PDA

Επιστροφή στο Forum : Κτιστάκης Στέλιος

Σελίδες : [1] 2 3

Muscleboss
30-06-08, 14:20
Αν και μπορώ να γράψω αρκετά για αυτόν τον αθλητή, μου ζήτησε να μη το κάνω και απλά θα βάλω τις παρακάτω φωτογραφίες του. Τα σχόλια δικά σας.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5610&stc=1&d=1255975105

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5611&stc=1&d=1255975105

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5613&stc=1&d=1255975105

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5612&stc=1&d=1255975105

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5614&stc=1&d=1255975105

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5615&stc=1&d=1255975105

Steve KinG STyLe
30-06-08, 14:22
Φοβερος ο φιλος σου!!!!!Φανταστικη γραμμωση!!! :thumbsup:

billys15
30-06-08, 14:52
Πολυ καλος Πανο!! :thumbup: Φανταζομαι πως ασχολειται με το modeling,αν κρινω απο τις φωτο :wink:

Sourlas
30-06-08, 15:14
Όνομα έστω??

TRIANTAFYLLOU
30-06-08, 15:30
είναι ο κτιστάκης ο στέλιος αθλητης της ναββα- international και εκπρώσωπος της ομοσπονδίας στην κρήτη ιδιοκτήτης γυμναστηριου . έχει διοργανώσει αγώνες ββ και φιτνες με επιτυχία , ο ίδιος έχει κερδίσει αρκετούς αγώνες φιτνες και έχει βγεί και παγκόσμιος στο φίτνες . πάντα προετοιμάζει αθλητές για αγώνες με επιτυχίες μόνο τώρα στον τελευταίο αγώνα πού έγινε στην χρυσούπολη λόγω αλαγής της ημερομηνίας των αγώνων τουλάχιστον 4 αθλητές δεν μπόρεσαν να συμετέχουν πάντα όμως πλαισιώνει τούς αγώνες της ομοσπονδίας με αθλητές του . και ο ίδιος οι αγώνες της ναββα που συμετείχε είχαν πολύ ανεβασμένο επίπεδο και πάντα ήταν σε άριστη φόρμα όπου διεκδικούσε πρώτες θέσεις.
επίσης το 1997 στο παγκόσμιο στην αθήνα είμασταν μαζί όπου συμετείχε και αυτός στην κατηγορία τζουνιορ.

RUHL
30-06-08, 16:23
Τον ειδα περιση στην θεσσαλονικη τον κτιστακη επεζε φιτνεςς αλλα σε σχεση με τους αλλους ηταν για ποιο μεγαλη κατηγορια(λογο ογκου) εγω τουλαχιστον αυτο εβλεπα
Και οταν ημουν φανταρος ημουν με εναν ξαδερφο του :lol: :green: χεχε

NASSER
30-06-08, 20:50
Ο Κτιστακης Στελιος ειναι ενας πολυ καλος αθλητης και ανθρωπος με ηθος. Ετυχε να τον γνωρισω και να μιλησω ελαχιστα μαζι του στο πανελληνιο 2006 της ΝΑΒΒΑ που εγινε στο Βολο, οπου και αγωνιστηκαμε μαζι στην ιδια κατηγορια. Ηταν νικητης φυσικα και κερδισε και τις εντυπωσεις του κοινου με την χορογραφια του. Ελπιζω να τον ξαναδουμε συντομα σε αγωνες και να τον θαυμασουμε.

ioannis1
30-06-08, 21:15
ο στελιος ο κτιστακης ειναι αυτος που με βοηθησε στα πρωτα και μετεπειτα βηματα στο ββ.εχω κερδισει πολλους τιτλους με την βοηθεια του και ειναι απο τους κορυφαιους στην ελλαδα και σαν αθλητης και σαν προπονητης. :bowdown:

dreads
01-07-08, 03:00
απο αλλο πλανητη ειναι !!! πωπω απιστευτος!!τι οτι και να πω , δν αρκουν οι λεξεις!

toula_nomikou
05-07-08, 16:06
Πολυ ωραιες φωτογραφιες...φυσικα κ ο Κτιστακης ειναι φοβερος αθλητης... :awesome: :awesome:

stelios30
06-07-08, 03:20
Ενας απο τους κορυφαιους αθλητες στην χωρα μας αλλα και στο εξωτερικο ειναι φιλος μου και ειναι απο τους πραγματικα ανθρωπους με ηθος

Vson
05-10-08, 00:57
γιατι δεν δειχνει πια τις φωτογραφιες; :( ηθελα πολυ να δω τον mb

peris
05-10-08, 01:14
γιατι δεν δειχνει πια τις φωτογραφιες; :( ηθελα πολυ να δω τον mb αν δεν τις εχεις δει ακομα my pics my story εκει θα δεις τον πανο(mb)

Vson
05-10-08, 13:59
δεν υποτιθεται ηταν αλλες αυτες;

Fotis_Patra
05-10-08, 14:05
οι φωτο που υπηρχαν εδω ηταν του Στελιου Κτιστακη.

peris
05-10-08, 14:28
οι φωτο που υπηρχαν εδω ηταν του Στελιου Κτιστακη. :awesome: :awesome:

Vson
05-10-08, 19:08
δεν προσέχω τελικα :P
ειχα στο μυαλο μου κατι που ελεγε ο MB οτι κανει προπονηση και θα δημοσιευσει καποιες φωτογραφιες του κ απ οτι ελεγε ηταν σε καλη φορμα,εχω χασει γενικως επεισοδια ημουν off για αρκετο διαστημα

Muscleboss
06-10-08, 11:44
θα προσπαθήσω να ξαναβάλω τις φώτος.

και vson θα βάλω κάποιες παλιότερες φωτογραφίες μου σύντομα. πλέον δεν ασχολούμαι ενεργά με το Bodybuilding για να έχω κάποιους στόχους και πρόοδο.

ΜΒ

kounelos
30-10-08, 15:03
με το στελιο το κτιστακη εχουμε κανει μαζι αρκετες προπονησεις και μου χει δωσει χρησιμες συμβουλες οπως επισης και με το τζαγκαρακη το δημητρη.ειναι και οι δυο τεραστιοι

Levrone
24-09-09, 12:17
3 χρονια ημουν στο γυμναστηριο του Στελιου. Θεος σε ολα του. Να σε βοηθησει , να σε διδαξει, να μοιραστει μαζι σου γνωση που αυτος απεκτησε μεσα σε πολλα χρονια!

Διαθετει ενα πολυ καλο γυμναστηριο , ιδανικο γι αυτον που θελει να γυμαστει και οχι να χαβαλεδιασει..

Μου μαθε πολλα πραγματα σε πολυ λιγο χρονο. Και καλο κοπελι, οχι μπουρδες. σεμνος και κα8ολου ψωνισμενος. Οσο για τους τιτλους του, πρεπει να δειτε στο σπιτι του τα τροπαια και τα μεταλια που εχει. Απλα θα μεινετε.

Εχει βγαλει πολλους αθλητες και αν δεν κανω λαθος καποιοι ειναι και μελη του φορουμ.

υγ: τοσο καιρο εδω μεσα και ειδα τωρα αυτο το τοπικ.

psv
24-09-09, 23:22
Ti εννοείς;

lol κι εγω αυτο αναρωτιεμαι...:)Και εχει κανει και edit σ'αυτο το μηνυμα...:turtle:

Καλα ο κυριος ειναι απιστευτος...Το ειχα δει και παλια αυτο το τοπικ,αλλα δεν σχολιασα.Τι να πει κανεις.Απο σωμα μιλαμε για το απιστευτο οποτε θα σταθω σ'αυτο που ειπε ο levrone για τη συμπεριφορα του.Αφου ειναι τοσο προσγειωμενος οσο λες,μπραβο του.Υπαρχουν σωματαραδες και σωματαραδες,αλλα οι περισσοτεροι απο οσους εχω δει ηταν λιγο πιο ψηλα απο τα συννεφα.Λιγακι μονο ετσι...

KATERINOULA
28-09-09, 15:35
Αν και μπορώ να γράψω αρκετά για αυτόν τον αθλητή, μου ζήτησε να μη το κάνω και απλά θα βάλω τις παρακάτω φωτογραφίες του. Τα σχόλια δικά σας.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5610&stc=1&d=1255975105

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5611&stc=1&d=1255975105

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5613&stc=1&d=1255975105

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5612&stc=1&d=1255975105

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5614&stc=1&d=1255975105

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5615&stc=1&d=1255975105

ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ!!!!!!!!

vAnY
28-09-09, 19:52
ααααα ποσο σε καταλαβαινω Κατερινα.....:turtle::turtle::turtle:

Levrone
28-09-09, 20:08
ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ!!!!!!!!

την αλλη φορα που θα ρθεις στην Κρητη παρε με ενα τηλεφωνο και εγω θα σε παω εκει που θες!!!

αλλα εσυ ερχεσαι και πετας 5 μερες σε ανοησιες!

korasanis
28-09-09, 23:04
καλος αθλητης και κρητηκος.ειχε κανει guest posing στην πατρα το 2003.

a.minidis
28-09-09, 23:45
Αν και ξερω οτι δεν θελει να μιλησω,θατο τον παρακαμψω,καθοτι εκτος απο κουμπαρος μου και αδερφος,ειναι ουπευθυνος,για τεσσερα γενικα μια τριτη θεση,στο πανευροπαικο δυο πεμπτες στο παγκοσμιο,και ευχομαι,και μια καλη στο uneverse....σορρι γαι τη ποληλογια αλλα αισθανιμαι νατον ευχαριστησω δημοσια,για την απεραντη βοηθεια...ΚΑΙ υπομονη απεναντη μου!!!μαγαλοσ αθλητης οπρωτος που καταταχτηκε στο hall of fame fitness nabba!!! και μεγαλη καρδια!:bowdown::bowdown::clap::clap:

ioannis1
29-09-09, 00:25
και εγω χρωσταω την αρχη μου στο στελιο τα πρωτα χρονια....ακομα και τωρα ακολουθω πολλες απο τις μςθοδους του....ευχαριστω στελιο....:toast::toast:

S. KTISTAKIS
29-09-09, 17:18
Ευχαρηστω ολους εσας που με στηριξατε και με στηριζετε ολα αυτα τα χρονια καθως και αυτους που δεν το εκαναν δειχνωντας την διαφορα μεταξυ των ανθρωπων.....

Polyneikos
29-09-09, 17:22
Στέλιο καλως ήρθες στο φόρουμ μας,αληθεια πολύ ευχάριστη εκπληξη είναι αυτή να βρίσκεσαι εδω,οι τίτλοι σου και η πορεία σου είναι σε όλους μας γνωστα,χαρα μας να τα λέμε και από εδω.:thumbup:

TRIANTAFYLLOU
29-09-09, 17:44
γειά σου ρε στέλιο καλώς ήρθες στην παρεα και θα τα πούμε κι απο κοντα ,πιστεύω θα είσαι στην αθήνα με τον τασούλη που πάλι θα είναι σε σούπερ κατάσταση:thumbup::thumbup:

S. KTISTAKIS
29-09-09, 19:39
Kαραρχην ολα τα μελη του forum (καλοβουλα-κακοβουλα) θεωρηστε και ωφειλω να σας αποκαλω "AΔΕΛΦΙΑ" μου! Ηλια θα ειμαι εκει και επι σκηνης....Ο Τασουλης θελει παραια εκει πανω λεει!

KATERINI 144
29-09-09, 20:00
πιστεύω δεν έχουμε κακόβουλα μελη στο φόρουμ μας, εχουμε πολλά ''μούτρα'' αλλα κακόβουλους οχι.

welcome to :bodybuildinggr: :welcome: , φοβερός :clap:

S. KTISTAKIS
29-09-09, 20:07
Αδελφε ξερω πολυ καλα τι λεω! Ειναι ο λογος υπαρξης μου εδω μεσα! Στη ζωη μου αυτους που με γκρεμησαν ποτε δεν πηγα να τους γκρεμησω......Πηγα να τους δειξω οτι ειμαι ΑΚΟΜΑ ορθιος!

KATERINI 144
29-09-09, 20:26
δε γνωρίζω, αλλα αν πιστεύει κανενας πως σε γκρέμισε δεν εχει παρα να δει τις φωτογραφίες σου και θα πιστή για το αντίθετο.

εγω και ολα τα παιδια του φόρουμ θα θέλαμε ο λογος ύπαρξης σου εδω μέσα να ειναι η συμμετοχή σε μια μεγαλη παρέα που αγαπάει το ββ, γιαυτο είμαστε εδω παρόν και τρώμε κάποιες ώρες τη μέρα ώστε να λειτουργεί αυτό που λέγετε bodybuilding.gr .

υσ: ξέχασα να πω καλή επιτυχία στον αγώνα.

TRIANTAFYLLOU
29-09-09, 20:30
Kαραρχην ολα τα μελη του forum (καλοβουλα-κακοβουλα) θεωρηστε και ωφειλω να σας αποκαλω "AΔΕΛΦΙΑ" μου! Ηλια θα ειμαι εκει και επι σκηνης....Ο Τασουλης θελει παραια εκει πανω λεει!

να και μια είδηση αυτό ήταν ευχάριστο , σίγουρα δεν κάνει να είναι μόνος ο τασούλης , αντε να ανεβάσετε το επίπεδο στελιο ήδη γνωρίζουν τα παιδια και μέσω του φόρουμ οτι στηρίζεις την ναββα και εχεις κανει και σοβαρες διοργανώσεις στην κρήτη με επιτυχία εκτός την αγωνιστική σου πορεία και το ββ πλέον εχει ανάγκη απο αξιόλογα άτομα και παραγοντες .:clap::clap::clap:

συμφωνώ και με τον φωτη τουλάχιστον τα ενεργα μέλη είναι αξιόλογα άτομα με αξιοπρέπεια , τέλειοι δεν είμαστε και ούτε πρόκειτε να γίνουμε , απλα να μην είμαστε κακοπροαίρετοι , απλα αν υπήρξε και κατι μη αξιόλογο δεν κολάει εδω του έρχετε βαρύ το κλίμα:green:

ioannis1
29-09-09, 21:52
Αδελφε ξερω πολυ καλα τι λεω! Ειναι ο λογος υπαρξης μου εδω μεσα! Στη ζωη μου αυτους που με γκρεμησαν ποτε δεν πηγα να τους γκρεμησω......Πηγα να τους δειξω οτι ειμαι ΑΚΟΜΑ ορθιος!
στελιο σε καλοσοριζω και εγω απο την καρδια μου στο φορουμ -ξερεις ποσο σε εκτιμω-και αν και δεν καταλαβαινω τι ακριβως θελεις να πεις ευχομαι να λυθουν οι οποιες παρεξηγησεις η κακιες υπαρχουν.η εμπειρια σου ειναι χρησιμη εδω μεσα και ευχομαι καθε επιτυχια στο φιλο μου τασσο.

korasanis
29-09-09, 22:25
καλος ορισες Στελιο και απο μενα .αν και εγω πολυ νεος στο forum οπως εσυ, πιστευω οτι χριεαζομαστε δυο κρητηκοι,κατι σαν εκπροσωποι!!!:toast:

a.minidis
29-09-09, 22:29
καλος ορισες Στελιο και απο μενα .αν και εγω πολυ νεος στο forum οπως εσυ, πιστευω οτι χριεαζομαστε δυο κρητηκοι,κατι σαν εκπροσωποι!!!:toast:μην ξεχνας φιλε μου οτι ειμαι και γω κρητικος!!!:):):thumbup:

The Rock
29-09-09, 23:03
Μπράβο στον κύριο ! Ωραίες φωτογραφίες ! Πολύ δυνατή "πρόσοψη" έχει ! Ωραίο ορθό κοιλιακό και ωραίοους Πρόσθιους οδοντοτούς !
ΝΑ ρωτήσω κα΄τι παιδιά ? Βλέπω όλοι τον γνωρίζετε προσωπικά,σας έχει προπονήσει ακι τα σχετικά,μια απορία,ποια είναι η ηλικία του ? 37-39 τον κάνω ... απλά απορώ γτ βλέπω πολλά επιτεύγματα και πορείες και τον βλέπω μικρό τον άνθρωπο .

ioannis1
29-09-09, 23:31
ο στελιος απο μικρος ειναι στο αγωνιστικο ββ πρωταθλητης και στην ελλαδα και εξω.μεγαλη η προσφορα του στο ελληνικο ββ.

NASSER
29-09-09, 23:57
Στελιο καλωσορισες στο φορουμ! Ειναι μεγαλη μας χαρα που εισαι στη παρεα γιατι και εσυ εχεις γραψει μια ιστορια στο αθλημα μας. Οσο για τα κακοβουλα και καλοβουλα προσωπα να ξερεις πως καποια στιγμη ολοι μπαινουν στη θεση που τους αρμοζει.
Φιλοσοφια μας ειναι να κοιταμε για το καλυτερο αυριο και οχι να αλληλοκατηγορουμαστε για τα λαθη του παρελθοντως.
καλωσορισες και συντομα θα τα πουμε ολοι μαζι σαν μια παρεα στην επομενη παρουσια επι σκινης , του Τασου που ολοι νθελουμε να δουμε ακομα καλυτερο :thumbup: :welcome:

S. KTISTAKIS
30-09-09, 00:00
Θα ειμαι εδω για οποιον χρειαστει την βοηθεια η την αποψη μου για οποιοδηποτε θεμα τον απασχολει!
Τον σεβασμο δεν περιμενα να τον βρω στην Ελλαδα καθοτι μισος Βελγος!
Ηλια δεν ειμαι κακοπροαιρετος ουτε προκατηλημενος , με ξερεις πολυ καλα σαν ανθρωπο....δυστηχως ο γραπτος λογος δεν προσδιδει μερικες φορες το υφος που θελουμε να μεταφερουμε.

ioannis1
30-09-09, 00:03
ευχαριστουμε στελιο...:clap::clap:

TRIANTAFYLLOU
30-09-09, 00:12
Θα ειμαι εδω για οποιον χρειαστει την βοηθεια η την αποψη μου για οποιοδηποτε θεμα τον απασχολει!
Τον σεβασμο δεν περιμενα να τον βρω στην Ελλαδα καθοτι μισος Βελγος!
Ηλια δεν ειμαι κακοπροαιρετος ουτε προκατηλημενος , με ξερεις πολυ καλα σαν ανθρωπο....δυστηχως ο γραπτος λογος δεν προσδιδει μερικες φορες το υφος που θελουμε να μεταφερουμε.

στέλιο ο τελευταίος που θα ήθελε εξηγήσεις είμαι εγω , χάρηκα που θα τα λέμε κι απο δώ και ακόμη περισσότερο που θα είσαι αθήνα αγωνιστικός με τον τάσο , ο καιρός κοντεύει και θα τα πούμε απο κοντα.

