PDA

Επιστροφή στο Forum : Παιδιά για να κάνω χρήση χρειάζεται να με δει κάποιος γιατρός ?



pitsiix
01-07-12, 00:42
για σας έχω πάρει εδώ και 3 μέρες το cell rush τις efx το θέμα είναι και αγχώνομαι λιγάκι αν χρειάζεται να έχω εξετάσεις από γιατρό για να το πάρω , θέλω ανάλυση του θέματος για να καταλάβω τι ακριβώς γίνετε , ευχαριστώ

DimitrisT
01-07-12, 11:47
Δεν χρειαζεται, αλλα για να σου φυγει το αγχος καλυτερα να πας να ρωτησεις για να ησυχασεις.

pitsiix
01-07-12, 12:26
αυτό ακριβώς λέω να πάω να κάνω εξετάσεις αίματο ktlp για να είμαι καλυμμένος , αλλα αφού δεν χρειάζεται κιόλας εντάξει:)

panakos
01-07-12, 12:36
αδερφε καλο ειναι να κανεις μια φορα τον χρονο εξετασεις αιματος!
δεν εχει λογο με το αν παιρνεις συμπληρωματα η οχι!για δικο σου καλο ειναι!:thumbup:

amateur666
01-07-12, 14:03
αδερφε καλο ειναι να κανεις μια φορα τον χρονο εξετασεις αιματος!
δεν εχει λογο με το αν παιρνεις συμπληρωματα η οχι!για δικο σου καλο ειναι!:thumbup:

:thumbup: συμφωνω προληπτικες εξετασεις μια φορα τ χρονο καλο ειναι να γινονται :thumbup:

pitsiix
01-07-12, 14:27
έχω σκοπό να πάω να κάνω αλλα σε 10 μέρες αλλα λέω μήπως πρώτα πρέπει να κάνω και μετά να το πάρω δηλαδή αν αλλάζει κάτι στον οργανισμό ktlp

amateur666
01-07-12, 14:37
μπα παρε κ κανε γ να σ φυγει κ η ιδεα οταν θα βγουν οι εξετασεις..αφου θα εισαι ον κ θ σε βγαλουν νορμαλ

pitsiix
01-07-12, 14:40
ξέρω δεν έχω πρόβλημα ασχολούμαι με πυγμαχία 3 χρονια αγώνες ktlp αλλα ποτε δεν πήγα για εξετάσεις αίματος ktlp :)
αλλα ξέρεις τώρα πως είναι αν δεν είσαι σίγουρος για κάτι κανεις σενάρια με το μυαλό σου και δεν ησυχάζεις