περαστικα! ευχομαι ολα να πανε καλα και να επανελθεις οπως πριν!

outnumb
25-02-12, 20:38
http://www.flashnews.gr/page.ashx?pid=3&aid=62128&cid=312

mens sana
28-02-12, 18:03
Στέλιο προσευχόμαστε για σενα...καλή ανάρρωση και σύντομα πάλι κοντά μας!

S. KTISTAKIS
04-03-12, 08:33
Σας ΕΤΧΑΡΙΣΤΩ για την αγαπη σας και προσευχομαι να ειστε παντα καλα

vaggan
04-03-12, 09:06
καλως ηρθες και παλι στην παρεα μας στελιο.:toast::toast::):):)

marvin
04-03-12, 09:12
Σας ΕΤΧΑΡΙΣΤΩ για την αγαπη σας και προσευχομαι να ειστε παντα καλα

:welcome:Καλημερα Κυριε Κτιστακη,ευχομαι καλη αναρωση γρηγορα.Καλως ηρθατε και παλι κοντα μας!!!!

Διακογιαννης Γιαννης
04-03-12, 11:04
Φιλε Στελιο καλη αναρρωση.Ελπιζω να τα πουμε στους αγωνες.

TRIANTAFYLLOU
06-03-12, 04:34
γειά σου ρε Στέλιο σήμερα είχαμε την κουβέντα σου με τον Στράτο και λέω πρέπει να είναι καλύτερα και να πέρασε την μετεγχειρητική κατάσταση .
εφόσον πέρασες την μεγάλη μπόρα , όλα θα φτιάξουν ξανα , εκείνο που μετράει και χρειάζετε σ αυτές τις περιπτώσεις είναι τα ψυχικά αποθέματα που δίνουν δύναμη και στο σώμα και η συμπαράσταση αυτών που είναι δίπλα σου :clap::clap:

jimmy007
06-03-12, 04:49
Περαστικά Στέλιο και σου εύχομαι να επιστρέψεις στην καθημερινότητά σου σαν να μην έγινε ποτέ το θλιβερό συμβάν.

ελμερ
06-03-12, 11:46
Καλημερα Στελιο,καλη αναρρωση και καλως ηρθες παλι στην παρεα μας!!!!!:toast::toast::toast::welcome:

Konstantinos!
06-03-12, 13:26
Καλημέρα και καλή ανάρρωση!!! Γερός και δυνατός!

Jimy
06-03-12, 20:35
Καλη αναρρωση και απο μενα Στελιο.Με το καλο να γυρισεις στους κανονικους ρυθμους της ζωη σου και να ειναι ολα σαν να μην εγιναν ποτε!:thumbup:

Galthazar
07-03-12, 01:41
Καλη αναρωση Στελιο, εισαι γιγαντας και το αποδυκνειεις αλλη μια φορα! Καλως ηρθες πισω στην παρεα μας γερος και δυνατος!

TRIANTAFYLLOU
19-03-12, 23:27
χθές μιλήσαμε με τον Στέλιο στο τηλέφωνο και χάρηκα που είναι σε καλή κατάσταση κυρίως ψυχολογική και με την περιγραφή που μου έδωσε κατάλαβα πως ήταν πολύ τυχερός μπροστα στην ατυχία του , ό άνθρωπος που το έκανε δεν ήταν και σε νορμάλ κατάσταση , τον βρήκαν διάφορες ουσίες στο αίμα και μια απο τις σφαίρες που βρήκαν τον στέλιο τον διαπέρασε βρίσκοντας στον τοίχο .

αν αντι για τον 4ο σπόνδυλο έβρισκε τον 3ο θα είχε πρόβλημα κινητικότητας και αισθήσεων στο επάνω μέρος του σώματος και τα χέρια ,δηλαδή πλήρη αναπηρία , τωρα δεν διατρέχει κάποιο κίνδυνο και έχει κάποιες αισθήσεις στα κάτω άκρα γεγονός που κάνει να υπάρχουν ελπίδες για βελτίωση στο μέλλον και αποκατάσταση των αισθήσεων των κάτω άκρων .

εύχομαι να πάνε όλα καλα να ξαναγίνει όπως πρίν και να μείνει μια κακή ανάμνηση :thumbup:

Διακογιαννης Γιαννης
20-03-12, 00:18
Ηλια ,σε ευχαριστουμε για τα νεα που μας αναφερεις ,οπως καταλαβαινεις ολοι ανυπομονουμε για να μαθουμε εξελιξεις απο τον Στελιο.

grtech
20-03-12, 00:31
εύχομαι να πάνε όλα καλα να ξαναγίνει όπως πρίν και να μείνει μια κακή ανάμνηση :thumbup:
:thumbup:

Φτάνει που περάσαν τα δύσκολα, τώρα μένει και με τη βοήθεια του Θεού να αναρρώσει πλήρως.

TRIANTAFYLLOU
20-03-12, 02:14
Ηλια ,σε ευχαριστουμε για τα νεα που μας αναφερεις ,οπως καταλαβαινεις ολοι ανυπομονουμε για να μαθουμε εξελιξεις απο τον Στελιο.

έτσι είναι Γιάννη ανήκουμε όλοι στο χώρο του ββ , μα πάνω απ όλα είμαστε άνθρωποι και είναι φυσιολογικό το ενδιαφέρον μας για ένα φίλο που μέχρι πρίν λίγο καιρό πότε απο κοντα μερικοί, πότε μέσω του φόρουμ ανταλλάσαμε απόψεις και με διαφωνίες ακόμη σε μερικά θέματα , αλλα πάντα καλοπροαίρετα .
και σίγουρα μετα το τραγικό αυτο γεγονός μερικά θετικά και ευχάριστα νεα , είναι καλό να ακούγονται και να μαθαίνουν οι φίλοι

panakos
20-03-12, 21:24
καλησπερα!
τωρα διαβασα τι εγινε και τοι ευτυχως ειναι καλα ο ανθρωπος!!
γερος και δυνατος φιλε μου!!!

S. KTISTAKIS
24-03-12, 07:08
χθές μιλήσαμε με τον Στέλιο στο τηλέφωνο και χάρηκα που είναι σε καλή κατάσταση κυρίως ψυχολογική και με την περιγραφή που μου έδωσε κατάλαβα πως ήταν πολύ τυχερός μπροστα στην ατυχία του , ό άνθρωπος που το έκανε δεν ήταν και σε νορμάλ κατάσταση , τον βρήκαν διάφορες ουσίες στο αίμα και μια απο τις σφαίρες που βρήκαν τον στέλιο τον διαπέρασε βρίσκοντας στον τοίχο .

αν αντι για τον 4ο σπόνδυλο έβρισκε τον 3ο θα είχε πρόβλημα κινητικότητας και αισθήσεων στο επάνω μέρος του σώματος και τα χέρια ,δηλαδή πλήρη αναπηρία , τωρα δεν διατρέχει κάποιο κίνδυνο και έχει κάποιες αισθήσεις στα κάτω άκρα γεγονός που κάνει να υπάρχουν ελπίδες για βελτίωση στο μέλλον και αποκατάσταση των αισθήσεων των κάτω άκρων .

εύχομαι να πάνε όλα καλα να ξαναγίνει όπως πρίν και να μείνει μια κακή ανάμνηση :thumbup:

Οπως σας ειπε ο Ηλιας σταθηκα πολυ τυχερος καθως η πρωτη σφαιρα ειχε εισοδο πισω απο το δεξιο αυτι και εξοδο απο το αριστερο (θα μπορουσε να με ειχε σκοτωσει αυτη η βολη η να ημουν φυτο)

Τις πρωτες 3 εβδομαδες ανεβαζα πυρετο καθως εχω ακομα 2 σφαιρες μεσα μου μια στη μερια της καρδιας (ωμοπλατη) και μια στο δεξι χερι.

Εχει αφαιρεθει η σφαιρα απο τον 4 σπονδυλο καθως υπηρχε ανυσηχια μολυνσης και στο 3 με αποτελεσμα την απωλεια και των χεριων.

Εχω υποβληθει σε σπονδυλοδεσια 3-4-5 .

Υπαρχουν ενδειξεις βελτιωσης των κατω ακρων αλλα θα χρειαστει πολυχρονος και μεγαλος αγωνας. Σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για τις ευχες σας να ειστε ΟΛΟΙ καλα !

panakos
24-03-12, 10:04
Κρατα γερα Στέλιο!!ο θεός έδειξε ότι είναι μαζι σου!!ολοι εμείς είμαστε μαζι σου!
Χαιρόμαστε όλοι όταναθαινουμε Καλά νέα!



Ελπιζω οσο το δυνατόν πιο Γρηγόρη ανάρρωση!

ελμερ
24-03-12, 11:07
Καλημερα Στελιο....σιδερερενιος...χαιρομαι που εισαι παλι στην παρεα μας.....:toast::toast::welcome::welcome:

av_dimitris
24-03-12, 11:09
περαστικα Στελιο!!!!!

Anithos
24-03-12, 11:47
περαστικά σου παλικαρε,και ευχομαι καλη δυναμη,υπομονή και θεληση και ολα θα πανε καλά.

LION
24-03-12, 12:54
Οπως σας ειπε ο Ηλιας σταθηκα πολυ τυχερος καθως η πρωτη σφαιρα ειχε εισοδο πισω απο το δεξιο αυτι και εξοδο απο το αριστερο (θα μπορουσε να με ειχε σκοτωσει αυτη η βολη η να ημουν φυτο)

Τις πρωτες 3 εβδομαδες ανεβαζα πυρετο καθως εχω ακομα 2 σφαιρες μεσα μου μια στη μερια της καρδιας (ωμοπλατη) και μια στο δεξι χερι.

Εχει αφαιρεθει η σφαιρα απο τον 4 σπονδυλο καθως υπηρχε ανυσηχια μολυνσης και στο 3 με αποτελεσμα την απωλεια και των χεριων.

Εχω υποβληθει σε σπονδυλοδεσια 3-4-5 .

Υπαρχουν ενδειξεις βελτιωσης των κατω ακρων αλλα θα χρειαστει πολυχρονος και μεγαλος αγωνας. Σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για τις ευχες σας να ειστε ΟΛΟΙ καλα !



Μερικές φορές τέτοια άσχημα γεγονότα,μας "προσγειώνουν" απότομα στην πραγματικότητα και μας κάνουν να σκεφτόμαστε τι μπορεί να συμβεί από τη μια στιγμή στην άλλη... :(

Στέλιο η ψυχική δύναμη που διαθέτεις, είναι το μεγαλύτερο όπλο σου να τα αντιμετωπίσεις όλα όσα σου συνέβησαν.
"Πάλεψε" με κουράγιο και τόλμη και να σκέφτεσαι θετικά.

Από αγώνες είσαι συνηθισμένος,εμπρός γερά κι εύχομαι το συντομότερο δυνατό, να είσαι όρθιος και όπως ήσουν πριν.

Στην υγειά σου.:toast::toast::toast:

ΜrΚommatias
24-03-12, 13:51
Kαλη αναρρωση Στελιο ευχομαι ολα να πανε καλα στην συνεχεια!!!

spyros Bodybuilding
26-03-12, 01:52
Περαστικα Στελιο,ειμαι σιγουρος οτι θα γινεις καλα:thumbup:

Αλλα δεν μπορω να καταλαβω την επιθεση που εγινε.Θελει κανεις το κακο σου ή απλα ηταν μια ατυχης περιπτωση?

