PDA

Επιστροφή στο Forum : κρεατινη και στομαχι



Soilets
03-06-12, 18:11
καλησπερα.Αρχικα θελω να εφρασω την ευγνωμοσύνη μου για τισ πληροφορίες που περιεχει αυτο το φορουμ οι οποιεσ με βοηθησαν τα τελευταια 2 χρονια να φτιαξω την διατροφη μου αλλα και αν αλλαξω τον τροπο ζωης μου.τεσπα να μην μακρυγορω μπραβο για το φορουμ φανταστικη δουλεια! ειμαι 21 χρονων και εχω υψος 178 χρησιμοποιω πρωτεινη εδω και κανα χρονο και φετος θελω να χρησιμοποιησω κρεατινη διοτι εχω μεινει στα ιδια κιλα πανω απ 2 μηνες.η ερωτηση μ ειναι η εξης...καπου πηρε το ματι μ οτι η κρεατινη προκαλει γαστρεντερολογικα προβληματα.πρωσοπικα εχς ευαισθητο στομαχι και καθε εποχη ο γιατροσ μου βρισκει και καποια γαστριτιδα...η κρεατινη προκειται να μου προκαλεσει μηπωσ προβληματα η επιπλοκες(εμετουσ κ.λ.π) ? ευχαριστω

beefmeup
04-06-12, 01:05
μπορει να εχει παρενεργειες στο εντερο(διαρροια),οχι στο στομαχι ομως..

exkaliber
04-06-12, 01:10
Οταν πηρα κρεατινη,τις πρωτες μερες μου προκαλουσε διαροια και με εστελβε τουαλετε
σταδιακα την συνηθισα και δεν ειχα θεμα

Soilets
04-06-12, 23:50
α οκ ενταξει ευχαριστω.

ChRiSbB
05-06-12, 13:22
Προσωπικά δεν είχα ποτέ πρόβλημα, αλλά υπάρχουν και άτομα που είχαν αυτά που έγραψαν και τα παιδιά ποιο πάνω.

Soilets
06-06-12, 21:45
ChRiSbB ποια κρεατινη χρησιμοποιεις?

pikos
07-06-12, 02:25
Μήπως πέρναν και κάτι άλλο και να φταίει αυτό αντι η κρεατίνη;

Madd_Chadd
07-06-12, 20:37
Δεν ειχα ποτε προβλημα με τις κρεατινες προσωπικα,εγω θα σου ελεγα να παρεις τη Creatine Monohydrate απο Dymatize Nutrition αν θες τη γνωμη μου.

ChRiSbB
07-06-12, 23:13
ChRiSbB ποια κρεατινη χρησιμοποιεις?
Έπαιρνα την Creapure Creatine (Reflex) τώρα παίρνω της ΜP.

Leo Escobar
08-06-12, 19:39
Δεν ειχα ποτε προβλημα με τις κρεατινες προσωπικα,εγω θα σου ελεγα να παρεις τη Creatine Monohydrate απο Dymatize Nutrition αν θες τη γνωμη μου.

:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup: