PDA

Επιστροφή στο Forum : πονος στο στηθος μυοσκελετικος !!!!!help!!!!!



giorgos!
15-09-13, 11:33
καλισπερα ρε παιδια λιπον εχω προβλιμα με το στηθος και κιριος στο χορισμα του στηθους με βαραει στο στερνο εκει που χοριζετε το στιθος αλλα χαμιλα και κιριος με βαραει απο χαμιλα στο χορισμα τους και προς τα δεξεια νιοθο λες και ανιγουν τα κοκαλα δλδ οταν παο να σικοσο κατι και να παο τα χερια μου τερμα ψιλα οσο πανε οταν παο να τα κατεβασο με ποναει αρκετα επισις οταν τεντονομε και οταν ξιπναο και παο να σικοθω λιγο αποτομα ... με αφισε για 20 μερες και σημερα με ξαναπιασε τη ειναι ξερει κανεις τελικα το εχω 2 μινες τους οπιους σταματισα το γυμναστιριο και δεν περναει.. βοηθατε παιδες [και κιριος με ποναει σε ασκισεις ομον και βηθισεις και το κιριοτερο δεν τοπαθα μεσα στο γυμναστιριο αλα μια μερα στην δουλια που σικοσα κατι οχι πολι βαρι αλα λιγο αποτομα αλλα δεν με αφινει με τπτ τη να κανω και σε τη ιδους γιατρο πρεπει να παω???] ευχαριστω και συγνωμη για τα ορθογραφικα λαθη

Greek Gladiator
15-09-13, 12:12
Γιωργο πηγαινε σε εναν ορθοπαιδικο να σε κοιταξει για να εισαι σιγουρος.

giorgos!
15-09-13, 12:56
φιλε καλημερα αυριο θα παο και θα σε πω αν και πιγα παλιοτερα και προκοπη δεν ειδα

κοτας
18-09-13, 04:19
εχω ακριβως το ιδιο προβλημα....

οταν παω να τεντο8ω ακουω ενα τριξιμο στον θορακα...
μονο τοτε οταν τεντονομαι και νιωθω κ εναν μικρο πονο...
τ εχω εδω και 1 βδομαδα και το γυμναστηριο τ εχω σταματησει εδω κ 2 μηνες..

Τι ειναιιιιι?????
αν ξερετε κατι πειτε μου εχει καταντησει τρομακτικο..ολο τ θεμα αυτο..μερα με την μερα φοβαμαι κ πιο πολυ..ποτε θα φυγει..
:(

κοτας
18-09-13, 04:21
το ιδιο σχεδον εχω παθει και εεγω τι ειναι..???
οταν τεντονομαι ακουω τριξιμο οπως αυτο που κανουμε στα χερια με τα δαχτυλα μας..

giorgos!
24-09-13, 13:52
λιπον μαγες εμενα ειναι απο την σπονδιλικη μου στιλη εχω κιλη στον θ6 θ7 δλδ πολη ψηλα και σπανιο φενομενο μου ειπε 3 μινες εκτος μιπος και μικρινη η κιλη [μαζεψει δλδ] και βλεπουμε εχω μια ελπιδα ισος ξανα μπο γυμναστιριο καποτε με 2 λογια καλα γαμισ........!!!!! και γιαυτο βαραει στο στιθος