PDA

Επιστροφή στο Forum : το ιερο μας σωμα...



Σελίδες : 1 [2] 3

vAnY
10-07-10, 12:00
14013
:turtle:

Qlim4X
10-07-10, 12:25
μπραβο ρε βανουκι!:toast:

TRIANTAFYLLOU
10-07-10, 15:23
14013
:turtle:


άντε γειά:shock: , άλλη φορα δεν βγαίνω δίπλα σου φωτο σε πόζα χεριών μόνο με μακρύ μανίκι:P:P:P:P:turtle::turtle::turtle::clap::clap::clap::clap:

musclemike
11-07-10, 16:58
εισαι φοοβερη συγχαρητηρια vany ...ααα και keep going...!!!

vAnY
11-07-10, 17:23
χαχα thanks... Ηλια μην ανυσηχεις δεν θελω να σε φτασω ειπαμε....θελω να παραμεινω γυναικα, με μυς μεν, αλλα γυναικα....:P:P

Qlim4X
11-07-10, 17:24
χαχα thanks... Ηλια μην ανυσηχεις δεν θελω να σε φτασω ειπαμε....θελω να παραμεινω γυναικα, με μυς μεν, αλλα γυναικα....:P:P

ακομα εδω εισαι?

εμπρος μαρς παμε :P

Muscleboss
11-07-10, 21:44
Μπράβο vany! Πολύ καλή! Συνέχισε να κάνεις αυτό που κάνεις. :thumbup:

ΜΒ

Qlim4X
11-07-10, 22:02
Μπράβο vany! Πολύ καλή! Συνέχισε να κάνεις αυτό που κάνεις. :thumbup:

ΜΒ


οχι απλα καλη εντιποσιακι θα ελεγα. απο κοντα ειναι απιστευτι;)

vAnY
22-07-10, 10:10
καποιες φωτο απο χθεσινη προπονηση..:turtle:
14315

14316

14318

14319

Qlim4X
22-07-10, 10:14
καποιες φωτο απο χθεσινη προπονηση..:turtle:


:thumbup:

we like vany:bbbiceps:

vAnY
22-07-10, 10:59
εε ποτε θα κανουμε καμια προπονηση μαζι??:thumbup:

CROCOJET
22-07-10, 11:18
Μπράβο Βάνυ κι από μένα! Συγχαρητήρια για ό,τι έχεις καταφέρει :clap::clap::clap:

Qlim4X
22-07-10, 11:44
εε ποτε θα κανουμε καμια προπονηση μαζι??:thumbup:

ειχαμε πει την παρασκευη που περασε αλλα εξαφανιστικες αποτε εχεις πηνη.

να ερθω σαββατο για δικεφαλα τρικεφαλα και μετα παμε για μαμ?

alextg
22-07-10, 13:12
Μπραβο Βανυ ... εισαι παρα πολυ καλη και βελτιωνεσε συνεχως.Το σωμα σου εχει αποκτησει ενα πολυ ομορφο σχημα :clap::clap::clap::clap:

Georges
22-07-10, 13:24
Με πόσα κιλά κάνεις πιέσεις με αλτήρες για ώμους; Πολύ καλή είσαι :thumbup:

Eddie
22-07-10, 14:00
Σκιζεις:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

vAnY
22-07-10, 14:12
ευχαριστω νομιζω πρεπει να πηρα τα 14κιλα αλτηρακια:P
Qlim4X ναι αμε σαββατο παμε για προπονηση και μετα βουρ για μαμμμμ:turtle:!!

Qlim4X
22-07-10, 14:34
ευχαριστω νομιζω πρεπει να πηρα τα 14κιλα αλτηρακια:P
Qlim4X ναι αμε σαββατο παμε για προπονηση και μετα βουρ για μαμμμμ:turtle:!!

roger!

i ll call you tomorow ;)

TRIANTAFYLLOU
22-07-10, 16:30
μπράβο ρε βάνυ τωρα τις είδα αλλα καλα δεν σε μαλώνει κανένας γυναίκα είσαι πρέπει να παίρνεις τα ρόζ αλτηράκια :P:P:P:P:P:eleph::eleph::eleph:

vAnY
22-07-10, 16:38
μπράβο ρε βάνυ τωρα τις είδα αλλα καλα δεν σε μαλώνει κανένας γυναίκα είσαι πρέπει να παίρνεις τα ρόζ αλτηράκια :P:P:P:P:P:eleph::eleph::eleph:

:jason::rifle::shoot::box::spank:Nαι ε??? :weights:
καλα δεν θα ερθω μια μερα Ηλιουπολη ????? θα δεις !!!:spank:

superman79
22-07-10, 16:41
ΣΟΥΠΕΡ τι αλλο να πουμε:thumbup::thumbup::thumbup::clap::clap::toast::toast:

-beba-
22-07-10, 18:04
Μπράβο Vany.:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:σούπερ.

Silver
22-07-10, 19:18
Vany,

Βλέπω τη πορεια σου μεσα απο τις φωτογραφιες σου και ειλικρινα δε πιστευω αυτο που βλεπω. Δραματικη αλλαγη, το χτες με το σήμερα, το τωρα δεν έχουν κάμια σχεση εξωτερικα :-) προβλεπεται μελλοντικα να εισαι ακομα πιο καλη μιας και μεχρι στιγμη εχεις δειξει αψογη συνέπεια.

Τα Σέβη μου :)

Muscleboss
22-07-10, 19:54
Go vAnY! :clap:

MB

vAnY
22-07-10, 20:32
:oops:σας ευχαριστω !! απο το φορουμ παιρνω δυναμη για ακομα περισσοτερα:bblifthard:...

Antonis Giannoulis
23-07-10, 20:00
Μπραβο VANY φαινετε η καλη δουλεια που κανεις και η υπομονη που εχεις....

Qlim4X
04-09-10, 20:48
Η δουλεια της θειας απλα κορυφεα!:thumbup:

Πρωτη προπονηση παρεα και απλα ειναι Α ΓΑ ΛΜΑ!

Την παω με χιλια, ειναι ατομο που εχει κανει δουλεια (σωματικα) μονο του και με απιστευτα αποτελεσματα. Αλλα το κυριοτερο γιατι ειναι τρελο τυπακι (οση την ξερουν καταλαβενουν)

Συνχαριτιρια και απο εδω θεια! :toast:

f-panos
04-09-10, 23:06
Παρα πολυ καλη!
Μεγαλο σου ατου οι κοιλακοι, ειναι καταπληκτικοι!
:thumbup:

salpas18
04-09-10, 23:38
κατι που ξεχασα να πω και πιστευω εχει την σημασια του :green:

Τα τελευταια 3-4 χρονια εχασα 12 κιλα, οχι καποια συγκεκριμενη διαιτα...απλα ετρωγα απ'ολα αλλα μικροτερη ποσοτητα, (αποφευγοντας τα παχυντικα) και εντασσοντας την γυμναστικη στη ζωη μου ( πριν 3 χρονια αρχισα kickboxing και γυμναστηριο.
---> αποτελεσμα αυτο που ειδατε στις φωτο, ο κορμος και τα χερια μια χαρα,
απλα τα ποδια εχασαν πολυ λιπος, αλλα οχι ολο...και εσφιξαν.

καλα καμια σχεσει αλλος ανθρωπος μπραβο σου παραπολυ καλη !!!

eri_87
05-09-10, 15:00
Συγχαρητήρια για το χάσιμο κιλών αλλά και την μετέπειτα πρόοδό σου!!!!!:clap:
Δείχνεις να το θέλεις πολύ αυτό που κάνεις και αυτό είναι που μετράει...
Και πάλι μπράβο!:thumbup:

Ramrod
05-09-10, 15:11
Πολύ καλό και συμμετρικό σώμα!

Πολύ καλή δουλειά!:clap::clap::clap:

vAnY
05-09-10, 17:51
ευχαριστω πολυ παιδια !!!:thumbup:
Ας βαλω καμια δυο προσφατες ακομα

15459

15460

15461

savage
05-09-10, 17:54
ετοιμη για αγωνες.ευγε!!!:thumbup::clap:

tasos2
05-09-10, 17:58
14013
:turtle:

Κοιτα χερι... Απιστευτο!!!

vAnY
05-09-10, 18:08
:^^::oops::oops::oops:

KATERINI 144
05-09-10, 18:13
τη έγινε ρε βανεσα τη γραμμωση ειναι αυτη!! :shock::shock::shock:


http://www.bodybuilding.gr/forum//attachment.php?attachmentid=15460&d=1283698098



όσοι θελουν καλη γραμμωση να αρχίσουν διάδρομο, μη ξαναλεμε τα ιδια.... :green:

Silver
05-09-10, 18:14
Vany μα εισαι το κατι αλλο :-) μπραβο κοριτσι μου μπραβο!!!!! :thumbup: :thumbup: :thumbup:

vAnY
05-09-10, 18:16
εμ τα λεω εγω για το διαδρομο αλλα ποιος ακουει...;):P:P:P

Polyneikos
05-09-10, 23:11
Bανυ συγχαρητηρια (σταθερα) ανοδικη πορεία!!:clap::clap:

vAnY
05-09-10, 23:25
:toast: thanks !!

Μαρία
05-09-10, 23:33
εμ τα λεω εγω για το διαδρομο αλλα ποιος ακουει...;):P:P:P

Μπραβο Βανεσα καθε φορα εχεις και πιο πολύ βελτιωση!!!!:thumbup::thumbup:
Πες τα για το αεροβιο γιατι τα λεω και εγω και δεν με ακουνε!!!!:green::green::green::green:

TRIANTAFYLLOU
06-09-10, 02:58
μπράβο ρε βάνυ συνεχώς ανοδική πορεία έχεις , άλλωστε εγω κάποια πράγματα για την αερόβια τα έχω πεί πως βοηθάει κυρίως για την καρδιά και γενικότερη ευαιξία , εκτός την καύση λίπους και ενα άλλο βασικό όταν μας αρέσει το φαγητό αντί να κόβουμε θερμίδες αυξάνουμε τις δραστηριότητές μας

και το ποιο σημαντικό είναι η απόδειξη , δηλαδή το αποτέλεσμα όταν κάτι μας αρέσει και παράλληλα μας φέρνει αποτέλεσμα δεν υπάρχει κανένας λόγος να το αλλάξουμε.

και μην ξεχνάμε στόχος σε μια γυναίκα δεν είναι η μέγιστη ανάπτυξη , αλλα ενα σώμα φίτνες χωρίς υπερβολές και η βάνυ κινείτε σε αυτη την κατεύθηνση και το έχει καταφέρει :clap::clap::clap::thumbup::thumbup::thumbup:

joanna johanita
06-09-10, 03:11
ετοιμη για αγωνες.ευγε!!!:thumbup::clap:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:weights::clap:

joanna johanita
06-09-10, 03:14
Για γράμμωση γίνεται να μην είναι διαδρομος και να είναι τρέξιμο έξω???και σε τί ταχύτητα???
και πρέπει να είναι συνεχομενα ή μπορει να είναι και κομμάτια???

joanna johanita
06-09-10, 03:16
Είσαι θεάαααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::weights::weights::weights::weights::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

joanna johanita
06-09-10, 03:29
κατι που ξεχασα να πω και πιστευω εχει την σημασια του :green:

Τα τελευταια 3-4 χρονια εχασα 12 κιλα, οχι καποια συγκεκριμενη διαιτα...απλα ετρωγα απ'ολα αλλα μικροτερη ποσοτητα, (αποφευγοντας τα παχυντικα) και εντασσοντας την γυμναστικη στη ζωη μου ( πριν 3 χρονια αρχισα kickboxing και γυμναστηριο.
---> αποτελεσμα αυτο που ειδατε στις φωτο, ο κορμος και τα χερια μια χαρα,
απλα τα ποδια εχασαν πολυ λιπος, αλλα οχι ολο...και εσφιξαν.

ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ!
vany δείξε το δρόμο!!!πωπω και εγω γκρινιαζω ότι δε μπορώ τόσο καιρό!!!και τρως και γλυκά???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:shock:

joanna johanita
06-09-10, 04:01
:) Λοιπον περασε καιρος και ειπα να βαλω καινουριες φωτο, απο τα ποδια....
Πειτε μου βλεπετε αλλαγη? εγω πιστευω πως αργουν πολυ, αλλα εχουν σφιξει λιγο παραπανω πιστευω και χασει λιγο λιπος..
κανω βαρια σκουτοτ, πιεσεις, και κανω περισσοτερο ποδιλατο και ελλειπτικο για αεροβια.
Τι λετε?? :P

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5364&stc=1&d=1254492012
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5365&stc=1&d=1254492012
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5366&stc=1&d=1254492012
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5367&stc=1&d=1254492012

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

μπήκαν στην πότα του ψυγείου!!!!!!!!

KATERINI 144
06-09-10, 09:01
Για γράμμωση γίνεται να μην είναι διαδρομος και να είναι τρέξιμο έξω???και σε τί ταχύτητα???
και πρέπει να είναι συνεχομενα ή μπορει να είναι και κομμάτια???φυσικα γίνεται εξω και ειναι πολύ καλύτερα οχι τοσο για το σωμα οσο για το μυαλό, για παλμούς κλπ θα σου πει η ιδική :green: αν τους μετράει,
αν δε θελεις να μπεις σε αυτη τη διαδικασία φρόντισε ελαφρός να λαχανιαζεις οταν τρεχεις,
δε μιλάμε για σπριντ αλλα για τρεξιματακι η γρήγορο περπάτημα.

Muscleboss
06-09-10, 09:18
vAnY συγχαρητήρια για μια ακόμη φορά, αποτελείς έμπνευση για πολλές κοπέλες του φόρουμ! :thumbup:

ΜΒ

NASSER
06-09-10, 10:05
Εισαι σε καλο δρομο! Θέλεις λιγο ακομα δουλεια στα ποδια και θα εισαι σουπερ :thumbup:

tasos2
06-09-10, 11:08
Παντως η μεγαλη μειωση των υδατανθρακων δεν ειναι κατι υγειυνο οταν γινεται για μεγαλο χρονικο διαστημα.