και ξέρω οτι με τον γραπτό λόγο παρεξηγούνται η παρερμηνεύονται κάποια πράγματα:thumbup:

TRIANTAFYLLOU
30-09-09, 00:22
Μπράβο στον κύριο ! Ωραίες φωτογραφίες ! Πολύ δυνατή "πρόσοψη" έχει ! Ωραίο ορθό κοιλιακό και ωραίοους Πρόσθιους οδοντοτούς !
ΝΑ ρωτήσω κα΄τι παιδιά ? Βλέπω όλοι τον γνωρίζετε προσωπικά,σας έχει προπονήσει ακι τα σχετικά,μια απορία,ποια είναι η ηλικία του ? 37-39 τον κάνω ... απλά απορώ γτ βλέπω πολλά επιτεύγματα και πορείες και τον βλέπω μικρό τον άνθρωπο .

το 97 στο παγκόσμιο που είχα πάρει μέρος ο στελιος ήταν στην κατηγορία εφήβων που σημαίνει είχε και προηγούμενες συμμετοχές σαν έφηβος και μετα είχε πάρει σερί αγώνες με μικρες παύσεις .
άρα αν προσθέσεις απο τότε άλλα 12 χρόνια κάνεις μια πρόχειρη εκτίμηση για την ηλικία του
αλλα δεν μετράνε μόνο οι αγωνιστικές συμμετοχές ένας μπορεί να προσφέρει και μάλιστα περισσότερο και χωρίς την δική του συμμετοχή , αλλα με το να είναι κοντα στο άθλημα προσφέροντας τις γνώσεις του και προετοιμάζοντας αθλητες , ακόμη και διοργανώνοντας αγώνες .

μάλιστα ήταν δίπλα στην ναββα σε δύσκολους καιρούς που γινόταν πόλεμος εναντίον της και στήριζε πάντα , ενω πολλοι με την κατασταση που επικρατούσε νόμισαν ότι βρισκόταν στην λάθος πλευρα , ο στελιος όμως πίστεψε και στηριξε και ο ίδιος αλλα και με αθλητές του την ομοσπονδία . παρ όλες τις αντιξοότητες λόγω απόστασης και μάλιστα σε νησί όπως η κρήτη και μάλιστα πολλοι αθλητες τίμησαν την ομοσπονδία και μάλιστα με αξιώσεις

όταν όλα είναι καλά όλοι τρέχουν και είναι δίπλα όταν όμως υπάρχει μια κρίση και αποδυνάμωση όπως είχε γίνει στην ναββα ο στελιος ήταν εκεί και μόνο αν κάποιος πιστεύει και είναι δυνατός το κάνει αυτό:thumbup:

S. KTISTAKIS
30-09-09, 00:49
Για να λυθουν καποιες αποριες: Γεννηθηκα στη ΝΑΒΒΑ με πατερα τον μοναδικο ανθρωπο που πιστεψε σε εμενα απο τα 18 μου τον ανθρωπο ΑΝΑΡΓΥΡΟ ΤΣΟΠΟΥΡΙΔΗ!

Για να καταλαβετε ημουν μαθητης διχως εσοδα οταν με πλησιασε και μου ειπε:Mικρε θα σου πληρωνω τα εισητηρια απο ΚΡΗΤΗ για να αγωνιζεσε οποτε θελησεις.....βουρκωσα στο ακουσμα αυτων των λεξεων ηταν ο ΠΡΩΤΟΣ που με βοηθησε πραγματικα απο οικονομικης αποψης!

Καταφερα και κερδισα Γενικους τιτλους με αντιπαλους που ειχαν την ηλικια μου σε χρονια προπονησης χαρη σε αυτον τον ανθρωπο...

Στην Ελλαδα εφερα 13 Παγκοσμιους τιτλους αλλα τους χαριζω ολους με το χαμογελο τον αθλητων μου οταν κατακτουσαν μια πρωτη θεση σε ενα τοπικο πρωταθλημα....Αναργυρε τωρα καταλαβα πως εννοιωθες και εσυ τοτε !

The Rock
30-09-09, 00:56
Συγχαρητήρια και πάλι αγαπητέ αλλά θεωρώ ότι ένας αριθμός ήταν αρκετός,δεν ήταν ανάγκη να μας λέτε ιστορία ! :green: Αστειεύομαι φυσικά !

Μπράβο και πάλι ! :clap:

Muscleboss
30-09-09, 01:54
θα ειμαι εκει και επι σκηνης....

αυτά είναι καλά νέα.:thumbup: άλλος ένας καλός λόγος να είμαστε εκεί.

Στέλιο καλωσόρισες.
Η παρουσία σου στο φόρουμ είναι σημαντική, και οι όποιες "παρατηρήσεις" σου (επειδή ξέρω οτι υπάρχουν) ευπρόσδεκτες. :welcome:

ΜΒ

S. KTISTAKIS
30-09-09, 02:06
Αδελφε ευχαρηστω για το βημα που μου δινεις να εκφρασω αποψη και να βοηθησω με την σειρα μου τον οπιονδηποτε μεσα απο αυτη την σελιδα.

Τωρα οσο για τον αγωνα εχω να πω οτι θα βρισκομε στο 60% της φορμας μου καθως ο κυριως στοχος μου θα ειναι το Παγκοσμιο μετα απο ενα μηνα.

KATERINOULA
30-09-09, 06:57
την αλλη φορα που θα ρθεις στην Κρητη παρε με ενα τηλεφωνο και εγω θα σε παω εκει που θες!!!

αλλα εσυ ερχεσαι και πετας 5 μερες σε ανοησιες!

Oπως το ειπες....πεταξα 5 μερες.
δεν πειραζει..καθε εμποδιο για καλο!
καποια στιγμη θα ερθω παλι κρητη......

tower nikolas
30-09-09, 09:05
Στελιο καλωσορισες στο φορουμ!

S. KTISTAKIS
30-09-09, 16:13
Να εισαι καλα αδελφε!

ioannis1
30-09-09, 23:02
στελιο τωρα ειδα οτι θα κατεβεις και εσυ .ευχομαι καλη επιτυχια και ειδικα στο παγκοσμιο φιτνες να μας φερεις μια ακομη πρωτια.:thumbup:

S. KTISTAKIS
30-09-09, 23:56
Γιαννο ο Τασουλης θελει να ακουμπαει λεει καπου πανω στην σκηνη.....εχει κουραστει το παιδι τοσα κιλα που σηκωνει!

Του χαλαω χατιρι?

ΧΑΧΑΧΧΑ

ioannis1
30-09-09, 23:59
δε παιζεσαι χαχαχαχα.:clap::clap:θαμαστε εκει να σας θαυμασουμε.

Sourlas
01-10-09, 14:40
Καλώς ήρθες Στέλιο. Σ'ευχαριστούμε για την συμμετοχή σου στο φόρουμ.Καλή τύχη προσεχώς ;)

....ακομα και τωρα ακολουθω πολλες απο τις μςθοδους του....ε

Δηλαδή Γιάννη? Μπορούμε να πάρουμε μια ιδέα και μείς?

ioannis1
01-10-09, 15:27
αρχηγου παροντος.......

D.ANTONIADIS
01-10-09, 17:54
GIA SOU ADELFE,
ESO ETOIMOS GIA TON TITLO OSO GIA TON TASO ANTE VOITHA,ENA MEGALO EYXARISTO KAI EPONTE KAI ALLA KALI SINEXIA TA LEME.

S. KTISTAKIS
01-10-09, 19:04
Oι τιτλοι πλεον δεν εχουν σημασια για εμας Διονυση!!!
Οι αγωνες πλεον εχουν την μορφη γιορτης που μας καλουν για να τις τιμησουμε....

a.minidis
01-10-09, 19:43
Οι αγωνες πλεον εχουν την μορφη γιορτης που μας καλουν για να τις τιμησουμε....:thumbup::thumbup::thumbup::clap::clap::thumbup: ετσι ειναι αδερφε...!!!

D.ANTONIADIS
01-10-09, 20:17
Οι αγωνες πλεον εχουν την μορφη γιορτης που μας καλουν για να τις τιμησουμε....
TELOS EGRAPSES

kostas82
02-10-09, 11:12
Πρότυπο αντρικού fitness!!Respect!!:bowdown::bowdown::bowdown:

S. KTISTAKIS
02-10-09, 11:25
Αδελφε σε ευχαρηστω για τον χαρακτηρισμο αλλα επετρεψε μου να σε παραπεμψω να δεις ΤΟ πραγματικο προτυπο FRANCO CARLOTTO....
Φαντασου πως βαση του σωματοτυπου που εχει αυτο το "αγαλμα" διαχωριστηκαν οι κατηγοριες FITNESS παγκοσμιος!!!!!!!!!!

kostas82
02-10-09, 11:39
Αδελφε σε ευχαρηστω για τον χαρακτηρισμο αλλα επετρεψε μου να σε παραπεμψω να δεις ΤΟ πραγματικο προτυπο FRANCO CARLOTTO....
Φαντασου πως βαση του σωματοτυπου που εχει αυτο το "αγαλμα" διαχωριστηκαν οι κατηγοριες FITNESS παγκοσμιος!!!!!!!!!!

Καταρχήν να πω ότι δυστυχώς δεν σε γνώριζα και ζητώ συγνώμη γι αυτο..
Βλέποντας τις φωτογραφίες σου εδώ κ ψάχνοντας κι αλλού για περαιτέρω πληροφορίες κατέληξα σε αυτό που έγραψα.
Ειναι προς τιμήν σου που αναγνωρίζεις άλλους αθλητές,εγώ σαν τρίτος όμως θα επικροτήσω την δική σου προσπάθεια που θεωρώ ότι δεν έχει να ζηλέψει κάτι από ξένους αθλητές fitness.Μπράβο σου γι άλλη μια φορά :clap::clap:

S. KTISTAKIS
02-10-09, 14:53
Το οτι ανηκω στους VIP του κοσμου (WORLD HALL OF FAME)στο αγωνιστηκο FITNESS πιστοποιει τα λεγομενα σου κατα ενα βαθμο.

Τα προτυπα ομως τα βρηκα δεν τα δημιουργησα με την παρουσια μου!

Σε ευχαρηστω παντως.......

Levrone
02-10-09, 15:02
μακαρι οσοι κανουν βαρη , ειτε θελουν να το πανε το πραγμα αγωνιστικα ειτε οχι, να "επεφταν πανω " σε ενα Στελιο Κτιστακη.

εγω ειμαι τυχερος που τον γνωρισα, και παντα θα τον ευγνωμονω που 2,5 χρονια εκει εμαθα απειρα πραγματα διπλα του, και ας μην ημουν καταλληλος για να κατεβω σε ενα αγωνα.

Να σαι καλα ρε Στελιο!

S. KTISTAKIS
02-10-09, 15:22
Προσπαθω να σε θυμηθω και πως σου εκανα τοση ζημια αδελφε αλλα........χαχαχαχα

Levrone
02-10-09, 15:39
Προσπαθω να σε θυμηθω και πως σου εκανα τοση ζημια αδελφε αλλα........χαχαχαχα

Κωστας, ο γιατρος, ερχομουν και με τον αδερφο μου.
τωρα?

S. KTISTAKIS
02-10-09, 15:45
Τωρα εξηγουντε ολα!!!! Που εισαι ΑΔΕΛΦΕΕ?

Levrone
02-10-09, 15:47
Τωρα εξηγουντε ολα!!!! Που εισαι ΑΔΕΛΦΕΕ?

Ολα καλα ρε Στελαρα! ετσι οπως με αφησες ειμαι, εχω μπλεξει με αυτη την ιατρικη και θελει λεει να την παντρευτω!

αλλα εγω κραταω ακομα!!!! χαχαχαχα

S. KTISTAKIS
02-10-09, 18:41
DOC μην μασας ! Εδω εβγαλες ολοκληρη γραμμωση.......Θα χρειαστω το 2010 στον αγωνα που θα διοργανωσω την βοηθεια σου doc!
Eισαι μεσα?

Levrone
02-10-09, 20:45
Στελιο εννοειται, θα βοηθησω οπως μπορω!

και μην πεις παραεξω ποιος 8α ειναι ο Guest, γιατι αν η αμφισβητηση ειναι οπως το 2006 που ηρ8ε ο Baddel -για τον αν θα ερθει ο Baddel- θα στενοχωρηθει πολυς κοσμος μετα!!!:thumbup:

thegravijia
02-10-09, 20:58
μακαρι οσοι κανουν βαρη , ειτε θελουν να το πανε το πραγμα αγωνιστικα ειτε οχι, να "επεφταν πανω " σε ενα Στελιο Κτιστακη.

εγω ειμαι τυχερος που τον γνωρισα, και παντα θα τον ευγνωμονω που 2,5 χρονια εκει εμαθα απειρα πραγματα διπλα του, και ας μην ημουν καταλληλος για να κατεβω σε ενα αγωνα.

Να σαι καλα ρε Στελιο!

για πες τιποτα και σε μας...:green:

S. KTISTAKIS
02-10-09, 22:05
Στελιο εννοειται, θα βοηθησω οπως μπορω!

και μην πεις παραεξω ποιος 8α ειναι ο Guest, γιατι αν η αμφισβητηση ειναι οπως το 2006 που ηρ8ε ο Baddel -για τον αν θα ερθει ο Baddel- θα στενοχωρηθει πολυς κοσμος μετα!!!:thumbup:

ΝΤΙΝΑΡΑ εκλεισες σαν ο γιατρος του αγωνα!
Τοτε ηταν ενας απο το OLYMPIA του χρονου θα ειναι μια καλη παρεα OLYMPIA.........

S. KTISTAKIS
06-10-09, 00:07
Καποιοι απο εσας αναρωτιεστε με ποιο τροπο οι αθλητες μου εχουν φτασει τους στοχους τους ειτε ειναι σε καποιο αγωνα ειτε απλα μια σωματικη διαπλαση της προτιμησης τους.
Τα πραγματα ειναι απλα αρκει να μου δωσετε καποια στοιχεια που θα ζητησω.
Διαβαζω μεγαλα λαθη σε διαφορα topic.
Δεν θελω να τα σχολιασω μπορω ομως να απλουστευσω τον τροπο και τον χρονο να φτασετε τον στοχο σας.

thegravijia
06-10-09, 01:04
Καποιοι απο εσας αναρωτιεστε με ποιο τροπο οι αθλητες μου εχουν φτασει τους στοχους τους ειτε ειναι σε καποιο αγωνα ειτε απλα μια σωματικη διαπλαση της προτιμησης τους.
Τα πραγματα ειναι απλα αρκει να μου δωσετε καποια στοιχεια που θα ζητησω.
Διαβαζω μεγαλα λαθη σε διαφορα topic.
Δεν θελω να τα σχολιασω μπορω ομως να απλουστευσω τον τροπο και τον χρονο να φτασετε τον στοχο σας.
οκ εγω θα ηθελα την βοηθεια σου...
τι στοιχεια θελεις? πες μου/...

αν θες ριξε και μια ματια εδω - κραταω ημερολογιο
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4937

S. KTISTAKIS
06-10-09, 02:32
Δωσε μου το ημερησιο προγραμμα διατροφης - προπονησης και το ωραριο δραστηριοτητων σου μεσα στην ημερα .
Μην ξεχασεις ηλικια-υψος-κιλα-χρονια προπονησης-στοχο-φωτο!

Niiick
06-10-09, 03:14
φιλε εχεις απιστευτο σωμα!:bowdown:

S. KTISTAKIS
06-10-09, 03:31
φιλε εχεις απιστευτο σωμα!:bowdown:

Απλα καλοδουλεμενο!

Σε ευχαρηστω........

thegravijia
06-10-09, 12:29
Δωσε μου το ημερησιο προγραμμα διατροφης - προπονησης και το ωραριο δραστηριοτητων σου μεσα στην ημερα .
Μην ξεχασεις ηλικια-υψος-κιλα-χρονια προπονησης-στοχο-φωτο!

οι υποχρεωσεις μου συνηθως ξεκινανε απο τις 8 μεχρι της 2 το μεσημερι...
προγραμμα διατροφης.
γευμα 1 . 6 αυγα + βρωμη ή ζυμαρικα με κοτοπουλο +ω3 ή whey με βρωμη + φρουτα
γευμα 2 ψωμι με γαλοπουλα 100γραμ.(μαζι με καποια λαχανικα) +ταχινι

γευμα 3 100γρΑΜ.η κοτοπουλο η μοσχαρι + παπατες η ρυζι + σαλατα
γευμα 4 whey + γαλα + μπανανα + μελι (μετα την προπονηση αυτο)
γευμα 5 κοτοπουλο η ψαρι + η ζυμαρικα η ρυζι (εδω τρωω πολυ υδατανθρακα + ω3
γευμα 6 γιαουρτι + πρωτεινη + ω3 ή αυγα 3-4 ολοκληρα

σε καθε γευμα εχω περιπου 30γραμμαριας πρωτεινης

προγραμα προπονησης
στηθος - τρικεφαλα
-ξεκουραση
πλατη - δικεφαλα
ποδια
ομοι - τραπεζιοι
ξεκουραση απο ασκησεις μονο βασικα πραγματα .δες στο ημερολογιο που σου εδωσα πιο πανω για λεπτομεριες
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4937 (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4937)

22χρονων
1.76 - 95κιλα 3 χρονια προπονησης (οταν ξεκινησα ημουν 70κιλα μονο)
στοχος οσο το δυνατον περισσοτερος ογκος...
φωτο δεν εχω
περιμενω συμβουλες...!!!!

Littlejohn
06-10-09, 12:33
Από τα 25 κιλά που έχεις βάλει στα 3 χρόνια, πόσα είναι μυικά?

S. KTISTAKIS
06-10-09, 15:24
οι υποχρεωσεις μου συνηθως ξεκινανε απο τις 8 μεχρι της 2 το μεσημερι...
προγραμμα διατροφης.
γευμα 1 . 6 αυγα + βρωμη ή ζυμαρικα με κοτοπουλο +ω3 ή whey με βρωμη + φρουτα
γευμα 2 ψωμι με γαλοπουλα 100γραμ.(μαζι με καποια λαχανικα) +ταχινι

γευμα 3 100γρΑΜ.η κοτοπουλο η μοσχαρι + παπατες η ρυζι + σαλατα
γευμα 4 whey + γαλα + μπανανα + μελι (μετα την προπονηση αυτο)
γευμα 5 κοτοπουλο η ψαρι + η ζυμαρικα η ρυζι (εδω τρωω πολυ υδατανθρακα + ω3
γευμα 6 γιαουρτι + πρωτεινη + ω3 ή αυγα 3-4 ολοκληρα

σε καθε γευμα εχω περιπου 30γραμμαριας πρωτεινης

προγραμα προπονησης
στηθος - τρικεφαλα
-ξεκουραση
πλατη - δικεφαλα
ποδια
ομοι - τραπεζιοι
ξεκουραση απο ασκησεις μονο βασικα πραγματα .δες στο ημερολογιο που σου εδωσα πιο πανω για λεπτομεριες
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4937 (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4937)

22χρονων
1.76 - 95κιλα 3 χρονια προπονησης (οταν ξεκινησα ημουν 70κιλα μονο)
στοχος οσο το δυνατον περισσοτερος ογκος...
φωτο δεν εχω
περιμενω συμβουλες...!!!!

