PDA

Επιστροφή στο Forum : προγραμμα προπονησης καλοκαιρινο



Death666
30-04-13, 14:39
Hello Fellow bodybuilders ! ειμαι καινουριος στο bodybuilding και παω γυμναστηριο 1 χρονο, τωρα που πατησε η ζεστη βρισκω λιγο δυσκολο να κανω βαρη και αμα μπορει καποιος να μου πει κανα προγραμματακι για το καλοκαιρι πιο χαλαρο γιατι θα λιποθυμησω ετσι οπως παει . 73 κιλα , 1,79 υψος. Ευχαριστω!

nikgreek
30-04-13, 19:17
Hello Fellow bodybuilders ! ειμαι καινουριος στο bodybuilding και παω γυμναστηριο 1 χρονο, τωρα που πατησε η ζεστη βρισκω λιγο δυσκολο να κανω βαρη και αμα μπορει καποιος να μου πει κανα προγραμματακι για το καλοκαιρι πιο χαλαρο γιατι θα λιποθυμησω ετσι οπως παει . 73 κιλα , 1,79 υψος. Ευχαριστω!

γεια σου φιλε μου....κοιταξε το προγραμμα αρχαριων που δινει ο ioannis1 στην κατηγορια ''Προγραμματα προπονησης''....πιστευω σε βολευει γιατι ουτε πολλα σετ εχει ουτε ειναι πολυ high intense για να τα τιναξεις :P Καλη συνεχεια

alexandros.r
30-04-13, 22:45
βρες ενα γυμναστηριο με καλο κλιματισμο και φορα κοντα ! :P

Dakonblackblade
01-05-13, 12:00
Με πρόλαβε ο από πάνω. Damn.

dreamer n` warrior
03-05-13, 03:47
Όσο και καλό κλιματισμό και να έχει το γυμναστήριο,καλοκαίρι είναι θα σκάσεις και θα γίνεις μούσκεμα στον ιδρώτα.Γυμναστήριο το καλοκαίρι σημαίνει
hardcorίλα.

Καλοκαίρινο πρόγραμμα δεν υπάρχει,ντουζάκι στα λουτρά των αποδυτήριων του gym και είσαι κομπλέ.

GodSlayer
03-05-13, 13:09
ντεθ δεν ανεφερες το υφισταμενο σου προγραμμα ρε αδερφε