Κανονικα η ημερισια προσληψη υδατανθρακων πρεπει να ειναι περιπου διπλασια της πρωτεινης. Οι επαγγελματιες το κανουν μονο λιγο καιρο πριν τους αγωνες για να χασουν λιπος.

Γνωμη μου ειναι να μην κανεις αυτη τη διατροφη μονιμη.

Ουτε το πολυ χαμηλο ποσοστο σωματικου λιπους (κατω απο 10%) ειναι υγειυνο.

vAnY
06-09-10, 11:41
καλα απο σωματικο λιπος δεν ξερω ποσο ειμαι αλλασιγουρα οχι κατω απο 10% !
υδατανθρακες δεν παιρνω σε υπερβολικη ποσοτητα, αλλα δεν τα αμελω καθως μοιυ δινουν ενεργεια για την αεροβια.
Aχ τα ποδια...:unsure: το αδυνατο μου σημειο και το μεγαλο μου κομπλεξ, μια ζωη....:(
.... ποσταρω καποιες νεες φωτο, ειναι αργος ο δρομος, αλλα εχουν λεπτηνει λιγο (το καταλαβαινω απο τα παντελονια)και αρχιζει να φαινεται λιγο περισσοτερο γραμωση... Δεν κανω πλεον πολλες ασκησεις ποδιων, παραμονο διαδρομο, διοτι αμεσως πριζονται...:P

15475

15476

15477

15478

Qlim4X
06-09-10, 11:58
ακολουθα αυτο που σου ειπα για τα ποδια και θα δεις συντομα αποτελεσματα;)

και δεν θελω αχ βαχ θα πονεσεις θεια :P

vAnY
06-09-10, 12:09
χαχαχα!!:turtle:

ioannis1
06-09-10, 12:10
βανυ πολυ μεγαλη βελτιωση ,καμια σχεση με παλαιοτερα.:clap::clap:

GEORGEXX1
06-09-10, 12:30
βανυ πολυ μεγαλη βελτιωση ,καμια σχεση με παλαιοτερα.:clap::clap:

+10 με τον Γιαννη, Βανυ.Προσπαθουσα να θυμηθω αν ηταν δικες σου καποιες φωτο απο την βραζιλια, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΕΧΕΙΣ ΓΙΝΕΙ ΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.:clap::clap::clap:

Littlejohn
06-09-10, 12:59
Aχ τα ποδια...:unsure: το αδυνατο μου σημειο και το μεγαλο μου κομπλεξ, μια ζωη....:(
.... ποσταρω καποιες νεες φωτο, ειναι αργος ο δρομος, αλλα εχουν λεπτηνει λιγο (το καταλαβαινω απο τα παντελονια)και αρχιζει να φαινεται λιγο περισσοτερο γραμωση... Δεν κανω πλεον πολλες ασκησεις ποδιων, παραμονο διαδρομο, διοτι αμεσως πριζονται...:P


Τα πόδια σου είναι μια χαρά, να μην έχεις κανένα κόμπλεξ... Γενικά έχεις πολύ ωραίο καλούπι, που φέρνει αρκετά προς αθλήτρια του υγρού στίβου. :clap::clap:

:welcome:

vAnY
06-09-10, 13:05
σ ευχαριστω, littleJohn, απλα εχω παρελθον χοντρουλας γεματουλας, και μου εχει μεινει απο τοτε το κομπλεξ το συγκεκριμενο, δεν μπορω να το ξεπερασω με τιποτα....
Ειναι πολυ ψυχολογικο το θεμα δυστυχως.... :unsure:
Ασχημο πραγμα να εχεις κομπλεξ, βλεπω κατι γυναικες 200κιλα που λεει ο λογος, και δεν τις νοιαζει τιποτα ντυνοται συμπεριφερονται ανετα δεν εχουν κανενα προβλημα, εκεινες τις ζηλευω διοτι δεν τους νοιαζει τιποτα εχουν αποδεχτει το σωμα τους οπως ειναι και γουσταρουν..... ενω εγω οπου περναω απο βιτρινα τσεκαρω το ποπο μου και τα ποδια μου και λεω πως ειναι ετσι θεε μου χαχα:green: Ναι ειμαι αρρωστη, το παραδεχομαι....:P

kutsup
06-09-10, 15:43
... βλεπω κατι γυναικες 200κιλα που λεει ο λογος, και δεν τις νοιαζει τιποτα ντυνοται συμπεριφερονται ανετα δεν εχουν κανενα προβλημα, εκεινες τις ζηλευω διοτι δεν τους νοιαζει τιποτα εχουν αποδεχτει το σωμα τους οπως ειναι και γουσταρουν..... ενω εγω οπου περναω απο βιτρινα τσεκαρω το ποπο μου και τα ποδια μου και λεω πως ειναι ετσι θεε μου χαχα:green: Ναι ειμαι αρρωστη, το παραδεχομαι....:P

Ένας βασικός λόγος που ώρες - ώρες με κάνει να θέλω να σταματήσω το BBing.

vAnY
06-09-10, 15:46
ειναι λιγο φαυλος κυκλος το ΒΒ, αμα μπεις δυσκολα βγαινεις μετα.... κι αμα , κι οταν βγεις στανταρ πεφτεις σε καταθλιψη οταν βλεπεις το σωμα σου να χαλαει....:(
Αλλα ειναι ωραιοοοο το να κανουμε τωρα:P

Μαρία
06-09-10, 15:48
ειναι λιγο φαυλος κυκλος το ΒΒ, αμα μπεις δυσκολα βγαινεις μετα.... κι αμα , κι οταν βγεις στανταρ πεφτεις σε καταθλιψη οταν βλεπεις το σωμα σου να χαλαει....:(
Αλλα ειναι ωραιοοοο το να κανουμε τωρα:P


Καταλαβα..........θα αργησεις να κανεις παιδι να υποθεσω :P:P:P:P

vAnY
06-09-10, 16:01
Μη με παρεξηγησεις, αλλα δεν νομιζω να κανω ποτε, ομως δεν ειναι λογο του οτι φοβαμαι μη χαλασει το σωμα μου, οχι απλα ποτε δεν ενιωσα ανετα με μωρα, ποτε δεν μου βγηκε το "αχχχυυυ γουτσου-γουτσου το μωρακι" που κανουν πολλες και λιωνουν, κι οταν κλαινε τα μωρα τρελαινομαι, σιχαινομαι τα σαλια κλπ:green:...των αλλονων μια χαρα ειναι για λιγο αλλα δικο μου δεν θα ηθελα ποτε.
:thumbup:Θαυμαζω ομως οσες κανουνε, απλα δεν τις ζηλευω, με την εννοια"αχ ποτε θα ερθει η σειρα μου.":)
Αντιθετος ομως, με κουταβακια και ζωακια μωρα μου βγαινει πολυ το "αχουυυυ το μωρε τι γλυκουλιιιι" :P

Eddie
06-09-10, 16:33
Ε κανε κουταβια τοτε:green:

No Cash
06-09-10, 16:48
super επανω!

για τα ποδια.. χωρις να το παρεξηγησεις... θα μπορουσες να σκεφτεις και λιποαναρροφηση... τοπικα σε καποια σημεια.πολυ μεγαλο κοστος.. αλλα ειναι και μονιμο αποτελεσμα..

εχει κανει φιλη μου στην περιοχη των γονατων.. και ειχε ορατη διαφορα!

KATERINI 144
06-09-10, 18:09
δε νομιζω πως ειναι θεμα λιπους, περισσοτερο νερα ειναι, βανεσα η γνωμη μου ειναι να κανεις ποιο εντατικα ποδια, αν βαθινουν οι γραμμες θα φαινονται ποιο σκληρα και ποιο αδυνατα, άλλωστε αν δε βαλεις κιλα (σωματικά) δε θα παρουν ογκο,
γνωμη μου ε, ας πουνε και οι προ τη γνωμη τους πανω στο θεμα.

manos_
06-09-10, 19:50
αυτο το κολημα που εχουν οι γυναικες με τα ποδια...Πρεπει να καταλαβετε οτι σας βλεπουμε ολιστικα λεπτομερειες δεν κοιταμε οπως τις βλεπετε εσεις οποτε τι χαλιεστε δεν υπαρχει λογος.

Devil Randime
06-09-10, 20:01
αυτο το κολημα που εχουν οι γυναικες με τα ποδια...Πρεπει να καταλαβετε οτι σας βλεπουμε ολιστικα λεπτομερειες δεν κοιταμε οπως τις βλεπετε εσεις οποτε τι χαλιεστε δεν υπαρχει λογος.

Αυτο το κολλημα που λες ομως το εχουν και αρκετοι αντρες. Ποσοι ειναι που κοιτανε ποδια πρωτα σε μια γυναικα? Πολλοι θα πω...
Ενταξει η VANY μια χαρα σωματάρα έχει σε όλα τα σημεία του δε χρειαζεται να ανησυχει για κατι :P

manos_
06-09-10, 20:13
Ναι ρε μαν δεν ειπαμε να εχει ποδια ελεφαντα αλλα εδω λεμε για λεπτομερειες αμα μου αρεσει εμενα σαν συνολο η αλλη σιγα μην κατσω να τις περασω μοιρογνωμονιο αυτα τα κανουν κατι καρακομπλεξικοι που θελουν να κανουν την αλλη να νοιωσει ασχημα.Εγω δεν βλεπω κατι το μεμπτο ας πουμε στα ποδια της βανεσσας.

Devil Randime
06-09-10, 20:16
αμα μου αρεσει εμενα σαν συνολο η αλλη σιγα μην κατσω να τις περασω μοιρογνωμονιο αυτα τα κανουν κατι καρακομπλεξικοι που θελουν να κανουν την αλλη να νοιωσει ασχημα.

Σε αυτο δε διαφωνώ μαζί σου. Πολλοι το παραγαμ@@ε με τη λεπτομερεια και φερνουν πολλες σε δυσκολη θέση όντως..

No Cash
06-09-10, 20:17
οπα ρε ενταξει.,., κι εσυ το ισοπεδωσες.. οσο να ναι τα ποδια σε μια γυναικα.. ειναι σημειο που μετραει..

στα γονατα ειναι που υστερουν συνηθως και στους αστραγαλους... εκει "ποναει"... και δε διορθωνεται ευκολα το "θεματακι"...

KATERINI 144
06-09-10, 20:21
η συνέχεια στο θεμα ποιος τυπος γυναίκας σας αρέσει :green:

τα ποδια της βανεσας μια χαρα ειναι, απλα σε σχεση με το ανω σωμα δεν ειναι τοσο γραμμωμενα, κατι που συμβαίνει και σε αθλήτριες που κατεβαίνουν σε αγωνες,
στη γυναικα ειναι το ποιο δύσκολο σημείο για γράμμωση.

vAnY
06-09-10, 20:40
Ε κανε κουταβια τοτε:green:

xaxa να κανω οχι αλλα το να εχω θελω πολυ!:turtle:

arisfwtis
06-09-10, 20:44
ρε παιδια αμα εχει κομπλεξ μια κοπελα με τετοιο σωμα οι αλλες τι πρεπει να χουν
δλδ ? να αρχισουν να πεφτουν απο τον 5?

vAnY
06-09-10, 20:46
:thumbup:Μανο καταλαβαινω τη λογικη σου αλλα εγω δεν εχω κομπλεξ με την εικονα μου απεναντι στο αντρικο φυλο, οχι εχω η ιδια απεναντι στο καθρεπτη μου, με μενα, αυτη ειναι η διαφορα.... ειναι κομπλεξ του μυαλου τι να λεμε τωρα:P Γυναικειες βλακειες αλλα ελα που δεν φευγουνε ετσι ευκολα.:green:
Και οπως λεει ο Φωτης θα ηθελα να ειναι πιο γραμμωμενα, οπως ειναι και το πανω σωμα, δεν θελω αλλο ογκο στα ποδια ααππαπα!:unsure:

manos_
06-09-10, 21:17
:thumbup:Μανο καταλαβαινω τη λογικη σου αλλα εγω δεν εχω κομπλεξ με την εικονα μου απεναντι στο αντρικο φυλο, οχι εχω η ιδια απεναντι στο καθρεπτη μου, με μενα, αυτη ειναι η διαφορα.... ειναι κομπλεξ του μυαλου τι να λεμε τωρα:P Γυναικειες βλακειες αλλα ελα που δεν φευγουνε ετσι ευκολα.:green:
Και οπως λεει ο Φωτης θα ηθελα να ειναι πιο γραμμωμενα, οπως ειναι και το πανω σωμα, δεν θελω αλλο ογκο στα ποδια ααππαπα!:unsure:

ενας λογος που χαλαρωσα με την διατροφη και τις υπερβολες στις απαιτησεις του bodybuilding ως οριζονται γενικα, το ριξα στην χημεια και τρωω χυμα ειναι αυτος γιατι αρχισα να γινομαι γκομενα και δεν γουσταρω μια αρχισα να χανω τον τσαμπουκα μου και να γινομαι κομπλεξικος οποτε το ειδα διαφορετικα και βρηκα τον εαυτο μου παλι.Πλεον θελω απλα να ειμαι γομαρακι γιατι γουσταρω και με εκφραζει περισοτερο.Αμα ειναι να λεω πηρα ενα ποντο στην μεση κτλ να φορεσω και γοβες μετα..Αμα αρχισεις να ψαχνεσε γενικα θα γινεις κομπλεξικος κανεις δεν ειναι τελειος και δεν ειναι σκοπος της υπαρξης μας αυτος.

εντιτ-Αυτη ειναι καθαρα δικια μου αποψη υποκειμενικη που εχει εφαρμογη σε μενα την δικια μου ψυχοσυνθεση δεν θελω να παρεξηγηθει κανεις με ξερετε οτι μιλαω χυμα και λεω τις σκεψεις μου ανοιχτα δεν εχω σκοπο να προσβαλω κανεναν ο καθενας κανει οτι γουσταρει.

TRIANTAFYLLOU
06-09-10, 22:16
λοιπόν βάνυ ασε τα χαζά και τα πόδια σου είναι μια χαρα , θα συμφωνήσω με τον φώτη , κανένα θέμα δεν υπάρχει ώστε να γραμώσουν , μην φοβάσε τα βάρη γύμνασε κανονικα τα πόδια σου , όχι απαραίτητα μέγιστη δύναμη και θα δείς αλλαγές που θα πάθεις πλάκα .

το πρήξιμο στην προπόνηση μην σε απασχολεί είναι στιγμιαίο , αν κάνεις σωστή πρόσληψη θερμίδων και απο σωστη πηγή , τότε όχι μόνο δεν θα βάλεις μάζα αλλα θα μαζέψουν και θα είναι πιο γραμμωμένα .

εχω περιπτώσεις πολλες γυναικών που είχαν φοβίες με το θεμα αλλα το ξεπέρασαν όταν είδαν τα αποτελέσματα

όπως και ενας φίλος που παλια έπαιζε βόλευ και τα πόδια του ήταν τεράστια και δεν έκανε βάρη καθόλου επειδή φοβόταν και όταν άρχησε να κάνει κατόπιν παρότρυνσής μου είδε τρομερή διαφορά και σε μείωση όγκου και σε σχήμα .

εσένα ήδη έχουν βελτιωθεί και όσο καθαρίζουν θα δείχνει ακόμη καλύτερα το σχήμα τους και θα τονιστούν ακόμη περισσότερο οι γλουτοί σου , (το λέω κόσμια λόγω ευγενικής καταγωγής):P:P:P:P:P

vAnY
07-09-10, 00:17
:unsure:Hλια ναι εχω φοβια στο να γυμναζω τα ποδια μου διοτι περυσι τετοια εποχη τοχα ριξει στη βαρια προπονηση ποδιων εκανα πολλες ασκησεις, 4 σετ 15 επαναληψεων με μαξιμουμ κιλα σκουοτ και λεγκ πρες και αλλα μηχανηματα με πολλα κιλα, και αποτελεσμα τα ποδια μου να γινουν τουμπανα! το μονο που μου αρεσε ειναι οτι ημουν περιφανη που σηκωνα πολλα κιλα στο σκουοτ.:weights::weights:
και τι? εκεινη τη περιοδο το παραξενο ειναι οτι προσεχα πολυ περισσοτερο τη διατροφη μου! αλλα τα τζιν μου στενεψαν και τα πηρα στο κρανιο διοτι ποδια τουμπανα δεν ηθελα ....:bbbiceps:
Ε λοιπον πλεον δεν τα γυμναζω καθολου σχεδον, κανω παραπανω αεροβια (1 ωρα) που κανω σχεδον καθε μερα δεν χρειαζεται παραπανω, διοτι θα φουσκοσουν....:(
Αλλα μετα απο ποστς που διαβασα ισως να κανω ελαφρια προπονηση παλι 1 φορα την εβδομαδα να κανω 3-4ασκησεις κι αυτο με ελαφρια κιλα πολλες επαναληψεις., 3 σετακια.
Εχω ομως αποτελεσμα σιγα αλλα σταθερα :P

vAnY
07-09-10, 00:27
ενας λογος που χαλαρωσα με την διατροφη και τις υπερβολες στις απαιτησεις του bodybuilding ως οριζονται γενικα, το ριξα στην χημεια και τρωω χυμα ειναι αυτος γιατι αρχισα να γινομαι γκομενα και δεν γουσταρω μια αρχισα να χανω τον τσαμπουκα μου και να γινομαι κομπλεξικος οποτε το ειδα διαφορετικα και βρηκα τον εαυτο μου παλι.Πλεον θελω απλα να ειμαι γομαρακι γιατι γουσταρω και με εκφραζει περισοτερο.Αμα ειναι να λεω πηρα ενα ποντο στην μεση κτλ να φορεσω και γοβες μετα..Αμα αρχισεις να ψαχνεσε γενικα θα γινεις κομπλεξικος κανεις δεν ειναι τελειος και δεν ειναι σκοπος της υπαρξης μας αυτος.

εντιτ-Αυτη ειναι καθαρα δικια μου αποψη υποκειμενικη που εχει εφαρμογη σε μενα την δικια μου ψυχοσυνθεση δεν θελω να παρεξηγηθει κανεις με ξερετε οτι μιλαω χυμα και λεω τις σκεψεις μου ανοιχτα δεν εχω σκοπο να προσβαλω κανεναν ο καθενας κανει οτι γουσταρει.

Μανο οχι δεν σε παρεξηγω καθολου ισα ισα σε σεβομαι πολυ γιατι εισαι παντα ειλικρινης στις αποψεις σου.
Ενταξει ναι ειναι αρρωσια τωρα αντρας να λες συνεχεια πχ πωπω πως ειμαι ετσι θολωσαν λιγο οι κοιλιακοι μου, και να μουμουρας σε αλλους ειδικα οταν δεν εισαι αγωνιστικος.:green:.... οκ θολωσαν λιγο δεν εγινες μπυροκοιλια βρε αδερφε... καταλαβαινω τι εννοεις...
Το ολο θεμα εικονας ειναι να τα βρουμε πρωτα με τον εαυτο μας και μετα τα βρισκουμε με τους αλλους. πρεπει να καταλαβουμε οτι το τελειο δεν υπαρχει (και για τον καθενα ειναι σχετικο το τελειο)και πρεπει να ειμαστε ευχαριστημενοι με αυτο που εχουμε, να το κανουμε ναι μεν καλυτερο, αλλα χωρις να γινετε εμμονη ζωης.:)

TRIANTAFYLLOU
07-09-10, 00:40
:unsure:Hλια ναι εχω φοβια στο να γυμναζω τα ποδια μου διοτι περυσι τετοια εποχη τοχα ριξει στη βαρια προπονηση ποδιων εκανα πολλες ασκησεις, 4 σετ 15 επαναληψεων με μαξιμουμ κιλα σκουοτ και λεγκ πρες και αλλα μηχανηματα με πολλα κιλα, και αποτελεσμα τα ποδια μου να γινουν τουμπανα! το μονο που μου αρεσε ειναι οτι ημουν περιφανη που σηκωνα πολλα κιλα στο σκουοτ.:weights::weights:
και τι? εκεινη τη περιοδο το παραξενο ειναι οτι προσεχα πολυ περισσοτερο τη διατροφη μου! αλλα τα τζιν μου στενεψαν και τα πηρα στο κρανιο διοτι ποδια τουμπανα δεν ηθελα ....:bbbiceps:
Ε λοιπον πλεον δεν τα γυμναζω καθολου σχεδον, λεω πως λογο τοσης αεροβιας που κανω σχεδον καθε μερα δεν χρειαζεται παραπανω, διοτι θα φουσκοσουν....:(
Αλλα μετα απο ποστς που διαβασα ισως να κανω ελαφρια προπονηση παλι 1 φορα την εβδομαδα να κανω 3-4ασκησεις κι αυτο με ελαφρια κιλα πολλες επαναληψεις., 3 σετακια.
Εχω ομως αποτελεσμα σιγα αλλα σταθερα :P

να μην ξεχνάς όμως κάτι πολύ βασικό όταν αφήνουμε αγύμναστη μια μυική ομάδα και μετα αρχίσουμε να κάνουμε προπόνηση , παρατηρείτε στην αρχή πρήξιμο και αύξηση τού όγκου και αυτο συμβαίνει γιατι μετα την αδράνεια απο γυμναστική με αντίσταση, οι μύς παθαίνουν ατροφία και μαζεύουν και επόμενο είναι με το που αρχίζουμε να έχουμε μια γρήγορη ανάπτυξη , εγω το έχω νοιώσει απο τα ατυχήματα όταν έμενα εκτός αφού δεν μπορούσα να γυμνάσω τα πόδια και έπαιρναν κατευθείαν

και όταν υπάρχει λίπος αυτο δεν φεύγει αμέσως και σε συνδιασμό με το πρήξιμο των μυων έχουμε τρομερη αύξηση του όγκου .

αυτό όμως δεν συνεχίζετε είς αεί , γιατι αν ίσχυε κάτι τέτοιο στο τέλος δεν θα χωρούσαμε απο τις πόρτες , απλα μας τρομάζει αυτή η εξέλιξη και λέμε σταματάω γιατι πού θα φτάσω .

αν όμως δεν στοχεύουμε στην αύξηση τού βάρους αλλα στην ένταση και επαναλήψεις θα δούμε μεν πάλι ενα πρήξιμο σίγουρα , αλλα απο ένα σημείο και μετα σε βάθος χρόνου θα σταματήσει και μετα θα αρχίσουμε να βλέπουμε μείωση του όγκου .

το συμπέρασμα τα αποτελέσματα αυτών που κάνουμε προπόνηση και διατροφή φαίνονται σε βάθος χρόνου και στα πρώτα στάδια ίσως να μην μας ενθουσιάζουν , αλλα με υπομονή και όταν κάνουμε αυτή την φάση σε περίοδο που τα κρύβουμε , ενοώ εκτός καλοκαιριού που εκεί δεν μας παίρνει , γιατι και σαν γυναίκες και καλά κάνετε γιατι αποτελείτε έμπνευση για μας , συμφωνώ απόλυτα να τα βγάζετε φόρα παρτίδα , οπότε κάτι τέτοιο το κάνουμε σε περίοδο χειμερινή ουτως ώστε μέχρι να έρθει η περίοδος των αποκαλυπτηρίων το αποτέλεσμα να σε δικαιώσει .

κάποια σημεία σε σας τις γυναίκες όπως τα πόδια η η περιοχή των γλουτών επιμένουν να μένουν ίδια , ανάλογα με τον σωματότυπο ,αλλα μόνο του σπανού τα γένια δεν γίνονται .

αν προσπαθούμε μόνο με δίαιτες λιμοκτονίας τότε παρατηρείτε να χάνουμε απο παντού μέχρι λοιώσιμο και απο κεί που θέλουμε τίποτε , ενω με ισοροπημένη διατροφή όπως κάνεις και την σαβουρίτσα μας κανονικά και με το νόμο και γυμνάζοντας διαφορετικα τα σημεία που δεν μας ενδιαφέρει η μέγιστη ανάπτυξη όπως τα πόδια με λίγα κιλα και περισσότερο επαναλήψεις , διατάσεις πολλες και το τρέξιμο κανονικα

vAnY
07-09-10, 00:55
να μην ξεχνάς όμως κάτι πολύ βασικό όταν αφήνουμε αγύμναστη μια μυική ομάδα και μετα αρχίσουμε να κάνουμε προπόνηση , παρατηρείτε στην αρχή πρήξιμο και αύξηση τού όγκου και αυτο συμβαίνει γιατι μετα την αδράνεια απο γυμναστική με αντίσταση, οι μύς παθαίνουν ατροφία και μαζεύουν και επόμενο είναι με το που αρχίζουμε να έχουμε μια γρήγορη ανάπτυξη , εγω το έχω νοιώσει απο τα ατυχήματα όταν έμενα εκτός αφού δεν μπορούσα να γυμνάσω τα πόδια και έπαιρναν κατευθείαν

και όταν υπάρχει λίπος αυτο δεν φεύγει αμέσως και σε συνδιασμό με το πρήξιμο των μυων έχουμε τρομερη αύξηση του όγκου .

αυτό όμως δεν συνεχίζετε είς αεί , γιατι αν ίσχυε κάτι τέτοιο στο τέλος δεν θα χωρούσαμε απο τις πόρτες , απλα μας τρομάζει αυτή η εξέλιξη και λέμε σταματάω γιατι πού θα φτάσω .

αν όμως δεν στοχεύουμε στην αύξηση τού βάρους αλλα στην ένταση και επαναλήψεις θα δούμε μεν πάλι ενα πρήξιμο σίγουρα , αλλα απο ένα σημείο και μετα σε βάθος χρόνου θα σταματήσει και μετα θα αρχίσουμε να βλέπουμε μείωση του όγκου .

το συμπέρασμα τα αποτελέσματα αυτών που κάνουμε προπόνηση και διατροφή φαίνονται σε βάθος χρόνου και στα πρώτα στάδια ίσως να μην μας ενθουσιάζουν , αλλα με υπομονή και όταν κάνουμε αυτή την φάση σε περίοδο που τα κρύβουμε , ενοώ εκτός καλοκαιριού που εκεί δεν μας παίρνει , γιατι και σαν γυναίκες και καλά κάνετε γιατι αποτελείτε έμπνευση για μας , συμφωνώ απόλυτα να τα βγάζετε φόρα παρτίδα , οπότε κάτι τέτοιο το κάνουμε σε περίοδο χειμερινή ουτως ώστε μέχρι να έρθει η περίοδος των αποκαλυπτηρίων το αποτέλεσμα να σε δικαιώσει .

κάποια σημεία σε σας τις γυναίκες όπως τα πόδια η η περιοχή των γλουτών επιμένουν να μένουν ίδια , ανάλογα με τον σωματότυπο ,αλλα μόνο του σπανού τα γένια δεν γίνονται .

αν προσπαθούμε μόνο με δίαιτες λιμοκτονίας τότε παρατηρείτε να χάνουμε απο παντού μέχρι λοιώσιμο και απο κεί που θέλουμε τίποτε , ενω με ισοροπημένη διατροφή όπως κάνεις και την σαβουρίτσα μας κανονικά και με το νόμο και γυμνάζοντας διαφορετικα τα σημεία που δεν μας ενδιαφέρει η μέγιστη ανάπτυξη όπως τα πόδια με λίγα κιλα και περισσότερο επαναλήψεις , διατάσεις πολλες και το τρέξιμο κανονικα

Σ'ευχαριστω Ηλια, ετσι θα συνεχισω λοιπον, εντασσοντας ελαφρια προπονηση ποδιων καθε εβδομαδα.;)

tasos2
07-09-10, 11:10
Ετσι απο περιεργεια... ποσα κιλα σηκωνεις για παραδειγμα στις πιεσεις στον ισιο παγκο και για ποσες επαναληψεις? Εχεις δοκιμασει μεγιστη επαναληψη? Αν δεν κανεις πες καμια αλλη ασκηση

Qlim4X
07-09-10, 11:21
Ετσι απο περιεργεια... ποσα κιλα σηκωνεις για παραδειγμα στις πιεσεις στον ισιο παγκο και για ποσες επαναληψεις? Εχεις δοκιμασει μεγιστη επαναληψη? Αν δεν κανεις πες καμια αλλη ασκηση

σε δικεφαλα παντος με μπαρα ορθια επαιξε

20-15-10 επαναληψεις με 15-20-25 κιλα αντοιστιχα

και τα ιδια κηλα επαναληψεις σε γαλλικες εκτασεις

vAnY
07-09-10, 15:19
Ναι αυτα που λεει ο Αλεξ, αλα μεγιστα κιλα για 1-2 επαναληψεις δεν εχω δοκιμασει...
Α ναι στο λεγ πρες 160 κιλα, 1 επαναληψη !:weights:

Qlim4X
07-09-10, 15:23
Ναι αυτα που λεει ο Αλεξ, αλα μεγιστα κιλα για 1-2 επαναληψεις δεν εχω δοκιμασει...
Α ναι στο λεγ πρες 160 κιλα, 1 επαναληψη !:weights:

νεα ασκηση? :P

:turtle:

vAnY
07-09-10, 15:26
:P:P λεγκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκ

Qlim4X
07-09-10, 15:31
:P:P λεγκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκ

αυτο το σαββατο παλη δεν δουλευω. θα ερθεις gym? :green:

seroyjem
07-09-10, 15:48
παρα πολυ καλη μπραβο σου!!!
:thumbup::thumbup::thumbup:

vAnY
07-09-10, 15:50
ναι αμε why not?:thumbup:

NASSER
07-09-10, 15:54
παρα πολυ καλη μπραβο σου!!!
:thumbup::thumbup::thumbup:


ναι αμε why not?:thumbup:


Τι ψώνιο που εισαι... θεουλη μου σωσε μας :unsure::unsure::unsure:






:green::green::green::turtle::lol:

vAnY
07-09-10, 15:58
:rolf:
:smash::smash::smash:Σα δε ντρεπεσαι βρε στον Qlim4X παει η συγκεκριμενη " ναι αμε why not" απαντηση!!!! Αλλα εσυ το ξερεις αυτο, αλλα ας το τονισω καλυτερα μη παρεξηγηθω...:P αντε πηγαινε να φας τη τουρτα σου!!!:P:P:P
seroyjem ευχαριστω πολυ :)

seroyjem
07-09-10, 16:01
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!τουρτα ακουω....!!!!
:food::food::food::food:

NASSER
07-09-10, 16:06
:rolf:
:smash::smash::smash:Σα δε ντρεπεσαι βρε στον Qlim4X παει η συγκεκριμενη " ναι αμε why not" απαντηση!!!! Αλλα εσυ το ξερεις αυτο, αλλα ας το τονισω καλυτερα μη παρεξηγηθω...:P αντε πηγαινε να φας τη τουρτα σου!!!:P:P:P
seroyjem ευχαριστω πολυ :)


Σαν να μην ντρεπεσαι.... τουρτα??? :evilno:
ΧΑθηκε ο κοσμος να μου στειλεις κανα κιλο στηθος γαλοπούλας :food:

vAnY
07-09-10, 16:10
:P:P:P Βodybuilding η οχι, εγω τηρω τις παραδοσεις.... τι? στηθος γαλοπουλας με κερακια ηθελες??? ε δεν παει !!:P σουστειλα ολοκληρη μπαρα κιολας αλλα εσυ οοοοχι ειναι πολυ λιγα τα κιλα....:P αχχχ , αντρες..... αιωνιως παραπονεμενοι.... και μετα λενε για μας τις γυναικες !:rolf:

lila_1
10-09-10, 13:27
Καπου διαβασα να προτεινει καποιος λιποαναρροφηση...Καμια σχεση.
Αυτο ενδεικνυται για περιπτωσεις τοπικου παχους.
Δεν ξερω αν τα ποδια σου εχουν τον οποιο ογκο λογω νερων,μυων ή λιπους αλλα ΤΟΠΙΚΟ παχος δεν εχουν.Ειναι ομοιομορφα!
Συμφωνω οτι ειναι θεμα νερων-μυων.

Εαν κανεις υποθερμιδικη αυστηρη ΑΛΛΑ ισορροπημενη διατροφη,τι παιζει να γινει?Το εχεις δοκιμασει?

No Cash
10-09-10, 16:36
εγω το ανεφερα για τη λιπο..

δε γινεται εαν θελησει καποιος να κανει σε ολο το ποδι?

επειδη ειμαστε off... πες μου ενα ναι η οχι... ειναι αρκετο

vAnY
10-09-10, 16:42
δεν θαλεγα οχι σε μια λιπο να σας πω την αληθεια.... αλλα δεν εχω την οικονομικη ανεση να το κανω δυστυχως :(

lila_1
10-09-10, 17:19
Απ οσο ξερω δεν γινεται..Τετοιες επεμβασεις ειναι spot reducing..
Τσεκαρε φωτογραφιες να δεις περιπτωσεις.

No Cash
10-09-10, 17:58
δεν θαλεγα οχι σε μια λιπο να σας πω την αληθεια.... αλλα δεν εχω την οικονομικη ανεση να το κανω δυστυχως :(



δεν την εχεις αναγκη ουτως η αλλως

Qlim4X
10-09-10, 18:08
δεν την εχεις αναγκη ουτως η αλλως

:thumbup:

αστε την ρε παιδια ειναι κοματια και θελει να γινει τριματα :P


ιποτιθετε ειναι θολομενοι και οι κοιλιακοι ειναι κοτρονες;)

live
12-09-10, 10:33
δεν θαλεγα οχι σε μια λιπο να σας πω την αληθεια.... αλλα δεν εχω την οικονομικη ανεση να το κανω δυστυχως :(

ντοινγγγγγγγγγγγγγγγγγγκκ............))))))) ευτυχως δεν εχεις:P

vAnY
14-11-10, 01:50
λοιπον περασανε 2 μηνες και κατι απο τις τελευταιες φωτος, πριν ενα μηνα και κατι αλλαξα προγραμμα προπονησης και διατροφης, ας ποσταρω καμια νεα φωτο:)
να μου πειτε εξελιξεις

http://www.bodybuilding.gr/forum//attachment.php?attachmentid=18227&d=1289688462


http://www.bodybuilding.gr/forum//attachment.php?attachmentid=18228&d=1289688486


http://www.bodybuilding.gr/forum//attachment.php?attachmentid=18229&d=1289688518

http://www.bodybuilding.gr/forum//attachment.php?attachmentid=18230&d=1289688559


http://www.bodybuilding.gr/forum//attachment.php?attachmentid=18231&d=1289688600


http://www.bodybuilding.gr/forum//attachment.php?attachmentid=18232&d=1289688622

beefmeup
14-11-10, 01:53
^^^
μπραβο ρε θηριο:thumbup:

πολυ καλη,κομματια!
τουμπανο(με την καλη εννοια),εισαι!!

κουλης
14-11-10, 01:54
μια τετοια γυναικα ψαχνω και εγω αλλα που!!!!:(

lef
14-11-10, 02:03
:shock:
πραγματικα αφωνος,εκπληκτικο σωμα:thumbup::thumbup::thumbup:

p.s σε αδικει το αβαταρ σου
εχεις πολυ 'γλυκα' χαρακτηριστικα ενω φαινεσαι πιο αγρια σαυτην την φωτο:toast:

Qlim4X
14-11-10, 02:04
μπραβο ρε θεια!

παντος σε αδικουν οι φοτο. απο κοντα εισαι πιο οργιο :thumbup:

keep pumping :weights:

f-panos
14-11-10, 02:05
:thumbup::thumbup::thumbup:

Παρα πολυ καλη Vany!

:clap::clap::clap:

f-panos
14-11-10, 02:06
:shock:


p.s σε αδικει το αβαταρ σου
εχεις πολυ 'γλυκα' χαρακτηριστικα ενω φαινεσαι πιο αγρια σαυτην την φωτο:toast:


Συμφωνω, θα σου προτεινα να βαλεις την πρωτη απο τις καινουριες για αβαταρ

Zylo
14-11-10, 02:14
μπραβο ρε vany.....σε παω παρα πολυ 1ον γιατι εχεις πολυ καλο σωμα και 2ον γιατι αφησες το μαλλι να μακρυνει....πειτε με οτι θελετε αλλα οταν βλεπω γυναικα με κοντο μαλλι μου ερχετε αναγουλα!!!!

vAnY
14-11-10, 02:18
^^^
μπραβο ρε θηριο:thumbup:

πολυ καλη,κομματια!
τουμπανο(με την καλη εννοια),εισαι!!
:turtle: thank you Beef !!

vAnY
14-11-10, 02:19
Συμφωνω, θα σου προτεινα να βαλεις την πρωτη απο τις καινουριες για αβαταρ

xa xa οκ θα την αλλαξω...:P

vAnY
14-11-10, 02:21
μπραβο ρε vany.....σε παω παρα πολυ 1ον γιατι εχεις πολυ καλο σωμα και 2ον γιατι αφησες το μαλλι να μακρυνει....πειτε με οτι θελετε αλλα οταν βλεπω γυναικα με κοντο μαλλι μου ερχετε αναγουλα!!!!

Κοιτα μου αρεσε οταν το ειχα κοντο, μεγαλη ευκολια και εκανα και 100 διαφορετικα χτενισματα... και πολλοι μου ειχαν πει οτι μου πηγαινε... αλλα μου ελειψαν τα μακρια, αλλη χαρη εχει το μακρυ μαλλι....δεν θα το κοψω ξανα συντομα παντως, τοσο καιρο περιμενα να μακρυνουν παλι, να τα ξανακοψω? ααππαπα:P !

f-panos
14-11-10, 02:21
xa xa οκ θα την αλλαξω...:P

:clapping:

vAnY
14-11-10, 02:23
μπραβο ρε θεια!

παντος σε αδικουν οι φοτο. απο κοντα εισαι πιο οργιο :thumbup:

keep pumping :weights:

:p:p

lef
14-11-10, 02:23
xa xa οκ θα την αλλαξω...:P

:thumbup:

εγω παλι προτεινω την τελευταια:green:

Zylo
14-11-10, 02:25
Κοιτα μου αρεσε οταν το ειχα κοντο, μεγαλη ευκολια και εκανα και 100 διαφορετικα χτενισματα... και πολλοι μου ειχαν πει οτι μου πηγαινε... αλλα μου ελειψαν τα μακρια, αλλη χαρη εχει το μακρυ μαλλι....δεν θα το κοψω ξανα συντομα παντως, τοσο καιρο περιμενα να μακρυνουν παλι, να τα ξανακοψω? ααππαπα:P !

αλλο το αν σου παει...σε πολλεσ γυναικες εχω παραδεχτει οτι πηγαινει...και σε εσενα σου πηγαινει το κοντο....αλλα οσο ομορφη και να ειναι καποια εγω δεν αλλαζω γνωμη...επισης να σου πω οτι τρελενομαι για το κοκκινο μαλλι^^.....εκει να δεις τι θα σου εγραφα αμα το ειχες βαψει.....θα σου εστελνα και πρωτεινες τσαμπα:P:P

vAnY
14-11-10, 02:39
αλλο το αν σου παει...σε πολλεσ γυναικες εχω παραδεχτει οτι πηγαινει...και σε εσενα σου πηγαινει το κοντο....αλλα οσο ομορφη και να ειναι καποια εγω δεν αλλαζω γνωμη...επισης να σου πω οτι τρελενομαι για το κοκκινο μαλλι^^.....εκει να δεις τι θα σου εγραφα αμα το ειχες βαψει.....θα σου εστελνα και πρωτεινες τσαμπα:P:P

:turtle::turtle: αμα βαλω περουκα ?? χαχαχα... οχι κοκκινα δεν μου αρεσουν πλεον,... το 2003 τα ειχα κοκκινα που ηταν και της μοδας, τωρα δεν μου αρεσουν ουτε θα τα ξανα εβαφα ετσι.

Zylo
14-11-10, 02:43
:turtle::turtle: αμα βαλω περουκα ?? χαχαχα... οχι κοκκινα δεν μου αρεσουν πλεον,... το 2003 τα ειχα κοκκινα που ηταν και της μοδας, τωρα δεν μου αρεσουν ουτε θα τα ξανα εβαφα ετσι.

πωπω εισαι χαζη....θα μπορουσες να ποσταρεις μια παλια φωτο σου με τα κοκκινα μαλλια οτι και καλα τα εβαψες:turtle::turtle::turtle::rolf::rolf::rolf: και να σου στελνω τσαμπα πρωτεινη

ellaki
14-11-10, 02:58
πωπω εισαι χαζη....θα μπορουσες να ποσταρεις μια παλια φωτο σου με τα κοκκινα μαλλια οτι και καλα τα εβαψες:turtle::turtle::turtle::rolf::rolf::rolf: και να σου στελνω τσαμπα πρωτεινη

αμα ποσταρω εγω πιανεται??:P:P
η βανεσσα πλεον μας δημιουργει ψυχολογικα βλεπωντας την!!:turtle::turtle: :clap::clap:

Zylo
14-11-10, 03:04
αμα ποσταρω εγω πιανεται??:P:P
η βανεσσα πλεον μας δημιουργει ψυχολογικα βλεπωντας την!!:turtle::turtle: :clap::clap:

ε τωρα εφυγε το συναισθημα και δεν ειμαι τοσο γεναιοδωρος...αλλα ποσταρε εσυ αμα θελεις..που ξερεις μπορει να μου ξαναρθει το συναισθημα!!!8-)8-)8-)8-)8-)8-):love::love::love::love::love::love:

StefPat
14-11-10, 03:10
Συγχαρητήρια.. διακρίνετε η αγάπη σου! :toast:

Πραγματικά είσαι εξαιρετική...!

Qlim4X
14-11-10, 03:29
θεια μια απο τις 2 διπλες δικεφαλων βαλε ;)

Eddie
14-11-10, 03:32
Αξιζεις πολλα μπραβο!!Εισαι σουπερ!!

Με τα ποδια τι εκανες?Πηραν καθολου σχημα η σε ταλαιπωρουν?

savage
14-11-10, 04:43
καποια ετοιμαζεται για αγωνες σε 2 βδομαδες φαινεται και μας το φυλαει για εκπληξη:P:welcome:

Menios Ser1985
14-11-10, 04:44
Μπράβο Vany,πολύ καλή δουλειά!:thumbup:
Δώσε λίγη βάση παραπάνω στο άνοιγμα της πλάτης(φτερά),στην προπόνηση εννοώ!Θα βελτιώσεις ακόμη περισσότερο τη συμμετρία σου έτσι!
Καλή συνέχεια και δεν θα ήταν άσχημα να σε δούμε στη σκηνή!;)

vAnY
14-11-10, 12:45
καποια ετοιμαζεται για αγωνες σε 2 βδομαδες φαινεται και μας το φυλαει για εκπληξη:P:welcome:

χαχαχαχ οχι μονο ετοιμαζομαι , αλλα και σε δυο εβδομαδες κιολας???:shock:
βρεεεε τι λετε καλε?? εγω ετοιμαζομαι για αυστραλια τελη δεκεμβρη και τελος του μηνα φαγοποτι στους αγωνες με σας !:toast:

vAnY
14-11-10, 12:47
Αξιζεις πολλα μπραβο!!Εισαι σουπερ!!

Με τα ποδια τι εκανες?Πηραν καθολου σχημα η σε ταλαιπωρουν?

πηρανε σχημα ναι αλλα θα ποσταρω φωτο οταν θα νιωθω ανετα με αυτα.. :p:P ειμαι η γνωστη κομπλεξικια των ποδιων του φορουμ αλλωστε. ..xaxxaxa

f-panos
14-11-10, 12:49
χαχαχαχ οχι μονο ετοιμαζομαι , αλλα και σε δυο εβδομαδες κιολας???:shock:
βρεεεε τι λετε καλε?? εγω ετοιμαζομαι για αυστραλια τελη δεκεμβρη και τελος του μηνα φαγοποτι στους αγωνες με σας !:toast:

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

vAnY
14-11-10, 12:54
Μπράβο Vany,πολύ καλή δουλειά!:thumbup:
Δώσε λίγη βάση παραπάνω στο άνοιγμα της πλάτης(φτερά),στην προπόνηση εννοώ!Θα βελτιώσεις ακόμη περισσότερο τη συμμετρία σου έτσι!
Καλή συνέχεια και δεν θα ήταν άσχημα να σε δούμε στη σκηνή!;)
σ ευχαριστω Μενιο !! :) με τιμα ιδιαιτερα οταν με κρινουν καλα κι επαγγελματιες ΒΒ !;)

Galthazar
14-11-10, 12:58
ΑΠΑΙΧΤΗ!!!:shock::shock: εχεις δουλεψει πολυ και φαινεται πραγματικα αυτο...συνεχισε ετσι το χεις ;)

Qlim4X
14-11-10, 13:44
πηρανε σχημα ναι αλλα θα ποσταρω φωτο οταν θα νιωθω ανετα με αυτα.. :p:P ειμαι η γνωστη κομπλεξικια των ποδιων του φορουμ αλλωστε. ..xaxxaxa



δηλαδη ποτε? οταν θα αλαξεις αλλα 2 νουμερα παντελονη?:rolf:


οχι πες μου ποσο αλλο θες να τα μαζεψεις? ειναι σε πολυ καλη κατασταση αλλα μην περιμενεις γραμοση αν δεν σταματισεις να τα γυμναζεις να αδιασουνε απο τα νερα.;)

-beba-
14-11-10, 13:54
Μπράβο Vany.:clap::clap::clap::clap::clap:

Muscleboss
14-11-10, 13:58
Vany συνέχεια βελτιώνεσαι! Η δουλειά που κάνεις στο σώμα σου, χρόνο με το χρόνο σε ανταμοίβει! Μπράβο και από εμένα! Συνέχισε έτσι :clap:

ΜΒ

vAnY
14-11-10, 14:12
δηλαδη ποτε? οταν θα αλαξεις αλλα 2 νουμερα παντελονη?:rolf:


οχι πες μου ποσο αλλο θες να τα μαζεψεις? ειναι σε πολυ καλη κατασταση αλλα μην περιμενεις γραμοση αν δεν σταματισεις να τα γυμναζεις να αδιασουνε απο τα νερα.;)

;) εννοια σου και ξερω πολυ καλα τι κανω , εχω το καλυτερο ατομο να με συμβουλευει...
Οχι δεν θα χασω 2 νουμερα, στο ιδιο ελπιζω να μεινω , απλα με πιο καλο σχηματισμο και κοψιμο.:)

vAnY
14-11-10, 14:13
Vany συνέχεια βελτιώνεσαι! Η δουλειά που κάνεις στο σώμα σου, χρόνο με το χρόνο σε ανταμοίβει! Μπράβο και από εμένα! Συνέχισε έτσι :clap:

ΜΒ
thanks Boss !!!:turtle::turtle: μου αρεσει τι να κανω....

Manos1989
14-11-10, 14:17
Σωματάρα!!!!
Συγχαρητήρια Βανέσσα,Keep it up!:turtle:

vAnY
14-11-10, 14:17
πωπω εισαι χαζη....θα μπορουσες να ποσταρεις μια παλια φωτο σου με τα κοκκινα μαλλια οτι και καλα τα εβαψες:turtle::turtle::turtle::rolf::rolf::rolf: και να σου στελνω τσαμπα πρωτεινη

ναμαι με κοκκινα μαλλια , το 2003 :P:P
18280

thegravijia
14-11-10, 14:23
μπραβο vany !! αψογη!


χαχαχαχ οχι μονο ετοιμαζομαι , αλλα και σε δυο εβδομαδες κιολας???:shock:
βρεεεε τι λετε καλε?? εγω ετοιμαζομαι για αυστραλια τελη δεκεμβρη και τελος του μηνα φαγοποτι στους αγωνες με σας !:toast:
?:unsure:

giannis64
14-11-10, 14:23
βανυ τα είπαν όλα οι προλαλήσαντες!
απλα :bowdown:

aqua_bill
14-11-10, 14:32
πολύ όμορφη ωραίο σχηματισμένο σώμα ...μπράβο

vAnY
14-11-10, 14:47
:turtle: ευχαριστω πολυ!

Zylo
14-11-10, 14:51
ναμαι με κοκκινα μαλλια , το 2003 :P:P


δε μου φαινεται η φωτο:unsure::unsure::unsure:

vAnY
15-11-10, 13:50
τωρα?;)

TRIANTAFYLLOU
15-11-10, 16:42
μπράβο ρε βάνυ αισθητή βελτίωση και σε σύντομο διάστημα , έχεις κάθε λόγο να αισθάνεσαι χαρούμενη , γιατι αυτα που κάνεις αποδίδουν και όσο χτίζεις το σώμα σου όχι μόνο δεν χάνεις αλλα ενυσχύεις την θυληκότητα και ομορφια , δεν λέω να κατέβεις σε αγώνες αφού αυτό είναι προσωπική επιθυμία και στόχος του καθένα , απλα άνετα θα μπορούσες να το κάνεις και αυτό ,είπαμε την χορογραφία θα την βγάλω εγω και το στάιλινκ:P:P:P :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

dionisos
15-11-10, 16:51
Κούκλα και αισθητά βελτιωμένη! Μπράβο Vany keep on bbing!:thumbup:

NASSER
15-11-10, 17:03
Μπραβο vAnY, αισθητή βελτίωση :thumbup:
Ισως οι φωτο δεν βοηθανε και πολυ και τις ποζες δεν τις εχεις παρει σωστα, αλλα το μυικο σου φαίνεται καλύτερα από παλαιότερα. :clap:

eri_87
15-11-10, 20:20
Πολύ καλή Βανέσα!!!! Παράδειγμα προς μίμηση! Φαίνεται ότι ασχολείσαι με ευχαρίστηση!! :thumbup:
Όσο για τα πόδια, σίγουρα υπερβάλλεις... Περιμένουμε φωτο!

No Cash
15-11-10, 20:50
super... εγω θα εδινα λιγο βαση στην πλατη... να ανοιξει λιγο παραπανω... θα δειξεις ΠΟΛΥ περισσοτερο..

eri_87
15-11-10, 21:00
super... εγω θα εδινα λιγο βαση στην πλατη... να ανοιξει λιγο παραπανω... θα δειξεις ΠΟΛΥ περισσοτερο..

Να πω ότι νομίζω οι φωτο την αδικούν στη πλάτη... Από κοντά έχει πολύ καλό άνοιγμα! Αναλογικό με το υπόλοιπο σώμα πιστεύω! :)

vAnY
15-11-10, 22:46
:)ευχαριστω Εri , η αληθεια ειναι οτι απο κοντα εχω αρκετη πλατη, αλλα αν ηταν να κατεβαινα σε αγωνες δεν ξερω, ισως να θελε παραπανω...:unsure:

marvin
15-11-10, 23:57
Μπραβο βρε vAnY.Εχεις γινει πολυ καλη!!!!!Ασε που το καινουργιο αβαταρ τα σπαει;).
Θα προτινα να βαλουν το θεμα σου στα αρχικα θεματα της γυναικειας ενοτητας αυτα με την επισημανση για να το βλεπουν οσες ξεκινουν τωρα!!!!!

vAnY ενα φωτεινο παραδειγμα θελησης!!!!!:turtle::turtle::turtle:

Zylo
16-11-10, 00:00
Μπραβο βρε vAnY.Εχεις γινει πολυ καλη!!!!!Ασε που το καινουργιο αβαταρ τα σπαει;).
Θα προτινα να βαλουν το θεμα σου στα αρχικα θεματα της γυναικειας ενοτητας αυτα με την επισημανση για να το βλεπουν οσες ξεκινουν τωρα!!!!!

vAnY ενα φωτεινο παραδειγμα θελησης!!!!!:turtle::turtle::turtle:

^^^^^^
μαλλον καποια θελει personal trainer και ντρεπετε να το πει:P:P

giannis_s
17-11-10, 11:39
Πολύ καλή και πολύ βελτιωμένη..αν και το ξέρεις όπως φαίνεται και από το χαμόγελό σου στις φωτό ;) καλή συνέχεια..

vAnY
17-11-10, 12:15
:toast: ευχαριστω παιδια,
marvin με τιμα αυτο που λες αλλα δεν νομιζω να αξιζω τοσο ...εχω δρομο ακομα,
αλλα η θεληση ειναι εκει, παντα !!!! αγαπη γι αυτο που κανεις, Υπομονη κι επιμονη θελει, και χαλαρα, τιποτα αλλο.
:)

vAnY
17-11-10, 12:17
^^^^^^
μαλλον καποια θελει personal trainer και ντρεπετε να το πει:P:P

λες??:P marvin σε περιμενω για προπονηση παρεα!!:thumbup:

gym
17-11-10, 12:45
vany....απλα τελεια...!!!!!!μπραβο και παλι μπραβο για την τεραστια αλλαγη απο την αρχη κ που εφτασες ως εδω...!!!!:bowdown::bowdown::bowdown:

μεγαλο παραδειγμα προς μιμηση κ ενα μπραβο ακομα που εχεις γραψει στο θεμα βουλιμια...:clap::clap::clap:

Marine
18-11-10, 00:25
Vany σε παντρευομαι...:bowdown:

TRIANTAFYLLOU
18-11-10, 00:53
Vany σε παντρευομαι...:bowdown:
να και το φόρουμ χρυσό κουφέτο ,αυτό είναι , αν χρειάζεστε και κουμπάρο εδω είμαστε :P:P:P:toast::toast:

Ariel
18-11-10, 00:58
μπραβο,μπραβο και παλι μπραβο!!!:thumbup:

beefmeup
18-11-10, 01:01
να και το φόρουμ χρυσό κουφέτο ,αυτό είναι , αν χρειάζεστε και κουμπάρο εδω είμαστε :P:P:P:toast::toast:

χαχαχα καλη φαση,αλλα μαλον σε χρυση "καψουλα"(αμινοξεων),το βλεπω κ οχι τοσο κουφετο:rolf::rolf::rolf:

βανυ σορυ για το οφ,ε??

vAnY
18-11-10, 01:13
Vany σε παντρευομαι...:bowdown:

χαχαχα εγω σε παντρευομαι ομως???:P

vAnY
18-11-10, 01:19
vany....απλα τελεια...!!!!!!μπραβο και παλι μπραβο για την τεραστια αλλαγη απο την αρχη κ που εφτασες ως εδω...!!!!:bowdown::bowdown::bowdown:

μεγαλο παραδειγμα προς μιμηση κ ενα μπραβο ακομα που εχεις γραψει στο θεμα βουλιμια...:clap::clap::clap:

Danke schön Gym!! ναι το σκεφτηκα πολυ πριν γραψω εκει, λεω "να γραψω η να μην ...να γραψω η να μην?":unsure: ε και τελικα εγραψα γιατι λεω ισως υπαρχουν κι αλλοι που εχουν παρομοιο προβλημα και αναγνωριστουν και ισως παρουν κουραγιο:)

vAnY
18-11-10, 01:20
χαχαχα καλη φαση,αλλα μαλον σε χρυση "καψουλα"(αμινοξεων),το βλεπω κ οχι τοσο κουφετο:rolf::rolf::rolf:

βανυ σορυ για το οφ,ε??
βρεεε ουστ που θελετε να με παντρεψετε ολοι σας? !! εμενα με ρωτησατε αν παντρευομαι??:P:P:P:P:turtle:

gym
18-11-10, 01:25
Danke schön Gym!! ναι το σκεφτηκα πολυ πριν γραψω εκει, λεω "να γραψω η να μην ...να γραψω η να μην?":unsure: ε και τελικα εγραψα γιατι λεω ισως υπαρχουν κι αλλοι που εχουν παρομοιο προβλημα και αναγνωριστουν και ισως παρουν κουραγιο:)


καλα ενταξει τωρα εισαι διεθνης και με τη βουλα...:P:P:P


παντως πολυυυυ καλη κινηση...ξερω πολλες κοπελες που το εχουν και το κρυβουν γιατι φοβασαι το μετα...αλλα ολα καλα με τον καιρο...ολα λυνονται!:toast:

vAnY
18-11-10, 01:29
:unsure::( ε καλα δεν λυθηκε ακομα... τελειως...:(

deluxe
18-11-10, 03:42
χαχαχα εγω σε παντρευομαι ομως???:PΚορυφαιο!! :bowdown::bowdown:

Vany πολυ ωραιο σωμα εχεις φτιαξει. Μπραβο σου. Συνεχισε ετσι!