Δυστηχως χωρις να εχω μια εικονα σου (φωτος) δεν μπορω να βοηθησω.

GZ84
06-10-09, 16:37
Αν ζητήσω και εγώ τη μικρή βοήθειά σου, θα γίνω μεγάλο βάρος? :)

Τις τελευταίες ημέρες ανέβασα τη νέα διατροφή που ακολουθώ καθώς και το πρόγραμμα γύμνασης που θα ακολουθήσω.
Φωτό έχω επίσης ανεβασμένες (είναι πριν το καλοκαίρι - έχω πάρει 4 κιλά - δεν έχω σπουδαία αλλαγή παρά λίγο λίπος παραπάνω στη περιφέρεια και λίγη επιπλέον δύναμη).
Αν δεν σε κουράζω πες μου να σου τα παραθέσω όλα μαζί με ηλικία/ ύψος/ βάρος/ κιλά που χρησιμοποιώ σε μερικές ασκήσεις κτλ... και ένα μικρό ιστορικό μου να ξέρεις τι παίζει γενικώς.

Ευχαριστώ όπως και να έχει!

(Τώρα πρόσεξα πως είχα μπει κατευθείαν στη τελευταία σελίδα - τώρα είδα τις φωτό σου και δεν έχω να σχολιάσω κάτι διότι οι φωτό μιλάνε μόνες τους! Μπράβο για ότι έχεις καταφέρει! Δεν σε γνωρίζω μιας και είμαι απλά κάποιος που πάει γυμναστήριο και προσπαθεί σοβαρά για ότι καλύτερο).

S. KTISTAKIS
06-10-09, 18:08
Αν ζητήσω και εγώ τη μικρή βοήθειά σου, θα γίνω μεγάλο βάρος? :)

Τις τελευταίες ημέρες ανέβασα τη νέα διατροφή που ακολουθώ καθώς και το πρόγραμμα γύμνασης που θα ακολουθήσω.
Φωτό έχω επίσης ανεβασμένες (είναι πριν το καλοκαίρι - έχω πάρει 4 κιλά - δεν έχω σπουδαία αλλαγή παρά λίγο λίπος παραπάνω στη περιφέρεια και λίγη επιπλέον δύναμη).
Αν δεν σε κουράζω πες μου να σου τα παραθέσω όλα μαζί με ηλικία/ ύψος/ βάρος/ κιλά που χρησιμοποιώ σε μερικές ασκήσεις κτλ... και ένα μικρό ιστορικό μου να ξέρεις τι παίζει γενικώς.

Ευχαριστώ όπως και να έχει!

(Τώρα πρόσεξα πως είχα μπει κατευθείαν στη τελευταία σελίδα - τώρα είδα τις φωτό σου και δεν έχω να σχολιάσω κάτι διότι οι φωτό μιλάνε μόνες τους! Μπράβο για ότι έχεις καταφέρει! Δεν σε γνωρίζω μιας και είμαι απλά κάποιος που πάει γυμναστήριο και προσπαθεί σοβαρά για ότι καλύτερο).
Περιμενω ολα τα παραπανω καθως και προσφατες φωτο-στοχο! Βαρος ειναι μονο τα κιλα που σηκωνεις!

sctp
06-10-09, 18:19
Ωραιο σωμα και αξιος που αφιερωνεις το χρονο σου για να βοηθας τον κοσμο του φορουμ αφιλοκερδως!:bowdown:

GZ84
06-10-09, 19:06
[1] Διάφορες πληροφορίες για εμένα

Υλικία 25 ετών
Ύψος 1.85 μέτρα
Βάρος 88 κιλά

Γυμναστήριο πάω 3 χρόνια (Πριν από αυτά δεν είχα ασκηθεί - ποτέ)

1ος χρόνος = στόχος μου ήταν απλά να ξυπνήσω το σώμα μου από το λήθαργο και να χάσω περιττό βάρος. Από 88 κιλά που ζύγιζα πριν ξεκινήσω μέχρι το τέλος του 1ου έτους στο γυμναστήριο έπεσα στα 72 κιλά και όλα αυτά με ελάχιστη αερόβια και πολύ ελαφριά διατροφή - κοινώς κάηκα και δεν στέγνωσα όπως νόμιζα.

2ο έτος = άγγιξα πιο φυσιολογικά κιλά για το ύψος μου και κάπως δυνάμωσα

3ο έτος = άρχισα να κολλάω περισσότερο με το γυμναστήριο και ανέβασα τις απαιτήσεις μου και τη προσπάθειά μου και επίσης άρχισα να το ψάχνω με τη διατροφή και τη προπόνηση - αυτά πιο ουσιαστικά εδώ και 6-9 μήνες.

Γενικώς ακόμα και όταν έφτιαξα ένα πιο βαρύ και σοβαρό πρόγραμμα διατροφής ποτέ δεν το ακολούθησα απόλυτα.
Επίσης είχα τις αποχές μου από το γυμναστήριο. Πχ το καλοκαίρι δεν πήγα σχεδόν 2 μήνες (μέσα Ιούλη - μέσα Σεπτέμβρη)

Κιλά που κάνω σε μερικές ασκήσεις
Πάγκο οριζ. με αλτήρες = 35 κιλά σε κάθε χέρι στο τελευταίο σετ για 5-6 επαν. με βοηθό
Σκουώτ με μηρούς οριζ. με το πάτωμα στο Σμίθ = 110 για 4 επαν.
Μονόζυγο = 4 επαν. το πολύ
Κάμψεις δικεφ. με αλτήρες εναλλάξ = 17,5 κιλά σε κάθε χέρι για 6 επαν.

Τώρα μπήκα πάλι δυναμικά στο γυμν. μετά τη καλοκαιρινή αποχή και έτσι τα κιλά στους δικέφ. δεν είναι απόλυτα. Οι πιέσεις και τα σκουώτ είναι πάντως αφού τα έκανα πρόσφατα.

==========================================================

[2] Πρόγραμμα διατροφής
Προέρχεται κυρίως από άρθρο του MΒ για όγκο. Απλά έχω μειώσει τις ποσότητες στα δικά μου επίπεδα.

[09.00]
1 πολυβιταμίνη [ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΛΟΓΟΣ]
30γρ. πρωτεΐνη
5γρ. κρεατίνη
80γρ. κουάκερ
1 κουταλιά σούπας μέλι
1 μήλο

[12.00]
100γρ. κότα
80γρ. ρύζι
1 κουταλιά σούπας λινέλαιο [ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ - Μήπως υπάρχει σε Βιολογικό κατάστημα?]

[15.00]
Πράσινη σαλάτα (με 2 κουταλιές σούπας λάδι + μπαλσάμικο)
5 ασπράδια + 2 κρόκοι
150γρ. βραστή πατάτα

[16.30]
Μεσημεριανός ύπνος

[18.00] Προπονητικό - 1 ώρα πριν
30γρ. πρωτεΐνη
300ml. γάλα 1,5%
50+γρ. σταρένιο ψωμί

[19.00 - 20.30]
Γυμναστήριο

[20.30] Μεταπροπονητικό - Αμέσως μετά
30+γρ. πρωτεΐνη
5γρ. κρεατίνη
30γρ. δεξτρόζη
30γρ. μαλτοδεξτρόζη [Χρησιμοποιώ μόνο δεξτρόζη πάλι για οικονομικούς λόγους]

[21.30]
Πράσινη σαλάτα (με 2 κουταλιές σούπας λάδι + μπαλσάμικο)
100γρ. μοσχάρι
150γρ. βραστή πατάτα

[00.30]
25γρ. πρωτεΐνη
200γρ. γιαούρτι 2%
5 καρύδια

[01.00]
Ύπνος 8 ωρών

Μερικά στοιχεία:
1) Πρωτεΐνη = Ηρακλής
2) Κρεατίνη = Μονουδρική Reflex (Πρώτη φορά παίρνω - είμαι μόλις στη 2η μέρα)
3) Πολυβιταμίνες = Vital Plus
4) Νερό πίνω ένα ποτήρι πριν και μετά από κάθε ύπνο καθώς και 2 ποτήρια μετά από κάθε γεύμα.
5) Ακόμα δεν έχω αγοράσει ψηφιακή ζυγαριά επίσης για οικονομικούς λόγους. Οπότε οι ποσότητες δεν είναι απόλυτες αλλά πιστεύω πως είναι αρκετά κοντά σε αυτό που χρειάζομαι - με λίγα λόγια - δεν είμαι απόλυτα ακριβής στη ποσότητα.

[3] Πρόγραμμα γυμναστικής

LEVEL 2 (Μετά την πρώτη επαφή) του BRAWNY
B) Άτομα που βάζουν πιό εύκολα βάρος και είναι σχετικά κανονικών κιλών σε σωματικό βάρος,αλλά και άτομα που είναι υπέρβαροι.
Note: Στόχος σας θα είναι να δυναμώνετε και προοδευτικά να σηκώνετε μεγαλύτερο βάρος κάνοντας κάποιες συγκεκριμένες επαναλήψεις ή να αυξάνετε τις επαναλήψεις σας με το ίδιο βάρος,ώστε να αρχίσετε να αυξάνεστε.

Προπόνηση (Μέρα)1

1.Σκουωτ - 3 Χ Ζέσταμα (12-4), 2 Χ 4-7
2.Διαλέξτε 1 άσκηση απο τις παρακάτω:

◦Πρέσα - 2 Χ 6-9
◦Προβολές(Lunges) - 2 X 6-9
◦Εκτάσεις μηρών (Leg Extensions) - 2 X 8-10
3.Διαλέξτε 1 άσκηση απο τις παρακάτω:

◦Άρσεις θανάτου με ίσια πόδια - 2 Χ Ζέσταμα (12-8 ), 2 Χ 6-10
◦Κάμψεις μηρών (Leg Curls) - 2 Χ Ζέσταμα (12-8 ), 2 Χ 6-10
◦Καλημέρες - 2 Χ Ζέσταμα (12-8 ), 2 Χ 6-10
4.Μιά άσκηση για γάμπες - 2 Χ Ζέσταμα (15-12), 2 Χ 12-15
5.Κοιλιακοί - 3-4 σετ
Προπόνηση (Μέρα)2

1.Πιέσεις σε ίσιο πάγκο - 3 Χ Ζέσταμα (12-4), 2 Χ 4-7

◦Επικλινείς πιέσεις (μπάρα,Σμίθ ή αλτήρες) - 2 Χ 6-9
◦Βυθίσεις για στήθος - 2 Χ 6-9
3.Πιέσεις Ώμων (μπάρα,Σμιθ ή αλτήρες) - 2 Χ 6-9
4.Πλάγιες άρσεις αλτήρων - 1 Χ Ζέσταμα (12-8 ), 2 Χ 8-10
5.Διαλέξτε 1 άσκηση απο τις παρακάτω:

◦Ξαπλωτές εκτάσεις τρικεφάλων - 1 Χ Ζέσταμα (10-8 ), 2 Χ 6-9
◦Βυθίσεις τρικεφάλων (αν δεν κάνετε για στήθος) - 1 Χ Ζέσταμα (10-8 ), 2 Χ 6-9
◦Τρικέφαλοι στην τροχαλία - 1 Χ Ζέσταμα (12-8 ), 2 Χ 8-10
Προπόνηση (Μέρα)3

1.Άρσεις Θανάτου - 3 Χ Ζέσταμα (12-4), 2 Χ 4-7

◦Έλξεις με ανοιχτή λαβή (Μονόζυγο ή τροχαλία) - 1 Χ Ζέσταμα (10-8 ), 2 Χ 6-9
◦Έλξεις με ανάποδη λαβή (Μονόζυγο ή τροχαλία) - 1 Χ Ζέσταμα (10-8 ), 2 Χ 6-9
◦Οπισθολαίμιες έλξεις (Μονόζυγο ή τροχαλία) - 1 Χ Ζέσταμα (10-8 ), 2 Χ 6-9
*Αν έχετε ελαστικότητα και δεν σας δημιουργεί πρόβλημα.
3.Διαλέξτε 1 άσκηση απο τις παρακάτω:

◦Σκυφτή κωπηλασία μπάρας - 2 Χ 6-9
◦Κωπηλασία ενός χεριού με αλτήρα - 2 Χ 6-9
◦Κωπηλασία στον Σταυρό - 2 Χ 6-9
◦Κωπηλασία στην χαμηλή τροχαλία ή άλλο μηχάνημα - 2 Χ 6-9
4.Άρσεις Τραπεζοειδών με μπάρα ή αλτήρες - 1 Χ Ζέσταμα (12-8 ), 2 Χ 8-10
5.Διαλέξτε 1 άσκηση απο τις παρακάτω:

◦Κάμψεις δικεφάλων όρθιος (μπάρα ή αλτήρες) - 1 Χ Ζέσταμα (10-6), 2 Χ 6-9
◦Κάμψεις δικεφάλων σε επικλινή πάγκο με αλτήρες - 1 Χ Ζέσταμα (10-6), 2 Χ 6-9
◦Κάμψεις δικεφάλων Ιεραποστολικές σε πάγκο δικεφάλων (μαξιλάρι) - 1 Χ Ζέσταμα (10-6), 2 Χ 6-9

Η κάθε προπόνηση θα γίνεται μέρα παρα μέρα,π.χ. Δευτέρα,Τετάρτη και Παρασκευή. Να προσέξετε πάντως η 3η προπόνηση με την 1η να έχουν 3-4 μέρες διαφορά. Θα κάνετε Αεροβική προπόνηση 2-3 φορές την εβδομάδα στις ενδιάμεσες μέρες από 20-30 λεπτά.

Μην περάσετε στο επόμενο LEVEL αν δεν φτάσετε να σηκώνετε για το παραπάνω πεδίο επαναλήψεων,πάνω απο 100 κιλά στα Σκουωτ,πάνω απο 90 κιλά στις Πιέσεις ίσιου πάγκου και πάνω απο 120 κιλά στις Άρσεις θανάτου.

[5] Στόχος

Δεν έχω κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό μου. Το σίγουρο είναι πως δεν έχω σκοπό να ασχοληθώ επαγγελματικά - άλλωστε και να ήθελα - νομίζω θα ήταν υπερβολή από μέρους μου από τη στιγμή που έχω ΠΟΛΥΥΥ δρόμο μπροστά μου και ένα σώμα που 22 χρόνια ήταν παραμελημένο. Οπότε να αρκεστώ σε κάτι σαν ΒΒ μόνο για τη πάρτη μου και τη δική μου ευχαρίστηση πράγμα που σημαίνει ότι δεν θα με απορροφά μόνο αυτό αλλά θα είναι πάντα στις 3 πρώτες αξίες στη ζωή μου. Έτσι μου φαίνεται καλύτερο.

==============================================================================================================================================================================

Νομίζω όλα βρίσκονται παραπάνω. Νέες φωτό θα ανεβάσω αύριο -ελπίζω... αν θες ρίξε μια ματιά σε αυτές που έχω ήδη ανεβάσει.

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4989

(Τσέκαρε προς το τέλος της σελίδας έχω και 1 φωτό ποδιών)

Τεράστιο το μήνυμα - νομίζω όμως τα έχει όλα - καλή ανάγνωση! Σε ευχαριστώ που ασχολείσαι. ;)
Μακάρι να μου πρόσφερες γνώσεις κτλ κτλ αλλά δεν έχω απαιτήσεις να κάνεις τπτ παραπάνω από το να μου προσφέρεις μερικές απλές συμβουλές ως γνώστης του θέματος. Περιμένω μνμ σου - τα λέμε!

S. KTISTAKIS
06-10-09, 20:23
Περιμενω φωτο.

savage
06-10-09, 20:40
Στελιο γεια σου κ απο μενα.Καλως ηρθες στο φορουμ.Τις φωτο σου τις εχω ξαναδει στο MD προ 3ετιας,αν θυμαμαι καλα.Η αποψη μου δεν εχει αλλαξει καθολου απο τοτε.Πολυ γραμμωμενος κ συμμετρικος.Ευχομαι καθε επιτυχια στους αγωνες σου κ πολλες διακρισεις.
Με μεγαλη μου χαρα βλεπω πως εισαι προθυμος να βοηθησεις τα μελη του φορουμ.Ειμαι σιγουρος πως οπως κ η Κων/να Κασκανη θα βομβαρδιστεις με ερωτησεις κ αιτηματα για νες προγραμματα προπονησης κ διατροφης.
Εγω δε θα σε κουρασω ιδιαιτερα(τουλαχιστον προς το παρον).Θα ηθελα μονο την γνωμη σου για τις φωτο που εχω ποσταρει εδω
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5691

S. KTISTAKIS
06-10-09, 21:45
Στελιο γεια σου κ απο μενα.Καλως ηρθες στο φορουμ.Τις φωτο σου τις εχω ξαναδει στο MD προ 3ετιας,αν θυμαμαι καλα.Η αποψη μου δεν εχει αλλαξει καθολου απο τοτε.Πολυ γραμμωμενος κ συμμετρικος.Ευχομαι καθε επιτυχια στους αγωνες σου κ πολλες διακρισεις.
Με μεγαλη μου χαρα βλεπω πως εισαι προθυμος να βοηθησεις τα μελη του φορουμ.Ειμαι σιγουρος πως οπως κ η Κων/να Κασκανη θα βομβαρδιστεις με ερωτησεις κ αιτηματα για νες προγραμματα προπονησης κ διατροφης.
Εγω δε θα σε κουρασω ιδιαιτερα(τουλαχιστον προς το παρον).Θα ηθελα μονο την γνωμη σου για τις φωτο που εχω ποσταρει εδω
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5691

Aν ρωτησεις τους μαθητες μου θα σου πουν πως: Αυτος δεν χαιδευει αυτια!
Βασικη μου αρχη οταν ξεκιναω την προετοιμασια η εστω την βοηθεια σε καποιον αθλητη-ασκουμενο μου ειναι να του διαμορφωσω ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ οπως λενε οι ααμερικανοι! Πρωτα τον μαθαινω να σκεφτετε και μετα τον προπονω!
Εδω βλεπω εναν αθλητη που δεν εχει την διαθεση να θυσιασει χρονο ωστε να κανει το ονειρο του πραγματικοτητα.....δεν ξερει αν μπορει!!! ΛΑΘΟΣ
Εφοσον τα εχει καταφερει καποιος πριν απο εσενα αδελφε μπορεισ και εσυ απλα ΠΙΣΤΕΨΕ το γιατι το σωμα που βλεπω εχει ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ!
ΞΥΠΝΑ!

savage
06-10-09, 22:03
Βασικη μου αρχη οταν ξεκιναω την προετοιμασια η εστω την βοηθεια σε καποιον αθλητη-ασκουμενο μου ειναι να του διαμορφωσω ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ οπως λενε οι ααμερικανοι! Πρωτα τον μαθαινω να σκεφτετε και μετα τον προπονω!
Εδω βλεπω εναν αθλητη που δεν εχει την διαθεση να θυσιασει χρονο ωστε να κανει το ονειρο του πραγματικοτητα.....δεν ξερει αν μπορει!!! ΛΑΘΟΣ
Εφοσον τα εχει καταφερει καποιος πριν απο εσενα αδελφε μπορεισ και εσυ απλα ΠΙΣΤΕΨΕ το γιατι το σωμα που βλεπω εχει ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ!
ΞΥΠΝΑ!

Xαχα!!!Δε ζητω να μου χαιδεψεις τα αυτια.Καλα κανεις.Ευχαριστω για τις συμβουλες.:thumbup:

thegravijia
06-10-09, 22:08
ΞΥΠΝΑ!

απο κει και περα ..
στην πραξη τι τον συμβουλευεις....
μην τα λετε πριβε γιατι τοτε οι υπολοιποι δεν θα μαθουμε τιποτα...

Levrone
06-10-09, 22:39

το επιβεβαιωνω!!!!

TRIANTAFYLLOU
06-10-09, 22:41
ρε παιδια δεν υπάρχουν μυστικα μόνο θέληση και πράξη για να γίνεις και οι πολλές λεπτομέρειες και οι θυσίες μόνο σε επίπεδα επαγγελματικα και λιγότερα σε ερασιτεχνικα , γιατί πολύ απλα δεν αξίζει .

δεν είπε και ο στελιος για μυστικες φόρμουλες , απλα αν καταλάβατε θέλει σωστό προγραματισμό και λαμβανοντας υπόψιν κάποιες παραμέτρους όπως είπε σωματικα στοιχεία και κατασταση

και τι ενοώ αν κάποιος χρειάζεται επιστημονικες γνώσεις για να φτασει σε ένα επίπεδο για ενα κοινα αποδεκτό σώμα για παραλία τότε τι πρέπει να κάνει ο επαγγελματίας ουτε καν ο ερασιτέχνης γιατί αλλιώς είναι άχρηστο η ΄πύρειος νίκη θα το έλεγα .

με όσο πιο απλα πραγματακια και με διαρκεια φτιάξεις κατι τόσο περισσότερα χρόνια θα το διατηρήσεις .

αν κάποιος νομίσει ότι με μυστικες φόρμουλες και κόλπα μπορεί να φτιάξει ενα ωραίο σωμα η εστω και αγωνιστικό , τότε τα χασε τα κατσικια , είναι τόσο απλα όσο δεν φανταζεστε και τα εχουμε πεί πολλες φορες .

δρόμοι υπάρχουν πολλοι όλοι μπορεί να καταλήγουν στον ίδιο προορισμό , χωρίς μερικες φορες να σημαίνει ο ενας είναι λάθος κι ο αλλος σωστός , απλα κοιταμε τον πιο αποτελεσματικό και αυτόν που ταιριαζει στον καθενα .

και όπως είχα ξανααναφερει να μάθετε να χαίρεστε την διαδρομή και όχι μόνο τον προορισμό , δηλαδή την προπόνηση και τον τρόπο ζωής ενος ββερ και όχι μόνο το τελικό αποτελεσμα που είναι το σωμα της αρεσκείας σας.

ούτε χρειάζονται ακραία πράγματα και υπερβολές στην διατροφή όποιος λέει τετοια σας δουλεύει χοντρα η δεν ξέρει τι του γίνετε απλα θέλει διάρκεια για να ερθει το αποτέλεσμα και όποιος βιάζετε θα νομίσει οτι δεν αποδίδει αυτό που κάνει και συνέχεια θα μπει στο τρυπάκι και θα αλλαζει προγραμματα και διατροφες και άκρη δεν θα βρίσκει , απλα πρεπει σε τακτα διαστήματα να ελέγχει και να μάθει να παρατηρεί της μικρες διαφορες και εξελήξεις που θα τον οδηγούν στο μεγαλο στόχο που αυτες μπορεί να είναι η μείωση του λίπους (αυτό ελέγχετε και με ενα δερματοπτυχόμετρο σε σημεία του σώματος )η αυξηση μάζας η βάρους απλα που και αυτό ελέγχεται και αν δεν βλέπουμε αυτα που θέλουμε τότε κάνουμε ανάλογες τροποποιήσεις στην διατροφή μας .

εδω πάρτε παραδειγμα και απο τα κορίτσια του φόρουμ που μερικές κάνουν και τις ατασθαλείες στην διατροφή τους όπως λένε , αλλα είναι και φέτες χωρίς καν να είναι αγωνιστικές και δεν λέω ονόματα μην το πάρουν και πάνω τους .

αυτό είναι το ββ ρε μάγκες θέλει τρελα αλλα καλή και καλή ψυχολογία , όχι μιζέρια και μαγκουφιά να σας βλέπουν και να σας ζηλεύουν με την καλή ένοια και όχι να μας λένε κακομοίρηδες

S. KTISTAKIS
06-10-09, 23:10
Ηλια το μονο που εχω να σχολιασω ειναι οτι το 99% των παιδιων εδω μεσα εχουν χαθει στις λεπτομερειες καποιων!

Διαβαζω για προιοντα που ΟΥΤΕ ενας επαγγελματιας θα επερνε!

Εχουν χαθει στα μικρα μονοπατια και δυστηχως δεν ξερουν πως να βγουν στον κεντρικο.

Τα πραγματα ειναι απλα οπως ειναι η ευθεια ο πιο συντομος δρομος! (γεωμετρικα το λεω)

Θα διαφωνησω μαζι σου μονο στο θεμα τον γνωσεων!
Αν δεν υπαρχουν δεν θα υπαρξει και προγραμματισμος....

savage
06-10-09, 23:26
απο κει και περα ..
στην πραξη τι τον συμβουλευεις....
μην τα λετε πριβε γιατι τοτε οι υπολοιποι δεν θα μαθουμε τιποτα...
Δεν μου ειπε τιποτα πριβε Μπιλι!!!Μην φοβασαι.Δεν υπαρχουν μυστικα.Χαχα!Αυτα που εγραψε μου μου ειπε μονο.:toast:

TRIANTAFYLLOU
06-10-09, 23:35
Ηλια το μονο που εχω να σχολιασω ειναι οτι το 99% των παιδιων εδω μεσα εχουν χαθει στις λεπτομερειες καποιων!

Διαβαζω για προιοντα που ΟΥΤΕ ενας επαγγελματιας θα επερνε!

Εχουν χαθει στα μικρα μονοπατια και δυστηχως δεν ξερουν πως να βγουν στον κεντρικο.

Τα πραγματα ειναι απλα οπως ειναι η ευθεια ο πιο συντομος δρομος! (γεωμετρικα το λεω)

Θα διαφωνησω μαζι σου μονο στο θεμα τον γνωσεων!
Αν δεν υπαρχουν δεν θα υπαρξει και προγραμματισμος....

μια διευκρίνηση στέλιο ενοούσα δεν χρειάζεται να έχεις γνώσεις ολύμπια για να πετύχεις ενα σώμα για παραλία ακόμη και για συμμετοχή σε ενα πανελλήνιο , η ακόμη και να υπάρχουν που οι γνώσεις πάντα είναι πλούτος , η εφαρμογή γίνετε πάντα κατα περίπτωση .

το θέμα είναι αψηφούν τα απλα πράγματα και ασχολούνται με το κυνήγι των μεγάλων μυστικών και εκεί χάνετε η ουσία και το κυριότερο γι αυτό και τα λέω μπορούν να γίνουν βορά στον κάθε επιτήδιο που σκοπό θα έχει να τους φαει χοντρα , γιατι δεν ζούμε σε κόσμο αγγελικα πλασμένο και η υγεία είναι ευθύνη του καθένα προσωπικα και όχι του κάθε επιτήδιου , που το τελευταίο που θα τον ενδιαφέρει δεν είναι η υγεία του αθλητη , αλλα το πορτοφόλι .

απλα τα λέω γιατί καλό είναι να έχουν και το νού τους

ioannis1
06-10-09, 23:40
εγω χαιρομαι που το φορουμ εχει τετοιους πρωταθλητες σαν μελη οπως ο ηλιας και ο στελιος...:clap:

S. KTISTAKIS
06-10-09, 23:46
Με την υγεια δεν παιζουμε για κανενα λογο! Μιλαμε για ΕΓΚΛΗΜΑ!

Θυμαμε ολους τους αθλητες μου μετα απο εναν αγωνα:<<Δασκαλε τα καταφεραμε!>>.

Νομιζαν πως ενας αγωνας τελειωνε με το κλεισημο των προβολεων και ενα κυπελλο πρωτιας στις αποσκευες τους!

Για εμενα ο αγωνας τελειωνε μετα απο μια εβδομαδα με τις γενικες εξετασεις!

Ειναι σημαντικο να παραδιδεις εναν αθλητη μια εβδομαδα μετα με εξετασεις καλυτερες απο οτι σου ηρθε!

a.minidis
06-10-09, 23:58
μια διευκρίνηση στέλιο ενοούσα δεν χρειάζεται να έχεις γνώσεις ολύμπια για να πετύχεις ενα σώμα για παραλία ακόμη και για συμμετοχή σε ενα πανελλήνιο , η ακόμη και να υπάρχουν που οι γνώσεις πάντα είναι πλούτος , η εφαρμογή γίνετε πάντα κατα περίπτωση .

το θέμα είναι αψηφούν τα απλα πράγματα και ασχολούνται με το κυνήγι των μεγάλων μυστικών και εκεί χάνετε η ουσία και το κυριότερο γι αυτό και τα λέω μπορούν να γίνουν βορά στον κάθε επιτήδιο που σκοπό θα έχει να τους φαει χοντρα , γιατι δεν ζούμε σε κόσμο αγγελικα πλασμένο και η υγεία είναι ευθύνη του καθένα προσωπικα και όχι του κάθε επιτήδιου , που το τελευταίο που θα τον ενδιαφέρει δεν είναι η υγεία του αθλητη , αλλα το πορτοφόλι .

απλα τα λέω γιατί καλό είναι να έχουν και το νού τους δυστηχος...θα συμφωνησο,με τους προλαλισαντες,διοτι την αγαπη καποιον ανθρωπον,για το αθλημα,ηταν και αφορμη για το ασηστολο κερδος[ το οποιο δεν ειναι το κακο,οταν υπαρχει μετρο] αλλα οτι ρισκο της υγειας,που δεν υπολογιζε,και μαλλον δεν ενοιαζε κανενα!!γιααυτο οπως ειπε και ο φιλος μου Γιαννης, ειναι χαρα και τυχη πιστεψε με,να υπαρχει η δυνατοτητα ,να απεφθηνεται καποιος σε ανθρωπους με τοση γνωση και εμπειρια!!!!!!! ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΟς!!! και μονο κριτηριο,την αγαπη για το αθλημα!!!!:clap::clap::clap::clap::clap::clap::thumbup::thumbup::thumbup:

ioannis1
07-10-09, 00:02
:clap::clap::toast:

savage
07-10-09, 01:42
Παιδια συμφωνω.:thumbup:Πανω απο ολα η υγεια.Σκοπος της αθλησης πρεπει να ειναι να προαγουμε την υγεια μας,αλλα δυστυχως καποιοι ενδιεφερονται μονο για το "φαινεσθαι" κ οχι για το ειναι,καταναλωνοντας ατελειωτο φαρμακο.Ωραια τα λετε αλλα η νοοτροπια καποιων δεν αλλαζει ποτε.Ξεκινουν το γυμναστηριο κ πρωτα σκεφτονται "τι να παρω???" κ μετα "τι να φαω" η "πως να γυμναστω" κτλ.

GZ84
08-10-09, 00:54
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?p=106651#post106651

Γεια σου Στέλιο... ανέβασα νέες φωτό μου... ξέρω πως δεν είναι "αρκετές" και από ποιότητα και από ποσότητα/ πόζα κτλ... γράφω στις φωτό διάφορες λεπτομέρειες! Καληνύχτα για την ώρα!

mrkommatias
14-10-09, 14:09
πολυ καλος αθλητης!τον ειχα δει πρωτη φορα στην Πατρα που ειχε κανει guest:)

Machiavelli
14-10-09, 20:23
Με την υγεια δεν παιζουμε για κανενα λογο! Μιλαμε για ΕΓΚΛΗΜΑ!

Θυμαμε ολους τους αθλητες μου μετα απο εναν αγωνα:<<Δασκαλε τα καταφεραμε!>>.

Νομιζαν πως ενας αγωνας τελειωνε με το κλεισημο των προβολεων και ενα κυπελλο πρωτιας στις αποσκευες τους!

Για εμενα ο αγωνας τελειωνε μετα απο μια εβδομαδα με τις γενικες εξετασεις!

Ειναι σημαντικο να παραδιδεις εναν αθλητη μια εβδομαδα μετα με εξετασεις καλυτερες απο οτι σου ηρθε!

Μόνο μια λέξη : Αθλητισμός
Συγχαρητήρια.

S. KTISTAKIS
16-10-09, 09:23
Μόνο μια λέξη : Αθλητισμός
Συγχαρητήρια.

Οταν καποιος σου εμπιστευεται το ονειρο του οταν ξυπνησει δεν πρεπει να ζησει μεσα σε εναν εφιαλτη!

ioannis1
16-10-09, 11:25
στελιο καλη επιτυχια αδελφε.....:clap:

S. KTISTAKIS
16-10-09, 14:06
στελιο καλη επιτυχια αδελφε.....:clap:

Γιαννο θα ειμαι και εγω στο παρτι! χαχαχα

KATERINOULA
18-10-09, 05:39
Θα ήθελα να αναφέρω μια εικόνα που είδα πάνω στην σκηνή κατα την διεξαγωγή του αγώνα η οποία μου χαράχτηκε έντονα στο μυαλό. Κτιστάκης και Μηνίδης αγκαλιάστηκαν και φιλήθηκαν όσο οι υπολοιποι ηταν στο relax. Ηταν μια πολυ όμορφη εικόνα τουλαχιστον που μου έμεινε σαν πρώτη μου εμπειρία σε αγώνες..(ως θεατής φυσικα εννοώ...ΜΗΝ ΓΕΛΑΤΕ!!!).
Συνήθως βλέπεις αντιπαλότητα και ζήλεια! Εκείνοι στο τέλος πόζαραν αγκαλιά! Μπράβο τους απο μένα!
Δεν τα ξέρω τα παιδιά αλλα έδειξαν οτι εχουν προσωπικότητα και χαρακτηρα!
Τέλος!
Πάντα επιτυχίες!!!! :turtle:

mrkommatias
18-10-09, 12:46
Θα ήθελα να αναφέρω μια εικόνα που είδα πάνω στην σκηνή κατα την διεξαγωγή του αγώνα η οποία μου χαράχτηκε έντονα στο μυαλό. Κτιστάκης και Μηνίδης αγκαλιάστηκαν και φιλήθηκαν όσο οι υπολοιποι ηταν στο relax. Ηταν μια πολυ όμορφη εικόνα τουλαχιστον που μου έμεινε σαν πρώτη μου εμπειρία σε αγώνες..(ως θεατής φυσικα εννοώ...ΜΗΝ ΓΕΛΑΤΕ!!!).
Συνήθως βλέπεις αντιπαλότητα και ζήλεια! Εκείνοι στο τέλος πόζαραν αγκαλιά! Μπράβο τους απο μένα!
Δεν τα ξέρω τα παιδιά αλλα έδειξαν οτι εχουν προσωπικότητα και χαρακτηρα!
Τέλος!
Πάντα επιτυχίες!!!! :turtle:
Ετσι ειναι οι μεγαλοι αθλητες:clap::clap::clap:

Levrone
18-10-09, 12:55
αν γνωριζατε προσωπικα το Στελιο τον Κτιστακη δε θα σας προκαλουσε καμια απορια.

KATERINOULA
18-10-09, 15:09
αν γνωριζατε προσωπικα το Στελιο τον Κτιστακη δε θα σας προκαλουσε καμια απορια.

ε να τον γνωρίσουμε τοτε! :P

anjelica
18-10-09, 15:25
:welcome:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5552&d=1255868609

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5555&d=1255869193

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5556&d=1255869258

Levrone
18-10-09, 16:40
ε να τον γνωρίσουμε τοτε! :P

εσυ να καταβαινεισ Κρητη και να περνας τον καιρο σου σε μ..κιες..

μην κανεις κατι σοβαρο.. :P

KATERINOULA
19-10-09, 02:16
εσυ να καταβαινεισ Κρητη και να περνας τον καιρο σου σε μ..κιες..

μην κανεις κατι σοβαρο.. :P

Που να ήξερες οτι κατέβηκα πάλι 4 μέρες Ηράκλειο και δεν είχα το τηλ σου βλήτο :P

savage
19-10-09, 02:38
xaxaxaaxa :rolf::rolf::rolf:

eas2000
19-10-09, 12:48
Απίστευτο το παιδί! Προσωπικά είναι το πρότυπό μου!
Έχει κάποιος και άλλες φωτο του;

S. KTISTAKIS
19-10-09, 13:34
Απίστευτο το παιδί! Προσωπικά είναι το πρότυπό μου!
Έχει κάποιος και άλλες φωτο του;

Σε ευχαρηστω για τα λογια σου αδελφε.
Αν μου δωσουν την ευκαιρια τα παιδια του forum να φτιαξω το δικο μου topic με φωτο θα γινει αμεσα καθως ειδα την αγαπη σας να μεγαλωνει!
Και παλι σας ευχαρηστω για ολα ...............................

KATERINOULA
19-10-09, 14:10
Αν μου δωσουν την ευκαιρια τα παιδια του forum να φτιαξω το δικο μου topic με φωτο θα γινει αμεσα καθως ειδα την αγαπη σας να μεγαλωνει!

:bowdown: :clap::clap::clap::clap:

Machiavelli
19-10-09, 15:27

Θα περιμένουμε!

Polyneikos
19-10-09, 22:01
Βεβαιως και θα μπουν πολλες φωτογραφίες του Στελιου σε αυτό το τόπικ γιατί πραγματικα η πορεία του είναι αξιομνημόνευτη,μπορεί ο Στελιος να ποσταρει από το πλούσιο -σίγουρα- φωτογραφικό του υλικο,εχω και εγω καποιες τις οποιες θα βάλω !!:thumbup:
υ.γ. Μεχρι το βραδυ θα έχει μπει και το ατομικό του ποζάρισμα,αξιζει να το απολαύσετε !!:bowdown:

Polyneikos
19-10-09, 22:31
Στελιος Κτιστακης,Πανελληνιο Κυπελλο Nabba,17.10.2009
Ληψη-Upload by me .

http://www.youtube.com/watch?v=rbqFgX9hRcY

Aπό τα καλυτερα ποζαρισματα,καταπληκτικη μουσικη,φοβερός αθλητης,περιμενετε να τον δείτε στο Παγκόσμιο !!:clap::clap:

Levrone
19-10-09, 23:03
ετσι ετσι ετσι!!!

ovelix
20-10-09, 08:56
πολυ καλος :clap::clap:

eas2000
20-10-09, 15:46
Στέλιο μπορείς να γράψεις μερικά πράγματα για το άθλημα του fitness.
πχ διατροφή, προπόνηση, συμπληρώματα μιας και αναφερόμαστε μόνο στο bodubuilding τις περισσότερες φορές. Βασικά δεν ξέρω τη διαφορά που υπάρχει σε αυτούς τους 3 παράγοντες αναμεσα στα δυο αθλήματα.

spirospros
21-10-09, 11:18
Κ με το 50% των δυνατοτήτων σου στέλιο ησουν καταπληκτικός ειδικά η αρμωνια των κινήσεων σου στο τελευταίο show ...

Levrone
21-10-09, 12:33
δεν εχεις δει τιποτα..σε δικαιολογω..αυτο που ειδες ηταν καπου στο 10%!

S. KTISTAKIS
21-10-09, 14:14
Παιδια σας ευχαρηστω ολους για τα καλα σας λογια.....
Δυστηχως 2 μερες τωρα ειμαι στο κρεβατι απο σοβαρο τραυματισμο στην σπονδυλικη στηλη και κανω το καλυτερο ωστε να αναρωσω πριν το Παγκοσμιο!
Μολις επιστρεψω θα απαντησω σε ολα τα ερωτηματα σας και θα ασκησω την ΑΥΣΤΗΡΟΤΕΡΗ - ΑΝΤΙΚΗΜΕΝΙΚΗ κριτικη σε εμενα σαν παρουσια αλλα και γγια το ιδιο το show !
Ειμαι οριακα στο να προλαβω........

Με εκτιμηση.

Muscleboss
21-10-09, 14:36
Έγινε Στέλιο. Καλή ανάρρωση και καλή επτυχία! Τα υπόλοιπα μετά την επιστροφή σου! :toast:

ΜΒ

savage
21-10-09, 14:40
Περστικα!!! Ελπιζω να μην ειναι σοβαρο.Ευχομαι να προλαβεις το στοχο σου!!!

NASSER
21-10-09, 15:56
Παιδια σας ευχαρηστω ολους για τα καλα σας λογια.....
Δυστηχως 2 μερες τωρα ειμαι στο κρεβατι απο σοβαρο τραυματισμο στην σπονδυλικη στηλη και κανω το καλυτερο ωστε να αναρωσω πριν το Παγκοσμιο!
Μολις επιστρεψω θα απαντησω σε ολα τα ερωτηματα σας και θα ασκησω την ΑΥΣΤΗΡΟΤΕΡΗ - ΑΝΤΙΚΗΜΕΝΙΚΗ κριτικη σε εμενα σαν παρουσια αλλα και γγια το ιδιο το show !
Ειμαι οριακα στο να προλαβω........

Με εκτιμηση.

Περαστικα σου Στελιο. Προτρεχει η υγεια σου και ολα τα αλλα γινονται.

tower nikolas
21-10-09, 16:31
Περαστικα σου Στελιο.

TRIANTAFYLLOU
21-10-09, 16:42
στέλιο εύχομε να το ξεπεράσεις γρήγορα όχι μόνο για το παγκόσμιο αλλα και γενικότερα γιατι η μέση είναι ενα σοβαρό θέμα , όσο για το παγκόσμιο αφού τα ξέρεις τα γράμματα όταν είσαι καλά είναι δεδομένο ότι θα πιάσεις φόρμα που θα σταθείς με αξιώσεις σε αυτό το επίπεδο , δεν είναι άλλωστε η πρώτη φορά:clap::clap::thumbup:

Polyneikos
21-10-09, 18:22
Στελιο περαστικα σου,σιδερενιος .

Levrone
21-10-09, 18:35
δε μασαει μια ο Στελιος! ολα καλα θα πανε!

S. KTISTAKIS
21-10-09, 22:38
Λιγα λογια για εμενα στο Πανελληνιο Πρωταθλημα 2009:

Hμουν στο 60% οπως ειχα προαναφερει και ολα εξελιχθηκαν βαση προγραμματισμου.Τωρα θα μου πειτε γιατι οχι κοντα στο 100%?
Ενας αθλητης μπορει να φτασει στην κορυφαια του φορμα ΜΙΑ φορα το χρονο.Δεν υπηρχε λογος να τα δωσω ολα σε αγωνα εκτος πλανων. Περασα ομορφα, το διασκεδασα και εβγαλα καποια συμπερασματα απο νεες μεθοδους που δοκιμασα.

Λιγα λογια για τον αγωνα:

Aυτο που ειδαμε δεν μπορει να ονομαστει ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.
Ηταν καθαρα ενα επιτυχημενο SHOW ! Απετυχε απο αριθμο αθλητων Πετυχε σε ΟΛΑ τα αλλα!
Με λυπησε αφανταστα το γεγονος μετα το περασμα καποιων αθλητων στα αποδυτηρια η αποφαση τους να μην συμμετασχουν τελικα στο show! Mε τον Τασο τους βλεπαμε στο τελος του κοσμου πανω απο την σκηνη να το εχουν μετανοιωσει.....Κριμα τον κοπο τους να ερθουν μεχρι εκει και να κανουν πισω.

Καπου διαβασα τον χλευασμο για ενα παιδι που βγηκε δευτερο (αναμεσα σε 2 αθλητες) και το πανηγυρηζε! Δεν ηταν δευτερο ειχε κερδισει ολους εκεινους στο τερμα βαθος!!!!!!

ioannis1
21-10-09, 22:53
σωστο αυτο στελιο για τον αθλητη.αν θελουν να κρινουν οπως λεω εγω on the stage.περαστικα ρε στελιο στενοχωρηθηκα.ευχομαι να πανε ολα καλα.:welcome:

S. KTISTAKIS
21-10-09, 23:02
σωστο αυτο στελιο για τον αθλητη.αν θελουν να κρινουν οπως λεω εγω on the stage.περαστικα ρε στελιο στενοχωρηθηκα.ευχομαι να πανε ολα καλα.:welcome:

Γιαννο νικητης εισαι απο την ωρα που πατας πανω στη σκηνη και εσυ το ξερεις πολυ καλα!

Και εγω βγηκα πρωτος σε 2 κατηγοριες που επεζα ΜΟΝΟΣ μου!

Οταν τελειωσε ο αγωνας τους πλησιασα και τους ειπα: Σημερα χασατε μια μεγαλη ευκαιρια να με κερδισετε!

Απαντηση: Δεν θα ξαναγινει.

Ευχομαι να το εννοουσαν γιατι και αυτοι κανουν τον αγωνα τους αλλα αυτοπροσβαλονται καθως δεν εχουν την ψυχικη στοφα!

Οσο για εμενα τωρα εχω την μεγαλυτερη προκληση της αθλητικης μου πορειας: Na παιξω σε ενα ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ τραυματιας! Ευχομαι να μην μεινω απο ψυχηκα αποθεματα και να κερδισω οχι τον αγωνα αλλα τον ιδιο μου τον εαυτο!!

ioannis1
21-10-09, 23:13
στελιο επειδη σε ξερω θα το καταφερεις.:welcome:

S. KTISTAKIS
21-10-09, 23:23
Αυτο ειναι που λεω Γιαννο μεσα μου συνεχεια: Πρεπει να τα καταφερεις για αυτους που ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ σε εσενα Στελιο...

Σε ευχαρηστω αδελφε.

Muscleboss
22-10-09, 00:20
Καπου διαβασα τον χλευασμο για ενα παιδι που βγηκε δευτερο (αναμεσα σε 2 αθλητες) και το πανηγυρηζε! Δεν ηταν δευτερο ειχε κερδισει ολους εκεινους στο τερμα βαθος!!!!!!

Αμήν... τα πες όλα ...

ΜΒ

KATERINOULA
22-10-09, 04:58
Περαστικά Στέλιο.Το πάν είναι η υγεία και μετά όλα τα άλλα. Κοίτα να αναρώσεις σύντομα!
Όσο για το παλικάρι ...εγώ είχα κάνει αυτό το σχόλιο.Έχεις δίκιο απο την άποψη σου.
Ίσως δεν το έθεσα σωστά ...αλλά ήταν περίεργος ο τρόπος που το είπε και μου φάνηκε αστείος γι'αυτό και το ανέφερα.Τέλος πάρ'το όπως θές...πες με κακιά....βλαμένη......αλλά δεν υπάρχει μέτρο συγκρισης αναμεσά σας ακόμα και όταν κατέβαινες μόνος σε κατηγορία. Ο άλλος μάσαγε τσίχλα σαν κατσίκα και εσύ έδειξες την κλάση σου ακόμα και με τον χαβαλέ πάνω στην σκηνή.
Και πάλι περαστικά...:thumbup:

TRIANTAFYLLOU
22-10-09, 06:17
δεν υπάρχει παρεξήγηση όταν είναι λόγια απο κάποιον που δεν είναι γνώστης και δεν ξέρει , όταν σχολιασει ήταν δεύτερος στους 2 απλα είναι ειληκρηνής παρ όλη την άγνοια του
εμείς γι αυτό γραφουμε στο φόρουμ να εξηγήσουμε κάποια που δεν καταλαβαίνουν οι μη γνώστες .

θα πώ κατι που το είπε ο στέλιος τωρα και το εχω πεί και αναλύσει σε άλλα τόπικ ότι είτε μόνος είναι κάποιος στην σκηνή είτε με 10 ατομα αυτό δεν αφαιρεί ουτε προσθέτει στην αξία του σαν αθλητη , ο τασος ήταν μόνος τι σημαίνει δεν ήταν καλός , η ο στελιος και 10 να ήταν πάλι αυτός θα ήταν και όποιος νομίζει οτι είναι καλύτερος ας ανέβαινε στην σκηνή να συναγωνιστει γιατι εξω απ τον χορό πολλα τραγούδια λένε.

και όπως είπε ο στελιος ήταν άτομα που ενω θα έπρεπε να ήταν στην σκηνή ήταν απλά θεατές για μενα ο αθλητης πρέπει να ξέρει να αγωνίζετε και όχι μόνο να βγαίνει πρώτος , αυτό δείχνει δεν εχει αθλητική παιδεία , εμείς που εχουμε εμπειρία στο αθλημα δεν γραφουμε να κανουμε τους ξύπνιους η να επιβάλουμε την γνώμη μας απλα να βοηθήσουμε σε ενα τρόπο σκέψης που θα δεί άυτός που θέλει να ασχοληθεί και μια διαφορετική άποψη με επιχειρήματα και μπορεί να κρίνει και να αποφασίσει .

ο στέλιος όπως είπε κυριολεκτικα έχει να αντιμετωπίσει τον εαυτό του δηλαδή να ξεπεράσει κάποια προβλήματα και να πετύχει το καλύτερο δυνατό και αυτό θα το χαρεί πραγματικα γιατι δεν θα έχει απωθημένα ότι δεν τα εδωσε όλα και απο κεί και πέρα οι κριτες κρίνουν και αποφασίζουν ούτε φταίει κάποιος αθλητης αν κερδίσει η χασει απο κάποιον άλλο η απόφαση δεν είναι δική του .

γι αυτό και οι αθλητες δεν έχουν να μοιρασουν κατι μεταξύ τους , ο καθενας προσπαθεί για το καλύτερο και σε καμία περίπτωση δεν κλέβει ο ενας τους μύς του άλλου .

καλή επιτυχία στέλιο εύχομαι το καλύτερο δυνατό

-beba-
22-10-09, 09:00
Περαστικά και από μένα. Εύχομαι το καλύτερο για την υγεία σου και να πετύχεις τους στόχους σου!

S. KTISTAKIS
22-10-09, 09:50
Περαστικά Στέλιο.Το πάν είναι η υγεία και μετά όλα τα άλλα. Κοίτα να αναρώσεις σύντομα!
Όσο για το παλικάρι ...εγώ είχα κάνει αυτό το σχόλιο.Έχεις δίκιο απο την άποψη σου.
Ίσως δεν το έθεσα σωστά ...αλλά ήταν περίεργος ο τρόπος που το είπε και μου φάνηκε αστείος γι'αυτό και το ανέφερα.Τέλος πάρ'το όπως θές...πες με κακιά....βλαμένη......αλλά δεν υπάρχει μέτρο συγκρισης αναμεσά σας ακόμα και όταν κατέβαινες μόνος σε κατηγορία. Ο άλλος μάσαγε τσίχλα σαν κατσίκα και εσύ έδειξες την κλάση σου ακόμα και με τον χαβαλέ πάνω στην σκηνή.
Και πάλι περαστικά...:thumbup:

Κατερινιο δεν ηταν επι προσωπικου η απαντηση στο σχολιο που ειχες κανει, δεν θυμωμουν καν οτι το ειχες κανει εσυ!

Επι προσωπικου ηταν η μη συμμετοχη καποιον που δεν αγωνιστηκαν για να μην χασουν!!!!

Εσενα Κατερινιο στα εχω μαζεμενα για αλλο θεμα......

J.P.
22-10-09, 11:31
Καλή ανάρρωση σου εύχομαι!!

KATERINOULA
22-10-09, 12:22
Κατερινιο δεν ηταν επι προσωπικου η απαντηση στο σχολιο που ειχες κανει, δεν θυμωμουν καν οτι το ειχες κανει εσυ!

Επι προσωπικου ηταν η μη συμμετοχη καποιον που δεν αγωνιστηκαν για να μην χασουν!!!!

Εσενα Κατερινιο στα εχω μαζεμενα για αλλο θεμα......

:shock::shock::shock:
Τι έκανα πάλι το κακόμοιρο;
Αν θες στείλε pm

Levrone
22-10-09, 12:37
Αν θες στείλε pm[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

ναα τα σαλατααα!!! :turtle:

KATERINOULA
22-10-09, 12:39
ναα τα σαλατααα!!! :turtle:

Εσύ αμέσως να πεταχτείς!!!
χαχαχα μου φαίνεται με έχετε παρεξηγήσει μερικοί εδώ πέρα.
Είμαι μια φτωχή, πλήν τίμια cowgirl! :toast:

S. KTISTAKIS
22-10-09, 14:12
Κατι εμαθα για ταξιδια στο νησι....κατι το οτι δεν μας μιλησατε καν στο show...και δεν ξερω και εγω τι αλλο που μπορει να μου διαφευγει!

KATERINOULA
22-10-09, 14:29
Κατι εμαθα για ταξιδια στο νησι....κατι το οτι δεν μας μιλησατε καν στο show...και δεν ξερω και εγω τι αλλο που μπορει να μου διαφευγει!

Ναι στο νησί ήρθα 2 φορές αλλά ήμουν με τον πρώην. Δεν πήγα και πουθενά. Λίγα πράγματα είδα! :cry:
όσο για το show..τι να ερχόμουν σαν βλαμένο και να σου έλεγα "Γεια με λένε κατερίνα;" χαχαχ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ!!!!
αλλά ημουν εκεί με την Αντζέλικα όταν σε έβγαλε φωτό με τον Αναγώστου.
Τώρα δεν ξέρω αν σου διαφεύγει κάτι άλλο....(ελπίζω όχι)
Ουυυυυυυυυυυυφ πάλι το μαύρο πρόβατο είμαι!!!!
Πως τα καταφέρνω πάντα; χι χι χι :rifle::bbbiceps:

S. KTISTAKIS
23-10-09, 10:48
Να ευχηθω στον ΑΔΕΛΦΟ μου Τασο καλο ταξιδι , να κοιταξει να ηρεμησει με ολα οσα εγιναν το τελευταιο 3ημερο με το αν θα εχει συνοδο η οχι στον αγωνα και να χαρει την συμμετοχη του.Ηλια να μου τον προσεχεις!!

Με την επιστροφη σας να φερετε μαζι σας το θαρρος και την ειληκρινια να υποθουν ολες οι αληθειες.

a.minidis
23-10-09, 12:28
Να ευχηθω στον ΑΔΕΛΦΟ μου Τασο καλο ταξιδι , να κοιταξει να ηρεμησει με ολα οσα εγιναν το τελευταιο 3ημερο με το αν θα εχει συνοδο η οχι στον αγωνα και να χαρει την συμμετοχη του.Ηλια να μου τον προσεχεις!!

Με την επιστροφη σας να φερετε μαζι σας το θαρρος και την ειληκρινια να υποθουν ολες οι αληθειες.αδερφε μου,ξερεις.....κοιτα να αναρωσεις πρωτα....οσο για τα αλλα εχουν παρει το δρομο τους!! το ευχαριστο ειναι οτι οπως δειχνουν τα πραγματα θα φυγω,μαζι με τον ΑΚΟΥΡΑΣΤΟ!!!!!!Ηλια τον ανθρωπο,που για μενα ειναι απο τους ΕΛΑΧΙΣΤΟΥς!!! πουγια την αγαπη,του αθληματος,και της φιλιας!!! θυσιαζει προσωπικο συμφερον και καταστασεων!!!:thumbup: νασαι καλα αδερφε,να ξερεις οτι εκτιμησει μου ειναι απεριοριστει,σαν αθλητης!!!αλλα και σαν ατομο!!!:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

KATERINOULA
23-10-09, 12:56
Καλό ταξίδι και καλή Επιτυχία Τάσο!
Έχεις καλή παρέα στο ταξίδι σου και σίγουρα ξέρει το μυστικό για να ντοπάρει το μυαλό των γύρω του! Θετική ενέργεια και χαμόγελο!
Φιλιά και να προσέχετε!!! :turtle::turtle::turtle:

anjelica
23-10-09, 17:05
Εσύ αμέσως να πεταχτείς!!!
χαχαχα μου φαίνεται με έχετε παρεξηγήσει μερικοί εδώ πέρα.
Είμαι μια φτωχή, πλήν τίμια cowgirl! :toast:

:toast: ειμαι μαζι σου,ας τους να λενε

S. KTISTAKIS
23-10-09, 17:07
:toast: ειμαι μαζι σου,ας τους να λενε

Δηλαδη το "εγκλημα" εχει και συνεργο! Μαλιστα.....

S. KTISTAKIS
23-10-09, 22:01
Στέλιο μπορείς να γράψεις μερικά πράγματα για το άθλημα του fitness.
πχ διατροφή, προπόνηση, συμπληρώματα μιας και αναφερόμαστε μόνο στο bodubuilding τις περισσότερες φορές. Βασικά δεν ξέρω τη διαφορά που υπάρχει σε αυτούς τους 3 παράγοντες αναμεσα στα δυο αθλήματα.

Aνοιγουμε ενα τεραστιο κεφαλαιο διαφορων fitness-bodybuildding:

ΔΙΑΤΡΟΦΗ: Η συχνοτητα των γευματων ειναι η ιδια αλλαζει μονο η ποσοτητα και η ποιοτητα.

ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ: Παραμενουν τα ιδια σε μικροτερες ποσοτητες.

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ: Πιο συχνη με εμφαση στην αεροβια.

ΧΗΜΕΙΑ: Πολυ μικροτερη και πιο "καθαρες" ουσιες.

Οταν αποφασησα να απαρνηθω το ΒΒ και να ασχοληθω με το Fitness σε περιοδο ογκου τα ποδια μου στα 134 κιλα ειχαν συγκαψει λιγο πριν τα γονατα! Εβλεπα στον καθρευτη ενα κτηνος που δεν εμοιαζε με ανθρωπο.....τωρα μπαινω σε ολα τα πατελονια και πουκαμισα, κινουμε ανετα και το σημαντικοτερο βγαζω αρκετα χρηματα απο το modeling η τις χορηγιες εταιριων απο το εξωτερικο.

Για εμενα το ΒΒ δεν σου δινει την δυνατοτητα να βγαλεις κερδος μιας και τα μεγαλα ποσα και ικανοποιητηκα συμβολαια ειναι μονο στην Αμερικη.
Με δυο λογια το ΒΒ εχει πεθανει απο αποψη χρηματων!

Μιλαμε για Ελληνες αθλητες στο forum οτι εχουν δυνατοτητες για διακρισεις σε εππαγγελματικους αγωνες.....Η κορυφαια διακριση που μπορει να εχει ενας Ελληνας ειναι η πορεια του Μ. ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ...τιποτα παραπανω.

Εχω γυμναστει στην Αμερικη σε γυμναστηρια και για να παρετε μια ιδεα το τι γινετε εκει θα πω απλως πως το επιπεδο του Μιχαλη το εχει ενας συνηθησμενος σκληροπυρινικος ασκουμενος σε ενα συνικοιακο γυμναστηριο.

Τιποτα ομως δεν μπορει να αφαιρεσει απο τον οποιονδηποτε να κανει την προσπαθεια του εστω να αγγιξει το ονειρο.....

thegravijia
23-10-09, 22:58
Aνοιγουμε ενα τεραστιο κεφαλαιο διαφορων fitness-bodybuildding:

ΔΙΑΤΡΟΦΗ: Η συχνοτητα των γευματων ειναι η ιδια αλλαζει μονο η ποσοτητα και η ποιοτητα.

ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ: Παραμενουν τα ιδια σε μικροτερες ποσοτητες.

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ: Πιο συχνη με εμφαση στην αεροβια.

ΧΗΜΕΙΑ: Πολυ μικροτερη και πιο "καθαρες" ουσιες.

Οταν αποφασησα να απαρνηθω το ΒΒ και να ασχοληθω με το Fitness σε 1η.περιοδο ογκου τα ποδια μου στα 134 κιλα ειχαν συγκαψει λιγο πριν τα γονατα! Εβλεπα στον καθρευτη ενα κτηνος που δεν εμοιαζε με ανθρωπο.....τωρα μπαινω σε ολα τα πατελονια και πουκαμισα, κινουμε ανετα και το σημαντικοτερο βγαζω αρκετα χρηματα απο το modeling η τις χορηγιες εταιριων απο το εξωτερικο.

Για εμενα το ΒΒ δεν σου δινει την δυνατοτητα να βγαλεις κερδος μιας και τα μεγαλα ποσα και ικανοποιητηκα συμβολαια ειναι μονο στην Αμερικη.
Με δυο λογια το ΒΒ εχει πεθανει απο αποψη χρηματων!

Μιλαμε για Ελληνες αθλητες στο forum οτι εχουν δυνατοτητες για διακρισεις σε εππαγγελματικους αγωνες.....Η κορυφαια διακριση που μπορει να εχει ενας Ελληνας ειναι η πορεια του Μ. ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ...τιποτα παραπανω.

2η.Εχω γυμναστει στην Αμερικη σε γυμναστηρια και για να παρετε μια ιδεα το τι γινετε εκει θα πω απλως πως το επιπεδο του Μιχαλη το εχει ενας συνηθησμενος σκληροπυρινικος ασκουμενος σε ενα συνικοιακο γυμναστηριο.

Τιποτα ομως δεν μπορει να αφαιρεσει απο τον οποιονδηποτε να κανει την προσπαθεια του εστω να αγγιξει το ονειρο.....

1η.δεν μας λες και μας πως να φθασουμε τοσο ????????

2η.εμεσα λες οτι εκει παιζουν πολυ μεγαλυτερες δοσεις και απο μικρη ηλικια...?

S. KTISTAKIS
23-10-09, 23:12
1η.δεν μας λες και μας πως να φθασουμε τοσο ????????

2η.εμεσα λες οτι εκει παιζουν πολυ μεγαλυτερες δοσεις και απο μικρη ηλικια...?

1.Eιναι πολυ ευκολο αν δουλεψεις μεθοδικα και με προγραμμα.Το μονο που χρειαζεσαι ειναι πιστωση χρονου.

2.Ουτε εμμεσα ουτε αμμεσα ειπα κατι τετοιο.

thegravijia
23-10-09, 23:17
1.Eιναι πολυ ευκολο αν δουλεψεις μεθοδικα και με προγραμμα.Το μονο που χρειαζεσαι ειναι πιστωση χρονου.

2.Ουτε εμμεσα ουτε αμμεσα ειπα κατι τετοιο.

1. παντως νομιζω ολα τα μελη θα θελαμε οταν εχεις χρονο να γραψεις καποια πραγματα στο πως θα φθασουμε εκει.
οκ ειναι σωστη προπονηση - διατροφη κτλ αλλα αν αποφασισεις να μας γραψεις καποιες πιο συγκεκριμενες συμβουλες...
thanks

S. KTISTAKIS
23-10-09, 23:23
1. παντως νομιζω ολα τα μελη θα θελαμε οταν εχεις χρονο να γραψεις καποια πραγματα στο πως θα φθασουμε εκει.
οκ ειναι σωστη προπονηση - διατροφη κτλ αλλα αν αποφασισεις να μας γραψεις καποιες πιο συγκεκριμενες συμβουλες...
thanks

Αυτο θα γινει μονο με ατομο που εχει σοβαρους στοχους και τις καταλληλες προδιαγραφες.

D.ANTONIADIS
23-10-09, 23:31
STELIO,
TELOS KALO OLA KALA ME TON TASO POU TORA EXEI FAI MAZI ME TON ILIA OLI THN PIZZAHUT KAI FISIKA THA EXEI KAPION POU KSERI TA GRAMATA GIA NA TON VOITHISI NA EINAI TOP KALI TYXH STON ADELFO MAS TASO,OSO GIA SENA ERXETAI H SIRA SOU NEXT WEEK KOURAGIO,DINAMI KAI NA PROSEXIS.

S. KTISTAKIS
23-10-09, 23:49
STELIO,
TELOS KALO OLA KALA ME TON TASO POU TORA EXEI FAI MAZI ME TON ILIA OLI THN PIZZAHUT KAI FISIKA THA EXEI KAPION POU KSERI TA GRAMATA GIA NA TON VOITHISI NA EINAI TOP KALI TYXH STON ADELFO MAS TASO,OSO GIA SENA ERXETAI H SIRA SOU NEXT WEEK KOURAGIO,DINAMI KAI NA PROSEXIS.

Τωρα καταλαβα γιατι μου ζητησε δανεικα!!! Πιτσες τα εκανε!!!!!! χαχαχα

The Rock
24-10-09, 00:21
ΝΑ ρωτήσω κάτι και γώ από την άλλη αγαπητέ ?
Αναλογίες fitness αγωνιστικών σε σχέση με αναλογίες fitness models ? Τι διαφοροποιήσεις υπάρχουν ? Και πως εισχωρεί κάποιος στον χώρο του fitness μοντελινγκ ?(Χωρίς παρεξήγηση παλικάρια ρωτάω ενημερωτικά..)

Δλδ to fitness προσωπικά δεν με συναρπάζει από πλευράς μάζας,είναι λιγότερη αλλά δεν είμαι βέβαια και των ακραίων κιλών ...μου αρέσουν οι πιο μυώδεις ...
Να σου δώσω ένα παράδειγμα ,από τα λίγα fitness models μου αρέσουν οι : Sagi Kalev,Milos Sarcev(ε καλά τώρα ...:green:) και Christian Boeving(λίγο) ....

Ευχαριστώ !

S. KTISTAKIS
24-10-09, 00:29
ΝΑ ρωτήσω κάτι και γώ από την άλλη αγαπητέ ?
Αναλογίες fitness αγωνιστικών σε σχέση με αναλογίες fitness models ? Τι διαφοροποιήσεις υπάρχουν ? Και πως εισχωρεί κάποιος στον χώρο του fitness μοντελινγκ ?(Χωρίς παρεξήγηση παλικάρια ρωτάω ενημερωτικά..)

Δλδ to fitness προσωπικά δεν με συναρπάζει από πλευράς μάζας,είναι λιγότερη αλλά δεν είμαι βέβαια και των ακραίων κιλών ...μου αρέσουν οι πιο μυώδεις ...
Να σου δώσω ένα παράδειγμα ,από τα λίγα fitness models μου αρέσουν οι : Sagi Kalev,Milos Sarcev(ε καλά τώρα ...:green:) και Christian Boeving(λίγο) ....

Ευχαριστώ !

Καμια απολυτως διαφορα μεταξυ τους!

Ολα εχουν να κανουν με τον ατζεντη που εχεις επιλεξει να σε μανατζαρει.

Αν εχει καλες δημοσιες σχεσεις και εσυ το αναλογο σωμα μπαινεις στο χωρο.

The Rock
24-10-09, 00:46
Κατάλαβα !
Ευχαριστώ ! :green:

Littlejohn
24-10-09, 01:23
Αυτο θα γινει μονο με ατομο που εχει σοβαρους στοχους και τις καταλληλες προδιαγραφες.

Πρίν 15 μήνες ήμουν 187 κιλά και ζούσα μέσα στη μιζέρια. Τώρα είμαι στα 112 κιλά ,έχω φέρει πάνω κάτω την ζωή μου (προς το καλύτερο) και συνεχίζω.
Μέχρι στιγμής, έφτασα ως εδώ με διατροφή (στην αρχή με βοήθεια διατροφολόγου) και αναερόβια άσκηση. Τους τελευταίους μήνες βγάζω μόνος μου την διατροφή (πειραματίζομαι με ότι έμαθα μετά από πολύ διάβασμα) και γυμνάζομαι εντατικά με βάρη και αερόβια..

Στόχος μου είναι να φτάσω επίπεδο αγωνιστικού fitness και να αγωνιστώ έστω και μία φορά και μακροπρόθεσμα ένα υγιές σώμα και μια υγιεινή ζωή... Αργά η γρήγορα θα το κάνω...

Γιατί σας τα είπα αυτά? Απλώς θέλω να ξέρω τι εστί σοβαρός στόχος και όταν μιλάτε για προδιαγραφές τι ακριβώς εννοείτε?

Polyneikos
24-10-09, 11:45
Εκανα μια αναζήτηση για τους τίτλους του Στελιου σε Παγκόσμιο Επίπεδο και ομολογώ ότι είναι εντυπωσιακοι..Στελιο αν και είσαι μετριοφρονων θα ήθελα να τους αναφερω και σε παρακαλω διορθωσε με αν υπαρχει καποιο λαθος ή έλλειψη....

2003
Universe
Athletic 1st

2003
Παγκόσμιο Μοσχα
SuperBody 1st

2005
Παγκόσμιο Γερμανία
Superbody 1st & Overall Winner

2006
Παγκόσμιο Χρυσούπολη
Performance 2nd &
Pairs Athletic 1st

2007
Universe
Superbody over 30 3rd

2008
Παγκόσμιο Γερμανία
Extreme Body over 30 1st place &
Overall Winner Extreme Body.

Στέλιο,πρεπει να συμπληρωσεις το παζλ φέτος !! Δεν νομίζεις;;

Machiavelli
24-10-09, 11:57
Πρίν 15 μήνες ήμουν 187 κιλά και ζούσα μέσα στη μιζέρια. Τώρα είμαι στα 112 κιλά ,έχω φέρει πάνω κάτω την ζωή μου (προς το καλύτερο) και συνεχίζω.
Μέχρι στιγμής, έφτασα ως εδώ με διατροφή (στην αρχή με βοήθεια διατροφολόγου) και αναερόβια άσκηση. Τους τελευταίους μήνες βγάζω μόνος μου την διατροφή (πειραματίζομαι με ότι έμαθα μετά από πολύ διάβασμα) και γυμνάζομαι εντατικά με βάρη και αερόβια..

Στόχος μου είναι να φτάσω επίπεδο αγωνιστικού fitness και να αγωνιστώ έστω και μία φορά και μακροπρόθεσμα ένα υγιές σώμα και μια υγιεινή ζωή... Αργά η γρήγορα θα το κάνω...

Γιατί σας τα είπα αυτά? Απλώς θέλω να ξέρω τι εστί σοβαρός στόχος και όταν μιλάτε για προδιαγραφές τι ακριβώς εννοείτε?

Άξιος.
Περαστικά Στέλιο.

S. KTISTAKIS
24-10-09, 18:12
Εκανα μια αναζήτηση για τους τίτλους του Στελιου σε Παγκόσμιο Επίπεδο και ομολογώ ότι είναι εντυπωσιακοι..Στελιο αν και είσαι μετριοφρονων θα ήθελα να τους αναφερω και σε παρακαλω διορθωσε με αν υπαρχει καποιο λαθος ή έλλειψη....

2003
Universe
Athletic 1st

2003
Παγκόσμιο Μοσχα
SuperBody 1st

2005
Παγκόσμιο Γερμανία

2006
Παγκόσμιο Χρυσούπολη
Performance 2nd &
Pairs Athletic 1st

2007
Universe
Superbody over 30 3rd

2008
Παγκόσμιο Γερμανία

Aδελφε τι μου θυμησες τωρα! Το περιεργο ειναι οτι λειπουν 3-4 Παγκοσμια απο οσα προανεφερες αλλα ειλικρηνα δεν θυμαμε ποια! χαχα

Θα το ψαξω και εγω καποια στιγμη...δεν μπορει καπου θα ειναι κρυμμενα!!!!

Το 1997 Παγκοσμιο BODYBUILDING 3ος ΑΘΗΝΑ

Το 2003 Γενικο Mr INTERNATIONAL (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ) Θεσσαλονικη.

Το 2005 στο Erfurt ΓΕΡΜΑΝΙΑ ο αγωνας ηταν και Mr Europe αρα εκει υπαρχουν αλλοι 2 τιτλοι (κατηγοριας - γενικο)

Το 2006 επαιξα UNIVERSE στην ΑΥΣΤΡΙΑ 2oς Super Body και 2ος στα ζευγαρια.

To οτι ειμαι στο ΗΑLL OF FAME της WFF ηθικα δικαιωνει τους κοπους ολων αυτων των ετων περαν των οικονομικων αποδοχων!

Τωρα οτι αλλο μου διαφευγει συγχωρεστε με λογο αδυναμης μνημης! Γεραματα βλεπετε....

KATERINOULA
24-10-09, 22:34
Γεραματα βλεπετε....

βλέπουμε βλέπουμε!!!
χαχαχαχα :shock::shock::shock:

ANONIO
25-10-09, 10:00
είναι ο κτιστάκης ο στέλιος αθλητης της ναββα- international και εκπρώσωπος της ομοσπονδίας στην κρήτη ιδιοκτήτης γυμναστηριου . έχει διοργανώσει αγώνες ββ και φιτνες με επιτυχία , ο ίδιος έχει κερδίσει αρκετούς αγώνες φιτνες και έχει βγεί και παγκόσμιος στο φίτνες . πάντα προετοιμάζει αθλητές για αγώνες με επιτυχίες μόνο τώρα στον τελευταίο αγώνα πού έγινε στην χρυσούπολη λόγω αλαγής της ημερομηνίας των αγώνων τουλάχιστον 4 αθλητές δεν μπόρεσαν να συμετέχουν πάντα όμως πλαισιώνει τούς αγώνες της ομοσπονδίας με αθλητές του . και ο ίδιος οι αγώνες της ναββα που συμετείχε είχαν πολύ ανεβασμένο επίπεδο και πάντα ήταν σε άριστη φόρμα όπου διεκδικούσε πρώτες θέσεις.
επίσης το 1997 στο παγκόσμιο στην αθήνα είμασταν μαζί όπου συμετείχε και αυτός στην κατηγορία τζουνιορ.
εχει στην κρητη γυμναστηριο?αν ναι ποιο και που?αν ειναι να πεταχτω και μπορει να γραφτω!!

Bulky
26-10-09, 10:29

2003
Universe
Athletic 1st

2003
Παγκόσμιο Μοσχα
SuperBody 1st

2005
Παγκόσμιο Γερμανία

2006
Παγκόσμιο Χρυσούπολη
Performance 2nd &
Pairs Athletic 1st

2007
Universe
Superbody over 30 3rd

2008
Παγκόσμιο Γερμανία

Aδελφε τι μου θυμησες τωρα! Το περιεργο ειναι οτι λειπουν 3-4 Παγκοσμια απο οσα προανεφερες αλλα ειλικρηνα δεν θυμαμε ποια! χαχα

Θα το ψαξω και εγω καποια στιγμη...δεν μπορει καπου θα ειναι κρυμμενα!!!!

Το 1997 Παγκοσμιο BODYBUILDING 3ος ΑΘΗΝΑ

Το 2003 Γενικο Mr INTERNATIONAL (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ) Θεσσαλονικη.

Το 2005 στο Erfurt ΓΕΡΜΑΝΙΑ ο αγωνας ηταν και Mr Europe αρα εκει υπαρχουν αλλοι 2 τιτλοι (κατηγοριας - γενικο)

Το 2006 επαιξα UNIVERSE στην ΑΥΣΤΡΙΑ 2oς Super Body και 2ος στα ζευγαρια.

To οτι ειμαι στο ΗΑLL OF FAME της WFF ηθικα δικαιωνει τους κοπους ολων αυτων των ετων περαν των οικονομικων αποδοχων!

Τωρα οτι αλλο μου διαφευγει συγχωρεστε με λογο αδυναμης μνημης! Γεραματα βλεπετε....

Συγχαρητηρια σε εναν αθλητη με τόσες διακρίσεις,διαβασα ότι παιζεις και αυτη την εβδομαδα στο Παγκόσμιο,να γυρίσεις νικητης σου εύχομαι !

S. KTISTAKIS
26-10-09, 15:44
Συγχαρητηρια σε εναν αθλητη με τόσες διακρίσεις,διαβασα ότι παιζεις και αυτη την εβδομαδα στο Παγκόσμιο,να γυρίσεις νικητης σου εύχομαι !

Σε ευχαρηστω για τις ευχες αδελφε. Μπορω να πω πως ανεβηκα ψυχολογικα το Σαββατοκυριακο καθως κατεκτησα για 4η συνεχη χρονια το μηχανοκινητο πρωταθλημα στο οποιο συμμετασχω.

Ηταν μια μεγαλη ηθικη ενεση!

Τωρα για το Παγκοσμιο εχω λαβει αρκετα email απο συναθλητες που θα παιξουμε μαζι και χαρηκα ιδιαιτερα που θα υπαρχουν αρκετες Ευρωπαικες συμμετοχες απο μεγαλα ονοματα του χωρου στην κατηγορια μου.

Ενα αλλο συν θα ειναι η συμμετοχη αθλητων απο το UNIVERSE που εγινε το προηγουμενο Σαββατο επισης!

Θα ειναι πραγματικη γιορτη με μεγαλες μαχες επι σκηνης.

sTeLaKoS
27-10-09, 20:08
Σε ευχαρηστω για τις ευχες αδελφε. Μπορω να πω πως ανεβηκα ψυχολογικα το Σαββατοκυριακο καθως κατεκτησα για 4η συνεχη χρονια το μηχανοκινητο πρωταθλημα στο οποιο συμμετασχω.

Ηταν μια μεγαλη ηθικη ενεση!

Τωρα για το Παγκοσμιο εχω λαβει αρκετα email απο συναθλητες που θα παιξουμε μαζι και χαρηκα ιδιαιτερα που θα υπαρχουν αρκετες Ευρωπαικες συμμετοχες απο μεγαλα ονοματα του χωρου στην κατηγορια μου.

Ενα αλλο συν θα ειναι η συμμετοχη αθλητων απο το UNIVERSE που εγινε το προηγουμενο Σαββατο επισης!

Θα ειναι πραγματικη γιορτη με μεγαλες μαχες επι σκηνης.

Μηχανοκίνητο ακούω... Τι είδους Στέλιο? Αν επιτρέπεται φυσικά.
Καλή επιτυχία και από μένα. Πάντα άξιος και με διακρίσεις.

S. KTISTAKIS
27-10-09, 20:11
Μηχανοκίνητο ακούω... Τι είδους Στέλιο? Αν επιτρέπεται φυσικά.
Καλή επιτυχία και από μένα. Πάντα άξιος και με διακρίσεις.

GP TUNNING ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΚΑΙ ΜΟΤΟ RACE.

jemstone
28-10-09, 09:42
Με τη σειρά μου να πω συγχαρητήρια και καλή επιτυχία …:welcome::thumbup:

S. KTISTAKIS
28-10-09, 11:24
Με τη σειρά μου να πω συγχαρητήρια και καλή επιτυχία …:welcome::thumbup:

Eυχαρηστω για τις ευχες παιδια....πρεπει να παραδεχτω πως ολες αυτες τις μερες που ημουν ακινητοποιημενος στο κρεβατι η παραια σας ηταν πολυτιμη με τα σχολια και τα θεματα που αναλυσαμε με αποτελεσμα να ξεχναω περιοδικα τους πονους....

Ενα ΜΕΓΑΛΟ ευχαρηστω στην ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ που κερδισε την χρονικη μεριδα του λεοντος με τις συζητησεις μας στο facebook.

Eiλικρηνα σας ευχαρηστω.....

mrkommatias
28-10-09, 11:39

2003
Universe
Athletic 1st

2003
Παγκόσμιο Μοσχα
SuperBody 1st

2005
Παγκόσμιο Γερμανία

2006
Παγκόσμιο Χρυσούπολη
Performance 2nd &
Pairs Athletic 1st

2007
Universe
Superbody over 30 3rd

2008
Παγκόσμιο Γερμανία

Πολλα μπραβο στον Στελιο για τις διακρισεις του!

jemstone
28-10-09, 12:43
Eυχαρηστω για τις ευχες παιδια....πρεπει να παραδεχτω πως ολες αυτες τις μερες που ημουν ακινητοποιημενος στο κρεβατι η παραια σας ηταν πολυτιμη με τα σχολια και τα θεματα που αναλυσαμε με αποτελεσμα να ξεχναω περιοδικα τους πονους....

Ενα ΜΕΓΑΛΟ ευχαρηστω στην ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ που κερδισε την χρονικη μεριδα του λεοντος με τις συζητησεις μας στο facebook.

Τώρα θα κάνω τη ερώτηση της ξανθιάς …. Καλέ χτυπημένος είσαι τη έπαθες ?
Περαστικά !!!

S. KTISTAKIS
28-10-09, 12:50
Τώρα θα κάνω τη ερώτηση της ξανθιάς …. Καλέ χτυπημένος είσαι τη έπαθες ?
Περαστικά !!!

Εχω καμποσες κοιλες στην σπονδυλικη στηλη που μου κανουν παραια αρκετα συχνα για να μην μενω μονος...χαχαχα

jemstone
28-10-09, 12:56
Το αντιμετωπίζεις με χιούμορ αυτό είναι ένα πολύ καλό φάρμακο… αν και ο πόνος πρέπει να είναι αρκετός.

S. KTISTAKIS
28-10-09, 19:29
Το αντιμετωπίζεις με χιούμορ αυτό είναι ένα πολύ καλό φάρμακο… αν και ο πόνος πρέπει να είναι αρκετός.

Μολις επεστρεψα απο νοσοκομειο και φτιαχνω βαλιτσες!!!!

Με το ΟΚ του προσωπικου γιατρου αυριο πεταω για Γερμανια!!!

Θα τα πουμε μετα το τελος του αγωνα.....

Polyneikos
28-10-09, 21:01
Στελιο καλή επιτυχία.Οι ευχες όλου του :bodybuildinggr: είναι μαζι σου !

NASSER
28-10-09, 21:05
Καλη επιτυχια Στελιο!

S. KTISTAKIS
28-10-09, 21:11
Στελιο καλή επιτυχία.Οι ευχες όλου του :bodybuildinggr: είναι μαζι σου !

Αδελφε εαν εχω την αδεια σας στην φωτογραφηση που εχω μετα τον αγωνα θα σας κανω ενα δωρο με το λογοτυπο του site σαν το ελαχιστο ευχαρηστω για την στηρηξη που μου παρηχατε τοσο καιρο,,,,,

Polyneikos
28-10-09, 21:29
Στελιο εννοείται ότι μια τετοια κίνηση θα μας ευχαριστουσε ιδιαιτερα,
ευχαριστουμε για την κινηση σου σου !!
υ.γ. Οι φωτογραφίες σου που εχω στο αρχείο μου περιμενουν γιατί μου είπες ότι θες να βαλεις εσυ πρωτα με την δικια σου χρονολογικη σειρα...

Μαρία
28-10-09, 21:44
Καλή επιτυχία και μακαρι να πανε ολα καλά γιατι εισαι αθλητης επιπεδου και το δειχνεις με την συμμετοχη σου παρ΄οτι ολοι γνωρίζουμε τον τραυματισμό σου!!!!:thumbup:

S. KTISTAKIS
28-10-09, 22:27
Καλή επιτυχία και μακαρι να πανε ολα καλά γιατι εισαι αθλητης επιπεδου και το δειχνεις με την συμμετοχη σου παρ΄οτι ολοι γνωρίζουμε τον τραυματισμό σου!!!!:thumbup:

Σε ευχαρηστω Μαρακι!

Machiavelli
28-10-09, 23:10
Καλή επιτυχία, ολόψυχα!

Levrone
29-10-09, 08:39
καλη επιτυχια ρε Στελιο!

ολους 8α τους πη...ουμε λεμεεε!!!:thumbup:

ovelix
29-10-09, 13:49
καλη επιτυχια φιλε και περαστικα

kostas82
29-10-09, 16:13
Καλή επιτυχία Στέλιο!Σκισ'τους!:thumbup:

KATERINOULA
01-11-09, 19:25

Είδες τι καλό παιδάκι είμαι καταβάθος μωρέ;
Με είχες πάρει και με κακό μάτι. φτού σου!
χαχαχα συγχαρητήρια για την διακρισή σου! :turtle:

ioannis1
01-11-09, 20:27
καλη επιτυχια και απο μενα στελιο.να πανε ολα καλα.:welcome:

S. KTISTAKIS
03-11-09, 12:47
Παιδια σας ευχαρηστω ολους για τις ευχες και την βοηθεια!!!!

Νοιωθω απιστευτα δυνατος μετα απο οσα περασα και δικαιωμενος που συνεχησα!

S. KTISTAKIS
05-11-09, 17:54
Μετα το τελος της αγωνιστηκης περιοδου (τελος 2009) καποια πραγματα θα αλλαξουν υπερ των αθλητων που συμμετεχουν σε αγωνες ΚΑΙ εδω στη χωρα μας!

NASSER
05-11-09, 19:35
Μετα το τελος της αγωνιστηκης περιοδου (τελος 2009) καποια πραγματα θα αλλαξουν υπερ των αθλητων που συμμετεχουν σε αγωνες ΚΑΙ εδω στη χωρα μας!
Αυτο που γραφεις Στελιο που το στηριζεις. Αναφερθηκε κατι και συμπληρωσες με αυτο? Ειναι λιγο ασαφης αυτο απο μονο του.

S. KTISTAKIS
05-11-09, 19:57
Αυτο που γραφεις Στελιο που το στηριζεις. Αναφερθηκε κατι και συμπληρωσες με αυτο? Ειναι λιγο ασαφης αυτο απο μονο του.

YΠΟΜΟΝΗ 50 μερες !

Θα αλλαξουν πολλα.....υπερ των αθλητων παντα.

KATERINI 144
05-11-09, 20:29
ε οκ 25 δεκεμβριου δλδ θα λυθεί το μυστήριο, χριστουγεννα πέφτει.

Μαρία
05-11-09, 20:30
ε οκ 25 δεκεμβριου δλδ θα λυθεί το μυστήριο, χριστουγεννα πέφτει.

:thumbup::thumbup::thumbup:

KATERINOULA
06-11-09, 20:03
ΣΠΑΝΙΟ ΥΛΙΚΟ...!!! :thumbup:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6335&d=1257526858

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6336&d=1257526867

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6337&d=1257526894

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6338&d=1257526908

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6339&d=1257526919

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6340&d=1257526934

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6341&d=1257526951

Polyneikos
06-11-09, 20:50
Πολυ ωραίες φωτογραφίες και πρωτοτυπες,ευχαριστουμε εσενα και τον Στελιο !!:clap::clap:

Polyneikos
06-11-09, 20:53
Θα ανταποδωσω και εγω με μια σπανια φωτογραφία του Στελιου,πρέπει να είναι όταν ακομα επαιζε junior,ε Στέλιο;Κανω λαθος;

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6342&stc=1&d=1257529974

S. KTISTAKIS
06-11-09, 21:02
Θα με τρελανετε εσεις αποψε!!

Με κανετε να αναπωλω τα περασμενα και το χειροτερο να βλεπω ποσο εχω γερασει.......

S. KTISTAKIS
06-11-09, 21:03
Θα ανταποδωσω και εγω με μια σπανια φωτογραφία του Στελιου,πρέπει να είναι όταν ακομα επαιζε junior,ε Στέλιο;Κανω λαθος;

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6342&stc=1&d=1257529974

Εχεις δικιο αδελφε.......junior!

TRIANTAFYLLOU
06-11-09, 21:07
πολύ ωραίες φωτο και οι καλιτεχνικές , πολύ καλή δουλεια
αλλα και αυτή απο το παρελθόν ξυπνα αναμνήσεις δεν ξέρω πια χρονια είναι αλλα θυμάμε τον στέλιο ατο παγκόσμιο του 97 στην αθήνα που έπαιξε στα τζούνιορ και είχε καταπληκτική φόρμα:clap::clap::clap:

KATERINOULA
06-11-09, 21:12
KATERINOULA = PAPARAZZI
χαχαχα ε Στέλιο; :turtle:

S. KTISTAKIS
06-11-09, 21:15
πολύ ωραίες φωτο και οι καλιτεχνικές , πολύ καλή δουλεια
αλλα και αυτή απο το παρελθόν ξυπνα αναμνήσεις δεν ξέρω πια χρονια είναι αλλα θυμάμε τον στέλιο ατο παγκόσμιο του 97 στην αθήνα που έπαιξε στα τζούνιορ και είχε καταπληκτική φόρμα:clap::clap::clap:

Πρεπει να ηταν 1994-95 Λιακο η αγωνιστικη......Λιακο πως περνουν τα χρονια αδελφε?

S. KTISTAKIS
06-11-09, 21:16
KATERINOULA = PAPARAZZI
χαχαχα ε Στέλιο; :turtle:

Κατερηνιο κανονησε να με φας σαν την Laidy D! ΧΑΧΑΧΑ

TRIANTAFYLLOU
06-11-09, 22:14
Πρεπει να ηταν 1994-95 Λιακο η αγωνιστικη......Λιακο πως περνουν τα χρονια αδελφε?

άσε στέλιο σαν χθες θυμάμε την τελευταία φορα που ήσουν τζούνιορ στην αθήνα στο παγκόσμιο πού είμασταν ον στειτζ ,δεν καταλαβα πότε πέρασαν 12 χρόνια , αλλα για τα δικά μου δεδομένα ακόμη πιπίνη είσαι χαχαχα!!

αλλα το θεμα δεν είναι τα χρόνια αλλα τα βιώματα που κουβαλάει ο καθενας και το φορτίο του , αυτα είναι που σε βαραίνουν .

αλλα ωραία ήταν μόνο να μην φτασουμε να λέμε καθε πέρυσι και καλύτερα :P:P

αν έχεις βάλε και απο το παγκόσμιο φωτο του 97:clap::clap:

S. KTISTAKIS
06-11-09, 22:31
άσε στέλιο σαν χθες θυμάμε την τελευταία φορα που ήσουν τζούνιορ στην αθήνα στο παγκόσμιο πού είμασταν ον στειτζ ,δεν καταλαβα πότε πέρασαν 12 χρόνια , αλλα για τα δικά μου δεδομένα ακόμη πιπίνη είσαι χαχαχα!!

αλλα το θεμα δεν είναι τα χρόνια αλλα τα βιώματα που κουβαλάει ο καθενας και το φορτίο του , αυτα είναι που σε βαραίνουν .

αλλα ωραία ήταν μόνο να μην φτασουμε να λέμε καθε πέρυσι και καλύτερα :P:P

αν έχεις βάλε και απο το παγκόσμιο φωτο του 97:clap::clap:

Δεν αντεχω ρε Λιακο να κοιταζω πισω.......ΠΟΝΑΕΙ

Μας θυμαμε Βελλιδιο-Σερρες-Αθηνα μαζι και....αστα αδελφε!

jemstone
07-11-09, 13:29
Πολύ ωραίες Φώτο ευχαριστούμε Κατερινούλα … μπράβο Στέλιο..

mrkommatias
07-11-09, 14:34
ΣΠΑΝΙΟ ΥΛΙΚΟ...!!! :thumbup:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6335&d=1257526858

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6336&d=1257526867

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6337&d=1257526894

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6338&d=1257526908

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6340&d=1257526934

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6341&d=1257526951
Στελιο φοβερες οι φωτογραφιες:thumbup::thumbup::thumbup:

S. KTISTAKIS
07-11-09, 15:18
Πολύ ωραίες Φώτο ευχαριστούμε Κατερινούλα … μπράβο Στέλιο..

Σε ευχαρηστω!

Τι παπαρατσι ειναι αυτη η φιλεναδα σου!!!!!!!!!!!!!

mrkommatias χαιρομε που σου αρεσαν....

Muscleboss
07-11-09, 20:29
Πολύ ωραίες φωοτγραφίες Στέλιο, όχι μόνο λόγω ενός ωραίου και γραμμωμένου σώματος, ή ενός καλού φωτογράφου, αλλά λόγω concept το οποίο είναι πρωτοποριακό και κατά την άποψή μου πολύ ενδιαφέρον. :clap:
Μακάρι να δούμε κ από άλλους αθλητές παρόμοιες φώτος που να ξεφεγουν απο τις συνηθισμένες πόζες και στούντιο.

ΜΒ

Levrone
07-11-09, 21:06
Kτιστακης Θεος!

Machiavelli
07-11-09, 21:51

Εκπληκτικός.

KATERINOULA
08-11-09, 05:30
Σε ευχαρηστω!

Τι παπαρατσι ειναι αυτη η φιλεναδα σου!!!!!!!!!!!!!

mrkommatias χαιρομε που σου αρεσαν....

Είμαι είμαι...!!! :P

GZ84
08-11-09, 13:21
Όντως καταπληκτικές οι φωτογραφίες σου Στέλιο! Και σίγουρα όχι συνηθισμένες! Ελλάδα τραβήχτηκαν? Ο φωτογράφος Έλληνας? Και μια σημείωση = πολύ ωραίο τατουάζ!

Δεν παρακολουθώ ιδιαίτερα το φόρουμ, άρα να ρωτήσω... με τους αγώνες πως τα πήγες? Δεν έγιναν ακόμη?

S. KTISTAKIS
09-11-09, 19:16
Όντως καταπληκτικές οι φωτογραφίες σου Στέλιο! Και σίγουρα όχι συνηθισμένες! Ελλάδα τραβήχτηκαν? Ο φωτογράφος Έλληνας? Και μια σημείωση = πολύ ωραίο τατουάζ!

Δεν παρακολουθώ ιδιαίτερα το φόρουμ, άρα να ρωτήσω... με τους αγώνες πως τα πήγες? Δεν έγιναν ακόμη?

Σε ευχαρηστω αδελφε. Χαιρομε που το προγραμμα σου σε επιασε ΣΥΝΕΧΗΣΕ!

Στους αγωνες καταφερα να ξεπερασω τον εαυτο μου με μια 4η θεση.

Το tattoo ειναι ενθυμιο απο τα Ιμια οταν ημουν φανταρος και το εχει η ομαδα που ειμασταν αποστολη εκεινη την εποχη...

Περιμενω νεα σου!

S. KTISTAKIS
09-11-09, 19:49
Kτιστακης Θεος!

Κωστα μην ξεχασεις να μου αναψεις κερακι! χαχαχαχα

ioannis1
09-11-09, 23:03
καταπληκτικες φωτο....επαθα αν και εχω δει πολλες φωτος του στελιου..respect....:clap:

Antonis Giannoulis
09-11-09, 23:53
Πολυ ωραιος φιλε Στελιο, δεν χρειαζεται να πω πολλα σχετικα με το σωμα σου, γιατι απο οτι βλεπω εισαι παλιος και εμπειρος στο αθλημα (δεν σε γνωριζω προσωπικα) και φανταζομαι με πολλες γνωσεις.
Απλα ηθελα να πω συγχαρητηρια για την μεχρι τωρα σταδιοδρομια σου, για το κουραγιο σου και την ειλικρινια σου και για την δυναμικη θεση που παιρνεις στα ζητηματα που συζητιουνται εδω μεσα...

S. KTISTAKIS
10-11-09, 01:58
Πολυ ωραιος φιλε Στελιο, δεν χρειαζεται να πω πολλα σχετικα με το σωμα σου, γιατι απο οτι βλεπω εισαι παλιος και εμπειρος στο αθλημα (δεν σε γνωριζω προσωπικα) και φανταζομαι με πολλες γνωσεις.
Απλα ηθελα να πω συγχαρητηρια για την μεχρι τωρα σταδιοδρομια σου, για το κουραγιο σου και την ειλικρινια σου και για την δυναμικη θεση που παιρνεις στα ζητηματα που συζητιουνται εδω μεσα...

Αντωνη σε ευχαρηστω.

Το να ειμαι ειληκρινης και οχι εμπορος ονειρων καποιον παιδιων που αγαπουν το χωρο ειναι το λιγοτερο που μπορω να κανω για ολους εσας....

Δεν μπορω να σας βλεπω να κανετε τα "λαθη" που εκανα και να μην εχω αποψη γιατι αυτοματα γινομαι συνενοχος.....

Μαρία
10-11-09, 11:34
Πολύ ωραίες φωτό και πολύ ωραίο φόντο!
Αν το μοντέλο είναι ενας αθλητής όπως ο Κτιστάκης(που έχει όλο το πακέτο) τότε το εργο του φωτογράφου γίνεται πολύ πιο ευκολο και βγαίνει το αποτέλεσμα που βλέπουμε!!!

Υ.Σ Πχ. Οπως πολλες γυναικες αναρωτιούνται αν τους πάει το ενα ρουχο,αν τις παχαίνει το άλλο κτλ και η ουσία ειναι πως αν εχεις το σωμα τοτε σου πάνε ολα οτι και να βαλεις οτι και να κάνεις. Παραλληλισμός δεν ξέρω αν με πιάνεις!!!:thumbup:

S. KTISTAKIS
10-11-09, 12:02
Πολύ ωραίες φωτό και πολύ ωραίο φόντο!
Αν το μοντέλο είναι ενας αθλητής όπως ο Κτιστάκης(που έχει όλο το πακέτο) τότε το εργο του φωτογράφου γίνεται πολύ πιο ευκολο και βγαίνει το αποτέλεσμα που βλέπουμε!!!

Υ.Σ Πχ. Οπως πολλες γυναικες αναρωτιούνται αν τους πάει το ενα ρουχο,αν τις παχαίνει το άλλο κτλ και η ουσία ειναι πως αν εχεις το σωμα τοτε σου πάνε ολα οτι και να βαλεις οτι και να κάνεις. Παραλληλισμός δεν ξέρω αν με πιάνεις!!!:thumbup:

Μαρακι κοκκινησα........χαχαχαχααχα

Σε ευχαρηστω!

S. KTISTAKIS
11-11-09, 18:23
Αδελφε εαν εχω την αδεια σας στην φωτογραφηση που εχω μετα τον αγωνα θα σας κανω ενα δωρο με το λογοτυπο του site σαν το ελαχιστο ευχαρηστω για την στηρηξη που μου παρηχατε τοσο καιρο,,,,,

Δυστηχως το γραφειο που εχει τα δικαιωματα της φωτογραφησης αρνητε να μπει το λογοτυπο του site στην φωτο.

Μου την εστειλαν παντως αλλα δεν ξερω αν εχει αξια να μπει σαν απλη φωτο.

Εαν θελετε (δεν ξερω ποιος ειναι αρμοδιος εδω) την ανεβαζω.

TRIANTAFYLLOU
11-11-09, 20:24
Δυστηχως το γραφειο που εχει τα δικαιωματα της φωτογραφησης αρνητε να μπει το λογοτυπο του site στην φωτο.

Μου την εστειλαν παντως αλλα δεν ξερω αν εχει αξια να μπει σαν απλη φωτο.

Εαν θελετε (δεν ξερω ποιος ειναι αρμοδιος εδω) την ανεβαζω.

γιατι να μην μπεί ρε στέλιο βάλτην απο την στιγμή που δεν υπάρχει πρόβλημα να μπεί στο φόρουμ εκτός αν είναι καμία ακατάληλη , εκεί αλλάζουν τα πραγματα , αλλά ίσως να ήθελαν οι γυναίκες να μπεί στο ειδικό τόπικ με τα hot brave χαχαχαχα:P

Ρόνης Κώλιας
11-11-09, 20:32

η ανομοιόμορφη γράμμωση στους κοιλιακούς (την έχω και εγώ) είναι θέμα λάθους στην άσκηση ή ανατομίας; Γιατί δεν νομίζω ότι είναι εύκολο να κάνεις μια στραβή κοιλιακή σύσπαση..

S. KTISTAKIS
11-11-09, 20:56

η ανομοιόμορφη γράμμωση στους κοιλιακούς (την έχω και εγώ) είναι θέμα λάθους στην άσκηση ή ανατομίας; Γιατί δεν νομίζω ότι είναι εύκολο να κάνεις μια στραβή κοιλιακή σύσπαση..

Γενετικο ειναι αδελφε!

S. KTISTAKIS
12-11-09, 16:48
Μια ανακοινωση :

Tην Κυριακη 15-11-09 θα πραγματοποιηθει σεμιναριο στο γυμναστηριο SMART (Τυμπακι) με θεματα που απασχολουν αρχαριους - προχωρημενους απο την ομαδα S.K. ΒΟDY FIT. Oσοι ενδιαφερονται στις 11:00 το πρωι μπορουν να εγγραφουν στην γραμματεια του γυμναστηριου.

Muscleboss
12-11-09, 16:56
Καλή κίνηση Στέλιο.

Αν μπορείς και θές, πριν ή μετά το σεμινάριο δώσε μας μια λίστα με τα τους τίτλους των θεμάτων που θα αναπτυχθούν. Φαντάζομαι θα είσαι κεντρικός ομιλητής;

Polyneikos
12-11-09, 19:18
Ωραία κίνηση Στέλιο,καλή επιτυχία !

S. KTISTAKIS
12-11-09, 19:19
Καλή κίνηση Στέλιο.

Αν μπορείς και θές, πριν ή μετά το σεμινάριο δώσε μας μια λίστα με τα τους τίτλους των θεμάτων που θα αναπτυχθούν. Φαντάζομαι θα είσαι κεντρικός ομιλητής;

To σεμιναριο ειναι το πρωτο απο τα 6 που θα γινουν στην Ελλαδα για το 2009.

Τα θεματα αφορουν τα παντα γυρω απο τον χωρο του bodybuilding (προπονηση-διατροφη-συμππληρωματα-χημεια).

Ειμαι ο κεντρικος ομιλητης και θα απαντησω σε καθε σεμιναριο σε ολες τις ερωτησεις στο τελευταιο 4ωρο.

S. KTISTAKIS
12-11-09, 19:55
Ο καλλίτερος αθλητής στην έκθεση το Σάββατο ήταν ο Ηλίας Τριανταφύλλου μακράν των υπολοίπων.
Και την Κυριακή ο Γιάννης Μάγκος. (αν δεν παινέψουμε το σπίτι μας.)

Πιστεύω ότι εάν ανέβαιναν και οι δύο στη σκηνή αν και μακριά από την καλή τους φόρμα θα
έκαναν πολλόυς από τους ¨" αγωνιστικούς " αθλητές να ντρέπονταν.

Συγνώμη αν είμαι καυστικός αλλά Ηall of Fame και 78 κιλά δε συμβαδίζουν. Ας είμαστε και λίγο ρεαλιστές.

Μεγάλη μου χαρά και τιμή που γνώρισα και από κοντά και Moderator. (ξέρουν αυτοί) παιδιά Keep going!

O Ηλίας πάντως ήταν πραγματικά ΠΥΡΑΥΛΟΣ.

Το μεγαλύτερο χειροκρότημα το απέσπασε ο Σοφοκλής Τέιλορ.

Εαν η ψηφοφορία για το γενικό ήταν δια βοής θα είχε σίγουρα κερδίση.

Την καλησπερα μου στον κ. Χρυσοβεργη! Ο παραπανω σχολιασμος σας εγινε περυσι στα πλαισια της εκθεσεως. Θα ηθελα σας παρακαλω αν μπορειτε να μου πειτε οταν αναφεροσασταν για το Hall of Fame ποιον αθλητη επι σκηνης εννοουσατε? Σας ευχαρηστω προκαταβολικα....

Muscleboss
12-11-09, 20:06
^ Καλό. Έχουν αποφασιστεί τα υπόλοιπα μέρη που θα πραγματοποιηθούν τα σεμινάρια; Φαντάζομαι θα είναι ανά την Ελλάδα;

ΜΒ

S. KTISTAKIS
12-11-09, 20:17
^ Καλό. Έχουν αποφασιστεί τα υπόλοιπα μέρη που θα πραγματοποιηθούν τα σεμινάρια; Φαντάζομαι θα είναι ανά την Ελλάδα;

ΜΒ

4 στο νησι 1 Πελοπονησο και περιμενουμε απαντηση για ΡΟΔΟ (περιμενουμε να κλεισουμε το οικονομικο) εντος των ημερων.

D.ANTONIADIS
12-11-09, 20:24
Γενετικο ειναι αδελφε!

PIO TO NA MAZEVIS TITLOUS?

S. KTISTAKIS
12-11-09, 20:25
PIO TO NA MAZEVIS TITLOUS?

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Διονυση με εχεις τρελανει απο χθες!!!!!!!!!!!!!!!

Αδελφια γερα εκει πανω!

S. KTISTAKIS
12-11-09, 20:31
Πρεπει να εχει προβλημα η Ροδο στην αναμεταδωση μνμ η καποιος δεν εχει πληρωσει τον λογαριασμο του internet.....

chrisberg
12-11-09, 20:35
Την καλησπερα μου στον κ. Χρυσοβεργη! Ο παραπανω σχολιασμος σας εγινε περυσι στα πλαισια της εκθεσεως. Θα ηθελα σας παρακαλω αν μπορειτε να μου πειτε οταν αναφεροσασταν για το Hall of Fame ποιον αθλητη επι σκηνης εννοουσατε? Σας ευχαρηστω προκαταβολικα....

Ανταποδίδω την καλησπέρα αγαπητέ Στέλιο.
Γνωρίζω την πορία σου εδώ και πολλά χρόνια και η αναφορά μου αυτή αφορούσε την κατάσταση σου τότε, που απήχε μακράν της φόρμας που
σε έχω δεί.
Ηταν λοιπόν ατυχής η τότε δήλωση σου για το Hall of Fame.
Eγώ σε ευχαριστώ για την ευκαιρία της διευκρίνησης.

chrisberg
12-11-09, 20:36
Πρεπει να εχει προβλημα η Ροδο στην αναμεταδωση μνμ η καποιος δεν εχει πληρωσει τον λογαριασμο του internet.....

Αργησα λίγο λόγο του ότι είμαι στο μαγαζί και εξυπηρετώ πελάτη Στέλιο.\
Θύμησε μου να σου στείλω τον επόμενο λογαριασμό...:rolf::rolf::rolf:

Muscleboss
12-11-09, 20:36
http://www.smileyshut.com/smileys/new/Flags/white-flag-25.gif

S. KTISTAKIS
12-11-09, 20:43
Αργησα λίγο λόγο του ότι είμαι στο μαγαζί και εξυπηρετώ πελάτη Στέλιο.\
Θύμησε μου να σου στείλω τον επόμενο λογαριασμό...:rolf::rolf::rolf:

Η απαντηση σου με υποχρεωνει αν θελεις να σου πληρωσω ετησια συνδρομη αδελφε! Σας επιασε και εσας η κριση? χαχαχαχαχααχ

S. KTISTAKIS
12-11-09, 20:50
Ανταποδίδω την καλησπέρα αγαπητέ Στέλιο.
Γνωρίζω την πορία σου εδώ και πολλά χρόνια και η αναφορά μου αυτή αφορούσε την κατάσταση σου τότε, που απήχε μακράν της φόρμας που
σε έχω δεί.
Ηταν λοιπόν ατυχής η τότε δήλωση σου για το Hall of Fame.
Eγώ σε ευχαριστώ για την ευκαιρία της διευκρίνησης.

ΑΤΥΧΗΣ?

Στο Hall of Fame κ. Χρυσοβεργη για να μπεις πρεπει να το αξιζεις καθοτι εχει να κανει με βαθμολογια απο συμμετοχες και διακρισεις!

Αν αυτο σημαινει οτι ειμαι ΤΥΧΑΙΟΣ μαλλον σας ποναει πολυ.....

78 κιλα ημουν στο δημοτικο οταν ετρωγα ελιες,ψωμι,ανθοτυρο και αντικριστο αρνι!

Αληθεια μηπως μπορειτε να μου πειτε τι θεση εχει ο καλυτερος αθλητης σας στο κοσμο? Αντε για να μην σας βαζω δυσκολα πειτε μας στην ΕΛΛΑΔΑ!

Muscleboss
12-11-09, 20:56
θερμή παράκληση να δωθεί ένα τέλος... αναφέρομαι σε άτομα που σέβομαι και εκτιμώ το καθέναν ξεχωριστά...

KATERINOULA
12-11-09, 21:02
Στο ROUND 3 είμαστε σήμερα;
:box::box::box:

chrisberg
12-11-09, 21:03
ΑΤΥΧΗΣ?

Στο Hall of Fame κ. Χρυσοβεργη για να μπεις πρεπει να το αξιζεις καθοτι εχει να κανει με βαθμολογια απο συμμετοχες και διακρισης!

Αν αυτο σημαινει οτι ειμαι ΤΥΧΑΙΟΣ μαλλον σας ποναει πολυ.....

78 κιλα ημουν στο δημοτικο!

Αληθεια μηπως μπορειτε να μου πειτε τι θεση εχει ο καλυτερος αθλητης σας στο κοσμο? Αντε για να μην σας βαζω δυσκολα πειτε μας στην ΕΛΛΑΔΑ!

Δυστυχώς δεν ξέρω τους κανονισμούς της Ναββα.
Δυστυχώς δεν έχω αθλητή που να έχει κερδίσει σε Παγκόσμιο.
Και για τα δύσκολα μόνο ο Γιάννης έχει κερδίσει 7 τίτλους Ελλάς.
Α και μια φορά στη Ναββα με το Βλάση που βγήκε Μr Europe νομίζω και
τη Θεοδώρου 2η... Δεν είμαι σίγουρος αλήθεια.

Αστε με ρε παιδιά να αγιάσω.

Δεν ξέρω Στέλιο τα κιλά σου στο δημοτικό?

Δεν σε είπα τυχαίο, (είπα για ατυχή δήλωση) και δεν με πονάει παρα μόνο το κεφάλι μου απ'αυτά που διάβασα σήμερα.
Δεν πηράζει ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.-------(έβαλα πολλές παύλες μπας και το λήξουμε εδώ το θέμα.
Του χρόνου πάλι που θα "τρυπώσω" για τίποτα αγώνες

the_big_litho
12-11-09, 21:03
Εκπληκτικες φωτογραφιες, αθλητικες, καλλιτεχνικες με ωραιο concept και φυσικα το μοντελο σε φοβερη φορμα... Μπραβο Στελιο.

S. KTISTAKIS
12-11-09, 21:11
Δυστυχώς δεν ξέρω τους κανονισμούς της Ναββα.
Δυστυχώς δεν έχω αθλητή που να έχει κερδίσει σε Παγκόσμιο.
Και για τα δύσκολα μόνο ο Γιάννης έχει κερδίσει 7 τίτλους Ελλάς.
Α και μια φορά στη Ναββα με το Βλάση που βγήκε Μr Europe νομίζω και
τη Θεοδώρου 2η... Δεν είμαι σίγουρος αλήθεια.

Αστε με ρε παιδιά να αγιάσω.

Δεν ξέρω Στέλιο τα κιλά σου στο δημοτικό?

Δεν σε είπα τυχαίο, (είπα για ατυχή δήλωση) και δεν με πονάει παρα μόνο το κεφάλι μου απ'αυτά που διάβασα σήμερα.
Δεν πηράζει ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.-------(έβαλα πολλές παύλες μπας και το λήξουμε εδώ το θέμα.
Του χρόνου πάλι που θα "τρυπώσω" για τίποτα αγώνες

Κλεινω μαζι σας κ. Χρυσοβεργη λεγοντας πως ολες οι πρωτιες των αθλητων σας σε ΕΛΛΑΣ ειναι 6-8 φορες λιγοτερες απο οσες εχω ΜΟΝΟ εγω εδω μεσα καθοτι 56.....Α! βαλτε και τους 12 Γενικους Τιτλους (και εδω παλι υστερειτε ΟΛΟΙ μαζι κ. Χρυσοβεργη)......

Δεν θα σας αναφερω για τους αθλητες μου καθοτι ΤΥΧΑΙΟΣ για εσας....δεν θελω με τον αριθμο που θα διαβασετε να παθετε κατι και να αγιασετε μια ωρα αρχητερα!

Μαθετε τους κανονησμους της ΝΑΒΒΑ και μετα ξαναελατε για να εξεταστητε καθοτι μεταξεταστεος στο θεμα...

Ασπιρινη για το κεφαλι που ποναει....

Καλη συνεχεια με τα μετωπα που ανοιξατε και υπομονη μεχρι να σας στειλω την καινουργεια ετησια συνδρομη internet....

Παντα φιλικα