PDA

Επιστροφή στο Forum : Γυμναστήριο στη Θεσσαλονίκη



Σελίδες : 1 [2] 3

gym
15-05-11, 18:30
μπα μην το λες. παιζει να ειναι το μονο που εμεινε ανοιχτο μετα το σαλο που πεχτικε πριν 2 χρονια που περναν τις συνδρομες και κλειναν ολα. παιζει να το εχει αλλος και απλα να εχει το ονομα της αλυσιδας. παντως ειναι ο ενας πανω στον αλλον. ασε που εχει τσαμαριες και σε κοιτανε ολοι οι περαστικοι(προσοπικα δεν μου αρεσει).

ναι βρε αλλα εγω δεν το λεω απλα ετσι επειδη το ακουσα...
τεσπα...αν βολευει καποιον ας παει...εγω εκει και ως γυμναστρια δεν δεχτηκα να δουλεψω(γιατι εκει ειναι γλαστρες) και ως πελατισσα δεν με ικανοποιει καθολου και εχω ακουσει τα χειροτερα...κατοπιν εορτης βεβαια...εφοσον ολοι ειχαν κανει συμβολαια...

sofos
15-05-11, 18:35
ναι βρε αλλα εγω δεν το λεω απλα ετσι επειδη το ακουσα...
τεσπα...αν βολευει καποιον ας παει...εγω εκει και ως γυμναστρια δεν δεχτηκα να δουλεψω(γιατι εκει ειναι γλαστρες) και ως πελατισσα δεν με ικανοποιει καθολου και εχω ακουσει τα χειροτερα...κατοπιν εορτης βεβαια...εφοσον ολοι ειχαν κανει συμβολαια...

εσυ τεφαα σπουδαζεις και δε δεχτηκες να δουλεψεις εκει ως γυμναστηρια,η ψυχολογια?:unsure::unsure::unsure: wtf...

gmalamos
16-05-11, 00:13
Πηγαινα περυσι απο μηχανηματα κ εξοπλισμος καλα απο κοσμο τις ωρες που πηγαινα πανικος..Απο γυμναστες βραστα!Ενας γυμναστης καραφλας κωστας αν θυμαμαι καλα ακομη εδω μου καθεται.Ειχαν τραυματιστει παλικαρακια αρχαριοι ουυυυ....

gym
16-05-11, 02:22
Πηγαινα περυσι απο μηχανηματα κ εξοπλισμος καλα απο κοσμο τις ωρες που πηγαινα πανικος..Απο γυμναστες βραστα!Ενας γυμναστης καραφλας κωστας αν θυμαμαι καλα ακομη εδω μου καθεται.Ειχαν τραυματιστει παλικαρακια αρχαριοι ουυυυ....

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:
παντα χαμος γινεται ολες τις ωρες γιατι ειναι πολυ φθηνα και εχουν παρει πολυ κοσμο...

gmalamos
16-05-11, 02:48
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:
παντα χαμος γινεται ολες τις ωρες γιατι ειναι πολυ φθηνα και εχουν παρει πολυ κοσμο...

Μη το λες αυτο συνεβαινε μονο για μας τους αντρες στις γυναικες ηταν εξυπηρετικοτατος..Αφου να φανταστεις ωρες ωρες μου την εδινε και του κανα χαλαστρα.:green:

GiannisJJ
21-05-11, 14:15
να εχει αρκετα μηχανηματα και διαδρομοθσ και να ειναι ανετα...

arisfwtis
27-05-11, 17:45
παει κανεις στο life στην πλαστηρα?

αν ναι πειτε καμια εντυπωση
τι μηχανηματα εχει
αν εχει μεγαλα βαρη κλπ

jannous44
27-05-11, 20:37
παιδια παει κανεις στο Entasis Αι-Γιαννη καλαμαρια? να μου πει τι παιζει εκει?:unsure:

ANTO1034
30-05-11, 12:57
Καλησπέρα!

Ψάχνω να βρω για ένα καλό γυμναστήριο με βάρη. Μένω Δυτικές συνοικίες, Σταυρούπολη. Αν υπάρχει κανένα καλό "σιδεράδικο" κοντά στην περιοχή μου..


Ξέρω για το παλιό topic του kutsup αλλά είναι για την ανατολική Θεσσαλονίκη και λόγο του ότι δεν έχω αυτοκίνητο δεν με βολεύει να κάνω καμιά ώρα να πάω και άλλο τόσο να έρθω.. για αυτό είπα αν υπάρχει πουθενά κοντά σε εμένα..

TEFAAtzis
30-05-11, 13:05
υπαρχει ειδη τοπικ

ANTO1034
30-05-11, 13:09
υπαρχει ειδη τοπικ

Επαναλαμβάνω... "Ξέρω για το παλιό topic του kutsup αλλά είναι για την ανατολική Θεσσαλονίκη και λόγο του ότι δεν έχω αυτοκίνητο δεν με βολεύει να κάνω καμιά ώρα να πάω και άλλο τόσο να έρθω.. για αυτό είπα αν υπάρχει πουθενά κοντά σε εμένα."

ANTO1034
30-05-11, 15:30
Παιδιά βοηθήστε λίγο... κάτι θα ξέρετε...

listen your body
09-07-11, 14:28
Ο polynikis είναι ανοιχτός σήμερα και γενικά θα είναι τα Σάββατα όλο το καλοκαίρι???

kerpe
10-07-11, 08:07
παει κανεις στο life στην πλαστηρα?

αν ναι πειτε καμια εντυπωση
τι μηχανηματα εχει
αν εχει μεγαλα βαρη κλπ

Καλημέρα arisfwtis
εγώ πάω στο life. Τα μηχανήματα είναι από Αμερική, είναι ενός έτους και κάνουν καλή δουλειά. Αυτός που το έχει είναι φιλικός και γνώστης. Το περιβάλλον είναι καλό και είναι και καθαρό. Μπορείς να έρθεις για μια δωρεάν προπόνηση και να δεις καλύτερα

TToni Shark
10-07-11, 11:30
Παιδιά βοηθήστε λίγο... κάτι θα ξέρετε...

Στο Animal στην Νικόπολη.Παλιά ήταν στην γέφυρα της Σταυρούπολης απέναντι από τον Μασούτη.Εγώ εκεί πήγαινα πολύ καλό:thumbup:

Rourke
10-07-11, 17:32
Ας κάνουμε και ένα review ή μάλλον ένα αφιέρωμα στα τρία δημοφιλέστερα γυμναστήρια στην Θεσσαλονίκη γιατί βλέπω ρωτάει συνέχεια ο κόσμος.

Δυτική Θεσσαλονίκη - Νικόπολη
Body and Mind (πρώην Animal)
Sponsored: powerman hellas
Εύκολη πρόσβαση και από περιφερειακό
Τύπος γυμναστηρίου: Σιδεράδικο στον δεύτερο όροφο ενός παλιού εργοστασίου. Χώρος για παρκινγκ: Ικανοποιητικός (θα βρεις κάπου κοντά να παρκάρεις ακόμα και σε ώρες αιχμής)
Το μεγαλύτερο γυμναστήριο με βάρη στην Βόρια Ελλάδα με ένα χώρο περίπου στα 2500τ.μ.
Έχει τα πάντα. Πολλά μηχανήματα κάποια πολύ παλιά και κάποια πολύ καινούργια. Τεράστιος χώρος που κάνει τον πολύ κόσμο να μοιάζει λίγος.
Πάρα πολλά μηχανήματα για cardio (διαδρόμους, steps κτλ.) με θέα σε περίπτωση που δεν έχει κάτι ενδιαφέρον οι τηλεοράσεις να δεις. Πολύ καλός χώρος και πλήρης και οργανωμένος για ελεύθερα βάρη που θα βρεις αλτήρες που φτάνουν ακόμα και τα 85κιλά για τους πολύ προχωρημένους. Πάρα πολλοί πάγκοι για στήθος (και κατα&επι). Είναι κάπως συμμαζεμένος ο χώρος με τα ελεύθερα βάρη έτσι δεν τρως χρόνο για να βρεις τους αλτήρες δεξιά και αριστερά. Κάποιοι αλτήρες βέβαια είναι από την δεκαετία του 70 και κάποιοι από την εποχή των δεινοσαύρων. Πολλά μηχανήματα αλλά πολύ λίγα μηχανήματα με ελεύθερα βάρη για τους πολύ ψαγμένους. Πχ οι πρέσες ποδιών και τα χακ σκουοτ που έχει είναι σε μορφή μηχανήματος (με αλυσίδα/ ντίζα) και όχι μηχάνημα με ελεύθερο βάρος που θέλει κάποιος πιο ψαγμένος και προχωρημένος. Πολύ μεγάλος και οργανωμένος χώρος για κοιλιακούς και για να δουλέψεις ολόκληρη την μέση πολλές λύσεις. Υπάρχει χώρος και για fitness και spinning και σάουνα κτλ. όπως και χώρος με καναπέδες με γιγάντια τηλεόραση που παίζει συνέχεια βίντεο με bodybuilding και έχει και αρκετά σχετικά βιβλία και περιοδικά να διαβάσεις. Δεν υπάρχει ψύκτης νερού και θα πρέπει να αγοράσεις από εκεί μέσα ή να προμηθευτής νερό από το σπίτι. Αποδυτήρια πάρα πολύ καθαρά αλλά τα ντουλάπια είναι λίγα, μικρά και στενά (σε ώρες αιχμής υπάρχει περίπτωση να μην βρεις και ντουλάπι ). Τα ντους στα αποδυτήρια είναι δυστυχώς με το ενοχλητικό το κουμπί που πρέπει να πατάς όλη την ώρα και κάποια είναι χαλασμένα και πρέπει να το πατάς συνέχεια για να κάνεις μπάνιο. Οι τουαλέτες πολύ καθαρές συνέχεια.
Κόσμος:Απλός λαϊκός μέχρι και bodybuilders κάποιου επιπέδου αλλά δεν θα βρεις πολλές γυναίκες στα βάρη. Ο κόσμος που πάει εκεί είναι συνήθως ψαγμένος και πάει για να κάνει βάρη. Προσωπικό φιλικό αλλά οι γυμναστές για κάποιον αρχάριο είναι σχεδόν ανύπαρκτοι και σπάνια τους βρίσκεις έστω για κάποια βοήθεια. Συνήθως υπάρχει μόνο μία – δύο κοπέλες στην ρεσεπτιον μόνο και κάποιος υπεύθυνος για την καθαριότητα.
Σήμα κατατεθέν του γυμναστηρίου: H εκκλησία που βρίσκετε μέσα στο γυμναστήριο! και ένα τεράστιο χάρτινο ομοίωμα του Πατέρα Παϊσίου που σε κοιτά καθώς πηγαίνεις προς τα αποδυτήρια. Ανάψτε και ένα κερί!

Βαθμολογία:7,5/10

Rourke
10-07-11, 17:33
Θεσσαλονίκη – Κήπος του Καλού
LIFE FITNESS CENTER
Sponsored: PhD Hellas Team
Εύκολη πρόσβαση αλλά πολύ μεγάλο πρόβλημα το πάρκινγκ

Τύπος γυμναστηρίου: Σύγχρονο γυμναστήριο στον πρώτο όροφο ενός παλιού εργοστασίου.
Χώρος για παρκινγκ: Πολύ μικρός (θα βρεις δύσκολα κάπου κοντά να παρκάρεις σε ώρες αιχμής και θα αναγκασθείς να παρκάρεις κάπου παράνομα ή θα φας αρκετή ώρα να κάνεις κύκλους)
Καινούργιο και σύγχρόνο γυμναστήριο περίπου 500τ.μ. είναι ο χώρος για βάρη γενικά μαζί με το cardio . Έχει πολλά και καινούργια καθαρά μηχανήματα αλλά ο χώρος για τα ελεύθερα βάρη είναι περιορισμένος και οι αλτήρες που θα βρεις δεν ξεπερνούν τα 40 κιλά! Αλλά είναι το πιο συμμαζεμένο και πειθαρχημένο γυμναστήριο που έχω πάει γιατί πραγματικά όλα τα βάρη επιστρέφουν στην θέση τους (από τους ίδιους τους πελάτες) και όλοι χρησιμοποιούν πετσέτα. Πολύ καθαρός και προσεγμένος χώρος αλλά όχι για hardcore καταστάσεις ενός σιδεράδικου. Επίσης δεν έχει χακ σκουοτ και μηχάνημα σταυρό για πλάτη και μηχάνημα πουλ οβερ για τους φαν του είδους. Ο χώρος για κοιλιακούς είναι μικρός και σε ώρες αιχμής ο πολύ κόσμος στο γυμναστήριο σε περιορίζει τις επιλογές σου σε μηχανήματα και ελεύθερα βάρη και σε κάνει αναγκαστικά να μοιράζεσαι με κάποιον άλλο το μηχάνημα. Πάγκοι για στήθος υπάρχουν αρκετοί όμως. Υπάρχει χώρος τεράστιος για fitness στον δεύτερο όροφο και υπάρχει και μικρός χώρος για spinning και σάουνα κτλ. Υπάρχουν και δύο ψύκτες για νερό δωρεάν. Αποδυτήρια καθαρά αλλά μικρά δυστυχώς (υπάρχει πρόβλημα υγρασίας από τα ντουζ και έχει και πολύ ζέστη λόγου μικρού χώρου) αλλά έχουν μεγάλα και λίγα ξύλινα ντουλάπια (σε ώρες αιχμής έστω και δύσκολα βρίσκεις ντουλάπι ) .Τα ντους στα αποδυτήρια είναι κανονικά. Έχουν αρκετά μηχανήματα για cardio (διαδρόμους, steps κτλ.) με Nova τηλεοράσεις αλλά υπάρχει και ελεύθερος στίβος δύο λωρίδες γύρω από το γυμναστήριο σε περιπτώσει που είναι όλα πιασμένα. Προσωπικό φιλικό και επαρκείς αλλά και πολλοί έμπειροι γυμναστές που σε προσφέρουν βοήθεια όποτε τους ζητήσεις. Κόσμος:Από όλα μέχρι και η PhD Hellas Team με τον κύριο Δημήτρη και τους αθλητές του.
Σήμα κατατεθέν του γυμναστηρίου: Ο κλειστός στίβος 85 μέτρα που για εμένα τελικά μόνο εφέ προσφέρει και πιάνει τζάμπα χώρο γιατί πολύ λίγοι είναι αυτοί που τον χρησιμοποιούν γιατί είναι αστείο και μονότονο να τρέχεις σε ένα στίβο 85 μέτρα γύρο από ένα γυμναστήριο σαν Βέγγος. Τα γυμναστήρια στην Αμερική που έχουν κάτι ανάλογο έχουν πάρα πολύ μεγαλύτερους στίβους.

Βαθμολογία:7,5/10

Rourke
10-07-11, 17:34
Ανατολική Θεσσαλονίκη – Καλαμαριά
Aqua Forum (πρώην Forum)
Εύκολη πρόσβαση και από περιφερειακό
Τύπος γυμναστηρίου: Λίγο από όλα / τα πάντα όλα στο τριώροφο.
Χώρος για παρκινγκ: Ικανοποιητικός (θα βρεις κάπου κοντά να παρκάρεις ακόμα και σε ώρες αιχμής). Απλά δεν είναι ασφαλτωμένος ο ιδιωτικός χώρος για παρκινγκ και έχει χώμα και χαλίκι και λακκουβίτσες.

Όσοι πήγαν στο παλιό Forum θα ξενερώσουν λίγο και ίσως θα νοσταλγούνε το παλιό γιατί αρκετά μηχανήματα λείπουν. Υπάρχει ένας χώρος για ελεύθερα βάρη περίπου στα 200τ.μ. που δεν είναι και τόσο συμμαζεμένος και ψάχνεις του αλτήρες δεξιά και αριστερά (αλτήρες που φτάνουν μέχρι 40κιλά αλλά θέλει προσοχή και βίδωμα στους αλτήρες γιατί συνήθως τους βρίσκεις χαλαρούς) και ο κόσμος δεν επιστρέφει τα βάρη στην θέση τους και κάποιοι ξεχνούν και την πετσέτα. Και ένας άλλος χώρος με μηχανήματα περίπου στα 300 τ.μ. που περιλαμβάνει και μηχανήματα με αέρα και ειδικός χώρος για κοιλιακούς. Αρκετά μηχανήματα για cardio (διαδρόμους, steps κτλ.) σε ένα ξεχωριστό χώρο περίπου στα 250 τ.μ. Υπάρχουν πολλοί και μεγάλοι χώροι για fitness και υπάρχει και χώρος για spinning και σάουνα , σπα και χώρος για σκουός , πισίνα κτλ. Δεν έχει χακ σκουοτ και κατακλινή πάγκο για στήθος και μηχάνημα σταυρό για πλάτη. Τα Air Conditions είναι τοποθετημένα σε λάθος θέσεις ώστε το καλοκαίρι να σε ενοχλούν/κτυπούν. Γενικά υπάρχει μία λάθος διαρρύθμιση και τοποθέτηση και διαχείριση του χώρου από τον αρχιτέκτονα που το ανέλαβε ο οποίος κατάφερε ένα χώρο πάνω από 2,500 τ.μ. (με πισίνα , γήπεδα σκουος κτλ.) να τον κάνει να μοιάζει πολύ μικρότερο. Γενικά το γυμναστήριο είναι καλό και για αυτούς που θέλουν να κάνουν bodybuilding και για αυτούς που θέλουν να πάνε και για socializing.Κόσμος: Διαφόρου τύπου και διαφόρου ηλικιών και από όλα τα φύλα.
Προσωπικό φιλικό και έμπειρο αλλά καμιά φορά δείχνει σαν να κάνει αγγαρεία. Τους αρέσει περισσότερο το socializing. Παρόλα αυτά σε βοηθάνε όποτε τους ζητήσεις κάτι και ειδικά όταν πρόκειται για socializing είναι πρόθυμοι.
Βέβαια όσοι ψάχνονται για personal training υπάρχει ένας πολύ καλός παλιός αθλητής/Bodybuilder , ο κύριος Τάσος θα σας βοηθήσει να πετύχετε τους στόχους σας.
Αποδυτήρια τεράστια στο υπόγειο αλλά συνήθως βρόμικα και μέσα στην υγρασία και με κάποια σκουπιδάκια να ξεχειλίζουν από τους κάδους και τουαλέτες που σιχαίνεσαι να ακουμπήσεις. Ντουλάπια υπάρχουν πάρα πολλά ξύλινα μεγάλα με συνδυασμό και κάποια λίγα με κλειδαριά αλλά υπάρχει περίπτωση να μην βρεις ντουλάπι σε ώρα αιχμής διότι τα κλειδώνουν αρκετοί από την προηγούμενη μέρα ώστε να έχουν εξασφαλισμένο ντουλάπι την επόμενη. Έτσι αναγκάζεσαι να καλέσεις τον γυμναστή να σε ξεκλειδώσει κάποιο άδειο να βάλεις τα πράγματά σου. Τα ντουζ είναι με το ενοχλητικό κουμπί (και κάποια με χαλασμένο κουμπί που πρέπει να πατάς συνέχεια) με πολύ μικρή πίεση στο νερό στα ντουζ.



Σήμα κατατεθέν του γυμναστηρίου: Η πισίνα με βάθος περίπου λιγότερο από ενάμιση μέτρου για λόγους ασφαλείας. Καλό κολύμπι.



Βαθμολογία:7,5/10

Rourke
10-07-11, 17:38
παιδια παει κανεις στο Entasis Αι-Γιαννη καλαμαρια? να μου πει τι παιζει εκει?:unsure:

Ναι είναι λίγο μικρότερο από το escape της Κρήνης. Είναι αυτό που λέμε σαν ένα γυμναστήριο της γειτονιάς. Πήγαινε να το δεις όμως. Έχει και αρκετά θετικά που δεν τα έχουν άλλα μεγαλύτερα γυμναστήρια αλλά θα βρεις και αρκετά αρνητικά όσο αναφορά τα μηχανήματα και τα βάρη και τον χώρο. Εξαρτάται τι θέλεις.

Kaloutsikos
11-07-11, 11:23
Roulke μπράβο ρε συ για τα review! :clap:

kutsup
11-07-11, 11:59
Ανατολική Θεσσαλονίκη – Καλαμαριά
Aqua Forum (πρώην Forum)
...... που περιλαμβάνει και μηχανήματα με αέρα και ειδικός χώρος για κοιλιακούς....... ........μηχάνημα σταυρό για πλάτη..........

Δεν έχει μηχανήματα με αέρα. Μάλλον σε μπέρδεψαν τα nautilus με το περίεργο σύστημα συγκράτησης κιλών και έχει μηχάνημα σαν σταυρό αλλά είναι με πλάκες.

Rourke
11-07-11, 12:06
Φίλε bravo τα nautilus με το περίεργο σύστημα συγκράτησης κιλών εννοώ...έχει ένα μικρό τροχό που τον γυρνάς και αυξάνετε η πίεση /κιλά...Νόμιζα ότι είναι με αέρα αυτά ... Γιατί δεν φαίνονται πουθενά τα κιλά...Στο παλιό είχε κανονικό σταυρό αλλά δεν ξέρω γιατί δεν το φέρανε...δεν είναι πρόβλημα αυτό γιατί στα περισσότερα γυμναστήρια που δεν έχει σταυρό κάνουμε όλοι πατέντα με την μπάρα....
Απλά το ανάφερα ενδεικτικά γιατί αλλιώς είναι να έχεις έτοιμο το μηχάνημα και να μπαίνεις και αλλιώς να τρως χρόνο και να κάνεις πατέντες με την μπάρα και κιλά κτλ...λεπτομέρειες πάντως...αλλά σε ένα review τα λες όλα...

chr04
11-07-11, 12:41
Όταν γραφεις 'sponsored by' και το ονομα μια εταιρείας με συμπληρώματα διατροφής, τι εννοείς;

ευχαριστώ!

nopantas
11-07-11, 12:47
παντως εγω μενω 5 λεπτα με τα ποδια απ το life στην πλαστηρα και ομολογω πως με εξαιρεση αργα το βραδυ που εχουν γυρισει ολοι σπιτια τους γενικα δν εχω προβλημα με parking..!ειναι να το χεις βρε παιδι μ:P:P:P

Rourke
11-07-11, 14:37
Εννοώ ότι το γυμναστήριο συνεργάζεται με την συγκεκριμένη εταιρεία συμπληρωμάτων διατροφής. Έτσι άμα τους ζητήσεις για παράδειγμα μία πρωτεΐνη θα σου φέρουν από την συγκεκριμένη εταιρεία ή θα έχεις κάποια έκπτωση ως μέλος του γυμναστηρίου κτλ. κτλ. Από εκεί και πέρα οι επαγγελματίες αθλητές που συνεργάζονται με την συγκεκριμένη εταιρεία συμπληρωμάτων διατροφής (π.χ. οι επαγγελματίες Έλληνες τις PhD Hellas Team ) γυμνάζονται και στο γυμναστήριο που η εταιρεία τους προμοτάρει (κάποιοι όχι όλοι ,όσοι τους βολεύει).


Από εκεί και πέρα όσο αναφορά το πάρκινγκ στο LIFE όποιος θέλει μπορεί να πάει να δει τι γίνετε από τις 7,30 το απόγευμα ως τις 9,30. Ο Χώρος που έχει για πάρκινγκ χωράει το πολύ 15 αυτοκίνητα περίπου άντε πες εγώ σου βάζω 20... Το είμαι τυχερός και βρίσκω δεν σημαίνει ότι μπορείς να πεις γενικά ότι δεν υπάρχει καθόλου πρόβλημα παρκινγκ...π.χ. και δύο λεπτά παραπάνω να φας να ψάχνεις αρκεί σε σύγκριση με άλλα γυμναστήρια που δεν τρως καθόλου....


Από εκεί και πέρα ξεκαθαρίζω εξαρχής ότι δεν γουστάρω να πιάσω διάλογο με τον ιδιοκτήτη του κάθε γυμναστηρίου που θέλει να διαβάζει μόνο θετικά σχόλια για το γυμναστήριο του. Όπως στα review για τα συμπληρώματα ο καθένας γράφει σύμφωνα με την κρίση του έτσι και εδώ γράφουμε σύμφωνα με την κρίση μας. Όποιος διαφωνεί ας γράψει ένα δικό του review με την δικιά του κρίση και από εκεί και πέρα ο κόσμος θα κρίνει...ποιος λέει την αλήθεια...

Και τα τρία είναι πολύ καλά γυμναστήρια και τα προτείνω ανεπιφύλακτα και από εκεί και πέρα υπάρχει και το δικαίωμα της επιλογής.

TEFAAtzis
11-07-11, 15:31
εκανα στο life 1 προπονηση πριν 2 βδομαδες με τον jGod και δεν ξετρελαθηκαμε κιολας.Πολυς ντορος για το τπτ κατα την αποψη μου.Οκ μεγαλο κτλπ αλλα σε καμια περιπτωση δεν αξιζει τα λεφτα του!!!

gustavo
12-07-11, 09:29
Δυτική Θεσσαλονίκη - Νικόπολη
Body and Mind (πρώην Animal)
Sponsored: powerman hellas
Εύκολη πρόσβαση και από περιφερειακό
Βαθμολογία:7,5/10

που είναι ακριβώς? διευθυνση?

sofos
12-07-11, 17:26
εκανα στο life 1 προπονηση πριν 2 βδομαδες με τον jGod και δεν ξετρελαθηκαμε κιολας.Πολυς ντορος για το τπτ κατα την αποψη μου.Οκ μεγαλο κτλπ αλλα σε καμια περιπτωση δεν αξιζει τα λεφτα του!!!

που βρησκεται αυτο?:unsure::unsure:

TEFAAtzis
12-07-11, 17:53
που βρησκεται αυτο?:unsure::unsure:

στη Χαριλαου!!!

sofos
12-07-11, 17:58
στη Χαριλαου!!!

μακρυα ποιος τρεχει απ το κεντρο ως εκει για μια προπονηση :P:P

TEFAAtzis
12-07-11, 18:07
μακρυα ποιος τρεχει απ το κεντρο ως εκει για μια προπονηση :P:P

που κανεις εσυ?

sofos
12-07-11, 18:09
που κανεις εσυ?

πολυνικης :bowdown::bowdown: εθυ?:green::P

TEFAAtzis
12-07-11, 18:32
πολυνικης :bowdown::bowdown: εθυ?:green::P

musclemania περιοχη Ιπποκρατειο.Σιδεραδικο αρκετα;)

sofos
12-07-11, 18:37
musclemania περιοχη Ιπποκρατειο.Σιδεραδικο αρκετα;)

ετσι σα τα σιδεραδικα δεν εχει,ολα τα αλλα οποτε παω για προπονα μου φερνουν νυστα

TEFAAtzis
12-07-11, 18:43
ετσι σα τα σιδεραδικα δεν εχει,ολα τα αλλα οποτε παω για προπονα μου φερνουν νυστα

απο τελη Αυγουστου που θα ανεβω για τη νεα χρονια κανονιζουμε για προπονηση στα σιδερα:weights:;)

sofos
12-07-11, 18:45
απο τελη Αυγουστου που θα ανεβω για τη νεα χρονια κανονιζουμε για προπονηση στα σιδερα:weights:;)

εγω απο οκτωβριο θα ειμαι ξανα Θεσσνικη,αλλα θα το κανονισουμε :)

Kaloutsikos
12-07-11, 22:55
εγω απο οκτωβριο θα ειμαι ξανα Θεσσνικη,αλλα θα το κανονισουμε :)

Στις Σέρρες κάνεις Χρήστο τώρα γυμναστική?

Να κανονίσουμε ρε παιδιά μια μέρα να βρεθούμε όλοι μαζί για προπονισούλα και να γνωριστούμε...

TEFAAtzis
13-07-11, 00:12
Στις Σέρρες κάνεις Χρήστο τώρα γυμναστική?

Να κανονίσουμε ρε παιδιά μια μέρα να βρεθούμε όλοι μαζί για προπονισούλα και να γνωριστούμε...

εγω ειμαι μεσα παντως:toast:

gym
13-07-11, 00:15
:green:

Kaloutsikos
13-07-11, 00:28
:green:

Θέλουμε και σένα,
θέλουμε και σένα! :turtle::turtle::turtle:

gym
13-07-11, 00:39
Θέλουμε και σένα,
θέλουμε και σένα! :turtle::turtle::turtle:


αυτο ελειπε μικρουτσικε...:green:

μακαρι να βολεψει ρε κ ειμαι μεσα...:green:
θα τα κανουμε ολα σκονη μωρεεεεε...κ ολοι με μπλουχακια ββ..αχαχα..

jGod
13-07-11, 00:39
στην προπονηση θα γνωριστουμε ρε μαγκες?(ελενα και συ μεσα στους μαγκες..στα μαγκακια μαλλον εσυ!) παμε για κανε φραπε..χαλλλαρα!

Kaloutsikos
13-07-11, 00:41
αυτο ελειπε μικρουτσικε...:green:

μακαρι να βολεψει ρε κ ειμαι μεσα...:green:
θα τα κανουμε ολα σκονη μωρεεεεε...κ ολοι με μπλουχακια ββ..αχαχα..

Mικρούτσικε? :rolf::rolf::rolf::green:

Θα το κανονίσουμε τότε ώστε να μπορούν αρκετά άτομα από το forum!

Kaloutsikos
13-07-11, 00:42
στην προπονηση θα γνωριστουμε ρε μαγκες?(ελενα και συ μεσα στους μαγκες..στα μαγκακια μαλλον εσυ!) παμε για κανε φραπε..χαλλλαρα!

Πάμε για κανένα φυσικο χυμό :rolf::rolf::rolf::rolf::turtle::turtle::P:green:

gym
13-07-11, 00:51
στην προπονηση θα γνωριστουμε ρε μαγκες?(ελενα και συ μεσα στους μαγκες..στα μαγκακια μαλλον εσυ!) παμε για κανε φραπε..χαλλλαρα!

φφφφφ...φλωριες...χαχαχ...δεν πινω φραπε...στην χειροτερη αμα δεν θελετε προπ,παμε τρεξιμο σειχ σου η παραλια...:green:


Mικρούτσικε? :rolf::rolf::rolf::green:

Θα το κανονίσουμε τότε ώστε να μπορούν αρκετά άτομα από το forum!

αχ συγνωμη...:unsure: δεν το ειδα...:green:
κακουτσικε μια χαρα,κεντρο να ειναι μονο σχετικα...καλα θα δουμε...οπου ειμαι εγω δηλαδη και με βολευει...:P


Πάμε για κανένα φυσικο χυμό :rolf::rolf::rolf::rolf::turtle::turtle::P:green:

φφφφφφφφ...φλωριε...σιδερα ωρεεεεεε......:weights:

Kaloutsikos
13-07-11, 00:54
φφφφφ...φλωριες...χαχαχ...δεν πινω φραπε...στην χειροτερη αμα δεν θελετε προπ,παμε τρεξιμο σειχ σου η παραλια...:green:




:shock:
Παναγιά μου τι ανωμαλίες είναι αυτές?:P:green:

jGod
13-07-11, 01:00
να κανουμε ενα thread Και να το κλεισουμε? gym εσυ ακολουθας τους ανδρες και βγαζεις....τον ...! ;) ..ελα και θα σου φερω και παρεα στο meeting?

gym
13-07-11, 01:01
:shock:
Παναγιά μου τι ανωμαλίες είναι αυτές?:P:green:

ειναι ωραια τωρα...το περιφραξανε κ βαλανε κ οργανα μονοζυγα κ τετοια...εκει να παμεεεεεε,,,,,ναι εκλεισε...:green:

TEFAAtzis
13-07-11, 01:03
ειναι ωραια τωρα...το περιφραξανε κ βαλανε κ οργανα μονοζυγα κ τετοια...εκει να παμεεεεεε,,,,,ναι εκλεισε...:green:

θα σε βαλουμε να τρεχεις μπροστα και οποιο μελος του φορουμ σε πιασει την μαμησες:P

gym
13-07-11, 01:07
ελα ομως που τωρα δεν παιζει να ερθω...:welcome:

jGod
13-07-11, 01:13
ωραια καλυτερα..!:) αυγουστο δεν γυρνας?θα το κανουμε μεσα αυγουστου..μπασ κ γραμμωσω μεχι τοτε(τα κοκκαλα..)

sofos
13-07-11, 01:58
θα σε βαλουμε να τρεχεις μπροστα και οποιο μελος του φορουμ σε πιασει την μαμησες:P

αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ α ρε τρελε :rolf::rolf:

sofos
13-07-11, 01:59
Στις Σέρρες κάνεις Χρήστο τώρα γυμναστική?

Να κανονίσουμε ρε παιδιά μια μέρα να βρεθούμε όλοι μαζί για προπονισούλα και να γνωριστούμε...

ναι ρε συ εννοειται πως γυμναζομαι και Σερρες :) ναι να παμε για προπονηση ολοι μαζι και γω μεσα ειμαι :weights::weights:

elena87
18-08-11, 00:12
Καλησπέρα σε όλους.Ήθελα να ρωτήσω τους θεσσαλονικείς της παρέας αν ξέρουν κάποια αξιόλπγα γυμναστήρια περιοχή Μαρτίου Θεσσαλονίκη.Ευχαριστω!

elena87
18-08-11, 00:30
Μένω περιοχή Μαρτίου και δε βρίσκω κανένα αξιόλογο γυμναστήριο μάπως έχετε να μου προτείνετε κάποιο?Το my gym φαίνεται να είναι το πιο κοντινό αλλα αξίζει καθόλου ή είναι όπως το Aδωνης τησ περιοχής και το extreme gym στην Π συνδικα?Ξέρει κανείς για το keep fit?Το forum απ οτι ειδα φωτο είναι ωραίο αλλα μακριά.Μιλάω για καποιο σχετικά κοντα!

elena87
18-08-11, 00:33
Μένω περιοχή Μαρτίου και δε βρίσκω κανένα αξιόλογο γυμναστήριο μάπως έχετε να μου προτείνετε κάποιο?Το my gym φαίνεται να είναι το πιο κοντινό αλλα αξίζει καθόλου ή είναι όπως το Aδωνης τησ περιοχής και το extreme gym στην Π συνδικα?Ξέρει κανείς για το keep fit?Το forum απ οτι ειδα φωτο είναι ωραίο αλλα μακριά.Μιλάω για καποιο σχετικά κοντα!

jannous44
18-08-11, 09:53
Μένω περιοχή Μαρτίου και δε βρίσκω κανένα αξιόλογο γυμναστήριο μάπως έχετε να μου προτείνετε κάποιο?Το my gym φαίνεται να είναι το πιο κοντινό αλλα αξίζει καθόλου ή είναι όπως το Aδωνης τησ περιοχής και το extreme gym στην Π συνδικα?Ξέρει κανείς για το keep fit?Το forum απ οτι ειδα φωτο είναι ωραίο αλλα μακριά.Μιλάω για καποιο σχετικά κοντα!

εχει ενα σιδεραδικο κοντα στη μαρτιου αλλα δεν ξερω αν σε ενδιαφερει δεν ειναι και τοσο "εντυπωσιακο" οπως αλλα κεντρα γυμναστικης. απο την αλλη εχει μεσα στις εγκαταστασεις του Κλεανθης βικελιδη η εισοδος ειναι απο πισω εχει συνχρονες εγκαταστασεις +πισινα:thumbup:

elena87
18-08-11, 10:09
ΓΕΙΑ ΣΟΥ!Οι εγκαταστασεις του Κλεανθης βικελιδη που λες που είναι ακριβώς?

NASSER
18-08-11, 10:15
ΓΕΙΑ ΣΟΥ!Οι εγκαταστασεις του Κλεανθης βικελιδη που λες που είναι ακριβώς?

Κοπελιά, εξαρταται τι προπονησεις θέλεις να κάνεις και τι περιβάλλον θέλεις. Τα γυμναστήρια στη Θεσσαλονικη ειναι πολλά αλλά τα σιδεράδικα είναι λίγα...

jannous44
18-08-11, 10:39
ΓΕΙΑ ΣΟΥ!Οι εγκαταστασεις του Κλεανθης βικελιδη που λες που είναι ακριβώς?

στο γηπεδο του αρη...απλα απο πισω εκει που ειναι το παρκο. δηλαδη εχεις κατευθηνση προς το παρκο της Ν.Ελβετιας. εκει που αρχιζει το γηπεδο του αρη εχει στενο δεξια μπενεις μεσα και μετα στριβεις αριστερα...στα 80-100 μετρα δεξια ειναι το παρκο και αριστερα το γυμναστηριο:thumbup:

elena87
18-08-11, 13:46
Σοβαρή προπόνηση με βάρη να έχει τον απαραίτητο εξοπλισμό και να μην είναι μπουντρούμι με σίδερα.Ευχαριστώ όλους!:)

jannous44
18-08-11, 15:13
Σοβαρή προπόνηση με βάρη να έχει τον απαραίτητο εξοπλισμό και να μην είναι μπουντρούμι με σίδερα.Ευχαριστώ όλους!:)

και σε αυτο μπορεις να κανεις σοβαρη προπονηση:thumbup:

Gaspari
31-08-11, 19:42
Καλησπέρα μάγκες. Πηγαίνει κανένας στο συγκεκριμένο γυμναστήριο; Ξέρει τι παίζει κυρίως απο γυμναστές; Για να μην ψάχνω εξτρά personal κλπ...

gym
31-08-11, 19:52
Καλησπέρα μάγκες. Πηγαίνει κανένας στο συγκεκριμένο γυμναστήριο; Ξέρει τι παίζει κυρίως απο γυμναστές; Για να μην ψάχνω εξτρά personal κλπ...

βασικα δεν ειναι το θεμα οι γυμναστες εκει...το θεμα ειναι να ακουσουμε για το τζιμ....


εγω ξερω οτι μαζευει πολυ κοσμο...τωρα αυτο που υποψιαζομαι ειναι οτι απλα μαζευει τοσο κοσμο στα αεροβια μηχανηματα αλλα οκ...αυτο βολευεται....εχουε μκ την εξοχη...αλλα

το αλλο που εχω ακουσει ειναι οτι αυτο θα κλεισει γι αυτο κανει προσφορες κ αυτο με ανησυχει λιγο....
σκεφτομαι να γραφτω γιατι ειναι κοντα μου...αλλα να ξερεις...θα ξαναβγαλει προσφορα λογω φοιτητων...εχει τυχει να κανει κ 199 το χρονο....

κατα τα αλλα...κοιτα απο περιβαλλον καθαρο φαινεται...αλλα απο γυμναστες ειναι γλατσρες...μην το ψαχνεις εκει για περσοναλ.΄..

Txc
31-08-11, 21:35
Προσωπικα με χαλαει για διαφορους λογους:

1) Ειναι πολυ κεντρικο
2) Μαζευει ποζεραδες
3) Με χαλαει η βιτρινα, την ωρα που κανεις διαδρομο, περνανε απο εξω και σε κοιτανε...
4) Με χαλανε οι γκομενες barby, οταν σηκωνω βαρυ και ειμαι στο super set να με ακουμπα στο μπρατσο και να με ρωτα << πως σε λενε >>, εκει υποτιθετε πας για να γυμναστεις και οχι για να βρεις γκομενα...
5) Απο γυμναστες δεν ξερω, στο δικο μου τουλαχιστον ειναι οτινανε, σημερα πχ ηταν ενας που εκανε μαζι μου βαρυ και ειχε σε ενα φυλλαδιο τις ασκησεις που θα εκανε στο workout του, να μην τις ξεχασει, οτινανε δλδ. Αμα δεν κατσεις να ασχοληθεις μονος σου, οσων αφορα ασκησεις για καθε μυικη ομαδα και τεχνικη κτλ και στηριχτεις σε γυμναστες, αστα να πανε...

gym
31-08-11, 21:39
Προσωπικα με χαλαει για διαφορους λογους:

1) Ειναι πολυ κεντρικοε και???
2) Μαζευει ποζεραδες...εσυ ακουστικα κ την δουελια σου...
3) Με χαλαει η βιτρινα, την ωρα που κανεις διαδρομο, περνανε απο εξω και σε κοιτανε...σιγα το κακο καλε...κ παλι την δουλεια σου αν κ τετοια φυση την αφηνεις για το μεσα?????
4) Με χαλανε οι γκομενες barby, οταν σηκωνω βαρυ και ειμαι στο super set να με ακουμπα στο μπρατσο και να με ρωτα << πως σε λενε >>, εκει υποτιθετε πας για να γυμναστεις και οχι για να βρεις γκομενα.....μαλιστα...:green:
5) Απο γυμναστες δεν ξερω, στο δικο μου τουλαχιστον ειναι οτινανε, σημερα πχ ηταν ενας που εκανε μαζι μου βαρυ και ειχε σε ενα φυλλαδιο τις ασκησεις που θα εκανε στο workout του, να μην τις ξεχασει, οτινανε δλδ. Αμα δεν κατσεις να ασχοληθεις μονος σου, οσων αφορα ασκησεις για καθε μυικη ομαδα και τεχνικη κτλ και στηριχτεις σε γυμναστες, αστα να πανε...


δεν ειναι απολυτο αυτο...μην γενικευις....εχεις παει σε αυτο το γυμναστηριο?ρωταω γιατι με ενδιαφερει κ μεχρι τωρα οι λογοι σου (για σενα σημαντικοι,δεκτον)για μενα ειναι ανυπαρκτοι οποτε ως τωρα εχει συν...:green:

Eddie
31-08-11, 21:44
Προσωπικα με χαλαει για διαφορους λογους:

4) Με χαλανε οι γκομενες barby, οταν σηκωνω βαρυ και ειμαι στο super set να με ακουμπα στο μπρατσο και να με ρωτα << πως σε λενε >>, εκει υποτιθετε πας για να γυμναστεις και οχι για να βρεις γκομενα...


Τα αλλα δε με ενδιαφερουν...αλλα αυτο,πραγματικα ειναι το μονο που θα με εκανε να φυγω..(αν ειχα γκομενα η αν ημουν gay :turtle::turtle::turtle: :green:)

Txc
31-08-11, 21:45
Εχω παει, αλλα μολις διαπιστωσα τι επαιζε, την εκανα με ελαφρα...
Ειμαι σε αλλο τωρα, περισσοτερο της γειτονιας...
Ε για μενα αυτα ηταν τα μειονεκτηματα...
Απο αποψη μηχανηματων ηταν πολυ καλο και υπηρεσιων, μπορω να πω οτι ειναι απο τα καλυτερα...

Βασικα πιστευω το καλυτερο στην Θεσσαλονικη ειναι το Life στην Κατω Τουμπα...
Ψαξτο μια στο google για το official site τους, εχει φωτογραφιες και video απο τον χωρο, τα μηχανηματα κτλ...

gym
31-08-11, 21:47
Εχω παει, αλλα μολις διαπιστωσα τι επαιζε, την εκανα με ελαφρα...
Ειμαι σε αλλο τωρα, περισσοτερο της γειτονιας...
Ε για μενα αυτα ηταν τα μειονεκτηματα...
Απο αποψη μηχανηματων ηταν πολυ καλο και υπηρεσιων, μπορω να πω οτι ειναι απο τα καλυτερα...

Βασικα πιστευω το καλυτερο στην Θεσσαλονικη ειναι το Life στην Κατω Τουμπα...
Ψαξτο μια στο google για το official site τους, εχει φωτογραφιες και video απο τον χωρο, τα μηχανηματα κτλ...

μακρυα μωρε,.,,εγω ειμαι κεντρο ...

av_dimitris
01-09-11, 00:07
Εχω παει, αλλα μολις διαπιστωσα τι επαιζε, την εκανα με ελαφρα...
Ειμαι σε αλλο τωρα, περισσοτερο της γειτονιας...
Ε για μενα αυτα ηταν τα μειονεκτηματα...
Απο αποψη μηχανηματων ηταν πολυ καλο και υπηρεσιων, μπορω να πω οτι ειναι απο τα καλυτερα...

Βασικα πιστευω το καλυτερο στην Θεσσαλονικη ειναι το Life στην Κατω Τουμπα...
Ψαξτο μια στο google για το official site τους, εχει φωτογραφιες και video απο τον χωρο, τα μηχανηματα κτλ...

Το life ειναι ακριβο και μαζευει και αυτο πολυ κοσμο!!!

jackaction
01-09-11, 00:31
τζημ να πας στο κεντρο εφοσον μπορεις να παραβλεψεις διαφορα που ειπε το παλικαρι και ξερεις μονη σου τι να κανεις...γιατι μικρο και ανοργανοτο δεν ειναι βεβαια παλια που ειχε βγαλει προσφορα γινοταν χαμος και μαλιστα οταν βλεπεις οτι 2 φιλες σου εχουν πιασει τους διαδρομουσ μονο και μονο για να μιλανε και να βλεπουν τηλεοραση:jason::rifle:
αλλα αν ειναι κοντα σου και σου κανει ο χορος πηγαινε
εγω παντος αν τυχει και ξεμινω θεσσ 2-3 βδομαδες...στης γειτονιας το γυμναστηριο και αγιος ο θεος

Jumaru
01-09-11, 07:32
Μιά μέρα είχα πάει εκεί μέσα Ιουνίου. Ο χώρος με τα ελεύθερα βάρη είναι πολύ μικρός, για γυμναστή μη τη ψάχνεις καθόλου. Πιστεύω και η μέση να σου σπάσει απο λάθος εκτέλεση άσκησης δεν παίζει να δεις το πρόσωπο του :green: Όργανα/διάδρομοι το ένα πάνω στο άλλο , σαν αποθήκη που πουλάει μηχανήματα είναι. Είχα πετύχει και 2 τύπους κουνάβια και μου ήταν αρκετό.. Μπορεί εσένα να σου αρέσει, αν έχεις κάποιον φίλο που πάει ήδη έχεις 2 δωρεάν προπονήσεις για να δεις τι παίζει.

gym
01-09-11, 13:25
Μιά μέρα είχα πάει εκεί μέσα Ιουνίου. Ο χώρος με τα ελεύθερα βάρη είναι πολύ μικρός, για γυμναστή μη τη ψάχνεις καθόλου. Πιστεύω και η μέση να σου σπάσει απο λάθος εκτέλεση άσκησης δεν παίζει να δεις το πρόσωπο του :green: Όργανα/διάδρομοι το ένα πάνω στο άλλο , σαν αποθήκη που πουλάει μηχανήματα είναι. Είχα πετύχει και 2 τύπους κουνάβια και μου ήταν αρκετό.. Μπορεί εσένα να σου αρέσει, αν έχεις κάποιον φίλο που πάει ήδη έχεις 2 δωρεάν προπονήσεις για να δεις τι παίζει.

μαλιστα...καλα θα παω να κανω δοκιμαστικα εχω δεν εχω γνωστο....:green:
για να δουμε....τα βαρη με ενδιαφερουν ,τα αλλα τα φρουφρου κ αρωματα δεν χρειαζονται...

Georges
01-09-11, 13:57
Λοιπόν αφού σε ενδιαφέρουν τα βάρη να σου τα περιγράψω. Αλτήρες μέχρι 40 κιλά, 2 ίσους πάγκους, 1 επικλινή, 1 κωπηλατική τροχαλία, 2 κωπηλατικά μηχανήματα (το 1 γ@μάει), 3 τροχαλίες για πλάτη, 1 πολυτροχαλία (με 4), άλλες 2 τροχαλίες για διάφορες ασκήσεις, 1 σμιθ, rack για σκουώτ πρέσα παράλληλη με το έδαφος (εμένα δεν μ' αρέσει), βάση για κωπηλατική στο σταυρό :thumbup:, 2 λάρι σκωτ για δικεφάλους, 3 για μηριαίους δικεφάλους 2 για γάμπες (καθιστός και όρθιος) 2 για εκτάσεις τετρακεφάλων, 3 μηχανήματα πιέσεων στήθους (1 ξαπλωτός πολύ καλό), 1 για πιέσεις ώμων, 1 για εκτάσεις ώμων, 5 ελεύθερος πάγκους, 4 μηχανήματα για κοιλιακούς κάποια για ραχιαίους, πεκ ντεκ 2 κρος όβερ 2 για προσαγωγούς απαγωγούς, 1 μονόζυγο - δίζυγο με υποβοήθηση, 1 μηχάνημα για βυθίσεις που βάζεις πλάκες, 1 αποκλειστικά για κ@λαράκια :P, 2 στραβόμπαρες ε και τα διάφορα μετά για αερόβια (πάρα πολλά). Αν θα είχε κατακλινή, χακ σκουώτ πρέσα 45 μοιρών και καλύτερη διαβάθμιση στους αλτήρες θα ήταν το ιδανικό για μένα.
Δες και την περιήγηση εδώ (http://www.gymnasium.gr/Περιήγηση.aspx)
Ελπίζω να σε κάλυψα. Αν θες να πας να κάνεις καμιά προπόνηση στείλε μου σε π.μ. το όνομά σου να τους πω ότι θα πας εκ μέρους μου

gym
01-09-11, 16:41
Λοιπόν αφού σε ενδιαφέρουν τα βάρη να σου τα περιγράψω. Αλτήρες μέχρι 40 κιλά, 2 ίσους πάγκους, 1 επικλινή, 1 κωπηλατική τροχαλία, 2 κωπηλατικά μηχανήματα (το 1 γ@μάει), 3 τροχαλίες για πλάτη, 1 πολυτροχαλία (με 4), άλλες 2 τροχαλίες για διάφορες ασκήσεις, 1 σμιθ, rack για σκουώτ πρέσα παράλληλη με το έδαφος (εμένα δεν μ' αρέσει), βάση για κωπηλατική στο σταυρό :thumbup:, 2 λάρι σκωτ για δικεφάλους, 3 για μηριαίους δικεφάλους 2 για γάμπες (καθιστός και όρθιος) 2 για εκτάσεις τετρακεφάλων, 3 μηχανήματα πιέσεων στήθους (1 ξαπλωτός πολύ καλό), 1 για πιέσεις ώμων, 1 για εκτάσεις ώμων, 5 ελεύθερος πάγκους, 4 μηχανήματα για κοιλιακούς κάποια για ραχιαίους, πεκ ντεκ 2 κρος όβερ 2 για προσαγωγούς απαγωγούς, 1 μονόζυγο - δίζυγο με υποβοήθηση, 1 μηχάνημα για βυθίσεις που βάζεις πλάκες, 1 αποκλειστικά για κ@λαράκια :P, 2 στραβόμπαρες ε και τα διάφορα μετά για αερόβια (πάρα πολλά). Αν θα είχε κατακλινή, χακ σκουώτ πρέσα 45 μοιρών και καλύτερη διαβάθμιση στους αλτήρες θα ήταν το ιδανικό για μένα.
Δες και την περιήγηση εδώ (http://www.gymnasium.gr/Περιήγηση.aspx)
Ελπίζω να σε κάλυψα. Αν θες να πας να κάνεις καμιά προπόνηση στείλε μου σε π.μ. το όνομά σου να τους πω ότι θα πας εκ μέρους μου

οντως μια χαρα...τωρα οκ στο τελευταιο αν τα ειχε αυτα θα ηταν τελειο αλλα προσωπικα σε γυμναστηριο κεντρου χακ δεν εχω βρει ουτε πρεσσα καθετη....η πρεσσα της τεκνοτζιμ δεν μ αρεσει αλλα απο το τιποτα,παλι κανεις δουλεια κ το χακ το κανεις κ ελευθερα κ τελειωνει η υποθεση....κανενα γυμναστηριο δεν τα εχει ολα μωρε (εκτος απο αυτο που ημουν γερμανια:() οποτε συμβιβαζεσαι....

το εχω δει στο νετ,θα παερασω κ απο κοντα να το δω κ θενκς παντως!;)

COBRA_STYLE
01-09-11, 19:30
Τα αλλα δε με ενδιαφερουν...αλλα αυτο,πραγματικα ειναι το μονο που θα με εκανε να φυγω..(αν ειχα γκομενα η αν ημουν gay :turtle::turtle::turtle: :green:)

τι και γκομενα να χες ρε?:green:ουτε καν...μονο αν εισαι gay...αλλα και gay να εισαι ρε φιλε δε φευγεις εδω που τα λεμε:green::P

Gaspari
01-09-11, 20:18
Ο χώρος είναι μιά χαρά όπως και τα μηχανήματα και οι αλτήρες. Απ τα καλύτερα γυμναστήρια που έχω πατήσει το θεωρώ προσωπικά. Εγώ ρώτησα για το αν είναι κρόκοι οι γυμναστές ή καλοί.. Τέσπα, πάλι στον balatsino το κόβω να τρέχω :turtle:

gym
02-09-11, 00:17
Ο χώρος είναι μιά χαρά όπως και τα μηχανήματα και οι αλτήρες. Απ τα καλύτερα γυμναστήρια που έχω πατήσει το θεωρώ προσωπικά. Εγώ ρώτησα για το αν είναι κρόκοι οι γυμναστές ή καλοί.. Τέσπα, πάλι στον balatsino το κόβω να τρέχω :turtle:

ναι ειναι...ειναι γνωστο ειδικα για το γυμναστηριο αυτο....αν μποεις να πας στο στουντιο του μπαλατσινου,τι να πω...γιατι οχι?;)

crystallyn
05-09-11, 19:26
καλησπέρα

Θα τολμήσω να αναφέρω οτι δεν είμαι και η μεγαλύτερη fan των γυμναστηρίων

Επειδή όμως θα ήθελα να γυμναστώ ψάχνω μήπως τυχών υπάρχει ανατολικά κάποιο γυμναστήριο που συνδυαζει και χωρό μαζί (τουλάχιστον αυτό μαρεσει)

Γνωρίζετε αν υπάρχει κάτι τέτοιο?

Οχι τίποτα βαρέθηκα να πληρώνω γυμναστήρια και να πηγαίνω ούτε μία φορά τον μήνα τελικά :shock:

Saldi
06-09-11, 08:53
καλησπέρα

Θα τολμήσω να αναφέρω οτι δεν είμαι και η μεγαλύτερη fan των γυμναστηρίων

Επειδή όμως θα ήθελα να γυμναστώ ψάχνω μήπως τυχών υπάρχει ανατολικά κάποιο γυμναστήριο που συνδυαζει και χωρό μαζί (τουλάχιστον αυτό μαρεσει)

Γνωρίζετε αν υπάρχει κάτι τέτοιο?

Οχι τίποτα βαρέθηκα να πληρώνω γυμναστήρια και να πηγαίνω ούτε μία φορά τον μήνα τελικά :shock:

Αντολικά πόσο ανατολικά??Θέρμη?Πανόραμα?Τι εννοεις χώρο??Θέλεις να έχεις ωραίες εγκαταστάσεις καθαρές κλπ κλπ?

arisfwtis
06-09-11, 09:45
ΓΕΙΑ ΣΟΥ!Οι εγκαταστασεις του Κλεανθης βικελιδη που λες που είναι ακριβώς?

κατω απο την θυρα 7 του γηπεδου ποδοσφαιρου
:welcome:

Saldi
06-09-11, 10:50
Αντολικά πόσο ανατολικά??Θέρμη?Πανόραμα?Τι εννοεις χώρο??Θέλεις να έχεις ωραίες εγκαταστάσεις καθαρές κλπ κλπ?

Επειδή ξανα είδα το Post σου...Εννοείς...χώρο ή χορό??Προφανώς χορό!
Τι όμως θέλεις?Aerobic,Dance Aerobic Kαι διάφορα τέτοια?Η θέλεις να έχει κανονικό χορό???ΠΧ μπαλέτο,Hip Hop κλπ κλπ!

mik
06-09-11, 23:35
εχει ενα σιδεραδικο κοντα στη μαρτιου αλλα δεν ξερω αν σε ενδιαφερει δεν ειναι και τοσο "εντυπωσιακο" οπως αλλα κεντρα γυμναστικης. απο την αλλη εχει μεσα στις εγκαταστασεις του Κλεανθης βικελιδη η εισοδος ειναι απο πισω εχει συνχρονες εγκαταστασεις +πισινα:thumbup:

αυτο που λες ειναι καπου σε μια οδο μαυρομιχαλη η καπως ετσι και εχει και μμα,κικ μποξ κτλ? αν ναι υπαρχει καποιος που να γνωριζει?για σιδεραδικο ενδιαφερομαι

thelveres
25-09-11, 15:21
Υπάρχει κάπιο γυμναστήριο στο κέντρο θεσσαλονίκης το οποίο να είναι ανοιχτό 24/7?

gym
25-09-11, 15:23
δυστυχως οχι να ειναι 24 ωρες/7 με τιποτα και το εχω ψαξει...δεν τους συμφερει ελλαδα να ειναι ετσι...
εδω κυριακη λιγα ανοιγουν ,ποσο μαλλον κ 24ωρο...:(

beefmeup
25-09-11, 15:24
Γυμναστήριο στη Θεσσαλονίκη (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?3560-%CE%93%CF%85%CE%BC%CE%BD%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%AE%CF%81%CE%B9%CE%BF-%CF%83%CF%84%CE%B7-%CE%98%CE%B5%CF%83%CF%83%CE%B1%CE%BB%CE%BF%CE%BD%CE%AF%CE%BA%CE%B7&highlight=%CE%B8%CE%B5%CF%83%CF%83%CE%B1%CE%BB%CE%BF%CE%BD%CE%AF%CE%BA%CE%B7)

φιλε μου δεν υπηρχε λογος για νεο θεμα..μπορουσες να ρωτησεις στο υπαρχον..
μιας κ εισαι καινουριος ριξε μια ματια σε διαφορες ενοτητες πριν ανοιξεις..
τα περισοτερα πραγματα υπαρχουν η εχουν ηδη απαντηθει..;)

thelveres
25-09-11, 16:26
Γνωρίζει κανείς άμα υπάρχει 24ωρο γυμναστήριο πουθενά στο κέντρο θεσσαλονίκης? Είχα ανόιξει πιο συγκεκριμένο θέμα σε άλλο τμήμα του φόρουμ αλλά μετά απο υπόδειξη διαχείρηστη μεταφόρα το ερώτημα μου σε αυτό το thread.

Polyneikos
25-09-11, 17:47
Γνωρίζει κανείς άμα υπάρχει 24ωρο γυμναστήριο πουθενά στο κέντρο θεσσαλονίκης? Είχα ανόιξει πιο συγκεκριμένο θέμα σε άλλο τμήμα του φόρουμ αλλά μετά απο υπόδειξη διαχείρηστη μεταφόρα το ερώτημα μου σε αυτό το thread.

Εχεις λαβει ηδη μια απαντηση


δυστυχως οχι να ειναι 24 ωρες/7 με τιποτα και το εχω ψαξει...δεν τους συμφερει ελλαδα να ειναι ετσι...
εδω κυριακη λιγα ανοιγουν ,ποσο μαλλον κ 24ωρο...:(

Saldi
26-09-11, 12:13
Εδώ στην Αθήνα δεν έχει ρε φίλε 24ωρο..θεσσαλονίκη θα έχει??
Αυτό που ξέρω οτι κρατάει καλές ώρες είναι το Fitness Together αλλα είναι ακριβό και καμία σχέση με σιδεράδικο κλπ κλπ...ανοίγει και κυριακές μέχρι της 6 το απογευμα και καθημερινές μέχρι της 11 νομίζω!

PS:Μην αρπαχτει κανείς κόντρα Θεσσ vs Αθήνα...!Θεσσαλονικιος είμαι απλά ξέρουμε οτι η Αθήνα είναι 4-5 φορές η Θεσσαλονίκη για αυτό!

chr04
26-09-11, 13:13
Πιστεύω πάντως ότι αν άνοιγαν βράδυ ή Κυριακές κόσμος θα πήγαινε

Saldi
26-09-11, 13:36
Πιστεύω πάντως ότι αν άνοιγαν βράδυ ή Κυριακές κόσμος θα πήγαινε

Κυριακές είμαι στο 50-50 an θα πάει κόσμος...!Οι περισσοτεροιι λένε ε τώρα κυριακή ποιος πάει??Αλλοι εχουν χρόνο βέβαια για να πάνε κυριακή αλλα οχι μέσα στην εβδομάδα...
Βράδυ αν ειναι ανοιχτά ομως, σκέψου οτι ξαφνικά δημιουργείς 25% παραπανο έξοδα στο γυμναστήριο για +1 4ωρο...+50% για 2 παραπάνο 4ώρα κ.ο.(ισως να είναι και παραπάνο τα ποσοστά γιατι το μεροκάματο-ένσυμα να είναι πιο ακριβά λόγο νυχτερινής βάρδια(ΙΣΩΣ))
Το θέμα είναι..Τα βγάζει τα έξοδα αυ΄τα τα παραπάνο και να σου μένει ένα κέρδος που να αξίζει τον κόπο?

chr04
26-09-11, 14:48
Γενικότερα αναρωτιέμαι πως τα βγάζουν τα εξοδα τους. Αν βαλεις προσωπικο, ΤΕΒΕ, ΙΚΑ, φως νερό τηλέφωνο, τι κέρδος μπορεί να έχει ένα γυμναστήριο;

Saldi
27-09-11, 11:44
Γενικότερα αναρωτιέμαι πως τα βγάζουν τα εξοδα τους. Αν βαλεις προσωπικο, ΤΕΒΕ, ΙΚΑ, φως νερό τηλέφωνο, τι κέρδος μπορεί να έχει ένα γυμναστήριο;
Ενα γυμναστηριο ας υποθέσουμε με 550-600 ενεργά άτομα έχει αλλα με 1.500-2.000 ενεργά..με 45 ευρο ο μήνας πάει 25-30.000 τον μήνα τζίρο...Βγάλε 8 8ωρα(κα είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ)...πες 7.000-8.000 προσωπικό μαζί με ενσημα..βάλε και αλλα 1000 ευρο φως νερο τηλέφωνο...Και μετά?Βάλε το νοίκι η το κόστος αγοράς του χώρου..βάλε φθορές μηχανημάτων εξοπλισμό γενικά...

Xaeron
08-11-11, 11:52
Καλησπέρα,

να ρωτήσω...μήπως γνωρίζουν κάποιοι πως ονομάζεται πλέον το Γυμναστήριο Animal (Θεσσαλονίκη) και ποια είναι η διεύθυνση του; Έχω ακούσει για μια καλή προσφορά και λέω να το ρίξω μια ματιά.

Ξέρεις κανείς επιπλέον πληροφορίες, όπως:

Ωράριο
Συνθήκες Υγιεινής
Πλήθος Μηχανημάτων, Βαρέων
Παρκινγκ
Φήμη (διευκρίνηση, τι φήμη έχει το γυμναστήριο, όσον αφορά τα άτομα, περιστατικά που έχουν συμβεί κ.τ.λ.)

Ευχαριστώ προκαταβολικά οποιονδήποτε απαντήσει.

John Doe
23-11-11, 17:01
Παιδιά γεια σας.
Έχετε να μου προτείνετε κανένα γυμναστήριο αρχές αρχές παπάφη κοντά.
Μη μου πείτε το Εlixir τα μισά όργανα είναι χαλασμένα και δεν ανάβουν ούτε καλοριφέρ 13 βαθμούς έχει εκεί μέσα.
Δε θέλω σιδεράδικο normal πράγματα.
Ευχαριστώ

fcavenaghi
09-12-11, 16:37
παιδια πειτε κανενα καλο γυμναστηριο περιοχη χαριλαου, να μπορουμε να κανουμε αρσεις θανατου με την ησυχια μας! ειτε δημοτικο ειτε οχι

Metal-Militiaman
16-12-11, 23:51
παιδια πειτε κανενα καλο γυμναστηριο περιοχη χαριλαου, να μπορουμε να κανουμε αρσεις θανατου με την ησυχια μας! ειτε δημοτικο ειτε οχι

Φίλε και εγώ τα χω παίξει ,σε ολόκληρη Θεσσαλονίκη δε μπορώ να βρώ ένα γυμναστήριο με ελεύθερα βάρη , πλατφόρμες για deadlifts ακόμη και αρασε/επολέ, squat racks για squats κτλ. 'Oλο μηχανήματα, αερόμπικ, χοροί...
Η επιστήμη έχει προχωρήσει ρε ιδιοκτήτες γυμναστηρίων!!! για πάτε καμιά βόλτα Αμερική να δείτε πως είναι τα σύγχρονα γυμναστήρια και μη μου είστε όλοι προσκολλημένοι στην εποχή του Κουταλιανού και του χάλυβα.

sofos
17-12-11, 05:11
Φίλε και εγώ τα χω παίξει ,σε ολόκληρη Θεσσαλονίκη δε μπορώ να βρώ ένα γυμναστήριο με ελεύθερα βάρη , πλατφόρμες για deadlifts ακόμη και αρασε/επολέ, squat racks για squats κτλ. 'Oλο μηχανήματα, αερόμπικ, χοροί...
Η επιστήμη έχει προχωρήσει ρε ιδιοκτήτες γυμναστηρίων!!! για πάτε καμιά βόλτα Αμερική να δείτε πως είναι τα σύγχρονα γυμναστήρια και μη μου είστε όλοι προσκολλημένοι στην εποχή του Κουταλιανού και του χάλυβα.

που να πας και σε μικροτερες πολεις....

gym
17-12-11, 17:32
για τις αλλες περιοχες δεν ξερω αλλα το life το καινουριο το τεραστιο για τα δεδομενα της πολης και καθαρο και απο ολα εχει ειναι κοντα χαριλαου νομιχω...για τσεκαρε το...

αν ειναι παντως διπλα σου πηγαινε με κλειστα ματια...εχει καλες παροχες...βαρη οκ...απλα εχει...θα σου αρεσει...

salonica
23-12-11, 18:25
παιδια ψαχνω ενα γυμναστηριο αξιοπρεπες στην ανατολικη πλευρα της πολης ( περιοχη σοφουλη ας πουμε).αν ξερετε κανενα καλαμαρια η πιο ανατολικα η κοντα εκει πειτε.
δε με ενδιαφερουν πολλα φρου φρου οπως πισινες και ιστοριες αλλα θελω να ειναι πληρες απο βαρη δλδ να εχει ενα σοβαρο ρακ για αρσεις απο βαθυ καθισμα καμια καλη μπαρα οχι τιποτα κινεζοιστοριες που δεν αντεχουν πανω απο 100 κ
να εχει πολλους αρλτηρες οχι να εχει 2 10κιλους 2 20κιλους κλπ(να χει και τους ενδιαμεσους εννοω)
και βασικα μηχανηματα οπως
lying leg curl machine
lat pulldown
cable row
hyperextension machine
t bar row machine
leg extension (για ζεσταμα )
seateg calf raises
ε και να χει εκεινα τα αγαπημενα καλωδια για κανενα rope tricep extension η cable crossovers αυτα τα ολιγα ζηταω
ξερετε κανα καλο ?εψαξα και βρηκα ενα βασιλλισης ολγας δε μ πολυαρεσε και κατι αλλα σοφουλη ηταν στυλ αεροβιο και τετοια .αν εχετε καμια σοβαρη προταση πολυ θα το εκτιμουσα ,μπορειτε να μου προτεινετε και σε προσωπικο μυνημα αν θελετε.ευχαριστω

gsisr
24-12-11, 16:36
παιδια πειτε κανενα καλο γυμναστηριο περιοχη χαριλαου, να μπορουμε να κανουμε αρσεις θανατου με την ησυχια μας! ειτε δημοτικο ειτε οχι

στη χαριλάου είσαι ρε φίλος πέρνα μια βόλτα απ το γυμναστήριο του Άρη! ωραίος χώρος συμμαζεμένος και καθαρός αρκετά ελευθερα, ρακ, πολλές μπάρες. το μόνο μείον είναι ότι οι αλτήρες είναι πολύ μικροί και μετά τα 20 κιλά πρέπει να φτιάξεις εσύ. κατα τ άλλα έμεινα πολύ ευχαριστημένος.

salonica
24-12-11, 16:51
στη χαριλάου είσαι ρε φίλος πέρνα μια βόλτα απ το γυμναστήριο του Άρη! ωραίος χώρος συμμαζεμένος και καθαρός αρκετά ελευθερα, ρακ, πολλές μπάρες. το μόνο μείον είναι ότι οι αλτήρες είναι πολύ μικροί και μετά τα 20 κιλά πρέπει να φτιάξεις εσύ. κατα τ άλλα έμεινα πολύ ευχαριστημένος.

τι ρακ?κανονικα κλουβια η τιποτα half racks?και τι εννοεις να φτιαξεις μονος σου αλτηρες?εχει παρκινγκ?

muscleseeker
24-12-11, 21:00
Αδέρφια μήπως γνωρίζει κανείς την διεύθυνση του γυμναστηρίου του Καποδιστριακού Πανεπιστημίου,στην σχολή δίνουν μόνο τηλέφωνα επικοινωνίας και την διαδικασία εγγραφής:green::green:

gsisr
24-12-11, 23:57
τι ρακ?κανονικα κλουβια η τιποτα half racks?και τι εννοεις να φτιαξεις μονος σου αλτηρες?εχει παρκινγκ?

κτ τέτοιο έχει 37178 μόνο που οι βραχίονες που έχει κάτω χαμηλά είναι προσαρμοζόμενοι σε ύψος για να προσαρμόζεις π θελεις να βάλεις τη μπάρα αν κάνεις κωπηλατική ας πούμε ανάλογα με το ύψος σου. παρκινγκ βρίσκεις πάντα εκεί γύρω. με τους αλτήρες εννοώ ότι υπάρχουν τα ματζούνια μόνα τους με τις ασφάλειες και προσαρμόζεις εσύ πάνω πλάκες.

agisilaos
25-12-11, 00:03
παιδια πειτε κανενα καλο γυμναστηριο περιοχη χαριλαου, να μπορουμε να κανουμε αρσεις θανατου με την ησυχια μας! ειτε δημοτικο ειτε οχι


Φίλε και εγώ τα χω παίξει ,σε ολόκληρη Θεσσαλονίκη δε μπορώ να βρώ ένα γυμναστήριο με ελεύθερα βάρη , πλατφόρμες για deadlifts ακόμη και αρασε/επολέ, squat racks για squats κτλ. 'Oλο μηχανήματα, αερόμπικ, χοροί...
Η επιστήμη έχει προχωρήσει ρε ιδιοκτήτες γυμναστηρίων!!! για πάτε καμιά βόλτα Αμερική να δείτε πως είναι τα σύγχρονα γυμναστήρια και μη μου είστε όλοι προσκολλημένοι στην εποχή του Κουταλιανού και του χάλυβα.

το no1 αυτη τη στιγμη στην ανατολικη θεσσαλονικη γυμναστηριο ειναι το:weights: LIFE FITNESS CENTER 100%!!!

agisilaos
25-12-11, 00:07
για τις αλλες περιοχες δεν ξερω αλλα το life το καινουριο το τεραστιο για τα δεδομενα της πολης και καθαρο και απο ολα εχει ειναι κοντα χαριλαου νομιχω...για τσεκαρε το...

αν ειναι παντως διπλα σου πηγαινε με κλειστα ματια...εχει καλες παροχες...βαρη οκ...απλα εχει...θα σου αρεσει...

πηγαινεις life?

salonica
25-12-11, 01:27
πηγαινεις life?

φιλε μου που ειναι το life?

salonica
25-12-11, 01:29
κτ τέτοιο έχει 37178 μόνο που οι βραχίονες που έχει κάτω χαμηλά είναι προσαρμοζόμενοι σε ύψος για να προσαρμόζεις π θελεις να βάλεις τη μπάρα αν κάνεις κωπηλατική ας πούμε ανάλογα με το ύψος σου. παρκινγκ βρίσκεις πάντα εκεί γύρω. με τους αλτήρες εννοώ ότι υπάρχουν τα ματζούνια μόνα τους με τις ασφάλειες και προσαρμόζεις εσύ πάνω πλάκες.

μια χαρα δηλαδη !μηχανημα για t bar rows εχει?οι αλτηρες ποσα κιλα μπορουν να παρουν?(μπορουμε να κανουμε κανα crok row δηλαδη?απο κοσμο πως ειναι ?(εννοω εχει πολλους η μολις πας παντα αδειο το ρακ?)

salonica
25-12-11, 01:38
πηγαινεις life?

γουγκλαρα το life .φαινεται απιστευτο γυμναστηριο ομως απο τις εικονες ολα υπεροχα ειναι.κοστος συνδρομης 65 ευρω το μηνα(αουτς)

Kaloutsikos
25-12-11, 03:35
γουγκλαρα το life .φαινεται απιστευτο γυμναστηριο ομως απο τις εικονες ολα υπεροχα ειναι.κοστος συνδρομης 65 ευρω το μηνα(αουτς)

πόσο?

είναι παλαβοί?

gsisr
25-12-11, 05:20
μια χαρα δηλαδη !μηχανημα για t bar rows εχει?οι αλτηρες ποσα κιλα μπορουν να παρουν?(μπορουμε να κανουμε κανα crok row δηλαδη?απο κοσμο πως ειναι ?(εννοω εχει πολλους η μολις πας παντα αδειο το ρακ?)

για t bar δεν έχει όχι. στους αλτήρες εγώ έχω βάλει μέχρι 40 σε κωπηλατική. λογικά μπορείς να βάλεις 3 10αρες πλάκες σε κάθε πλευρά αλλά δε ξέρω κατά πόσο θα βολεύει μετά. από κόσμο δε θ λεγα ότι έχει πολυκοσμία. δε χρησιμοποιούν πολλοί το ρακ πιο πολυ το σμιθ. εγώ όσες φορές πήγα μπήκα κατευθείαν στο ρακ. το πολυ πολύ να περιμένεις κανα 5λεπτο στη χειρότερη. ρίξτο μια ματιά πιστεύω ότι αξίζει..όσο για το life που λένε όλοι πανάκριβο με στροφή προς το φιτνες

gym
25-12-11, 09:40
πόσο?

είναι παλαβοί?

καλουτσικε για αυτα που προσφερει σε σχεση με αλλα καλο ειναι....ξερω τρυοες που δινεις 50 για να πας....(καλα δεν παιζει να δωσω 65 το μηνα να παω αλλα να βλεπουμε λιγο και το την αλλη μερια αν αξιζει η οχι)...στην τελικη κανεις ενα προγραμμα κ κατεβαινει το μηναιο.,.,.;)

salonica
25-12-11, 19:41
μια αλλη ερωτηση:τα γυμναστηρια σιδεραδικα τι εχουν?

lonsdale
25-12-11, 20:48
προς τα δυτικά έχει να προτείνει κανείς κανα καλό?συκιές-νεάπολη-ρετζίκι προς αυτές τις περιοχές.

TEFAAtzis
26-12-11, 00:13
καλουτσικε για αυτα που προσφερει σε σχεση με αλλα καλο ειναι....ξερω τρυοες που δινεις 50 για να πας....(καλα δεν παιζει να δωσω 65 το μηνα να παω αλλα να βλεπουμε λιγο και το την αλλη μερια αν αξιζει η οχι)...στην τελικη κανεις ενα προγραμμα κ κατεβαινει το μηναιο.,.,.;)

σιγα το καλο.Εκανα προπονηση και δεν τρελαθηκα κιολας,τα λεφτα του δεν τα αξιζει για μενα!!!

gym
26-12-11, 00:43
γνωμη σου...καποιοι μαλλον θελετε gold's gym για να ικανοποιηθειτε...το γυμναστηριο αυτο ειναι απο τα τοπ της πολης να ξερεις τεφατζη...;)

salonica
26-12-11, 00:44
σιγα το καλο.Εκανα προπονηση και δεν τρελαθηκα κιολας,τα λεφτα του δεν τα αξιζει για μενα!!!

γιατι το λες αυτο φιλε μου?απο οτι ειδα δε λειπει τιποτα απο το γυμναστηριο...βεβαια οι μαλακες χρεωνουν 65 ευρω οποτε ναι δεν αξιζει...

TEFAAtzis
26-12-11, 01:24
γιατι το λες αυτο φιλε μου?απο οτι ειδα δε λειπει τιποτα απο το γυμναστηριο...βεβαια οι μαλακες χρεωνουν 65 ευρω οποτε ναι δεν αξιζει...

αλτηρες δεν εχει πολλους,εχει αν θυμαμαι καλα μονο ενα σετ των καθε κιλων εκτος απο τους 10κιλους,12 κιλους και πιο κατω αν δεν κανω λαθος.Εχει αρκετα μηχανηματα κατα τα αλλα αλλα για την τιμη που ειναι μακρια και αγαπημενα.1000 φορες στο σιδεραδικο που ειμαι και δινω τα μισα λεφτα σε μηνα σε σχεση με αυτο κανοντας και καλυτερη προπονηση!!!

salonica
26-12-11, 02:25
γνωμη σου...καποιοι μαλλον θελετε gold's gym για να ικανοποιηθειτε...το γυμναστηριο αυτο ειναι απο τα τοπ της πολης να ξερεις τεφατζη...;)

ναι αλλα εκει που ειναι και με τα λεφτα που ζηταει τι να το κανω ρε φιλε

TEFAAtzis
26-12-11, 04:02
γνωμη σου...καποιοι μαλλον θελετε gold's gym για να ικανοποιηθειτε...το γυμναστηριο αυτο ειναι απο τα τοπ της πολης να ξερεις τεφατζη...;)

Σε σχεση τιμης αποδοσης οχι δεν ειναι,οπως και για το θεμα των αλτηρων που αναφερθηκα γλυκια μου:green:

Δανάη
26-12-11, 12:22
gym το ετος εκει περιπου ποσο κοστιζει;

gym
26-12-11, 14:01
ναι αλλα εκει που ειναι και με τα λεφτα που ζηταει τι να το κανω ρε φιλε

τι να σου πω...αν δεν σε βολευει η περιοχη ειναι αλλο θεμα...


Σε σχεση τιμης αποδοσης οχι δεν ειναι,οπως και για το θεμα των αλτηρων που αναφερθηκα γλυκια μου:green:

κανεις λαθος...προπονηση κανεις οπουδηποτε...δεν θα το συζητησω αλλο για το γυμναστηριο αυτο..οποιος εχει ματια κ βλέπει,καταλαβαινει...εχω γυρισε σε γυμναστηρια πολυ καλυτερα στο εξωτερικο κ ομως πληρει πολλες προδιαγραφες...

αν ειχε ομως φθηνη συνδρομη δεν σε χαλαει ε?:green:



gym το ετος εκει περιπου ποσο κοστιζει;

δεν ξερω...εχει κ σελιδα στο νετ κ στο φβ...απο οτι μου ειχε πει μια φιλη ειναι η 29κατι η 300 κατι...δεν ειμαι σιγουρη ομως καθολου...και παλι μπορει να λεω βλεπειες...δεν θυμαμαι καθολου...θα ρωτησω κ θα σου πωμολις μου πει...


δεν δουλευω παντως στο γυμναστηριο αυτο να το ξερετε..:green: επειδη βλεπω το κραζετε λιγο λογω τιμης...;)

salonica
26-12-11, 17:15
τι να σου πω...αν δεν σε βολευει η περιοχη ειναι αλλο θεμα...



κανεις λαθος...προπονηση κανεις οπουδηποτε...δεν θα το συζητησω αλλο για το γυμναστηριο αυτο..οποιος εχει ματια κ βλέπει,καταλαβαινει...εχω γυρισε σε γυμναστηρια πολυ καλυτερα στο εξωτερικο κ ομως πληρει πολλες προδιαγραφες...

αν ειχε ομως φθηνη συνδρομη δεν σε χαλαει ε?:green:




δεν ξερω...εχει κ σελιδα στο νετ κ στο φβ...απο οτι μου ειχε πει μια φιλη ειναι η 29κατι η 300 κατι...δεν ειμαι σιγουρη ομως καθολου...και παλι μπορει να λεω βλεπειες...δεν θυμαμαι καθολου...θα ρωτησω κ θα σου πωμολις μου πει...


δεν δουλευω παντως στο γυμναστηριο αυτο να το ξερετε..:green: επειδη βλεπω το κραζετε λιγο λογω τιμης...;)
κοιτα η αληθεια ειναι πως τα γυμναστηρια γενικως ειναι πανακριβα...τι θελω να πω
χρεωνεσαι 45-50 ευρω το μηνα και ουσιαστικα δε κανεις τιποτα αλλο απο το να νοικιαζεισ μηχανηματα.χωρια που οι μπαρες συνηθως ειναι για τον *** και εχεις το ***** πανω απο το κεφαλι σου ολη την ωρα να σου λεει οτι καταστρεφεις τα γονατα σου καθε φορα που κανεις σκουωτ μεχρι ο κωλος σου να ακουμπησει στις γαμπες....
δηλαδη ειναι που ειναι πληρως ασχετοι οι περισσοτεροι ιδιοκτητες θελουν να σου μαθουν κ τι να κανεις...

mantus3
26-12-11, 18:15
Δεν μπορώ να σας καταλάβω μερικούς εδώ μέσα, πως γίνετε τα πάντα σε ένα γυμναστήριο να σας φταίνε; Την μια οι τιμές, την άλλη οι γυμναστές, την άλλη ο κόσμος, ο εξοπλισμός, η σάουνα και πάει λέγοντας… γιατί δεν στήνετε ένα γυμναστήριο σπίτι σας να είστε άνετοι και ευχαριστημένοι;
Όσο για το παραπάνω, είναι λογικό όταν πέσουν κάποια χρήματα σε κάποιον χώρο, να πρέπει με τον χ-ψ τρόπο να γίνουν απόσβεση… και φυσικά το κόστος διατήρησης σε αξιοπρεπές επίπεδο ενός χώρου που είναι τεράστιος δεν είναι ίδιο με το κόστος διατήρησης μιας τρύπας…

salonica
26-12-11, 18:54
Δεν μπορώ να σας καταλάβω μερικούς εδώ μέσα, πως γίνετε τα πάντα σε ένα γυμναστήριο να σας φταίνε; Την μια οι τιμές, την άλλη οι γυμναστές, την άλλη ο κόσμος, ο εξοπλισμός, η σάουνα και πάει λέγοντας… γιατί δεν στήνετε ένα γυμναστήριο σπίτι σας να είστε άνετοι και ευχαριστημένοι;
Όσο για το παραπάνω, είναι λογικό όταν πέσουν κάποια χρήματα σε κάποιον χώρο, να πρέπει με τον χ-ψ τρόπο να γίνουν απόσβεση… και φυσικά το κόστος διατήρησης σε αξιοπρεπές επίπεδο ενός χώρου που είναι τεράστιος δεν είναι ίδιο με το κόστος διατήρησης μιας τρύπας…

γινεται γιατι αυτοι που εχουν τα γυμναστηρια ειναι συνηθως ανθρωποι που δεν εχουν ασχοληθει σοβαρα με βαρη
οταν δουλευεις σε ενα γυμναστηριο και δεν ξερεις βασικες ασκησεις να εκτελεις εισαι ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ ΟΚ>?ολα τα γυμναστηρια εχουν και μια γκομενα-γυμναστρια να τραβα κοσμο (ας μη κρυβομαστε πισω απ το δαχτυλο μας) αλλα θα πρεπε να χει εναν σοβαρο ανθρωπο οχι τον χ-ψ μποντυμπιλντερ απλα καποιον που να ξερει πως να εκτελει σωστα τα βασικα ενα σκουωτ μια αρση θανατου μια πιεση παγκου μια σοβαρη κωπηλατικη.τελοσπαντων
ΓΙΑ ΜΕΝΑ
θελω ενα γυμναστηριο με σκουωτ ρακ και βασικα μηχανηματα και φυσικα σωστες μπαρες, οχι καμια που να αντεχει 100 κιλα αλλα μια σοβαρη μια ολυμπιακη ξερω γω μια που να αξιζει.αν νομιζεις οτι ζηταω πολλα για τα 45 ευρω που δινω αποψη σου σεβαστη αλλα μη περιμενεις να συμφωνησω κιολας.

gym
26-12-11, 19:12
Δεν μπορώ να σας καταλάβω μερικούς εδώ μέσα, πως γίνετε τα πάντα σε ένα γυμναστήριο να σας φταίνε; Την μια οι τιμές, την άλλη οι γυμναστές, την άλλη ο κόσμος, ο εξοπλισμός, η σάουνα και πάει λέγοντας… γιατί δεν στήνετε ένα γυμναστήριο σπίτι σας να είστε άνετοι και ευχαριστημένοι;
Όσο για το παραπάνω, είναι λογικό όταν πέσουν κάποια χρήματα σε κάποιον χώρο, να πρέπει με τον χ-ψ τρόπο να γίνουν απόσβεση… και φυσικά το κόστος διατήρησης σε αξιοπρεπές επίπεδο ενός χώρου που είναι τεράστιος δεν είναι ίδιο με το κόστος διατήρησης μιας τρύπας…

μεγαλο δικιο εχει εδω ο μαντους...ετσι ειναι...


ας μεινουμε ον τοπικ παιδια...ο καθενας κανει τις επιλογες του...απλα ας θυμομαστε οτι η καθε επιχειρηση εχει τα συν κ πλην της,οπως και ο καθενας μας κανει τις επιλογες του...και ως εκει... stay on topic!:toast:

Δανάη
26-12-11, 19:29
gym 300 ευρω τον χρονο ειναι παρα πολυ καλη τιμη! μου αρεσε που εχει ταρταν για τρεξιμο!!(απεχθανομαι τους διαδρομους).

Για μενα πρωτα σε ενα γυμναστηριο μετραει ποσο κοσμο εχει τις ωρες αιχμης (τοτε που πηγαινω και εγω δηλαδη :) ) αλλα και τι κοσμο εχει!(πχ. να βλεπεις ολοκληρους μαντραχαλους να μαλωνουν για τα βαρακια σαν 5χρονα),μετα ερχονται μηχανηματα και εξοπλισμος

gym
26-12-11, 19:32
δαναη ειναι πολυ προσεγμενο γυμναστηριο...εαν σε βολευει η περιχοη κ το οικονομικο πηγαινε αφοβα...
και ο κοσμος ειναι καλος,ξερω τι σου λεω...εκτος απο εξαιρεσεις που λογικο ειναι παντου να υπαρχουν...και βασικο ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ,το βασικο για μενα...

NASSER
26-12-11, 19:34
Εξαρτάται τι ζητάει ο καθένας απο ένα γυμναστήριο, τότε αντίστοιχα μετριάζει και την τιμή.
Προσωπικά δίνω προτεραιότητα στον εξοπλισμό (θέλω αρκετα ελεύθερα βάρη και ειδικά σκωτιέρα) έπειτα με ενδιαφέρει η καθαριότητα και τελευταίο κοιτάω τον κόσμο. Άλλωστε την ώρα που πάω πλεον δεν έχει πολύ κόσμο στα γυμναστήρια της περιοχής μου.

agisilaos
26-12-11, 19:35
gym 300 ευρω τον χρονο ειναι παρα πολυ καλη τιμη! μου αρεσε που εχει ταρταν για τρεξιμο!!(απεχθανομαι τους διαδρομους).

Για μενα πρωτα σε ενα γυμναστηριο μετραει ποσο κοσμο εχει τις ωρες αιχμης (τοτε που πηγαινω και εγω δηλαδη :) ) αλλα και τι κοσμο εχει!(πχ. να βλεπεις ολοκληρους μαντραχαλους να μαλωνουν για τα βαρακια σαν 5χρονα),μετα ερχονται μηχανηματα και εξοπλισμος

:thumbup: για 360$ ηκσερα εγω το χρονπ αν το πηγε 300 ειναι τζαμπα:shock:

agisilaos
26-12-11, 19:41
καλουτσικε για αυτα που προσφερει σε σχεση με αλλα καλο ειναι....ξερω τρυοες που δινεις 50 για να πας....(καλα δεν παιζει να δωσω 65 το μηνα να παω αλλα να βλεπουμε λιγο και το την αλλη μερια αν αξιζει η οχι)...στην τελικη κανεις ενα προγραμμα κ κατεβαινει το μηναιο.,.,.;)

ετσι ειναι οπως τα λες με προγραμμα πεφτεις αυτοματως 50%-40%!!!:P:P

salonica
26-12-11, 20:23
το aquaforum εχει ρακ για σκουωτ?

TEFAAtzis
27-12-11, 04:56
τι να σου πω...αν δεν σε βολευει η περιοχη ειναι αλλο θεμα...



κανεις λαθος...προπονηση κανεις οπουδηποτε...δεν θα το συζητησω αλλο για το γυμναστηριο αυτο..οποιος εχει ματια κ βλέπει,καταλαβαινει...εχω γυρισε σε γυμναστηρια πολυ καλυτερα στο εξωτερικο κ ομως πληρει πολλες προδιαγραφες...

αν ειχε ομως φθηνη συνδρομη δεν σε χαλαει ε?:green:




δεν ξερω...εχει κ σελιδα στο νετ κ στο φβ...απο οτι μου ειχε πει μια φιλη ειναι η 29κατι η 300 κατι...δεν ειμαι σιγουρη ομως καθολου...και παλι μπορει να λεω βλεπειες...δεν θυμαμαι καθολου...θα ρωτησω κ θα σου πωμολις μου πει...


δεν δουλευω παντως στο γυμναστηριο αυτο να το ξερετε..:green: επειδη βλεπω το κραζετε λιγο λογω τιμης...;)

ειλικρινα και λιγοτερο να ταν προτιμω το δικο μου το σιδεραδικο!!!:green:

jannous44
27-12-11, 16:07
το aquaforum εχει ρακ για σκουωτ?

ναι :thumbup:

agisilaos
27-12-11, 18:21
το aquaforum εχει ρακ για σκουωτ?

εχει φιλε μου ρακ για σκουωτ αλλα ειναι καποια σκαλια παρα κατω απτο
life fitnes center στη χαριλαου στο λεω γιατι πριν αλλαξω gym ειμουνα (aqua):unsure:forum...
αλλο η βουρτσα που λενε και αλλο η π.....! ΤRUST ME:thumbup: α και ειναι ποιο οικονομικο να ξερεις!

John Doe
28-12-11, 17:58
Το πρόβλημα τον περισσοτέρων όταν κάνουν μια επένδυση είναι ότι θέλουν να την βγάλουν μέσα στο εξάμηνο-χρόνο κάτι που δε γίνεται.

Και ξαναρωτάω περιοχή αρχές Παπάφη ή γύρω γύρω απ την ΕΡΤ3 έχετε να προτείνεται κάτι εκτός Elixir?
Τα life-aqua είναι πολύ μακριά απ το σπίτι μου. Δε θέλω να αλλάζω 2 λεωφορεία ή να χρειάζομαι αυτοκίνητο κάθε φορά που θέλω να πάω gym γιατί πολύ απλά δεν θα βρω να παρκάρω μετά σπίτι μου.
Thaaanks

Konstantinos!
13-01-12, 16:35
Το πρόβλημα τον περισσοτέρων όταν κάνουν μια επένδυση είναι ότι θέλουν να την βγάλουν μέσα στο εξάμηνο-χρόνο κάτι που δε γίνεται.

Και ξαναρωτάω περιοχή αρχές Παπάφη ή γύρω γύρω απ την ΕΡΤ3 έχετε να προτείνεται κάτι εκτός Elixir?
Τα life-aqua είναι πολύ μακριά απ το σπίτι μου. Δε θέλω να αλλάζω 2 λεωφορεία ή να χρειάζομαι αυτοκίνητο κάθε φορά που θέλω να πάω gym γιατί πολύ απλά δεν θα βρω να παρκάρω μετά σπίτι μου.
Thaaanks


Ποδηλατάκι!

Εγώ παιδιά κέρδισα μια βδομάδα μέσω του ιντερνετ στο life fitness πάνω απο το Χαριλάου την οποία βδομάδα κάνω τώρα και πραγματικά θεωρώ πως είναι το πιο ολοκληρωμένο γυμναστήριο που έχω πάει ως τώρα.Η τιμή βέβαια για 6μηνη συνδρομή είναι στα 45 ευρώ, 10% εκπτωση αν είσαι φοιτητής και 15 % αν είσαι φοιτητής και πηγαίνει ήδη φίλος σου σε αυτό το γυμναστήριο.Εγώ πάντος το σκέφτομαι σοβαρά τώρα που θα τελειώσει η βδομάδα να πάω και κανονικά,γιατί και τα άτομα που δουλεύουν εκεί λαλάκες δε φαίνονται και είναι και στο χώρο των βαρών αν χρειαστείς βοηθό να έρθουν να σε βοηθήσουν.Έχει και ταρταν. Όχι γιατί υπάρχουν άλλα γυμναστήρια σε περιοχές Ευκλείδη(ονόματα δε λέμε) που είναι για τον ΛΟΥΤΣΟ και όσον αφορά εξοπλισμό ,αλλά και αντιμετώπισης.

parchris
13-02-12, 18:56
Εύοσμος Θεσσαλονίκης τηλ. 2310 761 222 e-mail: gym-alexia@hotmail.com 40 ευρα τον μηνα 100 τριμηνο εχει κικ βοξ μεχρι τις 23:00 ανοιχτο εκτος σαββατο που ειναι μεχρι τσ 5 κυριακη κλειστο εχει αρκετα μηχανηματα σαουνα οοκληρομενος εξοπλισμος λιγα και καλα ατομα ο Βασιλης ειναι καλος ανθρωπος αμα ζητησης βοηθεια αμεσως ερχεται ΑΥΤΑ! για περισοτερα τηλεφωνηστε!!

salonica
23-02-12, 22:18
Λοιπον θα ειμαι ξεκαθαρος γιατι δε θελω να σας κουραζω με πολλα.Παρακολουθω το σαιτ χρονια και γυμναζομαι αλλα μετακομισα κ εχω το εξης προβλημα: δε μπορω να βρω ενα σοβαρο γυμναστηριο στην περιοχη μου.Λοιπον ξερει κανεις αν υπαρχει γυμναστηριο στην ανατολικη θεσσαλονικη (περιοχη σοφουλη ) καποιο γυμναστηριο που να εχει ΜΟΝΟ ΤΑ
1.SQUAT RACK http://www.squatcage.com/wp-content/uploads/2009/08/power_rack.jpg
2.LYING LEG CURL MACHINE http://www.sutree.com/upload/thumbnails/37889.gif
3.LAT PULLDOWN MACHINE http://www.fitness-equipment.com/acatalog/156gm.jpg
4.παγκο απλο http://image.made-in-china.com/2f0j00rMCQVUAIHKqT/Fitness-Equipment-Multi-Adjustable-Bench-Gym-Equipment.jpg
Ειλικρινα εκτος απο αυτα τα 3 (τα οποια ειναι υπεραρκετα για να γυμνασουν καθε μυ) ας εχει κ ενα ποδηλατο για ζεσταμα ΚΑΙ ΕΞΑΕΡΙΣΜΟ(ναι ειδα κ γυμναστηρια χωρις εξαερισμο:unsure:)
ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ ΖΗΤΩ!
AN ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ !!(ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΝΜ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ)
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΡΕΛΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΥΜΝΑΣΩ ΤΑ ΠΟΔΙΑ Μ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ (βλ σκουωτ)


ΠΡΟΣ ΜΟΝΤΣ :ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟΠΙΚ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΗ KUTSUP
ΝΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΘΩΣ ΚΑΘΕΝΑΣ ΛΕΕΙ ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΤΟΥ.ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΕΙΞΤΕ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ.

Silvester
12-03-12, 00:19
γεια σας παιδια...θα ηθελα να ρωτησω κατι.μενω θεσσαλονικη στην περιοχη βοτση και θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει καποιος καποιο γυμναστηριο στην οδο καλαμαριας με 35 ευρω και κατω..δεν ειναι αναγκη να εχει πολλα μηχανηματα κτλ

ευχαριστω πολυ!
:welcome::welcome::welcome:

salonica
12-03-12, 20:31
Λοιπον ξερει κανεις γυμναστηριο κοντα στα πανεπιστημια που να εχει καποιο ρακ για σκουωτ και ολυμπιακη μπαρα και να μπορει να κανει σκουωτ με ασφαλεια (φυσικα)?Το γυμνασιον που πεφτει? μπορει κανεις να παει απο πανεπιστημιο με τα ποδια η μπα?Κανα σιδεραδικο οτιδηποτε εκει κοντα.Δε με ενδιαφερει κατι αλλο ιδιαιτερα μονο το ρακ η ολυμπιακη μπαρα μονοζυγο και μηχανηματα για ποδια (δικεφαλοι γαμπες)
Στειλτε μου και μυνημα προσωπικα αν θελετε.

Konstantinos!
13-03-12, 01:21
Λοιπον ξερει κανεις γυμναστηριο κοντα στα πανεπιστημια που να εχει καποιο ρακ για σκουωτ και ολυμπιακη μπαρα και να μπορει να κανει σκουωτ με ασφαλεια (φυσικα)?Το γυμνασιον που πεφτει? μπορει κανεις να παει απο πανεπιστημιο με τα ποδια η μπα?Κανα σιδεραδικο οτιδηποτε εκει κοντα.Δε με ενδιαφερει κατι αλλο ιδιαιτερα μονο το ρακ η ολυμπιακη μπαρα μονοζυγο και μηχανηματα για ποδια (δικεφαλοι γαμπες)
Στειλτε μου και μυνημα προσωπικα αν θελετε.


το γυμνάσιο που λες είναι στην τσιμισκή στο odeon . Εμένα δεν μου άρεσε επειδή είναι σαν πασαρέλα, πολύς κόσμος και καθόλου ηρεμία. Έκανα διάδρομο όταν πήγα να κάνω προπόνηση και περνούσαν από μπροστά στη τζαμαρία άντρες γυναίκες και κοιτούσαν..αν σ αρέσει τέτοια φάση πήγαινε, πολύ καλές τιμές αν δεν κάνω λάθος έχει για φοιτητές. Επίσης υπάρχει ο Αρμάγος παραδοσιακό γυμναστήριο πίσω από το γαλλικό ινστιτούτο. Εγώ πάντος πηγαίνω στο life στην πλαστήρα και μπορώ να πω πως από όσα γυμναστήρια έχω πάει (και είναι αρκετά) είναι αρκετά ανώτερο και με ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ κλίμα.

Chris92
13-03-12, 01:22
αμα εισαι στο απθ πανε στο φοιτητικο

salonica
13-03-12, 03:25
το γυμνάσιο που λες είναι στην τσιμισκή στο odeon . Εμένα δεν μου άρεσε επειδή είναι σαν πασαρέλα, πολύς κόσμος και καθόλου ηρεμία. Έκανα διάδρομο όταν πήγα να κάνω προπόνηση και περνούσαν από μπροστά στη τζαμαρία άντρες γυναίκες και κοιτούσαν..αν σ αρέσει τέτοια φάση πήγαινε, πολύ καλές τιμές αν δεν κάνω λάθος έχει για φοιτητές. Επίσης υπάρχει ο Αρμάγος παραδοσιακό γυμναστήριο πίσω από το γαλλικό ινστιτούτο. Εγώ πάντος πηγαίνω στο life στην πλαστήρα και μπορώ να πω πως από όσα γυμναστήρια έχω πάει (και είναι αρκετά) είναι αρκετά ανώτερο και με ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ κλίμα.
δε σου λεω για το gymnasium αλλα το γυμνασιον(αν λεγετε ετσι?) που πεφτει καπου αγ δημητριου(?)

TEFAAtzis
13-03-12, 03:54
αμα εισαι στο απθ πανε στο φοιτητικο

καλυτερα απεφυγε το.Σημερα εκανα αναγκαστικα προπονηση εκει γιατι ειχαμε αγωνα μπασκετ με την ομαδα της σχολης στο κτηριο και ειχε απλα απιστευτα πολυ κοσμο!!!

av_dimitris
13-03-12, 10:34
το γυμνάσιο που λες είναι στην τσιμισκή στο odeon . Εμένα δεν μου άρεσε επειδή είναι σαν πασαρέλα, πολύς κόσμος και καθόλου ηρεμία. Έκανα διάδρομο όταν πήγα να κάνω προπόνηση και περνούσαν από μπροστά στη τζαμαρία άντρες γυναίκες και κοιτούσαν..αν σ αρέσει τέτοια φάση πήγαινε, πολύ καλές τιμές αν δεν κάνω λάθος έχει για φοιτητές. Επίσης υπάρχει ο Αρμάγος παραδοσιακό γυμναστήριο πίσω από το γαλλικό ινστιτούτο. Εγώ πάντος πηγαίνω στο life στην πλαστήρα και μπορώ να πω πως από όσα γυμναστήρια έχω πάει (και είναι αρκετά) είναι αρκετά ανώτερο και με ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ κλίμα.

κατεβασε καθολου τις τιμες? Τα απογευματα εχει πολυ κοσμο?

Konstantinos!
13-03-12, 12:20
κατεβασε καθολου τις τιμες? Τα απογευματα εχει πολυ κοσμο?

Εγώ με πρόγραμμα 6μηνο 240 πλήρωσα...40/μήνα δηλαδή...βέβαια σπουδάζω και έχω φίλο που πάει εκεί οπότε είχα 15 % έκπτωση. Ετήσια είναι 420 (35Ε /μήνα, αν είσαι φοιτητής 10% έκπτωση και αν έχεις φίλο εκεί άλλο ένα 5%). Απογεύματα έχει κόσμο , αλλά καμία σχέση με το gymnasium . Μόνο Δευτέρα μπορείς να πεις πως έχει περισσότερο κόσμο από τις υπόλοιπες μέρες. Επίσης δεν έχει τύχει να περιμένω για πάγκο ποτέ πάνω από 2-3 λεπτά (χωρίς να το μοιράζομαι με άλλον) . Καθοριστικός παράγοντας στην επιλογή μου ήταν και το ότι λειτουργεί και το Σαββατοκύριακο.

Chris92
13-03-12, 14:22
καλυτερα απεφυγε το.Σημερα εκανα αναγκαστικα προπονηση εκει γιατι ειχαμε αγωνα μπασκετ με την ομαδα της σχολης στο κτηριο και ειχε απλα απιστευτα πολυ κοσμο!!!δεν ειμαι απθ οποτε δε ξερω απλα βλεπω καθημερινα κοσμο να πηγαινει και γι αυτο το προτεινα.

άλλο γυμναστηριο εκει κοντα ειναι το all star με τα 5Χ5 γηπεδακια

av_dimitris
13-03-12, 20:51
Εγώ με πρόγραμμα 6μηνο 240 πλήρωσα...40/μήνα δηλαδή...βέβαια σπουδάζω και έχω φίλο που πάει εκεί οπότε είχα 15 % έκπτωση. Ετήσια είναι 420 (35Ε /μήνα, αν είσαι φοιτητής 10% έκπτωση και αν έχεις φίλο εκεί άλλο ένα 5%). Απογεύματα έχει κόσμο , αλλά καμία σχέση με το gymnasium . Μόνο Δευτέρα μπορείς να πεις πως έχει περισσότερο κόσμο από τις υπόλοιπες μέρες. Επίσης δεν έχει τύχει να περιμένω για πάγκο ποτέ πάνω από 2-3 λεπτά (χωρίς να το μοιράζομαι με άλλον) . Καθοριστικός παράγοντας στην επιλογή μου ήταν και το ότι λειτουργεί και το Σαββατοκύριακο.

το σκεφτομαι να ερθω στο life οταν τελειωσει η συνδρομη μου σε αυτο που παω. εχω ακουσει τα καλυτερα απο αποψη εξοπλισμου!

salonica
16-03-12, 21:45
πιο ειναι πιο κοντα στα πανεπιστημια το underground gym η το γυμνασιον ?(πολυνικης)

jannous44
31-03-12, 15:32
παιδια ξερει κανεις καποιο γυμναστηριο στη Χαλκηδονα που ειναι εξω απο θεσσαλονικη?

s0k0s
31-03-12, 15:36
παιδια ξερει κανεις καποιο γυμναστηριο στη Χαλκηδονα που ειναι εξω απο θεσσαλονικη?

Διαβατα και Κορδελιο που ειναι σχετικα κοντα αμα θες... :unsure:

jannous44
31-03-12, 15:38
Διαβατα και Κορδελιο που ειναι σχετικα κοντα αμα θες... :unsure:

δεν με βολευει φιλε. ευχαριστω παντως! χαλκηδονα μεσα θελω.:thumbup:

athan44
10-05-12, 22:25
Παιδια ξερεις κανεις καποιο γυμναστηριο δυτικη θεσσαλονικη ή κεντρο το οποιο να ειναι προσβασιμο σε ατομο με καροτσι, δηλαδη να μην εχει σκαλια ή να εχει ραμπα?

chr04
12-05-12, 09:49
Στο Gymnasium στην Καραολή στον Εύοσμο ερχόταν παλιότερα ένα παλικάρι με αναπηρικό καρότσι και γυμναζόταν. Ο χώρος που είναι τα όργανα και τα βάρη είναι στο ισόγειο και εννιαίος χώρις σκαλοπάτια κτλ. Δυστυχως αποδυτήρια και ντους είναι στο υπόγειο και η πρόσβαση γίνεται με σκάλες.

s0k0s
12-05-12, 09:50
Στο Gymnasium στην Καραολή στον Εύοσμο ερχόταν παλιότερα ένα παλικάρι με αναπηρικό καρότσι και γυμναζόταν. Ο χώρος που είναι τα όργανα και τα βάρη είναι στο ισόγειο και εννιαίος χώρις σκαλοπάτια κτλ. Δυστυχως αποδυτήρια και ντους είναι στο υπόγειο και η πρόσβαση γίνεται με σκάλες.

Eκτος αυτου οι σκαλες δεν ειναι δυο-τρεις...

athan44
12-05-12, 21:41
Εγω πηγαινα στο gymnasioum φιλε, καλα ειναι αλλα εχει πολυ κοσμο και ειναι αρκετα ακριβο. Αν δεν βρω κατι καλυτερο μπορει να ξαναπαω εκει.

gym
12-05-12, 21:43
Παιδια ξερεις κανεις καποιο γυμναστηριο δυτικη θεσσαλονικη ή κεντρο το οποιο να ειναι προσβασιμο σε ατομο με καροτσι, δηλαδη να μην εχει σκαλια ή να εχει ραμπα?

κεντρο θεωρειται οτι ειναι κ το benefit πολυ καλο γυμναστηριο σε ενα επιπεδο ολα πεντακαθαρο με καλους γυμναστες...

απο τιμες δεν γνωριζω δυστυχως....

s0k0s
12-05-12, 22:17
Εγω πηγαινα στο gymnasioum φιλε, καλα ειναι αλλα εχει πολυ κοσμο και ειναι αρκετα ακριβο. Αν δεν βρω κατι καλυτερο μπορει να ξαναπαω εκει.

Υπαρχουν καλυτερα και φθηνοτερα, οι τιμες των gymnas.. ειναι τραγικες, και σε ζαλιζουν με τα συμβολαια τους.

SHRED
13-05-12, 02:30
δαναη ειναι πολυ προσεγμενο γυμναστηριο...εαν σε βολευει η περιχοη κ το οικονομικο πηγαινε αφοβα...
και ο κοσμος ειναι καλος,ξερω τι σου λεω...εκτος απο εξαιρεσεις που λογικο ειναι παντου να υπαρχουν...και βασικο ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ,το βασικο για μενα...

Και για μένα αυτό μετράει κυρίως στην επιλογή γυμναστηρίου. Δεν είμαι hardcore να ψάχνω σιδεράδικα όπως μερικοί, εγώ θέλω κυρίλα και καθαριότητα :P

chr04
14-05-12, 12:13
@athan44
To gymnasium έχει χάσει τον κόσμο που είχε παλιά λόγω των τιμώς του που δεν τις ρίχνει με τίποτα. Με τα λεφτά του 6μηνου κλείνεις χρόνο σε άλλα και σου περισσεύουν κιολας. Και η απίστευτη απάντηση είναι δεν ρίχνουμε τις τιμές λόγω 'prestige'....

Απλώς το ανέφερα λόγω του αναπηρικού καροτσιου.

Silvester
20-05-12, 19:02
Παιδια ξερει κανεις ποσο ειναι το μηνα Θεσσαλονικη διπλα απο την express servise το casa sportiva;;;

chr04
21-05-12, 15:38
Στο internet είχε μια προσφορά για το Aquaforum στην Καλαμαριά 10 επισκέψεις 29 Ευρώ.
Πήγα χθες Κυριακή, κυριολεκτικά τεράστιο (σε σχέση με αυτά που έχω πάει εγώ), ωραία όργανα, αρκετοί διάδρομοι και για μέρα Κυριακή χωρίς καθόλου κόσμο, ουρές κτλ. Μεγάλα και άνετα αποδυτήρια, εκνευριστικά ντους με κουμπί.

Μου έκανε εντύπωση ότι ο χώρος με τα ελεύθερα βάρη διαχωρίζεται από τον υπόλοιπο όροφο κ η γυμνάστρια μου είπε ότι Κυριακή η νομοθεσία απαγορεύει να λειτουργεί ο συγκεκριμένος χώρος. Ίσχύει κάτι τέτοιο;

Ultra_b
21-05-12, 15:51
Κανενα καλο "σιδεραδικο" για δυτική θεσσαλονίκη? Κοντά στα διαβατα? κορδελιο? Αγιο αθανασιο? σινδο? χαλκηδονα? κουφαλια?

s0k0s
21-05-12, 15:58
Κανενα καλο "σιδεραδικο" για δυτική θεσσαλονίκη? Κοντά στα διαβατα? κορδελιο? Αγιο αθανασιο? σινδο? χαλκηδονα? κουφαλια?

Σιδεραδικο καθαρο γνωριζω στην λαχαναγορα κοντα που πανε ολοι μπραβοι εκει, διαδρομοι δεν υπαρχουν :P ιστοι απο αραχνες στις γωνιες :P και τρεξιμο εξω :bowdown:

Επισης 2 γυμναστηρια στο Κορδελιο. το easy point (κοντα στην ΔΕΗ) που παω εγω πολυ φθηνο. και ενα ακομα στο γηπεδο του κορδελιου μεσα στο στενο.

Ultra_b
21-05-12, 16:05
Οχι δεν θελω βρομικο σιδεραδικο , καθαρο θελω :P :P

s0k0s
21-05-12, 16:06
Οχι δεν θελω βρομικο σιδεραδικο , καθαρο θελω :P :P

χαχαχα !
Aπο κορδελιο που γνωριζω, τοτε αυτα τα δυο που σε ειπα φιλε.
Το δικο μ ομως ειναι πολυ πιο φθηνο ;)
Εσυ ξες εσυ επιλεγεις.

jk1
22-05-12, 01:02
Εγω παιδιά είμαι πολυ ευχαριστημένος από τα ESCAPE της Τούμπας. πολύ ξηγημένα παιδιά εκεί μέσα...

salonica
11-06-12, 02:29
Στο internet είχε μια προσφορά για το Aquaforum στην Καλαμαριά 10 επισκέψεις 29 Ευρώ.
Πήγα χθες Κυριακή, κυριολεκτικά τεράστιο (σε σχέση με αυτά που έχω πάει εγώ), ωραία όργανα, αρκετοί διάδρομοι και για μέρα Κυριακή χωρίς καθόλου κόσμο, ουρές κτλ. Μεγάλα και άνετα αποδυτήρια, εκνευριστικά ντους με κουμπί.

Μου έκανε εντύπωση ότι ο χώρος με τα ελεύθερα βάρη διαχωρίζεται από τον υπόλοιπο όροφο κ η γυμνάστρια μου είπε ότι Κυριακή η νομοθεσία απαγορεύει να λειτουργεί ο συγκεκριμένος χώρος. Ίσχύει κάτι τέτοιο;

emena mou ekane entiposi pos anapneoun ekei mesa....o eksaerismos ine entelos xalia (milao gia to xoro me ta elefthera).an mporeis na proponithis pantos mia xara ine.


***Γράφε Ελληνικά, είναι κανόνας. Mods Team***

stelios17
15-06-12, 16:13
Παιδια εχει παει κανεις στο γυμναστηριο του ΠΑ.ΜΑΚ ???

chr04
16-06-12, 07:31
emena mou ekane entiposi pos anapneoun ekei mesa....o eksaerismos ine entelos xalia (milao gia to xoro me ta elefthera).an mporeis na proponithis pantos mia xara ine.


Πηγαίνω μόνο Κυριακή απόγευμα (γιατί στην Δυτική Θεσσαλονίκη Κυριακή δεν ανοίγει κανένα) στις 4 μιση που ανοίγει οπότε παραμυθιάζομαι ότι τώρα άνοιξε....μέχρι να ξεκινήσουν να δουλεύουν εξαερισμοί και κλιματιστικά θέλει ένα κάποιον χρόνο....Το μόνο ηλίθιο είναι ότι Κυριακές τον χώρο με τα ελεύθερα βάρη τον έχουν κλειστό...κάτι με την νομοθεσία μου είπαν

s0k0s
26-06-12, 23:44
Ξερει κανεις ή κανενα γνωστο του; Που να εχει γυμναστηριο στο Κορδελιο ή σε διπλανη περιοχη με καλη τιμη; Προπονητης οπου εχει πειρα να διδαξει σε αθλητες που εχουν ορεξη;

karpoutzidis
27-06-12, 00:16
Ξερει κανεις ή κανενα γνωστο του; Που να εχει γυμναστηριο στο Κορδελιο ή σε διπλανη περιοχη με καλη τιμη; Προπονητης οπου εχει πειρα να διδαξει σε αθλητες που εχουν ορεξη;
το master gym στην αριστοτελους ευοσμο εχει καλες τιμες και ο ιδιοκτήτης προπονούσε ενα καιρο τωρα δεν ξερω τι παιζει.

s0k0s
29-06-12, 13:01
το master gym στην αριστοτελους ευοσμο εχει καλες τιμες και ο ιδιοκτήτης προπονούσε ενα καιρο τωρα δεν ξερω τι παιζει.

Ξερω "τους" ιδιοκτητες.. πηγαινα κατω 5χρονια κικ μποξ ;)
Αλλα δεν μου κανει δεν ολα τοσο καλα οπως φαινονται παντα. Ευχαριστω παντως..

Tagliariol
04-07-12, 05:13
Exei konta kanena allo stin perioxi?? an thes enimerwse me..to email m einai st3laras91@hotmail.com thank you

karpoutzidis
04-07-12, 09:06
Ξερω "τους" ιδιοκτητες.. πηγαινα κατω 5χρονια κικ μποξ ;)
Αλλα δεν μου κανει δεν ολα τοσο καλα οπως φαινονται παντα. Ευχαριστω παντως..

καταλαβαίνω τι θες να πεις.ειναι και ενας λογος που δεν πήγα ποτε εκει.

s0k0s
04-07-12, 09:26
καταλαβαίνω τι θες να πεις.ειναι και ενας λογος που δεν πήγα ποτε εκει.

:thumbup:
Ασε πολυ πραμα..
Δυστηχως εμεινα χωρις επιλογες ειπα να δοκιμασω στο b.s.g. (body style gym) στο κορδελιο, το εχει ενας bb οπου μεχρι περυσι κατεβαινε και σε αγωνες... θα δουμε.. ;)

chr04
04-07-12, 11:09
To gym4u έβγαλε το μήνα στα 30 ευρώ και το δίμηνο στα 49. Ενημερωτικά.

karpoutzidis
04-07-12, 11:57
To gym4u έβγαλε το μήνα στα 30 ευρώ και το δίμηνο στα 49. Ενημερωτικά.

εχω παει και εκει ειναι πολυ καλα το πρωι και το μεσημέρι το βραδύ δεν.......πολυ κοσμος

johny_8
10-07-12, 13:59
ξερει κανεις κάνα γυμναστηριο στη θεσσαλονική- κεντρο- με φτηνή συμμετοχή. Δηλ να πληρώσεις γ 1 προπόνα.Εϊχα ακούσει για ένα στην ΑΓ. Δημητριου με 3 ευρω αλλα δν θυμαμαι πιο είναι

KM2909
21-07-12, 22:33
Ξέρει κανείς πόσο πάνε οι συνδρομές στο γυμναστήριο του ΑΡΗ?

ANTIFACEBOOK
22-07-12, 00:03
Σημαντικές προσφορές ενόψει της νέας σεζόν ετοίμασε το γυμναστήριο «Aris Fitness & Sports», που βρίσκεται στο «Κλεάνθης Βικελίδης», δίνοντας στους φιλάθλους της δυνατότητα να γυμναστούν και να κάνουν χρήση του κολυμβητηρίου σε ιδιαίτερα προνομιακές τιμές.

Όπως ανακοίνωσε ο ΑΣ Άρης μέσα από την επίσημη ιστοσελίδα του, το «Aris Fitness & Sports» θα προσφέρει πολύ σημαντικές εκπτώσεις σε όσους αποκτήσουν 12μηνη συνδρομή.

Συγκεκριμένα, η ετήσια συνδρομή για το γυμναστήριο θα κοστίζει μόνο 240 ευρώ (δηλαδή μέσο κόστος 20 ευρώ το μήνα) για όσους εγγραφούν μέχρι τις 31 Ιουλίου, ενώ η ετήσια συνδρομή για το κολυμβητήριο στοιχίζει 300 ευρώ (μέσο κόστος 25 ευρώ το μήνα), με την προσφορά να ισχύει μέχρι τις 10 Αυγούστου.
:weights:

KM2909
22-07-12, 14:05
Θενκ γιου μαν.

Ξέρεις μήπως πόσο είναι ο μήνας και τρίμηνο?

Χριστοφορος123
22-07-12, 15:07
Παιδια μενω ντεπο θεσσαλονικης...ξερει κανενας κανα γυμναστηριο με ελευθερα βαρη στη Μαρτιου;;;
Τα μηχανηματα δε με ενδιαφερουνε τοσο..ααα και να ειναι κατω απο 40 ευρω.
Οποιος μπορει ας απαντησει!
Ευχαριστω

drade
26-07-12, 14:34
Έχω διαβάσει σχεδόν όλη την συζήτηση αλλά και πάλι κάποια καλή πρόταση για το κέντρο δεν βρήκα.

Στο Gymnasium πήγαινα χρόνια, κάποτε ήταν πολύ ωραίος χώρος για να γυμναστείς (πάντα ήταν ακριβό αλλά τι περιμένετε εκεί που βρίσκετε). Ωστόσο, εδώ και κάποια χρόνια όση υπομονή και να κάνω δεν αντέχω. Πάρα πολύ κόσμο και πολύ μπόχα από τον πολύ κόσμο και λόγω του ότι είναι χαμηλοτάβανο. Καθαρό δεν το λές. Γενικά η προπόνηση καταντάει ταλαιπωρία.

Πήγα μία βόλτα από το γυμναστήριο Πολυνίκης αλλά και εκείνο χαμηλοτάβανο και έχει έλλειψη εξαερισμού (αλλά καλή επιλογή μηχανημάτων).

To Πρότυπο Κέντρο Γυμναστικής δεν είναι άσχημο αλλά και αυτό μόλις μαζέψει λίγο κόσμο βρωμάει ούτε έχει καμιά τρελή ποικιλία μηχανημάτων..

Στην Αθήνα όπου έμεινα για μερικούς μήνες βρήκα πολύ καλές επιλογές αλλά δύστυχώς εδώ στο κέντρο της Θεσσαλονίκης ζορίζομαι.

Μένω κέντρο, κοντά στην εκκλησία της Αγίας Σοφίας.

Θέλω να έχει ελεύθερα βάρη αλλά και μηχανήματα (πρέσσα ποδιών 45 μοιρών θα εκτιμηθεί και μηχάνημα έκτασης δικεφάλων κλασικού τύπου όχι καθιστού α λα Technogym).

Να είναι δροσερό, να έχει καλό εξαερισμό και να μπορείς να κάνεις προπόνηση, δεν λέω να είναι άδειο αλλά όχι και Gymasium. Μηχανάκι έχω οπότε μπορώ να κάνω μια μικρή διαδρομή αλλά όχι και πολύ μακρυά (μακάρι να άντεχα να πηγαίνω μέχρι το life fitness - φαίνεται πολύ καλό από τις φωτό).

Ευχαριστώ

gym
26-07-12, 14:37
τσεκαρε τον αρμαγο πισω απο το γαλλικο ινστιτουτο,εχω γραψει πιο πανω γι αυτο...
αλλιως στυλιανιδης στην βενιζελου...

Nikolas_mk2
26-07-12, 17:55
ξερει κανεις κάνα γυμναστηριο στη θεσσαλονική- κεντρο- με φτηνή συμμετοχή. Δηλ να πληρώσεις γ 1 προπόνα.Εϊχα ακούσει για ένα στην ΑΓ. Δημητριου με 3 ευρω αλλα δν θυμαμαι πιο είναι

Καλησπέρα,
Επαναφέρω λίγο την ερωτηση για γυμναστήριο στην πόλη με δυνατότητα χρεωσης ανα επίσκεψη,υπάρχει ακόμα αυτή η....ξεχασμένη δυνατότητα κάπου? :unsure:

-Ψαχνοντας πάντως βρηκα,ενημερωτικά,οτι το GYM4U στην Χαριλάου εχει προσφορά για τ 10 χρόνια 200ευρω την ετησια συνδρομή.

chr04
05-08-12, 15:16
Γνωρίζετε αν κάποιο γυμναστήριο θα είναι ανοιχτό την βδομάδα του 15αυγουστου;

chr04
09-08-12, 13:04
(προσπαθησα να βρω πως κάνουν edit για να συμπληρώσω το τελευταίο μήνυμα αλλά δεν το βρήκα :unsure: )

Γνωρίζει κανείς το τηλέφωνο του body and mind στην Νικόπολη;

s0k0s
09-08-12, 13:26
(προσπαθησα να βρω πως κάνουν edit για να συμπληρώσω το τελευταίο μήνυμα αλλά δεν το βρήκα :unsure: )

Γνωρίζει κανείς το τηλέφωνο του body and mind στην Νικόπολη;

Λιγο ακυρο αυτο που θα πω αλλα αμα πας εως την Νικοπολη γιατι δεν κοιτας το ΑΝΙΜΑΛ?

TeoNewLife
09-08-12, 13:59
Γνωρίζει κανείς ή έχουμε κανένα κορμί στο φόρουμ που να πηγαίνει στο New Life Gym στην Περαία Θεσσαλονίκης?

Απο μηχανήματα υπάρχουν τα πάντα, μοιρασμένα σε 4 ορόφους και που χρησιμοποιούνται με την υποστήριξη φυσικά πολύ ευχάριστων, έμπειρων και πρόθυμων personal trainer.

Προσωπικά πηγαίνω εκεί 2 χρόνια, και χάρης την βοήθεια του προπονητή μου έχω εισπράξει τα καλύτερα δυνατά αποτελέσματα.

chr04
09-08-12, 15:19
@ s0k0s

Το ίδιο γυμναστήριο δεν είναι που άλλαξε όνομα; (ή κάνω λάθος;)

panakos
09-08-12, 15:49
@ s0k0s

Το ίδιο γυμναστήριο δεν είναι που άλλαξε όνομα; (ή κάνω λάθος;)

ειμαι κατα 90%σιγουρος οτι δεν κανεις λαθος αδερφε!!και εγω εκει ηθελα να παω αλλα ειναι μακρυα απο τουμπα!

s0k0s
09-08-12, 15:52
@ s0k0s

Το ίδιο γυμναστήριο δεν είναι που άλλαξε όνομα; (ή κάνω λάθος;)

Ααα δεν το γνωριζω φιλε αμα αλλαξε ονομα..
Ενα υπερτεραστιο ειναι παντως..

ΥΓ. Θα ανοιξει σε 1μηνα ενα νεο γυμναστηριο πανω στην Λαγκαδα. Ενας ελληνας αθλητης της σωματικης διαπλασης θα το ανοιξει οπου ακριβως απεναντη εχει μαγαζι και με συμπληρωματα (επισης δικο του). Θα ειναι εξησου μεγαλο οσο αυτο της Νικοπολης (αν οχι πιο μεγαλο.. δεν μπορω να πω σιγουρα)..

panakos
09-08-12, 16:02
εγω ειμαι στο ψαξιμο για γυμναστηριο στην ανω τουμπα!σκεφτομαι να παω σε εκεινο που ειναι διπλα απο την θυρα 4 του γηπεδου της τουμπας που μου ειπε και ο κυριος ηλιας..
αν ξερετε κατι αλλο καλο και οικονομικο πειτε το!!

chr04
09-08-12, 16:06
@s0k0s
Λαγκάδα ψηλά εννοείς; Στην στροφή για Καρατάσιου;

s0k0s
09-08-12, 16:09
Ακριβως πανω στην Λαγκαδα. Που ηταν παλια η Στρατιωτικες φυλακες, λιγο πιο πριν στα αριστερα (γωνιακο) εχει ενα μαγαζι με συμπληρωματα. Ακριβως απεναντι διαγωνια δεξια ειναι η toyota και απο πανω θα ειναι το γυμναστηριο. Απο εκεινη την στροφη προς τα πανω ανεβαινει για Νεαπολη.

chr04
09-08-12, 16:32
Ελα ρε φίλε.
Εκεί ήταν και παλιότερα γυμναστήριο και ο ιδοκτήτης έφυγε και το μετέφερε στην οδό Κρήτης στην Σταυρούπολη (είναι ο παράλληλος δρόμος στην Λαγκαδά προς την πλατεία Τερψιθέας), περίπου 50μ από το κατάστημα με τα συμπληρώματα. (Άσχετο έχω ψωνίσει κατά καιρούς από εκεί, πολύ καλό παιδί ο ιδιοκτήτης του - αυτός θα το ανοίξει;)

s0k0s
09-08-12, 16:35
Ναι αυτο λεω, παλια ειχε γυμναστηριο πανω σωστος.
Το παιδι αυτο που λες εκτος του οτι ειναι πολυ καλος αθλητης ειναι και πολυ καλος ανθρωπος.

chr04
10-08-12, 08:28
Κανένα γυμναστήριο που θα είναι ανοιχτό την άλλη βδομάδα θα βρούμε; :-) :liftheavy:

Txc
10-08-12, 08:48
για ενα διαστημα 3 μηνων πηγαινα στο gymnasium στο κεντρο...
μετα διεκοψα γιατι απλα ειναι τραγικη η κατασταση εκει...
χωρις κλιματιστικο τους καλοκαιρινους μηνες για οικονομια...
παρα πολυ κοσμο...
κατσε ρε φιλε, βλεπεις το γυμναστηριο γεμιζει...
γιατι κανεις και αλλα συμβολαια?
αφου δε χωρατε εκει μεσα...
πολυ κακοι επαγγελματιες...
λιγα ελευθερα βαρη και περιορισμενος χωρος...
δεν αξιζει τα λεφτα του...

panakos
10-08-12, 08:59
Κανένα γυμναστήριο που θα είναι ανοιχτό την άλλη βδομάδα θα βρούμε; :-) :liftheavy:
δυσκολα φιλε!!κλεινουν τεταρτη ανοιγουν δευτερα....
αστους ννα ξεκουραστουν μια βδομαδα και αυτοι και εμεις!!μετα μπαινουμε καθαρα και δυνατα!!!!:weights::weights::weights:

TeoNewLife
10-08-12, 23:35
27 Αυγούστου ανοίγει το δικό μας, αλλά δεν πτοούμαστε, υπάρχει και το home workout :bblifthard:

AnidaiosGR
12-08-12, 23:34
Αναζητώ , γυμναστήριο στην Θεσσαλονίκη ,κοντά στο Καυτατζόγλειο εάν γνωρίζει κανείς κανένα για να αναπτύξω πρόγραμμα κτλ.

Θέλωνα ξεκινήσω απο την 1η του επόμενου μήνα.

Αν γνωρίζει κανείς,κάποιο που να μην έχει και "πολύ" κόσμο.

Ευχαριστώ.

chr04
13-08-12, 09:11
Χθες περνούσα από την οδό Δωδεκανήσου στον Εύοσμο και στον χώρο που πριν 2-3 χρόνια ηταν το σουπερ μαρκετ DIA, είχε μια ταμπέλα 'ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ' και ειχε συνεργεία μέσα που δούλευαν.

gym
13-08-12, 13:38
Εγω λεω να περιμενετε λιγακι μεχρι να μπει σεπτμβριος...μπορει και να ανοιξει ενας πολυ καλος χωρος....:green: ..κ δεν εννοω εκει...αλλα γενικα..

chr04
13-08-12, 15:33
Το σημείο που αξίζει να σταθούμε βέβαια ότι σε περίοδο κρίσης και 'αβεβαιότητας' ανοίγουν γυμναστήρια, που σαν επένδυση δεν είναι και ότι φθηνότερο!

AnidaiosGR
13-08-12, 17:44
Ναι ,να περιμένουμε αλλά θέλω να μάθω για κάποιο γενικά εδώ γύρω στο Καυτατζόγλειο , κοντά (Σχετικά) η και λίγο πιο μακριά αρκεί να έχει θέσεις Parking για αμάξι.

gym
13-08-12, 17:55
Εφοσον εχεις αμαξι θα σε βολευε και πιο δυτικα μηπως?Η μονο εκει γυρω?Ν α ξερεις εκει γυρω αν βρεις θα ειναι κατι μετριο γι αυτα που θα δωσεις.Τα εχω δει,τα εχω δοκιμασει και τα εχω βαρεθει ολα.

s0k0s
13-08-12, 18:47
Εγω λεω να περιμενετε λιγακι μεχρι να μπει σεπτμβριος...μπορει και να ανοιξει ενας πολυ καλος χωρος....:green: ..κ δεν εννοω εκει...αλλα γενικα..

gym κοντα που θα ειναι αυτο που λες;

gym
13-08-12, 19:03
καπου προς δυτικα...λεπτομερειες θα πω αργοτερα...αν θα ειναι καλο η οχι κτλ κανονικα ολα

s0k0s
13-08-12, 19:11
καπου προς δυτικα...λεπτομερειες θα πω αργοτερα...αν θα ειναι καλο η οχι κτλ κανονικα ολα

Αμα θα ειναι σε οροφο και εγω αυτο περιμενω :weights:

gym
13-08-12, 19:19
Αμα θα ειναι σε οροφο και εγω αυτο περιμενω :weights:

nope...:green::green: μην κλεισεις τιποτα μεχρι σεπτ παντως!

s0k0s
13-08-12, 19:21
nope...:green::green: μην κλεισεις τιποτα μεχρι σεπτ παντως!

Χμ.. αντε να δουμε.. ;)

panakos
13-08-12, 19:30
δυτικα καλα ειστε...ανατολικα τι γινεται....:(:(

flexakis
14-08-12, 13:50
Ανοικτο γυμναστηριο την περιοδο 15 Αυγ.δυτικα,Μ.Αλεξανδρου 43 Κορδελιο,ανοικτα ολη την εβδομαδα εκτος την Τεταρτη 15 Αυγ.

s0k0s
14-08-12, 13:54
Ανοικτο γυμναστηριο την περιοδο 15 Αυγ.δυτικα,Μ.Αλεξανδρου 43 Κορδελιο,ανοικτα ολη την εβδομαδα εκτος την Τεταρτη 15 Αυγ.

Ονομα γυμναστηριου;

AnidaiosGR
14-08-12, 13:56
Ναι , εντάξει , και αμάξι και μηχανή με βολεύει ..αλλά να μην πηγαίνω στην άλλη μεριά της πόλης στο τέλος θα βαρεθώ για αυτό,και εγώ δεν θέλω να τα φάω στις διαδρομές...

flexakis
14-08-12, 13:58
Ονομα γυμναστηριου;''ΑΘΛΟΣ'' και με ημερησια προπονηση.

s0k0s
14-08-12, 13:59
''ΑΘΛΟΣ'' και με ημερησια προπονηση.

Λεωνιδας :clap: Πολυ καλο παιδι ;)

chr04
16-08-12, 11:59
Να σαι καλα!!!

:turtle:

Στελιος
19-08-12, 17:18
Γνωρίζει κανείς εαν το gymnasium στον εύοσμο άλλαξε τα μηχανήματα αέρα που είχε και έβαλε με βάρη?

s0k0s
19-08-12, 17:19
Γνωρίζει κανείς εαν το gymnasium στον εύοσμο άλλαξε τα μηχανήματα αέρα που είχε και έβαλε με βάρη?

Ναι εβαλαν βαρη.

Στελιος
19-08-12, 17:34
Ναι εβαλαν βαρη.

Καλο νεο αυτο.
Γνωριζεις ποσο παει το 6μηνο-12μηνο? το σκεφτομαι να παω εκει μιας και μπορω να κανω βαρη πλεον μετα τις 9 το βραδυ κ εκει π πηγαινα εκλεισε. ευχαριστω

karpoutzidis
19-08-12, 17:36
Καλο νεο αυτο.
Γνωριζεις ποσο παει το 6μηνο-12μηνο? το σκεφτομαι να παω εκει μιας και μπορω να κανω βαρη πλεον μετα τις 9 το βραδυ κ εκει π πηγαινα εκλεισε. ευχαριστω

μην κανείς μεγαλο συμβολαιο γτ εδω και μηνες ακούγετε οτι πανε για φαλιμέντο

s0k0s
19-08-12, 17:45
Καλο νεο αυτο.
Γνωριζεις ποσο παει το 6μηνο-12μηνο? το σκεφτομαι να παω εκει μιας και μπορω να κανω βαρη πλεον μετα τις 9 το βραδυ κ εκει π πηγαινα εκλεισε. ευχαριστω

Αμα ειναι για Ευοσμο κοιτα το Master gym ειναι μακραν καλυτερο και σχετικα κοντα. Και σιγουρα μετα της 21:00 λειτουργει.

Στελιος
19-08-12, 17:56
καταλαβα παιδια, ευχαριστω για τις πληροφοριες

chr04
20-08-12, 12:37
Τον χρόνο στο gymnasium τον εχουν 450. Στο gym4u στα 300.

gym
21-08-12, 16:08
Ο χωρος που σας ελεγα οτι θα ανοιξει τελικα ειναι στο Ωραιοκαστρο συγκεκριμενα στο τελος της Νεας Ευκαρπιας με αρχες Ωραιοκαστρου.

Καθαρος τεραστιος χωρος με professionals μεσα.Θα υπαρχει και ειδικος χωρος για flexibility με πολλες εναλλακτικες.

Γυρω μεσα σεπτεμβρη θα ανοιξει,θα δωσω ακριβη διευθυνση οταν μαθω για να πατε να ριξετε μια ματια απο κοντα και να μαθετε λεπτομερειες.


Αυτααααααα!Αιντε go lift something heavy !:weights::weights:

AndreasErrikos
21-08-12, 18:43
Ενδιαφέρομαι να γραφτώ για πρώτη φορά σε γυμναστήριο, και ενημερώθηκα σε 3 γυμναστήρια που είναι σχετικά κοντά στο σπίτι μου.
Αρχικά στο gymnasium (odeon) από το οποίο δεν έμεινα ευχαριστημένος ουτε ως προς τον χώρο, που είναι απλά απαράδεκτος αλλά ουτε με την δελεαστική προσφορά τους σε 200ε το 12μήνο, μιας και σε υποχρεώνουν να πηγαίνεις μόνο πρωινές ώρες σε αυτό το πακέτο.

Επισκέφτηκα το fitness fun στην εγνατία και μου φάνηκε πολύ μικρό, τα μηχανηματα λίγα και αυτά το ένα πάνω στο άλλο!

Τέλος πήγα στο Benefit - Spa & Fitness Club πάνω στην λάγκαδα και μπορώ να πω ότι με έπεισαν. Και ο χώρος κάλος μου φάνηκε και κυρίως καθαρος, και τα μηχανήματα σε καλη κατάσταση και ποικιλία.
Γνωρίζει κανείς αν είναι όντως καλό ??

s0k0s
21-08-12, 18:51
Ανδρεα ο καθενας θα σου πει την δικια του αποψη (αμα σ πει κανεις :P), το θεμα ειναι εσενα πως σου φανηκε. Δοκιμασε 1ο μηνα και μετα βλεπεις ;)

AndreasErrikos
21-08-12, 19:20
Δεν με συμφέρει οικονομικά καθόλου να γραφτώ για ένα μήνα... για τρίμηνο η εξάμηνο το σκέφτομαι.
Λογικά θα γραφτώ στο Benefit, απλά σκέφτηκα να γράψω και εδώ, μπας και πηγαίνει κανείς εκεί και μπορέσει να με κατατοπίσει λιγο... ως τελείως αρχάριος έχω πολλές ερωτήσεις... χαχαχα ;)

gym
21-08-12, 21:09
Δεν με συμφέρει οικονομικά καθόλου να γραφτώ για ένα μήνα... για τρίμηνο η εξάμηνο το σκέφτομαι.
Λογικά θα γραφτώ στο Benefit, απλά σκέφτηκα να γράψω και εδώ, μπας και πηγαίνει κανείς εκεί και μπορέσει να με κατατοπίσει λιγο... ως τελείως αρχάριος έχω πολλές ερωτήσεις... χαχαχα ;)

Το benefit αν σε βολευει η περιοχη γιατι ειναι πιο περα απο ολα τα αλλα που ειπες ειναι καλη επιλογη.Καθαρο,υπαρχει και ενας καλος γυμναστης εκει μεσα που ειναι σουπερ και με γνωσεις το ατομο και γενικα θα μεινεις ευχαριστημενος.
Γενικα ομως αν μπορεις να κανεις πακετο κανε σε αυτο.Δεν θα το μετανιωσεις γιατι και καλα βαρη εχει και καθαρο ειναι και ανετο μεγαλο.

Κανε μια δοκιμαστικη προπονηση που ειναι δωρεαν.

AndreasErrikos
21-08-12, 21:21
Αυτό θα κάνω ...
Ευχαριστώ πολυ για την απάντηση ;)

βασιλης ορφανιδης
21-08-12, 21:34
παιδια εγω παω στο γυμναστηριο body and mind (το παλιο animal) που τωρα ειναι στην νικοπολη εχει μεγαλο και δικο του παρκινγκ μεγαλα αποδυτηρια sauna δωρεαν,ειναι πολυυυ μεγαλο με πολλααα οργανα και πολλααα ελευθερα και το καλυτερο ειναι σε εναν οροφο και τον χρονο ειναι μονο 250,το προτεινο ανεπιφυλακτα!

s0k0s
21-08-12, 21:45
Βασιλη ναι αυτο ειναι φοβερο. Απλα η αποσταση για αρκετους πιστευω ειναι καπως για Νικοπολη.
Επισης τοσο μεγαλο οσο αυτο ακουσα θα ειναι ενα αλλο που σε 1μηνα θα ανοιξει πανω στην Λαγκαδα.

βασιλης ορφανιδης
21-08-12, 21:52
Βασιλη ναι αυτο ειναι φοβερο. Απλα η αποσταση για αρκετους πιστευω ειναι καπως για Νικοπολη.
Επισης τοσο μεγαλο οσο αυτο ακουσα θα ειναι ενα αλλο που σε 1μηνα θα ανοιξει πανω στην Λαγκαδα.

εχεις δικιο η αποσταση ειναι ενα μειον του εγω ας πουμε μενω σταυρουπολη και κανω περιπου ενα εικοσαλεπτο και ειδικα το καλοκαιρι ειναι δυσκολο αλλα πιστευω οτι εχει τοσα καλα αυτο το γυμναστιριο (οπως ο κοσμος που ερχετε,γιατι αμα ξερεις τον animal ξερεις τι κοσμο φερνει)

chr04
22-08-12, 08:56
@Gym
Εννοείς στον δρόμο του Ωραιοκάστρου (δηλαδή από Λαγκαδα στρίβεις στην γέφυρα για Ωραιοκάστρο, ο δρόμος που είναι τα Jumbo;)

panakos
22-08-12, 09:45
καλημερα!εμενα εβγαλε τελικα το γυμναστηριο προσφορα χρονου 25 ευρω τον μηνα δηλαδη 300 ευρω...
τι λετε πολαλ ειανι η καλα για τις μερες μας?:unsure:

WouldYouKindly
22-08-12, 23:04
Γνωρίζει κανείς ή έχουμε κανένα κορμί στο φόρουμ που να πηγαίνει στο New Life Gym στην Περαία Θεσσαλονίκης?

Απο μηχανήματα υπάρχουν τα πάντα, μοιρασμένα σε 4 ορόφους και που χρησιμοποιούνται με την υποστήριξη φυσικά πολύ ευχάριστων, έμπειρων και πρόθυμων personal trainer.

Προσωπικά πηγαίνω εκεί 2 χρόνια, και χάρης την βοήθεια του προπονητή μου έχω εισπράξει τα καλύτερα δυνατά αποτελέσματα.

Συμφωνω οτι το New Life ειναι πάρα πολύ καλο και πολύ οργανωμενο! Πήγαινα εκει 3 χρονια περιπου και με την βοηθεια των προπονητων, απο ασχετος που ξεκινησα πλεον ειμαι σε πολυ καλη κατάσταση! Και σε αντιθεση με το τωρινο μου γυμναστηριο, ο ιδιοκτητης συνεχεια εβαζε λεφτα στο γυμναστηριο, δν ηταν παρατημενο.

Τωρα που (ξανα)μετακομίζω θελω να βρω ενα γυμναστηριο καπου σε Ντεπω/Κηφησια, αν ειναι δυνατον να πηγαινω με τα ποδια, οπως εχω συνηθισει σε ολα τα προηγουμενα γυμναστηρια! Με ελευθερα βαρη και μηχανηματα με βαρη, ξερετε κανενα καλο?

worfel
24-08-12, 09:10
παιδια ηρθα θεσσαλονικη για 2 μερες για κατι δουλειές και λεω να παω να βρω κανενα γυμναστηριο εδω κοντα να μην χασω την προπονηση.

ψηνεται κανενας να παμε μαζι? ή να μου προτεινει κανενα γυμναστηριο? ελεγα να παω στο viva la vita ή σε κανενα αλλο πανω στην τσιμισκη

AnidaiosGR
30-08-12, 17:32
είχαμε κανένα νεότερο παιδιά ?

Τώρα σιγά σιγά τελείωνει η εξεταστική μου και θέλω να αρχίσω ... τώρα απο Σεπτέμβριο ,μπορεί να μου πεί κάποιος ,κάποιο να μου προτείνει ?

gym
04-09-12, 19:12
@Gym
Εννοείς στον δρόμο του Ωραιοκάστρου (δηλαδή από Λαγκαδα στρίβεις στην γέφυρα για Ωραιοκάστρο, ο δρόμος που είναι τα Jumbo;)


Εννοω οπως ανεβαινεις και περνας τα jumbo προς ωραιοκαστρο βρε και συναντας στα δεξια σου το δηβελλια στριβεις μεσα δεξια μεσα σε εκεινον τον δρομο και πας ολο ευθεια μεχρι που θα συναντησεις την εισοδο οπου αρχικα βλεπεις το ΒΙΤSIANI ....εκει διπλα το κτιριο το μεγαλο ειναι αυτος ο χωρος για τον οποιο ειπα παραπανω.Εχει αφισες,ταμπελες για να κατατοπιστει ο καθενας ευκολα...Σε λιγες μερες θα ειναι ετοιμο παντως εχω μαθει κ θα ειναι σουπερ οποτε καλο ειναι να περιμενετε οσοι ειστε σε εκεινην την περιοχη να δοκιμασετε και βλεπετε...

Γενικα εγω αυτο κανω,εαν δεν δοκιμασω πολλα γυμναστηρια δεν καταληγω ΠΟΤΕ σε συμβολαια,συνδρομες...ΠΟΤΕ...



είχαμε κανένα νεότερο παιδιά ?

Τώρα σιγά σιγά τελείωνει η εξεταστική μου και θέλω να αρχίσω ... τώρα απο Σεπτέμβριο ,μπορεί να μου πεί κάποιος ,κάποιο να μου προτείνει ?

Ποια περιοχη σε ενδιαφερει?Τσεκαρες καθολου τα ποστ απο πανω?

drade
07-09-12, 20:49
Αμα θα ειναι σε οροφο και εγω αυτο περιμενω :weights:

Πότε ανοίγει αυτό το καινούριο στην Λαγκαδά, πριν την στροφή για Νεάπολη που λέτε σε άλλη δημοσίευση;

s0k0s
07-09-12, 21:48
Αρχες Οκτ. θα εχει ανοιξει οπως ακουσα.

drade
07-09-12, 23:58
Αρχες Οκτ. θα εχει ανοιξει οπως ακουσα.

Μήπως έχεις άλλες πληροφορίες; Μέγεθος Γυμναστηρίου; Αριθμός μηχανημάτων κλπ;

s0k0s
08-09-12, 00:58
Οπως το ανιμαλ στην Νικοπολη ακουσα.

chr04
14-09-12, 11:52
Ερώτηση κρίσεως.

Βρήκα προσφορά στο ιντερνετ από τα site με κουπόνια κτλ, 160 τον χρόνο. Σε περίπτωση που κλείσει όμως λεφτά δεν παίρνεις πίσω, σωστά; Γιατί μια άποψη που έχω ακούσει είναι ότι η ιστορία με τις προσφορές γίνεται για να μαζεψουν χρήματα και μετά το κλείνουν το μαγαζί.

MRN
16-09-12, 21:08
παιδια για το benefit που ειπωθηκε πανω γνωμες ? περα απο τις τσουχτερες τιμες αξιζει σαν χωρος ? ενδιαφερομαι κυριως για τα ελευθερα βαρη ...

AnidaiosGR
08-10-12, 00:35
Εννοω οπως ανεβαινεις και περνας τα jumbo προς ωραιοκαστρο βρε και συναντας στα δεξια σου το δηβελλια στριβεις μεσα δεξια μεσα σε εκεινον τον δρομο και πας ολο ευθεια μεχρι που θα συναντησεις την εισοδο οπου αρχικα βλεπεις το ΒΙΤSIANI ....εκει διπλα το κτιριο το μεγαλο ειναι αυτος ο χωρος για τον οποιο ειπα παραπανω.Εχει αφισες,ταμπελες για να κατατοπιστει ο καθενας ευκολα...Σε λιγες μερες θα ειναι ετοιμο παντως εχω μαθει κ θα ειναι σουπερ οποτε καλο ειναι να περιμενετε οσοι ειστε σε εκεινην την περιοχη να δοκιμασετε και βλεπετε...

Γενικα εγω αυτο κανω,εαν δεν δοκιμασω πολλα γυμναστηρια δεν καταληγω ΠΟΤΕ σε συμβολαια,συνδρομες...ΠΟΤΕ...




Ποια περιοχη σε ενδιαφερει?Τσεκαρες καθολου τα ποστ απο πανω?

Καυτατζόγλειο μεριά Θεσσαλονίκης.

Έμαθα για το Escape ,Και για το ΠΡΟΤΥΠΟ ,Οτι είναι καλά γυμναστήρια...