S. KTISTAKIS
11-04-12, 09:48
Μετα απο 7 εβδομαδες "βουβου πονου" στο κρεβατι του νοσοκομειου επεστρεψα στην ΖΩΗ στους ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΟΥ !

Θα ηθελα να ευχαριστησω ολους οσους ειχα και εχω διπλα μου ολο αυτο το καιρο αλλα και εσας απο εδω μεσα για τις ευχες σας !

Ιδιατερα στον ανθρωπο και ΣΥΝΤΡΟΦΟ της ζωης μου το Αννιο που δεν με εχει αφησει λεπτο απο τα ματια της. Και ολα αυτα ενω βρισκεται σε προετοιμασια για τους αγωνες της φετινης χρονιας ! Σαν πρωην (πλεον) αθλητης μπορω να καταλαβω την προσπαθεια και τον αγωνα που δινει καθημερινα.....

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=42990&stc=1

Galthazar
11-04-12, 09:50
Σιδερενιος και παντα δυνατος!!!:toast:

ovelix
11-04-12, 10:09
σιδερενιος και καλα να περασεις

venia
11-04-12, 11:50
Εύχομαι η υγεία, η χαρά και η ευτυχία να μη λείψουν ποτέ από εσένα ,Καλή ανάρρωση!!!!

Chalkiasdimitris
11-04-12, 13:50
Στελιο καλο πασχα σου ευχομαι , και αυτη η ανασταση να εχει αγαπη για εσενα και τους δικους σου ανθρωπους

vaggan
11-04-12, 13:56
καλη αναρρωση και καλο πασχα να εχεις στελιο:toast::toast:

TRIANTAFYLLOU
11-04-12, 15:15
μια εικόνα χίλιες λέξεις που λένε , το θετικό είναι που επέστρεψες στη "ΖΩΗ" όπως λές Στέλιο κοντα στούς δικούς σου ανθρώπους και βγήκες απο τα στενά όρια του δωμάτιου στο νοσοκομείο .
καλή ανάσταση και ευχόμαστε συνεχόμενη βελτίωση σωματική και ψυχική μετα την μεγάλη μπόρα που πέρασες , σε τέτοιες περιπτώσεις εκείνο που μετράει περισσότερο είναι η ψυχική δύναμη και θετική ψυχολογία :toast:

Madd_Chadd
11-04-12, 18:41
Καλο πασχα και σιδερενιος.:thumbup:

panakos
11-04-12, 19:05
καλο πασχα στελιο σιδερενιος..
να σαι παντα γερος και δυνατος!!!

ελμερ
11-04-12, 19:32
Στελιο καλο Πασχα και καλη Ανασταση.....ευχομαι γρηγορη αναρρωση και υγεια.....:toast::toast::welcome:

Polyneikos
11-04-12, 20:16
Στελιο σιδερένιος,καλο Πασχα να εχεις και καλή Ανάσταση,σου ευχόμαστε ότι καλύτερο :welcome:

mens sana
11-04-12, 21:49
Στέλιο σου εύχομαι και εγώ καλη ανάρρωση και να επανέλθεις γρήγορα στην κατάσταση που ήσουν πριν από το τραγικό αυτό συμβάν. Αυτό το "πλέον" που έγραψες όμως με στενοχώρησε λιγάκι...Σε θέλουμε δυνατό!!

goldenera
15-10-12, 16:39
Αφού ευχηθώ και εγώ στον Κο Κτιστάκη γρήγορη ανάρρωση και πλήρη επιστροφή στις δραστηριότητες του, παίρνω το θάρρος να δημοσιεύσω μια φωτό η οποία ελπίζω να τον χαροποιήσει, και να του θυμίσει όμορφες στιγμές. Ψάχνωντας και ρίχνοντας μια ματιά σε παλιά τεύχη της Αμερικάνικης έκδοσης του περιοδικού FLEX, και συγκεκριμένα στο τεύχος Σεπτεμβρίου του 1999, είδα με μεγάλη έκπληξη και χαρά φωτογραφία του Κου Στέλιου σε ενότητα στην οποία το περιοδικό σου ζητούσε αν ήθελες να στείλεις μια φωτογραφία σου γράφοντας κάποια στοιχεία σου και πληροφορίες (το περιοδικό θα έκρινε αν 'άξιζε' να δημοσιεύσει τη φωτογραφία σου αναλόγως τη διάπλαση σου).
Το κείμενο αναφέρει:
Στο Ελληνικό νησί Κρήτη στην πόλη του Ηρακλείου διαμένει ένας 23χρονος μυώδης γίγαντας ονόματι Στέλιος Κτιστάκης. Έχοντας ξεκινήσει στο μονοπάτι του Σιδερένιου αθλήματος πριν 5 χρόνια, κατέδειξε άμεσα τη σχέση του με τα βάρη, νικώντας τελικά το διαγωνισμό του Μρ.Ελλάς στην πατρίδα του. Υπηρετώντας αυτή τη στιγμή στις Ειδικές Δυνάμεις,ο ύψους 1.83 και βάρους 120 κιλά, σχεδιάζει να δραστηριοποιηθεί στο χώρο του personal training καθώς και της πώλησης συμπληρωμάτων διατροφής, όταν ολοκληρώσει την θητεία του.

55317

S. KTISTAKIS
17-10-12, 10:19
Εαν σου πω οτι εψαχνα επι ΧΡΟΝΙΑ να βρω αυτο το αρθρο και δεν το βρηκα ΠΟΤΕ ...........

Οχι απλα σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σου ειμαι ΥΠΟΧΡΕΟΣ !

Muscleboss
23-10-14, 05:39
Να σημειώσω ότι το θέμα με τις φωτογραφίες του Στέλιου μεταφέρθηκε εδώ από τις φωτογραφίες μελών, και διαχωρόστηκε από άλλα ποστς που περιείχε τα οποία μεταφέρθηκαν εδώ: "Με το βλέμμα του Στέλιου Κτιστάκη" (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?31248-quot-%CE%9C%CE%B5-%CF%84%CE%BF-%CE%B2%CE%BB%CE%AD%CE%BC%CE%BC%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%A3%CF%84%CE%AD%CE%BB%CE%B9%CE%BF%CF%85-%CE%9A%CF%84%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%AC%CE%BA%CE%B7-quot)

S. KTISTAKIS
03-12-15, 14:56
Μάλιστα...

Παρεμπιπτόντως χρόνια πολλά Στέλιο! :toast:




χρόνια πολλα Στέλιο κι ευτυχισμένα :toast:





Καθυστερημένα χρόνια πολλά Στέλιο, ότι επιθυμείς!




Να στε καλα παιδια σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ! :welcome:

Polyneikos
23-12-15, 01:15
ΝΑΒΒΑ Πανελλήνιο Βόλος 2003 ,με τον Στέλιο Κτιστάκη να ξεχωρίζει

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=100692&stc=1

Muscleboss
23-12-15, 13:09
Από αριστερά, Κτιστάκης, Λύτρας, Κουτσονίκας, (δε γνωρίζω τον επόμενο), και Γιατζόγλου Γιάννης. Σημαντικοί αθλητές εκείνης της περιόδου. Κτιστάκης νικητής της κατηγορίας και γενικού τίτλου.

S. KTISTAKIS
16-11-16, 17:08
Αφιερωμενο στον MUSCLEBOSS για τα καλα του τοτε λογια.......

Η αρχη στις κατηγοριες fitness




https://www.youtube.com/watch?v=ZtViAXF-Ylw&feature=youtu.be

Nive
16-11-16, 17:24
Φοβερος ποζερ!! :thumbup:

Nikos Michos
16-11-16, 18:23
Το ανυπέρβλητο μεγαλείο ενός ανθρώπου που θέλω να μου επιτρέπει να τον αποκαλώ δάσκαλο και αδερφό μου. Πραγματικά δεν υπάρχει μέτρο σύγκρισης τόσο για εκείνη όσο και για τη σύγχρονη εποχή στο χώρο του σιδερένιου αθλήματος. Ηταν και εξακολουθεί να είναι πολύ μπροστά από αρκετούς επαΐοντες του bodybuilding. Γιατί δεν αρκεί να είσαι μόνο ένα "νταμάρι", ένα "ξύλινο προϊόν" από μυς, αλλά πρέπει να προάγεις την αισθητική εκείνη που παραπέμπει στην αρχαιοελληνική πλαστικότητα των κινήσεων, την οποία διακρίνουμε στα αγάλματα του Φειδία και του Πραξιτέλη. Καλό είναι, λοιπόν, να εμφανίζονται τέτοια αποσπάσματα και βίντεο ως υλικό παιδείας, εκπαίδευσης και αισθητικής αρμονίας, έτσι ώστε να παραμένει ψηλά ο πήχυς του αθλήματος και να μην ευτελίζεται από κακούς δασκάλους και μαθητές.

D.ANTONIADIS
16-11-16, 21:36
ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΜΗΔΑΜΙΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΘΛΗΤΗ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΤΕΛΙΟ,ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ ΦΙΛΟ ΜΟΥ, ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΔΥΝΑΜΗ.
ΛΙΓΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΣΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ,ΑΞΙΖΕΙ ΕΝΑΝ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΦΟΡΟ ΤΙΜΗΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ.

TRIANTAFYLLOU
16-11-16, 22:39
Θα συμφωνήσω με τούς προλαλλήσαντες για τον Στέλιο , γιατι κάποια πράματα δεν αμφισβητούνται και τα έχει δείξει έμπρακτα ο Στέλιος , αλλα ακόμη συνεχίζει να προσφέρει με τις γνώσεις του στούς νέους αθλητες και όχι μόνο
Και πραγματικά το ποζάρισμα ήταν κάτι που το δούλευε και γι αυτο άλλωστε έβγαινε και αυτό το αποτέλεσμα , αλλα πάνω απ όλα το ποζάρισμα είναι έκφραση όπως και ο χορός και αν δεν μας εκφράζει δεν βγαίνει καλό αποτέλεσμα

Αλλα πρέπει να βρώ και κανα βίντεο που ποζάριζε σαν μπαλαρίνα με ροζ μαγιουδάκι και πιρουέτες πιο αισθησιακές και απο τον Κάι Γκρίν , να βγεί και η πιο γλυκιά πλευρά του :P:P:turtle::eleph:

Muscleboss
17-11-16, 08:10
Αφιερωμενο στον MUSCLEBOSS για τα καλα του τοτε λογια.......

Η αρχη στις κατηγοριες fitness


https://www.youtube.com/watch?v=ZtViAXF-Ylw&feature=youtu.be

Η αλήθεια είναι ότι ανατρίχιασα ...

Αυτόν τον ιδιόρρυθμο τύπο που λέγεται Στέλιος Κτιστάκης είμαστε τελικά πολύ τυχεροί που τον έχουμε στο άθλημά μας. Και αργά ή γρήγορα προβλέπω ότι θα υπάρξει και βραβείο καλύτερου ποζερ με το όνομά του.

S. KTISTAKIS
17-11-16, 23:54
Η αλήθεια είναι ότι ανατρίχιασα ...

Αυτόν τον ιδιόρρυθμο τύπο που λέγεται Στέλιος Κτιστάκης είμαστε τελικά πολύ τυχεροί που τον έχουμε στο άθλημά μας. Και αργά ή γρήγορα προβλέπω ότι θα υπάρξει και βραβείο καλύτερου ποζερ με το όνομά του.

Ρε Πανο πλακα μας κανεις ? :P

Στην Ελλαδα ζουμε ,εδω πιο ευκολα βγαζουμε χολη παρα να πουμε το καλο εστω για να ακουστει ποσο μαλλον να απονεμηθει !

