PDA

Επιστροφή στο Forum : Χρειαζομαι μια βοηθεια / γνωμες.



pwndatass
29-06-12, 23:26
Γεια σας. Ειμαι αδυνατος 19χρονος 55 κιλα με υψος 1.70! Γυμναζομαι 4 φορες την βδομαδα και τρωω καθημερινα 4-6 γευματα την ημερα. Θελω να κανω δυνατα τα χερια μου και συγκρεκριμενα ->(biceps/triceps/arms/hand)
Αυτα ειναι τα συμπληρωματα που μου προτειναν οι φιλοι μου
Serious mass (5kg)
Mutant mass (7kg)

(Θελω να φτασω 65 κιλα περιπου χωρις να βαλω κοιλια..... το θεμα ειναι αμα αυτα απο τα παραπανω μου δωσουν κοιλια ...). Τι προτεινετε?
Ακομη,σκεφτομαι να παρω καθαρη πρωτεινη και κρεατινη. Τι λετε? Θελω γνωμες.
Παρακατω ειναι οι εικονες απο τα χερια μου και 1 απο σωμα μου..

links:
i.imgur.com/NIDm7.jpg
i.imgur.com/gcD6x.jpg
i.imgur.com/PBTm2.jpg
i.imgur.com/afYqQ.jpg

Υ.Σ Δεν ειμαι εμπειρος με ολα αυτα οποτε καθε βοηθεια ειναι ΔΕΚΤΗ!
Ευχαριστω για τον χρονο σας!

Andreas C.
30-06-12, 02:15
Φίλε καλώς ήρθες στο φόρουμ :welcome:

Πέρνα αν δεν σου κάνει κόπο από την ενότητα νέα μέλη να συστηθείς στα υπόλοιπα μέλη του φόρουμ :toast:

Άνοιξε ένα καινούργιο θέμα στην ενότητα με τις διατροφές πόσταρε εκεί την διατροφή που κανεις και τα παιδιά εκεί θα σε βοηθήσουν να την φτιάξεις για τον σκοπό που την θέλεις :thumbup:

Στο λέω να το κάνεις αυτό γιατί αν ήταν εντάξει η διατροφή σου θα έβαζες κιλά!

Αφιέρωσε και λίγη ώρα να διαβάσεις αυτό το άθρο θα σε βοηθήσει πολύ Διατροφη για αρχαριους και οχι μονο... (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?5923-%CE_%CE%B9%CE%B1%CF_%CF_%CE%BF%CF_%CE%B7-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B1%CF_%CF_%CE%B1%CF_%CE%B9%CE%BF%CF_%CF_-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%BF%CF_%CE%B9-%CE%BC%CE%BF%CE%BD%CE%BF...) :toast:

morbit_killer
30-06-12, 13:21
Γεια σας. Ειμαι αδυνατος 19χρονος 55 κιλα με υψος 1.70! Γυμναζομαι 4 φορες την βδομαδα και τρωω καθημερινα 4-6 γευματα την ημερα. Θελω να κανω δυνατα τα χερια μου και συγκρεκριμενα ->(biceps/triceps/arms/hand)
Αυτα ειναι τα συμπληρωματα που μου προτειναν οι φιλοι μου
Serious mass (5kg)
Mutant mass (7kg)

(Θελω να φτασω 65 κιλα περιπου χωρις να βαλω κοιλια..... το θεμα ειναι αμα αυτα απο τα παραπανω μου δωσουν κοιλια ...). Τι προτεινετε?
Ακομη,σκεφτομαι να παρω καθαρη πρωτεινη και κρεατινη. Τι λετε? Θελω γνωμες.
Παρακατω ειναι οι εικονες απο τα χερια μου και 1 απο σωμα μου..

links:
i.imgur.com/NIDm7.jpg
i.imgur.com/gcD6x.jpg
i.imgur.com/PBTm2.jpg
i.imgur.com/afYqQ.jpg

Υ.Σ Δεν ειμαι εμπειρος με ολα αυτα οποτε καθε βοηθεια ειναι ΔΕΚΤΗ!
Ευχαριστω για τον χρονο σας!

τα παραπάνω που αναφέρεις είναι πρωτεϊνες όγκου που σημαίνει ότι περιέχουν υδατάνθρακα , άρα λίπος είναι επόμενο να πάρεις κάποια κιλά λίπους μαζί με μυϊκά σου πρωτείνω ένα καλό νιτρικό όπως το mutant Range και μία υψηλής περιεκτικότητας πρωτεϊνη