PDA

Επιστροφή στο Forum : Κτιστάκης Στέλιος



Σελίδες : [1] 2

Muscleboss
30-06-08, 14:20
Αν και μπορώ να γράψω αρκετά για αυτόν τον αθλητή, μου ζήτησε να μη το κάνω και απλά θα βάλω τις παρακάτω φωτογραφίες του. Τα σχόλια δικά σας.


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5610&stc=1&d=1255975105


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5611&stc=1&d=1255975105


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5613&stc=1&d=1255975105

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5612&stc=1&d=1255975105


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5614&stc=1&d=1255975105


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5615&stc=1&d=1255975105

Steve KinG STyLe
30-06-08, 14:22
Φοβερος ο φιλος σου!!!!!Φανταστικη γραμμωση!!! :thumbsup:

billys15
30-06-08, 14:52
Πολυ καλος Πανο!! :thumbup: Φανταζομαι πως ασχολειται με το modeling,αν κρινω απο τις φωτο :wink:

Sourlas
30-06-08, 15:14
Όνομα έστω??

TRIANTAFYLLOU
30-06-08, 15:30
είναι ο κτιστάκης ο στέλιος αθλητης της ναββα- international και εκπρώσωπος της ομοσπονδίας στην κρήτη ιδιοκτήτης γυμναστηριου . έχει διοργανώσει αγώνες ββ και φιτνες με επιτυχία , ο ίδιος έχει κερδίσει αρκετούς αγώνες φιτνες και έχει βγεί και παγκόσμιος στο φίτνες . πάντα προετοιμάζει αθλητές για αγώνες με επιτυχίες μόνο τώρα στον τελευταίο αγώνα πού έγινε στην χρυσούπολη λόγω αλαγής της ημερομηνίας των αγώνων τουλάχιστον 4 αθλητές δεν μπόρεσαν να συμετέχουν πάντα όμως πλαισιώνει τούς αγώνες της ομοσπονδίας με αθλητές του . και ο ίδιος οι αγώνες της ναββα που συμετείχε είχαν πολύ ανεβασμένο επίπεδο και πάντα ήταν σε άριστη φόρμα όπου διεκδικούσε πρώτες θέσεις.
επίσης το 1997 στο παγκόσμιο στην αθήνα είμασταν μαζί όπου συμετείχε και αυτός στην κατηγορία τζουνιορ.

RUHL
30-06-08, 16:23
Τον ειδα περιση στην θεσσαλονικη τον κτιστακη επεζε φιτνεςς αλλα σε σχεση με τους αλλους ηταν για ποιο μεγαλη κατηγορια(λογο ογκου) εγω τουλαχιστον αυτο εβλεπα
Και οταν ημουν φανταρος ημουν με εναν ξαδερφο του :lol: :green: χεχε

NASSER
30-06-08, 20:50
Ο Κτιστακης Στελιος ειναι ενας πολυ καλος αθλητης και ανθρωπος με ηθος. Ετυχε να τον γνωρισω και να μιλησω ελαχιστα μαζι του στο πανελληνιο 2006 της ΝΑΒΒΑ που εγινε στο Βολο, οπου και αγωνιστηκαμε μαζι στην ιδια κατηγορια. Ηταν νικητης φυσικα και κερδισε και τις εντυπωσεις του κοινου με την χορογραφια του. Ελπιζω να τον ξαναδουμε συντομα σε αγωνες και να τον θαυμασουμε.

ioannis1
30-06-08, 21:15
ο στελιος ο κτιστακης ειναι αυτος που με βοηθησε στα πρωτα και μετεπειτα βηματα στο ββ.εχω κερδισει πολλους τιτλους με την βοηθεια του και ειναι απο τους κορυφαιους στην ελλαδα και σαν αθλητης και σαν προπονητης. :bowdown:

dreads
01-07-08, 03:00
απο αλλο πλανητη ειναι !!! πωπω απιστευτος!!τι οτι και να πω , δν αρκουν οι λεξεις!

toula_nomikou
05-07-08, 16:06
Πολυ ωραιες φωτογραφιες...φυσικα κ ο Κτιστακης ειναι φοβερος αθλητης... :awesome: :awesome:

stelios30
06-07-08, 03:20
Ενας απο τους κορυφαιους αθλητες στην χωρα μας αλλα και στο εξωτερικο ειναι φιλος μου και ειναι απο τους πραγματικα ανθρωπους με ηθος

Vson
05-10-08, 00:57
γιατι δεν δειχνει πια τις φωτογραφιες; :( ηθελα πολυ να δω τον mb

peris
05-10-08, 01:14
γιατι δεν δειχνει πια τις φωτογραφιες; :( ηθελα πολυ να δω τον mb αν δεν τις εχεις δει ακομα my pics my story εκει θα δεις τον πανο(mb)

Vson
05-10-08, 13:59
δεν υποτιθεται ηταν αλλες αυτες;

Fotis_Patra
05-10-08, 14:05
οι φωτο που υπηρχαν εδω ηταν του Στελιου Κτιστακη.

peris
05-10-08, 14:28
οι φωτο που υπηρχαν εδω ηταν του Στελιου Κτιστακη. :awesome: :awesome:

Vson
05-10-08, 19:08
δεν προσέχω τελικα :P
ειχα στο μυαλο μου κατι που ελεγε ο MB οτι κανει προπονηση και θα δημοσιευσει καποιες φωτογραφιες του κ απ οτι ελεγε ηταν σε καλη φορμα,εχω χασει γενικως επεισοδια ημουν off για αρκετο διαστημα

Muscleboss
06-10-08, 11:44
θα προσπαθήσω να ξαναβάλω τις φώτος.

και vson θα βάλω κάποιες παλιότερες φωτογραφίες μου σύντομα. πλέον δεν ασχολούμαι ενεργά με το Bodybuilding για να έχω κάποιους στόχους και πρόοδο.

ΜΒ

kounelos
30-10-08, 15:03
με το στελιο το κτιστακη εχουμε κανει μαζι αρκετες προπονησεις και μου χει δωσει χρησιμες συμβουλες οπως επισης και με το τζαγκαρακη το δημητρη.ειναι και οι δυο τεραστιοι

Levrone
24-09-09, 12:17
3 χρονια ημουν στο γυμναστηριο του Στελιου. Θεος σε ολα του. Να σε βοηθησει , να σε διδαξει, να μοιραστει μαζι σου γνωση που αυτος απεκτησε μεσα σε πολλα χρονια!

Διαθετει ενα πολυ καλο γυμναστηριο , ιδανικο γι αυτον που θελει να γυμαστει και οχι να χαβαλεδιασει..

Μου μαθε πολλα πραγματα σε πολυ λιγο χρονο. Και καλο κοπελι, οχι μπουρδες. σεμνος και κα8ολου ψωνισμενος. Οσο για τους τιτλους του, πρεπει να δειτε στο σπιτι του τα τροπαια και τα μεταλια που εχει. Απλα θα μεινετε.

Εχει βγαλει πολλους αθλητες και αν δεν κανω λαθος καποιοι ειναι και μελη του φορουμ.

υγ: τοσο καιρο εδω μεσα και ειδα τωρα αυτο το τοπικ.

psv
24-09-09, 23:22
Ti εννοείς;

lol κι εγω αυτο αναρωτιεμαι...:)Και εχει κανει και edit σ'αυτο το μηνυμα...:turtle:

Καλα ο κυριος ειναι απιστευτος...Το ειχα δει και παλια αυτο το τοπικ,αλλα δεν σχολιασα.Τι να πει κανεις.Απο σωμα μιλαμε για το απιστευτο οποτε θα σταθω σ'αυτο που ειπε ο levrone για τη συμπεριφορα του.Αφου ειναι τοσο προσγειωμενος οσο λες,μπραβο του.Υπαρχουν σωματαραδες και σωματαραδες,αλλα οι περισσοτεροι απο οσους εχω δει ηταν λιγο πιο ψηλα απο τα συννεφα.Λιγακι μονο ετσι...

KATERINOULA
28-09-09, 15:35
Αν και μπορώ να γράψω αρκετά για αυτόν τον αθλητή, μου ζήτησε να μη το κάνω και απλά θα βάλω τις παρακάτω φωτογραφίες του. Τα σχόλια δικά σας.


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5610&stc=1&d=1255975105


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5611&stc=1&d=1255975105


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5613&stc=1&d=1255975105

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5612&stc=1&d=1255975105


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5614&stc=1&d=1255975105


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5615&stc=1&d=1255975105


ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ!!!!!!!!

vAnY
28-09-09, 19:52
ααααα ποσο σε καταλαβαινω Κατερινα.....:turtle::turtle::turtle:

Levrone
28-09-09, 20:08
ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ!!!!!!!!

την αλλη φορα που θα ρθεις στην Κρητη παρε με ενα τηλεφωνο και εγω θα σε παω εκει που θες!!!

αλλα εσυ ερχεσαι και πετας 5 μερες σε ανοησιες!

korasanis
28-09-09, 23:04
καλος αθλητης και κρητηκος.ειχε κανει guest posing στην πατρα το 2003.

a.minidis
28-09-09, 23:45
Αν και ξερω οτι δεν θελει να μιλησω,θατο τον παρακαμψω,καθοτι εκτος απο κουμπαρος μου και αδερφος,ειναι ουπευθυνος,για τεσσερα γενικα μια τριτη θεση,στο πανευροπαικο δυο πεμπτες στο παγκοσμιο,και ευχομαι,και μια καλη στο uneverse....σορρι γαι τη ποληλογια αλλα αισθανιμαι νατον ευχαριστησω δημοσια,για την απεραντη βοηθεια...ΚΑΙ υπομονη απεναντη μου!!!μαγαλοσ αθλητης οπρωτος που καταταχτηκε στο hall of fame fitness nabba!!! και μεγαλη καρδια!:bowdown::bowdown::clap::clap:

ioannis1
29-09-09, 00:25
και εγω χρωσταω την αρχη μου στο στελιο τα πρωτα χρονια....ακομα και τωρα ακολουθω πολλες απο τις μςθοδους του....ευχαριστω στελιο....:toast::toast:

S. KTISTAKIS
29-09-09, 17:18
Ευχαρηστω ολους εσας που με στηριξατε και με στηριζετε ολα αυτα τα χρονια καθως και αυτους που δεν το εκαναν δειχνωντας την διαφορα μεταξυ των ανθρωπων.....

Polyneikos
29-09-09, 17:22
Στέλιο καλως ήρθες στο φόρουμ μας,αληθεια πολύ ευχάριστη εκπληξη είναι αυτή να βρίσκεσαι εδω,οι τίτλοι σου και η πορεία σου είναι σε όλους μας γνωστα,χαρα μας να τα λέμε και από εδω.:thumbup:

TRIANTAFYLLOU
29-09-09, 17:44
γειά σου ρε στέλιο καλώς ήρθες στην παρεα και θα τα πούμε κι απο κοντα ,πιστεύω θα είσαι στην αθήνα με τον τασούλη που πάλι θα είναι σε σούπερ κατάσταση:thumbup::thumbup:

S. KTISTAKIS
29-09-09, 19:39
Kαραρχην ολα τα μελη του forum (καλοβουλα-κακοβουλα) θεωρηστε και ωφειλω να σας αποκαλω "AΔΕΛΦΙΑ" μου! Ηλια θα ειμαι εκει και επι σκηνης....Ο Τασουλης θελει παραια εκει πανω λεει!

KATERINI 144
29-09-09, 20:00
πιστεύω δεν έχουμε κακόβουλα μελη στο φόρουμ μας, εχουμε πολλά ''μούτρα'' αλλα κακόβουλους οχι.



welcome to :bodybuildinggr: :welcome: , φοβερός :clap:

S. KTISTAKIS
29-09-09, 20:07
Αδελφε ξερω πολυ καλα τι λεω! Ειναι ο λογος υπαρξης μου εδω μεσα! Στη ζωη μου αυτους που με γκρεμησαν ποτε δεν πηγα να τους γκρεμησω......Πηγα να τους δειξω οτι ειμαι ΑΚΟΜΑ ορθιος!

KATERINI 144
29-09-09, 20:26
δε γνωρίζω, αλλα αν πιστεύει κανενας πως σε γκρέμισε δεν εχει παρα να δει τις φωτογραφίες σου και θα πιστή για το αντίθετο.

εγω και ολα τα παιδια του φόρουμ θα θέλαμε ο λογος ύπαρξης σου εδω μέσα να ειναι η συμμετοχή σε μια μεγαλη παρέα που αγαπάει το ββ, γιαυτο είμαστε εδω παρόν και τρώμε κάποιες ώρες τη μέρα ώστε να λειτουργεί αυτό που λέγετε bodybuilding.gr .

υσ: ξέχασα να πω καλή επιτυχία στον αγώνα.

TRIANTAFYLLOU
29-09-09, 20:30
Kαραρχην ολα τα μελη του forum (καλοβουλα-κακοβουλα) θεωρηστε και ωφειλω να σας αποκαλω "AΔΕΛΦΙΑ" μου! Ηλια θα ειμαι εκει και επι σκηνης....Ο Τασουλης θελει παραια εκει πανω λεει!


να και μια είδηση αυτό ήταν ευχάριστο , σίγουρα δεν κάνει να είναι μόνος ο τασούλης , αντε να ανεβάσετε το επίπεδο στελιο ήδη γνωρίζουν τα παιδια και μέσω του φόρουμ οτι στηρίζεις την ναββα και εχεις κανει και σοβαρες διοργανώσεις στην κρήτη με επιτυχία εκτός την αγωνιστική σου πορεία και το ββ πλέον εχει ανάγκη απο αξιόλογα άτομα και παραγοντες .:clap::clap::clap:

συμφωνώ και με τον φωτη τουλάχιστον τα ενεργα μέλη είναι αξιόλογα άτομα με αξιοπρέπεια , τέλειοι δεν είμαστε και ούτε πρόκειτε να γίνουμε , απλα να μην είμαστε κακοπροαίρετοι , απλα αν υπήρξε και κατι μη αξιόλογο δεν κολάει εδω του έρχετε βαρύ το κλίμα:green:

ioannis1
29-09-09, 21:52
Αδελφε ξερω πολυ καλα τι λεω! Ειναι ο λογος υπαρξης μου εδω μεσα! Στη ζωη μου αυτους που με γκρεμησαν ποτε δεν πηγα να τους γκρεμησω......Πηγα να τους δειξω οτι ειμαι ΑΚΟΜΑ ορθιος!
στελιο σε καλοσοριζω και εγω απο την καρδια μου στο φορουμ -ξερεις ποσο σε εκτιμω-και αν και δεν καταλαβαινω τι ακριβως θελεις να πεις ευχομαι να λυθουν οι οποιες παρεξηγησεις η κακιες υπαρχουν.η εμπειρια σου ειναι χρησιμη εδω μεσα και ευχομαι καθε επιτυχια στο φιλο μου τασσο.

korasanis
29-09-09, 22:25
καλος ορισες Στελιο και απο μενα .αν και εγω πολυ νεος στο forum οπως εσυ, πιστευω οτι χριεαζομαστε δυο κρητηκοι,κατι σαν εκπροσωποι!!!:toast:

a.minidis
29-09-09, 22:29
καλος ορισες Στελιο και απο μενα .αν και εγω πολυ νεος στο forum οπως εσυ, πιστευω οτι χριεαζομαστε δυο κρητηκοι,κατι σαν εκπροσωποι!!!:toast:μην ξεχνας φιλε μου οτι ειμαι και γω κρητικος!!!:):):thumbup:

The Rock
29-09-09, 23:03
Μπράβο στον κύριο ! Ωραίες φωτογραφίες ! Πολύ δυνατή "πρόσοψη" έχει ! Ωραίο ορθό κοιλιακό και ωραίοους Πρόσθιους οδοντοτούς !
ΝΑ ρωτήσω κα΄τι παιδιά ? Βλέπω όλοι τον γνωρίζετε προσωπικά,σας έχει προπονήσει ακι τα σχετικά,μια απορία,ποια είναι η ηλικία του ? 37-39 τον κάνω ... απλά απορώ γτ βλέπω πολλά επιτεύγματα και πορείες και τον βλέπω μικρό τον άνθρωπο .

ioannis1
29-09-09, 23:31
ο στελιος απο μικρος ειναι στο αγωνιστικο ββ πρωταθλητης και στην ελλαδα και εξω.μεγαλη η προσφορα του στο ελληνικο ββ.

NASSER
29-09-09, 23:57
Στελιο καλωσορισες στο φορουμ! Ειναι μεγαλη μας χαρα που εισαι στη παρεα γιατι και εσυ εχεις γραψει μια ιστορια στο αθλημα μας. Οσο για τα κακοβουλα και καλοβουλα προσωπα να ξερεις πως καποια στιγμη ολοι μπαινουν στη θεση που τους αρμοζει.
Φιλοσοφια μας ειναι να κοιταμε για το καλυτερο αυριο και οχι να αλληλοκατηγορουμαστε για τα λαθη του παρελθοντως.
καλωσορισες και συντομα θα τα πουμε ολοι μαζι σαν μια παρεα στην επομενη παρουσια επι σκινης , του Τασου που ολοι νθελουμε να δουμε ακομα καλυτερο :thumbup: :welcome:

S. KTISTAKIS
30-09-09, 00:00
Θα ειμαι εδω για οποιον χρειαστει την βοηθεια η την αποψη μου για οποιοδηποτε θεμα τον απασχολει!
Τον σεβασμο δεν περιμενα να τον βρω στην Ελλαδα καθοτι μισος Βελγος!
Ηλια δεν ειμαι κακοπροαιρετος ουτε προκατηλημενος , με ξερεις πολυ καλα σαν ανθρωπο....δυστηχως ο γραπτος λογος δεν προσδιδει μερικες φορες το υφος που θελουμε να μεταφερουμε.

ioannis1
30-09-09, 00:03
ευχαριστουμε στελιο...:clap::clap:

TRIANTAFYLLOU
30-09-09, 00:12
Θα ειμαι εδω για οποιον χρειαστει την βοηθεια η την αποψη μου για οποιοδηποτε θεμα τον απασχολει!
Τον σεβασμο δεν περιμενα να τον βρω στην Ελλαδα καθοτι μισος Βελγος!
Ηλια δεν ειμαι κακοπροαιρετος ουτε προκατηλημενος , με ξερεις πολυ καλα σαν ανθρωπο....δυστηχως ο γραπτος λογος δεν προσδιδει μερικες φορες το υφος που θελουμε να μεταφερουμε.


στέλιο ο τελευταίος που θα ήθελε εξηγήσεις είμαι εγω , χάρηκα που θα τα λέμε κι απο δώ και ακόμη περισσότερο που θα είσαι αθήνα αγωνιστικός με τον τάσο , ο καιρός κοντεύει και θα τα πούμε απο κοντα.

και ξέρω οτι με τον γραπτό λόγο παρεξηγούνται η παρερμηνεύονται κάποια πράγματα:thumbup:

TRIANTAFYLLOU
30-09-09, 00:22
Μπράβο στον κύριο ! Ωραίες φωτογραφίες ! Πολύ δυνατή "πρόσοψη" έχει ! Ωραίο ορθό κοιλιακό και ωραίοους Πρόσθιους οδοντοτούς !
ΝΑ ρωτήσω κα΄τι παιδιά ? Βλέπω όλοι τον γνωρίζετε προσωπικά,σας έχει προπονήσει ακι τα σχετικά,μια απορία,ποια είναι η ηλικία του ? 37-39 τον κάνω ... απλά απορώ γτ βλέπω πολλά επιτεύγματα και πορείες και τον βλέπω μικρό τον άνθρωπο .


το 97 στο παγκόσμιο που είχα πάρει μέρος ο στελιος ήταν στην κατηγορία εφήβων που σημαίνει είχε και προηγούμενες συμμετοχές σαν έφηβος και μετα είχε πάρει σερί αγώνες με μικρες παύσεις .
άρα αν προσθέσεις απο τότε άλλα 12 χρόνια κάνεις μια πρόχειρη εκτίμηση για την ηλικία του
αλλα δεν μετράνε μόνο οι αγωνιστικές συμμετοχές ένας μπορεί να προσφέρει και μάλιστα περισσότερο και χωρίς την δική του συμμετοχή , αλλα με το να είναι κοντα στο άθλημα προσφέροντας τις γνώσεις του και προετοιμάζοντας αθλητες , ακόμη και διοργανώνοντας αγώνες .

μάλιστα ήταν δίπλα στην ναββα σε δύσκολους καιρούς που γινόταν πόλεμος εναντίον της και στήριζε πάντα , ενω πολλοι με την κατασταση που επικρατούσε νόμισαν ότι βρισκόταν στην λάθος πλευρα , ο στελιος όμως πίστεψε και στηριξε και ο ίδιος αλλα και με αθλητές του την ομοσπονδία . παρ όλες τις αντιξοότητες λόγω απόστασης και μάλιστα σε νησί όπως η κρήτη και μάλιστα πολλοι αθλητες τίμησαν την ομοσπονδία και μάλιστα με αξιώσεις

όταν όλα είναι καλά όλοι τρέχουν και είναι δίπλα όταν όμως υπάρχει μια κρίση και αποδυνάμωση όπως είχε γίνει στην ναββα ο στελιος ήταν εκεί και μόνο αν κάποιος πιστεύει και είναι δυνατός το κάνει αυτό:thumbup:

S. KTISTAKIS
30-09-09, 00:49
Για να λυθουν καποιες αποριες: Γεννηθηκα στη ΝΑΒΒΑ με πατερα τον μοναδικο ανθρωπο που πιστεψε σε εμενα απο τα 18 μου τον ανθρωπο ΑΝΑΡΓΥΡΟ ΤΣΟΠΟΥΡΙΔΗ!

Για να καταλαβετε ημουν μαθητης διχως εσοδα οταν με πλησιασε και μου ειπε:Mικρε θα σου πληρωνω τα εισητηρια απο ΚΡΗΤΗ για να αγωνιζεσε οποτε θελησεις.....βουρκωσα στο ακουσμα αυτων των λεξεων ηταν ο ΠΡΩΤΟΣ που με βοηθησε πραγματικα απο οικονομικης αποψης!

Καταφερα και κερδισα Γενικους τιτλους με αντιπαλους που ειχαν την ηλικια μου σε χρονια προπονησης χαρη σε αυτον τον ανθρωπο...

Στην Ελλαδα εφερα 13 Παγκοσμιους τιτλους αλλα τους χαριζω ολους με το χαμογελο τον αθλητων μου οταν κατακτουσαν μια πρωτη θεση σε ενα τοπικο πρωταθλημα....Αναργυρε τωρα καταλαβα πως εννοιωθες και εσυ τοτε !

The Rock
30-09-09, 00:56
Συγχαρητήρια και πάλι αγαπητέ αλλά θεωρώ ότι ένας αριθμός ήταν αρκετός,δεν ήταν ανάγκη να μας λέτε ιστορία ! :green: Αστειεύομαι φυσικά !

Μπράβο και πάλι ! :clap:

Muscleboss
30-09-09, 01:54
θα ειμαι εκει και επι σκηνης....

αυτά είναι καλά νέα.:thumbup: άλλος ένας καλός λόγος να είμαστε εκεί.

Στέλιο καλωσόρισες.
Η παρουσία σου στο φόρουμ είναι σημαντική, και οι όποιες "παρατηρήσεις" σου (επειδή ξέρω οτι υπάρχουν) ευπρόσδεκτες. :welcome:

ΜΒ

S. KTISTAKIS
30-09-09, 02:06
Αδελφε ευχαρηστω για το βημα που μου δινεις να εκφρασω αποψη και να βοηθησω με την σειρα μου τον οπιονδηποτε μεσα απο αυτη την σελιδα.

Τωρα οσο για τον αγωνα εχω να πω οτι θα βρισκομε στο 60% της φορμας μου καθως ο κυριως στοχος μου θα ειναι το Παγκοσμιο μετα απο ενα μηνα.

KATERINOULA
30-09-09, 06:57
την αλλη φορα που θα ρθεις στην Κρητη παρε με ενα τηλεφωνο και εγω θα σε παω εκει που θες!!!

αλλα εσυ ερχεσαι και πετας 5 μερες σε ανοησιες!

Oπως το ειπες....πεταξα 5 μερες.
δεν πειραζει..καθε εμποδιο για καλο!
καποια στιγμη θα ερθω παλι κρητη......

tower nikolas
30-09-09, 09:05
Στελιο καλωσορισες στο φορουμ!

S. KTISTAKIS
30-09-09, 16:13
Να εισαι καλα αδελφε!

ioannis1
30-09-09, 23:02
στελιο τωρα ειδα οτι θα κατεβεις και εσυ .ευχομαι καλη επιτυχια και ειδικα στο παγκοσμιο φιτνες να μας φερεις μια ακομη πρωτια.:thumbup:

S. KTISTAKIS
30-09-09, 23:56
Γιαννο ο Τασουλης θελει να ακουμπαει λεει καπου πανω στην σκηνη.....εχει κουραστει το παιδι τοσα κιλα που σηκωνει!

Του χαλαω χατιρι?

ΧΑΧΑΧΧΑ

ioannis1
30-09-09, 23:59
δε παιζεσαι χαχαχαχα.:clap::clap:θαμαστε εκει να σας θαυμασουμε.

Sourlas
01-10-09, 14:40
Καλώς ήρθες Στέλιο. Σ'ευχαριστούμε για την συμμετοχή σου στο φόρουμ.Καλή τύχη προσεχώς ;)


....ακομα και τωρα ακολουθω πολλες απο τις μςθοδους του....ε

Δηλαδή Γιάννη? Μπορούμε να πάρουμε μια ιδέα και μείς?

ioannis1
01-10-09, 15:27
αρχηγου παροντος.......

D.ANTONIADIS
01-10-09, 17:54
GIA SOU ADELFE,
ESO ETOIMOS GIA TON TITLO OSO GIA TON TASO ANTE VOITHA,ENA MEGALO EYXARISTO KAI EPONTE KAI ALLA KALI SINEXIA TA LEME.

S. KTISTAKIS
01-10-09, 19:04
Oι τιτλοι πλεον δεν εχουν σημασια για εμας Διονυση!!!
Οι αγωνες πλεον εχουν την μορφη γιορτης που μας καλουν για να τις τιμησουμε....

a.minidis
01-10-09, 19:43
Oι τιτλοι πλεον δεν εχουν σημασια για εμας Διονυση!!!
Οι αγωνες πλεον εχουν την μορφη γιορτης που μας καλουν για να τις τιμησουμε....:thumbup::thumbup::thumbup::clap::clap::thumbup: ετσι ειναι αδερφε...!!!

D.ANTONIADIS
01-10-09, 20:17
Oι τιτλοι πλεον δεν εχουν σημασια για εμας Διονυση!!!
Οι αγωνες πλεον εχουν την μορφη γιορτης που μας καλουν για να τις τιμησουμε....
TELOS EGRAPSES

kostas82
02-10-09, 11:12
Πρότυπο αντρικού fitness!!Respect!!:bowdown::bowdown::bowdown:

S. KTISTAKIS
02-10-09, 11:25
Αδελφε σε ευχαρηστω για τον χαρακτηρισμο αλλα επετρεψε μου να σε παραπεμψω να δεις ΤΟ πραγματικο προτυπο FRANCO CARLOTTO....
Φαντασου πως βαση του σωματοτυπου που εχει αυτο το "αγαλμα" διαχωριστηκαν οι κατηγοριες FITNESS παγκοσμιος!!!!!!!!!!

kostas82
02-10-09, 11:39
Αδελφε σε ευχαρηστω για τον χαρακτηρισμο αλλα επετρεψε μου να σε παραπεμψω να δεις ΤΟ πραγματικο προτυπο FRANCO CARLOTTO....
Φαντασου πως βαση του σωματοτυπου που εχει αυτο το "αγαλμα" διαχωριστηκαν οι κατηγοριες FITNESS παγκοσμιος!!!!!!!!!!

Καταρχήν να πω ότι δυστυχώς δεν σε γνώριζα και ζητώ συγνώμη γι αυτο..
Βλέποντας τις φωτογραφίες σου εδώ κ ψάχνοντας κι αλλού για περαιτέρω πληροφορίες κατέληξα σε αυτό που έγραψα.
Ειναι προς τιμήν σου που αναγνωρίζεις άλλους αθλητές,εγώ σαν τρίτος όμως θα επικροτήσω την δική σου προσπάθεια που θεωρώ ότι δεν έχει να ζηλέψει κάτι από ξένους αθλητές fitness.Μπράβο σου γι άλλη μια φορά :clap::clap:

S. KTISTAKIS
02-10-09, 14:53
Το οτι ανηκω στους VIP του κοσμου (WORLD HALL OF FAME)στο αγωνιστηκο FITNESS πιστοποιει τα λεγομενα σου κατα ενα βαθμο.

Τα προτυπα ομως τα βρηκα δεν τα δημιουργησα με την παρουσια μου!

Σε ευχαρηστω παντως.......

Levrone
02-10-09, 15:02
μακαρι οσοι κανουν βαρη , ειτε θελουν να το πανε το πραγμα αγωνιστικα ειτε οχι, να "επεφταν πανω " σε ενα Στελιο Κτιστακη.

εγω ειμαι τυχερος που τον γνωρισα, και παντα θα τον ευγνωμονω που 2,5 χρονια εκει εμαθα απειρα πραγματα διπλα του, και ας μην ημουν καταλληλος για να κατεβω σε ενα αγωνα.

Να σαι καλα ρε Στελιο!

S. KTISTAKIS
02-10-09, 15:22
Προσπαθω να σε θυμηθω και πως σου εκανα τοση ζημια αδελφε αλλα........χαχαχαχα

Levrone
02-10-09, 15:39
Προσπαθω να σε θυμηθω και πως σου εκανα τοση ζημια αδελφε αλλα........χαχαχαχα

Κωστας, ο γιατρος, ερχομουν και με τον αδερφο μου.
τωρα?

S. KTISTAKIS
02-10-09, 15:45
Τωρα εξηγουντε ολα!!!! Που εισαι ΑΔΕΛΦΕΕ?

Levrone
02-10-09, 15:47
Τωρα εξηγουντε ολα!!!! Που εισαι ΑΔΕΛΦΕΕ?

Ολα καλα ρε Στελαρα! ετσι οπως με αφησες ειμαι, εχω μπλεξει με αυτη την ιατρικη και θελει λεει να την παντρευτω!

αλλα εγω κραταω ακομα!!!! χαχαχαχα

S. KTISTAKIS
02-10-09, 18:41
DOC μην μασας ! Εδω εβγαλες ολοκληρη γραμμωση.......Θα χρειαστω το 2010 στον αγωνα που θα διοργανωσω την βοηθεια σου doc!
Eισαι μεσα?

Levrone
02-10-09, 20:45
Στελιο εννοειται, θα βοηθησω οπως μπορω!

και μην πεις παραεξω ποιος 8α ειναι ο Guest, γιατι αν η αμφισβητηση ειναι οπως το 2006 που ηρ8ε ο Baddel -για τον αν θα ερθει ο Baddel- θα στενοχωρηθει πολυς κοσμος μετα!!!:thumbup:

thegravijia
02-10-09, 20:58
μακαρι οσοι κανουν βαρη , ειτε θελουν να το πανε το πραγμα αγωνιστικα ειτε οχι, να "επεφταν πανω " σε ενα Στελιο Κτιστακη.

εγω ειμαι τυχερος που τον γνωρισα, και παντα θα τον ευγνωμονω που 2,5 χρονια εκει εμαθα απειρα πραγματα διπλα του, και ας μην ημουν καταλληλος για να κατεβω σε ενα αγωνα.

Να σαι καλα ρε Στελιο!

για πες τιποτα και σε μας...:green:

S. KTISTAKIS
02-10-09, 22:05
Στελιο εννοειται, θα βοηθησω οπως μπορω!

και μην πεις παραεξω ποιος 8α ειναι ο Guest, γιατι αν η αμφισβητηση ειναι οπως το 2006 που ηρ8ε ο Baddel -για τον αν θα ερθει ο Baddel- θα στενοχωρηθει πολυς κοσμος μετα!!!:thumbup:

ΝΤΙΝΑΡΑ εκλεισες σαν ο γιατρος του αγωνα!
Τοτε ηταν ενας απο το OLYMPIA του χρονου θα ειναι μια καλη παρεα OLYMPIA.........

ΜrΚommatias
14-10-09, 14:09
πολυ καλος αθλητης!τον ειχα δει πρωτη φορα στην Πατρα που ειχε κανει guest:)

ioannis1
16-10-09, 11:25
στελιο καλη επιτυχια αδελφε.....:clap:

S. KTISTAKIS
16-10-09, 14:06
στελιο καλη επιτυχια αδελφε.....:clap:

Γιαννο θα ειμαι και εγω στο παρτι! χαχαχα

KATERINOULA
18-10-09, 05:39
Θα ήθελα να αναφέρω μια εικόνα που είδα πάνω στην σκηνή κατα την διεξαγωγή του αγώνα η οποία μου χαράχτηκε έντονα στο μυαλό. Κτιστάκης και Μηνίδης αγκαλιάστηκαν και φιλήθηκαν όσο οι υπολοιποι ηταν στο relax. Ηταν μια πολυ όμορφη εικόνα τουλαχιστον που μου έμεινε σαν πρώτη μου εμπειρία σε αγώνες..(ως θεατής φυσικα εννοώ...ΜΗΝ ΓΕΛΑΤΕ!!!).
Συνήθως βλέπεις αντιπαλότητα και ζήλεια! Εκείνοι στο τέλος πόζαραν αγκαλιά! Μπράβο τους απο μένα!
Δεν τα ξέρω τα παιδιά αλλα έδειξαν οτι εχουν προσωπικότητα και χαρακτηρα!
Τέλος!
Πάντα επιτυχίες!!!! :turtle:

ΜrΚommatias
18-10-09, 12:46
Ετσι ειναι οι μεγαλοι αθλητες:clap::clap::clap:

Levrone
18-10-09, 12:55
αν γνωριζατε προσωπικα το Στελιο τον Κτιστακη δε θα σας προκαλουσε καμια απορια.

KATERINOULA
18-10-09, 15:09
αν γνωριζατε προσωπικα το Στελιο τον Κτιστακη δε θα σας προκαλουσε καμια απορια.

ε να τον γνωρίσουμε τοτε! :P

anjelica
18-10-09, 15:25
:welcome:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5552&d=1255868609


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5555&d=1255869193



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5556&d=1255869258

Polyneikos
19-10-09, 22:01
Βεβαιως και θα μπουν πολλες φωτογραφίες του Στελιου σε αυτό το τόπικ γιατί πραγματικα η πορεία του είναι αξιομνημόνευτη,μπορεί ο Στελιος να ποσταρει από το πλούσιο -σίγουρα- φωτογραφικό του υλικο,εχω και εγω καποιες τις οποιες θα βάλω !!:thumbup:
υ.γ. Μεχρι το βραδυ θα έχει μπει και το ατομικό του ποζάρισμα,αξιζει να το απολαύσετε !!:bowdown:

Polyneikos
19-10-09, 22:31
Στελιος Κτιστακης,Πανελληνιο Κυπελλο Nabba,17.10.2009
Ληψη-Upload by me .


http://www.youtube.com/watch?v=rbqFgX9hRcY

Aπό τα καλυτερα ποζαρισματα,καταπληκτικη μουσικη,φοβερός αθλητης,περιμενετε να τον δείτε στο Παγκόσμιο !!:clap::clap:

Levrone
19-10-09, 23:03
ετσι ετσι ετσι!!!

ovelix
20-10-09, 08:56
πολυ καλος :clap::clap:

spirospros
21-10-09, 11:18
Κ με το 50% των δυνατοτήτων σου στέλιο ησουν καταπληκτικός ειδικά η αρμωνια των κινήσεων σου στο τελευταίο show ...

Levrone
21-10-09, 12:33
δεν εχεις δει τιποτα..σε δικαιολογω..αυτο που ειδες ηταν καπου στο 10%!

S. KTISTAKIS
21-10-09, 14:14
Παιδια σας ευχαρηστω ολους για τα καλα σας λογια.....
Δυστηχως 2 μερες τωρα ειμαι στο κρεβατι απο σοβαρο τραυματισμο στην σπονδυλικη στηλη και κανω το καλυτερο ωστε να αναρωσω πριν το Παγκοσμιο!
Μολις επιστρεψω θα απαντησω σε ολα τα ερωτηματα σας και θα ασκησω την ΑΥΣΤΗΡΟΤΕΡΗ - ΑΝΤΙΚΗΜΕΝΙΚΗ κριτικη σε εμενα σαν παρουσια αλλα και γγια το ιδιο το show !
Ειμαι οριακα στο να προλαβω........

Με εκτιμηση.

Muscleboss
21-10-09, 14:36
Έγινε Στέλιο. Καλή ανάρρωση και καλή επτυχία! Τα υπόλοιπα μετά την επιστροφή σου! :toast:

ΜΒ

savage
21-10-09, 14:40
Περστικα!!! Ελπιζω να μην ειναι σοβαρο.Ευχομαι να προλαβεις το στοχο σου!!!

NASSER
21-10-09, 15:56
Παιδια σας ευχαρηστω ολους για τα καλα σας λογια.....
Δυστηχως 2 μερες τωρα ειμαι στο κρεβατι απο σοβαρο τραυματισμο στην σπονδυλικη στηλη και κανω το καλυτερο ωστε να αναρωσω πριν το Παγκοσμιο!
Μολις επιστρεψω θα απαντησω σε ολα τα ερωτηματα σας και θα ασκησω την ΑΥΣΤΗΡΟΤΕΡΗ - ΑΝΤΙΚΗΜΕΝΙΚΗ κριτικη σε εμενα σαν παρουσια αλλα και γγια το ιδιο το show !
Ειμαι οριακα στο να προλαβω........

Με εκτιμηση.

Περαστικα σου Στελιο. Προτρεχει η υγεια σου και ολα τα αλλα γινονται.

tower nikolas
21-10-09, 16:31
Περαστικα σου Στελιο.

TRIANTAFYLLOU
21-10-09, 16:42
στέλιο εύχομε να το ξεπεράσεις γρήγορα όχι μόνο για το παγκόσμιο αλλα και γενικότερα γιατι η μέση είναι ενα σοβαρό θέμα , όσο για το παγκόσμιο αφού τα ξέρεις τα γράμματα όταν είσαι καλά είναι δεδομένο ότι θα πιάσεις φόρμα που θα σταθείς με αξιώσεις σε αυτό το επίπεδο , δεν είναι άλλωστε η πρώτη φορά:clap::clap::thumbup:

Polyneikos
21-10-09, 18:22
Στελιο περαστικα σου,σιδερενιος .

Levrone
21-10-09, 18:35
δε μασαει μια ο Στελιος! ολα καλα θα πανε!

S. KTISTAKIS
21-10-09, 22:38
Λιγα λογια για εμενα στο Πανελληνιο Πρωταθλημα 2009:

Hμουν στο 60% οπως ειχα προαναφερει και ολα εξελιχθηκαν βαση προγραμματισμου.Τωρα θα μου πειτε γιατι οχι κοντα στο 100%?
Ενας αθλητης μπορει να φτασει στην κορυφαια του φορμα ΜΙΑ φορα το χρονο.Δεν υπηρχε λογος να τα δωσω ολα σε αγωνα εκτος πλανων. Περασα ομορφα, το διασκεδασα και εβγαλα καποια συμπερασματα απο νεες μεθοδους που δοκιμασα.

Λιγα λογια για τον αγωνα:

Aυτο που ειδαμε δεν μπορει να ονομαστει ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.
Ηταν καθαρα ενα επιτυχημενο SHOW ! Απετυχε απο αριθμο αθλητων Πετυχε σε ΟΛΑ τα αλλα!
Με λυπησε αφανταστα το γεγονος μετα το περασμα καποιων αθλητων στα αποδυτηρια η αποφαση τους να μην συμμετασχουν τελικα στο show! Mε τον Τασο τους βλεπαμε στο τελος του κοσμου πανω απο την σκηνη να το εχουν μετανοιωσει.....Κριμα τον κοπο τους να ερθουν μεχρι εκει και να κανουν πισω.

Καπου διαβασα τον χλευασμο για ενα παιδι που βγηκε δευτερο (αναμεσα σε 2 αθλητες) και το πανηγυρηζε! Δεν ηταν δευτερο ειχε κερδισει ολους εκεινους στο τερμα βαθος!!!!!!

ioannis1
21-10-09, 22:53
σωστο αυτο στελιο για τον αθλητη.αν θελουν να κρινουν οπως λεω εγω on the stage.περαστικα ρε στελιο στενοχωρηθηκα.ευχομαι να πανε ολα καλα.:welcome:

S. KTISTAKIS
21-10-09, 23:02
σωστο αυτο στελιο για τον αθλητη.αν θελουν να κρινουν οπως λεω εγω on the stage.περαστικα ρε στελιο στενοχωρηθηκα.ευχομαι να πανε ολα καλα.:welcome:

Γιαννο νικητης εισαι απο την ωρα που πατας πανω στη σκηνη και εσυ το ξερεις πολυ καλα!

Και εγω βγηκα πρωτος σε 2 κατηγοριες που επεζα ΜΟΝΟΣ μου!

Οταν τελειωσε ο αγωνας τους πλησιασα και τους ειπα: Σημερα χασατε μια μεγαλη ευκαιρια να με κερδισετε!

Απαντηση: Δεν θα ξαναγινει.

Ευχομαι να το εννοουσαν γιατι και αυτοι κανουν τον αγωνα τους αλλα αυτοπροσβαλονται καθως δεν εχουν την ψυχικη στοφα!

Οσο για εμενα τωρα εχω την μεγαλυτερη προκληση της αθλητικης μου πορειας: Na παιξω σε ενα ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ τραυματιας! Ευχομαι να μην μεινω απο ψυχηκα αποθεματα και να κερδισω οχι τον αγωνα αλλα τον ιδιο μου τον εαυτο!!

ioannis1
21-10-09, 23:13
στελιο επειδη σε ξερω θα το καταφερεις.:welcome:

S. KTISTAKIS
21-10-09, 23:23
Αυτο ειναι που λεω Γιαννο μεσα μου συνεχεια: Πρεπει να τα καταφερεις για αυτους που ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ σε εσενα Στελιο...

Σε ευχαρηστω αδελφε.

Muscleboss
22-10-09, 00:20
Καπου διαβασα τον χλευασμο για ενα παιδι που βγηκε δευτερο (αναμεσα σε 2 αθλητες) και το πανηγυρηζε! Δεν ηταν δευτερο ειχε κερδισει ολους εκεινους στο τερμα βαθος!!!!!!

Αμήν... τα πες όλα ...


ΜΒ

KATERINOULA
22-10-09, 04:58
Περαστικά Στέλιο.Το πάν είναι η υγεία και μετά όλα τα άλλα. Κοίτα να αναρώσεις σύντομα!
Όσο για το παλικάρι ...εγώ είχα κάνει αυτό το σχόλιο.Έχεις δίκιο απο την άποψη σου.
Ίσως δεν το έθεσα σωστά ...αλλά ήταν περίεργος ο τρόπος που το είπε και μου φάνηκε αστείος γι'αυτό και το ανέφερα.Τέλος πάρ'το όπως θές...πες με κακιά....βλαμένη......αλλά δεν υπάρχει μέτρο συγκρισης αναμεσά σας ακόμα και όταν κατέβαινες μόνος σε κατηγορία. Ο άλλος μάσαγε τσίχλα σαν κατσίκα και εσύ έδειξες την κλάση σου ακόμα και με τον χαβαλέ πάνω στην σκηνή.
Και πάλι περαστικά...:thumbup:

TRIANTAFYLLOU
22-10-09, 06:17
δεν υπάρχει παρεξήγηση όταν είναι λόγια απο κάποιον που δεν είναι γνώστης και δεν ξέρει , όταν σχολιασει ήταν δεύτερος στους 2 απλα είναι ειληκρηνής παρ όλη την άγνοια του
εμείς γι αυτό γραφουμε στο φόρουμ να εξηγήσουμε κάποια που δεν καταλαβαίνουν οι μη γνώστες .

θα πώ κατι που το είπε ο στέλιος τωρα και το εχω πεί και αναλύσει σε άλλα τόπικ ότι είτε μόνος είναι κάποιος στην σκηνή είτε με 10 ατομα αυτό δεν αφαιρεί ουτε προσθέτει στην αξία του σαν αθλητη , ο τασος ήταν μόνος τι σημαίνει δεν ήταν καλός , η ο στελιος και 10 να ήταν πάλι αυτός θα ήταν και όποιος νομίζει οτι είναι καλύτερος ας ανέβαινε στην σκηνή να συναγωνιστει γιατι εξω απ τον χορό πολλα τραγούδια λένε.

και όπως είπε ο στελιος ήταν άτομα που ενω θα έπρεπε να ήταν στην σκηνή ήταν απλά θεατές για μενα ο αθλητης πρέπει να ξέρει να αγωνίζετε και όχι μόνο να βγαίνει πρώτος , αυτό δείχνει δεν εχει αθλητική παιδεία , εμείς που εχουμε εμπειρία στο αθλημα δεν γραφουμε να κανουμε τους ξύπνιους η να επιβάλουμε την γνώμη μας απλα να βοηθήσουμε σε ενα τρόπο σκέψης που θα δεί άυτός που θέλει να ασχοληθεί και μια διαφορετική άποψη με επιχειρήματα και μπορεί να κρίνει και να αποφασίσει .

ο στέλιος όπως είπε κυριολεκτικα έχει να αντιμετωπίσει τον εαυτό του δηλαδή να ξεπεράσει κάποια προβλήματα και να πετύχει το καλύτερο δυνατό και αυτό θα το χαρεί πραγματικα γιατι δεν θα έχει απωθημένα ότι δεν τα εδωσε όλα και απο κεί και πέρα οι κριτες κρίνουν και αποφασίζουν ούτε φταίει κάποιος αθλητης αν κερδίσει η χασει απο κάποιον άλλο η απόφαση δεν είναι δική του .

γι αυτό και οι αθλητες δεν έχουν να μοιρασουν κατι μεταξύ τους , ο καθενας προσπαθεί για το καλύτερο και σε καμία περίπτωση δεν κλέβει ο ενας τους μύς του άλλου .

καλή επιτυχία στέλιο εύχομαι το καλύτερο δυνατό

-beba-
22-10-09, 09:00
Περαστικά και από μένα. Εύχομαι το καλύτερο για την υγεία σου και να πετύχεις τους στόχους σου!

S. KTISTAKIS
22-10-09, 09:50
Περαστικά Στέλιο.Το πάν είναι η υγεία και μετά όλα τα άλλα. Κοίτα να αναρώσεις σύντομα!
Όσο για το παλικάρι ...εγώ είχα κάνει αυτό το σχόλιο.Έχεις δίκιο απο την άποψη σου.
Ίσως δεν το έθεσα σωστά ...αλλά ήταν περίεργος ο τρόπος που το είπε και μου φάνηκε αστείος γι'αυτό και το ανέφερα.Τέλος πάρ'το όπως θές...πες με κακιά....βλαμένη......αλλά δεν υπάρχει μέτρο συγκρισης αναμεσά σας ακόμα και όταν κατέβαινες μόνος σε κατηγορία. Ο άλλος μάσαγε τσίχλα σαν κατσίκα και εσύ έδειξες την κλάση σου ακόμα και με τον χαβαλέ πάνω στην σκηνή.
Και πάλι περαστικά...:thumbup:

Κατερινιο δεν ηταν επι προσωπικου η απαντηση στο σχολιο που ειχες κανει, δεν θυμωμουν καν οτι το ειχες κανει εσυ!

Επι προσωπικου ηταν η μη συμμετοχη καποιον που δεν αγωνιστηκαν για να μην χασουν!!!!

Εσενα Κατερινιο στα εχω μαζεμενα για αλλο θεμα......

J.P.
22-10-09, 11:31
Καλή ανάρρωση σου εύχομαι!!

KATERINOULA
22-10-09, 12:22
Κατερινιο δεν ηταν επι προσωπικου η απαντηση στο σχολιο που ειχες κανει, δεν θυμωμουν καν οτι το ειχες κανει εσυ!

Επι προσωπικου ηταν η μη συμμετοχη καποιον που δεν αγωνιστηκαν για να μην χασουν!!!!

Εσενα Κατερινιο στα εχω μαζεμενα για αλλο θεμα......

:shock::shock::shock:
Τι έκανα πάλι το κακόμοιρο;
Αν θες στείλε pm

Levrone
22-10-09, 12:37
Αν θες στείλε pm[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

ναα τα σαλατααα!!! :turtle:

KATERINOULA
22-10-09, 12:39
ναα τα σαλατααα!!! :turtle:

Εσύ αμέσως να πεταχτείς!!!
χαχαχα μου φαίνεται με έχετε παρεξηγήσει μερικοί εδώ πέρα.
Είμαι μια φτωχή, πλήν τίμια cowgirl! :toast:

Polyneikos
24-10-09, 11:45
Εκανα μια αναζήτηση για τους τίτλους του Στελιου σε Παγκόσμιο Επίπεδο και ομολογώ ότι είναι εντυπωσιακοι..Στελιο αν και είσαι μετριοφρονων θα ήθελα να τους αναφερω και σε παρακαλω διορθωσε με αν υπαρχει καποιο λαθος ή έλλειψη....

2003
Universe
Athletic 1st

2003
Παγκόσμιο Μοσχα
SuperBody 1st

2005
Παγκόσμιο Γερμανία
Superbody 1st & Overall Winner

2006
Παγκόσμιο Χρυσούπολη
Performance 2nd &
Pairs Athletic 1st

2007
Universe
Superbody over 30 3rd


2008
Παγκόσμιο Γερμανία
Extreme Body over 30 1st place &
Overall Winner Extreme Body.


Στέλιο,πρεπει να συμπληρωσεις το παζλ φέτος !! Δεν νομίζεις;;

S. KTISTAKIS
24-10-09, 18:12
Aδελφε τι μου θυμησες τωρα! Το περιεργο ειναι οτι λειπουν 3-4 Παγκοσμια απο οσα προανεφερες αλλα ειλικρηνα δεν θυμαμε ποια! χαχα

Θα το ψαξω και εγω καποια στιγμη...δεν μπορει καπου θα ειναι κρυμμενα!!!!

Το 1997 Παγκοσμιο BODYBUILDING 3ος ΑΘΗΝΑ

Το 2003 Γενικο Mr INTERNATIONAL (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ) Θεσσαλονικη.

Το 2005 στο Erfurt ΓΕΡΜΑΝΙΑ ο αγωνας ηταν και Mr Europe αρα εκει υπαρχουν αλλοι 2 τιτλοι (κατηγοριας - γενικο)

Το 2006 επαιξα UNIVERSE στην ΑΥΣΤΡΙΑ 2oς Super Body και 2ος στα ζευγαρια.

To οτι ειμαι στο ΗΑLL OF FAME της WFF ηθικα δικαιωνει τους κοπους ολων αυτων των ετων περαν των οικονομικων αποδοχων!

Τωρα οτι αλλο μου διαφευγει συγχωρεστε με λογο αδυναμης μνημης! Γεραματα βλεπετε....

Bulky
26-10-09, 10:29
Συγχαρητηρια σε εναν αθλητη με τόσες διακρίσεις,διαβασα ότι παιζεις και αυτη την εβδομαδα στο Παγκόσμιο,να γυρίσεις νικητης σου εύχομαι !

ΜrΚommatias
28-10-09, 11:39
Πολλα μπραβο στον Στελιο για τις διακρισεις του!

S. KTISTAKIS
28-10-09, 19:29
Το αντιμετωπίζεις με χιούμορ αυτό είναι ένα πολύ καλό φάρμακο… αν και ο πόνος πρέπει να είναι αρκετός.

Μολις επεστρεψα απο νοσοκομειο και φτιαχνω βαλιτσες!!!!

Με το ΟΚ του προσωπικου γιατρου αυριο πεταω για Γερμανια!!!

Θα τα πουμε μετα το τελος του αγωνα.....

Polyneikos
28-10-09, 21:01
Στελιο καλή επιτυχία.Οι ευχες όλου του :bodybuildinggr: είναι μαζι σου !

NASSER
28-10-09, 21:05
Καλη επιτυχια Στελιο!

S. KTISTAKIS
28-10-09, 21:11
Στελιο καλή επιτυχία.Οι ευχες όλου του :bodybuildinggr: είναι μαζι σου !

Αδελφε εαν εχω την αδεια σας στην φωτογραφηση που εχω μετα τον αγωνα θα σας κανω ενα δωρο με το λογοτυπο του site σαν το ελαχιστο ευχαρηστω για την στηρηξη που μου παρηχατε τοσο καιρο,,,,,

Polyneikos
28-10-09, 21:29
Στελιο εννοείται ότι μια τετοια κίνηση θα μας ευχαριστουσε ιδιαιτερα,
ευχαριστουμε για την κινηση σου σου !!
υ.γ. Οι φωτογραφίες σου που εχω στο αρχείο μου περιμενουν γιατί μου είπες ότι θες να βαλεις εσυ πρωτα με την δικια σου χρονολογικη σειρα...

Μαρία
28-10-09, 21:44
Καλή επιτυχία και μακαρι να πανε ολα καλά γιατι εισαι αθλητης επιπεδου και το δειχνεις με την συμμετοχη σου παρ΄οτι ολοι γνωρίζουμε τον τραυματισμό σου!!!!:thumbup:

S. KTISTAKIS
28-10-09, 22:27
Καλή επιτυχία και μακαρι να πανε ολα καλά γιατι εισαι αθλητης επιπεδου και το δειχνεις με την συμμετοχη σου παρ΄οτι ολοι γνωρίζουμε τον τραυματισμό σου!!!!:thumbup:

Σε ευχαρηστω Μαρακι!

Machiavelli
28-10-09, 23:10
Καλή επιτυχία, ολόψυχα!

Levrone
29-10-09, 08:39
καλη επιτυχια ρε Στελιο!

ολους 8α τους πη...ουμε λεμεεε!!!:thumbup:

ovelix
29-10-09, 13:49
καλη επιτυχια φιλε και περαστικα

kostas82
29-10-09, 16:13
Καλή επιτυχία Στέλιο!Σκισ'τους!:thumbup:

ioannis1
01-11-09, 20:27
καλη επιτυχια και απο μενα στελιο.να πανε ολα καλα.:welcome:

S. KTISTAKIS
03-11-09, 12:47
Παιδια σας ευχαρηστω ολους για τις ευχες και την βοηθεια!!!!

Νοιωθω απιστευτα δυνατος μετα απο οσα περασα και δικαιωμενος που συνεχησα!

KATERINOULA
06-11-09, 20:03
ΣΠΑΝΙΟ ΥΛΙΚΟ...!!! :thumbup:


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6335&d=1257526858


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6336&d=1257526867


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6337&d=1257526894

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6338&d=1257526908


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6339&d=1257526919


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6340&d=1257526934

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6341&d=1257526951

Polyneikos
06-11-09, 20:50
Πολυ ωραίες φωτογραφίες και πρωτοτυπες,ευχαριστουμε εσενα και τον Στελιο !!:clap::clap:

Polyneikos
06-11-09, 20:53
Θα ανταποδωσω και εγω με μια σπανια φωτογραφία του Στελιου,πρέπει να είναι όταν ακομα επαιζε junior,ε Στέλιο;Κανω λαθος;

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6342&stc=1&d=1257529974

S. KTISTAKIS
06-11-09, 21:02
Θα με τρελανετε εσεις αποψε!!

Με κανετε να αναπωλω τα περασμενα και το χειροτερο να βλεπω ποσο εχω γερασει.......

S. KTISTAKIS
06-11-09, 21:03
Θα ανταποδωσω και εγω με μια σπανια φωτογραφία του Στελιου,πρέπει να είναι όταν ακομα επαιζε junior,ε Στέλιο;Κανω λαθος;

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6342&stc=1&d=1257529974

Εχεις δικιο αδελφε.......junior!

TRIANTAFYLLOU
06-11-09, 21:07
πολύ ωραίες φωτο και οι καλιτεχνικές , πολύ καλή δουλεια
αλλα και αυτή απο το παρελθόν ξυπνα αναμνήσεις δεν ξέρω πια χρονια είναι αλλα θυμάμε τον στέλιο ατο παγκόσμιο του 97 στην αθήνα που έπαιξε στα τζούνιορ και είχε καταπληκτική φόρμα:clap::clap::clap:

KATERINOULA
06-11-09, 21:12
KATERINOULA = PAPARAZZI
χαχαχα ε Στέλιο; :turtle:

S. KTISTAKIS
06-11-09, 21:15
πολύ ωραίες φωτο και οι καλιτεχνικές , πολύ καλή δουλεια
αλλα και αυτή απο το παρελθόν ξυπνα αναμνήσεις δεν ξέρω πια χρονια είναι αλλα θυμάμε τον στέλιο ατο παγκόσμιο του 97 στην αθήνα που έπαιξε στα τζούνιορ και είχε καταπληκτική φόρμα:clap::clap::clap:

Πρεπει να ηταν 1994-95 Λιακο η αγωνιστικη......Λιακο πως περνουν τα χρονια αδελφε?

S. KTISTAKIS
06-11-09, 21:16
KATERINOULA = PAPARAZZI
χαχαχα ε Στέλιο; :turtle:

Κατερηνιο κανονησε να με φας σαν την Laidy D! ΧΑΧΑΧΑ

TRIANTAFYLLOU
06-11-09, 22:14
Πρεπει να ηταν 1994-95 Λιακο η αγωνιστικη......Λιακο πως περνουν τα χρονια αδελφε?


άσε στέλιο σαν χθες θυμάμε την τελευταία φορα που ήσουν τζούνιορ στην αθήνα στο παγκόσμιο πού είμασταν ον στειτζ ,δεν καταλαβα πότε πέρασαν 12 χρόνια , αλλα για τα δικά μου δεδομένα ακόμη πιπίνη είσαι χαχαχα!!

αλλα το θεμα δεν είναι τα χρόνια αλλα τα βιώματα που κουβαλάει ο καθενας και το φορτίο του , αυτα είναι που σε βαραίνουν .

αλλα ωραία ήταν μόνο να μην φτασουμε να λέμε καθε πέρυσι και καλύτερα :P:P

αν έχεις βάλε και απο το παγκόσμιο φωτο του 97:clap::clap:

S. KTISTAKIS
06-11-09, 22:31
άσε στέλιο σαν χθες θυμάμε την τελευταία φορα που ήσουν τζούνιορ στην αθήνα στο παγκόσμιο πού είμασταν ον στειτζ ,δεν καταλαβα πότε πέρασαν 12 χρόνια , αλλα για τα δικά μου δεδομένα ακόμη πιπίνη είσαι χαχαχα!!

αλλα το θεμα δεν είναι τα χρόνια αλλα τα βιώματα που κουβαλάει ο καθενας και το φορτίο του , αυτα είναι που σε βαραίνουν .

αλλα ωραία ήταν μόνο να μην φτασουμε να λέμε καθε πέρυσι και καλύτερα :P:P

αν έχεις βάλε και απο το παγκόσμιο φωτο του 97:clap::clap:

Δεν αντεχω ρε Λιακο να κοιταζω πισω.......ΠΟΝΑΕΙ

Μας θυμαμε Βελλιδιο-Σερρες-Αθηνα μαζι και....αστα αδελφε!

jemstone
07-11-09, 13:29
Πολύ ωραίες Φώτο ευχαριστούμε Κατερινούλα … μπράβο Στέλιο..

ΜrΚommatias
07-11-09, 14:34
ΣΠΑΝΙΟ ΥΛΙΚΟ...!!! :thumbup:


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6335&d=1257526858


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6336&d=1257526867


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6337&d=1257526894

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6338&d=1257526908


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6339&d=1257526919


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6340&d=1257526934

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6341&d=1257526951
Στελιο φοβερες οι φωτογραφιες:thumbup::thumbup::thumbup:

S. KTISTAKIS
07-11-09, 15:18
Πολύ ωραίες Φώτο ευχαριστούμε Κατερινούλα … μπράβο Στέλιο..

Σε ευχαρηστω!

Τι παπαρατσι ειναι αυτη η φιλεναδα σου!!!!!!!!!!!!!

mrkommatias χαιρομε που σου αρεσαν....

Muscleboss
07-11-09, 20:29
Πολύ ωραίες φωοτγραφίες Στέλιο, όχι μόνο λόγω ενός ωραίου και γραμμωμένου σώματος, ή ενός καλού φωτογράφου, αλλά λόγω concept το οποίο είναι πρωτοποριακό και κατά την άποψή μου πολύ ενδιαφέρον. :clap:
Μακάρι να δούμε κ από άλλους αθλητές παρόμοιες φώτος που να ξεφεγουν απο τις συνηθισμένες πόζες και στούντιο.

ΜΒ

Levrone
07-11-09, 21:06
Kτιστακης Θεος!

Machiavelli
07-11-09, 21:51
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6339&d=1257526919



Εκπληκτικός.

GZ84
08-11-09, 13:21
Όντως καταπληκτικές οι φωτογραφίες σου Στέλιο! Και σίγουρα όχι συνηθισμένες! Ελλάδα τραβήχτηκαν? Ο φωτογράφος Έλληνας? Και μια σημείωση = πολύ ωραίο τατουάζ!

Δεν παρακολουθώ ιδιαίτερα το φόρουμ, άρα να ρωτήσω... με τους αγώνες πως τα πήγες? Δεν έγιναν ακόμη?

S. KTISTAKIS
09-11-09, 19:16
Όντως καταπληκτικές οι φωτογραφίες σου Στέλιο! Και σίγουρα όχι συνηθισμένες! Ελλάδα τραβήχτηκαν? Ο φωτογράφος Έλληνας? Και μια σημείωση = πολύ ωραίο τατουάζ!

Δεν παρακολουθώ ιδιαίτερα το φόρουμ, άρα να ρωτήσω... με τους αγώνες πως τα πήγες? Δεν έγιναν ακόμη?

Σε ευχαρηστω αδελφε. Χαιρομε που το προγραμμα σου σε επιασε ΣΥΝΕΧΗΣΕ!

Στους αγωνες καταφερα να ξεπερασω τον εαυτο μου με μια 4η θεση.

Το tattoo ειναι ενθυμιο απο τα Ιμια οταν ημουν φανταρος και το εχει η ομαδα που ειμασταν αποστολη εκεινη την εποχη...

Περιμενω νεα σου!

S. KTISTAKIS
09-11-09, 19:49
Kτιστακης Θεος!

Κωστα μην ξεχασεις να μου αναψεις κερακι! χαχαχαχα

ioannis1
09-11-09, 23:03
καταπληκτικες φωτο....επαθα αν και εχω δει πολλες φωτος του στελιου..respect....:clap:

Antonis Giannoulis
09-11-09, 23:53
Πολυ ωραιος φιλε Στελιο, δεν χρειαζεται να πω πολλα σχετικα με το σωμα σου, γιατι απο οτι βλεπω εισαι παλιος και εμπειρος στο αθλημα (δεν σε γνωριζω προσωπικα) και φανταζομαι με πολλες γνωσεις.
Απλα ηθελα να πω συγχαρητηρια για την μεχρι τωρα σταδιοδρομια σου, για το κουραγιο σου και την ειλικρινια σου και για την δυναμικη θεση που παιρνεις στα ζητηματα που συζητιουνται εδω μεσα...

S. KTISTAKIS
10-11-09, 01:58
Πολυ ωραιος φιλε Στελιο, δεν χρειαζεται να πω πολλα σχετικα με το σωμα σου, γιατι απο οτι βλεπω εισαι παλιος και εμπειρος στο αθλημα (δεν σε γνωριζω προσωπικα) και φανταζομαι με πολλες γνωσεις.
Απλα ηθελα να πω συγχαρητηρια για την μεχρι τωρα σταδιοδρομια σου, για το κουραγιο σου και την ειλικρινια σου και για την δυναμικη θεση που παιρνεις στα ζητηματα που συζητιουνται εδω μεσα...

Αντωνη σε ευχαρηστω.

Το να ειμαι ειληκρινης και οχι εμπορος ονειρων καποιον παιδιων που αγαπουν το χωρο ειναι το λιγοτερο που μπορω να κανω για ολους εσας....

Δεν μπορω να σας βλεπω να κανετε τα "λαθη" που εκανα και να μην εχω αποψη γιατι αυτοματα γινομαι συνενοχος.....

Μαρία
10-11-09, 11:34
Πολύ ωραίες φωτό και πολύ ωραίο φόντο!
Αν το μοντέλο είναι ενας αθλητής όπως ο Κτιστάκης(που έχει όλο το πακέτο) τότε το εργο του φωτογράφου γίνεται πολύ πιο ευκολο και βγαίνει το αποτέλεσμα που βλέπουμε!!!



Υ.Σ Πχ. Οπως πολλες γυναικες αναρωτιούνται αν τους πάει το ενα ρουχο,αν τις παχαίνει το άλλο κτλ και η ουσία ειναι πως αν εχεις το σωμα τοτε σου πάνε ολα οτι και να βαλεις οτι και να κάνεις. Παραλληλισμός δεν ξέρω αν με πιάνεις!!!:thumbup:

S. KTISTAKIS
10-11-09, 12:02
Πολύ ωραίες φωτό και πολύ ωραίο φόντο!
Αν το μοντέλο είναι ενας αθλητής όπως ο Κτιστάκης(που έχει όλο το πακέτο) τότε το εργο του φωτογράφου γίνεται πολύ πιο ευκολο και βγαίνει το αποτέλεσμα που βλέπουμε!!!



Υ.Σ Πχ. Οπως πολλες γυναικες αναρωτιούνται αν τους πάει το ενα ρουχο,αν τις παχαίνει το άλλο κτλ και η ουσία ειναι πως αν εχεις το σωμα τοτε σου πάνε ολα οτι και να βαλεις οτι και να κάνεις. Παραλληλισμός δεν ξέρω αν με πιάνεις!!!:thumbup:

Μαρακι κοκκινησα........χαχαχαχααχα

Σε ευχαρηστω!

S. KTISTAKIS
11-11-09, 18:23
Αδελφε εαν εχω την αδεια σας στην φωτογραφηση που εχω μετα τον αγωνα θα σας κανω ενα δωρο με το λογοτυπο του site σαν το ελαχιστο ευχαρηστω για την στηρηξη που μου παρηχατε τοσο καιρο,,,,,

Δυστηχως το γραφειο που εχει τα δικαιωματα της φωτογραφησης αρνητε να μπει το λογοτυπο του site στην φωτο.

Μου την εστειλαν παντως αλλα δεν ξερω αν εχει αξια να μπει σαν απλη φωτο.

Εαν θελετε (δεν ξερω ποιος ειναι αρμοδιος εδω) την ανεβαζω.

TRIANTAFYLLOU
11-11-09, 20:24
Δυστηχως το γραφειο που εχει τα δικαιωματα της φωτογραφησης αρνητε να μπει το λογοτυπο του site στην φωτο.

Μου την εστειλαν παντως αλλα δεν ξερω αν εχει αξια να μπει σαν απλη φωτο.

Εαν θελετε (δεν ξερω ποιος ειναι αρμοδιος εδω) την ανεβαζω.

γιατι να μην μπεί ρε στέλιο βάλτην απο την στιγμή που δεν υπάρχει πρόβλημα να μπεί στο φόρουμ εκτός αν είναι καμία ακατάληλη , εκεί αλλάζουν τα πραγματα , αλλά ίσως να ήθελαν οι γυναίκες να μπεί στο ειδικό τόπικ με τα hot brave χαχαχαχα:P

the_big_litho
12-11-09, 21:03
Εκπληκτικες φωτογραφιες, αθλητικες, καλλιτεχνικες με ωραιο concept και φυσικα το μοντελο σε φοβερη φορμα... Μπραβο Στελιο.

S. KTISTAKIS
12-11-09, 23:01
Αυτο το θεμα έχει ανοιχτει για να τιμησει 5-10 ανθρωπους που εχουν διακριθει σε αυτον τον χωρο,αυτό εγω προσωπικα το θεωρω ασεβεια που γίνεται προς το πρόσωπο τους...Μπορεί να κανω λαθος και παρακαλω να με διορθωσει καποιος.

Εχεις δικιο αδελφε....λυπαμε πραγματικα για την ΙΕΡΟΣΥΛΙΑ που διεπραξα απεναντι τους........

Muscleboss
13-11-09, 15:52
Μάλλον ήρθε και η ώρα να μιλήσω και εγώ για τον Στέλιο Κτιστάκη.
Καταρχάς δεν έχω ανάγκη να γλύψω και ούτε έχει ανάκγη απο γλύψιμο ή χαίδεμα αυτιών, και ούτως ή άλλως είναι κάτι που δεν κάνω, απόδειξη η πρόσφατη αντιπαράθεσή μας που ταπαμε έξω απο τα δόντια, χωρίς φόβο κ πάθος.

Αλλά την αλήθεια πρέπει να την λέμε και να την παραδεχόμαστε άσχετα από όλα τα υπόλοιπα. Και θα αναφέρω πράγματα που με έχουν εντυπωσιάσει στον Κτιστάκη σαν αθλητή, όταν τον είχα δει απο κοντά και ήταν στην καλύτερη φόρμα που τον έχω δεί εγώ τουλάχιστον.

Θυμάμαι λοιπόν τον Στέλιο από κοντά στον αγώνα του Μαίου 2003 στο Βόλο, που μεταξύ των αλλων αθλητών ήταν λες και κατέβηκε από άλλο πλανήτη.Ο άνθρωπος, δεν ήταν γραμμωμένος, δεν ήταν σφαγμένος, ήταν ΧΑΡΤΩΜΕΝΟΣ, το δέρμα του ήταν σαν τσιγαρόχαρτο και έβλεπες τους κόμπους των μυών να έχουν πεταχτεί έξω. Πέρα απο την απίστευτη φόρμα και συμμετρία, ο άνρθωπος έκανε κάτι που εμένα με τρέλανε. Ενώ όλοι οι αθλητές κατα τη διάρκεια του αγώνα, φώναζαν, γέλαγαν, έρτρχαν απο εδώ και απο κεί, ο Κτιστάκης είχε πιασει μια γωνία μόνος του και καθόταν όρθιος πάνω σε μια πετσέτα (μπλε αν δεν κάνω λάθος). Καθόταν, δεν άγγιζε τίποτα, δεν ίδρωνε και περίενε να έρθει η σειρά του να βγεί στη σκηνή. Εγώ είχα μείνει μλκας, καθότι έπαιζα κ στον αγώνα στα τζουνιορ. Και όταν βγήκε, πάλι επέστρεψε στη γωνία του, η οποία ηταν η ποιο καθαρή των αποδυτηρίων, καθώς δεν ακουμπούσε ο τυπος στο τοίχο, ενώ στους υπόλοιποους τοιχους των αποδυτηρίψν έβλεες όλο κρέμα μαυρίσματος και δαχτυλιές.

Η μοναδική στιμγή που τον θυμάμαι να "κατέβηκε" απο την πετσέτα, ήταν για να μας βγάλουν τους 3 μια φώτο μαζί με ένα τζουνιορ απο τη θεσαλονίκη, Μπάμπης Κωνσταντινίδης αν θυμαμαι καλά το όνομα. Ιδεά δεν έχω που είναι αυτη η φώτο, μακάρι να τη βρώ κάποτε.

Αλλά δε σταματάμε εδώ, το ποζάρισμά του ήταν γελοίο... γελοίο γιατί ήταν τοσο μπροστά και διαφορετικό απο όλα τα υπόλοιπα που το κοινό καθόταν και χαζευε ... και τελικά ξαναπόζαρε για δεύτερη φορά στο τέλος του αγώνα, που είχα κ εγώ τη δυναότητα να τον δω, καθώς είχα βγεί απο τα αποδυτήρια.
Μένω στο ποζάρισμα, γιατί ήταν ποζάρισμα διεθνών προδριαγραφών που δε βλέπεις στην Ελλάδα.
Μαθαίνοντας το όνομά του θυμήθηκα οτι τον είχα δει off season σε ένα musclemag δίπλα σε έναν αθλητή του (δε θέλω να πώ ονομα γιατι δεν είμαι βέβαιος) και σε εκείνη τη φώτο ο Στέλιος ήταν τεράστιος ... ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ομως, καμία σχέση με τις τελευταίες μας εικόνες.

Τελικά τον ξαναπετυχαίνω μετά απο μια βδομάδα στον άλλο αγώνα μου Ιούνιο του 03 στην Πάτρα που έκανε guest.
Δε θα μακρυγορησω περισσότερο... θα πώ μόνο ότι ήταν η εποχή που είχαν πρωτοκυκλοφορήσει τα κινητά με κάμερα και για πρώτη φορά, τόσο εγώ όσο και πολλοί άλλοι, όπως έγραψε τοπικό περιοδικό, είδαμε τόσα χέρια με κινητά να σηκώνονται να φωτογραφίσουν ταυτοχρονα, έναν αθλητή που έκανε ένα εκπληκριτκό ποζάρισμα, νομίζω και ανάμεσα στο κόσμο.

Από τοτε τον έχω δεί αρκετες φορές, τόσο σαν αθλητή όσο και προπονήτη, αλλά εκείνη η χρονιά μου είχε κάνει τη μεγλύτερη εντύπωση.

Αυτά ήθελα να πώ για τον αθλητή Στέλιο Κτιστάκη, με συγχρείτε αν κούρασα, αλλά ετσι είναι τα πράγματα και τα λέω οπως τα έχω δεί, χωρίς υπερβολές. Το Στέλιο ούτε τον χαιδέυω ούτε τον έχω χαιδέψει εδώ μέσα ποτέ, το αντίθετο μάλιστα.

ΜΒ

thegravijia
13-11-09, 16:06
βαλτε φωτο απο τοτε.!

S. KTISTAKIS
13-11-09, 16:15
βαλτε φωτο απο τοτε.!

108kg φωτο απο τον διαχωρησμο των κατηγοριων.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6599&d=1258118043

S. KTISTAKIS
13-11-09, 16:34
Θυμάμαι λοιπόν τον Στέλιο από κοντά στον αγώνα του Μαίου 2003 στο Βόλο, που μεταξύ των αλλων αθλητών ήταν λες και κατέβηκε από άλλο πλανήτη.Ο άνθρωπος, δεν ήταν γραμμωμένος, δεν ήταν σφαγμένος, ήταν ΧΑΡΤΩΜΕΝΟΣ, το δέρμα του ήταν σαν τσιγαρόχαρτο και έβλεπες τους κόμπους των μυών να έχουν πεταχτεί έξω. Πέρα απο την απίστευτη φόρμα και συμμετρία, ο άνρθωπος έκανε κάτι που εμένα με τρέλανε. Ενώ όλοι οι αθλητές κατα τη διάρκεια του αγώνα, φώναζαν, γέλαγαν, έρτρχαν απο εδώ και απο κεί, ο Κτιστάκης είχε πιασει μια γωνία μόνος του και καθόταν όρθιος πάνω σε μια πετσέτα (μπλε αν δεν κάνω λάθος). Καθόταν, δεν άγγιζε τίποτα, δεν ίδρωνε και περίενε να έρθει η σειρά του να βγεί στη σκηνή. Εγώ είχα μείνει μλκας, καθότι έπαιζα κ στον αγώνα στα τζουνιορ. Και όταν βγήκε, πάλι επέστρεψε στη γωνία του, η οποία ηταν η ποιο καθαρή των αποδυτηρίων, καθώς δεν ακουμπούσε ο τυπος στο τοίχο, ενώ στους υπόλοιποους τοιχους των αποδυτηρίψν έβλεες όλο κρέμα μαυρίσματος και δαχτυλιές.

Η μοναδική στιμγή που τον θυμάμαι να "κατέβηκε" απο την πετσέτα, ήταν για να μας βγάλουν τους 3 μια φώτο μαζί με ένα τζουνιορ απο τη θεσαλονίκη, Μπάμπης Κωνσταντινίδης αν θυμαμαι καλά το όνομα. Ιδεά δεν έχω που είναι αυτη η φώτο, μακάρι να τη βρώ κάποτε.

Αλλά δε σταματάμε εδώ, το ποζάρισμά του ήταν γελοίο... γελοίο γιατί ήταν τοσο μπροστά και διαφορετικό απο όλα τα υπόλοιπα που το κοινό καθόταν και χαζευε ... και τελικά ξαναπόζαρε για δεύτερη φορά στο τέλος του αγώνα, που είχα κ εγώ τη δυναότητα να τον δω, καθώς είχα βγεί απο τα αποδυτήρια.
Μένω στο ποζάρισμα, γιατί ήταν ποζάρισμα διεθνών προδριαγραφών που δε βλέπεις στην Ελλάδα.

Τελικά τον ξαναπετυχαίνω μετά απο μια βδομάδα στον άλλο αγώνα μου Ιούνιο του 03 στην Πάτρα που έκανε guest.
Δε θα μακρυγορησω περισσότερο... θα πώ μόνο ότι ήταν η εποχή που είχαν πρωτοκυκλοφορήσει τα κινητά με κάμερα και για πρώτη φορά, τόσο εγώ όσο και πολλοί άλλοι, όπως έγραψε τοπικό περιοδικό, είδαμε τόσα χέρια με κινητά να σηκώνονται να φωτογραφίσουν ταυτοχρονα, έναν αθλητή που έκανε ένα εκπληκριτκό ποζάρισμα, νομίζω και ανάμεσα στο κόσμο.


ΜΒ

Το ποζαρησμα αυτο βραβευτηκε ως το καλυτερο στο MR UNIVERSE κατι που γινοταν για πρωτη φορα στην ιστορια του θεσμου....θυμαμε οτι το δουλευα 3 μηνες πριν τον αγωνα! Απο τα 14 επαθλα καλυτερου ποζερ στην καριερα μου ηταν σιγουρα το καλυτερο και ειδικα εκεινο της Πατρας.

Οντως η πετσετα ηταν μπλε (χαχαχαχα) την οποια μαλιστα χαρησα μαζι με το μαγιο και το κυπελλο του Γενικου Νικητη της βραδυας σε ενα τετραπληγικο πιτσιρηκα που ηρθε να με δει εκεινη τη βραδυα!

Το χαμογελο που ειδα στο προσωπο του οταν τα κρατουσε ηταν το Επαθλο της βραδυας για εμενα....να ειναι καλα με οτι κανει......

Τελος να πω πως ηταν η τελευταια μου χρονια σε κατηγορια bodybuildng (για αυτο σου εκανε εντυπωση η φορμα μου αδελφε) καθως μολις ειχα επιστρεψει απο USA και ειχα παρει την αποφαση να γυρησω στο fitness που θα με καταξιωνε στο Hall of Fame με σοβαρα οικονομικα ωφελη.

To μονο που πληρωσα με πονο σε αυτην μου την αποφαση ηταν οτι επρεπε να χασω την μαζα που εχτιζα τοσα χρονια ωστε να μοιαζω με fitness....ευχομαι να μην το νοιωσετε ποτε!

thegravijia
13-11-09, 17:16
Το ποζαρησμα αυτο βραβευτηκε ως το καλυτερο στο MR UNIVERSE κατι που γινοταν για πρωτη φορα στην ιστορια του θεσμου....θυμαμε οτι το δουλευα 3 μηνες πριν τον αγωνα! Απο τα 14 επαθλα καλυτερου ποζερ στην καριερα μου ηταν σιγουρα το καλυτερο και ειδικα εκεινο της Πατρας.

Οντως η πετσετα ηταν μπλε (χαχαχαχα) την οποια μαλιστα χαρησα μαζι με το μαγιο και το κυπελλο του Γενικου Νικητη της βραδυας σε ενα τετραπληγικο πιτσιρηκα που ηρθε να με δει εκεινη τη βραδυα!

Το χαμογελο που ειδα στο προσωπο του οταν τα κρατουσε ηταν το Επαθλο της βραδυας για εμενα....να ειναι καλα με οτι κανει......

Τελος να πω πως ηταν η τελευταια μου χρονια σε κατηγορια bodybuildng (για αυτο σου εκανε εντυπωση η φορμα μου αδελφε) καθως μολις ειχα επιστρεψει απο USA και ειχα παρει την αποφαση να γυρησω στο fitness που θα με καταξιωνε στο Hall of Fame με σοβαρα οικονομικα ωφελει.

To μονο που πληρωσα με πονο σε αυτην μου την αποφαση ηταν οτι επρεπε να χασω την μαζα που εχτιζα τοσα χρονια ωστε να μοιαζω με fitness....ευχομαι να μην το νοιωσετε ποτε!
ωραιος:clap:
Στελιο το πιο βαρυ που εχεις φθασει ποσο ειναι ? και αγωνιστικα και off season?

S. KTISTAKIS
13-11-09, 17:19
ωραιος:clap:
Στελιο το πιο βαρυ που εχεις φθασει ποσο ειναι ? και αγωνιστικα και off season?

Off season 136kg
On competition 112kg

thegravijia
13-11-09, 17:22
Off season 136kg
On competition 112kg:bowdown:
καμια φωτο απο τοτε ? με τετοιο βαροσ off season../?

S. KTISTAKIS
13-11-09, 17:33
:bowdown:
καμια φωτο απο τοτε ? με τετοιο βαροσ off season../?

Επηδει το υλικο ειναι αρκετο ζητησα απο τον τυπο που μου κανει το promotion εξω να φτιαξουμε ενα βιντεακι.Γινετε σπουδαια δουλεια μεχρι τωρα αλλα χρειαζετε υπομονη μεχρι να ολοκληρωθει.....

Αν θυμαμε καλα τα εφτασα την χρονια που ημουν φανταρος....μετα απο 3 μηνες που αποληθηκα κερδισα το Γενικο στο Βαλκανικο που εγινε Κατερινη , ο Ηλιας μπορει να θυματε πως ημουν τοτε.....εν ετη 2000

a.minidis
13-11-09, 18:55
Το ποζαρησμα αυτο βραβευτηκε ως το καλυτερο στο MR UNIVERSE κατι που γινοταν για πρωτη φορα στην ιστορια του θεσμου....θυμαμε οτι το δουλευα 3 μηνες πριν τον αγωνα! Απο τα 14 επαθλα καλυτερου ποζερ στην καριερα μου ηταν σιγουρα το καλυτερο και ειδικα εκεινο της Πατρας.

Οντως η πετσετα ηταν μπλε (χαχαχαχα) την οποια μαλιστα χαρησα μαζι με το μαγιο και το κυπελλο του Γενικου Νικητη της βραδυας σε ενα τετραπληγικο πιτσιρηκα που ηρθε να με δει εκεινη τη βραδυα!

Το χαμογελο που ειδα στο προσωπο του οταν τα κρατουσε ηταν το Επαθλο της βραδυας για εμενα....να ειναι καλα με οτι κανει......

Τελος να πω πως ηταν η τελευταια μου χρονια σε κατηγορια bodybuildng (για αυτο σου εκανε εντυπωση η φορμα μου αδελφε) καθως μολις ειχα επιστρεψει απο USA και ειχα παρει την αποφαση να γυρησω στο fitness που θα με καταξιωνε στο Hall of Fame με σοβαρα οικονομικα ωφελη.

To μονο που πληρωσα με πονο σε αυτην μου την αποφαση ηταν οτι επρεπε να χασω την μαζα που εχτιζα τοσα χρονια ωστε να μοιαζω με fitness....ευχομαι να μην το νοιωσετε ποτε!....Εγω αδερφε παντος το προσπαθησα......αλλα δεν γινεται τιποτα..!!!!!χαχαχαχαχα:bodybuilder2:

S. KTISTAKIS
13-11-09, 19:32
....Εγω αδερφε παντος το προσπαθησα......αλλα δεν γινεται τιποτα..!!!!!χαχαχαχαχα:bodybuilder2:

Εσυ μπορεις να με καταλαβεις καλυτερα απο τον καθενα Τασο! να πουμε στα παιδια για να καταλαβουν οτι ο Τασος πηγε να κανει κατι αναλογο και αφησε τα ποδια του (καλα αυτα δεν ειναι ποδια!) αγυμναστα 1 ΧΡΟΝΟ! Αντι να μικρηνουν ΠΡΗΣΤΗΚΑΝ και αλλο!!!!!!!!!!
Και σου ελεγα αδελφε οταν ειμασταν μικρα: Mακρια απο το καζανι με το μαγικο φιλτρο ......αλλα εσυ πηγες και επεσες μεσα! χαχαχαχαχαχαχ

a.minidis
13-11-09, 19:35
Εσυ μπορεις να με κατααβεις καλυτερα απο τον καθενα Τασο! να πουμε στα παιδια για να καταλαβουν οτι ο Τασος πηγε να κανει κατι αναλογο και αφησε τα ποδια του (καλα αυτα δεν ειναι ποδια!) αγυμναστα 1 ΧΡΟΝΟ! Αντι να μικρηνουν ΠΡΗΣΤΗΚΑΝ και αλλο!!!!!!!!!!
Και σου ελεγα αδελφε οταν ειμασταν μικρα: Mακρια απο το καζανι με το μαγικο φιλτρο ......αλλα εσυ πηγες και επεσες μεσα! χαχαχαχαχαχαχ:rolf::rolf::rolf::rolf::turtle:

TRIANTAFYLLOU
13-11-09, 19:41
έτσι είναι παιδια όταν έχεις χρόνια υποδομή δεν φεύγουν εύκολα εγω που τα εχω τελείως παρατήσει το καλοκαιρι μεχρι πρίν 2 μήνες με 3 γεύματα το πολύ ήμουν 125 κιλα και εχω και κοιλιακούς ασχετα αν εχει και λίγο λίπος φαίνονται καλά .
απλα και μενα μου κακοφάνηκε όταν τα είχα παρατήσει και δεν ήμουν όπως παλιά αλλα είναι κάτι που πρέπει να το αντιμετωπίζουμε και να συμβιβαζόμαστε γιατι αλλιώς δεν γίνετε δεν μπορεί μια ζωή να είμαστε σε τοπ κατάσταση , υπάρχουν κι άλλα πράγματα και υποχρεώσεις , δεν είναι μόνο το ββ.

το θέμα είναι ο καθένας να νοιώθει ικανοποίηση και πληρότητα και να νοιώθει ότι άφησε κάτι και έβαλε κι αυτός ενα λιθαράκι στην ανάπτυξη και σωστή προώθηση του αθλήματος , απλα αυτό δεν μπορούμε να το λέμε εμείς αλλα οι άλλοι .

ioannis1
13-11-09, 23:54
Αν θυμαμε καλα τα εφτασα την χρονια που ημουν φανταρος....μετα απο 3 μηνες που αποληθηκα κερδισα το Γενικο στο Βαλκανικο που εγινε Κατερινη , ο Ηλιας μπορει να θυματε πως ημουν τοτε.....εν ετη 2000

εγω δε θατο ξεχασω στελιο γιατι στο πανελληνιο που εγινε πριν τοτε στη θεσσαλονικη ηταν η πρωτη μου φορα σε αγωνα και με βοηθησες τοτε στο ποζαρισμα.ειχες καταπληκτικη φορμα και αν δεν εχεις αντιρρηση να βαλω 2 φωτος που ποζαραμε μαζι.....:clap:

ioannis1
14-11-09, 00:09
παννεληνιο κυπελο 2000 βελιδειο νομιζω over all.

http://www.bodybuilding.gr/forum//attachment.php?attachmentid=6609&d=1258146512

TRIANTAFYLLOU
14-11-09, 00:14
και γω τα θυμάμε παιδια αφού σε όλους τους αγωνες της ναββα και wff βρισκόμουν η σαν παράγοντας βοηθούσα στην οργάνωση η σαν κριτής , είσασταν σε καταπληκτική κατάσταση :clap::clap:

S. KTISTAKIS
14-11-09, 00:23
παννεληνιο κυπελο 2000 βελιδειο νομιζω over all.

6609

Πωπω ποσο πισω γυρησαμε ρε Γιαννο.........

ioannis1
14-11-09, 00:29
στελιο οταν σε ειδα εκει τρομαξα.δεν θα ξεχασω και τοχω ακομα το ημερολογιο στο οποιο με τιμησες βαζοντας φωτο απο τον αγωνα με σενα.ηταν πολυ ισχυρο κινητρο αυτο για μενα να συνεχισω.σε ευχαριστω και δημοσια για ολα.:clap:

S. KTISTAKIS
14-11-09, 00:33
στελιο οταν σε ειδα εκει τρομαξα.δεν θα ξεχασω και τοχω ακομα το ημερολογιο στο οποιο με τιμησες βαζοντας φωτο απο τον αγωνα με σενα.ηταν πολυ ισχυρο κινητρο αυτο για μενα να συνεχισω.σε ευχαριστω και δημοσια για ολα.:clap:

Λες να φτιαξουμε και φετος ενα ημερολογιο Γιαννο να ξαναθυμηθουμε τα παλια? χαχαχαχα

ioannis1
14-11-09, 00:39
ειναι καλη ιδεα να κανεις ξανα ενα ημερολογιο για το 2010 γιατι οχι.εμενα σε μια σελιδα με μια φωτο μαζι σου μαζι σου μου φτανει:green::green:

S. KTISTAKIS
14-11-09, 00:42
εγω δε θατο ξεχασω στελιο γιατι στο πανελληνιο που εγινε πριν τοτε στη θεσσαλονικη ηταν η πρωτη μου φορα σε αγωνα και με βοηθησες τοτε στο ποζαρισμα.ειχες καταπληκτικη φορμα και αν δεν εχεις αντιρρηση να βαλω 2 φωτος που ποζαραμε μαζι.....:clap:

Ακου Γιαννο τι μου ειπε καποιος στα αποδυτηρια οταν σου εδειχνα πως να ποζαρεις: Mα καλα ρε φιλε τρελος εισαι? Σε λιγο θα πεξεται για το Γενικο με τον Αναγνωστου και εσυ του δειχνεις πως να ποζαρει σωστα?
Μπορει να κερδησα το Γενικο εκιενη την βραδυα αλλα το πιο σημαντικο ηταν οτι σε κερδησα σαν ΑΝΘΡΩΠΟ!

ioannis1
14-11-09, 00:47
χαχχαχαα ετσι ειναι στελιο γιατι αγαπας αυτο που κανεις και θελεις να βοηθας.με ειδες θυμαμαι φοβισμενο, πρωτος αγωνας ηταν,ετρεμαν τα ποδια του θυμαμαι και καθισες σε μια γωνια μαζι μου και μουδειχνες πως να στηνομαι.τα πολλα τα λογια ειναι φτωχεια.:toast::toast::toast:
για να μη πω για την οικονομικη βοηθεια τοτε κρητη ...ημουν φρεσκοχωρισμενος.....δεν ξερει πολλα ο κοσμος και λεει πολλα.....;)

S. KTISTAKIS
14-11-09, 01:04
χαχχαχαα ετσι ειναι στελιο γιατι αγαπας αυτο που κανεις και θελεις να βοηθας.με ειδες θυμαμαι φοβισμενο, πρωτος αγωνας ηταν,ετρεμαν τα ποδια του θυμαμαι και καθισες σε μια γωνια μαζι μου και μουδειχνες πως να στηνομαι.τα πολλα τα λογια ειναι φτωχεια.:toast::toast::toast:
για να μη πω για την οικονομικη βοηθεια τοτε κρητη ...ημουν φρεσκοχωρισμενος.....δεν ξερει πολλα ο κοσμος και λεει πολλα.....;)

Γιαννο αν δε σε βοηθουσα θα χαναμε εναν ΑΝΘΡΩΠΟ απο το αθλημα........εισαι αδελφος και ξερεις οτι το σπιτι μου ειναι και σπιτι σου.....οσο για τον κοσμο ας του δινουμε αυτο που θελουμε εμεις να πιστευει.....αυτο που δεν ειμαστε!

ioannis1
14-11-09, 01:32
:clap::clap::green:

S. KTISTAKIS
14-11-09, 05:44
χαχχαχαα ετσι ειναι στελιο γιατι αγαπας αυτο που κανεις και θελεις να βοηθας.με ειδες θυμαμαι φοβισμενο, πρωτος αγωνας ηταν,ετρεμαν τα ποδια του θυμαμαι και καθισες σε μια γωνια μαζι μου και μουδειχνες πως να στηνομαι.τα πολλα τα λογια ειναι φτωχεια.:toast::toast::toast:
για να μη πω για την οικονομικη βοηθεια τοτε κρητη ...ημουν φρεσκοχωρισμενος.....δεν ξερει πολλα ο κοσμος και λεει πολλα.....;)

Γιαννο ο κακοβουλος κοσμος ετσι και αλλιως παντα κατι θα βρισκει να λεει....λεω να του απαντησουμε με τους παρακατω στιχους.......τι λες?



<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/RMe55mf7Emw&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/RMe55mf7Emw&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
χαχαχαχα

ioannis1
14-11-09, 13:51
χαχαχα καλο:thumbup::thumbup:

Muscleboss
14-11-09, 19:36
....Εγω αδερφε παντος το προσπαθησα......αλλα δεν γινεται τιποτα..!!!!!χαχαχαχαχα:bodybuilder2:

είχα την εντύπωση ότι ο Τάσος εδώ αναφέρθηκε στο πόζάρισμά σου Στέλιο, οτι το προσπάθησε... καθώς νομίζω οτι προσπάθησε να κάνει κάτι αντίστοιχο στον τελευταίο του αγώνα. Αν θυμάμαι καλά υπήρχαν αρκετά όμοια στοιχεία. Δε τα πήγε και άσχημα. Κάνω λάθος;

Να και ρωτήσω κάτι άλλο εγώ Στέλιο. Έχει αποφασιστεί ο επόμενος "αγωνιστικός" στόχος;

ΜΒ

S. KTISTAKIS
14-11-09, 22:12
είχα την εντύπωση ότι ο Τάσος εδώ αναφέρθηκε στο πόζάρισμά σου Στέλιο, οτι το προσπάθησε... καθώς νομίζω οτι προσπάθησε να κάνει κάτι αντίστοιχο στον τελευταίο του αγώνα. Αν θυμάμαι καλά υπήρχαν αρκετά όμοια στοιχεία. Δε τα πήγε και άσχημα. Κάνω λάθος;

Να και ρωτήσω κάτι άλλο εγώ Στέλιο. Έχει αποφασιστεί ο επόμενος "αγωνιστικός" στόχος;

ΜΒ

Ο Tασος αναφερθηκε στο να το γυρησει fitness αδελφε!

Ειχαμε δει μαζι οτι οι ευκαιριες για να βγαλεις κατι (οικονμικα παντα) ειναι πολυ περρισοτερες. Αν τον ρωτησεις θα σου πει λεπτομερειες καθως εχει ερθει μαζι μου σε σεμηναρια η σε κλεισημο συμφωνειων με εταιρειες του δραστηροποιουντε στο χωρο.

Κανενα ποζαρησμα δεν μπορει να αντιγραφει ειναι κανονας. Μπορει να γινει κατι που να μοιαζει αλλα ποτε το ιδιο! Ειναι θεμα κινησης καθε αθλητη.

Επομενος στοχος ειναι (αν καταφερω να ξεπερασω τα 112 χτυπηματα οστων που εχω,Κατερηνιο μην γελας σε βλεπω!) ενας Γενικος Τιτλος bodybuilding στα επομενα 2-3 χρονια που θα κρατησει η προετοιμασια μου.

Προεχει βεβαια ο αγωνας που διοργανωνω καθε 4 χρονια στο νησι με την παρουσια αθλητων απο το MR OLYMPIA για το 2010.

NASSER τι εγινε με τα καρυδια? Ακομα κρεμοντε? χαχαχαχαχα

S. KTISTAKIS
17-11-09, 23:37
Eνα βιντεο απο την προτελευταια δουλεια......



http://www.youtube.com/watch?v=F07goNVahKQ

NASSER
17-11-09, 23:50
Πολυ καλο βιντεο Στελιο!!! Τι να λεμε τωρα? :clap::clap::clap:

S. KTISTAKIS
17-11-09, 23:52
Πολυ καλο βιντεο Στελιο!!! Τι να λεμε τωρα? :clap::clap::clap:

Λεω πως καποιοι σπανε ακομα καρυδια και καποιοι αλλοι τους τρωει το κρυο για το μεροκαματο......χαχαχαχα

Μαρία
18-11-09, 00:44
Λεω πως καποιοι σπανε ακομα καρυδια και καποιοι αλλοι τους τρωει το κρυο για το μεροκαματο......χαχαχαχα


Πολύ καλή δουλειά,πολύ ωραίο βίντεο!!!!Βεβαια ειναι και το μοντέλο που υποστηριζει το όλο concept!!!!:thumbup::thumbup::thumbup:




Y.Σ Λιγα λόγια για τον καρυοθραύστη μου!!!!!:P:P:P

S. KTISTAKIS
18-11-09, 00:53
Πολύ καλή δουλειά,πολύ ωραίο βίντεο!!!!Βεβαια ειναι και το μοντέλο που υποστηριζει το όλο concept!!!!:thumbup::thumbup::thumbup:




Y.Σ Λιγα λόγια για τον καρυοθραύστη μου!!!!!:P:P:P

Δεν βαζεις μυαλο Μαρακι!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

TRIANTAFYLLOU
18-11-09, 01:25
πολύ καλό το βίντεο και οι φωτο !!πραγματικα επαγγελματική δουλεια :clap::clap:

GZ84
18-11-09, 01:30
Πολύ καλό το βίντεο! Και οι φωτογραφίες που τραβήχτηκαν όντως σπουδαίες. Είναι ποιοτικές! :) Ας είναι καλά και το μονδέλο βέβαια που δίνει την απαραίτητη ποιότητα... χαχαχα...

Εγώ όμως θα κάνω τη σημαντικότατη ερώτηση... η Mustang, δικιά σου? Ναι φαντάζομαι. Κορυφή!

Παίζει να δούμε καμιά φωτογραφία από τον τελευταίο σου αγώνα?

KATERINI 144
18-11-09, 13:39
πολύ καλό το βίντεο και οι φωτο !!πραγματικα επαγγελματική δουλεια :clap::clap:+1 :clap::clap:

S. KTISTAKIS
18-11-09, 16:53
Εγώ όμως θα κάνω τη σημαντικότατη ερώτηση... η Mustang, δικιά σου?

Eιναι το αλογακι μου αδελφε! Οποτε δω κατι κουφο εδω μεσα το καβαλαω και ξεχνιεμε......χαχαχαχαχα

S. KTISTAKIS
19-11-09, 00:27
Αυτη η στιγμη θα μου μεινει χαραγμενη για παντα....εχω ξεπερασει καθε οριο σωματικου πονου, εφτασα μεχρι το τελος....κερδησα τον ιδιο μου τον εαυτο!

Ολα αυτα σε ενα βλεμμα....

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6719&d=1258579651 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6719&d=1258579651)

The Rock
20-11-09, 00:25
Στέλιο και οι φωτογαφίες από την προτελευταία σου δουλειά τα σπάνε και το βίντεο :green:
Καλά είχα την αίσθηση ότι ήταν φωτογράφιση εξωτερικού όχι εντός ΕΛλάδας ! Πολύ καλή δουλειά ! Εκεί με την πίπα και το τζιν ξέρω γω,αραχτός και αξυρυσία,χαχα ναυτικός όχι αστεία :green:
Μπράβο σου :clapping: :clapping: :clapping:

Levrone
20-11-09, 02:56
Στελιο καλη η φωτογραφηση δε διαφωνω αλλα την αλλη φορα προτεινω να κανεις μια φωτογραφηση στο κοτερο!

και κακως δεν το χεις κανει ηδη..εχεις αυτο το "θηριο" , 16 μετρα σκαφος και δεν εχεις κανει το παραμικρο εκει τοσα χρονια..

και αντε να δεχτω οτι δεν εχεις χρονο να το κυκλοφορεις στο Αιγαιο (αν και σου χα πει και τοτε την αποψη μου, οποιος θελει βρισκει χρονο και το ξερεις καλα) αλλα μια φωτογραφηση επρεπε να την εχεις κανει εκει και οχι να πηγαινεις στα αλλα σκαφακια που μπροστα στον "Αδαμαντα" (καλα ρε δε μπορουσες να δωσεις αλλο ονομα??Χαχαχαχα) δεν πιανουν μια..

τεσπα, εδω που τα λεμε δε σε πηραν και τα χρονια. μια χαρα νεος εισαι αλλα λεμε τωρα..

S. KTISTAKIS
20-11-09, 10:49
Στελιο καλη η φωτογραφηση δε διαφωνω αλλα την αλλη φορα προτεινω να κανεις μια φωτογραφηση στο κοτερο!

και κακως δεν το χεις κανει ηδη..εχεις αυτο το "θηριο" , 16 μετρα σκαφος και δεν εχεις κανει το παραμικρο εκει τοσα χρονια..

και αντε να δεχτω οτι δεν εχεις χρονο να το κυκλοφορεις στο Αιγαιο (αν και σου χα πει και τοτε την αποψη μου, οποιος θελει βρισκει χρονο και το ξερεις καλα) αλλα μια φωτογραφηση επρεπε να την εχεις κανει εκει και οχι να πηγαινεις στα αλλα σκαφακια που μπροστα στον "Αδαμαντα" (καλα ρε δε μπορουσες να δωσεις αλλο ονομα??Χαχαχαχα) δεν πιανουν μια..

τεσπα, εδω που τα λεμε δε σε πηραν και τα χρονια. μια χαρα νεος εισαι αλλα λεμε τωρα..

Γιατρε κρυβε λογια......κρυβε λογια!

χαχαχαχαχα

D.ANTONIADIS
20-11-09, 17:37
Αυτη η στιγμη θα μου μεινει χαραγμενη για παντα....εχω ξεπερασει καθε οριο σωματικου πονου, εφτασα μεχρι το τελος....κερδησα τον ιδιο μου τον εαυτο!

Ολα αυτα σε ενα βλεμμα....

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6719&d=1258579651 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6719&d=1258579651)
1 PHOTO 1000 LEKSIS,PAME GIALLA ADELFE DEN NOMIZO OTI TELIOSAME ETSI DEN EINAI?

S. KTISTAKIS
20-11-09, 18:05
1 PHOTO 1000 LEKSIS,PAME GIALLA ADELFE DEN NOMIZO OTI TELIOSAME ETSI DEN EINAI?

Θα εχουμε χασει μονο οταν θα σταματησουμε να αγωνιζομαστε !

Αδελφε ΑΓΩΝΕΣ η ΤΕΦΡΑ.....

D.ANTONIADIS
20-11-09, 18:34
MEXRI NA PETHANOUME KAI OS THN TELEFTEA STAGONA TOY AIMATOS MAS, FISIKA O KATHENAS ME TIS PROTEREOTITES TOY,ANTE KALI SINEXIA KAI O THEOS NA EXEI KALA TOYS EXTHOUS MAS NA MAS VLEPOUN KAI NA XEROMASTE.

albertob30
21-11-09, 18:17
http://www.youtube.com/watch?v=F07goNVahKQ&feature=fvsr TSEKARETE!!!

ioannis1
21-11-09, 21:35
http://www.youtube.com/watch?v=F07goNVahKQ&feature=fvsr TSEKARETE!!!
ωραια δουλεια....:clap:

Μαρία
12-01-10, 21:13
Φωτογραφικο υλικο απο την προετοιμασια του Στέλιου.
Προετοιμασια 2010..!!!!!


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=8628&stc=1&d=1263320141


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=8632&stc=1&d=1263320498


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=8633&stc=1&d=1263320498


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=8634&stc=1&d=1263320498

S. KTISTAKIS
24-10-10, 21:52
Toτε που ο χρόνος δεν έιχε σημασία και μόνο οι "αγωνες" μετρουσαν.....:-|

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=17109&d=1287946316

Polyneikos
24-10-10, 22:15
Toτε που ο χρόνος δεν έιχε σημασία και μόνο οι "αγωνες" μετρουσαν.....:-|

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=17109&d=1287946316


Μια φωτογραφια=1000 λέξεις...:clap::clap:

Muscleboss
25-10-10, 22:28
Μια φωτογραφια=1000 λέξεις...:clap::clap:

+1

ΜΒ

Polyneikos
25-10-10, 22:51
Στελιο εγω περιμενω να μας ανεβασεις και βίντεο από ποζαρίσματα σου,χωρίς να χρειαζεσαι το δικο μου "κοπλιμεντο",εισαι από τους καλύτερους ποζερ..Πολλοι φιλοι και γνωστοι μου αθλητες σε εχουν αναφερει σε κουβεντες μας !:thumbup:

Marine
27-10-10, 17:57
ΠΩΩΩΩΩΩ

οταν εβλεπα το thread που ο κ.Κτιστακης παρουσιαζει τους αθλητες του εγω νομιζα πως ειναι παππους..

απλα καταπληκτικος και γ%#ω τα σωματα...ειναι το ιδανικο σωμα για εμενα..

κ.Στελιο τι υψος εχετε αν επιτρεπεται?

S. KTISTAKIS
27-10-10, 19:58
1997 : To 1ο καλυτερος ποζερ απο τα 14 συνολικα (108kg)

Eqsi-FQaU38

Dreiko
27-10-10, 20:06
^^^^^^:clap::clap::clap::clap:καταπληκτικος.....ολο το ποζαρισμα εχει μια απιστευτη ροη στις κινησεις......:toast:

Polyneikos
27-10-10, 20:39
Στελιο αψογος!:thumbup:

Annie
27-10-10, 20:39
ΠΩΩΩΩΩΩ

οταν εβλεπα το thread που ο κ.Κτιστακης παρουσιαζει τους αθλητες του εγω νομιζα πως ειναι παππους..




..αυτός στο άβαταρ??? ναι ο στέλιος είναι σε 50 χρόνια...αν παρατηρήσεις τα χαρακτηριστικά είναι ίδια....:green::rolf::rolf::rolf:

S. KTISTAKIS
27-10-10, 21:11
..αυτός στο άβαταρ??? ναι ο στέλιος είναι σε 50 χρόνια...αν παρατηρήσεις τα χαρακτηριστικά είναι ίδια....:green::rolf::rolf::rolf:

1.83 Marine :welcome:

κ. ΓΙΟΚΑΛΑ εχετε κατι κατα νου για τον επομενο τραυματισμο? :unsure:

Α! και λιγα με την φωτο του παππου μου....:P

Annie
27-10-10, 21:14
1.83 Marine :welcome:

κ. ΓΙΟΚΑΛΑ εχετε κατι κατα νου για τον επομενο τραυματισμο? :unsure:

Α! και λιγα με την φωτο του παππου μου....:P


..αυτόν που έχετε ήδη πάθει ή αυτόν που θα πάθετε???:P
..ο παππούς είναι αστέρι και ξέρει να κρύβει τα "αδύνατα" σημεία....:turtle::turtle:

S. KTISTAKIS
27-10-10, 21:29
..ο παππούς είναι αστέρι και ξέρει να κρύβει τα "αδύνατα" σημεία....:turtle::turtle:
Εκει που ειναι ΣΙΓΟΥΡΑ :green:

-beba-
27-10-10, 21:32
Γιάσου παππούλη....:welcome::welcome::welcome:

S. KTISTAKIS
27-10-10, 21:36
Γιάσου παππούλη....:welcome::welcome::welcome:

:wave:

Annie
27-10-10, 21:36
Εκει που ειναι ΣΙΓΟΥΡΑ :green:


για τη φώτο μιλάω....:P

S. KTISTAKIS
27-10-10, 21:48
για τη φώτο μιλάω....:P
:doh: :thumbup:

S. KTISTAKIS
27-10-10, 22:56
^^^^^^:clap::clap::clap::clap:καταπληκτικος.....ολο το ποζαρισμα εχει μια απιστευτη ροη στις κινησεις......:toast:

:love:

fonz
28-10-10, 00:48
Συγχαρητηρια για ολη την πορεια σου κυριε Κτιστακη.
Συγχαρητηρια και για το επιπεδο σου ως ανθρωπος.
Εισαι rolling stone .
Και οπως γνωριζουμε οι πετρες που κυλανε δεν χορταριαζουν!!!!!!!!:thumbup:

S. KTISTAKIS
29-10-10, 12:07
Συγχαρητηρια για ολη την πορεια σου κυριε Κτιστακη.
Συγχαρητηρια και για το επιπεδο σου ως ανθρωπος.
Εισαι rolling stone .
Και οπως γνωριζουμε οι πετρες που κυλανε δεν χορταριαζουν!!!!!!!!:thumbup:

Υποκλινομε στην αγαπη σας......:love:

S. KTISTAKIS
01-05-11, 11:06
Σας ευχαρηστω για τα καλα σας λογια. ;)

Ενα βιντεακι με καποιους "σταθμους" απο τη ζωη μου......

ZebIV9uDFL0

S. KTISTAKIS
26-06-11, 21:55
Αφιερωμενο στο αδελφο ΜΙΝΗΔΗ για οσα του ελεγαν πριν το 2011 και ολους τους αθλητες που εχω βγαλει μεχρι τωρα.

Γιατι ΜΙΝΗΔΗ οσο υπαρχει τραπουλα θα βγαινουνε Ρηγαδες !


tGIAu-ET7MI

a.minidis
26-06-11, 22:04
Αφιερωμενο στο αδελφο ΜΙΝΗΔΗ για οσα του ελεγαν πριν το 2011 και ολους τους αθλητες που εχω βγαλει μεχρι τωρα.

Γιατι ΜΙΝΗΔΗ οσο υπαρχει τραπουλα θα βγαινουνε Ρηγαδες !


tGIAu-ET7MI""""ΚΑΙ ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΘΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΜΑΘΗΤΑΔΕΣ""" Σε ευχαριστω..και δημοσια που δεν με αφησες να τα παρατησω...εχουμε ακομα πολλα..και δεν θα σε διαψευσω αδερφε..:bowdown::bowdown::bowdown:!!!:shock::shock:

m3ssias
05-10-11, 16:47
Εγω παντως οταν βλεπω αυτο το βιντεο παιρνω δυναμη για να συνεχιζω την μερα μου....


http://www.youtube.com/watch?v=Eqsi-FQaU38

Για μενα αυτος ο ανθρωπος ειναι αληθινος bodybuilder και εχει προσφερει και συνεχιζει να προσφερει ακομη και σημερα, και στο μελλον.... Καθενας μας που αγαπαει το αθλημα της σωματικης διαπλασης βαζουμε ολοι μαζι με τον τροπο του ο καθενας το λιθαρακι του,ως forum , ως αθλητες, ως διωργανωτες και ως ομοσπονδιες... Εγω λοιπον ΔΕΝ δεχομαι οτι υπαρχουν καραγκιοζηδες στον χωρο.... υπαρχουν bodybuilders (οχι απαραιτητα στο σωμα αλλα και στην ψυχη), και απλοι θεατες....

TRIANTAFYLLOU
05-10-11, 17:04
Εγω παντως οταν βλεπω αυτο το βιντεο παιρνω δυναμη για να συνεχιζω την μερα μου....


http://www.youtube.com/watch?v=Eqsi-FQaU38

Για μενα αυτος ο ανθρωπος ειναι αληθινος bodybuilder και εχει προσφερει και συνεχιζει να προσφερει ακομη και σημερα, και στο μελλον.... Καθενας μας που αγαπαει το αθλημα της σωματικης διαπλασης βαζουμε ολοι μαζι με τον τροπο του ο καθενας το λιθαρακι του,ως forum , ως αθλητες, ως διωργανωτες και ως ομοσπονδιες... Εγω λοιπον ΔΕΝ δεχομαι οτι υπαρχουν καραγκιοζηδες στον χωρο.... υπαρχουν bodybuilders (οχι απαραιτητα στο σωμα αλλα και στην ψυχη), και απλοι θεατες....



αυτο το ποζάρισμα και μένα μου αρέσει πολύ κρίμα που δεν είναι καθαρό το βίντεο και εδω είχε και πολύ καλή φόρμα ο στέλιος , τον θυμάμε καλα αυτόν τον αγώνα :clap::clap::clap::clap:

Madd_Chadd
05-10-11, 18:42
Παρα πολυ ωραιο.:clap::thumbsup:

LION
26-10-11, 12:59
Στέλιο μπορεί να έχουμε διαφωνίες και να αμφισβητώ κάποια πράγματα,αλλά ποτέ δεν αμφισβήτησα την αγάπη σου για το άθλημα!;) :thumbup::thumbup::thumbup:



33279


Αθλητικό περιοδικό Μαίου 1994

S. KTISTAKIS
26-10-11, 14:35
Χρηστο δεν ειμαι "εχθρος" με κανεναν σας απλα σκεπτομενος ακομα σαν αθλητης εχωντας περασει απο ΟΛΟΥΣ εβγαλα και κατασταλαξα σε καποια συμπερασματα ! Δεν θα ηθελα ΠΟΤΕ τα παιδια που τωρα ξεκινουν στο αθλημα να περασουν αυτα που περασα........

Να ξερεις οπως σου εχω ξαναπει σε πμ εισαι απο τους ανθρωπους που παρ' ολο δεν εχω συναντησει μπορω να καθησω στο ιδιο τραπεζι και να πουμε 2 κουβεντες (και οχι αποκλειστηκα μονο για το αθλημα)!

ΘΕΛΩ και ΕΥΧΟΜΑΙ να εισαι παντα καλα γιατι πιστευω οτι εχω κερδησει εναν ΑΝΘΡΩΠΟ.....

tower nikolas
26-10-11, 14:45
:thumbup::thumbup::thumbup:

TRIANTAFYLLOU
26-10-11, 15:46
α ρε στέλιο είδες τι βγάζει στη φόρα ο χρήστος , έχει καλό αρχείο
και έχω να πώ πως πολλες φορές στον γραπτό λόγο δεν φαίνονται η παρεξηγούνται οι προθέσεις κάποιου και δεν μπορεί να καταλάβει κάποιος το νόημα η παρερμηνεύετε και βγαίνουν κάποια αρνητικά .

αλλα αυτο το γράμμα πρέπει να είναι αρκετα παλιο όπως φαίνετε στο ξεκίνημά σου , γιατι τον ενθουσιασμό σου και την αγάπη γι αυτό που κάνεις εγω το έχω δεί γιατι σε γνώρησα όταν ήσουν κα*λοπιτσιρίκος ακόμη :P:P:P

LION
26-10-11, 20:17
33302




.....Mετά από ένα χρόνο ατίθασης,γεμάτη αυθορμητισμό πάλης με τα σιδερένια πιάτα δηλώνει το πρώτο του αγωνιστικό παρών.Καθώς η μεταμορφωμένη του ανάσα ενώθηκε με το απόλυτο βλέμμα των κριτών,το βιολογικό του ρολόι χτυπούσε άφθαρτο πλέον....




Αυτές ήταν αγωνιστικές περιγραφές!!!:):):)


:bowdown::bowdown::bowdown:


Aθλητικό περιοδικό του 1996

Polyneikos
28-10-11, 15:17
Δυστηχως Χρησταρα (απ' οτι βλεπεις στις συμμετοχες) ξεκινησα με την IFBB και αμεσως μετα την κατακτηση της 2ης θεσης στο Πανελληνιο σε κατηγορια ανδρων ενω ημουν εφηβος (πισω απο τον κ ΚΩΣΤΟΓΛΑΚΗ)


Κτιστακης - Κωστογλακης Γιωργος (ανιψιος του Γιαννη Κωστογλακη)
ΙFBB 1995 +90k.

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=33383&stc=1


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=33384&stc=1

S. KTISTAKIS
28-10-11, 19:25
Προσωπικα θεωρω οτι η καλυτερη μου φορμα ηταν το 2003 στα 102 kg με το χαμηλοτερο ποσοστο λιπους κοντα στο 3% .

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=33390&stc=1

TRIANTAFYLLOU
28-10-11, 19:39
Προσωπικα θεωρω οτι η καλυτερη μου φορμα ηταν το 2003 στα 102 kg με το χαμηλοτερο ποσοστο λιπους κοντα στο 3% .


και δεν έχεις καθόλου άδικο η καλύτερη φόρμα και σε μάζα και σε γράμμωση :thumbup::thumbup:

korasanis
30-10-11, 13:32
:thumbup::thumbup::thumbup::)
Προσωπικα θεωρω οτι η καλυτερη μου φορμα ηταν το 2003 στα 102 kg με το χαμηλοτερο ποσοστο λιπους κοντα στο 3% .

S. KTISTAKIS
02-11-11, 14:16
:thumbup::thumbup::thumbup::)

Σταυρο μαθαινω ευχαριστα νεα και σας ευχομαι με το καλο ο/η διαδοχος ! :thumbup:



και δεν έχεις καθόλου άδικο η καλύτερη φόρμα και σε μάζα και σε γράμμωση :thumbup::thumbup:

Πιστευω Ηλια οτι μπορει να εισαι "σφαγμενος" και με μαζα και να δειχνεις απιστευτα καλος αλλα να μην νοιωθεις το ιδιο ,ολοι ξερουμε την καταπονηση που δεχετε ενας αθλητης με χαμηλο ποσοστο λιπους !

Πρεπει να παραδεχτω οτι η χρονια που υπηρξε συνδιασμος ψυχολογιας - μαζας (αγωνων) ηταν οταν διοργανωσες το Παγκοσμιο της wff και το Πανευρωπαικο της ΝΑΒΒΑ οπου και συμμετηχες, στην πολη σου.Ηταν προσωπικα ολα ισορροπημενα και μεσα και εξω με αποτελεσμα να ειναι ο μοναδικος αγωνας που χαρηκα πραγματικα σαν αθλητης ! Δεν υπηρχε "στερηση" οργανικη (πεινα,φυσικη κατασταση,ψυχολογια) και το αποτελεσμα ηταν αναμενομενο !


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=33659&stc=1

S. KTISTAKIS
06-01-12, 22:19
Με τον FRANCIS BENFATTO τον αθλητη που εδωσε "χρωμα" στο ποζαρισμα μου ως αθλητης !

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=37550&stc=1

vaggan
21-02-12, 11:29
καλη αναρρωση στελιο ευχομαι να επιστρεψεις γερος στην οικογενεια σου

ggeorge
21-02-12, 11:43
ελπιζω να είναι οι γνωστες αρλουμπες που γραφονται στο ιντερνετ και οχι αληθεια
http://showtime-cy.blogspot.com/2012/02/n-body-bulding.html

grtech
21-02-12, 12:31
Δυστυχώς, όχι. Το τι έχει συμβεί δεν έχει σημασία και είναι περιττό αυτή την κρίσιμη στιγμή, το μόνο που επείγει είναι να βγει από τη εντατική σώος ο άνθρωπος.
Στέλιο Κτιστάκη μπορεί να μην σε γνωρίζω αλλά τα σχόλια και τα αστεία σου δείχνουν άτομο με ψυχή για αυτό κράτα γερά ρε φίλε, κράτα γερά.

Giannistzn
21-02-12, 12:36
Ειναι ενας "αγωνας" που πρεπει παση θυσια να κερδισει. (εαν ειναι ετσι οπως τα παρουσιαζουν τα πραματα, που ευχομαι να υπερβαλουν)

Περαστικα ευχομαι, να το ξεπερασει και να βγει δυνατος απο ολο αυτο, ο,τι αλλο δεν εχει σημασια αυτη τη στιγμη.

spirospros
21-02-12, 12:59
http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=123346&catid=4

παιδια γνωριζει καποιος κατι για το θεμα;; ισχυει;;

ggeorge
21-02-12, 13:01
διαβασε τα 3 τελευταια μηνυματα
μαλλον ισχυει

marvin
21-02-12, 13:06
Παιδια οταν με το καλο ξαναμπει ο ανθρωπος εδω..γιατι θα ξαναμπει....καλο θα ηταν να διαβασει τις ευχες σας και οχι τι λενε τα μπλογκς..αποψη μου!!!!
Να πω περαστικα και γρηγορη αναρρωση!!!!!:welcome:

ggeorge
21-02-12, 13:12
προς το παρον marvin διαβαζουμε τα μπλοκ για να μαθουμε αν εγινε ή οχι και οχι τι εγινε. Δεν εχω βρει καπου αλλου καποια ανακοινωση

Οι ευχες ειναι δεδομενες... :thumbup:

marvin
21-02-12, 13:16
προς το παρον marvin διαβαζουμε τα μπλοκ για να μαθουμε αν εγινε ή οχι και οχι τι εγινε. Δεν εχω βρει καπου αλλου καποια ανακοινωση

Οι ευχες ειναι δεδομενες... :thumbup:

Συμφωνω απολυτα απλα ειπα οτι καλο ειναι να μην ποσταρουμε εδω ,τι αυτα γραφουν!!Αυτο!!:welcome:

vaggan
21-02-12, 14:31
εχουμε μαθει κανενα νεοτερο για τον στελιο???ενας κυριος σε βιντεο ειπε οτι εχει κανονικα τις αισθησεις του:)

Georges
21-02-12, 14:50
Περαστικά. Μακάρι να μην του μείνει κανα κουσούρι

herculas
21-02-12, 15:39
Τον Στέλιο πρέπει να τον έχω γνωρίσει στο ΤΕΙ Ηρακλείου στους Μηχανολόγους.
Ελπίζω σε γρήγορη ανάρρωση .
Βάστα γερά Στέλιο.