Krokodeilakias
20-11-10, 00:10
Πρέπει να παραδεχτώ και να δηλώσω ότι έχω εντυπωσιαστεί πολύ :-)

Stella
20-11-10, 10:49
Vany εγω παρακολουθω την εξέλιξή σου αρκετα χρόνια (από τότε που έγραφες και σε άλλο φορουμ) και πραγματικά σε καμαρώνω!
Είσαι το απόλυτο παράδειγμα του πώς μπορεί να μεταμορφωθεί το γυναικείο σώμα με τα βάρη! Εισαι φοβερή!Το σώμα σου είναι αξιοζήλευτο. Βέβαια οκ, είσαι και όμορφη κοπέλα και αυτό σου δίνει ακόμα περισσότερους πόντους!
Είσαι ωραίο μπιλντέρι συνέχισε τις προπονήσεις και άσε τις βλακείες με τη βουλιμία και τα συναφή.
Δεν έχεις ανάγκη από τέτοια εσύ κορίτσι μου....:thumbup:

vAnY
20-11-10, 11:39
Vany εγω παρακολουθω την εξέλιξή σου αρκετα χρόνια (από τότε που έγραφες και σε άλλο φορουμ) και πραγματικά σε καμαρώνω!
Είσαι το απόλυτο παράδειγμα του πώς μπορεί να μεταμορφωθεί το γυναικείο σώμα με τα βάρη! Εισαι φοβερή!Το σώμα σου είναι αξιοζήλευτο. Βέβαια οκ, είσαι και όμορφη κοπέλα και αυτό σου δίνει ακόμα περισσότερους πόντους!
Είσαι ωραίο μπιλντέρι συνέχισε τις προπονήσεις και άσε τις βλακείες με τη βουλιμία και τα συναφή.
Δεν έχεις ανάγκη από τέτοια εσύ κορίτσι μου....:thumbup:
:green::green::green: τοσο καιρο με "παρακολουθεις?" και σε αλλο φορουμ ε? χαχα:P Κολλησα σ αυτο ομως εδω και δυο χρονια ειναι πιο "παρειστικο":thumbup:
Στελλα πραγματικα με σκλαβωνουν τα λογια σου δεν ξερω τι να πω, παρα μονο ενα μεγαλο ευχαριστω, μακαρι να μπορω να δινω κουραγιο η την ορεξη και σε αλλες γυναικες να παλεψουν για το σωμα που θελουνε...
αλλα δεν ειμαι καθολου τελεια, εχω κι εγω τις αδυναμιες μου... :(

Mitsen
20-11-10, 11:46
Εγώ ντρέπομαι να γράψω...
Τι να πω? Τι χέρι είναι αυτό!:shock: Ποιο μεγάλο και από το δικό μου :P

Πραγματικά τρομερό σώμα:bowdown:

gym
20-11-10, 11:49
:unsure::( ε καλα δεν λυθηκε ακομα... τελειως...:(

vany μου ολα λυνονται.΄..στο συγκεκριμενο σιγουρα εχεις θεληση απλα πρεπει να εχεις διπλα σου ατομα ...να σε στηριζουν?το εχεις πει σε δικα σου ατομα?
σορρυ αν γινομαι αδιακριτη αλλα ειχα αντιμετωπισει την ιδια περιπτωση με μια φιλη κ τηνν βοηθησα και τωρα ολα καλα...:toast:

vAnY
20-11-10, 12:00
οχι δεν το εχω πει , το εχω "αναφερει" απλως αλλα χωρις να το τονισω και λοιπα και δεν δωσανε σημασια καλυτερα να σου πω να μη μου πριζουν αυτα που δεν εχω:P :P με το συμπαθειο... Ολα καλα δεν ειμαι σε σταδιο οπως αλλοι που το κανουν καθημερινα.... οχι ;)

gym
20-11-10, 12:02
οχι δεν το εχω πει , το εχω "αναφερει" απλως αλλα χωρις να το τονισω και λοιπα και δεν δωσανε σημασια καλυτερα να σου πω να μη μου πριζουν αυτα που δεν εχω:P :P με το συμπαθειο... Ολα καλα δεν ειμαι σε σταδιο οπως αλλοι που το κανουν καθημερινα.... οχι ;)

ε τοτε ενταξει ολα καλα...το σημαντικο για μενα ειναι να το ξερει πχ ο πιο σημαντικος ανθρωπος για σενα οποιος κ αν ειναι αυτος...


παντως αν θελησεις κατι εδω ειμαστε...γιου νοου...!!!!:toast::toast:

vAnY
20-11-10, 12:14
:thumbup:

tasos2
20-11-10, 12:26
Γιατι δεν κατεβαινεις σε αγωνες εδω στην Ελλαδα? Δεν διαφερεις πολυ απο τις γυναικες εκει.

thegravijia
20-11-10, 13:24
vany τωρα ειδα τις πρωτες φωτο και εμεινα:shock:
:bowdown:
οντως ανετα το πας για αγωνες!!

εισαι και hot baby;);)

hunteranimator
20-11-10, 15:42
εντυπωσιαστηκα με τις φωτος σου vAnY αλλιως σε φανταζομουνα.Επισης εντυπωσιαστηκα:shock: απο την αλλαγη του<<πριν>> και του <<μετα>> πως αλλαξες.Σε ποιο γυμναστηριο ειπαμε οτι πηγαινεις?:green:

Irriversible
24-11-10, 19:34
Αν και ειμαι κατα του γυναικειου BB για λογους δικης μου αισθητικης και μονο, οι φωτογραφιες ειναι παρα πολυ καλες και δειχνουν τον χαρακτηρα σου!

GeorgeToumpa
24-11-10, 21:58
Πολύ καλή! Τέλεια! :clap::clap::clap::clap:
Πόδια και οπίσθια δεν είδαμε όμως... :oops::oops:
:rolf::rolf::rolf:

GyM=life
24-11-10, 22:01
σεμναααααααα!!!:green:

Αντωνης
24-11-10, 22:30
:clap::clap::clap::clap:
Αμαζονα!Καλα εκανες και κρατησες και αυτην την photo για avatar kατ' εμε,βγαζει εναν δυναμισμο

vAnY
25-11-10, 09:28
Πολύ καλή! Τέλεια! :clap::clap::clap::clap:
Πόδια και οπίσθια δεν είδαμε όμως... :oops::oops:
:rolf::rolf::rolf:

Ερχεται συντομα.... :P:P:P:P

mariane
25-11-10, 11:59
Bravo bravo bravo:clap::clap: Δε θα σχολιάσω τη transformation σε σχέση με τις πρώτες φωτο!
Πόσους κοιλιακούς κάνεις κοπέλα μου?? Για πες μας και μας να μάθουμε!

vAnY
06-12-10, 16:14
Χθες συμμετειχα για πρωτη φορα στο Nike Run που εγινε στο Αλσος Συγγρου στο Μαρουσι, ειχε πανω απο 1000 συμμετοχες συνολικα, για εναν αγωνα δρομου 10 χλμ.

Ηταν τελεια η εμπειρια!! Κατερριψα και το προσωπικο μου ρεκορ κανοντας 54 λεπτα, φτανοντας 41η στις 152 γυναικες και 420 στη συνολικη καταταξη!:turtle:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=19105&stc=1&d=1291641023

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=19105&stc=1

Eddie
06-12-10, 16:17
Πολυ φιτ βρε παιδι μου:bowdown:

Μπραβο,και εις κατωτερα(για το χρονο ε):clap::clap::clap:

eri_87
06-12-10, 16:23
Πολύ καλά έκανες! Μια χαρά τα πήγες! :thumbup:

savage
06-12-10, 16:29
:clap::clap::clap:

vAnY
06-12-10, 16:38
:turtle: ευχαριστω παιδια!!! οντως καθε χρονο ευχομαι και κατωτερα σε χρονο!! :P

TRIANTAFYLLOU
06-12-10, 17:53
μπράβο βάνυ για την συμμετοχή σου αλλα και για τον πολύ καλό χρόνο , είναι σίγουρα μια σπουδαία εμπειρία και εκπροσώπησες επάξια το φόρουμ :clap::clap::clap:

Μαρία
06-12-10, 18:06
Λοιπον ο επομενος στοχος θα ειναι ημιμαραθωνιος(21χλμ)!!!
Θα ξεκινησεις διαδρομες φλαταδουρες(ευθειες)αλλα και ανηφοροκατηφορες(οχι αμεσα ανηφορα να ανεβεις βουνο αλλα πχ ενα χλμ γλυκια ανηφοριτσα) και θα προσπαθεις να εχεις ιδιο ρυθμο ειτε ανεβαινεις ειτε κατεβαινεις(το χειροτερο πιασιμο που επαθα ποτε το επαθα σε κατηφορα 5χλμ που ελεγα τι ωραια και πηγαινα πουμα λογω κατηφορας και μετα καταλαβα οτι εκανα πλειομετρικο τρεξιμο και ειδα το χαρο.Θελει ιδιο ρυθμο.Θα κανεις ενα long run την εβδομαδα(πχ 15-20χλμ χαλαρο)και τις υπολοιπες μερες 5άρια χλμ με πιο γρηγορο ρυθμο και 1000άρια πιο γρηγορα σαν διαλλειματικη για να μαθει το σωμα την διατηρηση ρυθμου στο μεγαλο κομματι.Και αργοτερα θα πας και μαραθωνιο θα στα πω καλυτερα τοτε:P:P:P:P

Polyneikos
06-12-10, 18:21
Πολυπλευρικη η Βανυ,μπράβο :clap:

vAnY
06-12-10, 18:57
Μαρια σ ευχαριστω για τις συμβουλες.... η αληθεια ειναι οτι θα ηθελα να δοκιμασω εναν ημιμαραθωνιο...
προπονηση με σπριντακια δεν εχω κανει ποτε, να το δοκιμασω καποια στιγμη, εαν το εγκρινει κι ο προπονητης μου :P:green::green:

Μπορει να συνυπαρξει το ΒΒ με το τρεξιμο!!!:weights:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=19106&stc=1&d=1291651211

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=19106&stc=1

Muscleboss
08-12-10, 21:22
nice pics vAnY! Και γώ είμαι υπερ αυτής της ολοκληρωμένης άθλησης που κάνεις:thumbup:

ΜΒ

vAnY
08-12-10, 22:22
:toast: Thank you Boss !!! ... αμε ειναι καλο ναχουμε ποικιλια στα αθληματα :)

savage
08-12-10, 22:25
nice pics vAnY! Και γώ είμαι υπερ αυτής της ολοκληρωμένης άθλησης που κάνεις:thumbup:

ΜΒ

+1:thumbup:

μπραβο βανεσα

Qlim4X
08-12-10, 23:46
Μαρια σ ευχαριστω για τις συμβουλες.... η αληθεια ειναι οτι θα ηθελα να δοκιμασω εναν ημιμαραθωνιο...
προπονηση με σπριντακια δεν εχω κανει ποτε, να το δοκιμασω καποια στιγμη, εαν το εγκρινει κι ο προπονητης μου :P:green::green:

Μπορει να συνυπαρξει το ΒΒ με το τρεξιμο!!!:weights:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=19106&stc=1&d=1291651211

θεια πια ειναι η ομορφη κοπελια διπλα σου :green:

joanna johanita
09-12-10, 18:27
είσαι θέα και έμπνευση για όλες μας!!!!:rolf: :bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

vAnY
10-12-10, 13:37
:toast: ευχαριστω !

Καλικατζαρακι που καταλαβες οτι ηταν κοπελα διπλα μου ??:P

vAnY
13-12-10, 14:52
Μια φωτο που ξεθαψα, το καλοκαιρι 2002, προ-γυμναστηριου εποχης....:green:

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=19396&stc=1

Eddie
13-12-10, 15:10
:shock::shock::shock::shock:

Ρε συ!!!!!!!!Ακομα και στο προσωπο δε μοιαζεις!

Απ τη μια χαιρεσαι που τη βλεπεις και λες περασμενα ξεχασμενα,τωρα ειμαι φετες κι απ την αλλη λες γιατι δεν επερνα πιο μπροστα την αποφαση..

