PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποια πρωτεινη να επιλέξω για αρχή!



axilleas zigelo
15-07-12, 18:32
Γειά σας, είμαι καινούργιο μέλος εδω. Γυμναζομαι 2χρονια και κατι χωρις να χρησιμοποιω συμπληρωματα..και έχω δει πολυ καλα αποτελεσματα.Βεβαια αποφάσισα να κάνω το επομενο βημα και να ξεκινησω να χρησιμοποιώ καποιο whey! Αναρωτιομουν μηπως μπορειτε να μου συστήσετε καποια η οποια να εχει περάσει καποιους ελεγχους..Δηλαδη οτι ειναι κατα καποιο τροπο ασφαλης για τον οργανισμο μου κλπ! σας ευχαριστω προκαταβολικα!

Stark
15-07-12, 18:46
reflex instant whey

panakos
15-07-12, 18:51
για μενα φιλος 3 ειναι η τοπ:
1.ελιτε
2.οπτιμουμ
3.ρεφλεξ

οποια και να παρεις ικανοποιημενος θα μεινεις!:thumbup:

axilleas zigelo
15-07-12, 18:54
χαιρομαι που βλεπω απηχηση! παιδια να κανω μια χαζη ερωτηση ισως.. ωραια τα whey που μου αναφερατε κλπ!μηπως ειναι και εγκεκριμενα απο καποιο οργανισμο για αυτα που προσφερουν αλλα και για την ασφαλεια τους κατα τη διαρκεια της χρησης?? σας ευχαριστω!

panakos
15-07-12, 19:26
νομιζω γνωστοποιηση απο τον εοφ εχουν!

Stark
15-07-12, 20:51
για τις εταιρειες οπως η ρεφλεξ και η CNP εχουν κανει ελεγχους και λενε πως οντως περιεχουν αυτα που λενε , απο κει και περα το θεμα το αν μια πρωτεινη ειναι καλη ειναι αντικειμενικο . Δε θα σου προκαλεσει τιποτα κακο μια πρωτεινη μη το φοβασαι σα συμπληρωμα .

kostasrimis
15-07-12, 21:03
Γειά σας, είμαι καινούργιο μέλος εδω. Γυμναζομαι 2χρονια και κατι χωρις να χρησιμοποιω συμπληρωματα..και έχω δει πολυ καλα αποτελεσματα.Βεβαια αποφάσισα να κάνω το επομενο βημα και να ξεκινησω να χρησιμοποιώ καποιο whey! Αναρωτιομουν μηπως μπορειτε να μου συστήσετε καποια η οποια να εχει περάσει καποιους ελεγχους..Δηλαδη οτι ειναι κατα καποιο τροπο ασφαλης για τον οργανισμο μου κλπ! σας ευχαριστω προκαταβολικα!

και εγω την instant whey της reflex εχω για αρχη(γευση chocolate αρκετα γευστικη οχι ομως τπτα το ιδιαιτερο). Ειναι αρκετα καλη και ευπεπτη ασε π την Βρήκα σε καταστημα βιολογικων π σημαινει οτι ειναι jet!! reflex με κλειστα ματια!

ginus
15-07-12, 21:31
αν εχεις ενοχες για το αν πρεπει να παρεις πρωτεινη μην παρεις
γιατι οτι και να σου συμβει μετα θα το ριξεις εκει...ασε που δεν θα μπορεις να υποστηριξεις την χρηση της σε αυτους που θα λενε οτι θα παρεις και θα πεθανεις...οπως ειπα καλυτερα οχι...ριξε λιγο διαβασμα και ξανασκεψου το
τωρα αν θες τοοοοοοοοοοσο πολυ να παρεις
παρε μια οποιαδηποτε απλα να εχει καλη ποσοτητα πρωτεινης και αμινοξεων..ετσι και αλλιως απο πρωτεινη σε πρωτεινη διαφορα δεν θα δεις