PDA

Επιστροφή στο Forum : Anotest (Muscletech)



RAMBO
21-06-12, 12:39
50061
First 4-in-1 Testosterone-Boosting Powder
50063

beefmeup
21-06-12, 14:02
αυτο στα 2 σκουπ ειναι καλο..
απορω πως κ ετσι..:green:

GeoDask
21-06-12, 14:04
Τα αμινοξέα που αναφέρει στο Cortisol-lowering and Recovery complex επιδρούν στην μείωση της κορτιζόλης ;

beefmeup
21-06-12, 14:05
φυσικα οχι..αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα..:green:
για γεμισμα τα εβαλαν αυτα..τα ενεργα ειναι τα απο πανω..:turtle:

GeoDask
21-06-12, 14:10
φυσικα οχι..αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα..:green:
για γεμισμα τα εβαλαν αυτα..τα ενεργα ειναι τα απο πανω..:turtle:

Δεν ξέρω ποιο είναι το κόστος, σίγουρα όπως είπες όμως θέλει 2 σκούπς.

Πάντως εμένα το daa με έπιασε. Θα το ξαναπροτιμήσω. :green:

average_joe
21-06-12, 14:40
αν και δεν προτιθεμαι να χρησιμοποιησω, στα 2 scoop ωραιος σχεδιασμος!

εχουν και βοριο αλλα οχι αυτο που ναι μια ερευνα.

RAMBO
21-06-12, 14:54
Beef η εταιρια εχει αρχησει και βγαζει πραματα της προκοπης,κανας φουρνος θα γκρεμιστηκε:green:

Devil
23-06-12, 05:31
Beef η εταιρια εχει αρχησει και βγαζει πραματα της προκοπης,κανας φουρνος θα γκρεμιστηκε:green:

πραγματικα... τελευταια εβγαλαν κανα 2-3 συμπληρωματα... και φαινοντε ολα αρκετα καλα.... και το κυριοτερο δεν ειναι blend....

περιεργα πραματα...:green:

primordial
23-06-12, 11:33
Νομίζω σε κάποιο post είχα δεί την νέα σειρά της Muscletech. Έχει αλλάξει πολύ την νοοτροπία της σε ότι αφορά τα συμπληρώματα. Πάνε οι παλιές καλές εποχές που σου έλεγαν το φλυτζάνι για να μάθεις τις ποσότητες από τα συστατικά. (τέλος off topic...:green:)

Σε ότι αφορά το συγκεκριμένο, φυσικά κ το serving είναι τα δύο scoop. Αυτή την μ@λ@κί@ ποτέ δεν την κατάλαβα... στο ένα τόσο στα δύο πόσο..?? Τόσο....!!!
Πάντως από τις ποσότητες φαίνεται μια χαρά σε σύγκριση με το Formula X (Athletix). (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?17285-Formula-X-%28Athletix%29)
Μπορεί να υστερεί λίγο στα bcaa αλλά, who cares... αλλού είναι το ψωμί.....

Well done Muscletech....(όπως θα έλεγαν και στο Αμέρικα...:green::awesome::green:...)

deluxe
23-06-12, 11:53
Που βρισκονται οι 25 θερμιδες στο σκουπ;

primordial
23-06-12, 12:00
Τελικά το φλυτζάνι κ την χαρτορίχτρα δεν τα γλυτώνεις με την Muscle....
Σωστός ο deluxe αν και υπερβολικός οφείλω να ομολογήσω....:green:
δεν έχω την παραμικρή ιδέα, εικάζω στα γλυκαντικά που χρησιμοποιεί...??? Παίζει να είπα κ πατάτα...;)

Devil
23-06-12, 20:02
Που βρισκονται οι 25 θερμιδες στο σκουπ;

κανε μια προσθεση στις ποσοτητες d-aspartic acid + carnitine tartate + glutamine + bcaa + 1γρ υδατανθρακες που εχει.... και οτι βγει απο την προσθεση πολλαπλασιασε το με το 4.....;)

deluxe
23-06-12, 20:14
Τα bcaa (και γενικα ολα τα αμινοξεα ) δεν εχουν θερμιδες. Και αμφιβαλλω εαν εχουν και τα DAA, LCLT..

Devil
23-06-12, 20:24
Τα bcaa (και γενικα ολα τα αμινοξεα ) δεν εχουν θερμιδες. Και αμφιβαλλω εαν εχουν και τα DAA, LCLT..

εγω προσωπικα δεν τα υπολογιζω....

απο εκει και περα ειναι διαφορες εταιριες που τα μετρανε κανονικα.... οπως εδω πχ....

τωρα οτι τα αμινο δεν εχουν θερμιδες... δεν ξερω αλλα δεν νομιζω οτι ειναι και σιγουρο...

beefmeup
24-06-12, 10:00
εχουν κ τα αμινο θερμιδες..
η ajinomoto δινει 4 θερμιδες ανα γραμμαριο.




Don't we get overweight when taking too much amino acids?




http://www.ajinomoto.com/amino/eng/img/line_dot_w_bl2.gif





http://www.ajinomoto.com/amino/c_img/spacer.gif
Amino acids have the same calorie value as glucose at 4 kcal/g.
However, since just a small amount of amino acids is taken from amino acid supplements, it is usually impossible to get overweight due to excessive intake of amino acids.

primordial
24-06-12, 14:50
εχουν κ τα αμινο θερμιδες..
η ajinomoto δινει 4 θερμιδες ανα γραμμαριο.

:unsure::unsure:... δεν είχα ιδέα.... τόσο λεπτολόγοι γίνανε πλέον στην muscletech....????
όχι, μπράβο τους...:awesome::awesome:
θα συμφωνήσω πάντως με τον devil, τα συγκεκριμένα δεν τα υπολογίζω ούτε κ εγώ...
τόσες καταναλώνω μόνο για να χτυπάω τις σκόνες μου....:green::green:

Devil
24-06-12, 15:02
:unsure::unsure:... δεν είχα ιδέα.... τόσο λεπτολόγοι γίνανε πλέον στην muscletech....????
όχι, μπράβο τους...:awesome::awesome:
θα συμφωνήσω πάντως με τον devil, τα συγκεκριμένα δεν τα υπολογίζω ούτε κ εγώ...
τόσες καταναλώνω μόνο για να χτυπάω τις σκόνες μου....:green::green:

ελα ντε.... πραγματικα μου εχει κανει τρελη εντυπωση.... και δεν ειναι δλδ μονο αυτο.... αλλα εχουν αλλαξει και το καινουργιο nano vapor και το hydroxycut hardcore...

και ολα απο την καινουργια σειρα... και τα τελευταια που εχει βγαλει.... ειναι χωρις μπλεντ και με σοβαρα συστατικα.... αυτη η αλλαγη ειναι πολυ θετικη για την εταιρια παντως...

oldhiphop
24-06-12, 19:13
η καινουρια σειρα τους ποτε σκοπευει να κατεβει πρως την ευρωπη?

Devil
29-06-12, 11:23
η καινουρια σειρα τους ποτε σκοπευει να κατεβει πρως την ευρωπη?

δεν ξερω...

μερικα εχουν ερθει.... τωρα τα υπολοιπα μετα 1-2 μηνες ισως και λιγοτερο ερχοντε....

Panos91
04-07-12, 17:28
Το συγκεκριμενο Γνωριζετε αμα εχει ερθει . ?

panakos
04-07-12, 18:42
οχι ακομη μποι....;)

STIVAS
04-07-12, 18:53
Ψεύτοαντιγραφή του Athletix Formula X είναι. Αν προσθέσω ξεχωριστά Boron το Athletix Formula X είναι μία κλάση ανώτερο και σοβαρότερη εταιρεία.

polygyros156
18-09-12, 21:27
Ψεύτοαντιγραφή του Athletix Formula X είναι. Αν προσθέσω ξεχωριστά Boron το Athletix Formula X είναι μία κλάση ανώτερο και σοβαρότερη εταιρεία.
καλησπερα τα καινουργια προιοντα τις muscletech δειχνουν αρκετα αξιολογα...τις τρελλες διαφημησεις να μην ειχε....με τις τρελλες υποσχεσεις.ξερει καποιος ποσο κανει και αν το βρισκουμε ελλαδα γιατι και η τιμη παιζει ρολο σε ενα προιον.

Devil
19-09-12, 16:49
Ψεύτοαντιγραφή του Athletix Formula X είναι. Αν προσθέσω ξεχωριστά Boron το Athletix Formula X είναι μία κλάση ανώτερο και σοβαρότερη εταιρεία.

οταν εγω μιλαγα για στακ lclt + daa ecc ecc... δεν ειχε βγει τιποτα απο αυτα....:green::turtle:

απο εκει και περα στηριζω ακομα TF2... τουλαχιστον μεχρι να βγει το TF3....

ασε που ο formulator του Formula X μου ειναι αχωνευτος.... πιστευει ακομα στο HMB ο τυπος...:green:

cuntface
29-11-12, 22:02
κανα review δν εχουμε ???

Fataoulas
01-12-12, 14:57
Απο γευση καλη ειναι :green:

Για αποτελεσματα, υπομονη. Μολις εκανα την αρχη ;)

sobral
01-12-12, 15:23
Απο γευση καλη ειναι :green:

Για αποτελεσματα, υπομονη. Μολις εκανα την αρχη ;)

αναμένουμε review σε κάνα μήνα.:) Στα 2 σκουπ το χρησιμοποιείς έτσι?

Fataoulas
02-12-12, 01:04
Ξεκινησα με 1 scoop. Απο βδομαδα αν δε δω κατι διαφορετικο θα το ανεβασω στα 2 ;)

primordial
02-12-12, 17:38
Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να ξεκινήσεις με μικρότερη ποσότητα κ στην συνέχεια να ανεβάσεις. Θεωρώ ότι θα πρέπει να πιάσεις κατευθείαν τα 3gr. στο DAA..
γνώμη μου...:unsure:

Fataoulas
03-12-12, 12:06
Ακουγοντας τη συμβουλη σσς, πηρα σημερα 2 σκουπακια

Ετσι κι'αλλιως, η βδομαδα αλλαξε :green:

spartan77
05-12-12, 11:02
πως παιρνεις τα σκουπ φιλε? το πρωι οπως λεει το κουτι η τα σπας μεσα στη μερα....πχ 1 πρωι κ 1 πριν προπονα ?

Fataoulas
05-12-12, 11:06
Ολο μαζι, το πρωι. Τα βαζω σε ενα ποτηρι νερο ,ανακατεμα με ενα κουταλακι και ασπρο πατο.
Παρεπιπτοντως, διαλυτικοτητα πολυ καλη :thumbup:

Ο λογος? Γιατι ετσι το προτεινει ο κατασκευαστης, οποτε κατι καλυτερο απο μενα θα ξερει ;)
(συν οτι παω γυμν κατα τις 9.30 το βραδυ. Αν πηγαινα πρωινες ωρες, ναι ισως και να το εσπαγα )

spartan77
05-12-12, 11:11
ναι συμφωνω για το πρωι οπως το γραφει αλλωστε ...και στα 2 σκουπ :thumbup:

sobral
05-12-12, 15:38
ο Devil ή ο Διονύσης νομίζω είχαν πει καλύτερα ως pre-workout αλλά κάνει και για πρωί. Οι εταιρίες συνήθως προτείνουν ένα από τα δύο ή τις δύο δόσεις κομμένες μέσα στη μέρα.

spartan77
05-12-12, 15:51
ο Devil ή ο Διονύσης νομίζω είχαν πει καλύτερα ως pre-workout αλλά κάνει και για πρωί. Οι εταιρίες συνήθως προτείνουν ένα από τα δύο ή τις δύο δόσεις κομμένες μέσα στη μέρα.

αυτο δεν θυμαμαι που το ειχα διαβασει κ γω.....μαλλον στο αλλο ποστ για daa....

Fataoulas
20-12-12, 11:32
αναμένουμε review σε κάνα μήνα.:)



Κοιτα, επειδη αυριο θα ειναι και το τελος του κοσμου, ας γραψω τωρα 8-)

20 μερες που το χρησιμοποιω, μου φαινεται οτι αυτη τη βδομαδα ισως να εχω παρει λιιιιγο παραπανω μυικη μαζα απ'οτι πριν.
Μολις παρελαβα και εκα κουτακι triazole, οποτε το επομενο review μου θα ειναι α) μετα τη καταστροφη β) με συνδιασμο των 2

kostas kou
01-01-13, 19:07
να ρωτησω σε τι χρησιμευει το συγκεκριμενο πριον?νιτρικο ειναι?

Fataoulas
04-01-13, 12:23
νιτρικο ειναι?

Οχι, δεν ειναι νιτρικο, διασπαρτικο οξυ (D-aspartic Acid)


Check this out;)
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?8408-D-Aspartic-Acid-amp-A%CF%85%CE%BE%CE%B7%CF%83%CE%B7-T%CE%B5%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%B7%CF%82.

tasos2
04-01-13, 13:08
Τελικα ειδε εμφανη διαφορα κανεις απο αυτο?

Μου χουν δωσει ενα δωρεαν δειγμα και δε το χω παρει ακομα...

COBRA_STYLE
04-01-13, 13:18
και να ειδε κανεις διαφορα εσυ δε θα δεις με μια δοση:green:..το DAA και η lclt θελουν καποιο καιρο να ξεκινανε να δινουν.

Fataoulas
04-01-13, 13:52
Aκριβως αυτο :thumbup:
Εγω τη τριτη βδομαδα ειδα καποια διαφορα στη μυικοτητα μου με αυτο.
Απο πριν τις γιορτες το σταματησα, και θα το ξαναξεκινησω με triazole που εχω.

Με μια φορα (ουτε με 10 δηλαδη) δε βλεπεις διαφορα

tasos2
04-01-13, 15:57
Aκριβως αυτο :thumbup:
Εγω τη τριτη βδομαδα ειδα καποια διαφορα στη μυικοτητα μου με αυτο.
Απο πριν τις γιορτες το σταματησα, και θα το ξαναξεκινησω με triazole που εχω.

Με μια φορα (ουτε με 10 δηλαδη) δε βλεπεις διαφορα

Καθε μερα το παιρνες ή οταν εκανες προπονηση?

Ειδες διαφορα σε τεστοστερονη ? Σε βοηθησε π.χ. στο σεξουαλικο τομεα?

Fataoulas
10-01-13, 10:40
Eξετασεις δεν εχω κανει να πω την αληθεια ωστε να δω στα χαρτια καποια διαφορα

Καθε μερα ληψη, εκτος Κυριακης γιατι δε το ειχα μαζι μου.

Σεξουαλικα, τα ιδια σκ@τ@ με πριν :lol: Ακομα και βιαγκρα να επαιρνα, αμα η δουλεια ειναι ψυχοφθορα, γεμαστη στρες και μεσα στη πιεση, διαφορα δε θα εβλεπα


Μολις ξαναξεκινησα. 2 σκουπακια μαζι με 2 χαπια τριαζολ για ενα μηνα και βλεπουμε

skiadis
24-01-13, 03:05
κανενα νεο απο αυτο? συνδιασμος αυτου με Activate Xtreme (Driven Sports) για 2 μηνες θα αποδωσει? (δεν περιμενω τρελα πραματα)

adrenaline1986
26-01-13, 00:20
καλησπερα το συγκεκριμενο προιον ανεξαρτητα με τα συστατικα που εχει χρειαζεται να συνδιαστει με καποιο αντι οιστρογονο?

COBRA_STYLE
26-01-13, 00:58
οχι απαραιτητα...αμα θες βαζεις...παντως εχω δει αναφορες μερικων να λενε οτι εβγαζε ζουμι η ρωγα τους-->προλακτινη.

ArgoSixna
26-01-13, 01:30
Εγω στην 12η μερα ειχα ενα θεμα στην ρωγα και νομιζα οτι ισως ηταν αυτο που λες cobra αλλα δεν ξαναεμφανιστηκε και απεδωσα το ολο συμβαν στο οτι πριν 2 μερες ειχα αλλαξει σκουλαρικι στην ρωγα. Αν ηταν στην αλλη ρωγα θα ανυσηχουσα :green:

Fataoulas
26-01-13, 10:53
Eνα κουτι σκετο, και τωρα στο δευτερο (στα μισα) μαζι με τριαζολ δε μου εμφανιστηκε κατι περιεργο ;)

skiadis
26-01-13, 17:40
Eνα κουτι σκετο, και τωρα στο δευτερο (στα μισα) μαζι με τριαζολ δε μου εμφανιστηκε κατι περιεργο ;)

βλεπεις αποτελεσματα φιλε μου?

Fataoulas
28-01-13, 10:36
Κοιτα, με την εννοια οτι ξυπνησα ενα πρωι και με ειδα διπλο, οχι :green:

Παντως, σε σχεση με πριν μου φαινεται οτι παω καλυτερα. Αυτο μου το λενε και φιλοι στο γυμναστηριο, οτι καμια σχεση με πριν, και οτι αυτο φαινεται απο τη πλατη μου (κριμα που δε μπορω να τη δω :rolf: )

kostasgwc
04-02-13, 14:56
ΓΙΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΙΣΕΤΕ ΠΙΑ ΤΕΣΤΟΣΤΕΡΟΝΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ANOTEST,HexaTest Hardcore Pro Series H THN AlphaTest

cuntface
04-02-13, 21:29
ΓΙΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΙΣΕΤΕ ΠΙΑ ΤΕΣΤΟΣΤΕΡΟΝΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ANOTEST,HexaTest Hardcore Pro Series H THN AlphaTest

Δ-Ε-Ν Ε-Ι-Ν-Α-Ι Τ-Ε-Σ-Τ-Ο-Σ-Τ-Ε-Ρ-Ο-Ν-Η ειναι συμπληρωμα διατροφης για αυξησης την ελευθερης τεστοστερονης στον οργανιζμο

Fataoulas
04-02-13, 22:30
...και δε κανει και θαυματα, να συμπληρωσω ;)

Βοηθαει ναι, την ανεβαζει ναι, αν θα το ξαναπαιρνα ναι (ANOTEST) αλλα αν περιμενεις θαυματα απο τη μια μετα στην αλλη, τοτε θα απογοητευτεις

Επισης τα κεφαλαια γραμματα.... ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙΣ

Αν μπορεις, γραφε με μικρα

;)

kostasgwc
12-02-13, 12:19
σε ευχαριστω για την απαντηση φιλε.

cuntface
12-03-13, 14:35
2 scoop 30 λεπτα πριν το πρωινο ειναι καλα η το σπας 1 το πρωι 1 το βραδακι ?

Andreas C.
12-03-13, 14:43
Φίλε η προσωπική μου άποψη είναι να παίρνεις ένα scoop το πρωί και ένα πριν την προπόνηση και τις μέρες που δεν κάνεις να παίρνεις 2 scoop το πρωί :toast:

cuntface
12-03-13, 14:48
για pre work εχω το jack3d να παιρνω και ανοτεστ θα με παει αιμα :green:

Andreas C.
12-03-13, 14:56
A εσύ κάνεις γερά stack:green:

Δεν νομίζω φίλε να υπάρχει θέμα, δοκίμασε και βλέπεις!

Αν δεν το θες έτσι παίρνε και τα 2 scoop το πρωί :thumbup:

skiadis
24-03-13, 18:59
λοιπον εχουμε και λεμε...
πηρα 2 κουτια anotest stack με activate xtreme. αρχισα 85 κιλα στο πρωτο κουτι με υποθερμιδικη με 1-2 cheat την βδομαδα και 3-4 φορες διαδρομο την βδομαδα. μαζι αρχισα και κρεατινη. στο πρωτο κουτι διαφορα στην ζυγαρια δεν ειδα... η δυναμη ομως αν και υποθερμιδικη ανεβαινε ( οχι τρελα ομως ). μπορει να ηταν και απο κρεατινη. τωρα ημουν στην μεση του δευτερου και με επιασε η μεση μου αρα το σταματησα για μια αναγκαστικη βδομαδα ρεπο. χθες ζυγιστικα και εχω ανεβει 4 κιλα (στα 89).
απο γευση μετρια ως καλη..
διαλυτοτητα καλη..
απο σεπτεμβρη θα το ξανακανω σιγουρα το stack για πιο ξεκαθαρα αποτελεσματα.

cuntface
08-05-13, 12:34
το πηρα και γω θα το ξεκινησω με 2 σκοοπ το πρωι υπαρχει θεμα αν μαζι με τα 2 σκοοπ περνω και 3 καψουλες lipo 6 black (με γερανιο) ??

peterpapei
10-05-13, 16:34
Το παιρνω δυο μηνες, πολυ καλο συμπληρωμα με καταπληκτικη γευση. Το προτεινω ανεπιφυλακτα. Με ανεβασε πολυ σε κιλα κ σε επαναληψεις στο γυμναστηριο και ειδα και αυξηση λιμπιντο ;)

cuntface
15-05-13, 12:34
της off μερες απο gym να περνω παλι 2 σκοοπ το πρωι η να μιωσο στο 1?

Fataoulas
15-05-13, 13:17
Γνωμη μου ειναι να μη το μειωσεις. Ιδια ποσοτητα μεχρι να κανεις το κυκλο σου ;)

kostas kou
15-05-13, 13:39
Το παιρνω δυο μηνες, πολυ καλο συμπληρωμα με καταπληκτικη γευση. Το προτεινω ανεπιφυλακτα. Με ανεβασε πολυ σε κιλα κ σε επαναληψεις στο γυμναστηριο και ειδα και αυξηση λιμπιντο ;)

στον σεξουαλικο τομεα ειδες διαφορα?
ποσα σκοοπ περνεισ την μερα?

arnold23
15-05-13, 14:45
πολύ καλό συμπλήρωμα....ανέβασα 25% σχεδόν σε όλες τις βαριές ασκήσεις.....το χρησιμοποιώ 3 εβδομάδες τώρα...

ArgoSixna
17-05-13, 18:38
Εδω και 3 μερες παιρνω 1scoop anotest+1scoop tf2 το πρωι και αλλο 1scoop anotest μαζι με 1gr απο το hyper fx για 10-12 μερες και μετα θα περνω μονο 2σκουπ anotest για 40 μερες.

cuntface
27-05-13, 12:58
εγω αυριο τελειωνο το κουτι με 2 σκοοπ πριν το πρωινο μετα ποσο οφφ θελει?

ArgoSixna
27-05-13, 14:26
6. Safety and Toxicology

Following consumption of 2.66g D-Asparate for 90 days in subfertile men, there were no reported abnormalities noted in serum measurements.[38] This study measured electrolytes, liver enzymes, glucose, urea, creatinine, and both red and white blood cell function

Για 14 μερες , 7 μερες οφφ.. Για 28μερες 14 μερες οφφ ++

Αν παρεις 2 κουτια , κανε 20μερες οφφ

2μεσα 1εξω δηλαδη αλλα δεν βρισκω το κομματι της ερευνας που το εγραφε αυτο

cuntface
28-05-13, 18:15
καλος θα παρω αλλο ενα κουτακι σε 7 μερες να το τρεξω αλλες 14

KARAOLANIS
02-06-13, 19:07
αμα το παρω απλως για αυξηση της τεστοστερονης χωρις να γυμναζομαι συστηματικα πειραζει? και η καταλληλη ωρα για να παρεις το scoop ποια ειναι?

cuntface
04-06-13, 11:56
αμα το παρω απλως για αυξηση της τεστοστερονης χωρις να γυμναζομαι συστηματικα πειραζει? και η καταλληλη ωρα για να παρεις το scoop ποια ειναι?

τι να το κανεις αμα δεν γυμναζεσαι συστηματικα τσαμπα λεφτα επειδη σε ενα αλλο σου ποστ ρωταγες κατι για τον σεξουαλικο τομεα αμα ειναι να το παρεις μονο για αυτο τσαμπα λεφτα θα δωσεις:)

Fataoulas
04-06-13, 12:12
αμα το παρω απλως για αυξηση της τεστοστερονης χωρις να γυμναζομαι συστηματικα πειραζει? και η καταλληλη ωρα για να παρεις το scoop ποια ειναι?



Φαντασου εναν εφηβο 18ρη που το σωμα του παραγει περισσοτερη τεστο απ'οτι ολο το κουτι του Anotest, και αυτος δε γυμναζεται.....Θα δει διαφορα? :unsure:

Mcstefan7
04-06-13, 12:44
Θα δεί διαφορά στις κ@υλε$ :P

ArgoSixna
13-07-13, 04:07
στα 2 εβγαζε sides και σταματησα. Τα εδωσα σε φιλο που οτι με πειραζε αυτος τα κατεβαζε ανετα και των επιασε διαροια.. Τον εβαλα να το περνει 1 πρωι 1 πριν την προπονηση και βλεπουμε.

manowar
13-10-13, 16:54
Υπαρχει κανενα θεμα παρενεργειων,οπως γυναικομαστιας,λογω ασπαρτικου οξεος,η ειναι ακινδυνο στα 2 σκουπς την ημερα?Μηπως δημιουργησει προβλημα η αυξηση προλακτινης?

procop
31-12-13, 14:38
υστερα απο 1 μηνα χρησης test force 2, ξεκινησα πριν απο μια εβδομαδα και κατι το anotest, καθως δεν το εβρισκα εκεινη την περιοδο το tf2 σε καποιο καταστημα κοντα μου.

Μπορω να πω οτι η λιμπιντο ειναι αυξημενη.

Γενικα αυτη την περιοδο των 45 ημερων περιπου εχω ανεβασει 3.5 κιλα.

Απο δυναμη ειμαι ανεβασμενος, αφου εσπασα το ρεκορ στον παγκο αλλα και σε αλλες ασκησεις βλεπω αυξηση , οπως κωπηλατικη αλτηρα, πιεσεις τρικεφαλων, πιεσεις στηθους , καθισματα με μπαρα.

Απο διατροφη δεν εχω κανει κατι διαφορετικο, ισως τωρα τελευταια λογω εορτων τρωω καμια σαβουρα παραπανω.

Θα συνεχισω το anotest, και μετα θα συνεχιω αλλο ενα μηνα με tf2.

σκοπευω αργοτερα προς το καλοκαιρι, να στακαρω tf2, m stak, και lean exteme.

Σε εμενα δουλευουν και τα 2 συμπληρωματα

ΟΜΩΣ

1)Ειμαι σχεδον 28,
2) Λογω αυξημενου αγχους( εξαιτιας του επαγγελματος μου) εκανα ολικη τεστο και ειναι στο 340! χωρις να εχω ΠΟΤΕ επαφη με ΑΑΣ.
Γενικα τον τελευταιο χρονο η λιμπιντο ειναι πεσμενη σε σχεση πριν πιασω δουλεια που ηθελα 4 φορες την ημερα να τον π@@ζω:P

Αυτα!

Εδιt : Αυτη την περιοδο ειμαι 84 κιλα\

ξεχασα να αναφερω οτι τα χερια μου πηραν 1.2 ποντους , βεβαια ανεβηκα και σωματικα κιλα! οποτε εβαλα και λιπος αρκετο!

reignman007
09-05-14, 18:33
Πολυ εντονες στομαχικες διαταραχες.15-20 λεπτα αφου το παρω αμεσως τουαλετα.Αυτο απο την πρωτη κιολας μερα σημερα η 2η και σιγουρευτηκα οτι δεν ειναι τυχαιο.Μιλαμε για 2 σκουπ παντα.
Μηπως να εσπαγα τις δοσεις σε 2 πρωι-απογευμα?

beefmeup
09-05-14, 18:49
λογικα σε πειραζει το διασπαρτικο..το ειχα παθει κ γω αυτο με σκετο daa.
δοκιμασε να το σπασεις οπως λες σε 1+1 μεσα στην μερα ,το ιδιο ειναι..παρε την μια δοση πριν την προπονηση αν σε βολευει στα ωραρια,αλλα να ειναι σχετικα μακρια οι δοσεις μεταξυ τους.
εμενα δεν με βοηθησε ακομα κ με μικροτερες δοσεις,αλλα δεν ξερεις..καντο ετσι,κ αν δεν βγαλεις ακρη μοιρασε τα σκουπ σε μισα παλι μεσα στην μερα.

reignman007
09-05-14, 19:31
Ευχαριστω πολυ Beef θα το δοκιμασω απο αυριο.

reignman007
14-05-14, 20:32
Λοιπον μια βδομαδα χρησης του συγκεκριμενου.
Προφανως δεν θα αναφερθω σε αλλαγες σωματικες η στη δυναμη ειναι πολυ νωρις ακομα.

Διαλυτοτητα χαλια.Αφρος στην κορυφη και σκονη στον πατο.
Γευση αρκετα εντονη αλλα καλη.Δεν ειμαι καλο δειγμα βεβαια, καθως δεν με πολυνοιαζει το συγκεκριμενο θεμα.
Λιμπιντο αυξημενη αρκετα, σε βαθμο που αναρωτιεμαι ποσο πλασιμπο ειναι.

Οπως ανεφερα και πιο πανω ειχα μεγαλο προβλημα με τα στομαχικα.Αμεσα μετα την ληψη,δλδ εντος μισαωρου,ετρεχα τουαλετα.Ακομα και οταν το εσπασα σε 2 δοσεις απλως ετρεχα 2 φορες τη μερα.

Σημερα πρωτη φορα το πηρα ταυτοχρονα με το πρωινο,αντι για μιση ωρα πριν.Δεν ειχα την παραμικρη στομαχικη διαταραχη.Τυχαιο?Δεν ξερω.Ειχα καποιες επιφυλαξεις αν το προιον δεν λειτουργει μαζι με φαγητο,αλλα οσο και να εψαξα δεν βρηκα πουθενα οδηγια που να λεει με αδειο στομαχι.

