PDA

Επιστροφή στο Forum : Σπυρακια Πρωτεινης !



stam13
24-07-13, 23:30
Γεια σας παιδια ειμαι 16 χρονων και γυμναζομαι εδω και 8 μηνες . Τον προηγουμενο μηνα πηρα την καθαρη πρωτεινη Gold Standard 100% whey protein . Ολα καλα με την πρωτεινη δεν ειχα κανενα προβλημα . Μετα απο 15 μερες χρησης της πρωτεινης αρχισαν να εμφανιζονται κατι σπυρακια (οχι με ποιο , απλος κατι σαν στιγματα) μονο στην κοιλια, στην αρχη δεν εδωσα σημασια , μετα που ειδα ομως οτι δεν εφευγαν , εκοψα την πρωτεινη μπας και φυγουν αλλα ακομα τιποτα . Εδω και 1 μηνα τωρα τα εχω αυτα δεν εχουν μεγαλωσει ουτε εχουν μικρυνει απλος ειναι εκει ακομα και ας εχω κοψει την πρωτεινη . Ο γυμναστης μου ειπε οτι πιθανον με πειραξε η γευση σοκολατας ή καποιο απο τα συστατικα της πρωτεινης αλλα δεν μου ειπε αν ξερει πως θα φυγουν και αν . Θελω λοιπον οποιοι ειχαν παρομοιο προβλημα ή ισως γνωριζουν κατι να μου απαντησουν γιατι δεν ξερω τι να κανω ! Ευχαριστω !

beefmeup
24-07-13, 23:33
προς στιγμην,νομισα οτι θα ποσταρες καμια συνταγη..

μαν πηγαινε σε δερματολογο να σου πει τι ειναι ακριβως..ασχετο με την πρωτεινη,ωστοσο..

stam13
24-07-13, 23:35
Ευχαριστω για την συμβουλη , περιμενω κιαλες απαντησεις!

hoffman
25-07-13, 07:57
Έχω χρησιμοποιήσει 4 κουτιά από την συγκεκριμένη πρωτεΐνη δεν νομίζω να φταίει η πρωτεΐνη,η καλύτερη σου λύση είναι ο δερματολόγος

dimitrispump
25-07-13, 15:15
πρωτον 16 χρονων δεν χρειαζεσαι πρωτεινη, και δευτερον την επινα 2 χρονια τον οn χωρις το παραμικρο μια απτις καλυτερες:thumbup: