PDA

Επιστροφή στο Forum : stack για γραμμωση



redgeo
27-06-12, 17:35
εχω ΟΕΡ κ θελω να το συνδιασω με τριαζολ κ ενα ακομα λιποδιαλυτη τι προτεινεται για θυροειδη η' ελεγ

χο κορτιζολης.

Spyrous
27-06-12, 17:39
Tρεξιμο και διατροφη και αμα δεν εχεισ κρεας ασε την γραμμωση και την ευκολη λυση...

cuntface
27-06-12, 17:41
αεροβικη+διατροφη +πρασινο τσαι ΚΑΙ CLA(αν επιμενης να βαλεις συμπληρωμα)

redgeo
27-06-12, 18:50
αυτα τα ξερουμε. κοντα 5χρονια ασχολουμαι

Devil
27-06-12, 19:48
εχω ΟΕΡ κ θελω να το συνδιασω με τριαζολ κ ενα ακομα λιποδιαλυτη τι προτεινεται για θυροειδη η' ελεγ

χο κορτιζολης.

για cortisol τι ελεγες?

για T2 ειμαι αρνητικος.... δεν κανει πολλα και δεν αξιζει το ρισκο....


Tρεξιμο και διατροφη και αμα δεν εχεισ κρεας ασε την γραμμωση και την ευκολη λυση...

στην ενοτητα με τα συμπληρωματα ειμαστε....

amateur666
28-06-12, 14:24
11 oxo ειναι πολυ καλο απο οτι εχω διαβασει παντως για cuting ειδικα σε μεγαλες δoσεις εκτος οτι σ ριχνει την κορτιζολη σ δινει κ ενα λοοκ σκληραδας..αλλα θελει υψηλες δοσολογιες πανω απο 450 mg..

Dimitrios
28-06-12, 14:40
11 oxo ειναι πολυ καλο απο οτι εχω διαβασει παντως για cuting ειδικα σε μεγαλες δoσεις εκτος οτι σ ριχνει την κορτιζολη σ δινει κ ενα λοοκ σκληραδας..αλλα θελει υψηλες δοσολογιες πανω απο 450 mg..

Νομίζω αυτό δεν υπάρχει...

deluxe
28-06-12, 18:15
για T2 ειμαι αρνητικος.... δεν κανει πολλα και δεν αξιζει το ρισκο....



Μπορεις να εξηγησεις αυτο με το Τ2; Ολοενα και περισσοτερα ατομα ειναι αρνητικα στην ληψη T2. Λογικα αναφερεσαι και στο 3'3, εκτος απο το 3'5, ετσι;

Παρατησω οτι και σχεδον ολοι οι λιποδιαλυτες που ειχαν T, στις νεες εκδοσεις τους δεν εχουν. Τι συμβαινει; Ποια προβληματα μπορει να προκυψουν; Εχει ακουστει ποτε κατι;

Εγω γενικα παντα ψαχνω λιποδιαλυτη με T, τωρα παιρνω alpha t2 και μετα θα παρω το lipo6 black με την εκδοση 3'5. Να ειναι τα τελευταια μου; Ποιες ουσιες πιστευεις οτι λειτουργουν χωρις επιπτωσεις;

redgeo
28-06-12, 19:20
για cortisol τι ελεγες?

για T2 ειμαι αρνητικος.... δεν κανει πολλα και δεν αξιζει το ρισκο....



στην ενοτητα με τα συμπληρωματα ειμαστε....

για κορτιζολη λεω λιαν εξτριμ η' λιαν φξ, κ για θυροειδη ελεγα τ2εξτριμ της σαν.

redgeo
28-06-12, 19:26
11 oxo ειναι πολυ καλο απο οτι εχω διαβασει παντως για cuting ειδικα σε μεγαλες δoσεις εκτος οτι σ ριχνει την κορτιζολη σ δινει κ ενα λοοκ σκληραδας..αλλα θελει υψηλες δοσολογιες πανω απο 450 mg..

φιλε δε το βρισκω γιατι μονο απο ελλαδα ψωνιζω, αμα ηταν για προρμονες θα εμπαινα κανονικα αας,απλα δεν παιζουν φραγκα φετος κ θελω να παω με συμπληρωματα. εχω 12% κ θελω να παω 10-8%.

amateur666
28-06-12, 20:54
Νομίζω αυτό δεν υπάρχει...

εγω γτ τ βρισκω ακομα απο αμερικη?! :unsure:

GeoDask
28-06-12, 21:06
φιλε δε το βρισκω γιατι μονο απο ελλαδα ψωνιζω, αμα ηταν για προρμονες θα εμπαινα κανονικα αας,απλα δεν παιζουν φραγκα φετος κ θελω να παω με συμπληρωματα. εχω 12% κ θελω να παω 10-8%.

Γιατί θες να κατέβεις σε αγώνες ;

COBRA_STYLE
28-06-12, 22:14
Νομίζω αυτό δεν υπάρχει...

υπαρχουν πολλοι κλωνοι του,βρισκεις ευκολα.Το θεμα ειναι οτι θες μπολικα μπουκαλια για να κανεις δουλεια.

Επισης αμα το πας ψηλα και για καιρο,δλδ 600mg+ θα εχεις καταπιεση και χρειαζεσαι αποθεραπεια μετα.

amateur666
28-06-12, 23:56
υπαρχουν πολλοι κλωνοι του,βρισκεις ευκολα.Το θεμα ειναι οτι θες μπολικα μπουκαλια για να κανεις δουλεια.

Επισης αμα το πας ψηλα και για καιρο,δλδ 600mg+ θα εχεις καταπιεση και χρειαζεσαι αποθεραπεια μετα.

ειναι ο μονοσ λογοσ που δεν τ εχω δοκιμασει γτ θελει μπολικα χρηματα γ να δεις μια μικρη διαφορα στο τελος

redgeo
29-06-12, 06:00
Γιατί θες να κατέβεις σε αγώνες ;

οχι για παρτη μου, αγωνες θες κατω απο 5% κ δεν πας με συμπληρωματα να ξερουμε κ τι λεμε.

redgeo
29-06-12, 06:02
υπαρχουν πολλοι κλωνοι του,βρισκεις ευκολα.Το θεμα ειναι οτι θες μπολικα μπουκαλια για να κανεις δουλεια.

Επισης αμα το πας ψηλα και για καιρο,δλδ 600mg+ θα εχεις καταπιεση και χρειαζεσαι αποθεραπεια μετα.

δηλαδη ποιο κλωνο μπορω να βρω απο ελλαδα κ ποσο θα φτασει το κοστος.

Devil
29-06-12, 09:23
11 oxo ειναι πολυ καλο απο οτι εχω διαβασει παντως για cuting ειδικα σε μεγαλες δoσεις εκτος οτι σ ριχνει την κορτιζολη σ δινει κ ενα λοοκ σκληραδας..αλλα θελει υψηλες δοσολογιες πανω απο 450 mg..


Νομίζω αυτό δεν υπάρχει...

υπαρχει το 11 keto..... δες εδω....
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?17771-11-KT-Spray-%28Prototype-Nutrition%29&highlight=keto


Μπορεις να εξηγησεις αυτο με το Τ2; Ολοενα και περισσοτερα ατομα ειναι αρνητικα στην ληψη T2. Λογικα αναφερεσαι και στο 3'3, εκτος απο το 3'5, ετσι;

Παρατησω οτι και σχεδον ολοι οι λιποδιαλυτες που ειχαν T, στις νεες εκδοσεις τους δεν εχουν. Τι συμβαινει; Ποια προβληματα μπορει να προκυψουν; Εχει ακουστει ποτε κατι;

Εγω γενικα παντα ψαχνω λιποδιαλυτη με T, τωρα παιρνω alpha t2 και μετα θα παρω το lipo6 black με την εκδοση 3'5. Να ειναι τα τελευταια μου; Ποιες ουσιες πιστευεις οτι λειτουργουν χωρις επιπτωσεις;

το 3,5... ειναι suppresive..... και τα 2... 3,3 και 3,5 εχουν πολυ μικρη δραση σε σχεση με το ρισκο που παιρνεις.... σε καποιο site ειχαν γραψει για μικροτερο απο το 3% δραση σε σχεση με τη Τ4...... πραγμα που το κανει αχρηστο....

δεν νομιζω οτι ειναι απαραιτητο κανεις να παιξει με τον θυροειδη για κανενα λογο..... ειδικα οταν μπορει να χρησιμοποιησει stimulants οπως dmaa,yohimbine, caffeine κτλ κτλ.... και αυτα σκετα με καλη διατροφη μια χαρα λειτουργουν και με λιγοτερες παρενεργειες στον θυροειδη....


για κορτιζολη λεω λιαν εξτριμ η' λιαν φξ, κ για θυροειδη ελεγα τ2εξτριμ της σαν.

πηγαινε καλητερα για leanxtreme... thn AX δεν την εμπιστευομαι και τοσο.....

T2 γενικοτερα δεν μου αρεσει.... δεν την προτεινω...

καλο στακ για γραμμωση ειναι anticortisol + stims (αυτα που εγραψα απο πανω...)

COBRA_STYLE
29-06-12, 11:32
δηλαδη ποιο κλωνο μπορω να βρω απο ελλαδα κ ποσο θα φτασει το κοστος.

δε θα το βρεις ελλαδα,Αμερικη-Αγγλια.

amateur666
29-06-12, 15:04
υπαρχει το 11 keto..... δες εδω....
http://forum.bodybuilding.gr/showthr...highlight=keto

αυτο μ τ σπαει γτ πρεπει να ψεκαζομε :P :green: :turtle:

redgeo
29-06-12, 19:41
υπαρχει το 11 keto..... δες εδω....
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?17771-11-KT-Spray-%28Prototype-Nutrition%29&highlight=keto



το 3,5... ειναι suppresive..... και τα 2... 3,3 και 3,5 εχουν πολυ μικρη δραση σε σχεση με το ρισκο που παιρνεις.... σε καποιο site ειχαν γραψει για μικροτερο απο το 3% δραση σε σχεση με τη Τ4...... πραγμα που το κανει αχρηστο....

δεν νομιζω οτι ειναι απαραιτητο κανεις να παιξει με τον θυροειδη για κανενα λογο..... ειδικα οταν μπορει να χρησιμοποιησει stimulants οπως dmaa,yohimbine, caffeine κτλ κτλ.... και αυτα σκετα με καλη διατροφη μια χαρα λειτουργουν και με λιγοτερες παρενεργειες στον θυροειδη....



πηγαινε καλητερα για leanxtreme... thn AX δεν την εμπιστευομαι και τοσο.....

T2 γενικοτερα δεν μου αρεσει.... δεν την προτεινω...

καλο στακ για γραμμωση ειναι anticortisol + stims (αυτα που εγραψα απο πανω...)
για αντιοιστρογονο τριαζολ η' ρεβερσιτολ v2; test booster κ daa μπορω να τρεξω παραλληλα με υποθερμιδικη διατροφη κ 1-2 υδατανθρακωσεις την βδομαδα θα δουλεψουν η' τζαμπα τα λεφτα.

Devil
29-06-12, 22:51
αυτο μ τ σπαει γτ πρεπει να ψεκαζομε :P :green: :turtle:

αυξανει την βιοδιαθεσιμοτητα ομως...;)


για αντιοιστρογονο τριαζολ η' ρεβερσιτολ v2; test booster κ daa μπορω να τρεξω παραλληλα με υποθερμιδικη διατροφη κ 1-2 υδατανθρακωσεις την βδομαδα θα δουλεψουν η' τζαμπα τα λεφτα.

αφου ετοιμαζεις ολοκληρη ιστορια..... γιατι δεν παιρνεις για ΑΙ το erase που δρα σαν αντι-κορτιζολ... λιγο πολυ 2 σε 1 να γλυτωσεις και λεφτα....

το daa ειναι testbooster... και ισως το μοναδικο που σου δινει μια Χ αυξηση σε τεστο....

redgeo
30-06-12, 07:27
αυξανει την βιοδιαθεσιμοτητα ομως...;)



αφου ετοιμαζεις ολοκληρη ιστορια..... γιατι δεν παιρνεις για ΑΙ το erase που δρα σαν αντι-κορτιζολ... λιγο πολυ 2 σε 1 να γλυτωσεις και λεφτα....

το daa ειναι testbooster... και ισως το μοναδικο που σου δινει μια Χ αυξηση σε τεστο....

το erase δεν το βρισκω απο ελλαδα κ δεν παραγγελνω απο εξω, εν το μεταξυ δευτερα θελω να τα ξεκινησω. ελεγα daa με activate k triazol, αλλα ψηνομαι κ για ρεβερσιτολ με αναλογο στακ απλα δεν ξερω κατα ποσο θα δουλεψοθν με διαιτα. παντως σε ξενα φορουμ προτεινουν πολυ xfactor με lean xtreme k triazol, για κοψιμο το εχει δοκιμασει καποιος σε περιοδο διαιτας γιατι σε περιοδο ογκου ξερω οτι δουλευει το ξφακτορ.

amateur666
30-06-12, 14:16
παιδια γ να μν ανοιγω αλλο τοπικ..λοιπον για τ οιστρογονα erase ή 6 bromo 3ερω οτι τ ενα ειναι steroidal ενω τ αλλο φυσικο...πιο να προτιμησω?:unsure:
βασικα erase εχω δει πολυ καλα ρεβιου αλλα τ θεμα ειναι οτι η αμερικανοι ολα καλα τ βλεπουν :P..

amateur666
30-06-12, 14:33
ή τ Novedex XT σε συνδυασμο με lean xtreme..

COBRA_STYLE
30-06-12, 15:05
εννοειται Novedex+LX.Πολυ καλος συνδυασμος φαινεται.

amateur666
30-06-12, 15:16
η βλακεια ειναι οτι απο λιονταρι βρισκω ενα κουτι Novedex XT (ενω χρειαζομαι 2 γ 4 καπς τη μερα) κ κανενα lean xtr διαθεσιμο κ απο ενα αλλο καταστημα απο ελλαδα π ψωνιζω τ lean xtr δεν τ εχει ιν στοκ :(..

COBRA_STYLE
30-06-12, 15:18
εχει ΑΤD στο λιονταρι...αυτο θες ουσιαστικα.Παρτα ολα απο κει.

Στο ATD θες 2-3(max) καπς τη μερα.25mg η μια.Οχι παραπανω.

amateur666
30-06-12, 15:45
ναι αυτο ειναι τ main incredient τ novεdex xt..τ θεμα ειναι τ αλλα 2 συστατικα τ ρολο βαρανε στο novεdex xt κ αν πρεπει αφου τελειωσω τ atd ή τ novedex xt αν θα πρεπει να κανω κ ενα pct με daa :unsure

COBRA_STYLE
30-06-12, 16:15
pct με daa?:unsure:Τσαμπα τα λεφτα σου.

Εξαλλου,δεν χρειαζεσαι pct μετα απο αυτο.Θα σου ριξει τα οιστρογονα και θα σου αυξησει την τεστο,οπου μετα το τελος θα επιστρεψει παλι στα φυσιολογικα.
Δεν εχω δει και πουθενα αναφορα για pct μετα απο atd.

amateur666
30-06-12, 16:26
ok!..θα συνδυασω τ atd μαζι με βιτμινη c 2000mg τη μερα + green tea που βοηθανε ως ενα βαθμο στη μειωση τησ κορτιζολης(γτ lean xtr δεν υπαρχει)..γτ εχω πεσει πολυ σε θεμιδεσ τελευταια..ty man!:thumbup:..

p.s. τ atd εχει μαχιμουμ χρησης 8 εβδομαδες ή τσού?..:unsure:

Devil
30-06-12, 17:24
το erase δεν το βρισκω απο ελλαδα κ δεν παραγγελνω απο εξω, εν το μεταξυ δευτερα θελω να τα ξεκινησω. ελεγα daa με activate k triazol, αλλα ψηνομαι κ για ρεβερσιτολ με αναλογο στακ απλα δεν ξερω κατα ποσο θα δουλεψοθν με διαιτα. παντως σε ξενα φορουμ προτεινουν πολυ xfactor με lean xtreme k triazol, για κοψιμο το εχει δοκιμασει καποιος σε περιοδο διαιτας γιατι σε περιοδο ογκου ξερω οτι δουλευει το ξφακτορ.

daa με triazol νομιζω ειναι αρκετα....

το reversitol ποιο απο τα 2 λες? το ενα θυμαμαι ειχε blend μεσα ATD+6bromo.... το οποιο δεν ειναι και οτι καλητερο να παιρνεις ΑΙ σε αγνωστες δοσεις...

μια χαρα δουλευει με διαιτα ΑΙ + daa... αμα τα παρεις πιστευω οτι αξιζει καλητερα σε cutting παρα σε bulking... γιατι εκει εχεις ελειψη ενεργειας... οποτε θα δωσουν ενα χερακι εμεσα....

το xfactor ''λενε'' οτι δουλευει καλα σε περιοδους cutting... προσωπικα δεν το εχω χρησιμοποιησει σε cutting... οποτε δεν μπορω να σου πω...

βασικα αφου πας να δωσεις λεφτα για τετοιο στακ.... καλητερα να πας στην κλασσικη συνταγη....
δλδ..... ενα testbooster + AI + anticortisol....

για testbooster... testforce2... η' κατι αλλο με βαση το daa...
για ΑΙ.... θα ελεγα formestane η' erase..... αλλα αν δεν μπορεις να τα βρεις ελλαδα πηγαινε σε κατι αλλο.... δεν ξερω τι μπορεις να βρεις ελλαδα?
για anticortisol.... reduce xt... λογο του οτι ειναι πιο φτηνο απο τα αλλα... αν και προσωπικα θα πηγαινα σε transdermal....

Devil
30-06-12, 17:26
εχει ΑΤD στο λιονταρι...αυτο θες ουσιαστικα.Παρτα ολα απο κει.

Στο ATD θες 2-3(max) καπς τη μερα.25mg η μια.Οχι παραπανω.

νταξ αν και στα 25 αντε μαξ 50μγ θα ειναι καλα.... βασικα εξαρταται και απο το ατομο.... αλλοι νιωθουν σκ@τα με μονο 25μγ.... οποτε θελει λιγο προσοχη στις δοσεις...

amateur666
30-06-12, 18:54
νταξ αν και στα 25 αντε μαξ 50μγ θα ειναι καλα.... βασικα εξαρταται και απο το ατομο.... αλλοι νιωθουν σκ@τα με μονο 25μγ.... οποτε θελει λιγο προσοχη στις δοσεις...

μεγιστο χρησης ειναι 8 εβδομαδες????:unsure: κ κατι αλλο εχω διαβασει ρεβιους γ libido loss στα 75mg γι αυτο ρωτησα προηγουμενως γ pct..

COBRA_STYLE
30-06-12, 18:57
Δεν υπαρχει κατι στανταρ,αλλα συνηθως αυτα παιζουνε 4-8weeks(max) και καλο θα ειναι να μεινεις σε αυτο.

Το οτι ειχαν καποιοι θεμα με libido στα 75mg ηταν λογω μεγαλης μειωσης των οιστρογονων.Ειναι ενα side αυτο οταν τα καταπιεσεις πολυ.

redgeo
01-07-12, 08:13
daa με triazol νομιζω ειναι αρκετα....

το reversitol ποιο απο τα 2 λες? το ενα θυμαμαι ειχε blend μεσα ATD+6bromo.... το οποιο δεν ειναι και οτι καλητερο να παιρνεις ΑΙ σε αγνωστες δοσεις...

μια χαρα δουλευει με διαιτα ΑΙ + daa... αμα τα παρεις πιστευω οτι αξιζει καλητερα σε cutting παρα σε bulking... γιατι εκει εχεις ελειψη ενεργειας... οποτε θα δωσουν ενα χερακι εμεσα....

το xfactor ''λενε'' οτι δουλευει καλα σε περιοδους cutting... προσωπικα δεν το εχω χρησιμοποιησει σε cutting... οποτε δεν μπορω να σου πω...

βασικα αφου πας να δωσεις λεφτα για τετοιο στακ.... καλητερα να πας στην κλασσικη συνταγη....
δλδ..... ενα testbooster + AI + anticortisol....

για testbooster... testforce2... η' κατι αλλο με βαση το daa...
για ΑΙ.... θα ελεγα formestane η' erase..... αλλα αν δεν μπορεις να τα βρεις ελλαδα πηγαινε σε κατι αλλο.... δεν ξερω τι μπορεις να βρεις ελλαδα?
για anticortisol.... reduce xt... λογο του οτι ειναι πιο φτηνο απο τα αλλα... αν και προσωπικα θα πηγαινα σε transdermal....
το ρεβερσιτολ το v2 λεω μαζι με το τριαζολ τα θεωρω οτι καλυτερο απο ελλαδα. ως δευτερες επιλογες πιστευω ειναι το ah-d [bpi], clomid [ams], κ μερικα ΑΙ της lg που δεν την εχω σε πολλη υποληψη σαν εταιρεια. για κορτιζ αναγκαστικα παμε σε lx αλλα εξεταζω κ το dcp [genomyx]. τωρα κ εγω αναμεσα σε test force κ activate ειμαι για test booster. το transdemal, απο που το βρισκεις γιατι δεν το ειδα στο λιονταρι.

redgeo
01-07-12, 08:36
daa με triazol νομιζω ειναι αρκετα....

το reversitol ποιο απο τα 2 λες? το ενα θυμαμαι ειχε blend μεσα ATD+6bromo.... το οποιο δεν ειναι και οτι καλητερο να παιρνεις ΑΙ σε αγνωστες δοσεις...

μια χαρα δουλευει με διαιτα ΑΙ + daa... αμα τα παρεις πιστευω οτι αξιζει καλητερα σε cutting παρα σε bulking... γιατι εκει εχεις ελειψη ενεργειας... οποτε θα δωσουν ενα χερακι εμεσα....

το xfactor ''λενε'' οτι δουλευει καλα σε περιοδους cutting... προσωπικα δεν το εχω χρησιμοποιησει σε cutting... οποτε δεν μπορω να σου πω...

βασικα αφου πας να δωσεις λεφτα για τετοιο στακ.... καλητερα να πας στην κλασσικη συνταγη....
δλδ..... ενα testbooster + AI + anticortisol....

για testbooster... testforce2... η' κατι αλλο με βαση το daa...
για ΑΙ.... θα ελεγα formestane η' erase..... αλλα αν δεν μπορεις να τα βρεις ελλαδα πηγαινε σε κατι αλλο.... δεν ξερω τι μπορεις να βρεις ελλαδα?
για anticortisol.... reduce xt... λογο του οτι ειναι πιο φτηνο απο τα αλλα... αν και προσωπικα θα πηγαινα σε transdermal....
το prometheus πως το βλεπεις αντι για test force μιας κ εχει φοσκολιν κ αλφα λιποικο που βοηθανε σε διαιτες, αλλα παντα για πριν την προπ γιατι πρωι δεν βγαινει με τιποτα λογω αναποδου ωραριου. η' μαζευεται πολυ φοσκολιν μαζι με το lean xtreme κ θα εχω προβλημα?

amateur666
01-07-12, 14:01
τ λεαν χτρεμε κ να θες να τ παρεισ δεν νομιζω νατ βρεισ ευκολα σε 3 μαγαζια οπου ψωνιζω ειναι out of stock :(

redgeo
01-07-12, 18:59
τ λεαν χτρεμε κ να θες να τ παρεισ δεν νομιζω νατ βρεισ ευκολα σε 3 μαγαζια οπου ψωνιζω ειναι out of stock :(

εγω απο τον ηρακλη ηθελα να το παρω αλλα βλεπω του εχει τελειωσει, το εχω βρει απο ενα αλλο ιντερνετιακο μαγαζι αλλα ειμαι λιγο επιφυλακτικος γιατι 2 φορες που εχω παρει τηλ το σηκωνει ενας αλλοδαπος κ δε μπορω να συννενοηθω. δεν ξερω αν μπορω να αναφερω το ονομα για λογους διαφημισης,