PDA

Επιστροφή στο Forum : προβλημα στην μεση και ζητω βοηθεια απο οσους γνωριζουν



giorgos!
23-08-13, 15:53
το πρόβλημα μου ξεκίνησε μέσα στον χειμώνα ενώ ποτέ δεν είχα θέμα με την μέση και κτλ πήγα τότε σε γιατρό αθλιατρο σιγκεκριμενα και μου ειπε οτι ειναι μια φλεγμονη στο ισχιο τις μέσης πιρα τοτε αντιφλεγμονοδι χαπια αλλα δεν ιδα καμια διαφορα σινεχισα την χιμερινι σεζον στο γυμναστιριο κανονικα γερα για ογκο με ενοχλουσε αλες φορες αρκετουτσικα αλες φορες ελαχιστα και ειχα σκοπο να παο τον αυγουστο που θα σταματισω το γυμναστιριο για κανα μινα λογο οτι εχω πολι δουλια τοτε να μπο σε θεραπια και οντος ετσι εγινε πιγα πριν τον αυγουστο και με ξανα εξετασε μου λεει θα παρεις αδιφλεγμονοδει και μιοχαλαροτικα και πιστεω θα γινεις μια χαρα τα πιρα οπος μου ειπε για οσο κερο μου ειπε ξαναπιγα και ειχα 0 βελτιοση μου ειπε οτι επιδη ειμαι ορθιος πολες ώρες λογο δουλιας δεν θα περασει ευκολα αν και δεν ειναι κατι σοβαρο θελει ξεκουρασει λεει και θα περασει βαρεσα και μια ενεση που ενας θεος ξερει τη ηταν .....και μου ειπε να την ξεκουρασο δεν θα μου δοσει χαπια και θα περασει ... αλλα επιδι δεν εβλεπα καμια βελτιοση εφιγα και πειγα σε εναν αλο φισικοθεραπευτη που μου ειπαν γιαυτον τα καλιτερα ...αυτος μου ειπε οτι εχεις σφιγμενο ισχιακο και κτλ και θελει μασαζ και καπια μηχανηματα αποκαταστασης με ρευμα και θερμικο φως και θελει 10 φισικοθεραπιες για να επανελθω εχω κανει ιδι 3 αλλα διαφορα δεν βλεπω ουτε στο ελαχιστο εχω απελπιστει εχω να παο 2 μινες γυμναστιριο και ενας θεος ξερει ποσο ακομι θα κανο αλλα το κιριοτερο ειναι οτι δεν ξερω τη εχω δινο λευτα για 000000 δουλεια ποναο κατο δεξια αλλα ποτε δεν εμινα στο κρεβατι απλος ποναο σαν εναν δινατο πονοκεφαλο ας πο ετσι ... εχω χασι το κουραγιο μου την ιπομονη μου και μελον δεν βλεπω ουτε βελτιοση και πολι φοβαμε μιν μου κοψουν το γυμναστιριο και ειμαι ετιμος να σκασο ... γιατι ζωη διχος γυμναστιριο δεν ειναι ζωη ειναι βασανιστιριο ....αν κανενας απο εσας περασε τα ιδια και σοθηκε ας μου πει τη να κανο γιατι ειμαι απελπισμενος και το αστιο οσο το ψαχνο και οσο παο σε γιατρους και φισικοθεραπιες αντι να γινομε καλιτερα γινομε χιροτερα .......[συγνωμη για τα απειρα ορθογραφικα μου .και ευχαριστώ εκ τον προτερον για τον χρονο σας :bowdown:]