PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΡΩΤΕΙΝΗ



Georgesee
28-05-12, 22:36
Καλησπερα θα θελα την γνωμη σας στο παρακατo ερωτημα.... αυτην την χρονικη στιγμη κανα διατροφη προσπαθωντας να καιω περισσότερες θερμιδες απο οτι καταναλωνω τρωγωντας ρυζογκοφρετες για πρωι κανονικο μεσιμεριανο κοτοπουλα με σαλατα η αυγα με σαλατα και για βραδυ παλι ρυζογκοφρετες ... αλλα αυτην την διατροφη την κανω γιατι διαβασα στο ιντερνετ οτι αμα καις λιπο εμφανιζoνται η κυλιακοι αλλα σκεφτηκα να παρα μια καθαρη πρωτεινη για να μην χασω μυικο ογκο καταναλωνοντας την για πρωινο και μετα την προπονιση (σαν βραδινο) θα θελα την γνωμη σας η πρωτεινη που κατεληξα ειναι η rush protein vpx αν πιστεύετε πως ειμαι καπου λαθος τοτε παρακαλω διορθοστεμε το υπσος μου ειναι γυρο το 1.8 κυλα 73

exkaliber
28-05-12, 22:52
πρωτη φορα την ακουω

βαλε τα συστατικα
απο τιμη ειναι οκ?

billy89
28-05-12, 23:02
Βασικά μόνο οκ δεν είναι! Έχει 53 ευρώ οι 23 μερίδες και στα 40 gr (1 scoop) πρωτείνη είναι μόνο τα 20! Πολύ λάθος επιλογή για μένα...

Georgesee
28-05-12, 23:04
κατι καλητερο απο το ββκ καθαρη πρωτεινη ογκου ?

panakos
28-05-12, 23:04
Φιλε μου αυτη η πρωτεινη που πήρες είναι 50αρα δεν είναι καθαρή...
Και είναι πολλών πηγών...
Επίσης Έχει 15 γραμμάρια υδατάνθρακες στο καθε σκούπ...

Για πρωινό Οκ είναι αλλα για βράδυ δεν το νομίζω!

Georgesee
28-05-12, 23:07
δεν την εχω παρει ενας φιλος μου την ειχε και μου την προτινε και ειπα να σας ρωτισο απλα ρε παιδια επειδη θελω να παρω μια καθαρη πρωτεινη για να μην χασω μυς ειπα να σας ρωτισω μην παρω καμια μακακια απο την αλλη ενας αλλος φιλος μου προτηνε σιχ σταρ

panakos
28-05-12, 23:09
Ούτε και σικ σταρ αξιζει...Πάρε μια φθηνή καθαρή να κανείς την δουλεια σου!!δυσκολοι καιροί να πετάς τα χρήματα σου Αδερφέ άσκοπα...

Georgesee
28-05-12, 23:15
Ούτε και σικ σταρ αξιζει...Πάρε μια φθηνή καθαρή να κανείς την δουλεια σου!!δυσκολοι καιροί να πετάς τα χρήματα σου Αδερφέ άσκοπα...

ε ρε παιδια προτηνετε κατι εσυς που ξερετε εχω στην διαθεση μου 50 ευρο και στο ββ θελουν να πουλησουν διαφορα με αποτελεσμα να πασαρουν οτι βρουν .. πλζζ προτηνετε μου κατι

panakos
28-05-12, 23:18
Πάρε μια γκολντ στανταρντ η ρεφλεξ...
Πολυ καλύτερη εταιρεία και πιο αξιόπιστες!!

Αν τώρα θες να δώσεις τα χρήματα σου στο bbclub Πάρε τη whey maxx...

Georgesee
28-05-12, 23:26
και κατι αλλο τους λυποδιαλυτες thermogenic hydroxycut advanced τους γνωριζετε ειναι καλη ?

panakos
28-05-12, 23:29
Δεν τους εχω χρησιμοποιήσει φιλε Γιατί παλια στην Αμερική νομίζω ειχαν αποσυρθεί...
Καλοί η κακοί λίγο μετράει...
Για μένα αν δεν είσαι κάτω απο 15 τις 100 λίπος μην πάρεις...

Georgesee
29-05-12, 23:44
η Whey maxx βαζει λυπος?