Μπραβο:clap::clap::clap::clap:

vAnY
13-12-10, 15:22
:shock::shock::shock::shock:

Ρε συ!!!!!!!!Ακομα και στο προσωπο δε μοιαζεις!

Απ τη μια χαιρεσαι που τη βλεπεις και λες περασμενα ξεχασμενα,τωρα ειμαι φετες κι απ την αλλη λες γιατι δεν επερνα πιο μπροστα την αποφαση..

Μπραβο:clap::clap::clap::clap:
Ακριβως οπως τα λες ειναι !!

απο τη μια αηδιαζω που τη ξαναβλεπω....
διοτι και το χαμογελο στη φωτο ειναι πικρας, ημουν πολυ κομπλεξικη με το σωμα μου, αν και υπαρχουν πολλες γυναικες που εναι ετσι οπως ημουν και χειροτερα και δεν εχουν κανενα κομπλεξ, και μινι βαζουν ,και τρωνε χωρις τυψεις!Τις θαυμαζω ομως διοτι δεν τις νοιαζει τι θα πει ο κοσμος.
Που εγω παλι οχι, διοτι και στα σχολικα χρονια ως το Λυκειο που ημουν στρουμπουλουλα και πιο νταρντανα, ειχα και αγοριστικο λοοκ, με κοροιδευανε ... :(
κι εγω κλεινομουν ακομα περισσοτερο στον εαυτο μου και καταφυγιο εβρισκα στο φαγητο μονο...:(

Απο την αλλη χαιρομαι που τη ξαναβλεπω διοτι λεω μεσα μου "μπραβο κοιτα ποσο δρομο εκανες, απο που ηρθες και που εφτασες" και ανεβαινω ψυχολογικα....
:green: Ειδικα επισης οταν βλεπω πχ στο facebook παλιους συμμαθητες που παλιοτερα ηταν λεπτοι ομορφοι και τωρα γινανε σαν γομαρια...:P

Βρε καλα το λενε το ρητο, γελα καλυτερα οποιος γελαει τελευταιος !!!:rolf:

Krokodeilakias
13-12-10, 15:23
καλά απίστευτο......:turtle::green:

συμφωνώ με έντυ....:banghead:

dominik
13-12-10, 17:12
Ακριβως οπως τα λες ειναι !!

απο τη μια αηδιαζω που τη ξαναβλεπω....
διοτι και το χαμογελο στη φωτο ειναι πικρας, ημουν πολυ κομπλεξικη με το σωμα μου, αν και υπαρχουν πολλες γυναικες που εναι ετσι οπως ημουν και χειροτερα και δεν εχουν κανενα κομπλεξ, και μινι βαζουν ,και τρωνε χωρις τυψεις!Τις θαυμαζω ομως διοτι δεν τις νοιαζει τι θα πει ο κοσμος.
Που εγω παλι οχι, διοτι και στα σχολικα χρονια ως το Λυκειο που ημουν στρουμπουλουλα και πιο νταρντανα, ειχα και αγοριστικο λοοκ, με κοροιδευανε ... :(
κι εγω κλεινομουν ακομα περισσοτερο στον εαυτο μου και καταφυγιο εβρισκα στο φαγητο μονο...:(

Απο την αλλη χαιρομαι που τη ξαναβλεπω διοτι λεω μεσα μου "μπραβο κοιτα ποσο δρομο εκανες, απο που ηρθες και που εφτασες" και ανεβαινω ψυχολογικα....
:green: Ειδικα επισης οταν βλεπω πχ στο facebook παλιους συμμαθητες που παλιοτερα ηταν λεπτοι ομορφοι και τωρα γινανε σαν γομαρια...:P

Βρε καλα το λενε το ρητο, γελα καλυτερα οποιος γελαει τελευταιος !!!:rolf:

η μεταμορφωση της πεταλουδας..!!!!!!:clap::clapping::clapping:

vAnY
13-12-10, 19:20
:turtle::turtle::turtle: ευχαριστω!!!

Qlim4X
13-12-10, 23:07
:

Καλικατζαρακι που καταλαβες οτι ηταν κοπελα διπλα μου ??:P

απο τα μεγαλα ζιζακια :rolf:

beefmeup
13-12-10, 23:17
βανυ,απιστευτη αλλαγη..μπραβο,κ να σου πω οτι σε "νιωθω" ακομα περισοτερο μιας κ εγω πριν ξεκινησω γυμναστηρια κλπ,ειμουν παντα αδυνατος(το αλλο ακρο,χνιεχ!),περιπου 64 κιλα..
οποτε καταλαβαινεις οτι κ σε μενα ειχε ενα αντικτυπο η αλλαγη αυτη,ειδικα μετα απο τοσα χρονια που βλεπεις παλιες φοτο κ ειναι σαν να βλεπεις αλλον ανθρωπο..η στον καθρεπτη.

κ παλι μπραβο,για την αλλαγη:thumbup::thumbup::thumbup:

vAnY
13-12-10, 23:41
χαχα χαιρομαι που με καταλαβαινεις συναδελφε...:P

TRIANTAFYLLOU
14-12-10, 00:07
ωραία πράγματα παιδια και παράδειγμα πως αν έχεις θέληση όλα γίνονται και εγω έχω πολλα παρόμοια παραδείγματα και πραγματικα χαίρομαι τέτοια άτομα .

απλα η εμφάνηση είναι ενα μέσο καλύτερης προσέγγισης στο κοινωνικό σύνολο και δίνει αυτοπεποίθηση και σιγουρια , αλλα αν δεν υπάρχουν κι άλλα στοιχεία ο όμορφος φαινομενικα άνθρωπος μπορεί να χάνει απο την λάμψη του , η βάνυ όμως όποιος την γνώρησε και σαν χαρακτήρα δεν αλλάζει η εικόνα της, ακόμη τωρα και να βάλει και 10 κιλα πάνω και την ενισχύει ακόμη περισσότερο και αυτο είναι σημαντικό .
αλλα ενοείτε δεν γυρνάμε στα παλια , τώρα ακόμη και αγωνιστικούς στόχους να βάλει εγω είπα θα βοηθήσω στην χορογραφία και στο στάιλινκ :P:P:turtle::turtle:

NASSER
14-12-10, 00:49
Μια φωτο που ξεθαψα, το καλοκαιρι 2002, προ-γυμναστηριου εποχης....:green:


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=19396&stc=1&d=1292241120


Καλό κοριτσι... ετρωγες ολο το φαγητο σου! :rolf:
Μπραβο για την πρόοδο που έκανες μέχρι τώρα! Αν και πλεον η προπονηση και η διατροφη εχουν γινει τροπος ζωης σου και αυτο φαίνεται :thumbup:

manosvdm
15-12-10, 10:37
vany τωρα ειδα τις φωτο σου!!!!!!
μπραβο:clapping:

και πιστευω οτι οι φωτο σε αδικουν

vAnY
15-12-10, 12:40
Νασαι καλα Μανο!! κιεσυ θα νιωθεις το ιδιο φανταζομαι βλεποντας παλιες φωτος δικιες σου , αρα με καταλαβαινεις απολυτα!:):thumbup:

Zylo
15-12-10, 21:04
Γουσταρω αβαταρ vAnY:green::green::green:

eri_87
15-12-10, 21:12
Γουσταρω αβαταρ vAnY:green::green::green:

:clap::clap::clap:
:awesome:
Πολύ καλή σκέψη! Και το κατάλληλο σώμα για να βγει η ΤΕΛΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΦΩΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

beefmeup
15-12-10, 21:13
ααααυτος ειναι αγιος βασιλης...:thumbup::thumbup::thumbup:
οχι σαν τον αλλο τον χοντρο με τα μουσια..τι να τον κανεις αυτον:P

Zylo
15-12-10, 21:14
εγω λεω να βαλουμε την φωτο εδω .... (http://www.bodybuilding.gr/)
αυτα που εχουν τωρα ειναι περιτα:toast::toast::P:P

vAnY
15-12-10, 21:14
ε ειπα να βγαλω μια φωτο στο "πνευμα των Χριστουγεννων! " χαχα:turtle::turtle:


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=19421&stc=1

vAnY
15-12-10, 21:17
ααααυτος ειναι αγιος βασιλης...:thumbup::thumbup::thumbup:
οχι σαν τον αλλο τον χοντρο με τα μουσια..τι να τον κανεις αυτον:P

:rolf::rolf: !!
μακαρι ναταν ετσι το προτυπο του αη βασιλη :thumbup:
http://crossfitktown.com/wp-content/uploads/2009/12/sexy_muscular_santa_claus_christmas_card-p137991055746101396qt1t_400.jpg

beefmeup
15-12-10, 21:20
:rolf::rolf: !!
μακαρι ναταν ετσι το προτυπο του αη βασιλη :thumbup:


μπα,εγω προτιμω την θυλυκη βερζιον που μαλιστα αντιπροσωπευεις επαξια:green:

αλλα,ειπαμε περι ορεξεως:turtle:

Zylo
15-12-10, 21:21
:rolf::rolf: !!
μακαρι ναταν ετσι το προτυπο του αη βασιλη :thumbup:
http://crossfitktown.com/wp-content/uploads/2009/12/sexy_muscular_santa_claus_christmas_card-p137991055746101396qt1t_400.jpg

στο σακο τι εχει???αλτηρες και μονοζυγα???:turtle::turtle:

Krokodeilakias
16-12-10, 17:52
αχαχχαααχαχαχ γαμώωωω!!! είναι τρελλήηη είναι τρελλή η nAvYYyyyyyy!!!:bowdown::bowdown::bowdown:

spartankid
15-08-11, 17:08
Ξέρουμε αν η κοπέλα είναι καλά ή απλά απέχει από το forum ; Παρακολουθώ το forum κανένα χρόνο τώρα και ήταν από τα άτομα που χαιρόσουν να βλέπεις και την εξέλιξη και τον τρόπο που έγραφε, και επειδή βλέπω ότι σταμάτησε κάπως ξαφνικά να γράφει ρωτάω..

vAnY
08-02-12, 05:42
Hello!! Καλως σας ξαναβρηκα!:welcome:

λοιπον μετα απο μεγαλη αποχη απο το φορουμ, και δυστυχως αποχη απο τα βαρη και γενικα τη γυμναστικη περιπου 6 (!!!):unsure: μηνες, επανερχομαι και σο φορουμ και στο γυμναστηριο!!
Λογο της καινουριας μου "δουλειας" η ζωης, να το πω, συνεβησαν αρκετα ψυχολογικα που με δυσκολεψαν να συνεχισω τον αυστηρα αθλητικο τροπο ζωης, συμπληρωματα, διατροφη... Ημουν πολυ πιο λασκα και η κυρια ασχοληση οταν γυμναζομουν ηταν το τρεξιμο. Ακομα μου αρεσει πολυ, αλλα θελω να ξαναρηχω τα βαρη, οταν τα αγαπησες μια φορα, τα αγαπας παντα !! Μικροβιο!:P

Εδω και 3 μερες που εχω επιστρεψει σε προπονηση νιωθω αλλος ανθρωπος, σαν συγκινηση, ποσο μου αρεσε η αισθηση να σηκωνω αλτηρες παλι !
βεβαια το παρακανα και ποναω παντου :P αλλα ειναι γλυκος ο πονος!!

Παντως αυτο που λενε μνημη μυων πιστευω πως ισχυει, κι ευχομαι να ξαναφτασω στα καλα μου επιπεδα συντομα!:)

Eddie
08-02-12, 05:49
Καλως την!!Χρονια και ζαμανια..ολα καλα?? :welcome:

Αντε καλη επανοδο,βαλε και καμια φωτο να μην αφηνεις το thread oρφανο :green:

vAnY
08-02-12, 06:03
:) ελα βρε Eddie !

Ολα καλα τωρα, ελπιζω δηλαδη... θα δειξει... :P
Φωτο???:green: εε καλα για αθλητικη φωτο σε κανα... μηνα? χιχιιιι
Αλλα να μη σε αφησω παραπονεμενο οριστε καποιες σχετικα προσφατες ....(τελη Νοεμβρη+Ιανουαριος2012)

3993539936

PEGY
08-02-12, 06:20
Λαχείο πρέπει να αγοράσω!
Χθες την τελευταία φορά που μπήκα στο φόρουμ κοίταξα τη δική σου ενότητα κ λέω τι να κάνει αυτή η κοπέλα!
Αν και ποτέ δεν είχαμε γνωριστεί ή συνυπάρξει σε κάποια συζήτηση, όπως είπε κ ο "συνάδελφος" παραπάνω είσαι απ τις κοπέλες που χαιρόσουν να βλέπεις.
Σου εύχομαι λοιπόν καλή επάνοδο κ αυτό το διάλειμμα να ήταν απλώς ακόμα ένας τρόπος να διαπιστώσεις πόσο αγαπάς το bbing!;)

vAnY
08-02-12, 06:41
Peggy να'σαι καλα σ ευχαριστω πολυ για τα θερμα σου λογια :):)

Ασχολεισαι με στιβο?

Stella
08-02-12, 07:16
Bανεσσα..θα σε σκοτώσω...και μας τρόμαξες...ότι παχυνες και τέτοια!
Κορίτσι μου κορμάρα είσαι ακόμα!Μπράβο!
Αντε περιμένουμε και τις αθλητικές σου φωτό που σίγουρα θα είναι τέλειες!!!:thumbup::thumbup::thumbup:

Triumph
08-02-12, 07:27
Πάρα πολύ καλή. Δεν υπάρχει κανένας λόγος να ντρέπεσαι η να νιώθεις κόμπλεχ. Καλή αρχή κ καλή δύναμη.

PEGY
08-02-12, 07:38
Peggy να'σαι καλα σ ευχαριστω πολυ για τα θερμα σου λογια :):)

Ασχολεισαι με στιβο?

:toast:

Όχι! Αλλα ασχολούμε με την Πρεζεράκου.:green:
Μετράει; :unsure:

katerina.
08-02-12, 07:45
:D παιδια ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σας λογια!!! :turtle:

leangains εχω προβλημα στα ποδια γιατι ναι μεν εχω πολυ ογκο και μυς, αλλα δεν εχω γραμμωση πολυ, μονο στο πλαι της γαμπας..ενω το υπολοιπο σωμα ειναι γραμμωμενο
....ξερω ειναι δυσκολο σημειο στη γυναικα να φανει...και εκει εχω και κυτταριτιδα, κατακρατηση υγρων...επειδη παραδεχομαι δεν πινω πολυ νερο, παρ'ολο που γενικα προσεχω την διατροφη μου..
δεν τρωω τηγανητα, τρωω περιορισμενη ποσοτητα υδατανθρακες..εε η μονη μου αμαρτια ειναι τα γλυκα:P... αλλα ενταξει προσπαθω να μην το παρακανω.:green:

--->μια χαρα ειναι τα σμαιλ που εχουμε... δεν χρειαζονται αλλα !!! χαχχαχα ακου εκει με λυκους που σφυρανε λεει..:rolf:

επειδη φωτο πλατης δεν εβγαλα σημερα βαζω καποιες που εβγαλα πριν 2 μηνες :weights:

μπραβο ΒΑΝΥ ΚΑΙ παλι ΜΠΡΑΒΟ για οτι εχεις κατφερει μεχρι τωρα...εισαι αξια προς μίμηση!!!!:clap::clap::clap::clap::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

vAnY
08-02-12, 08:29
:green: χαχα τετοια να ακουω να παιρνω τα πανω μου !!

Οχι δεν παχυνα ...πολυ λιγο, αλλα εχασα αρκετο μυικο ιστο ...:P

vAnY
08-02-12, 08:32
:toast:

Όχι! Αλλα ασχολούμε με την Πρεζεράκου.:green:
Μετράει; :unsure:

:) Γιατι οχι?

8avos
08-02-12, 14:27
καλή επάνοδο!παρακολουθούσα την εξέλιξη σου εδώ και πολλά χρόνια(κ μέσω ενος άλλου φόρουμ)φαντάσου πόσα δλδ!κ ήταν απο τις πιο εξαιρετικές δουλειές!απόρρησα για την απουσία σου αλλά.....καλή επάνοδο ξανά σου εύχομαι.

gym
08-02-12, 14:31
Hello!! Καλως σας ξαναβρηκα!:welcome:

λοιπον μετα απο μεγαλη αποχη απο το φορουμ, και δυστυχως αποχη απο τα βαρη και γενικα τη γυμναστικη περιπου 6 (!!!):unsure: μηνες, επανερχομαι και σο φορουμ και στο γυμναστηριο!!
Λογο της καινουριας μου "δουλειας" η ζωης, να το πω, συνεβησαν αρκετα ψυχολογικα που με δυσκολεψαν να συνεχισω τον αυστηρα αθλητικο τροπο ζωης, συμπληρωματα, διατροφη... Ημουν πολυ πιο λασκα και η κυρια ασχοληση οταν γυμναζομουν ηταν το τρεξιμο. Ακομα μου αρεσει πολυ, αλλα θελω να ξαναρηχω τα βαρη, οταν τα αγαπησες μια φορα, τα αγαπας παντα !! Μικροβιο!:P

Εδω και 3 μερες που εχω επιστρεψει σε προπονηση νιωθω αλλος ανθρωπος, σαν συγκινηση, ποσο μου αρεσε η αισθηση να σηκωνω αλτηρες παλι !
βεβαια το παρακανα και ποναω παντου :P αλλα ειναι γλυκος ο πονος!!

Παντως αυτο που λενε μνημη μυων πιστευω πως ισχυει, κι ευχομαι να ξαναφτασω στα καλα μου επιπεδα συντομα!:)

καλως σε βρηκαμε ξανα λοιπον!

το σωμα σιγουρα θυμαται κ ειδικα οταν ενα ατομο αγαπα κ γουσταρει αυτο που κανει,σιγουρα θα επανελθει αμεσα!
καλη συνεχεια ευχομαι κ εδω ειμαστε να τα λεμε!:toast:

eri_87
08-02-12, 15:29
Καλώστην! Μια χαρά είσαι βρε, κουκλίτσα!!! Γρήγορα θα θυμηθει το σώμα σου κ θα ανταποκριθεί στα βάρη, μην αγχώνεσαι γιαυτό! Όλοι έχουν ups and downs... :thumbup:

vAnY
09-02-12, 04:25
καλως σε βρηκαμε ξανα λοιπον!

το σωμα σιγουρα θυμαται κ ειδικα οταν ενα ατομο αγαπα κ γουσταρει αυτο που κανει,σιγουρα θα επανελθει αμεσα!
καλη συνεχεια ευχομαι κ εδω ειμαστε να τα λεμε!:toast:

Γεια σου Gym με τα σουπερ αβαταρ σου!!!!! :thumbup::thumbup:

TRIANTAFYLLOU
09-02-12, 05:08
γειά σου ρε Βάνυ η απουσία σου ήταν αισθητή και μην μασάς χρειάζετε και λίγο να ξεφεύγουμε , αλλα να έχουμε κρατημένα τα χαλινάρια και να ξαναεπανερχόμαστε , σε λίγο καιρό πάλι θα είσαι στα ίδια και καλύτερα επίπεδα , ξεκίνησες στην καλύτερη περίοδο και όταν βάζουμε μια τάξη στην ζωή μας μπαίνουμε ξανα σε πρόγραμμα , εσύ εδω που τα λέμε έκανες θεαματικές αλλαγές εδω λέμε ξενητεύτηκες και μάλιστα σε κρουαζιερόπλοιο και σε εξωτικά νησιά κι αυτο ήταν μια εμπειρία και λογικό να ξεφύγεις απο τα καθιερωμένα όπως όταν ήσουν εδώ , αλλαγή τρόπου ζωής και συνηθειών .

αλλα εδω που τα λέμε βλέποντας τις φωτο ταξιδεύει το μυαλό , δεν ενοώ αυτή με τον κύριο με την μπύρα :P:Pαλλα η άλλη στην εξωτική παραλία σαν χαβανέζα καλονή :turtle::turtle::turtle:

vAnY
09-02-12, 07:32
γειά σου ρε Βάνυ η απουσία σου ήταν αισθητή και μην μασάς χρειάζετε και λίγο να ξεφεύγουμε , αλλα να έχουμε κρατημένα τα χαλινάρια και να ξαναεπανερχόμαστε , σε λίγο καιρό πάλι θα είσαι στα ίδια και καλύτερα επίπεδα , ξεκίνησες στην καλύτερη περίοδο και όταν βάζουμε μια τάξη στην ζωή μας μπαίνουμε ξανα σε πρόγραμμα , εσύ εδω που τα λέμε έκανες θεαματικές αλλαγές εδω λέμε ξενητεύτηκες και μάλιστα σε κρουαζιερόπλοιο και σε εξωτικά νησιά κι αυτο ήταν μια εμπειρία και λογικό να ξεφύγεις απο τα καθιερωμένα όπως όταν ήσουν εδώ , αλλαγή τρόπου ζωής και συνηθειών .

αλλα εδω που τα λέμε βλέποντας τις φωτο ταξιδεύει το μυαλό , δεν ενοώ αυτή με τον κύριο με την μπύρα :P:Pαλλα η άλλη στην εξωτική παραλία σαν χαβανέζα καλονή :turtle::turtle::turtle:

:green:πατερ αφου εχω την ευλογια σου μπορω να συνεχισω την επανοδο μου ακαθεκτη :P:P Με τετοια ομορφα λογια που λες ειναι δυνατον να μη χαμογελαω ??
Αντε να ερθω Αθηνα 25 του μηνος να τα πουμε κι απο πιο κοντα, και live! :P

TRIANTAFYLLOU
09-02-12, 18:09
:green:πατερ αφου εχω την ευλογια σου μπορω να συνεχισω την επανοδο μου ακαθεκτη :P:P Με τετοια ομορφα λογια που λες ειναι δυνατον να μη χαμογελαω ??
Αντε να ερθω Αθηνα 25 του μηνος να τα πουμε κι απο πιο κοντα, και live! :P

την ευλογία μου πάντα θα την έχεις τέκνο μου :Pκαι ενοείτε με την πρώτη ευκαιρία τα λέμε κι απο κοντα , ήσουν ξενητεμένη και χαθήκαμε , αλλα επιστρέφεις στα πάτρια εδάφη.
τα όμορφα λόγια βγαίνουν αυθόρμητα όταν απευθύνομαι σε σένα , όχι μόνο για την εξωτερική εμφάνηση που είναι δεδομένη , αλλα επειδή σε ξέρω και σαν άνθρωπο καλύτερα :toast::toast:

Γιάννηςς
09-02-12, 23:33
Έχω μίνει άναυδος...πολλά πολλά συγχαριτήρια!! :shock::shock::clap::clap::bowdown::bowdown:

tolis93
10-02-12, 00:44
wow.....

vAnY
14-02-12, 06:05
Λοιπον μια εβδομαδα και 2 μερες επιστροφη gym τραβηξα καποιες απο το μπανιο αλλα δεν ειναι και πολυ αθλητικες με συγχωρειτε... απλα για να υπαρχει μια γενικη εικονα....ας πουμε πως ειναι το πριν: σε καμποσες μερες θα τραβηξω πιο αθλητικες ποζες...:P
40397
40396
40399

TRIANTAFYLLOU
14-02-12, 06:11
έτσι όπως τα λεγες έφερες την καταστροφή ρε βάνυ ,χάλασες και χάλασες , αν είσαι έτσι χαλασμένη , τότε πώς θα σαι στα καλά σου , μας αρέσουν και οι μη αθλητικές χάρτ κόρ , μια χαρα είσαι εδω :thumbup::thumbup::clap::clap:

gym
14-02-12, 06:12
βανυ μου εγω και παλι δυνατη σε βλεπω παρολο που λες οτι ειχες κενο απο προπονησεις!και το ποδι μου φαινεται πιο στρωμενο!απο οσα μπορω να δω!
ειμαι σιγουρη οτι οι επομες με ποζες εννεοιται βεβαιως βεβαιως θα ειναι μπομπα!αναμενουμε!:weights::weights::weights:

vAnY
14-02-12, 06:19
Σας ευχαριστω, ναι οκ απλα σε ωμους εχω χασει μαζα, και γενικα δυναμη! Να φανταστεις πικρα πριν 3 μερες προσπαθησα να κανω βυθισεις τρικεφαλων που παλια εκανα 14-15 επαναλυψεις 4 σετ, τωρα εβγαλα 2 (!!!!!!!!!!) επαναληψεις, κι αυτες με το ζορι !!:(:(:( καλα μου ρθε να βαλω τα κλαμματα εκεινη την ωρα απο τη στεναχωρια.
Oσο για τα ποδια, ναι φαινονται πιο μαζεμενα, και ο πισινος το ιδιο.... παλι καλα ... τοσα λεφτα εδωσα να τα φτιαξω ...αλλα ακομα πρησμενη ειμαι στη μεση πισω αρκετα..υπομονη... (μεγαλο μου ελλαττωμα):P

gym
14-02-12, 06:22
για βυθισεις διζυγο λες η κατω σε παγκο?

οπως και να εχει...θα επανελθεις αμεσα!το σωμα θυμαται κ εχεις κ εμας τωρα για παρεα να σε στηριζουμε!:toast::toast:

vAnY
14-02-12, 06:27
για βυθισεις διζυγο λες η κατω σε παγκο?

οπως και να εχει...θα επανελθεις αμεσα!το σωμα θυμαται κ εχεις κ εμας τωρα για παρεα να σε στηριζουμε!:toast::toast:

:(:( σε διζυγο.... σε παγκο βγαζω κανονικα σετ:green:

TRIANTAFYLLOU
14-02-12, 06:30
έτσι όπως σε βλέπω η μνήμη του σώματος γρήγορα θα ξυπνήσει και θα είσαι στα ίδια και καλύτερα επίπεδα γιατι και η δύναμη της θέλησης είναι μεγαλύτερη , πέρασες την φάση σου και ακόμα και τωρα είσαι η γνωστή βάνυ που ξέρουμε :toast::toast::toast:

morgoth
14-02-12, 09:47
βγαζεις πολυ δυναμη στις φωτος. :)

marvin
14-02-12, 09:51
vAnY μου το ξερεις και εσυ πως πιο δυσκολα ειναι να γραμωσεις και να δυναμωσεις ενα παχυ σωμα απο το να ξαναθυμισεις σε ενα ηδη αδυνατο και αρκετα αθλητικο στην παρουσα φαση κορμι,το τι εκανε πριν.Πιστευω πως δεν θα σου παρει καιρο να επανελθεις εκει που ησουν..ασε που τωρα θα διαθετεις και πιο σουπερ κατω κορμο ;),ζηλευωωωωωωωωωωω θελω και εγω!!!!!:turtle::turtle:

Stella
14-02-12, 11:06
Vany τελεια τελεια τελεια!
Είσαι δύναμη...κούκλα...κορμάρα...και τα ποδια :shock: απίστευτα!!!
Περιμενω με αγωνία και χαρα φωτό να τα δω και από μπροστα!!!
Ζηλευω...θελω και΄γω! Βαλέ φωτό πολλές να τις δείξω στο συζυγο να τον πείσω να κάνω και γω!;)
Είσαι σουπερ κοριτσι και πολύ μάγκας που το πήρες απόφαση!!!
Φυσικά η δουλεια που έχεις κάνει στο σωμα σου τα τελευταια χρόνια φαινεται και έχεις την τελεια μυικότητα για γυναίκα!:thumbup: