PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόγραμμα εκγύμνασης στο σπίτι 1915



1915
23-05-13, 03:56
Γεια χαρα σε ολους,νεο μελος ειμαι και για την ακριβεια οχι ενδιαφερομενος για την ειδικοτητα του bodyBuilding την οποια εξυπηρετεί το site-forum. Παρόλα αυτά σας
ζητώ να με συγχωρέσετε γιατι είστε το μοναδικο forum που πλησιαζει και μπορει να δωσει μια απαντηση σε κατι που θελω να ρωτησω.
Με τον αθλητισμο και κυρίως με τα βάρη δεν έχω καποιο ιστορικο δυστηχώς. Και επειδη κυριως τη μερα το προγραμμα μου τη μερα ειναι πολυ φορτωμένο και δεν προλαβαίνω για γυμναστηριο αποφάσισα να παρω 2 αλτηρες προκειμένου να γυμνάσω λιγο το σωμα μου. Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν υπαρχει ενδεχομενο με κλασσικες ασκησεις (καμψεις δικεφάλων-εναλλαξ και ταυτοχρονα,καμψεις αυτοσυγκέντρωσεις, ορισμενες ασκησεις για στηθος και τρικεφαλα,κτλ) να δω καποια διαφορα σε βαθος χρονου είτε σε γράμμωση είτε σε ογκο. Το ''προγραμμα'' προσπαθω να το επαναλαμβάνω κάθε δυο μερες περιπου.
Ευχαριστω και συγνωμη για την ασχετη με το θεμα σας ερωτηση!

aris1994
23-05-13, 09:59
Αρχικά να τονισω οτι το σαιτ υπάρχει για να βοηθήσει και να συμβουλέψει γενικα παιδιά που θέλουν να ασχοληθούν με την γυμναστική και δεν αναφερεται μονο στο ββ οποτε δε χρειαζεται να ζητας καμια συγγνωμη.Στο θεμα μας τωρα http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?9984-%CE%A0%CF%81%CF%8C%CE%B3%CF%81%CE%B1%CE%BC%CE%BC%CE%B1-%CE%B1%CF%83%CE%BA%CE%AE%CF%83%CE%B5%CF%89%CE%BD-%CE%BC%CE%B5-%CE%B2%CE%B1%CF%81%CE%B7-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%83%CF%80%CE%AF%CF%84%CE%B9 αυτο το λινκ πιστεβω θα σε βοηθησει πολυ