PDA

Επιστροφή στο Forum : NO Bomb (MHP)



sobral
26-05-12, 23:43
http://sscontent.com/products/127/mhp_no-bomb-96-caps_1.jpg

60170


Ψάχνοντας στο νετ για Glycine Propionyl-L-Carnitine, πέτυχα αυτό που έχει και nitrates μέσα.;) Ποια η γνώμη σας? Η τιμή του είναι ίδια πάνω κάτω με σκέτη GPLC της Primaforce, οπότε καλύτερα αυτό με τα πρόσθετα συστατικά νομίζω. Τι έρευνες όμως έχουμε για την GPLC? αξίζει η δοκιμή ή όχι?

beefmeup
27-05-12, 16:31
Glycine propionyl-L-carnitine increases plasma nitrate/nitrite in resistance trained men (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2211291/)

ετσι λεει εδω..αλλα θελει καπου 3γρ,κ παλι υπαρχουν κ ατομα με μη αποκριση στην ουσια..
γενικα αν υπηρχαν περισοτερες μελετες θα ηταν καλυτερα,αλλα το καλο ειναι πως αυτη εδω εχει γινει σε αθλουμενους..

sobral
27-05-12, 18:39
Glycine propionyl-L-carnitine increases plasma nitrate/nitrite in resistance trained men (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2211291/)

ετσι λεει εδω..αλλα θελει καπου 3γρ,κ παλι υπαρχουν κ ατομα με μη αποκριση στην ουσια..
γενικα αν υπηρχαν περισοτερες μελετες θα ηταν καλυτερα,αλλα το καλο ειναι πως αυτη εδω εχει γινει σε αθλουμενους..

:thumbup: αυτή την έρευνα διάβαζα κ εγώ εχθές. Έχεις προσωπική άποψη από την συγκεκριμένη ουσία? Οι κριτικές για το εν λόγω προϊόν συμφωνούν με την άποψη σου. Στους περισσότερους έδινε pump και έλεγαν καλά λόγια αλλά υπήρχαν κ άλλοι που μιλούσαν για waste of money. Χμμ με έχει βάλει σε σκέψεις αλλά δεν ξέρω να το επιχειρήσω ή όχι...

beefmeup
27-05-12, 18:42
οχι δεν εχει τυχει να δοκιμασω σαν ουσια..
ισως ο μητσος,αλλα αν το δει θα το ποσταρει λογικα..

beefmeup
12-01-13, 21:17
το βρηκα σχετικα φτηνα κ το χτυπησα..θα το στακαρω με διαφορα αλλα μαζι που δουλευω..
κ θα επανελθω:green:

beefmeup
22-02-13, 02:25
λοιπον το δοκιμασα κ με 6 καπς στην αρχη κ με 3 αφου διαβασα την αλλη μελετη για τις μεγαλες δοσεις..
αρχικα μου εκανε πολυ καλη εντυπωση στα 6 καπς..το δοκιμασα κ σκετο (μαζι με στιμς) κ μαζι με το glycergrow..
σκετο στα 6 καπς ειχα πολυ καλα πρηξιματα..μαζι με το glycergrow ηταν σιγουρα ακομα καλυτερα..
το κακο ειναι οτι στα 6 καπς με εστελνε στον θρονο αφου ετρωγα το ποστ γευμα..

οποτε ετσι κ αλλιως θα το εριχνα στις 3,που δεν με ενοχλει...το περιεργο ειναι οτι παλι κ σκετο η μαζι με το glycer,στις 3 καπς ειναι φοβερο..:unsure:
ενεργεια κλπ δεν μου δινει κατι περισοτερο,γιατι το δοκιμασα κ χωρις στιμς..αλλα απο πρηξιματα ειναι μπομπα..:bbbiceps:

sobral
22-02-13, 02:45
thanks για το review μαν! Περίμενα να δω τι σου πρόσφερε.:thumbup: Οπότε η χρήση πάει για pumps περισσότερο. από δύναμη κτλ -στατιστικά στοιχεία που είχε η έρευνα που χα ανεβάσει- τίποτα? βέβαια αν έπαιρνες διάφορα δεν μπορείς να κρίνεις καθαρά θα μου πεις αλλά οκ...

beefmeup
22-02-13, 11:59
man απο δυναμη κ τετοια που λες,δεν μπορω να ξερω γιατι μετα απο μια περιοδο που ειχα ανεβασει απο μονος μου ετσι κ αλλιως,μου σκασε μια αλλη περιοδος με πολυ ζορι,λιγες ωρες υπνου κ πιο σπαστες προπονησεις..οποτε καπου επεσα ενα κλικ,καπου περεμεινα σταθερος..
αλλα νομιζω για να δεις διαφορα σε δυναμη λογικα θελει συνεχομενη χρηση αποτι θυμαμαι..εγω το ειχα μονο τις μερες προπονησης ετσι κ αλλιως.

COBRA_STYLE
22-02-13, 16:17
Μαλιστα,ακουγεται tempting το review...για καθε μερα χρηση πώς σας φαινεται 3caps οff days,6caps on days?

beefmeup
22-02-13, 16:22
μαν υποθεσεις μπορουμε να κανουμε..εδω η αλλη μελετη εδειχνε οτι με 6 καπς συνεχους χρησης ειχε αρνητικα αποτελεσματα..
οποτε...:unsure:

COBRA_STYLE
22-02-13, 16:26
αα οκ...οποτε καλυτερα στα 3 σταθερα..ψαχνω τωρα να δω αν υπαρχει καπου σχετικα φθηνα.