PDA

Επιστροφή στο Forum : Eρωτηση για πρωτεινη και δοσολογια.



Leftos13
01-06-12, 20:18
Γεια σας.ειμαι 16 χρονων,65 κιλα και εχω 1,82 υψος.ασχολουμε με το ποδοσφαιρο και θελω να δυναμωσω λιγο.ενας φιλος μου προτεινε να παρω mass gainer elite series σε συνδυασμο με ασκησεις για δικεφαλα,τρικεφαλα,στηθος και πλατη.1ον:ειναι καλη η συγκεκριμενη πρωτεινη2ον:θα δω αποτελεσματα και ποση πρεπει να ειναι η ημερησια δοση γιατι εχω ακουσει πολλες εκδοχες.ευχαριστω προκαταβολικα!

polo0
02-06-12, 03:30
Γεια σας.ειμαι 16 χρονων,65 κιλα και εχω 1,82 υψος.ασχολουμε με το ποδοσφαιρο και θελω να δυναμωσω λιγο.ενας φιλος μου προτεινε να παρω mass gainer elite series σε συνδυασμο με ασκησεις για δικεφαλα,τρικεφαλα,στηθος και πλατη.1ον:ειναι καλη η συγκεκριμενη πρωτεινη2ον:θα δω αποτελεσματα και ποση πρεπει να ειναι η ημερησια δοση γιατι εχω ακουσει πολλες εκδοχες.ευχαριστω προκαταβολικα!

τα αποτελεσματα θα τα δεις με τν καιρο και με τν σωστη διατροφη οχι για με τν πρωτεινη,πρωτειη μπορεις να τν παρεις και απο το φαγητο..σωστη διατροφη,σωστη γυμναστικη και ξεκουραση..!καλη αρχη απο εμενα:welcome:
αλλα να σου πω και για δοσολογια,καταρχας παρε μια καθαρη και οχι καποιο gainer και βαζε εσυ τν υ/θ ενα scoop μετα τν προπονηση ειναι το standar απο εκει και περα οπου αλλου θες συμπληρωνεις π.χ το πρωι.!;)

DimitrisT
02-06-12, 10:37
Γεια σας.ειμαι 16 χρονων,65 κιλα και εχω 1,82 υψος.ασχολουμε με το ποδοσφαιρο και θελω να δυναμωσω λιγο.ενας φιλος μου προτεινε να παρω mass gainer elite series σε συνδυασμο με ασκησεις για δικεφαλα,τρικεφαλα,στηθος και πλατη.1ον:ειναι καλη η συγκεκριμενη πρωτεινη2ον:θα δω αποτελεσματα και ποση πρεπει να ειναι η ημερησια δοση γιατι εχω ακουσει πολλες εκδοχες.ευχαριστω προκαταβολικα!

Εισαι πολυ μικρος για να αρχισεις τα συμπληρωματα.
Πολυ και καθαρο φαγητο χρειαζεσαι και τα αποτελεσματα θα ερθουν με τον καιρο.

polo0
02-06-12, 19:54
Εισαι πολυ μικρος για να αρχισεις τα συμπληρωματα.
Πολυ και καθαρο φαγητο χρειαζεσαι και τα αποτελεσματα θα ερθουν με τον καιρο.

αυτο ειναι το πιο σωστο που λεει ο φιλος απο επανω!οχι οτι θα παθεις κατι κακο απο τν πρωτεινη αλλα το καθαρο φαγητο ειναι κλτρο ;) ειμαι σχεδον σιγουρος πως η πρωτεινη,δν ξερεις τι ακριβως ειναι και πιστευεις οτι θα σε κανει ζωο:P παντα φιλικα μιλαω αλλα η γνωμη μου ειναι να κανεις σωστη διατροφη, και γυμναστικη, και τα αποτελεσματα θα ερθουν! εισαι σε καλη ηλικια για αρχη:welcome:

chro
02-06-12, 19:59
Ποδόσφαιρο παίζεις ή μπουνιές? Όλα αυτά που αναφέρεις ότι σου πρότεινε ο φίλος σου, είναι για την παραλία. Ρώτα καλύτερα τον προπονητή του ποδοσφαίρου για να μη κάνεις μια τρύπα στο νερό.

Leftos13
04-06-12, 14:32
Ποδόσφαιρο παίζεις ή μπουνιές? Όλα αυτά που αναφέρεις ότι σου πρότεινε ο φίλος σου, είναι για την παραλία. Ρώτα καλύτερα τον προπονητή του ποδοσφαίρου για να μη κάνεις μια τρύπα στο νερό.

ποδοσφαιρο παιζω :P σας ευχαριστω για τις απαντησεις.και εγω ειμαι τις γνωμης οτι η καλη διατροφη ειναι καλυτερη απο τα συμπληρωματα απλως ηθελα την γνωμη καποιων πιο εμπειρων απο εμενα.

Leftos13
04-06-12, 14:34
αυτο ειναι το πιο σωστο που λεει ο φιλος απο επανω!οχι οτι θα παθεις κατι κακο απο τν πρωτεινη αλλα το καθαρο φαγητο ειναι κλτρο ;) ειμαι σχεδον σιγουρος πως η πρωτεινη,δν ξερεις τι ακριβως ειναι και πιστευεις οτι θα σε κανει ζωο:P παντα φιλικα μιλαω αλλα η γνωμη μου ειναι να κανεις σωστη διατροφη, και γυμναστικη, και τα αποτελεσματα θα ερθουν! εισαι σε καλη ηλικια για αρχη:welcome:

ποτε δεν πιστευα οτι θα γινω cutler :P θα προσπαθησω προσεχω απο εδω και περα τι τρωω. ;)