Να σε καλα παντως με εκανες και γελασα :P

TRIANTAFYLLOU
18-11-16, 03:19
Σ αυτο δεν έχει και άδικο ο Στέλιος ,ο κακός και χαζός εγωισμός είναι άσχημο πράμα , εδω καλα καλα δεν ξέρουμε να κρίνουμε κατηγορίες με τα ανάλογα κρητήρια αξιολόγησης και θα κρίνουμε ποζάρισμα , έχουμε δρόμο να διανύσουμε και να αλλάξουν αρκετα πράματα που μαστίζουν τον χώρο

Polyneikos
18-11-16, 09:57
Παγιαννίδης, Παρνασσάς, Σιώτης και Κτιστάκης, για μένα οι ποζέρς που έχω δει και δίνουν μια ιδιαίτερη χροιά στο ατομικό τους ποζάρισμα.
Ειδικά το Nοσταλγια που έχει ποζάρει ο Στέλιος την δεκαετία του 90, ηταν φοβερός,
Κατ΄εμε δεν υπάρχουν καλοί ποζέρς σήμερα, μονο υποχρεωτικές πόζες εκτελούν και για αυτό αρχίζουν να βρίσκουν δικαιολογία οι διοργανωτές να τα αφαιρούν από το πρόγραμμα.
Στελιος ότι έχεις από ατομικό σου, βάλτο.Respect.:bowdown:

S. KTISTAKIS
19-11-16, 00:58
Παγιαννίδης, Παρνασσάς, Σιώτης και Κτιστάκης, για μένα οι ποζέρς που έχω δει και δίνουν μια ιδιαίτερη χροιά στο ατομικό τους ποζάρισμα.
Ειδικά το Nοσταλγια που έχει ποζάρει ο Στέλιος την δεκαετία του 90, ηταν φοβερός,
Κατ΄εμε δεν υπάρχουν καλοί ποζέρς σήμερα, μονο υποχρεωτικές πόζες εκτελούν και για αυτό αρχίζουν να βρίσκουν δικαιολογία οι διοργανωτές να τα αφαιρούν από το πρόγραμμα.
Στελιος ότι έχεις από ατομικό σου, βάλτο.Respect.:bowdown:


Και το Νostalgia για το φιλαρακι Polynikos αν και σε κακη αναλυση ,ισως καταφερω καποια στιγμη να το βρω σε καλυτερη κατασταση !

Το καλυτερο ποζαρισμα παντως εγινε καποια χρονια μετα με το ροζ μαγιο που προαναφερε η γρια ! Ψηνετε και αυτο να ανεβει....:P



https://www.youtube.com/watch?v=Eqsi-FQaU38

S. KTISTAKIS
17-01-18, 17:04
Ευχαριστω τον Μιχο Νικολαο που ασχοληθηκε και εβγαλε μια ακρη με τη τροπαιοθηκη μου θυμιζοντας μου τιτλους που ειχα ξεχασει :

1994 WABBA MR ΚΡΗΤΗ 2ος Εφηβων
1995 IFBB Παν. Κυπελλο 2ος +90 Ανδρων
1995 MR ΟΔΥΣΣΕΙΑ 2ος Εφηβων
1995 WABBA Παν. Κυπελλο 2ος Εφηβων
1995 ΝΑΒΒΑ ΜR ΒΟΡΕΙΟΣ ΕΛΛΑΣ 1ος Εφηβων
1995 ΝΑΒΒΑ ΜR ΒΟΡΕΙΟΣ ΕΛΛΑΣ ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
1997 ΝΑΒΒΑ Παν Πρωταθλημα 1ος Εφηβων
1997 ΝΑΒΒΑ Παν Πρωταθλημα 1ος Ζευγαριων (Σκαλιδακη Φλορανς)
1997 ΝΑΒΒΑ Παν Πρωταθλημα Καλυτερος Ποζερ (1ο)
1997 ΝΑΒΒΑ GRAN PRIX Σερρες 1ος Εφηβων
1997 ΝΑΒΒΑ GRAN PRIX Σερρες Καλυτερος Ποζερ (2ο)
1997 WABBA MR ΚΡΗΤΗ 1ος +90 Ανδρων
1997 WABBA MR ΚΡΗΤΗ 1ος Ζευγαριων (Σκαλιδακη Φλορανς)
1997 WABBA MR ΚΡΗΤΗ Καλυτερος Ποζερ (3ο)
1997 WABBA MR ΚΡΗΤΗ ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
2000 IFBB ΑΧΙΛΛΕΙΑ 2ος +90 Ανδρων
2000 IFBB ΑΧΙΛΛΕΙΑ Κυπελλο Ηθους
2000 ΝΑΒΒΑ Παν Κυπελλο 1ος +85 Ανδρων
2000 ΝΑΒΒΑ Παν Κυπελλο Καλυτερος Ποζερ (4ο)
2000 ΝΑΒΒΑ Παν Κυπελλο ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
2000 ΝΑΒΒΑ Βαλκανικο Κατερινη 1ος +85 Ανδρων
2000 ΝΑΒΒΑ Βαλκανικο Κατερινη Καλυτερος Ποζερ (5ο)
2000 ΝΑΒΒΑ Βαλκανικο Κατερινη ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
2003 MR ΚΡΗΤΗ 2ος 1,75+ Ανδρων
2003 MR ΚΡΗΤΗ Καλυτερος Ποζερ (6ο)
2003 Κυπελλο ΑΘΛΟΤΥΠΟΣ 1ος 1,75+ Ανδρων
2003 Κυπελλο ΑΘΛΟΤΥΠΟΣ Καλυτερος Ποζερ (7ο)
2003 Κυπελλο ΑΘΛΟΤΥΠΟΣ ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
2003 ΝΑΒΒΑ International GRAN PRIX 1ος Super Body
2003 ΝΑΒΒΑ International GRAN PRIX 1ος 85+ Aνδρων
2003 ΝΑΒΒΑ International GRAN PRIX Καλυτερος Ποζερ (8ο)
2003 ΝΑΒΒΑ International GRAN PRIX ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
2003 ΠΣΑΔ Guest Poser Πατρα
2003 WABBA Παν Κυπελλο Guest Poser
2003 ΝΑΒΒΑ Παν Πρωταθλημα 1ος Super Body
2003 ΝΑΒΒΑ Παν Πρωταθλημα 1ος 85+ Aνδρων
2003 ΝΑΒΒΑ Παν Πρωταθλημα Καλυτερος Ποζερ (9ο)
2003 ΝΑΒΒΑ Παν Πρωταθλημα ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
2003 ΝΑΒΒΑ/WFF MR Universe 1st Athletic
2003 NABBA/WFF MR World 1st Super Body
2003 NABBA Βαλκανικο Θεσσαλονικη 1ος Super Body
2003 NABBA Βαλκανικο Θεσσαλονικη 1ος 85+ Aνδρων
2003 NABBA Βαλκανικο Θεσσαλονικη Καλυτερος Ποζερ (10ο)
2003 NABBA Βαλκανικο Θεσσαλονικη ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
2005 ΝΑΒΒΑ Βαλκανικο Βολος 1ος Super Body
2005 ΝΑΒΒΑ Βαλκανικο Βολος 1ος 1,75+ Aνδρων
2005 ΝΑΒΒΑ Βαλκανικο Βολος Καλυτερος Ποζερ (11ο)
2005 NABBA/WFF MR World 1st Super Body
2005 NABBA/WFF MR World 1st Super Body OVERALL WINNER
2006 WABBA MR ΚΡΗΤΗ 1ος 1,75+ Ανδρων
2006 WABBA MR ΚΡΗΤΗ Καλυτερος Ποζερ (12ο)
2006 ΝΑΒΒΑ Παν Πρωταθλημα 1ος Super Body
2006 ΝΑΒΒΑ Παν Πρωταθλημα 1ος Zευγαριων (Βλασιαδη Πελα)
2006 ΝΑΒΒΑ Παν Πρωταθλημα Καλυτερος Ποζερ (13ο)
2006 ΝΑΒΒΑ/WFF MR Universe 2nd Super Body
2006 ΝΑΒΒΑ/WFF MR Universe 2nd Pairs Athletic (Βλασιαδη Πελα)
2006 NABBA/WFF MR World 2nd Performance
2006 NABBA/WFF MR World 1st Pairs Athletic (Βλασιαδη Πελα)
2007 ΝΑΒΒΑ Παν Κυπελλο 1ος Super Body
2007 NABBA Παν Κυπελλο Καλυτερος Ποζερ (14ο)
2007 ΝΑΒΒΑ Παν Πρωταθλημα 1ος Super Body
2007 NABBA Παν Πρωταθλημα 2ος 1,75 Ανδρων
2007 ΝΑΒΒΑ Παν Πρωταθλημα Καλυτερος Ποζερ (15ο)
2007 ΝΑΒΒΑ/WFF Mr Universe 3rd Super Body
2008 NABBA/WFF Mr Universe 1st Super Body
2008 NABBA/WFF Mr Universe OVERALL WINNER
2008 NABBA/WFF Mr Universe Best Poser (16o)
2008 NABBA/WFF HALL OF FAMER
2008 NABBA/WFF 4th Pairs (Καμπουριδου Ραμονα)
2009 ΝΑΒΒΑ GRAN PRIX Sport Expo 1ος Performance
2009 NABBA GRAN PRIX Sport Expo 1oς 1.75+ Ανδρων
2009 ΝΑΒΒΑ GRAN PRIX Sport Expo Καλυτερος Ποζερ (17ο)
2009 ΝΑΒΒΑ/WFF Mr World 4th Super Body

Τωρα το γυρισαμε στη τεχνη του ψηφιδωτου,,,,,,,,


120842


Κωστα (Polynikos) στη χρωστουσα αυτη τη λιστα πριν φυγω απο αυτη τη ζωη :turtle:

TRIANTAFYLLOU
17-01-18, 19:11
Λογικό Στέλιο να μην τα θυμάσαι γιατι δεν είναι και λίγα , ούτε και πολλα , αλλα πάρα πολλα και ούτε είναι νορμάλ όσο πια μεγαλώνουμε να στοχεύουμε σε αγωνιστικούς προσανατολισμούς , άσχετα αν μπορούμε γιατι ούτε η αισθητική του σώματος παραμένει η ίδια αλλα ούτε και έχουμε κάτι να αποδεικνύουμε συνέχεια
Και η τέχνη του ψηφιδωτού εφόσον το έχεις και σ αρέσει εκτός απο κάτι επικοδομητικό γαληνεύει το πνεύμα και διώχνει αρνητικές σκέψεις και επικεντρώνεσαι σε κάτι δημιουργικό και καλλιτεχνικό (αφού πάντα είχες το καλλιτεχνικό μέσα σου , μπαλέτα χορευτικά σόου ήταν το δυνατό σου σημείο :P:P:toast:)

Polyneikos
17-01-18, 19:23
Στελιο βλέπω οτι έχεις ξεκινήσει την ψηφιδωτή τέχνη με τα Ύψιστα πρόσωπα.
Καποια στιγμή θα σου πρότεινα να φτιάξεις και μια δικιά σου, στην καλύτερή σου πόζα;)
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση, έλειπε από το αφιέρωμά σου!

Levrone
17-01-18, 19:42
Κτιστακης Στέλιος!

Μάγκας και ωραίος! :clap:

S. KTISTAKIS
22-01-18, 15:05
Λογικό Στέλιο να μην τα θυμάσαι γιατι δεν είναι και λίγα , ούτε και πολλα , αλλα πάρα πολλα και ούτε είναι νορμάλ όσο πια μεγαλώνουμε να στοχεύουμε σε αγωνιστικούς προσανατολισμούς , άσχετα αν μπορούμε γιατι ούτε η αισθητική του σώματος παραμένει η ίδια αλλα ούτε και έχουμε κάτι να αποδεικνύουμε συνέχεια
Και η τέχνη του ψηφιδωτού εφόσον το έχεις και σ αρέσει εκτός απο κάτι επικοδομητικό γαληνεύει το πνεύμα και διώχνει αρνητικές σκέψεις και επικεντρώνεσαι σε κάτι δημιουργικό και καλλιτεχνικό (αφού πάντα είχες το καλλιτεχνικό μέσα σου , μπαλέτα χορευτικά σόου ήταν το δυνατό σου σημείο :P:P:toast:)

Εσυ γρια να θυμασε με αυτα που γραφεις οτι το καζανι σου στη κολαση που θα παμε δε θα το αφησω να μεινει ποτε απο ξυλα :turtle:



Στελιο βλέπω οτι έχεις ξεκινήσει την ψηφιδωτή τέχνη με τα Ύψιστα πρόσωπα.
Καποια στιγμή θα σου πρότεινα να φτιάξεις και μια δικιά σου, στην καλύτερή σου πόζα;)
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση, έλειπε από το αφιέρωμά σου!


Και εκει θα παραμεινω φιλαρακι μου στα Υψιστα προσωπα μιας και ειμαι ταπεινωτερος τους !



Κτιστακης Στέλιος!

Μάγκας και ωραίος! :clap:


Περα απο το ονομα ολα τα αλλα ειναι διαδοσεις:turtle:

TRIANTAFYLLOU
22-01-18, 17:32
Μας συγκινήσατε χθες ρε τρελοί Κρητικοί , με τα άλογα ήρθαν ρε συ αρκετοι απο Κρήτη για τη Μακεδονία και τραγουδούσαν τον εθνικό ύμνο μέσα στον Αη Δημήτρη
Μόνο στο καζάνι να βάλεις θερμοστάτη να έχει θερμοκρασία για τζακούζι και οχι για σούπα και γίνω βραστός :P:P

S. KTISTAKIS
23-01-18, 18:01
Μας συγκινήσατε χθες ρε τρελοί Κρητικοί , με τα άλογα ήρθαν ρε συ αρκετοι απο Κρήτη για τη Μακεδονία και τραγουδούσαν τον εθνικό ύμνο μέσα στον Αη Δημήτρη
Μόνο στο καζάνι να βάλεις θερμοστάτη να έχει θερμοκρασία για τζακούζι και οχι για σούπα και γίνω βραστός :P:P


Εγω τα "παιδια" μου Ηλια τα μεγαλωσα με τις δικες μου αγαπες και στη Μακεδονια ειναι η μιση καρδια μου !



120884

TRIANTAFYLLOU
24-01-18, 00:25
απίστευτοι όλοι και στις ομιλίες των εκπροσώπων απο Κρήτη ωραία λόγια και με ουσία όσοι έδωσαν συνεντεύξεις και οι εκπρόσωποι που μίλησαν στο συλλαλητήριο:clap::clap::bowdown:
και τα βοθροκάναλα μιλούσαν για δεκάδες ανθρώπους και για εθνικιστές , ενω είχε παιδάκια και ηλικιωμένους ένα σωρό και όλα κύλησαν όμορφα χωρίς το παραμικρό ευτράπελο στον χώρο του συλλαλητηρίου

psonara
24-01-18, 16:42
οπως εγραψε πολυ ευστοχα ο γιατρος παραπανω,μαγκας και ωραιος!δεν εχω να συμπληρωσω κατι αλλο γιατι αυτο τα περικλειει ολα.μπραβο:clap:
συγχαρητηρια και στα παιδια:clap:

Muscleboss
13-06-18, 07:31
Ακριβώς πριν 10 χρόνια...

123649

Polyneikos
13-06-18, 08:36
Ωραίο team, θυμάμαι τα σχόλια του Στέλιου περί κουνουπιών στον περιβάλλοντα χώρο, μαζί με Protan, έπρεπε να ψεκάζει και με Autan τον Τάσο:P

S. KTISTAKIS
13-06-18, 15:04
Ωραίο team, θυμάμαι τα σχόλια του Στέλιου περί κουνουπιών στον περιβάλλοντα χώρο, μαζί με Protan, έπρεπε να ψεκάζει και με Autan τον Τάσο:P

Ο Πανος εχει κοψει τη μιση φωτο !:P Παραθετω την original :turtle::P:turtle:



123654

S. KTISTAKIS
23-02-19, 18:41
1995 Νικητης κατ. junior και Γενικος Νικητης Mr Βορειος Ελλας

(περασαν σαν νερο τα χρονια...μια εικονα από την βρωμικη γωνια μου που ειχε περιγραψει ο Muscleboss):turtle:


127191

TRIANTAFYLLOU
23-02-19, 22:29
Πω ρε Στέλιο έτσι σε γνώρισα και θυμάμαι λέγαμε με τον Αργύρη οτι έχεις μέλλον και είσαι μεγάλο ταλέντο για να εξελιχθείς και να φορτώσεις μύς τηρουμένων πάντα των αναλογιών και συμμετρίας , όπως θυμάμαι και στο παγκόσμιο της Αθήνας του 97 όπου αγωνιστήκαμε μαζί και εσύ ήσουν ακόμη στην κατηγορία τζούνιορ :thumbup:

TRIANTAFYLLOU
23-02-19, 22:33
Μετα όμως μεγάλωσες και άρχισες τις χαριτωμενιές και έγινες χαδιάρης :P:turtle:

127193

S. KTISTAKIS
24-02-19, 00:15
Μετα όμως μεγάλωσες και άρχισες τις χαριτωμενιές και έγινες χαδιάρης :P:turtle:

127193


Α ρε Γρια πως περασαν τα χρονια ! Παρ΄ όλα αυτά οποτε βρισκόμασταν λες και είμασταν κάθε μερα μαζι ρε Λιακο ποτε δεν αλλαξαμε κουβέντες αρνητικες ο ενας για τον άλλο !


Οσο για τη φωτο που ανεβασες παντα στη ζωη μου τα πηγαινα καλα με τους "γατους" :turtle:



127207

TRIANTAFYLLOU
25-02-19, 20:56
Έτσι είναι Στέλιο με κάποιους ανθρώπους μπορεί να μην βρίσκεσαι σε καθημερινη βάση αλλα όσος καιρός και να περάσει αν βρεθείς είναι σαν να είσαι καθημερινα μαζί απο θέμα οικειότητας και συνεννόησης!!:toast:

S. KTISTAKIS
20-07-21, 16:44
Kαποτε στο Ελ Πασο....

Ο "κακος" αριστερα (τον εχει επικυρηξει το μισο fb χαχα αλλα τον αγαπω)

Ο "καλος" δεξια (και ας μας εχουν πεσει τα μισα μαλλια)

και ο "ασχημος" στο βαθος.




135288

TRIANTAFYLLOU
21-07-21, 01:45
Α ρε λεβεντόπαιδα τι ωραία αναμνηστική φώτο είναι αυτη και όλοι φορμαρισμένοι γκαβλοπιτσιρικάδες ακόμη :thumbup::toast:

Polyneikos
21-07-21, 12:10
Ωραία φωτογραφία, από το - όχι και τόσο μακρυνό - παρελθόν :clap::clap:
Που είστε εδώ Στέλιο; Προσπαθώ να συνδυασω σε ποιους αγώνες βρεθήκατε και οι τρείς:thumbup:

TRIANTAFYLLOU
21-07-21, 17:25
Μήπως κάπου στο Σωτήριον έτος 2007 το αργότερο , ίσως και πιο παλιά μερικα χρόνια

S. KTISTAKIS
21-07-21, 20:08
Μήπως κάπου στο Σωτήριον έτος 2007 το αργότερο , ίσως και πιο παλιά μερικα χρόνια

Σιγουρα ειναι αγωνας της γριας που ειχε διοργανωσει.

Αν δεν κανω λαθος ηταν τη χρονια που διοργανωσες μια εβδομαδα μετα ενα Ευρωπαικο της ΝΑΒΒΑ που μαλιστα πηρες την κατηγορια ΚΑΠΗ :P

Και οι 3 ειχαμε παρει τις κατηγοριες μας

TRIANTAFYLLOU
21-07-21, 22:37
Σιγουρα ειναι αγωνας της γριας που ειχε διοργανωσει.

Αν δεν κανω λαθος ηταν τη χρονια που διοργανωσες μια εβδομαδα μετα ενα Ευρωπαικο της ΝΑΒΒΑ που μαλιστα πηρες την κατηγορια ΚΑΠΗ :P

Και οι 3 ειχαμε παρει τις κατηγοριες μας

Ο αγώνας της γριάς που λές ήταν το 2006 που συμμετείχε και η ίδια η γριά :P Πανευρωπαικό ήταν στη Χρυσούπολη ! Μήπως ήταν τότε που μετα τον αγώνα κάποιες κυρίες που σε βρήκαν μικρό και νόστιμο και σε έβαλαν κατι Ευρω στο μαγιό σου να ποζάρεις πριβε και λικνιζόσουν ρυθμικα και αισθησιακά για το μεροκάματο?:P:P:banana::banana::eleph: Ε παλιόπαιδο?:smash: Αν συμμετείχε πάντως και ο Γιάννης ο Τσούνος πρέπει να ήταν το 2007 όπου ο Στράτος και ο Γιάννης είχαν κατεβει και στο παγκόσμιο στη Μάλτα

S. KTISTAKIS
21-07-21, 22:54
Ο αγώνας της γριάς που λές ήταν το 2006 που συμμετείχε και η ίδια η γριά :P Πανευρωπαικό ήταν στη Χρυσούπολη ! Μήπως ήταν τότε που μετα τον αγώνα κάποιες κυρίες που σε βρήκαν μικρό και νόστιμο και σε έβαλαν κατι Ευρω στο μαγιό σου να ποζάρεις πριβε και λικνιζόσουν ρυθμικα και αισθησιακά για το μεροκάματο?:P:P:banana::banana::eleph: Ε παλιόπαιδο?:smash:

Εγω φταιω που εκανα αυτα που δεν μπορουσες εσυ για να καλυψω τα κενα του γυναικιου πλυθησμου της πολης σου !:turtle::P:turtle:

TRIANTAFYLLOU
21-07-21, 23:29
Εγω φταιω που εκανα αυτα που δεν μπορουσες εσυ για να καλυψω τα κενα του γυναικιου πλυθησμου της πολης σου !:turtle::P:turtle:

E ναι πάντα ευαισθητοποιούμαι και νοιάζομαι για κάποια κενα του γυναικείου πληθυσμού της πόλης μου , που η αλήθεια δεν θα μπορούσα ποτέ να τα καλύψω (ξές περιπτώσεις που δεν τις παίρνει ούτε ο ύπνος:P)Και εκεί χρειαζόταν ένας κασκαντέρ να με ντουμπλάρει και ομολογω έκανες υπέροχη δουλειά , αφου μετα με ρωτούσαν πού είναι ο λεβέντης ο Κρητήκαρος να μας κάνει κανα μερεμέτι !! χααχαχα!! Α ρε Στελάρα μου τρελέ:P:P:turtle: