PDA

Επιστροφή στο Forum : Θα βοηθησει καθολου?



Billys51
27-08-12, 18:23
Καλησπερα παιδια!Κανω εδω και πολυ καιρο γυμναστικη και σε εντονο βαθμο μαλιστα..Εχω παρατηρησει καποιες διαφορες καθως εχω βελτιωσει την διατροφη μου και παρατηρω μια αυξηση στον ογκο μου απλα για καλυτερα αποτελεσματα σκεφτομουν να παρω καποιο συμπληρωματα κρεατινης ή πρωτεινης.. Τι με συμβουλευεται να παρω?Ποιο απο τα 2 θα μου φανει πιο χρησιμο και γιατι?Και επισης αν μπορειτε γινεται να μου προτεινεται το αναλογο το οποιο υπαρχει απο εδς στο e-shop ωστε να το κανω παραγγελια? Ευχαριστω πολυ;)

jackaction
27-08-12, 21:22
δωσε μας κανα στοιχειο παραπανω υψος βαρος ηλικια (δεν μαρεσει να γινομαι αδιακριτος:P)

nick_electro
28-08-12, 03:07
πάρε πρωτεΐνη και 2 γραμμάρια κρεατίνης την ημερα!

kokolakis
28-08-12, 03:57
πάρε πρωτεΐνη και 2 γραμμάρια κρεατίνης την ημερα!

γτ 2??

διαβασε φιλε τα αναλογα τοπικ να μαθεις τι ειναι το καθενα και μετα αγορασε το.... προτιμησε reflex αφου θα παρεις απο εδω ;)

ΠανοςΒ
28-08-12, 08:11
Απο το shop ειτε reflex ειτε SYNTRAX. Δες τα αντιστοιχα τόπικς.

Στρωσε τη διατροφη σου πρωτα και βαλε μια πρωτεινη στο μεταπροπονητικό. Οταν νιωσεις οτι φτανεις πλατό τότε βαλε κρεατινη συμφωνα με τις οδηγιες του αντίστοιχου τόπικ για την κρεατίνη.

Δεν υπαρχει λόγος να τα βάλεις απο τώρα ολα μαζί γιατί αργότερα δε θα εχεις πολλες λυσεις στα ΄χερια σου.

Billys51
28-08-12, 17:42
δωσε μας κανα στοιχειο παραπανω υψος βαρος ηλικια (δεν μαρεσει να γινομαι αδιακριτος:P)

1,70 66 κιλα 18 χρονων