PDA

Επιστροφή στο Forum : Γυμναστήριο στη Θεσσαλονίκη



Σελίδες : [1] 2 3

kutsup
02-02-09, 09:36
Ξέρει κανείς κανένα γυμναστήριο κυρίως στην ανατολική πλευρά της πόλης? Να έχει όμως αρκετά ελεύθερα βάρη, για μηχανήματα, διαδρόμους, ποδήλατα δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα.
Δυστηχώς αυτό που πάω πηγαίνει σε καινούργιο χώρο αλλά αλλάζει και άποψη για τα βάρη. Το έκανε εντελώς "fitness" και περιόρισε τα βάρη, όσα δηλαδή κράτησε, σε ένα χώρο πολύ μικρό. Κατά τα υπόλοιπα έχει πισίνα 18m μήκος, νέα ποδήλατα - διαδρόμους, ωραία και τεράστια αποδυτήρια, μεγάλες αίθουσες για aerobic θα έχει και ωραίο καφέ, αλλά ..... εγώ προτιμώ ακόμη τα σιδεράδικα.

RUHL
02-02-09, 14:03
Κατά τα υπόλοιπα έχει πισίνα 18m μήκος, νέα ποδήλατα - διαδρόμους, ωραία και τεράστια αποδυτήρια, μεγάλες αίθουσες για aerobic θα έχει και ωραίο καφέ, αλλά ..... εγώ προτιμώ ακόμη τα σιδεράδικα.

Ρε εχει χαλασει ο κοσμος :rolf: :rolf: :rolf: ομως για πες ο καφες καλος γυναικες ειχε μεσα?αρκετες? καλες? :lol: :green:

Σιγουρα ο νασερ θα ξερει :rocking:

kutsup
02-02-09, 14:16
Τι να σου πω? Το Σάββατο είχε εγκαίνια οπότε δεν ξέρω για τον καφέ ακόμη αλλά μάλλον καλός θα είναι. Ειδικά από την ταράτσα που έχει ωραία θέα. Βλέπω να την κάνουνε roof garden.
Από γυναίκες δεν ξέρω επίσης. Τα βάρη παραμένουν μέχρι τα μέσα του μήνα στο παλιό. Μόνο το aerobic έχει ξεκινήσει στο νέο για το οποίο όμως δεν έχω ιδέα. Ούτως ή άλλως πάω μαζί με τη γυναίκα μου στο γυμναστήριο (σε γυμναστήριο την γνώρισα :) ).

NASSER
02-02-09, 14:16
Kutsup ησουν στο μεγαλυτερο γυμναστηριο με ελευθερα βαρη στην Ανατολικη Θεσσαλονικη και αντιλαμβανομαι πως τωρα ξεβολευτηκες.
Ανατολικα εχει ο Χαρης ο Κολοβος δυο γυμναστηρια(Εscape ονομαζονται) που εχουν αρκετα ελευθερα βαρη, στη Μητροπουλου εχει ενα αλλο και κοντα Φορουμ που ησουν πιο πανω επι τη Εθνικης Αντιστασεως ανοιξε ενα αλλο που εχει ελευθερα βαρη.

Mετα στη Τουμπα πισω απο το γηπεδο του ΠΑΟΚ και πισω απο την εκκλησια της Αγιας Βαρβαρας ειναι του Ιορδάνη το γυμναστηιο, που ειναι παραδοσιακο σηδεραδικο! Εχει και πολλες φωτο του Ηλια :rocking:

kutsup
02-02-09, 14:23
Kutsup ησουν στο μεγαλυτερο γυμναστηριο με ελευθερα βαρη στην Ανατολικη Θεσσαλονικη και αντιλαμβανομαι πως τωρα ξεβολευτηκες.
Ανατολικα εχει ο Χαρης ο Κολοβος δυο γυμναστηρια(Εscape ονομαζονται) που εχουν αρκετα ελευθερα βαρη, στη Μητροπουλου εχει ενα αλλο και κοντα Φορουμ που ησουν πιο πανω επι τη Εθνικης Αντιστασεως ανοιξε ενα αλλο που εχει ελευθερα βαρη.

Mετα στη Τουμπα πισω απο το γηπεδο του ΠΑΟΚ και πισω απο την εκκλησια της Αγιας Βαρβαρας ειναι του Ιορδανι το γυμναστηιο, που ειναι παραδοσιακο σηδεραδικο! Εχει και πολλες φωτο του Ηλια :rocking:

Το ένα Escape πρέπει να είναι κάπου στην Κρήνη κοντά στο Μαιάμι. Το έχεις δει από μέσα? Λέει τίποτε ή αδίκως θα πάω? Το άλλο πιο πάνω από το forum που είναι? Εκεί κοντά μένα και δεν έχω δει τίποτε. Μήπως εννοείς προς την Αγαίου ένα παλιό UNIVERSAL?
Τούμπα δεν βολεύει με τίποτε ειδικά τις ώρες που πάω.

tolismann
02-02-09, 14:28
To Escape είναι χειρότερο και μικρότερο (όσον αφορά μπάρες/αλτήρες) απ' το καινούργιο FORUM.

NASSER
02-02-09, 14:47
Το ένα Escape πρέπει να είναι κάπου στην Κρήνη κοντά στο Μαιάμι. Το έχεις δει από μέσα? Λέει τίποτε ή αδίκως θα πάω? Το άλλο πιο πάνω από το forum που είναι? Εκεί κοντά μένα και δεν έχω δει τίποτε. Μήπως εννοείς προς την Αγαίου ένα παλιό UNIVERSAL?
Τούμπα δεν βολεύει με τίποτε ειδικά τις ώρες που πάω.

Κανενα απο τα δυο EScape δεν εχω επισκευτει, απλα ακουω πως πολλοι πανε εκει.
Το αλλο που ειναι κοντα σε σενα παιζει να ειναι το παλιο UNIVERSAL, αλλα μονο τον ιδιοκτητη γνωριζω και μια γυμναστρια που δουλευει εκει. Θα ρωτησω και θα μαθω για να σου πω.


To Escape είναι χειρότερο και μικρότερο (όσον αφορά μπάρες/αλτήρες) απ' το καινούργιο FORUM.

Φιλε tolismann καλωσορισες στο φορουμ.
Πραγματικα δεν γνωριζω πως ακριβως ειναι και τα δυο, αλλα επειδη ακολουθουν τις καινουργιες προδιαγραφες γυμναστηριων, σιγουρα δεν βολευουν να κανεις bodybuilding.

Στο κεντρο μεταξυ Αγιου δημητριου και Κασανδρου προς τα πανεπηστημια ειναι το ΓυμνασιοΝ οπυ παω εγω και ειναι καλο για οσους θελουν ελευθερα βαρη καθως εχει πολλους αλτηρες, πολλες μπαρες ολυμπιακες και φουλ εξοπλισμο απο μηχανηματα για βαριες προπονησεις. Εκει ειμαι πολλα χρονια και δυσκολα θα το αλλαζα με κατι αλλο.

Πιο ψηλα στο υψος των πανεπηστημιων,πισω απο το Καυτανζογλιο ειναι το ALL Star εχω ακουσει καλες κρητικες αλλα δεν εχω παει ποτε.

KM2909
07-02-09, 01:27
kutsup επειδη παω κ εγω στο φορουμ τραβαω την ιδια ξενερα... :banghead: υπαρχει ενα αιγαιου με ανδριανουπολεως σε να δρομακο π λεγεται χαψα οπου πηγαινα παλιοτερα. ειναι ψιλο..τρυπα και αν πας σε ωρα αιχμης την π...σες... απο κει κ περα εχω ακουσει πολυ καλα λογια για το ναυτιλους στην ποντου. επισης υπαρχει ενα σε ενα στενο(μαυροκορδατου) κοντα στο πειραματικο, . τελος ενας φιλος παει σε ενα του δημου κοντα στο υψος εγνατια-μαρτιου με 11 ευρω το μηνα...ευχαριστημενος δηλωνει αλλα δεν εχει κ πολλες απαιτησεις...

Επειδη ψαχνουμε ακριβως τα ιδια μαλλον θα πρεπει να συμβιβαστουμε σε μια υποδεεστερη απο το φορουμ επιλογη... κριμα γιατι σα γυμναστηριο καλυπτε κ τους πιο απαιτητικους... :|

KM2909
07-02-09, 01:36
εχει ενα αλλο και κοντα Φορουμ που ησουν πιο πανω επι τη Εθνικης Αντιστασεως ανοιξε ενα αλλο που εχει ελευθερα βαρη.



στο συγκεκριμενο δεν εχω παει αλλα ετσι οπως το ειδα περνωντας απ εξω πρεπει να ναι ψιλιαπαραδεκτο. βεβαια δν βαζω και το χερι μου στη φωτια... :evil2:

_kwstas_
07-02-09, 06:12
ΡΕ ΣΑΛΟΝΙΚΑ το γυμναστιριο ειναι ενα UNDER GROWND GYM!!! ΔΕΝ ξερω ομως αν εχει κυριλεψει τωρα το πυθανοτερο! αλλα ποιο παλια ηταν πολυ καλο!

mantus3
07-02-09, 12:19
ΡΕ ΣΑΛΟΝΙΚΑ το γυμναστιριο ειναι ενα UNDER GROWND GYM!!! ΔΕΝ ξερω ομως αν εχει κυριλεψει τωρα το πυθανοτερο! αλλα ποιο παλια ηταν πολυ καλο!

αμα λεμε το ιδιο στην αγιου δημητριου, οχι μια χαρα εχει μινει... :rocking:
αυτο δεν το ειχαν κλησει καποτε? :moderator:

NASSER
07-02-09, 13:26
ΡΕ ΣΑΛΟΝΙΚΑ το γυμναστιριο ειναι ενα UNDER GROWND GYM!!! ΔΕΝ ξερω ομως αν εχει κυριλεψει τωρα το πυθανοτερο! αλλα ποιο παλια ηταν πολυ καλο!

αμα λεμε το ιδιο στην αγιου δημητριου, οχι μια χαρα εχει μινει... :rocking:
αυτο δεν το ειχαν κλησει καποτε? :moderator:

Για τους παλιους, ειναι το παλιο γυμναστηριο του Νταλα, το υπογειο.
Ηταν να κλεισει με μια ιστορια που εγινε καποτε αλλα ακομα παραμενει ανοιχτο.

kutsup δεν σε ξεχασα, αλλα δεν προλαβαινω με τις υποχρεωσεις μου.

Βασιλισης Ολγας 259
ΜY GYM Ειναι πιο κατω απο την αιγαιου μου ειπαν, παιζει να ειναι το παλιο Universal. Πηγαινε ρειξε καμια ματια.

kutsup
07-02-09, 14:04
kutsup δεν σε ξεχασα, αλλα δεν προλαβαινω με τις υποχρεωσεις μου.

Βασιλισης Ολγας 259
ΜY GYM Ειναι πιο κατω απο την αιγαιου μου ειπαν, παιζει να ειναι το παλιο Universal. Πηγαινε ρειξε καμια ματια.

Το ξέρω δε λέει. Thanx anyway.
Τελικά μου είπαν ότι στο Forum θα κάνουν επέκταση τα βάρη και θα τα κάνουν όλα εννιαία τώρα είναι σε δύο διαφορετικά δωμάτια.

KM2909
07-02-09, 14:06
σημερα μου ειπαν οτι τα βαρη του παροντος κτιριου θα μεταφερθουν στο καινουριο και θα προστεθουν και πιο συγχρονα. Οποτε kutsup δε νομιζω το καινουριο να μειονεκτει σε κατι οσον αφορα τα βαρη.

_kwstas_
07-02-09, 18:41
mantus το ιδιο λεμε εκανα προπονιση εκει οταν ειχα ανεβει σαλονικα ποιο παλια!! το ιδιο εχει μινει??? σε αυτο πας εσυ???

mantus3
07-02-09, 21:07
mantus το ιδιο λεμε εκανα προπονιση εκει οταν ειχα ανεβει σαλονικα ποιο παλια!! το ιδιο εχει μινει??? σε αυτο πας εσυ???

δεν εχει αλαξει μεσα κατι..

οχι δεν παω σε αυτο, απλα ξερω κ γω 3-4 γυμναστιρια στην θεσσαλονικη... ασε που για καποιους τα σιδεραδικα δεν κριβονται...

μια που το εφερε η συζητιση το ανιμαλ τι λεει? ξερει κανενας οραριο λειτουργίας?

NASSER
07-02-09, 22:06
μια που το εφερε η συζητιση το ανιμαλ τι λεει? ξερει κανενας οραριο λειτουργίας?


Tο καλυτερο στη δυτικη Θεσαλονικη. Μεγαλο, με πολλα ελευθερα κιλα, πολλα μηχανηματα και μεγαλους χωρους.
Ιδιοκτητης ο παλιος αθλητης κ. Νιονιος

mantus3
07-02-09, 22:47
μαλον θα γινω μεταγραφη απο τα gymnasium, αλαζουνε το ωραριο λιτουργειας οποτε θα τους αποχερετισω.... :bodybuilder1:

KM2909
24-02-09, 16:29
nasser το mygym που αναφερεις παραπανω τι λεει? γτ πηγα στο καινουριο forum και ψιλοξενερωσα, πολυ γκομενιστικο μου φανηκε... :banghead: :banghead: :banghead:

NASSER
24-02-09, 16:53
nasser το mygym που αναφερεις παραπανω τι λεει? γτ πηγα στο καινουριο forum και ψιλοξενερωσα, πολυ γκομενιστικο μου φανηκε... :banghead: :banghead: :banghead:

Δεν εχω παει σε καενα απο τα δυο που λες. Στο MyGym δουλευει μια φιλη και ειναι ιδιοκτητης γνωστος μου.
Το Forum θεωριεται κορυφαια... δεν ξερω τι παιζει... Τοσο ξενερα? Δεν ηρθαν ακομα τα ελευθερα απο το παλιο?

KM2909
24-02-09, 18:45
βρε δεν ειναι ασχημο αλλα μου φαινεται οτι εχει εντελως διαφορετικο προσανατολισμο και αυτος σιγουρα δεν ειναι το bb...καλοι ειναι οι τεραστιοι χωροι για πισινες,aerobic,σκουως,σαουνες,μασαζ και δε συμμαζευεται αλλα δεν ειναι αυτο που ψαχνω... αυτο ειναι που με ξενερωνει...

kutsup
24-02-09, 20:42
Το Forum θεωριεται κορυφαια... δεν ξερω τι παιζει... Τοσο ξενερα? Δεν ηρθαν ακομα τα ελευθερα απο το παλιο?

Αυτό παλιά. Τώρα είναι χάλια. Τα βάρη είναι πλέον στο 1/3 του χώρου που ήταν. Φυσικά δεν τα έφερε όλα γιατί δεν χωράνε. Για να καταλάβεις δεν έχει κωπηλατική ούτε πρέσσα για πόδια. Τώρα κάτι χακσκουώτ, πουλόβερ κτλ ούτε λόγος.
Έχει κάτι καινούργια Nautilus σε διπλανό χώρο, αυτά που είναι για πολυτραυματίες και καρδιοπαθείς, ξέρεις κάτι εφετζίδικα.
Πέραν όλων αυτών ή ατμόσφαιρα είναι πολύ αποπνιχτική γιατί δεν ανοίγουν παράθυρα και ο χώρος είναι υπερβολικά μικρός για τα άτομα που μαζεύονται.
Σχολή μπαλέτου να ήταν πιο πολλά βάρη θα είχε. Τόσο μικρό γυμναστήριο (για τα βάρη μόνο μιλάω) έχω να δω από το Διδυμότειχο το '91 που ήμουν στρατό.
Και έχω πληρώση ετήσια συνδρομή μέχρι τον 10/09...... :banghead:

KM2909
25-02-09, 20:24
kutsup με καλυπτεις 100%...
κριμα γιατι με το παλιο ειχαν δημιουργησει ενα καλο ονομα ως bb γυμναστηριο, και το κακο για εμας ειναι οτι δεν υπαρχει κατι αντιστοιχο εδω κοντα...


Έχει κάτι καινούργια Nautilus σε διπλανό χώρο, αυτά που είναι για πολυτραυματίες και καρδιοπαθείς, ξέρεις κάτι εφετζίδικα.

:bowdown: :bowdown: :bowdown: :green: κι εγω μολις τα ειδα γελουσα (για να μην κλαψω) ασε... :)


NASSER πηγα χθες δοκιμαστικα στο mygym. ολοκαινουρια μηχανηματα αλλα ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ μικρος (εως κλειστοφοβικος) χωρος... απορω τι γινεται σε ωρες αιχμης...

mantus3
25-02-09, 21:12
εγω παλι περναω απο το ανιμαλ αλλα δεν βλεπω την πινακιδα πουθενα! εχει μετεστεγαστει η εχει κλισει?

NASSER
25-02-09, 22:00
εγω παλι περναω απο το ανιμαλ αλλα δεν βλεπω την πινακιδα πουθενα! εχει μετεστεγαστει η εχει κλισει?


Εχει μετεστεγαστει mantus3 εδω και αρκετο καιρο. Λιγο πιο κατω μου ειπαν σε πολυ καλυτερο χωρο.

kutsup
10-03-09, 10:12
Τελικά το FORUM αποφάσισε να επεκτείνει τα βάρη και σχεδόν διπλασιάζει το χώρο που θα έχει μηχανήματα.
Στην αίθουσα που έχει σήμερα τα παλιά όργανα θα αφήσει μόνο ελεύθερα βάρη. Τόσο τα καινούργια μηχανήματα όσο και τα ελεύθερα που θα ερθουν μου είπαν ότι θα είναι της νέας σειράς της Nautilus.
Εν αναμονή λοιπόν. :cool:

fcavenaghi
22-03-09, 15:52
ξερει κανεις τι παιζει στα δημοτικα γυμναστηρια της θεσσαλονικης? αξιζει να παει κανεις? εχω ακουσει οτι αυτο στην περιοχη βουλγαρη ειναι καλο.

NASSER
23-03-09, 18:40
ξερει κανεις τι παιζει στα δημοτικα γυμναστηρια της θεσσαλονικης? αξιζει να παει κανεις? εχω ακουσει οτι αυτο στην περιοχη βουλγαρη ειναι καλο.

δεν εχουν πληρη εξοπλισμο απο οργανα και βαρη. Κανουν τμηματα αερομπικ απο οσα εχω ακουσει και ο κοσμος ειναι ευχαριστημενος.

mantus3
05-07-09, 20:28
ξερει κανεις τι παιζει στα δημοτικα γυμναστηρια της θεσσαλονικης? αξιζει να παει κανεις? εχω ακουσει οτι αυτο στην περιοχη βουλγαρη ειναι καλο.


επισκεφτηκα προσφατα το ανιμαλ κ μπορω να πω οτι μου αφησε πολυ καλες εντιποσεις. εχει δικο του παρκιν, ανετο χορο, μεγαλα αποδιτιρια κ πολα μηχανιματα... γενικα ψιλο χανεσαι εκει μεσα...α κ το σημαντικοτερα κατα την γνωμη μου, ειναι ολα σε εναν οροφο...

Stephany Thes
06-07-09, 11:26
Για τους παλιους, ειναι το παλιο γυμναστηριο του Νταλα, το υπογειο.
Ηταν να κλεισει με μια ιστορια που εγινε καποτε αλλα ακομα παραμενει ανοιχτο.

kutsup δεν σε ξεχασα, αλλα δεν προλαβαινω με τις υποχρεωσεις μου.

Βασιλισης Ολγας 259
ΜY GYM Ειναι πιο κατω απο την αιγαιου μου ειπαν, παιζει να ειναι το παλιο Universal. Πηγαινε ρειξε καμια ματια.
τηλέφωνο από τα γυμν. των escape η του all star κοντά στο Καυτατζόγλειο σας βρίσκεται? μπορείτε να μου στείλετε σε pm

NASSER
06-07-09, 11:42
Escape gym

θ.Χαριση 112 Ν. Τουμπα τηλ 2310-920611
Λυσιου 4 Ν. Κρηνη τηλ. 2310-457378

Για το My Gym δεν εχω τιποτα. Απο την αλλη τηλεφωνικος, κανενα γυμναστηριο δεν δινει προγραμματα και τιμες. Δηλαδη πιο σωστο ειναι να παει καποιο ςστο γυμναστηριο, να το δει και να πληροφορηθει για οτι θελει.

Stephany Thes
06-07-09, 18:07
Escape gym

θ.Χαριση 112 Ν. Τουμπα τηλ 2310-920611
Λυσιου 4 Ν. Κρηνη τηλ. 2310-457378

Για το My Gym δεν εχω τιποτα. Απο την αλλη τηλεφωνικος, κανενα γυμναστηριο δεν δινει προγραμματα και τιμες. Δηλαδη πιο σωστο ειναι να παει καποιο ςστο γυμναστηριο, να το δει και να πληροφορηθει για οτι θελει.
thanks a lot.. πήρα ήδη τηλ να ρωτήσω, λίγο τσιμπημένες τιμές αλλά το ότι λειτουργεί & τις περ/ρες μέρες του 15Αύγουστου με βολεύει!! :-)

Annie
09-07-09, 04:37
ωράρια λειτουργίας γνωρίζετε; υπάρχει κανένα να είναι 24ωρο όπως κάποτε το animal?? ή έστω κάποιο να κλείνει πολύ αργά???

Georges
09-07-09, 09:44
ωράρια λειτουργίας γνωρίζετε; υπάρχει κανένα να είναι 24ωρο όπως κάποτε το animal?? ή έστω κάποιο να κλείνει πολύ αργά???

Aν είσαι κέντρο, στο εμπορικό κέντρο (Αριστοτέλους) το gymnasium κλείνει 12 το βράδυ. Έχει και προσφορά αυτόν τον καιρό ;)

Annie
13-07-09, 00:21
Aν είσαι κέντρο, στο εμπορικό κέντρο (Αριστοτέλους) το gymnasium κλείνει 12 το βράδυ. Έχει και προσφορά αυτόν τον καιρό ;)


σε ευχαριστώ:)

αν και τα γυμναστήρια τύπου gymnasium δεν είναι της προτίμησης μου...

kutsup
13-07-09, 09:02
ωράρια λειτουργίας γνωρίζετε; υπάρχει κανένα να είναι 24ωρο όπως κάποτε το animal?? ή έστω κάποιο να κλείνει πολύ αργά???


Έχω την εντύπωση ότι τo Forum κλείνει κατά τις 11 το βράδυ και ανοίγει και Κυριακές αλλά μόνο για διάδρομο - ποδήλατο - πισίνα.

Annie
13-07-09, 12:43
Έχω την εντύπωση ότι τo Forum κλείνει κατά τις 11 το βράδυ και ανοίγει και Κυριακές αλλά μόνο για διάδρομο - ποδήλατο - πισίνα.

σε ευχαριστώ αν και ήλπιζα να βρω κάποιο να κλείνει ακόμη πιο αργά...
ίσως περάσω κάποια στιγμή να δω πως είναι το forum σαν γυμναστήριο..

panzor
24-10-09, 01:14
Γειά σας παιδιά.Θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιο καλό γυμναστήριο στην θεσσαλονίκη περιοχή Καραμανλή με Μαρτίου.Αυτό που πηγαίνω(δε λέω ονομα) μου φαίνεται μικρό και δεν έχει τον κατάλληλο εξοπλισμό.Δε ψάχνω κάτι φοβερό απλά να μπορώ να κάνω τη δουλειά μου σαν άνθρωπος.Ευχαριστώ πολύ!

NASSER
24-10-09, 12:35
Εθνικης Αντιστασεως με Αιγαιου σου κανει ή νιωθεις πως εισαι μακριά?
Στους αδελφους αρμαγου σου κανει?

Δεν νομιζω να εχει αλλα πιο προσιτα σε σενα.

ody
27-10-09, 14:07
Ξέρει κάποιος την διεύθυνση του ΓυμνάσιοΝ; Το google με πρόδωσε... Ευχαριστώ

NASSER
27-10-09, 14:26
Ξέρει κάποιος την διεύθυνση του ΓυμνάσιοΝ; Το google με πρόδωσε... Ευχαριστώ

Υπ. Φιλιπωνος Δραγουμη 33 Απο Αγιου Δημητριου ενα στενο πριν το Τουρκικο προξενειο και απο Κασανδρου δευτερο στενο, σχεδον γωνια. Απο εξω εχει μεγαλη ταμπελα Αθλητικου Συλογος Πολυνικης.

Giannis9
03-11-09, 03:03
nasser, μηπως πας στο γυμνασιον?

NASSER
03-11-09, 20:23
Οτνα ειμαι Θεσσαλονικη το Γυμνασιον ειναι το δευτερο σπιτι μου :)

Giannis9
03-11-09, 21:27
καλα νομιζα πως σε ειχα δει..εκει κοντα ηταν και ειναι η γειτονια μου και γυμναζομοθν εκει ανα περιοδουσ,ωσποθ αλλαξα σπιτι...:unsure:
ο πανω οροφοσ ειναι καλο "στεκι":bbbiceps:

NASSER
04-11-09, 00:32
καλα νομιζα πως σε ειχα δει..εκει κοντα ηταν και ειναι η γειτονια μου και γυμναζομοθν εκει ανα περιοδουσ,ωσποθ αλλαξα σπιτι...:unsure:
ο πανω οροφοσ ειναι καλο "στεκι":bbbiceps:
Μεχρι αρχες Οκτωβρη ημουν σε καθημερινη βαση. Επομενως θα με εχεις δει εκει. Το καλυτερο γυμναστηριο για μενα... αλλα αν δεν παινεψεις το σπιτι σου θα πεσει να σε πλακωσει που λεει και η παροιμια :)

Giannis9
04-11-09, 01:48
ναι ,εχει πολυ πραμα..εχεισ καμια σχεση με την ιδιοκτησια?απο κατι φωτως που ειδα πρεπει να υπαρχει ενασ παλιος ββ εκει..μου διαφευγει το ονομα τωρα

NASSER
04-11-09, 02:03
o ιδιοκτητης ειναι ο Παπαγεωργιου Νικος με τον οποιο ειμαστε πολυ καλοι φιλοι, μου εχει μαθει πολλα για bodybuilding και αθλητισμο. Ειναι φοβερος προπονητης και υπηρξε πολυ καλος αθλητης.

Giannis9
04-11-09, 18:30
ανα μπραβο,θυμομουν το μικρο του..
φοτως του δεν υπαρχουν πουθενα?

Μαρία
04-11-09, 18:46
ανα μπραβο,θυμομουν το μικρο του..
φοτως του δεν υπαρχουν πουθενα?

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=3915&page=2
με το Καραμανλάκη μαζι

Myrw
21-01-10, 02:00
Γεια σας παιδια ψαχνω ενα καλο Γυμναστηριο μενω θεσσαλονικη Εγνατια με μαρτιου ενδιαφερομαι για Body Bluilding ξερετε κανενα καλο με αξιους δασκαλους

Ευχαριστω
-Γιαννης

Myrw
21-01-10, 14:09
Δεν ξερει κανεις να με προτεινει καποιο μπορω να παω και μεχρι κατω τουμπα!

fxovios
13-02-10, 22:42
για σας και απο εμενα! λοιπον σε 2 βδομαδες θα κατεβω θεσσαλονικη και θα μενω στην αγιου δημιτριου διπλα απο το υπουργειο μακεδονιας θρακης....που εχει καπου εκει κοντα κανα καλο γυμναστηριο? αυτο που λετε πως ειναι κασσανδρου με δραγουμι απεχει κανα χιλιομετρο απο το σπιτι μου....λογικα με κανα ποδηλατο θα μπορω να πηγαινω.....αλλα αμα ξερετε κανα αλλο εκει κοντα μπορειτε να με πειτε??

cphook
20-02-10, 03:06
παιδια ψαχνω κι εγω γυμναστηριο στο κεντρο της Θεσσαλονικης.μενω στην Εθνικης Αμυνης και ψαχνω για καποιο που να ειναι κανα 10λεπτο με τεταρτο απο το σπιτι μου ή κανα τεταρτο το πολυ με λεωφορειο.με ενδιαφερει να εχει τοσο βαρη οσο και διαδρομους,ποδηλατα και τετοια επειδη ασχολουμαι με το ποδοσφαιρο και με ενδιαφερει και η αεροβια προπονηση οπως καταλαβαινετε.αν κανει και εκπτωση σε φοιτητες ή αθλητες επειδη παιζω και σε ομαδα ακομα καλυτερα.ημουν στο gymnasioum που ειναι στο εμπορικο κεντρο αλλα ειπα να αλλαξω λογω διαρκειας συμβολαιου.οποιαδηποτε προταση σας ειναι δεκτη.ευχαριστω

gym
20-02-10, 08:11
παιδια ψαχνω κι εγω γυμναστηριο στο κεντρο της Θεσσαλονικης.μενω στην Εθνικης Αμυνης και ψαχνω για καποιο που να ειναι κανα 10λεπτο με τεταρτο απο το σπιτι μου ή κανα τεταρτο το πολυ με λεωφορειο.με ενδιαφερει να εχει τοσο βαρη οσο και διαδρομους,ποδηλατα και τετοια επειδη ασχολουμαι με το ποδοσφαιρο και με ενδιαφερει και η αεροβια προπονηση οπως καταλαβαινετε.αν κανει και εκπτωση σε φοιτητες ή αθλητες επειδη παιζω και σε ομαδα ακομα καλυτερα.ημουν στο gymnasioum που ειναι στο εμπορικο κεντρο αλλα ειπα να αλλαξω λογω διαρκειας συμβολαιου.οποιαδηποτε προταση σας ειναι δεκτη.ευχαριστω

υπαρχει ενα στην πλατεια ιπποδρομιου λεγεται κοντα στην εθνικης αμυνης,εχει ωραιο κλιμα εκει ,οι ιδιοκτητες πολυ καλα παιδια,εχει βαρη,διαδρομους και τα σχετικα και κανει κ καλη τιμη σε πακετο ....αν δεν καταλαβες για που λεω πες....ειναι πισω απο μια εκκλησια,οπως βλεπεις το μακεδονικον το σινεμα το παιρνεις κατω και ειναι στο δεξι σου χερι....θα το βρεις!!!!:welcome:

cphook
20-02-10, 14:32
υπαρχει ενα στην πλατεια ιπποδρομιου λεγεται κοντα στην εθνικης αμυνης,εχει ωραιο κλιμα εκει ,οι ιδιοκτητες πολυ καλα παιδια,εχει βαρη,διαδρομους και τα σχετικα και κανει κ καλη τιμη σε πακετο ....αν δεν καταλαβες για που λεω πες....ειναι πισω απο μια εκκλησια,οπως βλεπεις το μακεδονικον το σινεμα το παιρνεις κατω και ειναι στο δεξι σου χερι....θα το βρεις!!!!:welcome:το ξερω αυτο που λες φιλε gym.θα παω να ρωτησω απο βδομαδα εκει.απλα πηγαινε ενας φιλος μου και μου ειπε πως το απογευμα γινεται πανικος.κι εγω με τη σχολη πιο πολυ απογευματα πηγαινω ή μεσημερακι κατα τις 2 με 3.ξερεις μηπως πως ειναι οι τιμες για μηνα,τριμηνο ή κατι τετοιο;ευχαριστω!!!:thumbup:

gym
21-02-10, 08:33
το ξερω αυτο που λες φιλε gym.θα παω να ρωτησω απο βδομαδα εκει.απλα πηγαινε ενας φιλος μου και μου ειπε πως το απογευμα γινεται πανικος.κι εγω με τη σχολη πιο πολυ απογευματα πηγαινω ή μεσημερακι κατα τις 2 με 3.ξερεις μηπως πως ειναι οι τιμες για μηνα,τριμηνο ή κατι τετοιο;ευχαριστω!!!:thumbup:

για τριμηνο 130 αλλα κοιτα στην περιοχη που θελεις το πιο κοντινο ειναι αυτο...μετα το gymnasium στη τσιμισκη που μπορει να ειναι φτηνο αλλα ασε....δεν προκειται να κανεις προπονηση...εχει μαζευτει η σαρα και ημαρα απο το πρωι ως το βραδυ...τρελος κοσμος λογω τιμων....μετα εχει στην αγιου δημητριου το Πολυνικης οδο ακριβως και χρηματα δεν ξερω αλλα ειναι ωραια κ εκει κ πιο πολλα μηχανηματα....λιγο πιο μακρια αλλα εσυ ξερεις....εχει και ενα αλλο υπογειο αλλα μακρια απο αυτο....εγω στην ιπποδρομιου παω και ειναι πολυ χαλαρο το κλιμα ,τα ξερω τα παιδια...αν χρειαστεισ κατι σφυρααααα........

fxovios
24-02-10, 17:33
***Σου εχει γινει επανειλημμενα παρατηρηση να γραφεις ελληνικα συμφωνα με τους κανονισμους του φορουμ****

fcavenaghi
26-02-10, 22:16
το underground στην αγιου δημητριου ειναι καλο? μου ειπαν εχει καλες τιμες!

TEFAAtzis
28-02-10, 20:42
Εγω για οσους τυχον ειναι φοιτητες ψηφιζω το Παναπιστημιακο Γυμναστηριο του ΑΠΘ.Ειναι και τσαμπε ;)

NASSER
28-02-10, 20:45
το underground στην αγιου δημητριου ειναι καλο? μου ειπαν εχει καλες τιμες!

Αν οντως εχει καλες τιμες δεν εχεις παρα να το επισκεφτεις, να δεις το χωρο του και να ρωτησεις για οτι σε απασχολει.
Επι της Αγιου Δημητριου και πιο κατω δυο στενα, προς τα πανω ειναι ο Α.Σ.ΠΟΛΥΝΕΙΚΗΣ οπου και εκει μπορεις να ρωτησεις.


Εγω για οσους τυχον ειναι φοιτητες ψηφιζω το Παναπιστημιακο Γυμναστηριο του ΑΠΘ.Ειναι και τσαμπε ;)

Το γνωριζω αλλα εχει πολυ λιγα οργανα και βαρη. Το εχεις επισκεφτεί?

TEFAAtzis
28-02-10, 21:05
Αν οντως εχει καλες τιμες δεν εχεις παρα να το επισκεφτεις, να δεις το χωρο του και να ρωτησεις για οτι σε απασχολει.
Επι της Αγιου Δημητριου και πιο κατω δυο στενα, προς τα πανω ειναι ο Α.Σ.ΠΟΛΥΝΕΙΚΗΣ οπου και εκει μπορεις να ρωτησεις.



Το γνωριζω αλλα εχει πολυ λιγα οργανα και βαρη. Το εχεις επισκεφτεί?

Εκει κανω Νασσερ.Εσυ το εχεις δει προσωπικα?Ισχυει για τους αλτηρες οσον αφορα τα βαρη γιατι εχει μονο κατι 18κιλους και κατι πολυ μικρους μετα.Κατα τα αλλα καλο ειναι

sTeLaKoS
28-02-10, 22:21
1-2 φορές που πήγα με χάλασε περισσότερο ο συνωστισμός παρά αυτό που λέτε για τα βάρη.

TEFAAtzis
28-02-10, 22:26
Αναλογα την ωρα Στελιο.Ειναι μερικες μερες που οντως στην αιθουσα κυριως των διαδρομων ποδηλατων κλτπ καθως και σε αυτη των οργανων επικρατει πανικος.Στα ελευθερα οχι τοσο γιατι ειναι για τους πιο σκληρους :P

sTeLaKoS
28-02-10, 22:31
Για ώρα αιχμής μιλούσα και συγκεκριμένα για την αίθουσα με τους διαδρόμους και τα μηχανήματα.
Στα βάρη είναι όντος λίγο πιο χαλαρά.
Πηγαίνω στο γηπεδάκι για τρέξιμο όταν είμαι Θεσ/νίκη.
Αν ξαναπάω θα σου πω :toast:

TEFAAtzis
28-02-10, 22:44
Για ώρα αιχμής μιλούσα και συγκεκριμένα για την αίθουσα με τους διαδρόμους και τα μηχανήματα.
Στα βάρη είναι όντος λίγο πιο χαλαρά.
Πηγαίνω στο γηπεδάκι για τρέξιμο όταν είμαι Θεσ/νίκη.
Αν ξαναπάω θα σου πω :toast:

Εγινε Στελαρα :toast:

cphook
28-02-10, 22:55
Πηγα στο γυμναστηριο του ΑΠΘ φιλε μου.Απο διαδρομους και ποδηλατα ειναι σχετικα καλο αλλα απο βαρη ειναι λιγο χαλια.Και πρεπει να μαζευει πολυ κοσμο το απογευμα.Και δεν εχει καλα αποδυτηρια.Εμαθα και για ενα κοντα στο γαλλικο ινστιτουτο που ειναι πολυ καλο!Ξερει καποιος τιποτα σχετικα με αυτο?

NASSER
28-02-10, 22:58
Πηγα στο γυμναστηριο του ΑΠΘ φιλε μου.Απο διαδρομους και ποδηλατα ειναι σχετικα καλο αλλα απο βαρη ειναι λιγο χαλια.Και πρεπει να μαζευει πολυ κοσμο το απογευμα.Και δεν εχει καλα αποδυτηρια.Εμαθα και για ενα κοντα στο γαλλικο ινστιτουτο που ειναι πολυ καλο!Ξερει καποιος τιποτα σχετικα με αυτο?

Κοντα στο γαλλικο ινστιτουτο ειναι το γυμναστηριο των αδελφων Αρμαγου. Εχει ιστορια στο Kick boxing καθως απο εκει εχουν βγει πρωταθλητες. Επειτα εχει πολλα οργανα και ειναι μεγαλο γυμναστηριο. Ειναι μια πολυ καλη επιλογη καθως πολλοι γνωστοι μου πανε και ειναι ευχαριστημενοι.

cphook
28-02-10, 23:04
Nasser εχω ακουσει πολυ καλα λογια και για το ALL STAR που ειναι κοντα στο καυτατζογλειο λιγο πιο κατω απο 40 εκκλησιες.Ακουσα πως εχει και πισινα μαζι με τα κλασσικα βαρη και αεροβια οργανα.Ξερεις τιποτα σχετικα με αυτο?Αυτο στο γαλλικο ινστιτουτο πως ειναι απο τιμες για φοιτητες??

NASSER
01-03-10, 01:48
Nasser εχω ακουσει πολυ καλα λογια και για το ALL STAR που ειναι κοντα στο καυτατζογλειο λιγο πιο κατω απο 40 εκκλησιες.Ακουσα πως εχει και πισινα μαζι με τα κλασσικα βαρη και αεροβια οργανα.Ξερεις τιποτα σχετικα με αυτο?Αυτο στο γαλλικο ινστιτουτο πως ειναι απο τιμες για φοιτητες??

To ALL STAR ειχα την εντυπωση πως εκλεισε... :unsure:
Απο τιμες ολα πανω κατω το ιδιο ειναι, κοντα 45€

cphook
07-03-10, 15:04
τελικα θα παω στον Αρμαγο παιδια.ειναι 100 ευρω το τριμηνο και ειναι παρα πολυ καλο απο οτι ακουσα απο συμφοιτητες μου που πανε εκει.μεσα στη βδομαδα θα παω να γραφτω.το all star nasser ειναι ανοιχτο.εχει κολυμβηση,βαρη,αεροβια και σαουνα αλλα ειναι 80 ευρω το μηνα και 12 ευρω η εγγραφη ενω για φοιτητες ειναι 60 το μηνα και παλι 12 η εγγραφη.και ειναι και λιγο μακρια απο το σπιτι μου.σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας!!!

gym
17-03-10, 14:45
μπορεις να δωσεις διευθυνση του γυμ ακριβως?

kaiowas
17-03-10, 18:08
δες εδώ
http://www.armagosgym.gr/

κτύπα εκεί που λέει γυμναστήριο

gym
17-03-10, 23:37
δες εδώ
http://www.armagosgym.gr/

κτύπα εκεί που λέει γυμναστήριο

ok ...thanks!το ειδα!

magayver
27-03-10, 05:08
Κανενα καλο κ σχετικα φτηνο γυμνσαστιριο στη δυτικη πλευρα της πολης ξερετε, προς μενεμενη, ευοσμο,σταυρουπολη μερια,(κ αναμεσα σταθμ, τρεν - κτελ μακ, δν με χαλαει)
Μιας κ πλισιαζει το καλοκαιρι κ το τζαμπε απο το μανεπιστιμιο κλεινει :(

NASSER
27-03-10, 14:43
Κανενα καλο κ σχετικα φτηνο γυμνσαστιριο στη δυτικη πλευρα της πολης ξερετε, προς μενεμενη, ευοσμο,σταυρουπολη μερια,(κ αναμεσα σταθμ, τρεν - κτελ μακ, δν με χαλαει)
Μιας κ πλισιαζει το καλοκαιρι κ το τζαμπε απο το μανεπιστιμιο κλεινει :(

Το animal επι της οδου Λαγκαδα. Σε πιο υψος θα σε γελασω...
Ισως το μεγαλυτερο σε εκταση γυμναστηριο της Θεσσαλονικης!

GEORGEXX1
27-03-10, 15:12
αν δεν κανω λαθος,το animal μεταφερθηκε απο την αερογεφυρα σταυρουπολης,
και εναι καπου στην νικοπολη με φατσα στα 100 μετρα απο τον περιφεροιακο.

mantus3
28-03-10, 00:31
ναι, ειναι σε ενα παλιο βιομηχανικο κτηριο. στο υψος της γεφιρας για πεζους νικοπολης ηλιουπολης. αρκετα μεγαλο... οστοσο δυτικα λιγο πολυ οι τιμες ειναι παντου ιδιες, ζητημα να παιζουν 5ε στον μηνα. σε τριμηνα κτλ αλαζει το θεμα..

TEFAAtzis
03-05-10, 00:32
Eγω γραφτηκα σε σιδεραδικο με 75 ευρο το τριμηνο!!!

NASSER
03-05-10, 00:41
Eγω γραφτηκα σε σιδεραδικο με 75 ευρο το τριμηνο!!!


Πες μας που????

TEFAAtzis
03-05-10, 00:42
Πες μας που????

Στην Θεσσαλονικη φυσικα,κοντα στο νοσοκομειο Ιπποκρατειο
Musclemania λεγεται και ειναι σιδεραδικο παλιας εποχης και γ'αυτο την εχω καταβρει:weights:

mantus3
03-05-10, 18:15
Στην Θεσσαλονικη φυσικα,κοντα στο νοσοκομειο Ιπποκρατειο
Musclemania λεγεται και ειναι σιδεραδικο παλιας εποχης και γ'αυτο την εχω καταβρει:weights:
που ειναι αυτο? μπορεις να ανεβασεις χαρτι απο το google maps? Και φυσικα, που κειμενοντε οι τιμες (μηνας, εξαμινο κτλ)?

TEFAAtzis
03-05-10, 18:21
που ειναι αυτο? μπορεις να ανεβασεις χαρτι απο το google maps? Και φυσικα, που κειμενοντε οι τιμες (μηνας, εξαμινο κτλ)?

Για χαρτη απο το google maps δεν ξερω να κατεβασω αλλα το γυμναστηριο ειναι ευκολο να το βρεις.Ειναι κοντα στο Ιπποκρατειο νοσοκομειο,αν παρεις την οδο Κωνσταντινουπολεως και βγεις μπροστα απο το Ιπποκρατειο η πρωτη καθετη οδος ειναι η Φλεμιγκ ακριβως πανω στο νοσοκομειο και εκει μεσα ειναι το γυμναστηριο.Απο τιμες ειναι 30 το μηνα,75 το τριμηνο και 125 το εξαμηνο:thumbup:

jessie pavelka
10-05-10, 20:26
καλησπερα παιδια. ειμαι καινουργιος στο site. θα ηθελα να ρωτησω εαν ξερετε καποιο γυμναστηριο στη θεσσαλονικη που να εχει μηχανημα pec fly, οχι pec dec(!) επισης να εχει μηχανηματα για τους ωμους, δλδτο κλασσικο για μπροστα, ενα για το μεσαιο τμημα (του ωμου) και ενα σαν το pec fly αλλα reverse... δν ξερω πως ακριβως ονομαζονται.. ειμαι σιγουρος οτι εσεις θα ξερετε για τι μιλαω. επισης να εχει τα κλασσικα σμιθ κλπ κλπ.. δν μπορω να βρω τετοιο γυμν. πουθενα!!! και ειχε μονο ενα στην καστορια(!!!) οπου σπουδαζα.... εκεινο ρε παιδια τα ειχε ολα.. ολα ομως.. μεχρι και ενα μηχανημα που οι πιο πολλοι παιρνουν ενα βαρακι ξαπλωνουν σε ενα παγκο και το πανε πιισω και μετα το ξαναφερνουν πανω απο το στηθος.. υποτιθεται οτι γυμναζεις στηθοσ και πλατη(?) μ αυτο.. τεσπα σας κουρασα ισως αλλα θα ηθελα πραγματικα να μ πειτε αν ξερετε καποιο γυμν. με ολα(!) αυτα -εκτοσ απο το τελευταιο μηχανημα π ανεφερα-.. μενω και λιγο πριν την περιοχη του ρυσιου οποτε αν βρειτε καποιο που ειναι κ σχετικα κοντα η μεσα στη θεσνικη αλλα οχι στο αλλο ακρο της πολης τοτε ακομα καλυτερα.. ευχαριστω εκ των προτερων. :bowdown:

NASSER
16-05-10, 21:22
Καλο θα ηταν να επισκευεις το Animal. Πληροφοριες σε πιο πανω ποστ.

NASSER
16-05-10, 21:23
ναι, ειναι σε ενα παλιο βιομηχανικο κτηριο. στο υψος της γεφιρας για πεζους νικοπολης ηλιουπολης. αρκετα μεγαλο... οστοσο δυτικα λιγο πολυ οι τιμες ειναι παντου ιδιες, ζητημα να παιζουν 5ε στον μηνα. σε τριμηνα κτλ αλαζει το θεμα..


Εδω ειναι το Animal :toast:

arisfwtis
14-07-10, 11:08
Για χαρτη απο το google maps δεν ξερω να κατεβασω αλλα το γυμναστηριο ειναι ευκολο να το βρεις.Ειναι κοντα στο Ιπποκρατειο νοσοκομειο,αν παρεις την οδο Κωνσταντινουπολεως και βγεις μπροστα απο το Ιπποκρατειο η πρωτη καθετη οδος ειναι η Φλεμιγκ ακριβως πανω στο νοσοκομειο και εκει μεσα ειναι το γυμναστηριο.Απο τιμες ειναι 30 το μηνα,75 το τριμηνο και 125 το εξαμηνο:thumbup:

αδερφε to gym αυτο εχει χωρο για παρκινγκ?

ωραιο ακουγεται αλλα σε εκεινη την περιοχη ψαχνεις παρκινγκ με το κυαλι

jessie pavelka
17-07-10, 19:45
ρε παιδια καλο το ανιμαλ αλλα στου διαολου τη μανα... κατι σε ανατολικη θεσσαλονικη ή χαριλαου ή εστω προς τα πανεπιστημια ή λιγο προς το κεντρο δεν υπαρχει ενα γυμναστηριο που να εχει μηχανηματα pec-fly, καλωδια και μηχανηματα και για τα τρια τμηματα ωμων(rear delt machine klp...)??? δλδ τα ειχαν σε γυμναστηριο της καστοριας και στη θεσσαλονικη τπτ? θα τρελαθω!!! ας απαντησει καποιος που ξερει... :banghead:

TEFAAtzis
17-07-10, 21:44
αδερφε to gym αυτο εχει χωρο για παρκινγκ?

ωραιο ακουγεται αλλα σε εκεινη την περιοχη ψαχνεις παρκινγκ με το κυαλι

φιλε μου παρκινγκ δεν εχει αλλα σιγουρα καπου θα βρεις να το βαλεις το αμαξι εκει κοντα

NASSER
17-07-10, 23:20
ρε παιδια καλο το ανιμαλ αλλα στου διαολου τη μανα... κατι σε ανατολικη θεσσαλονικη ή χαριλαου ή εστω προς τα πανεπιστημια ή λιγο προς το κεντρο δεν υπαρχει ενα γυμναστηριο που να εχει μηχανηματα pec-fly, καλωδια και μηχανηματα και για τα τρια τμηματα ωμων(rear delt machine klp...)??? δλδ τα ειχαν σε γυμναστηριο της καστοριας και στη θεσσαλονικη τπτ? θα τρελαθω!!! ας απαντησει καποιος που ξερει... :banghead:


Στο κεντρο πηγαινε στο Α.Σ. Πολυνεικη που ειναι μεταξυ Αγιου Δημητριου και Κασανδρου. Ισως να μην εχει κατι ξεχωριστο, αλλα εχει πολλα μηχανηματα, πολλα κιλα και ανετους χωρους με δυνατοτητα να γυμναζονται και πανω απο 50 ατομα ταυτοχρονα στο γυμναστηριο.
Επισης η καθοδηγηση απο τον Νικο Παπαγεωργιου ειναι ενα προνομιο που δεν συγκρινεται!

arisfwtis
17-07-10, 23:44
Στο κεντρο πηγαινε στο Α.Σ. Πολυνεικη που ειναι μεταξυ Αγιου Δημητριου και Κασανδρου. Ισως να μην εχει κατι ξεχωριστο, αλλα εχει πολλα μηχανηματα, πολλα κιλα και ανετους χωρους με δυνατοτητα να γυμναζονται και πανω απο 50 ατομα ταυτοχρονα στο γυμναστηριο.
Επισης η καθοδηγηση απο τον Νικο Παπαγεωργιου ειναι ενα προνομιο που δεν συγκρινεται!

ξερεις μηπως τιμες για το συγκεκριμενο?

NASSER
17-07-10, 23:47
ξερεις μηπως τιμες για το συγκεκριμενο?

Τακτικη του καταστηματος... περνα απο εκει για να ενημερωθεις, να δεις τον χωρο και σιγουρα η τιμη ειναι αν οχι η καλυτερη, τουλαχιστον απο τις καλυτερες σε σχεση με αυτα που προσφερει.
Δυμινα τριμηνα και πιο μεγαλα πακετα εχουν αρκετα καλη τιμη.

arisfwtis
17-07-10, 23:56
Τακτικη του καταστηματος... περνα απο εκει για να ενημερωθεις, να δεις τον χωρο και σιγουρα η τιμη ειναι αν οχι η καλυτερη, τουλαχιστον απο τις καλυτερες σε σχεση με αυτα που προσφερει.
Δυμινα τριμηνα και πιο μεγαλα πακετα εχουν αρκετα καλη τιμη.

:thumbup:
θα περασω βολευει και πολυ αφου ειναι κοντα στα πανεπιστημια

TEFAAtzis
18-07-10, 00:06
:thumbup:
θα περασω βολευει και πολυ αφου ειναι κοντα στα πανεπιστημια

ελα στο δικο μου στο σιδεραδικο ρε:P

arisfwtis
18-07-10, 00:11
ελα στο δικο μου στο σιδεραδικο ρε:P

:green::green::green:

στις 6 του μηνος που τελειωνω συνδρομη σε αυτο που ειμαι τωρα θα βγω στην γυρα
θα περασω και απο τα 2 να δω ποιο βολευει καλυτερα

TEFAAtzis
18-07-10, 00:13
:green::green::green:

στις 6 του μηνος που τελειωνω συνδρομη σε αυτο που ειμαι τωρα θα βγω στην γυρα
θα περασω και απο τα 2 να δω ποιο βολευει καλυτερα

Οχι τπτ αλλο θα ηταν καλο να ειχα εναν παρτενερ στην προπονηση να αληλοβοηθιομαστε αν βολευουν και τα ωραρια

arisfwtis
27-07-10, 22:47
tefaatzis περασα σμρ να δω που ειναι το gym αλλα ηταν κλειστο :(

απεναντι μενει και μια γνωστη μου οποτε και απο παρκινγ μαλλον ειμαστε κομπλε

πολυ πιθανο να σου ρθω απο μεσα αυγουστου
:toast:

TEFAAtzis
27-07-10, 23:55
tefaatzis περασα σμρ να δω που ειναι το gym αλλα ηταν κλειστο :(

απεναντι μενει και μια γνωστη μου οποτε και απο παρκινγ μαλλον ειμαστε κομπλε

πολυ πιθανο να σου ρθω απο μεσα αυγουστου
:toast:

Aπεναντι μενω και γω αλλα εσυ θα λες στην καινουρια οικοδομη που εγινε που εχει και παρκινγκ;)
Φιλε απο Αρχες Σεπτεμβρη εκει θα ειμαι και γω;)

gmalamos
28-07-10, 01:24
Ξερει κανεις κανενα καλο γυμναστηριο στη κατω τουμπα?

stelios17
28-07-10, 22:41
Εγω ξερω ενα ωραιο σιδεραδικο διπλα απ' το Γηπεδο του Παοκ , σε ενα στενακι στην Αγια Βαρβαρα ...
Μια φωρα που ειχα παει να ρωτησω (οταν πρωτο ειχα αρχισει το αθλημα ) , ειχα μπει μεσα και ειχα φρικαρει απο τα μπιλντερια !!!! ....

Δεν θυμαμαι ομως τιμες και τετοια ....

TEFAAtzis
28-07-10, 22:45
Ξερει κανεις κανενα καλο γυμναστηριο στη κατω τουμπα?

ελα και εσυ στο δικο μου αν σε βολευει Ιπποκρατειο ειναι.Ο αλλος ψηθηκε παντως:green:

NASSER
28-07-10, 22:58
ελα και εσυ στο δικο μου αν σε βολευει Ιπποκρατειο ειναι.Ο αλλος ψηθηκε παντως:green:
:shock: δικο σου ειναι? Και δεν μας το ελεγες τοσο καιρο??

TEFAAtzis
28-07-10, 23:06
:shock: δικο σου ειναι? Και δεν μας το ελεγες τοσο καιρο??

Για την ακριβεια ειμαι συνετερος:P.

gym
29-07-10, 20:05
ξερει κανεις γυμναστηριο στο κεντρο θεσσαλονικη?κεντρο ομως....εκτος απο φιτνες φαν στην πατριαρχου και εκτος απο ιπποδρομιου και γενικα στουντιο...οποιος ξερει κατι ας πει κ τιμες και γενικα σχολια...

metz
30-07-10, 14:52
Για την ακριβεια ειμαι συνετερος:P.

Αφού είσαι συνέταιρος γιατί γράφτηκες με 75 ευρώ;

Έτσι είπες τουλάχιστον ποιό πάνω...

metz
30-07-10, 14:53
Ξερει κανεις κανενα καλο γυμναστηριο στη κατω τουμπα?

Δες το Escape. Εγώ πήγαινα εκεί 2 χρόνια και τώρα που μετακόμισα Καλαμαριά πάλι στο Escape πάω - στην Κρήνη (Miami). Δεν βρήκα κάτι καλύτερο...

:thumbup:

metz
30-07-10, 14:56
Εγω ξερω ενα ωραιο σιδεραδικο διπλα απ' το Γηπεδο του Παοκ , σε ενα στενακι στην Αγια Βαρβαρα ...
Μια φωρα που ειχα παει να ρωτησω (οταν πρωτο ειχα αρχισει το αθλημα ) , ειχα μπει μεσα και ειχα φρικαρει απο τα μπιλντερια !!!! ....

Δεν θυμαμαι ομως τιμες και τετοια ....

Ρε φίλε, επειδή κι εγώ Τούμπα έμενα και τα έχω δει όλα τα γυμναστήρια εκει γύρω, αν λέμε το ίδιο είναι μια τρύπα... αν κλάσεις εκεί θα έχουμε θύματα... :turtle:

TEFAAtzis
30-07-10, 15:00
Αφού είσαι συνέταιρος γιατί γράφτηκες με 75 ευρώ;

Έτσι είπες τουλάχιστον ποιό πάνω...

πλακα εκανα φυσικα στο συναιτερος
lol:P

metz
30-07-10, 15:01
:turtle::turtle::turtle:

stelios17
30-07-10, 15:10
Ρε φίλε, επειδή κι εγώ Τούμπα έμενα και τα έχω δει όλα τα γυμναστήρια εκει γύρω, αν λέμε το ίδιο είναι μια τρύπα... αν κλάσεις εκεί θα έχουμε θύματα... :turtle:

χα00χα0χ0α0χ00αχ00α0χα0α00χα0χ:turtle::turtle::turtle:!!!!!!.....


Μηπως ειχε και κατι kick box και τετοια ???

metz
30-07-10, 15:36
χα00χα0χ0α0χ00αχ00α0χα0α00χα0χ:turtle::turtle::turtle:!!!!!!.....


Μηπως ειχε και κατι kick box και τετοια ???

Ναι, νομίζω το ίδιο λέμε. :thumbup:
κατεβαίνοντας το στενάκι δίπλα στην Αγ. Βαρβάρα στο αριστερό σου χέρι. Κάτω από το επίπεδο του δρόμου, σαν ημιυπόγειο. Με ένα ξανθό τεράστιο τύπο είχα μιλήσει, δεν θυμάμαι όνομα όμως...

jessie pavelka
31-07-10, 00:42
αυριο θα παω να ριξω μια ματια στο Α.Σ Πολυνεικη.. κατι προς χαριλαου υπαρχει που να τη παλευει απο μηχανηματα??? το γυμναστηριο του αρη λεει τιποτα?

TEFAAtzis
31-07-10, 01:24
αυριο θα παω να ριξω μια ματια στο Α.Σ Πολυνεικη.. κατι προς χαριλαου υπαρχει που να τη παλευει απο μηχανηματα??? το γυμναστηριο του αρη λεει τιποτα?

το δημοτικο ειναι εκει απ'οσο ξερω και εχει και ενα αλλο νομιζω καπου εκει κοντα καλο.Για ψαξτο.........

arisfwtis
31-07-10, 01:41
αυριο θα παω να ριξω μια ματια στο Α.Σ Πολυνεικη.. κατι προς χαριλαου υπαρχει που να τη παλευει απο μηχανηματα??? το γυμναστηριο του αρη λεει τιποτα?

ετσι ρε φιλε ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ
στο θεμα
του ΑΡΗ το γυμναστηριο εχει τα απαραιτητα που χρειαζονται
αλλα το κακο ειναι οτι δν εχει τον κοσμο που να ασχολειτε.
Οι πιο πολλοι εκει μεσα πανε για να χασουν κιλα να κρατηθουν φιτ κλπ κλπ
εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο το γυμναστηριο αλλα το μονο αρνητικο ειναι αυτο..

TEFAAtzis
31-07-10, 01:48
ετσι ρε φιλε ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ
στο θεμα
του ΑΡΗ το γυμναστηριο εχει τα απαραιτητα που χρειαζονται
αλλα το κακο ειναι οτι δν εχει τον κοσμο που να ασχολειτε.
Οι πιο πολλοι εκει μεσα πανε για να χασουν κιλα να κρατηθουν φιτ κλπ κλπ
εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο το γυμναστηριο αλλα το μονο αρνητικο ειναι αυτο..

ρε τρελε ο ανθρωπος δεν ειπε οτι ειναι Αριανος απλα ρωτησε για το γυμναστηριο:P

arisfwtis
31-07-10, 01:50
δν εχει σημασια:green::green:

επρεπε να το κολλησω καπως με τα υπολοιπα:turtle:

TEFAAtzis
31-07-10, 01:58
χα0χα0χα0χα0χ0
Tελικα εσυ τι θα κανεις απο γυμναστηριο???

arisfwtis
31-07-10, 02:03
θα περασω απο αυτο απο την φλεμιγκ κατα τις 10 του μηνος που τελειωνω συνδρομη και διακοπες και μαλλον θα γραφτω κανα μηνα
:thumbup:
ξερεις ποτε ανοιγει το gym ? γιατι οταν περασα να δω που ειναι ηταν κλειστο

TEFAAtzis
31-07-10, 02:11
θα περασω απο αυτο απο την φλεμιγκ κατα τις 10 του μηνος που τελειωνω συνδρομη και διακοπες και μαλλον θα γραφτω κανα μηνα
:thumbup:
ξερεις ποτε ανοιγει το gym ? γιατι οταν περασα να δω που ειναι ηταν κλειστο

δεν ξερω παντως με τον ιδιοκτητη που μιλουσα τον Γιαννη μου ειχε πει πως γενικα δεν θα κλεισει περα απο την βδομαδα του 15αυγουστο,πηγαινε ξαναδες το και δες αν γραφει τπτ στην πορτα αν ειναι κλειστο!!!

arisfwtis
31-07-10, 02:13
θα ξαναπερασω σιγουρα αυτη την βδομαδα μια φορα
μεσα τι λεω καλο ειναι?

TEFAAtzis
31-07-10, 02:16
θα ξαναπερασω σιγουρα αυτη την βδομαδα μια φορα
μεσα τι λεω καλο ειναι?

ειναι μεγαλο σχετικα αλλα το καλο ειναι που προσωπικα γουσταρω πολυ οτι ειναι στυλ σιδεραδικου,καμια σχεση δλδ με αυτα τα ψευτοτρεντικα τα καινουρια

arisfwtis
31-07-10, 02:25
ωραια αν την βολεψω και απο παρκινκγ αρχοντικα θα ναι:thumbup:

TEFAAtzis
31-07-10, 02:29
ποσο καιρο ασχολεισαι με το τζιμ ειπαμε???
Παρκινγκ εχει και στην πολυκατοικια απεναντι που λες σε μια καινουρια,χωστο μεσα για μια ωρα και κλαιν,μεγαλο ειναι κιολας μην μασας μια

arisfwtis
31-07-10, 02:30
συνεχομενα παω τωρα 7 μηνες
πριν απο αυτο εκανα παλι αλλα οχι με προγραμμα και σοβαρα

TEFAAtzis
31-07-10, 02:31
αντε να κανουμε καμια καλη προπονηση μαζι αν ειναι

arisfwtis
31-07-10, 02:33
:thumbup::thumbup::thumbup:


:weights:
:green:

jessie pavelka
31-07-10, 23:26
αριανος ειμαι κ γω φιλε :green: απλα για το γυμναστηριο του αρη ακουσα οτι εχει τα βασικα μηχανηματα μεσα.. οντως υπαρχει και ενα αλλο στη χαριλαου που εχω ακουσει οτι ειναι καλο αλλα δεν εχω ιδεα ποιο ειναι. οποιος ξερει κατι ας μας πει και μας.. εχω ενα κολλημα με τα μηχανηματα γιατι κανουν τρομερη διαφορα σε σχεση με τα βαρακια.... ενα pec fly θα σου δωσει πολυ καλυτερο σχημα και περισσοτερο ογκο στο στηθος απο οτι 2 βαρακια.. το ιδιο και με τα μηχανηματα ωμων.. πολυ πολυ βασικα! τετοια ψαχνω... αλλα δεν τα βρισκω... :unsure:


κατι ασχετο... ξερει κανεις αν υπαρχει αγευστη πρωτεινη whey σε καποιο καταστημα στη θεσσαλονικη??? και αυτο δεν το βρισκω πουθενα.. μονο για την buybulkwhey ξερω αλλα βαριεμαι να βγαζω paypal και να μου φερουν και καμια μ.... και να κλαιω τα λεφτα μ... :spank:

metz
01-08-10, 15:07
αριανος ειμαι κ γω φιλε :green: απλα για το γυμναστηριο του αρη ακουσα οτι εχει τα βασικα μηχανηματα μεσα.. οντως υπαρχει και ενα αλλο στη χαριλαου που εχω ακουσει οτι ειναι καλο αλλα δεν εχω ιδεα ποιο ειναι. οποιος ξερει κατι ας μας πει και μας.. εχω ενα κολλημα με τα μηχανηματα γιατι κανουν τρομερη διαφορα σε σχεση με τα βαρακια.... ενα pec fly θα σου δωσει πολυ καλυτερο σχημα και περισσοτερο ογκο στο στηθος απο οτι 2 βαρακια.. το ιδιο και με τα μηχανηματα ωμων.. πολυ πολυ βασικα! τετοια ψαχνω... αλλα δεν τα βρισκω... :unsure:


κατι ασχετο... ξερει κανεις αν υπαρχει αγευστη πρωτεινη whey σε καποιο καταστημα στη θεσσαλονικη??? και αυτο δεν το βρισκω πουθενα.. μονο για την buybulkwhey ξερω αλλα βαριεμαι να βγαζω paypal και να μου φερουν και καμια μ.... και να κλαιω τα λεφτα μ... :spank:

Ποιός σου το είπε αυτό ρε φίλε; από πότε τα μηχανήματα έγιναν ανώτερα των ελεύθερων βαρών;;;;; Θα μας τρελάνεις εντελώς;;;
Δεν υπάρχει μηχάνημα που να δίνει μεγαλύτερο ερέθισμα στις μυικές ίνες από βαράκια και μπάρα στον πάγκο!!!

arisfwtis
01-08-10, 15:31
υπαρχει αγευστη στα xtreme stores της Mdy protein95 http://www.xtr.gr/216/eshop/DetailView.aspx?prod_id=1648&category=562

για χαριλαου μαλλον θα λες ενα gym se ena steno pio pano απο το γηπεδο
δν ξερω τι παιζει σε αυτο

jessie pavelka
01-08-10, 23:37
metz προσωπικη μου αποψη αυτη.. πιστευω οτι χτιζεις πολυ καλυτερο σωμα με τα μηχανηματα.. απο κει και περα ο καθενας επιλεγει αυτο που νομιζει.. αν εσυ νομιζεις οτι θα γυμνασεις καλυτερα π.χ τους ωμους με τα βαρακια λυπαμαι αλλα διαφωνω καθετα γιατι εχω δοκιμασει και με τα 2. τελοσπαντων οποιος μπορει ας δωσει πληροφοριες για περισσοτερα καλα γυμναστηρια..

metz
02-08-10, 09:48
Φίλε αν σ'εσένα δουλεύουν τα μηχανήματα καλύτερα εγώ περισσεύω. Απλά πιστεύω πως είναι γενικώς αποδεκτό ότι τα ελεύθερα βάρη δουλεύουν καλύτερα.

Σίγουρα το σώμα του καθενός αντιδρά διαφορετικά.

Προσωπικά χρησιμοποιώ κυρίως αλτηράκια για τους ώμους, μετά μπάρα και που και που κανένα μηχάνημα και έχω πάρα πολύ καλά αποτελέσματα (πίεσεις αλτήρων, flyes ώμων, όρθια κωπηλατική - κατά κανόνα με super-sets και drop sets).

Δεν ήθελα να φανώ απόλυτος όμως, όλες οι απόψεις σεβαστές! :toast:

mantus3
02-08-10, 18:35
ρε παιδια, κανενα τρεντι γυμν που να μην κληνει τον αυγουστο που θα βρουμε?

metz
03-08-10, 00:24
ρε παιδια, κανενα τρεντι γυμν που να μην κληνει τον αυγουστο που θα βρουμε?

Define trendy?

jessie pavelka
04-08-10, 01:21
οχι ρε metz ουτε και γω ημουν απολυτος.. συμφωνω σε αυτο που λες απλα πιστευω οτι με τα μηχανηματα γινεται πιο σωστα η ασκηση με καλυτερη ισορροπια, καλυτερη σταση σωματος κλπ.. ειδικα στους ωμους... σεβαστες ολες οι αποψεις φιλε! :toast: :thumbsup: mantus αν εχεις ορεξη δοκιμασε να πας στον στυλιανιδη.. εχω ακουσει οτι ειναι καλο. ειναι βασ. ολγας. δεν ξερω αν μενεις κοντα για να σε βολευει παντως αν πας να το δεις πες μου τη γνωμη σου γιατι σκεφτομουν να παω εκει.

mantus3
08-08-10, 13:56
Define trendy?

να εχει ευχαριστους χορους, ζεστο νερο παντα και να απουσιαζουν οι κλασικοι χοντροφουσκοτοι που σε πριζουν με συστασεις του τιπου : ειναι πολα, την κανεις λαθος, θα τραυματιστεις..

thanasis reaction
08-08-10, 14:26
να εχει ευχαριστους χορους, ζεστο νερο παντα και να απουσιαζουν οι κλασικοι χοντροφουσκοτοι που σε πριζουν με συστασεις του τιπου : ειναι πολα, την κανεις λαθος, θα τραυματιστεις..

εισαι λαθος!!!!!αυτοι οι τυποι δεινουν μια ξεχωριστη πινελια μεσα στο γυμναστηριο!!!ειναι ολα τα λεφτα!!!απλα καθεσαι κ τους χαζευεις!!!!

metz
09-08-10, 10:35
να εχει ευχαριστους χορους, ζεστο νερο παντα και να απουσιαζουν οι κλασικοι χοντροφουσκοτοι που σε πριζουν με συστασεις του τιπου : ειναι πολα, την κανεις λαθος, θα τραυματιστεις..

Μόνο σε κανένα ladies gym φιλε...

Αλλά από την άλλη, θα διαφωνίσω για τους ''χοντροφουσκωτους'' που λες, ίσως επειδή έχω τη μύγα, ίσως επειδί κι εγώ όταν μάθαινα να γυμνάζομαι τα έκανα όλα λάθος και κάτι τε΄τοιοι τύποι μου έδειξαν τις ασκήσεις και τον τρόπο προπόνησης...

απλά η γνώμη μου...

mantus3
11-08-10, 19:50
Μόνο σε κανένα ladies gym φιλε...

Αλλά από την άλλη, θα διαφωνίσω για τους ''χοντροφουσκωτους'' που λες, ίσως επειδή έχω τη μύγα, ίσως επειδί κι εγώ όταν μάθαινα να γυμνάζομαι τα έκανα όλα λάθος και κάτι τε΄τοιοι τύποι μου έδειξαν τις ασκήσεις και τον τρόπο προπόνησης...

απλά η γνώμη μου...

εχεις καμια περουκα απο τις αποκριες να μου δανησεις?
αμα ειναι να μην εχω τριγηρο μου το καθε βλακα χοντρο που το παιζει καπως, παω και σε ladies....

metz
11-08-10, 19:57
εχεις καμια περουκα απο τις αποκριες να μου δανησεις?
αμα ειναι να μην εχω τριγηρο μου το καθε βλακα χοντρο που το παιζει καπως, παω και σε ladies....

Σοβαρά πάντως, στο γυμναστήριο που πηγαίνω (Escape Κρήνης - περιοχή ''Miami'') δεν έχουν πέσει τέτοια φαινόμενα στην αντίληψή μου.

Ο καθένας κοιτάει τη δουλειά του. Οι μουσικές επιλογές που συνοδεύουν την προπόνηση πάσχουν λίγο αλλά αυτό διορθώνεται με ενα mp3 player.:weights:

Αν δεν βολεύει λόγω απόστασης, έχω μια μπλέ περούκα από τις απόκριες...:thumbup:

gmalamos
23-08-10, 21:48
Δες το Escape. Εγώ πήγαινα εκεί 2 χρόνια και τώρα που μετακόμισα Καλαμαριά πάλι στο Escape πάω - στην Κρήνη (Miami). Δεν βρήκα κάτι καλύτερο...

:thumbup:

Που ακριβως βρισκεται αυτο ρε μεγαλε??

metz
24-08-10, 01:20
Που ακριβως βρισκεται αυτο ρε μεγαλε??

θ.Χαριση 112, Τουμπα τηλ 2310-920611

Λυσιου 4, Ν. Κρηνη τηλ. 2310-457378

jGod
24-08-10, 01:32
metz k εγω escape παω οχι κρηνη αλλα κλεανθους..ελα φιλε να γινουμε πιο πολλοι..ουτε τα βαρη θα χωρανε το χειμωνα :)

gmalamos
24-08-10, 02:50
escape.......Ερχομαι!!

metz
24-08-10, 18:26
metz k εγω escape παω οχι κρηνη αλλα κλεανθους..ελα φιλε να γινουμε πιο πολλοι..ουτε τα βαρη θα χωρανε το χειμωνα :)

Στο Escape της Κλεάνθους πήγαινα για 2 χρόνια, μετακόμισα Καλαμαριά όμως και πέφτει λίγο μακριά, οπότε πάω στο Escape Κρήνης (στο Miami) :weights:

Surfer
24-08-10, 18:57
οχι ρε metz ουτε και γω ημουν απολυτος.. συμφωνω σε αυτο που λες απλα πιστευω οτι με τα μηχανηματα γινεται πιο σωστα η ασκηση με καλυτερη ισορροπια, καλυτερη σταση σωματος κλπ.. ειδικα στους ωμους... σεβαστες ολες οι αποψεις φιλε! :toast: :thumbsup: mantus αν εχεις ορεξη δοκιμασε να πας στον στυλιανιδη.. εχω ακουσει οτι ειναι καλο. ειναι βασ. ολγας. δεν ξερω αν μενεις κοντα για να σε βολευει παντως αν πας να το δεις πες μου τη γνωμη σου γιατι σκεφτομουν να παω εκει.



Τι μου θυμίσατε!!...ο Στυλιανίδης υπάρχει ακόμα? πήγαινα εκεί το '95 και '96..Δίπλα στη Πλατεία Αριστοτέλους. Θυμάμαι, όταν πήγαινε 22:00 κατέβαζε το γενικό του ρεύματος...Με τα φώτα κινδύνου βγαίναμε έξω:rolf: Εαν είχες ξεχαστεί και ήσουν στα αποδυτήρια:( τοίχο, τοίχο για να βγούμε;):)

Stephany Thes
03-09-10, 19:12
Eγω γραφτηκα σε σιδεραδικο με 75 ευρο το τριμηνο!!!


& ksanazitaw sugnwmi poy grafw me agglika :-( eimai Finland auti ti stigmi, alla apo avrio pali Ellada. Tha me endiefere na graftw sto gym pou proteinei o TEFAATZIS. exei kanenas thl? Volevei na perasw/ parw til aurio gia na suzitisw mazi tous? An thelete afiste prwsopiko minima na to dw :-) thanks a lot!!!

xaris92
03-09-10, 20:31
παιδια ανεβενω σαλονικα σαν φοιτητης επειδη δεν ξερω και πολυ απο περιοχες μπορειται να μου πειτε στον ευοσμο τι παιζει απο γυμναστηρια????

jGod
03-09-10, 20:55
του τεφαατζη δεν ειναι γυμναστηριο ειναι σαν να εκανα το δωματιο μου γυμναστηριο με οργανα του 60..(ξερετε...με σιδερενια κουτια απο φετα τυρι που τα βαλανε τσιμεντο..)

GEORGEXX1
03-09-10, 22:04
παιδια ανεβενω σαλονικα σαν φοιτητης επειδη δεν ξερω και πολυ απο περιοχες μπορειται να μου πειτε στον ευοσμο τι παιζει απο γυμναστηρια????

στον ευοσμο θα βρεις τρια γυμναστηρια,σε καλα επιπεδα μπορω να πω,απο τιμες δεν ξερω,αλα αυτο που θα σου προτεινω ειναι το πρωην animal gym που τωρα απο οτι εμαθα αλαξε ονομα και βρισκετε στην νικοπολη στα συνορα ευοσμου.

TEFAAtzis
03-09-10, 23:43
του τεφαατζη δεν ειναι γυμναστηριο ειναι σαν να εκανα το δωματιο μου γυμναστηριο με οργανα του 60..(ξερετε...με σιδερενια κουτια απο φετα τυρι που τα βαλανε τσιμεντο..)

ναι καλα ψηλε,επειδη εσυ εισαι φλωρος και γουσταρεις τα ψευτοτρεντικα με τους χτικιαρηδες με τα κολαν πηγαινε κει εγω καλα ειμαι στα σιδερα;)!!!

Stephany Thes
04-09-10, 17:16
ναι καλα ψηλε,επειδη εσυ εισαι φλωρος και γουσταρεις τα ψευτοτρεντικα με τους χτικιαρηδες με τα κολαν πηγαινε κει εγω καλα ειμαι στα σιδερα;)!!!

Για τον ιδιο λογο, ΤΕΦΑΑΤΖΗ, επειδη & εγω το μονο που ΔΕ γουσταρω ειναι τα τρεντικα γυμναστηρια με τις μανταμιτσες να χτυπιουνται στις αεροβικες, θελω να βρω ενα σιδεραδικο! Ενα οπου, ευχομαι, να εχει λιγο κοσμο τις ωρες που πηγαινω(οχι συνωστισμος,δε τον μπορω), να εχει ελευθερα βαρη, ο καθενας να κοιτα τη δουλεια του. Αυτα ζηταω! Απο οικονομικο θεμα δεν υπαρχει προβλημα, ας ειναι & πιο ακριβο απο τα αλλα. Μηπως ομως θα ειμαι η μονη κοπελα εκει μεσα & θα με κοιταν περιεργα? Please, αφηστε ενα τηλεφωνο να επικοινωνησω. Σιδεραδικο θελω <3

Lasen
04-09-10, 17:19
παιδια ανεβενω σαλονικα σαν φοιτητης επειδη δεν ξερω και πολυ απο περιοχες μπορειται να μου πειτε στον ευοσμο τι παιζει απο γυμναστηρια????

Στον ευοσμο που κοντα βρηκες σπιτι?Εχει αρκετα γυμναστηρια σε διαφορες περιοχες

metz
04-09-10, 19:22
Για τον ιδιο λογο, ΤΕΦΑΑΤΖΗ, επειδη & εγω το μονο που ΔΕ γουσταρω ειναι τα τρεντικα γυμναστηρια με τις μανταμιτσες να χτυπιουνται στις αεροβικες, θελω να βρω ενα σιδεραδικο! Ενα οπου, ευχομαι, να εχει λιγο κοσμο τις ωρες που πηγαινω(οχι συνωστισμος,δε τον μπορω), να εχει ελευθερα βαρη, ο καθενας να κοιτα τη δουλεια του. Αυτα ζηταω! Απο οικονομικο θεμα δεν υπαρχει προβλημα, ας ειναι & πιο ακριβο απο τα αλλα. Μηπως ομως θα ειμαι η μονη κοπελα εκει μεσα & θα με κοιταν περιεργα? Please, αφηστε ενα τηλεφωνο να επικοινωνησω. Σιδεραδικο θελω <3

Σε ποιά περιοχή ψάχνεις;

Σιδεράδικο όπου να μπορείς να κάνεις προπόνηση της προκοπής (να έχει αρκετά αλτηράκια, παγκους κλπ) δύσκολα βρίσκεις...

Ένα πλήρως εξοπλισμένο όμως, μεγάλο γυμναστήριο, όπου οι χώροι αεροβικής, μηχανημάτων, διαδρόμως και ελευθέρων βαρών είναι χωρισμένοι νομίζω εξυπηρετεί εξίσου καλά. Επιπλέον σε ένα τέτοια θα έχει και άλλες κοπέλες...

sTeLaKoS
06-09-10, 23:29
του τεφαατζη δεν ειναι γυμναστηριο ειναι σαν να εκανα το δωματιο μου γυμναστηριο με οργανα του 60..(ξερετε...με σιδερενια κουτια απο φετα τυρι που τα βαλανε τσιμεντο..)

Όνειρο! :clap:

jessie pavelka
10-09-10, 14:09
ανοιξε ενα καινουργιο στη χαριλαου το οποιο εχει πολυ καλο εξοπλισμο μεχρι και στιβο! λεγεται fitness life η κατι τετοιο... αξιζει μια ματια παιδια..

jGod
10-09-10, 14:52
Και πολυ φθηνο αποτι εμαθα..προσωπικα δινω 250ευρω για 13 μηνες(του εκανα σκοντο απο 12 μηνες σε 13 κ δν πειρα αποδειξη) με σολαριουμ κ σαουνα..πολυ καλα θεωρω!τωρα στιβους κ λαλακιεσ..αν εισαι στιβιστας δεν θα πας στο γυμναστηριο να χτυπας 100αρια!

jessie pavelka
15-09-10, 23:08
καλα ο στιβος οντως ειναι λιγο γελοιος... :rolf: αλλα απο μηχανηματα και γενικοτερα απο οργανωση και καθαριοτητα ειναι παρα πολυ καλο. 60 ευρα το μηνα βεβαια σταζεις αλλα χαλαλι... :turtle:

jGod
16-09-10, 01:27
αν ξερεις να κανεις προπονηση σχεδον παντου το ιδιο ειναι,και κρατας τα λεφτακια σου για να παρεις σωστο φαγητο που αποτελει το μεγαλυτερο ποσοστο της 'επιτυχιας'

TEFAAtzis
16-09-10, 01:46
αν ξερεις να κανεις προπονηση σχεδον παντου το ιδιο ειναι,και κρατας τα λεφτακια σου για να παρεις σωστο φαγητο που αποτελει το μεγαλυτερο ποσοστο της 'επιτυχιας'

για αυτο και γω κανω στο σιδεραδικο που κραζεις για να μου μενουν και να πηγαινω να παιρνω μετα τις γαλοπουλες και τα κοτατζ μαζι σου πο το Λιντλ:P

xaris92
24-09-10, 19:39
to spiti mou einai arketa konta sto gymnasioum alla den exo perasei na to dw oute na rotisw times...menw s ena dromo katheto stin makedonomaxwn gia osous kseroun...


***Κανόνας του φόρουμ είναι να γράφεις ελληνικά. Mods Team***

chr04
24-09-10, 22:15
Μήπως εννοείς το GYM4U γιατί Μακεδονομάχων και Gymnasium καμία σχέση.

xaris92
25-09-10, 18:07
και αυτο υπαρχει αλλα το gymnasioum δεν ειναι τοσο μακρια...τεσπα κανενα απο αυτα τα δυο αξιζει?μην πληρωσουμε ομωσ ολοκληρη περιουσια!!

TheWickerMan
28-09-10, 14:31
παιδια εγω μενω στην περιοχη του υποκρατειου...ξκιναω την φοιτητικη ζωη και ψαχνω ενα σιδεραδικο...στην περιοχη...εχετε καμια ιδεα???ευχαριστω εκ των προτερων...

TEFAAtzis
28-09-10, 15:05
παιδια εγω μενω στην περιοχη του υποκρατειου...ξκιναω την φοιτητικη ζωη και ψαχνω ενα σιδεραδικο...στην περιοχη...εχετε καμια ιδεα???ευχαριστω εκ των προτερων...

εκει μενω και γω και παω σε σιδεραδικο στην περιοχη.Στειλε μου pm να σου πω!!!

mantus3
01-10-10, 22:32
Μήπως εννοείς το GYM4U γιατί Μακεδονομάχων και Gymnasium καμία σχέση.

της περιωχης κ συ?

chr04
02-10-10, 23:53
Ε δεν είναι και Νέα Υόρκη ο Εύοσμος!

GEORGEXX1
03-10-10, 00:00
Ε δεν είναι και Νέα Υόρκη ο Εύοσμος!

Eιναι ομως κοντα στο μικρο παρισι :thumbup:
:rolf::rolf:

gmalamos
06-10-10, 23:11
παιδια εγω μενω στην περιοχη του υποκρατειου...ξκιναω την φοιτητικη ζωη και ψαχνω ενα σιδεραδικο...στην περιοχη...εχετε καμια ιδεα???ευχαριστω εκ των προτερων...

Και το escape μια χαρα ειναι..Αλλα μην ερθεις θα μαζευτουμε πολλοι..:P

TEFAAtzis
06-10-10, 23:40
ηρθε σε αυτο που παω εγω :P

av_dimitris
18-10-10, 11:38
καλα ο στιβος οντως ειναι λιγο γελοιος... :rolf: αλλα απο μηχανηματα και γενικοτερα απο οργανωση και καθαριοτητα ειναι παρα πολυ καλο. 60 ευρα το μηνα βεβαια σταζεις αλλα χαλαλι... :turtle:

εχει κανενα προγραμμα π.χ 12μηνο? τιμη?

aaabasilis
28-10-10, 14:20
ηρθε σε αυτο που παω εγω :P

οι τιμες που αναφερεις ειναι φοιτητικες η για ολους?επειδη 75 για 3μηνο ειναι κομπλε

TEFAAtzis
28-10-10, 17:02
οι τιμες που αναφερεις ειναι φοιτητικες η για ολους?επειδη 75 για 3μηνο ειναι κομπλε

για ολους!!!

Στελιος
29-10-10, 01:16
Εγω πηγαινω γυμναστηριο στον Ευοσμο , το εχει παγκοσμιος προταθλητης πολεμικων τεχνων και σχεση με αλλα γυμναστηρια αυτο αντιπροσοπευει κατα την αποψη μου τον αληθινο ορο γυμναστηριο, ειναι πεντακαθαρο υπαρχει φιλικη ατμοσφαιρα, τελεια οργανωση απο θεματα οργανων , αλτηρων. Σπανια θα βρεις πολλα ατομα (πανω απο 4) να γυμναζονται την ιδια ωρα με αποτελεσμα να βγαζεις την προπονηση χαλαρα, ο ενας βοηθα τον αλλο αν χρειαζεται.

Ειναι λιγο αυστηρα (απαγορευονται αλοδαποι, απαγορευεται να μιλας δυνατα, στην 2η παρατηρηση φευγεις απο το παραθυρο)

Μεχρι στιγμης ειναι οτι καλυτερο εχω βρει.
Αν ενδιαφερεται καποιος ας με στειλει μηνυμα να του πω πως λεγεται η που βρισκεται για να αποφηγω την διαφημιση εδω

metz
29-10-10, 09:47
Εγω πηγαινω γυμναστηριο στον Ευοσμο , το εχει παγκοσμιος προταθλητης πολεμικων τεχνων και σχεση με αλλα γυμναστηρια αυτο αντιπροσοπευει κατα την αποψη μου τον αληθινο ορο γυμναστηριο, ειναι πεντακαθαρο υπαρχει φιλικη ατμοσφαιρα, τελεια οργανωση απο θεματα οργανων , αλτηρων. Σπανια θα βρεις πολλα ατομα (πανω απο 4) να γυμναζονται την ιδια ωρα με αποτελεσμα να βγαζεις την προπονηση χαλαρα, ο ενας βοηθα τον αλλο αν χρειαζεται.

Ειναι λιγο αυστηρα (απαγορευονται αλοδαποι, απαγορευεται να μιλας δυνατα, στην 2η παρατηρηση φευγεις απο το παραθυρο)

Μεχρι στιγμης ειναι οτι καλυτερο εχω βρει.
Αν ενδιαφερεται καποιος ας με στειλει μηνυμα να του πω πως λεγεται η που βρισκεται για να αποφηγω την διαφημιση εδω

Απαγορεύονται οι αλλοδαποί; Αυτό ξέρεις λέγεται ρατσισμός...

Απαγορεύεται να μιλάς δυνατά; Καλά και όταν σπρώχνεις κιλά στον πάγκο θα βάλεις φίμωτρο;

Δεν μου ακούγονται και πολύ καλά όλα αυτά φίλε μου.

Στελιος
29-10-10, 16:41
Απαγορεύονται οι αλλοδαποί; Αυτό ξέρεις λέγεται ρατσισμός...

Απαγορεύεται να μιλάς δυνατά; Καλά και όταν σπρώχνεις κιλά στον πάγκο θα βάλεις φίμωτρο;

Δεν μου ακούγονται και πολύ καλά όλα αυτά φίλε μου.


Ναι εσυ μπορεις να το λες ρατσισμο αλλα δεν βαζω εγω τους κανονες στο γυμναστηριο, υπηρχαν πολλες φασαριες με τετοια ατομα και ειναι δικαιωμα του ιδιοκτητη να κρινει τι ειναι σωστο για αυτον. anyway δεν με απασχολει.

Δεν νομιζω να μιλας δυνατα οταν κανεις παγκο? Εννοω απλα οτι συζητησεις σε εντονο τονο απαγορευονται για να γινω πιο σαφης.

vagg
29-10-10, 16:44
μετα απο ποσα χρονια στην ελλαδα μπορεις να μπεις στο γυμναστηριο??η σου κανουν εξαιτασεις και αν δεν εχεις το γονιδιο Ε δεν μπαινεις ποτε??
παιδια ξερετε κανενα καλο γυμναστηριο στο κουκακι???

GEORGEXX1
29-10-10, 16:58
μετα απο ποσα χρονια στην ελλαδα μπορεις να μπεις στο γυμναστηριο??η σου κανουν εξαιτασεις και αν δεν εχεις το γονιδιο Ε δεν μπαινεις ποτε??
παιδια ξερετε κανενα καλο γυμναστηριο στο κουκακι???


Αν εισαι καλο παιδι μπαινεις με την πρωτη μερα.:thumbup:


Στο θεμα <γενικες συζητησεις >θα βρεις γυμναστηριο για Αθηνα.
Εδω ειναι για θεσσαλονικη το θεμα.

metz
29-10-10, 17:02
Ναι εσυ μπορεις να το λες ρατσισμο αλλα δεν βαζω εγω τους κανονες στο γυμναστηριο, υπηρχαν πολλες φασαριες με τετοια ατομα και ειναι δικαιωμα του ιδιοκτητη να κρινει τι ειναι σωστο για αυτον. anyway δεν με απασχολει.

Δεν νομιζω να μιλας δυνατα οταν κανεις παγκο? Εννοω απλα οτι συζητησεις σε εντονο τονο απαγορευονται για να γινω πιο σαφης.

Το ξέρω φίλε μου ότι δε βάζεις εσύ τους κανόνες αλλά τέτοια πράγματα δεν τα διαφημίζεις κιόλας!
Η περιγραφή που έδωσες δείχνει ξεκάθαρα ρατσιστικές διακρίσεις προς συνανθρώπους μας που τυχαίνει να κατάγονται από άλλες χώρες.
Άσε που αυτά περί απαγορεύονται συνομιλίες και έφυγες από το παράθυρο ακούγονται κάπως απολυταρχικά...

vagg
29-10-10, 17:12
sorry λα8ος:green:

Στελιος
29-10-10, 17:15
Το ξέρω φίλε μου ότι δε βάζεις εσύ τους κανόνες αλλά τέτοια πράγματα δεν τα διαφημίζεις κιόλας!
Η περιγραφή που έδωσες δείχνει ξεκάθαρα ρατσιστικές διακρίσεις προς συνανθρώπους μας που τυχαίνει να κατάγονται από άλλες χώρες.
Άσε που αυτά περί απαγορεύονται συνομιλίες και έφυγες από το παράθυρο ακούγονται κάπως απολυταρχικά...

Συμφωνω απολυτα με οσα λες και δεν θελω να ταυτιζομαι με τις ιδεολογιες του ιδιοκτητη, απλα για μενα ερχονται σε δευτερη μοιρα αυτα απλα γιατι εκει παω μονο και μονο για να γυμναστω και οχι να θεσω τις πολιτικες μου αποψεις.
Εχεις δικαιο και στα 2 που λες, το θεμα κατα ποσο αυτα επιρρεαζουν την επιλογη σου για γυμναστηριο.

υ.γ: σε καμια περιπτωση δεν εχω φασιστικες τασεις απλα απο την στιγμη που μιλαμε για γυμναστηρια εγραψα και τα καλα και τα κακα χωρις να παρω θεση για να εχω μια πιο αντικειμενικη αποψη.Δεν εχω προβλημα με ατομα απο ξενη χωρα , ολοι το ιδιο ειμαστε.

mantus3
30-10-10, 13:51
Συμφωνω απολυτα με οσα λες και δεν θελω να ταυτιζομαι με τις ιδεολογιες του ιδιοκτητη, απλα για μενα ερχονται σε δευτερη μοιρα αυτα απλα γιατι εκει παω μονο και μονο για να γυμναστω και οχι να θεσω τις πολιτικες μου αποψεις.
Εχεις δικαιο και στα 2 που λες, το θεμα κατα ποσο αυτα επιρρεαζουν την επιλογη σου για γυμναστηριο.

υ.γ: σε καμια περιπτωση δεν εχω φασιστικες τασεις απλα απο την στιγμη που μιλαμε για γυμναστηρια εγραψα και τα καλα και τα κακα χωρις να παρω θεση για να εχω μια πιο αντικειμενικη αποψη.Δεν εχω προβλημα με ατομα απο ξενη χωρα , ολοι το ιδιο ειμαστε.

μπορεις να γραψεις και να κατανομάσεις ανοικτα για ποιο γυμν προκειτε. θα με ενδιέφερε να περασω καμια βολτα. αμα έχεις διαθεσιμες τιμες κτλ, θα βοηθουσε.
σε αυτο που παω εγω το προηγουμενο σαββατο μεχρι και μαυρο ειδα μεσα... καλα για το θεμα βοήθειας ουτε καν λογος (ειδικα τις βραδινες ωρες που παω - 9-11)! και αν αναλογιστουμε οτι μετα απο 4 χρονια στον ιδιο χωρο εδωσα 50ε για να ανανεωσω μηνα... απογοητευση...

Στελιος
30-10-10, 14:00
μπορεις να γραψεις και να κατανομάσεις ανοικτα για ποιο γυμν προκειτε. θα με ενδιέφερε να περασω καμια βολτα. αμα έχεις διαθεσιμες τιμες κτλ, θα βοηθουσε.
σε αυτο που παω εγω το προηγουμενο σαββατο μεχρι και μαυρο ειδα μεσα... καλα για το θεμα βοήθειας ουτε καν λογος (ειδικα τις βραδινες ωρες που παω - 9-11)! και αν αναλογιστουμε οτι μετα απο 4 χρονια στον ιδιο χωρο εδωσα 50ε για να ανανεωσω μηνα... απογοητευση...


52 ο πρωτος μηνας με εγγραφη , μετα παει 60 ευρω ο μηνας 180 το 3μηνο νομιζο και 300 ο χρονος .. Δηλαδη ο χρονος αξιζει κυριως.

Παναγιωτιδης λεγετε, καραολη κ δημητριου ευοσμο. (απεναντι απο την νεφελη if u know)

mantus3
30-10-10, 14:08
α καταλαβα ποιον λες. διπλα στο gymnasium. εχει και tae known do. τσιμπιμενος γενικα σαν τιμες. αλλα μαλον οταν παραλαβω το αυτοκινιτο μου (ειναι για σερβις τις τελευτεες 10 μερες :( ) θα περασω καμια βολτα

Στελιος
30-10-10, 14:12
α καταλαβα ποιον λες. διπλα στο gymnasium. εχει και tae known do. τσιμπιμενος γενικα σαν τιμες. αλλα μαλον οταν παραλαβω το αυτοκινιτο μου (ειναι για σερβις τις τελευτεες 10 μερες :( ) θα περασω καμια βολτα

ναι 3 παγκοσμιοι πρωταθλητες ειναι μεσα στο take known do , στις τιμες συμφωνω αλλα τα φασιλιτιες του εμενα με καλυπτουν :), αντε με το καλο

flexakis
30-10-10, 14:24
α καταλαβα ποιον λες. διπλα στο gymnasium. εχει και tae known do. τσιμπιμενος γενικα σαν τιμες. αλλα μαλον οταν παραλαβω το αυτοκινιτο μου (ειναι για σερβις τις τελευτεες 10 μερες :( ) θα περασω καμια βολτα
Αν μενεις δυτικα περνα απο Μεγ.Αλεξανδρου 43 περιοχη Κορδελιο,Α.Σ ΣΩΜΑΤΟΔΟΜΗ ''ΑΘΛΟΣ''.
Καινουργιος χωρος με καινουργια μηχανηματα(προ τριμηνου).
40 ο μηνας,100 3μηνο,180 6μηνο.:welcome:

aaabasilis
30-10-10, 15:26
μεχρι και μαυρο ειδα μεσα...

και τι να λεει δεν καταλαβα?

mantus3
30-10-10, 19:15
και τι να λεει δεν καταλαβα?

τι δεν καταλαβες? ξεκαθαρα το λεει...

chr04
30-10-10, 19:42
To αρνητικο με τον Παναγιωτίδη είναι οτι το κλείνει στις 9 το γυμναστήριο. Επίσης κάτι άκουσα ότι τον χρόνο τον έχει 289 Ε.

Στελιος
30-10-10, 20:05
To αρνητικο με τον Παναγιωτίδη είναι οτι το κλείνει στις 9 το γυμναστήριο. Επίσης κάτι άκουσα ότι τον χρόνο τον έχει 289 Ε.

στις 10 κλεινει , (εχει τυχει μερικες φορες να με παρει ο υπνος και να παω αργα και τελειωνα προπονηση 9:30 η και 9:45.) . Επισης μου ειπαν για 300Ε τον χρονο (τωρα κατι παιζει με μια εκπτωση που παιρνεις στην αρχη και ισως με αυτη να κατεβενει στα 289). anyway εμενα με καλυπτει η τιμη/ωρες καθως ικανοποιουν τις απαιτησεις μου στην καθαριοτητα,σοβαροτητα-αυστηροτητα(για οσουν πιανοντε απ τις λεξεις εννοω οτι δεν ειναι το γυμναστηριο οπου θα επικρατει χαμος απο τα γελια,ομιλιες),με καλυπτει με μηχανηματα βαρη, εχει ξεχωριστο χωρο για αεροβια(διαδρομους) ξεχωριστο οροφο με βαση/μηχανηματα, σπανια θα περιμενω καποιον για να κανω ενα μηχανημα, δεν εχω κανενα φουσκα απο πανω μου να μου λεει τι να κανω, πως να το κανω η να με κοιταει περιεργα.

chr04
30-10-10, 20:25
Μέχρι πέρσι που πήγαινα στο gymnasium και κοίταζα απέναντι έκλεινε πριν τις 9. Είχε κυκλοφορήσει κάτι διαφημιστικά και είχε ένα κουπόνι πάνω και προφανώς αν το πήγαινες είχες μια έκπτωση.

Το θέμα είναι να γυμναζόμαστε παιδιά!!! :-)

Στελιος
30-10-10, 20:40
Το θέμα είναι να γυμναζόμαστε παιδιά!!! :-)


+1

paulakos
30-10-10, 21:09
και τι να λεει δεν καταλαβα?

Ποτέ μη διαφωνήσεις με έναν ηλίθιο, θα πέσεις στο επίπεδό του και κει θα σε νικήσει με την εμπειρία του!

Στελιος
31-10-10, 06:33
Ποτέ μη διαφωνήσεις με έναν ηλίθιο, θα πέσεις στο επίπεδό του και κει θα σε νικήσει με την εμπειρία του!

Σε πολιτευμα δημοκρατιας ο καθε ενας μπορει να εχει ελευθερα οποια αποψη πιστευει και να την εκφαζει ελευθερα..
Το να πουλαει κανεις πνευμα με βλαχοεξυπναδες μπορει να του γυριζει μπουμεραγκ και να ειναι αυτος ο ηλιθιος μετα.
Ενας συνεχιζεις να τον θεωρεις ηλιθιο τοτε αντικρουσε τον με επιχειρηματα ισχυροτερα απο τα δικα του και αποδιξε το.

av_dimitris
06-11-10, 15:57
θελω να μαθω για ενα γυμναστηριο στην περιοχη χαριλαου. Αρενα λεγεται. Ξερεις κανενας τιποτα?

av_dimitris
07-11-10, 14:14
κανεις??????????

Betty Boo
11-11-10, 13:03
κανεις??????????
To gnwrizw to gymnasthrio brisketai konta ston kipo tou kalou kai einai kalo pigaine mia fili mou.Nomizw oti einai a8litikos syllogos kai exei vari.Kapote eixe kales times prin 4-5 xronia meta allakse to systima kai to ekane me episkepseis...twra na sou pw thn ali8eia den kserw pws leitourgei.Apla emena ekei konta kai to kserw.itan na grafto alla meta metakomisa se xrono astrapi kai den piga pote.

*** Γραφε με ελληνικους χαρακτηρες ,ειναι κανονας του φόρουμ.Mods Team ***

Gaspari
18-11-10, 19:18
Άντε ελάτε στον Άρη ρε.. :green:

arisfwtis
18-11-10, 19:25
Άντε ελάτε στον Άρη ρε.. :green:

δικος μας ρε φιλε
ωραιος

Gaspari
18-11-10, 22:56
δικος μας ρε φιλε
ωραιος

Στον Άρη είσαι;

arisfwtis
18-11-10, 22:58
αν εννοεις το γυμναστηριο ναι:green:

Gaspari
18-11-10, 23:09
αν εννοεις το γυμναστηριο ναι:green:

Ποιός είσαι; :green:
Ήσουν σήμερα; :turtle:

av_dimitris
19-11-10, 00:03
στο γηπεδο ειναι το γυμναστηριο?

LeoSake
19-11-10, 01:02
Πιο ψηλα στο υψος των πανεπηστημιων,πισω απο το Καυτανζογλιο ειναι το ALL Star εχω ακουσει καλες κρητικες αλλα δεν εχω παει ποτε.
Σε αυτό είμαι δύο μήνες τώρα, αλλά είναι μακράν το ποιο ακριβό, ειδικά για κάποιους σαν εμένα που ενδιαφέρονται μόνο για βάρη και μηχανήματα...
Πληρώνεις 65 ευρώ τον μήνα και καλά επειδή έχεις πισίνα κ.τ.λ.....


Δεν θυμάμαι ποιος αλλά κάποιος ανέφερε γα ένα γυμναστήριο στην πλατεία ιπποδρομίου, στο cinema "Μακεδονικόν" ποιο κάτω... Υπάρχουν πληροφορίες γιαυτό ?
Έχει αρκετά μηχανήματα κ.τ.λ. ? τιμές καλές ?


Εάν όχι να καταφύγω στο Gymnasium με την μια ε ?

arisfwtis
19-11-10, 01:06
στο γηπεδο ειναι το γυμναστηριο?

ναι κατω απο την θυρα 7
στην οδο αλκμηνης:toast:

av_dimitris
19-11-10, 21:17
ναι κατω απο την θυρα 7
στην οδο αλκμηνης:toast:
απο μηχανηματα τι λεει? ελευθερα βαρη?

Gaspari
20-11-10, 13:07
απο μηχανηματα τι λεει? ελευθερα βαρη?

Πολύ καλά όλα φίλε. Το απόγευμα ωραίος κόσμος, αμα καταλαβαίνεις τι εννοώ ;)

av_dimitris
20-11-10, 13:14
Πολύ καλά όλα φίλε. Το απόγευμα ωραίος κόσμος, αμα καταλαβαίνεις τι εννοώ ;)

χαχαχαχαχα! καταλαβαινω, καμια μερα θα περασω να δω το γυμμναστηριο απο κοντα.

Stalker
07-12-10, 22:16
Κοντά στο Θεαγένειο ξέρει κανείς κανα γυμναστηριο με καινούργια όργανα και γενικά με ποικιλία μηχανημάτων και ελεύθερων βαρών. Εγώ πηγαίνω στο viva la vita, είναι στην Ήρωνος ακριβώς δίπλα στον Ευκλείδη άλλα οι τιμές είναι αρκετά τσιμπημένες (420 ο χρόνος) και δεν είναι και τίποτα το ιδιαίτερο.Μόλις τελειώσει η συνδρομή σκέφτομαι να την κάνω, οπότε αν γνωρίζει κανείς κανένα γυμναστήριο στην περιοχή (όχι σιδεράδικο) ας με ενημερώσει.

pan0z
02-01-11, 15:39
Κανενα καλο γυμναστηριο στην καλαμαρια παιδια ξερετε?Γιατι βαρεθηκα να ακουω τον μαλακα να με πριζει ολοι την ωρα!

arisfwtis
02-01-11, 15:44
κανα με μηχανημα χαμερ
και με πολλα κιλα σε οργανα και αλτηρες ξερουμε?
ετσι πληροφοριακα

Gaspari
02-01-11, 17:24
Παίδες αυτό προς πυλαία, απο χαριλάου προς τα πάνω κοντά σε μια καφετέρια συγκεκριμένα deseo εν ονομάτι, ξέρετε πως λέγεται; Fitness? Το ψάχνω 2 μέρες τώρα στο ίντερνετ και δεν βρίσκω τίποτε..

Wolve
02-01-11, 18:42
Εγω στο gymnasium στο κεντρο Θεσσαλονικης παω ( Οντεον ), εχει αρκετα δυνατες εγκαταστασεις. Αλλα οι μισοι διαδρομοι ειναι λιγο κατεστραμενοι :green:

kutsup
03-01-11, 09:09
Κανενα καλο γυμναστηριο στην καλαμαρια παιδια ξερετε?Γιατι βαρεθηκα να ακουω τον μαλακα να με πριζει ολοι την ωρα!

Το FORUM μου φαίνεται έχει και ετήσια προσφορά 400€ όλα μέσα (βάρη, aerobics, πισίνα, σάουνα κτλ).
Σε σχέση με αυτό που ήτανε έχει σαφώς βελτιωθεί.

pan0z
03-01-11, 13:27
Το FORUM μου φαίνεται έχει και ετήσια προσφορά 400€ όλα μέσα (βάρη, aerobics, πισίνα, σάουνα κτλ).
Σε σχέση με αυτό που ήτανε έχει σαφώς βελτιωθεί.

ναι για εκει με κοβω λογικα αλλα μου φαινεται ολα αυτα τα φρου φρου θα τα πληρωσω ενοοω σιγουρα θα ανεβαινει πολυ η μηναια τιμη και ας μην περνω αυτο το πακετο που τα εχει μεσα ολα.Βεβαια θα παω να ρωτησω και βλεπουμε ;)

Metal-Militiaman
19-02-11, 20:08
Παιδια γωρίζεται κανένα γυμναστήριο στη Θεσσαλονίκη που να χει πλατό(συνήθως ξύλινο) με ολυμπιακές μπάρες για ασκήσεις αρασέ και επολέ ζετέ ή έστω κανένα με 3-4 squat racks για καθίσματα, άρσεις θανάτου κτλ.?Έκανα άρση βαρών παλαιότερα και έχω συνηθίσει στα ελεύθερα βάρη κύριως στα πόδια και τα κοινά γυμναστήρια της θεσσαλονίκης είναι εφοδιασμένα κυρίως με μηχανήματα(πρέσες,leg extension κτλ.)τα οποία δεν πολυεμπιστεύομαι...
Περιμένω με ανυπομονησία οποιαδήποτε απάντηση σας...

destroyerody94
20-02-11, 19:33
Με πλατώ δεν γνωρίζω κανένα, μόνο τα κέντρα άρσης βαρών, π.χ. απόλλων
Ρακς υπάρχουν γυμναστήρια που να έχουν, βέβαια στον αριθμό που ζητάς δεν ξέρω κάποιο.
Εάν έκανες πάντως άρση βαρών σε σύλλογο Θεσσαλονίκης και έχεις τις άκρες σου, μπορεί να έχεις τη δυνατότητα να κάνεις εκεί την προπόνηση που θες, (δεν μιλάω για παραδοσιακή προπ α. βαρών), ξέρω κάποια άτομα που το κάνουν.
Απλά θα έχεις πρόβλημα λίγο με τις ώρες, δεν είναι ανοιχτα συνέχεια.

Metal-Militiaman
20-02-11, 20:08
Με πλατώ δεν γνωρίζω κανένα, μόνο τα κέντρα άρσης βαρών, π.χ. απόλλων
Ρακς υπάρχουν γυμναστήρια που να έχουν, βέβαια στον αριθμό που ζητάς δεν ξέρω κάποιο.
Εάν έκανες πάντως άρση βαρών σε σύλλογο Θεσσαλονίκης και έχεις τις άκρες σου, μπορεί να έχεις τη δυνατότητα να κάνεις εκεί την προπόνηση που θες, (δεν μιλάω για παραδοσιακή προπ α. βαρών), ξέρω κάποια άτομα που το κάνουν.
Απλά θα έχεις πρόβλημα λίγο με τις ώρες, δεν είναι ανοιχτα συνέχεια.

Κατ' αρχάς σε ευχαριστώ για την απάντησή σου.

Θα σου που λίγα λόγια για μένα,έκανα άρση βαρών όταν ήμουν δευτέρα λυκείου ξεκινώντας από το καλοκαίρι του 2007 έως τον Ιούλιο του 2008(Πανελλήνιο Πρωτάθλημα) σε ομάδα της Θεσσαλονίκης δυστυχώς, λόγω της τρίτης λυκείου δηλαδή των Πανελλαδικών εξετάσεων και του μεγάλου φόρτου εργασίας αναγκάστηκα να παρατήσω τις προπονήσεις.Όσον αφορά τα προσωπικά μου στατιστικά ήμουν στη κατηγορία των 62 kg με :
Max Back Squat : 150 kg
Max Front Squat : 135 kg
Επολέ: 100 kg
Επολέ ζετέ :90 kg
Αρασέ: 75 kg
Όλα αυτά μέσα σε έναν περίπου χρόνο (2007-2008)
Το πόσο μου έχει λείψει μόνο εγώ το ξέρω είχα πάθος με το συγκεκριμένα άθλημα, φέτος γράφτηκα σε ένα γυμναστήριο από τον Οκτώβρη μέχρι το τέλος του Δεκέμβρη(2010) και είχα πρόσβαση μόνο σε ένα squat rack (διέθεται μόνο ένα το συγκεκριμένο ενώ ήταν ευρύχωρο, είχε όμως πολλά μηχανήματα και 5 πάγκους για bench press κτλ.).
Τώρα είμαι δευτεροετής στο ΑΠΘ ,σκέφτομαι να ρωτήσω αν θα θέλουν να με πάρουν για προπονήσεις στην ομάδα Άρσης Βαρών του Ηρακλή όπου οι προπονήσεις γίνονται στο Palais de Sport στη ΔΕΘ αλλά από την άλλη δεν ξέρω κατα πόσο δεκτικοί θα είναι διότι τα χρόνια για μένα πέρασαν...

destroyerody94
21-02-11, 23:37
Γιατί δεν πάς στην παλιά σου ομάδα?
Ωραία stats πάντως και ήσουν και ένα χρόνο μεγαλύτερος μόνο από μένα που έχω 1χ100 στο κάθισμα με το ζόρι..
Αν εννοείς ότι είχε κλουβί, τότε είσαι σε καλή περίπτωση,εγώ ψάχνω να αλλάξω στην περιοχή μου, και αυτό είναι το μόνο που έχει.

Για τα ολυμπιακά drills θα μπορείς να κάνεις από hang θέση,ήρεμα.

Πλατώ δεν νομίζω να βρεις σε γυμναστήριο γενικά στην Ελλάδα, πόσο μάλλων Θεσσαλονίκη, εάν όμως υπάρχει πές το και σε μένα λολ.
Πάντως εάν προτιμάς το είδος προπόνησης της άρσης βαρών, που είναι ευχάριστο απλά το κακό είναι ότι όσο ναναι έχεις ένα προπονητη πάνω απ'το κεφάλι σου, που μερικές φορές μόνο ευχάριστο δεν είναι.
Αλλιώς μπορείς να κάνεις προπονήσεις δύναμης στο gym που πάς, όπως σου είπα είναι πια ευτύχημα να έχει ρακ το γυμναστήριο, αλλά φουλ ρακ έτσι?
όχι σκωτιέρα..

chris corfu
11-03-11, 22:45
Κοντά στο Θεαγένειο ξέρει κανείς κανα γυμναστηριο με καινούργια όργανα και γενικά με ποικιλία μηχανημάτων και ελεύθερων βαρών. Εγώ πηγαίνω στο viva la vita, είναι στην Ήρωνος ακριβώς δίπλα στον Ευκλείδη άλλα οι τιμές είναι αρκετά τσιμπημένες (420 ο χρόνος) και δεν είναι και τίποτα το ιδιαίτερο.Μόλις τελειώσει η συνδρομή σκέφτομαι να την κάνω, οπότε αν γνωρίζει κανείς κανένα γυμναστήριο στην περιοχή (όχι σιδεράδικο) ας με ενημερώσει.

κατω απο λεωφορο στρατου, στην αμαλιας ειναι το Armagos gym. εχει πολυ καλες τιμες, χρονος διακοσα κατι βγαινει.. εκει ειμαι κι εγω.. και σχετικα καλα γενικα. ;)

gym
11-03-11, 22:52
κατω απο λεωφορο στρατου, στην αμαλιας ειναι το Armagos gym. εχει πολυ καλες τιμες, χρονος διακοσα κατι βγαινει.. εκει ειμαι κι εγω.. και σχετικα καλα γενικα. ;)

απο τα αγαπημενα μου....τα παιδια που το εχουν ειναι πολυ ενταξει...καλο χωρος...κ σχετικη ποικιλια συγκριτικα με αλλα της θεσ...

το μονο που μου ειχε κανει εντυπωση κ σπαστηκα ειναι οτι δεν μπορεις να ανεβασεις πολυυυ την ταχυτητα στον διαδρομο πχ θυμαμαι εκανα σε 12 κ μ ειπε να χαμηλωσω μην δουν οι αλλοι κ ζηλεψουν κ κανουν.:unsure::unsure::unsure:..κ ηταν μονο 12....απλα αυτο!αλλα αν θες βαρη ειναι οκ....

chris corfu
11-03-11, 23:07
απο τα αγαπημενα μου....τα παιδια που το εχουν ειναι πολυ ενταξει...καλο χωρος...κ σχετικη ποικιλια συγκριτικα με αλλα της θεσ...

το μονο που μου ειχε κανει εντυπωση κ σπαστηκα ειναι οτι δεν μπορεις να ανεβασεις πολυυυ την ταχυτητα στον διαδρομο πχ θυμαμαι εκανα σε 12 κ μ ειπε να χαμηλωσω μην δουν οι αλλοι κ ζηλεψουν κ κανουν.:unsure::unsure::unsure:..κ ηταν μονο 12....απλα αυτο!αλλα αν θες βαρη ειναι οκ....

ειχα τσεκαρει σε στιλιανιδη, gymnasium αλλα εδω και καιρο εχω καταληξει εκει.. δεν εχει γενικα στη θεσσαλονικη τουλαχιστον κοντα σε μενα το απολυτο σιδεραδικο αλλα σε αυτο παλευεται τουλαχιστον.. εχεις δικιο σχετικα με τους διαδρομους αλλα ισως το κανουν για τα μοτερ κ οχι για το αν θα χτυπισει καποιος απολυτα.. απλα εμενα δεν με ενοχλει αυτο γτ δεν τρεχω για αντοχη αλλα τα κλασικα για καυση λιπους(ολο το χρονο τρεχω) και το παω 130-140 παλμους αρα γυρω στο 8 ειμαι καλημενος.. εισαι σε αυτο το gym τωρα?

gym
11-03-11, 23:10
ειχα τσεκαρει σε στιλιανιδη, gymnasium αλλα εδω και καιρο εχω καταληξει εκει.. δεν εχει γενικα στη θεσσαλονικη τουλαχιστον κοντα σε μενα το απολυτο σιδεραδικο αλλα σε αυτο παλευεται τουλαχιστον.. εχεις δικιο σχετικα με τους διαδρομους αλλα ισως το κανουν για τα μοτερ κ οχι για το αν θα χτυπισει καποιος απολυτα.. απλα εμενα δεν με ενοχλει αυτο γτ δεν τρεχω για αντοχη αλλα τα κλασικα για καυση λιπους(ολο το χρονο τρεχω) και το παω 130-140 παλμους αρα γυρω στο 8 ειμαι καλημενος.. εισαι σε αυτο το gym τωρα?

κ εμενα μ αρεσει πολυ...καλα ειδα κ κατι τραγικα...αλαλ δε βαριεσαι παντου υπαρχουν...κοιτα...δεν με ξενερωσε τελειως γιατι τρεχω εξω απλα καμια φορα αν τυχει να εισαι σε διαδρομο κ εχεις συνηθισει με ενα ρυθμο κ θες να ανεβασεις,...ε σε φρεναρει αλλα δεν τρεχει κατι....στυλιανιδη σιχαθηκα απο τη βρωμα....γυμνασιουμ αν λες τσιμισκη ειναι αθλιαααα....χμ....εχει κ αλλα...αλλα αυτο ηταν οτι πρεπει...αν ειμαι κοντα εκει του χρονου,εκει θα ξαναπαω...
τωρα ειμαι γερμανια σε ενα καθαρα ββ με 16,90 το μηνα 24ωρο παντα ανοικτο....κ εχει μεσα ολους τους κατλερ μαζεμενους..χαχαχα....τα παντα απο βαρη δεν το συζητω...ασε.εεεεε.....

chris corfu
11-03-11, 23:32
κ εμενα μ αρεσει πολυ...καλα ειδα κ κατι τραγικα...αλαλ δε βαριεσαι παντου υπαρχουν...κοιτα...δεν με ξενερωσε τελειως γιατι τρεχω εξω απλα καμια φορα αν τυχει να εισαι σε διαδρομο κ εχεις συνηθισει με ενα ρυθμο κ θες να ανεβασεις,...ε σε φρεναρει αλλα δεν τρεχει κατι....στυλιανιδη σιχαθηκα απο τη βρωμα....γυμνασιουμ αν λες τσιμισκη ειναι αθλιαααα....χμ....εχει κ αλλα...αλλα αυτο ηταν οτι πρεπει...αν ειμαι κοντα εκει του χρονου,εκει θα ξαναπαω...
τωρα ειμαι γερμανια σε ενα καθαρα ββ με 16,90 το μηνα 24ωρο παντα ανοικτο....κ εχει μεσα ολους τους κατλερ μαζεμενους..χαχαχα....τα παντα απο βαρη δεν το συζητω...ασε.εεεεε.....

εγω κανω κ ελειπτικο και ετσι ειμαι κυριλε, ειχα ενα γνωστο που ειναι απο γερμανια(τουμπανιξ κλασικα), αυτοι εκει εχουν το φαρμακο για καραμελες ρε συ, οχι οτι εδω δεν παιζει αλλα εκει εχουν παραγωγη και το εκμεταλευονται.. σε θεμα γυμναστηριου παντως πριν 4 χρονια που ημουν κερκυρα (εδω ειμαι φοιτητης) και οταν παω διακοπες κερκυρα το gym εκει ειναι αλλη φαση.. ειναι οπως το λες καθαρο ββ το κλασικο αμερικανικο οπως το βλεπεις σε κατι βιντεακια με μπαρα γυρω γυρω να μην πλησιαζεις τους καθρεφτες και οοοοοτι τραβαει η ορεξη σου για ασκησεις σε βαρη και μηχανηματα.. απλα θεσσαλονικη ειναι πιο εντονο το εμποριο και δν βγαζουν απο τα κλασικα γυμ αλλα απο αυτα με τα φρουφρου κι αρωματα.. :toast:

gym
11-03-11, 23:37
εγω κανω κ ελειπτικο και ετσι ειμαι κυριλε, ειχα ενα γνωστο που ειναι απο γερμανια(τουμπανιξ κλασικα), αυτοι εκει εχουν το φαρμακο για καραμελες ρε συ, οχι οτι εδω δεν παιζει αλλα εκει εχουν παραγωγη και το εκμεταλευονται.. σε θεμα γυμναστηριου παντως πριν 4 χρονια που ημουν κερκυρα (εδω ειμαι φοιτητης) και οταν παω διακοπες κερκυρα το gym εκει ειναι αλλη φαση.. ειναι οπως το λες καθαρο ββ το κλασικο αμερικανικο οπως το βλεπεις σε κατι βιντεακια με μπαρα γυρω γυρω να μην πλησιαζεις τους καθρεφτες και οοοοοτι τραβαει η ορεξη σου για ασκησεις σε βαρη και μηχανηματα.. απλα θεσσαλονικη ειναι πιο εντονο το εμποριο και δν βγαζουν απο τα κλασικα γυμ αλλα απο αυτα με τα φρουφρου κι αρωματα.. :toast:


επειδη τα εχω γυρισει λιγακι εως παρα πολυ τα γυμ θεσ....ειναι απο τα 10 τα 8 εφετζιδικα...ενα ο αρμαγος δυο ο παπαγεωργιου δημητριου πολυ καλο...κ μετα παμε πιο εξω απο περιοχες...ειναι να πεσεις κ σε σωστο γυμναστηριουχο...πχ οι αρμαγιτες γυμναζονται κ καταλαβαινουν...αν ο αλλος δεν εχει επαφη,μην το ψαχνεις....

chris corfu
11-03-11, 23:48
επειδη τα εχω γυρισει λιγακι εως παρα πολυ τα γυμ θεσ....ειναι απο τα 10 τα 8 εφετζιδικα...ενα ο αρμαγος δυο ο παπαγεωργιου δημητριου πολυ καλο...κ μετα παμε πιο εξω απο περιοχες...ειναι να πεσεις κ σε σωστο γυμναστηριουχο...πχ οι αρμαγιτες γυμναζονται κ καταλαβαινουν...αν ο αλλος δεν εχει επαφη,μην το ψαχνεις....

ειναι και μια χαρα γενικα σαν ατομα.. συμφωνω κ θεωρω οτι το γυμναστηριο τους θα ηταν κορυφαιο εαν ηταν καθεαυτου μονο για γυμαστικη και οχι και kick box μαζι γτ θα το χαν τελειο.. αλλα ειπαμε αυτοι τουλαχιστον εχουν αυτο για να βγαζουν κατι και δεν καταστρεφουν το γυμναστηριο.. το μονο παραπανο που χω ειναι αυτο με την ωρα που κλεινει σαββατο στις 7(καθημερινες οκ στις 11) αλλα παντα 7 παρα 5 η 11 παρα 5 αντιστοιχα φωναζουν κλεινουμε σε 5 λεπτα.. δηλαδη ουτε ιατρειο να ηταν.. :green:

εντιτ αυτο του παπαγεωργιου που αναφερεις που βρισκεται??

gym
12-03-11, 00:11
ειναι και μια χαρα γενικα σαν ατομα.. συμφωνω κ θεωρω οτι το γυμναστηριο τους θα ηταν κορυφαιο εαν ηταν καθεαυτου μονο για γυμαστικη και οχι και kick box μαζι γτ θα το χαν τελειο.. αλλα ειπαμε αυτοι τουλαχιστον εχουν αυτο για να βγαζουν κατι και δεν καταστρεφουν το γυμναστηριο.. το μονο παραπανο που χω ειναι αυτο με την ωρα που κλεινει σαββατο στις 7(καθημερινες οκ στις 11) αλλα παντα 7 παρα 5 η 11 παρα 5 αντιστοιχα φωναζουν κλεινουμε σε 5 λεπτα.. δηλαδη ουτε ιατρειο να ηταν.. :green:

εντιτ αυτο του παπαγεωργιου που αναφερεις που βρισκεται??

axxaxaxaxaxaxaxaxa...τοτε τι να πω εγω η καημενη που ηθελα να ανοιγουν πιο πρωι κ πηγαινα κ περιμενα...ειναι σημαντικο ομως που τα παιδια του κικ τα βαζπυν στα βαρη...
του παπαγεωργιου ειναι στη δημητριου πανω...πολυ καλο..καθαρα ββ...πηγα καποιες φορες με μαρια κ νασσερ για προπ...ο νασσερ ξερει πιο πολλα απο διευθυνσεις να σ πει...αν κ νομιζω το εχει αναφερει εδω καπου...ε ψαξε κ λιγο πιο πισωωωωω

chris corfu
12-03-11, 00:25
axxaxaxaxaxaxaxaxa...τοτε τι να πω εγω η καημενη που ηθελα να ανοιγουν πιο πρωι κ πηγαινα κ περιμενα...ειναι σημαντικο ομως που τα παιδια του κικ τα βαζπυν στα βαρη...
του παπαγεωργιου ειναι στη δημητριου πανω...πολυ καλο..καθαρα ββ...πηγα καποιες φορες με μαρια κ νασσερ για προπ...ο νασσερ ξερει πιο πολλα απο διευθυνσεις να σ πει...αν κ νομιζω το εχει αναφερει εδω καπου...ε ψαξε κ λιγο πιο πισωωωωω

καλα 9 η ωρα δεν ανοιγει?? απο τα χαραματα πηγαινες??? :green: ετσι μπηκα στο θεμα και ειδα το παιδι που εψαχνε κοντα στο θεαγενειο και του απαντησα και βαριομουν τωρα να δω μεχρι κ αυτο το θεμα απο την αρχη.. δεν εχω τοοοσο πολυ χρονο να βλεπω κ τα θεματα γυμναστηριων.. (ας πουμε τωρα πρεπει να παω να βαλω να φαω) :turtle: :turtle:

gym
12-03-11, 00:35
καλα 9 η ωρα δεν ανοιγει?? απο τα χαραματα πηγαινες??? :green: ετσι μπηκα στο θεμα και ειδα το παιδι που εψαχνε κοντα στο θεαγενειο και του απαντησα και βαριομουν τωρα να δω μεχρι κ αυτο το θεμα απο την αρχη.. δεν εχω τοοοσο πολυ χρονο να βλεπω κ τα θεματα γυμναστηριων.. (ας πουμε τωρα πρεπει να παω να βαλω να φαω) :turtle: :turtle:

μαλιστα μαλιστα....δεν θες να ξερεις τι ωρες προποναουμαι...κ τεσπα...φτανει το τσατ

Konstantinos!
01-04-11, 19:23
Καλησπέρα παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω το εξής!
Μένω εδω και κάποιες βδομαδες θεσσαλονικη περιοχη ιπποκρατειο κ δν ξερω αν υπαρχουν καλα γυμναστηρια εδω γυρω.. Αυτη τη στιγμη πηγαινω στο Χαριλαου , αλλα ειναι πολυ μακρια απο το σπιτι με τα ποδια και επισης ειναι παρα πολυ ακριβο!Εχω πληρωσει εξαμηνο αλλα θελω να αλλαξω αργοτερα σ κατι πιο κοντινο .Αν υπαρχει καποιος π μενει θεσσαλονικη κ ξερει μπορει να μου προτεινει τπτ κατα δω ? ευχαριστωωω

arisfwtis
01-04-11, 22:31
σε ποιο πας χαριλαου αδερφε?

Konstantinos!
02-04-11, 06:04
ναι χαριλαου , αλλα μου περνει 20-25 λεπτα με τα ποδια για να παω εκει..

jannous44
02-04-11, 11:39
φιλε εχει ενα που ξερω. απεναντι απο τον Ευκλειδη. δεν ξερω αν τον ξες. ακριβως στο στενο εκει που ειναι η Αγροτικη τραπεζα. δεν ξερω πως λεγετε η οδος. παντω ειναι μεγαλο. και ειναι χωρισμενο σε2 μεροι. δεξια διαδρομοι,ποδηλατα,ελιπτικα και αριστερα μια μεγαλυ αιθουσα με βαρη.

Konstantinos!
02-04-11, 12:34
φιλε εχει ενα που ξερω. απεναντι απο τον Ευκλειδη. δεν ξερω αν τον ξες. ακριβως στο στενο εκει που ειναι η Αγροτικη τραπεζα. δεν ξερω πως λεγετε η οδος. παντω ειναι μεγαλο. και ειναι χωρισμενο σε2 μεροι. δεξια διαδρομοι,ποδηλατα,ελιπτικα και αριστερα μια μεγαλυ αιθουσα με βαρη.


μμμ βοηθησε με λιγο παραπανω αν μπορεις οσον αφορα την τοποθεσια!

Polyneikos
02-04-11, 12:52
Κανε μια αναγνωσε σε όλο το τόπικ που προυπήρχε γιατι συγχωνευτηκε:thumbup:

GeorgeToumpa
04-04-11, 21:36
Παίδες ξέρει κανείς κανένα μεγάλο γυμναστήριο με πολλά όργανα και βάρη προς Τούμπα μεριά? Σ' αυτό που πάω τον τελευταίο καιρό μαζεύει πολύ κόσμο και για να πιάσεις ένα μηχάνημα πρέπει να περιμένεις ουρά..
Κάτι σαν κι αυτό θα με βόλευε ιδιαίτερα.. :turtle:
http://www.uwsp.edu/hesa/facilities/StrengthFitness%20Center.jpg

gym
04-04-11, 23:22
Παίδες ξέρει κανείς κανένα μεγάλο γυμναστήριο με πολλά όργανα και βάρη προς Τούμπα μεριά? Σ' αυτό που πάω τον τελευταίο καιρό μαζεύει πολύ κόσμο και για να πιάσεις ένα μηχάνημα πρέπει να περιμένεις ουρά..
Κάτι σαν κι αυτό θα με βόλευε ιδιαίτερα.. :turtle:
http://www.uwsp.edu/hesa/facilities/StrengthFitness%20Center.jpg

σαν κ αυτοοοοοοο.......αν περιμενεις να βρεις θεσσαλονικη...αστο!!!!!δεν υπαρχει...στο λεω σιγουρα....

(ειμαι πολυ τυχερη που εγω ειμαι σε τετοιο....:turtle::turtle::turtle: αλλα γερμανια...)

chris corfu
04-04-11, 23:52
Καλησπέρα παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω το εξής!
Μένω εδω και κάποιες βδομαδες θεσσαλονικη περιοχη ιπποκρατειο κ δν ξερω αν υπαρχουν καλα γυμναστηρια εδω γυρω.. Αυτη τη στιγμη πηγαινω στο Χαριλαου , αλλα ειναι πολυ μακρια απο το σπιτι με τα ποδια και επισης ειναι παρα πολυ ακριβο!Εχω πληρωσει εξαμηνο αλλα θελω να αλλαξω αργοτερα σ κατι πιο κοντινο .Αν υπαρχει καποιος π μενει θεσσαλονικη κ ξερει μπορει να μου προτεινει τπτ κατα δω ? ευχαριστωωω

αν πας λιγο πιο πισω θα δεις εχω γραψει για την περιοχη που αναφερεις..

GeorgeToumpa
05-04-11, 02:40
σαν κ αυτοοοοοοο.......αν περιμενεις να βρεις θεσσαλονικη...αστο!!!!!δεν υπαρχει...στο λεω σιγουρα....

(ειμαι πολυ τυχερη που εγω ειμαι σε τετοιο....:turtle::turtle::turtle: αλλα γερμανια...)

καλά ας είναι και μικρότερο αρκεί να είναι μεγαλούτσικο

jannous44
05-04-11, 09:02
σαν κ αυτοοοοοοο.......αν περιμενεις να βρεις θεσσαλονικη...αστο!!!!!δεν υπαρχει...στο λεω σιγουρα....

(ειμαι πολυ τυχερη που εγω ειμαι σε τετοιο....:turtle::turtle::turtle: αλλα γερμανια...)

μπα.. το γυμναστηριο που ειναι στο Κλεανθης Βικελιδης(Γηπεδο Αρη Χαριλαου) ειναι ετσι... αλλα πεφτει μακρυα απο τουμπα:thumbup:

GeorgeToumpa
05-04-11, 09:36
μπα.. το γυμναστηριο που ειναι στο Κλεανθης Βικελιδης(Γηπεδο Αρη Χαριλαου) ειναι ετσι... αλλα πεφτει μακρυα απο τουμπα:thumbup:

Πού είναι αυτό?? Δεν πειράζει με βολεύει..

jannous44
05-04-11, 09:39
Πού είναι αυτό?? Δεν πειράζει με βολεύει..

μεσα στο γηπεδο ειναι το γυμναστηριο αλλα απο τη πισω πλευρα. Aris Fitness & sport λεγεται. πανε ριξε μια ματια να δεις. εχει ωραιες εγκαταστασεις εχει κ πισινα σε περιπτωση που σκαλωσεις και θες να κανεις.:thumbup::thumbup:

pizzass
09-04-11, 17:49
παιδες ειναι λιγο διαφορετικη η ερωτηση μου αλλα δν ηθελα να ανοιξω καινουργιο τοπικ μονο γ αυτο..το λοιπον: ειμαι απο θεσσαλονικη και θα ηθελα να δοκιμασω τις δυναμεις μου απο του χρονου σε junior διαγωνισμους..κ ψαχνω καποιον εμπειρο να με βοηθησει και να μ συμβουλευσει πανω στο θεμα..και για ποζαρισμα και γενικα...:)

GiannisJJ
15-05-11, 18:15
Τι γνωμη εχεται?

Polyneikos
15-05-11, 18:23
Τι γνωμη εχεται?

Συγχωνευτηκε το τόπικ σουμυπήρχε θεμα μα ταγυμναστηρια στην Θεσσαλονικη,ρίξε μια ματια από την αρχη:thumbup:

gym
15-05-11, 18:23
Τι γνωμη εχεται?

εαν υπαρχει κοντα σου κατι αλλο και σε βολευει,μην πας....πολυς κοσμος...βρωμικος χωρος...καμια βοηθεια αν την χρειαζεσαι (ως αρχαριος) απο γυμναστες...μην κανεις συμβολαιο..θα κλεισει...:green::green:

jannous44
15-05-11, 18:23
αυτο που ειναι μεσα στο εμπορικο (πλατεια odeon)?:unsure:

gym
15-05-11, 18:24
αυτο που ειναι μεσα στο εμπορικο (πλατεια odeon)?:unsure:

αυτο εννοω εγω παντως...

GiannisJJ
15-05-11, 18:27
αυτο εννοω εγω παντως...

κι εγω αυτο ενοώ.... παντος ειναι φουλ απο οργανα.... γιατι θα κλεισει?

jannous44
15-05-11, 18:27
εαν υπαρχει κοντα σου κατι αλλο και σε βολευει,μην πας....πολυς κοσμος...βρωμικος χωρος...καμια βοηθεια αν την χρειαζεσαι (ως αρχαριος) απο γυμναστες...μην κανεις συμβολαιο..θα κλεισει...:green::green:

μπα μην το λες. παιζει να ειναι το μονο που εμεινε ανοιχτο μετα το σαλο που πεχτικε πριν 2 χρονια που περναν τις συνδρομες και κλειναν ολα. παιζει να το εχει αλλος και απλα να εχει το ονομα της αλυσιδας. παντως ειναι ο ενας πανω στον αλλον. ασε που εχει τσαμαριες και σε κοιτανε ολοι οι περαστικοι(προσοπικα δεν μου αρεσει).

gym
15-05-11, 18:28
κι εγω αυτο ενοώ.... παντος ειναι φουλ απο οργανα.... γιατι θα κλεισει?

απλα τραβαει κοσμο λογω χωρου και χλιδας(και καλα)...πηγαινε αλλου στο κεντρο...εχουν κατεβασει τοσο τις τιμες για να τραβηξουν οτι μπορουν...
εγω δεν θα πηγαινα και σε καμια περιπτωση δεν θα εκανα συμβολαιο γιατι ετσι δουλευουν εκει....

GiannisJJ
15-05-11, 18:29
απλα τραβαει κοσμο λογω χωρου και χλιδας(και καλα)...πηγαινε αλλου στο κεντρο...εχουν κατεβασει τοσο τις τιμες για να τραβηξουν οτι μπορουν...
εγω δεν θα πηγαινα και σε καμια περιπτωση δεν θα εκανα συμβολαιο γιατι ετσι δουλευουν εκει....

εχεισ να μοθ προτεινεισ στο κεντρο?