PDA

Επιστροφή στο Forum : Βάδην



kostas21
20-07-08, 13:38
γεια σας παιδιά.

παίζω handball και κάνω πρωταθλητισμό.αυτήν την περίοδο κάνω διακοπές αλλά δεν θέλω να χάσω την φόρμα μου γι αυτό κάνω χαλαρό τρέξιμο.δοκίμασα τρέξιμο αλλα νιώθω πόνο στο γόναρο γι αυτο ειμαι σε πιο χαλαρούς ρυθμούς.Για πόση ώρα πιστέυετε οτι πρεπει να κανω χαλαρό τρέξιμο???? :help: :help:

stavro
20-07-08, 19:18
καθολου :idea: :idea:
αλωστε σε διακοπες εισαι φιλε μου ξεκουρασου οσο μπορεις γιαυτο ειναι οι διακοπες και αν δεν ειναι τιποτα σοβαρο θα αναρωσει και το γονατο διαφορετικα αφου ασχολεισαι με πρωταθλητισμο σιγουρα θα υπαρχει κοντα σου καποιος αθληιατρος για να σουπει τι θα κανεις αν συνεχιστει το προβλημα

giannis64
20-07-08, 19:30
φιλε μου δεν ξερω που τρεχεις αλλα εαν τρεχεις σε ασφαλτο η σκληρο χωματοδρομο τοτε κανεις εγκλημα. γιαυτο σε πονεσε το γονατο. αν θες να κανεις αεροβια στης διακοπες σου ντε και καλα προσπαθησε το γρηγορο περπατημα στην αμμο! :bodybuilder1:

giannis64
20-07-08, 19:36
επισης θελω να σου πω πως αφου ασχολησε επαγκελματικα θα πρεπει να ξερεις πως πρεπει καποιο χρονικο διαστημα μεσα στην σεζον να ξεκουραστεις. θελεις δεν θελεις,και πριν ξεκηνησει το προταθλαμα να μπεις σε προγραμα προετημασιας. αν δεν το κανεις τοτε να εισαι σιγουρος οτι μεσα στην σεζον θα καεις!!(αν ασχολησε επαγκελματικα σιγουρα και η προπονησεις σου στην σεζον ειναι απο προπονητη).

_kwstas_
27-01-09, 20:50
επειδη εκανα πρωταθλητισμο και επι 4 χρονια ετρεχα 4-5 χιλιομετρα την ημερα γρηγορο τρεξιμο με ενα διαλιμα 1 λεπτου στα 2 χιλιομετρα. :wcourt: σου απανταω μετα απο μηνες και ισως να μην σε ενδιαφερει αλλα να το ξερεις για τις επομενες διακοπες!!!