PDA

Επιστροφή στο Forum : Μεγαλη λεκανη



Georgesee
12-08-13, 22:13
καλησπερα φορουμ και καλο καλοκαιρι με υγεια το θεμα που με απασχολει ειναι οτι μετα απο μεγαλη προσπαθεια να χασω κιλα που τα εχασα συνειδητοποιησα οτι στην προσπαθεια μου να χτησω κοιλιακους δεν βγενω πουθενα εχωντας εικανοποιηθει σε ολα τα μερη του σωματος μου εχτος απο την κοιλια δηλαδη τους κοιλιακους με πολλες ωρες τρεξιματος καθημερινα περιπου 20-30 λεπτα καθε μερα για περιπου τεσσερα χρονια χορις καπιο αποτελεσμα που να με εικανοποιη με μια κοιλια θολη και με μια πολλη μεγαλιτερη λεκανη απο οτι πλατη ... τωρα θα ηθελα να μαθω αν το προβλημα με την λεκανη δεν μπορει να φτιαξη και αν η προσπαθεια για κοιλιακους ειναι ανουσια

τωρα απο διατροφη οχι τπτ ιδιαιτερο

πρωι δημιατριακα με γαλα 9 00 μετα κατα 12 πρωτεινη κατα της 2 30 οτι εχει η μαμα κατα προτιμηση πηγη απο πρωτε με υδατα

κατα της 5 30 παω γυμ και με το που τελιωσω περνω 2 scoop πρωτεινη και το βραδη κατα τησ 9 30 10 τρωω φρουτα ηλικια 18 και υψος 1 80 και 76 κοιλα τωρα ο στοος μ ειναι να παω 80 85 κηλα μπας και το σωμα μου φαινεται πιο ωραιο για την με μια λεκανη πιο μεγαλη απο την πλατη δν κανεις πολλα πραγματα θα θελα να μ προτεινεται λυσης για το πως μπορω να αντιμετοπησω αυτα τα γεγονοτα .... γιατι με ολα αυτα τα προβληματα ξενερωνω οκι τιποτα αλλο γιατι βλεπω αλλους με πολλη λιγοτερο κοπο να αμειβωνται πολλη πλουσιοπαροα

bebelos
12-08-13, 23:52
αν τα οστα της λεκανης ειναι φαρδια και δεν ειναι θεμα λιπους αυτο τοτε δεν μπορεις να κανεις τιποτα παντα σε αυτη την περιοχη θα διχνεις ετσι το πραγμα θα βελτιωθει σημαντικα βεβαια αν ανοιξεις ωμους και φαρδυνεις πλατη

Georgesee
13-08-13, 08:51
ευχαριστω ! για τους κοιλιακους ?

bebelos
13-08-13, 13:32
τους κοιλιακους απλα δουλεψε τους σωστα και θα φανουν αν εχεις λιγο λιπος δεν χρειαζεται να κανεις απειραριθμα σετ δυο φορες την εβδομαδα ειναι καλα

Georgesee
15-08-13, 17:51
δηλαδη εγω που εΧω ανηΧτη λεκανη απο τα 30 κοιλα που εΧασα το μονο πραμα που μπορω να κανω ειναι πλατη ομους

bebelos
16-08-13, 01:46
δηλαδη εγω που εΧω ανηΧτη λεκανη απο τα 30 κοιλα που εΧασα το μονο πραμα που μπορω να κανω ειναι πλατη ομουςτα παντα θα γυμνασεις αρμονικα αλλα αυτες οι μυικες ομαδες ειναι κλειδια για να αποκτησεις ενα καλυτερο σχημα