PDA

Επιστροφή στο Forum : Ερωτησεις για πρωτεινες



kostasrimis
10-07-12, 13:08
Gia sas pedes einai to proto m post sto forum! Eimai 18 xronon kai asxoloume me tn a8litismo apo ta 6. Apofasisa oti 8elw na asxoli8o me to soma m kai 8elw na to tonoso. Arxika to body fat m einai sto 14,6 %. Einai ali8ia oti gia na fanoun oi kiliaki prepei na exw katw apo 12%? Episis exw lepto soma (analogies montelou 1.83 ipsos, ktl) kai dn 8elw na fouskoso, 8elw na kanw ena lepto gramomeno soma me kiliakous akrivos opos ta montela. Gia kanena logo dn 8elw na fouskoso. Exw akousi oti i proteinies orou galaktos einai poli kales kai oti voi8oun stin anaplasi mion eno au3anoun ton metavolismo otan fisika dn exoun polous idatan8rakes (lipi) praktika milame gia ipsilis periektikotitas whey protein.Paralila omws exw akousi oti fouskounoun kiolas. 8a i8elw na 3erw tn gnomi sas , ti 8a m protinate apo proteines kai ti apo ola isxii. Episis ti na apofigw gia na mn fouskoso eno paralila gramono. Telos dn 3erw akrivos an to post einai sto sosto section gt dn afora mono ta skevasmata opote ligo epiikia ^^ :D

kokolakis
10-07-12, 13:10
κανε εντιτ και γραψε το στα ελληνικα προλαβαινεις...

δεν θα τρως τπτ για κανα μηνα, για τα υπολοιπα ρωτα τον ψινακη....

panakos
10-07-12, 13:21
φιλε μου δνε χρειαζεσαι πρωτεινη...
κατσε γυμνασου στογυμναστηριο και φτανει!
ασε τα συμπληρωματα

kostasrimis
10-07-12, 13:28
Συγγνώμη για τα αγγλικα δεν το πρόλαβα . Φίλε μ πανακο όταν γυμνάζομαι χάνω και μύες για αυτό ρωτώ για τις πρωτεΐνες. Και κοκολακις δεν είμαι gay σώμα θέλω να κάνω όχι να μην μπορώ να χωρέσω από την πόρτα .

panakos
10-07-12, 13:36
δεν διαφωνω οτι θελεις να κανεις σωμα φιλε μου!!
διατροφη κανεις ή οχι?

Andreas C.
10-07-12, 13:42
Φίλε καλώς ήρθες στο φόρουμ :welcome:

Αν δεν σου κάνει κόπο πέρνα από την ενότητα νέα μέλη (http://forum.bodybuilding.gr/forumdisplay.php?30-Νέα-Μέλη) να συστηθείς στα υπόλοιπα μέλη :toast:

Φίλε μου αν φουσκώνανε οι πρωτεΐνες εγώ δεν θα περνούσα από τον ισθμό τις κορίνθου :P :P :turtle: :turtle: :turtle:

Φτιάξε την διατροφή σου, στις προπόνησης σου δούλευε σκληρά και μην φοβάσαι ότι θα φούσκωσις και να το θέλεις δεν θα το καταφέρεις χωρίς να περάσουν αρκετά χρόνια :toast:

kostasrimis
10-07-12, 13:48
Σε ευχαριστώ Ανδρέα για τι βοήθεια κάτι ,τελευταίο από whey protein τι θα μ πρότεινες? Η να μην παρω ? Ειναι ενεργεια ρε γαμωτο...

panakos
10-07-12, 13:55
Ειναι ενεργεια ρε γαμωτο...

ενεργεια δινει ο υδατανθρακας οχι η πρωτεινη φιλος!;)

kostasrimis
10-07-12, 13:57
ο υδατάνθρακας εχει λίπος όμως....

Andreas C.
10-07-12, 13:58
Φίλε μου να δεις ανάλογος με την διατροφή σου! Αν δεν μπορείς να παίρνεις την πρωτεΐνη που θέλεις μόνο από την διατροφή σου πάρε μια για να την συμπληρώνεις :toast:

Edit: Διάβασε αυτό το άθρο θα σε βοηθήσει πολύ να μάθεις κάποια πράγματα

Διατροφη για αρχαριους και οχι μονο... (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?5923-Διατροφη-για-αρχαριους-και-οχι-μονο...&highlight=%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%86%CE%B7+%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%BF%CF%85%CF%82)

kostasrimis
10-07-12, 14:01
α οκ θα το κοιτάξω τότε και πάλι ευχαριστώ!!

Andreas C.
10-07-12, 14:09
Τίποτα φίλε μου και ότι χρειαστείς εδώ είμαστε :toast:

billy89
10-07-12, 14:21
ο υδατάνθρακας εχει λίπος όμως....

Ποιός ήρθε?:shock:

Fataoulas
10-07-12, 14:38
gay σώμα θέλω να κάνω όχι να μην μπορώ να χωρέσω από την πόρτα .


:lol:

:bowdown:


Θεος, respect :bowdown:

Φιλε, να'σαι καλα, μου εφτιαξες τη (φορτωμενη απο αγχος και στρες) μερα


:welcome:


Edit
Τωρα διαβασα καλυτερα το μυνημα. Απλα οπως το καταλαβα στην αρχη μου φανηκε αστειο.
Και μιας και το ειδα που εγραψες κατι, ΔΕΝ γινεται να γυμναζεσαι και να χανεις μυες