PDA

Επιστροφή στο Forum : Αυξηση Μυικου Ιστού στο πανω μερος σωματος



argy450f
26-06-13, 20:23
ΑΓΑΠΗΤΟΙ,

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ,ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΕΤΕ. ΕΙΜΑΙ 28 ΧΡΟΝΩΝ 1.67 & 55 ΚΙΛΑ. ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΡΟΝΟ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΠΟΛΥ ΜΥΙΚΟ ΙΣΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΜΟΥ (ΘΩΡΑΚΑ, ΠΛΕΥΡΑ, ΧΕΡΙΑ, ΠΛΑΤΗ, ΣΤΗΘΟΣ). ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ,ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΒΑΡΗ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΔΙΚΕΦΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΩΜΟΥΣ ΜΕ ΕΝΑ 4ΚΙΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ, ΚΥΡΙΩΣ ΚΑΝΩ ΑΕΡΟΒΙΚΗ(ΤΡΕΞΙΜΟ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ 5-6 ΦΟΡΕΣ 1 ΩΡΑ.)ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΑΝΗΣΥΧΕΙ ΚΑΘΩΣ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΝΤΟΝΑ ΤΑ ΚΟΚΚΑΛΑ ΜΟΥ...

Η ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ, ΔΕ ΤΡΩΩ ΖΑΧΑΡΗ,ΛΙΠΑΡΑ,ΑΠΛΟΥΣ ΥΔΑΤΑΝΘΡΑΚΕΣ.ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΠΟΤΕ ΔΙΑΙΤΑ.

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΝΑ ΟΡΓΑΝΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ. ΕΙΜΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΚΩΠΗΛΑΤΙΚΗΣ & ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΗΜΑΤΟΣ.

ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΠΑΛΙ?ΤΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Dakonblackblade
27-06-13, 02:45
Παίρνεις μονόζυγο πόρτας και κάνεις κάθε μέρα 3χ10 , αν δεν μπορείς μόνη, βάλε καρέκλα για βοήθεια,
3χ10 Pushups κάθε μέρα επίσης , αν δεν μπορείς βάλε γόνατα κάτω
3χ10 κοιλιακούς και ραχιαίους ξεχωριστά.
Πάρε 2 5κιλα και ξεκίνα να κάνεις ώμους με 5κιλα και δικεφάλους. ΜΕ αλτήρες έχει άπειρες ασκήσεις.
Δεν είναι και ακριβά

argy450f
27-06-13, 16:06
Παίρνεις μονόζυγο πόρτας και κάνεις κάθε μέρα 3χ10 , αν δεν μπορείς μόνη, βάλε καρέκλα για βοήθεια,
3χ10 Pushups κάθε μέρα επίσης , αν δεν μπορείς βάλε γόνατα κάτω
3χ10 κοιλιακούς και ραχιαίους ξεχωριστά.
Πάρε 2 5κιλα και ξεκίνα να κάνεις ώμους με 5κιλα και δικεφάλους. ΜΕ αλτήρες έχει άπειρες ασκήσεις.
Δεν είναι και ακριβά

Σε ευχαριστώ. Αρα να ξεκινησω με αλτηρες και οχι πολυμηχανημα.
από διατροφή δεν χρειαζεται να κανω κατι;