PDA

Επιστροφή στο Forum : Επιλογη - Συγκριση Πρωτεινων



Bone
29-06-12, 03:53
Καλησπερα, θελω να αγορασω μια protein powder αλλα δν μπορω να διαλεξω..
Ειμαι αναμεσα στην κλασικη whey τησ ΟΝ, στην combat της MP και στην elite whey της dymatize.
θα ηθελα αν γινετε να μ πειτε ποια θα επιλεγατε στην θεση μ και γιατι.ευχαριστω!

Bone
29-06-12, 17:51
κανεις?

DimitrisT
29-06-12, 20:04
Καλησπερα, θελω να αγορασω μια protein powder αλλα δν μπορω να διαλεξω..
Ειμαι αναμεσα στην κλασικη whey τησ ΟΝ, στην combat της MP και στην elite whey της dymatize.
θα ηθελα αν γινετε να μ πειτε ποια θα επιλεγατε στην θεση μ και γιατι.ευχαριστω!

Η οποια ειναι;

Bone
30-06-12, 01:20
Η οποια ειναι;

χμμ,λοιπον ειμαι 17χρονων,65 κιλα,1,70 υψος
Δεν θελω αυξηση βαρους αλλα να μεινω εκει π ειμαι.δλδ να χαλω λιπος κ να μεγαλωσω τους μυς.

kokolakis
30-06-12, 02:14
τους μυς δεν θα τους μεγαλωσει το συμπληρωμα αλλα το μπολικο φαγακι και κιλα θα βαλεις....

παρε την πιο φθηνή...

DimitrisT
30-06-12, 10:54
Αφου δε θες αυξηση βαρους να επιλεξεις μια καθαρη χωρις υδατανθρακες (και οι 3 που αναφερεις ειναι καθαρες, οποτε διαλεξε οποια θελεις, θεμα τιμης και γευσης ειναι).
Να ξερεις οτι ειναι φαγητο (συμπληρωμα) δεν ειναι κατι μαγικο που θα σε κανει να φτιαξεις μυς. Δηλαδη τι τρως ενα γιαουρτακι τι μια δοση απο την πρωτεινη ειναι το ιδιο πραγμα (απλα με το συμπληρωμα ''γλιτωνεις'' 40-50 θερμιδες γιατι το γιαουρτι εχει και λιγους υδατανθρακες ενω το πρωτο εχει ελαχιστους).
Για να αυξησεις τη μυικη σου μαζα ρολο παιζει η συνολικη διατροφη και οχι ενα συμπληρωμα.

panakos
30-06-12, 11:06
και η γκολντ και η ελιτε ειναι κορυφαιες πρωτεινες!καθαρες ειναι οποτε ειναι σχεοδν το ιδιο!!!
τωρα για την μπαλκ εγω δεν εχω δοκιμασει!απο παιδια ομως που την εχουν παρει εχω διαβασει καλα σχολια...

αν δεν εχεις οικονομικο προβλημα για μενα παρε την γκολντ!
αν υπαρχει οικονομικο θεμα παρε την πιο φθηνη οπως ειπαν τα παιδια!
αλλα διατροφη και γυμναστικη θα σε βοηθησουν στους σχτοχους που εσυ θετεις!!:thumbup:

καλως ηρθες!:welcome:

Bone
01-07-12, 01:30
Ευχαριστω πολυ

Michaelangelo
01-07-12, 01:38
Καλησπερα, θελω να αγορασω μια protein powder αλλα δν μπορω να διαλεξω..
Ειμαι αναμεσα στην κλασικη whey τησ ΟΝ, στην combat της MP και στην elite whey της dymatize.
θα ηθελα αν γινετε να μ πειτε ποια θα επιλεγατε στην θεση μ και γιατι.ευχαριστω!

ON - Dymatize - MP