PDA

Επιστροφή στο Forum : Στέρνο..



s0k0s
15-06-12, 21:00
Καλησπερα στην παρεα. Ενα φιλαρακι εχει ενα προβλημα εκ γεννηθεις. Το στερνο ή ο θωρακας ουτε ξερω πως να το εκφρασω σωστα βγαινει εξω. Οριστε φωτο.
493144931549316

Ο μοναδικος τροπος για να φυγει ειναι εγχειρηση του ειπανε οι γιατροι.

Για αλλο λογο ομως εχω ανοιξει το εξης θεμα.
Ο φιλος ακολουθει προγραμμα γραμμωσης (θελει και αλλο απο μονος του), αμα ακολουθουσε ομως προγραμμα ογκου να βαλει λιπος, να βαλει κρεας γενικα παραπανο δεν θα καλύβοταν τουλαχιστον και λιγο; (λογικο μου φαινεται απλα ετσι..) Και ετσι ενταξει δν θα χρειαζοταν και τοσο την εγχειρηση..
Τι λετε;

TRIANTAFYLLOU
16-06-12, 18:04
να πείς τον φίλο σου όταν αυτο το πρόβλημα είναι μόνο αισθητικό και δεν επηρεάζει εσωτερικά όργανα να μην το πειράξει καθόλου , μια επέμβαση δεν παύει να είναι μια επέμβαση και δεν λέει να μπαίνει σε τέτοιες περιπέτειες

απο την άλλη το πρόβλημα μπορεί να λυθεί η να μην είναι τόσο εμφανές , αν βάλει κάποια κιλά μυικά η έστω και με λίγο λίπος , έτσι ώστε να μην φαίνετε ο σκελετός και αυτη η δυσμορφία , γιατι όσο πιο αδύνατος είναι κάποιος τόσο πιο εμφανής είναι η σκελετικές ιδιομορφίες

Konstantinos!
17-06-12, 01:49
Έχω και εγώ μία μικρή σκελετική δυσμορφία στον άνω θώρακα όμως, η οποία είναι κληρονομική από τον πατέρα μου, αλυλά όπως στον πατέρα μου δε φαίνεται καθόλου επειδή έχει αρκετά κιλά, έτσι και σε εμένα τώρα δεν φαίνεται σχεδόν καθόλου, ή μάλλον δε φαίνεται καθόλου άσχημα. Όταν ήμουν αγύμναστος και αδύνατος όμως ήταν αντιαισθητικό. Τώρα πια... last year! :green:

Όπότε όπως είπε και ο κύριος Ηλίας παραπάνω, μυικά κιλά ή λίπος!

s0k0s
18-06-12, 18:25
Ωραια ευχαριστω πολυ :toast: