PDA

Επιστροφή στο Forum : Eπιληψία και λήψη DEPAKINE Chrono



drec
26-03-14, 15:52
Καλησπέρα θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Πριν κάποια χρονια είχα πάθει μια επιληπτική κρίση και ο γιατρός μου έχει δώσει και περνώ το DEPAKINE Chrono . Αυτό που θέλω να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος να μου πει είναι αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα να παίρνει κάποιος συμπληρώματα διατροφής όπως πρωτεΐνη αμινοξέα και αυτά τα χάπια παράλληλα ευχαριστώ πολύ!

MUSKLGEORGE
27-03-14, 13:34
για να εισαι 100% σιγουρος,ρωτα καλυτερα τον γιατρο σου,αναφεροντας του τον λογο που γυμναζεσαι,ποιος ειναι ο στοχος σου απο τη χρηση πρωτεινης-αμινοξεων και πως η χρηση τους πιστευεις οτι θα σε βοηθησουν-αν δεν παιρνεις ακομα- ή πως αισθανεσαι κατα τη χρηση τους-αν ηδη παιρνεις-.

chris corfu
03-04-14, 22:36
Ρωτα και το γιατρο σου αλλα αν ειναι και σωστα ενημερωμενος για πρωτεινη-αμινοξεα αντε και καμια πολυβιταμινη θα σου πει οτι δεν υπαρχει προβλημα.
Αλλου ειδους πιο "βαρια" συμπληρωματα με διεγερτικα κτλ μην χρησιμοποιησεις με το συγκεκριμενο φαρμακο που αναφερεις!(το οποιο λογικα θα σε εχει σταθεροποιησει χωρις καμια πλεον κριση, και καποιο "περιεργο" συστατικο ή μεγαλη ποσοτητα διεγερτικων θα μπορουσε να επηρεασει την αποτελεσματικοτητα του απλα για να ξερεις) ;)