Συνεχιζω ακαθεκτος

beefmeup
15-05-14, 16:43
ουτε κ μενα με ειχε βοηθησει οταν εσπασα τις δοσεις,μια απτα ιδια..
με φαγητο καποιες φορες δεν με πειραζε,αλλες ηταν παλι τα ιδια..
γενικα ομως δεν εχεις θεμα κ με φαγητο που το περνεις..εγω ομως το ειχα σταματισει τελειως κ το εδωσε σε ενα φιλο,δεν ειχε νοημα να συνεχισω να το περνω,ηταν πολυ ψυχοφθορο..:green:

reignman007
26-05-14, 02:44
Τελος το πρωτο κουτι περιμενω αυριο το δευτερο για να συνεχισω σερι.Συνολο 40 μερες +-.

Τον τελευταιο καιρο εχω ακουσει πολλα σχολια οτι εχω βαλει μαζες.Ακομα και ασχετοι με ρωτανε τι εχω κανει και φαινομαι ετσι.
Εκτος απο ανοτεστ παιρνω κρεαλκαλικη και ανεβασα τις προπονησεις σε 5 τη βδομαδα απο 3-4.Οποτε μπορει να μην ειναι αποκλειστικα το προιον αυτο.
Λιμπιντο αυξημενη,δυναμη δεν ειδα διαφορα,διαρκεια στην προπονηση ναι.
Καποιοι φιλοι εδω μεσα που σχολιασαν οτι ειδαν και διαφορα στα λιπος, εγω προσωπικα οχι.Εχω ξεκινησει αεροβια αλλα οχι διαιτα οποτε προφανως δεν περιμενα μαγικα.

Περισσοτερα στο τελος του 2ου κουτιου.

Takis_
07-06-14, 20:24
Σκέφτομαι να αγοράσω το εν λόγο προιόν , να πω εδώ πως τα μόνα προιόντα που πέρνω είναι πρωτείνη και έχω κάνει 2 κύκλους κρεατίνης σε 1 μιση χρονο που ασχολούμε με τη γυμναστική , έκανα πριν 1 μήνα ορμονολογικές εξετάσεις και έχω ανάμεσα σε άλλα TESTO 425 , F-TESTO 7.15 , G-H 0.14 , PRL 14,1 . Θα με βοηθήσει το εν λόγο προιόν ή τσαμπα τα 35 ευρώ σε δύσκολους καιρούς ? Είδα κάποια σχόλια στο δυαδύκτιο που λένε πως για να δεις διαφορά με την τεστο (συμπλήρωμα) πρέπει να την αυξύσεις κατά 200% τουλάχιστον αλλιώς δεν έχει διαφορά στα μυηκά κέρδη (μόνο τη λίμπιντο επηρεάζει) εσείς τι λέτε ? το προιόν αυτόαναφέρει αύηυση ΕΩΣ 40%

Επίσης θα ήθελα να μάθω η δοσολογία που γράφει το κουτί είναι για 25 μέρες πόσες μέρες είναι ο κύκλος του εν λόγο συμπληρώματος ?

cuntface
09-06-14, 12:53
2 κουτια ειχα παρει το ενα μετα το αλλο και δεν ειδα τιποτα

panakos
07-12-14, 13:15
χθες πγρα 2 κουτια ανοτεστ..το περιεργο ηταν οτι δεν ειχαν αυτην την ασπρη ζελτινη που εχουν τα κουτια της μουσλετεκ οταν τα ανοιγεις!

τεσπα δεν πειραζει...
πιστευετε οτι θα εχει επιδραση πανω μου?το λεω διοτι ειναι 27 ετων...εγω το πηρα και θα το δοκιμασω 40 μερες...
2 σκουπ την μερα καθε μερα...
γυμναστηριο πηγαινω συνηθως 3 το μεσημερι..
σκεφοτμαι να πινω ενα σκουπ 10 το πρωι και 1 σκουπ 5 το απογευμα...
μηπως θα ηταν καλυτερα 2 το πρωι??

ArgoSixna
08-12-14, 04:37
Εγω θα προτινα να τα πας πισω και να παρεις μια πρωτεινη ή κατι αλλο :green:

vaggan
08-12-14, 11:47
χθες πγρα 2 κουτια ανοτεστ..το περιεργο ηταν οτι δεν ειχαν αυτην την ασπρη ζελτινη που εχουν τα κουτια της μουσλετεκ οταν τα ανοιγεις!

τεσπα δεν πειραζει...
πιστευετε οτι θα εχει επιδραση πανω μου?το λεω διοτι ειναι 27 ετων...εγω το πηρα και θα το δοκιμασω 40 μερες...
2 σκουπ την μερα καθε μερα...
γυμναστηριο πηγαινω συνηθως 3 το μεσημερι..
σκεφοτμαι να πινω ενα σκουπ 10 το πρωι και 1 σκουπ 5 το απογευμα...
μηπως θα ηταν καλυτερα 2 το πρωι??BULGARI BULGARI:rolf:πετα τα οπως ειναι

και μην ξαναψωνησεις απο εκει:thumbup:

sobral
08-12-14, 13:22
Εννοείται πως δεν θα τα πιεις και θα τα γυρίσεις! Ειδικά με Muscletech έχουν παρατηρηθεί πάμπολλα περιστατικά με νοθευμένα κουτιά συμπληρωμάτων. Επιπλέον, μάθετε να ψωνίζετε. Θες daa? πάρε από μία πιο ψαγμένη εταιρία, με καλύτερα στάνταρτς ποιότητας. Όλα πχ μπορεί να έχουν creatine monohydrate αλλά άλλο να είναι από Γερμανία, άλλο από Αμερική και άλλο από Κίνα. Δεν ξέρω από πού τα πήρες αλλά γύρισε τα. Αν δεν έβλεπα αυτό με τη ζελατίνα θα σου έλεγα να πιεις το ένα και να γυρίσεις το άλλο, αλλά τώρα σβούρα τα και τα δύο για να σαι safe.

panakos
08-12-14, 17:40
καλησπερα παιδες!!
απο την γνωστη αλυσιδα τα πηρα ξερετε!
δοκιμασα το πρωι μια δοση βεβαια....
λετε να ειναι μουφα???:unsure::unsure:

ArgoSixna
08-12-14, 17:58
Kαι 5δοσεις να δοκιμαζες εχεις το δικαιωμα να τα πας πισω. Πες οτι ηταν ανοιχτο και σε πειραξε στο στομαχι και φοβασαι οτι τραβηξαν υγρασια.(αυτος βεβαια θα το ξαναπουλησει σαν καινουριο). Αλλα εγω δεν το ειπα επειδη ηταν ανοιχτα.

Απλα επειδη πεταξες τα λεφτα σου για daa :welcome:

Εγω με το συγκεκριμενο ειχα τεραστιο προβλημα 2 δοσεις που πηρα κατευθειαν τουαλετα(και το παιδι που το εδωσα μετα αλλα ελεγε αν δουλευει δεν με πειραζε :shock: ) , ασε που και το δικο μου κουτι ηταν ανοιχτο και το ειχαμε αγορασει ακριβως απο το ιδιο μαγαζι.

panakos
08-12-14, 19:27
παντελη και σενα ετσι φιλε ανοιχτο ε??
λες το συγκεκριμενο μαγαζι να φερνει μουφα?????εγω πρωτη φορα αγορασα απο εκει φιλε

ArgoSixna
08-12-14, 20:27
Tωρα που το σκεφτομαι , 2 κουτια αμινο που πηρα απο εκει ηταν και αυτα ανοιχτα. (καμια φορα οκ κολλαει στο καπακι) Το ανοτεστ ομως εχει και ταινια ασφαλειας. Αλλα τα περισσοτερα εχουνε μονο μεσα αυτοκολλητο.

Το ανοτεστ ειχα παρει 2 κουτια , το 2ο δεν το κοιταξα γιατι το ανοιξε ο αλλος αλλα το 1ο ηταν σιγουρο ανοιχτο.

Δεν ειναι απαραιτητα μουφα , μπορει καποιος να το αγορασε να τον πειραξε στο στομαχι και να το επεστρεψε. Αυτος βεβαια θα το ξαναπουλησει ως καινουριο :unsure:

panakos
08-12-14, 20:34
ταινια σφαλειας ειχε παντελη1!!
το ασπρο το ζελατινακι μεσα δεν ειχε φιλε μου!καταλαβες τι εννοω

ArgoSixna
08-12-14, 20:38
Το χαρτακι μπορει να ειναι κολλημενο στο καπακι , για κοιταξε!

Τεσπα , χρησιμοποιησε το πρωτο κουτι και βλεπεις! Αν δεν μεινεις ικανοποιημενος πηγαινε αλλαξε το 2ο :green:

panakos
08-12-14, 20:46
ααχαχαχα ωραιος!!!
εγω παντως πηρα σημερα ενα σκουπακι το πρωι, δεν ειχα διαταραχη μεχρι τωρα:green:
αυριο θα δουμε1!!:turtle:

panakos
19-12-14, 15:11
Σήμερα δοκίμασα 2 σκουπίδια μαζί πρώτη φορα!με έστειλε αδιάβαστο!!διαροια κατευθείαν!ΘΑ ξανασπασω την δόση σε 1 και 1 παιδιά

sobral
19-12-14, 15:54
Σήμερα δοκίμασα 2 σκουπίδια μαζί πρώτη φορα!με έστειλε αδιάβαστο!!διαροια κατευθείαν!ΘΑ ξανασπασω την δόση σε 1 και 1 παιδιά

είναι που είναι ποιοτική η muscletech γι αυτό...άσε που έκανε κάτι τελείως φουστανελάτο τελευταία σε ένα διαγωνισμό κ την σιχάθηκα ακόμη πιο πολύ...παρά τις προσπάθειες που έκανε με την αφαίρεση των μπλέντ, παραμένει μία μέτριας ποιότητας εταιρία.

beefmeup
19-12-14, 15:57
μαλλον το διασπαρτικο φταιει..εμενα μου το εκανε αυτο κ το σκετο της primaforce.

panakos
19-12-14, 22:55
ναι ξερω ηταν μαλλον μεγαλη δοση και αντεδρασε ετσι το εντερο μου!:P:P
συνεχιζω ενα σκουπ το πρωι και ενα το απογευμα οπως πριν!!