PDA

Επιστροφή στο Forum : κοιλιακοι φεττες/ six pack σε ενα μηνα



Ανδρεας
20-05-13, 22:27
Ειμαι 15 χρονων και υψος γυρω στο 1,80 με 60 κιλα περιπου..θελω ασκησεις για κοιλιακους (δεν με πειραζει η δυσκολια) για κοιλιακους φεττες σε 1-2 μηνες που να δουλευουν και οχι ολες αυτες τις διαφημισεις στο youtube.. Μπορω να το κανω? αν ναι, τι ασκησεις? ξερω οτι κανουμε 3 φορες την βδομαδα και τους λογους θελω μονο ασκησεις αποτελεσματικες που μπορουν να γινουν στο σπιτι, χωρις κανενα υλικο εξτρα

sAVAZz
20-05-13, 22:29
abs are made in the kitchen

Metalhead|T|
20-05-13, 22:32
Ο Υ Τ Ε , Κ Α Ν :welcome:


Aνδρεα αν εισαι αδύνατος και απλα θες να φανουνε οι κοιλιακοι σου,μπορεις να ακολουθησεις οποιο δήποτε abs workout θες ακομα και απο το youtube....

αλλιως ,θα πρεπει να αρχίσεις αν τρώς και να γυμνάζεσαι γιατι 60κιλα ειναι επιοικώς λιγα για το ύψος σου και ολα θα γινουν με το χρόνο

Ανδρεας
20-05-13, 22:35
Ο Υ Τ Ε , Κ Α Ν :welcome:

για ποιο λογο?

Ανδρεας
20-05-13, 22:36
οκ ομως σε 2-3 μηνες θα εχω κατι..? αρχισα ηδη τα βασικα διατροφης για υδατανθρακες, να τρωω καθε 2 ωρες, ορισμενα φαγητα που μου δινουν ογκο ομως δεν τα εχω βρει ακομα..

tasos2
20-05-13, 22:54
abs are made in the kitchen

Δεν ειναι τοσο σωστο αυτο. Εγω εχω ατομο στο γυμναστηριο με αρκετα περισσοτερο λιπος απο μενα στην κοιλια και οι κοιλιακοι του φαινονται πολυ περισσοτερο απο τους δικους μου γιατι εχει αναπτυξει τους μυς. Αν ειχε λιγοτερο λιπος θα φαινονταν περισσοτερο αλλα για να φανουν οι δικοι μου δε θελουν να χασω λιπος, θελουν να χτισω τους μυς

just chris
20-05-13, 23:21
six pack σε ενα μηνα

men's health ιουνιου!

kostas_m
20-05-13, 23:44
Ειμαι 15 χρονων και υψος γυρω στο 1,80 με 60 κιλα περιπου..θελω ασκησεις για κοιλιακους (δεν με πειραζει η δυσκολια) για κοιλιακους φεττες σε 1-2 μηνες που να δουλευουν και οχι ολες αυτες τις διαφημισεις στο youtube.. Μπορω να το κανω? αν ναι, τι ασκησεις? ξερω οτι κανουμε 3 φορες την βδομαδα και τους λογους θελω μονο ασκησεις αποτελεσματικες που μπορουν να γινουν στο σπιτι, χωρις κανενα υλικο εξτρα

να απαντήσω και εγώ που είμαι λίγο μεγαλύτερος σου (18)

ποιος κατάφερε να φτάσει στο βουνό ; ένας ορειβάτης με τα χέρια και τα εργαλεία του ; ή μια ομάδα παιδιών με το ασανσέρ του βουνού ;

και οι δυο καταφέρανε και φτάσανε ανεξαρτήτως την μεγάλη διαφορά ! ποιος όμως έφτασε με την αξία του ; τα παιδιά που κοροϊδεύανε τον άνθρωπο που πήγαινε σκαρφαλώνοντας ; λέγοντας " χα τι χαζός γιατί δεν παίρνει και αυτός το ασανσέρ αφού μπορεί ; "

ή ο άνθρωπος που ναι μεν ζορίστηκε αλλά έφτασε με την αξία του αγνοώντας τα λόγια που ακούστηκαν

Εν συνέχεια το ασανσέρ μόνο ανεβένει και δεν κατεβαίνει έπρεπε να κάνουν και αυτοί την ίδια διαδικασία λες να τα καταφέρνανε ; με τι δύναμη ;

έτσι είναι και η γυμναστική και τα αποτελέσματα της αν πάρεις χάπια και βέβαια θα έχεις δραστικά μέτρα ακόμα και καλύτερα από τον καλύτερο πρωταθλητή της χώρας που λέει ο λόγος

όμως τα χάπια δεν κρατάνε για πάντα κάποια στιγμή θα σταματήσεις να είσαι "τεράστιος" ή γραμομένος στην περίπτωση σου , όταν όμως θα έρθει η ώρα να κατεβείς το "βουνό" να ξανααποκτήσεις το σώμα σου με άλλα χάπια ή ακόμα και αρχίζοντας γυμναστική λες να τα καταφέρεις ; δεν θα έχει κάποιες επιτώσεις αυτή η "ξάπλα" του κάθε "ανσασέρ" ;

δική σου απόφαση :weights:

JOHN65
20-05-13, 23:51
σε ενα μηνα ρε φιλε..?μακαρι να γινοτανε...αν ηταν ετσι τα πραγματα θα τους εβλεπες ολους φετες..μη ψαχνεις τον ευκολο δρομο..εισαι πολυ λεπτος,φτιαξε τη διατροφη σου,κανε σκληρη γυμναστικη και τα αποτελεσματα θα ερθουν μη φοβασαι...στην αρχη μπορει να δυσκολευεσαι και να βαριεσαι μα οταν ερθουν τα πρωτα αποτελεσματα θα ξετρελαθεις...θελει επιμονη και επιμονη..ι...καλη επιτυχια!

Ανδρεας
21-05-13, 18:58
ευχαριστω..μολις εχω διαφορα θα ανεβασω φωτογραφιες