PDA

Επιστροφή στο Forum : το ιερο μας σωμα...



Σελίδες : 1 2 [3]

alaniaris_g7
14-02-12, 12:19
Μου πήρε μισή ώρα περίπου να δω όλο το post σου....!!!!:unsure:
Αλλά το αποτέλεσμα που έχω να εκφράσω, ύστερα από τόσο διάβασμα και ύστερα από τόσες φώτο που είδα, είναι πως το σώμα σου είναι τέλειο!!!!!
Πιστεύω πως πολλές από τις όμορφες και γυμνασμένες υπάρξεις του φόρουμ θα σε ζήλευαν!!!:thumbup::thumbup:
Απλά συνέχισε δυναμικά και εντατικά το ότι κάνεις....:weights::weights:
Όπως λες και εσύ :weights:Muscles Are Sexy!!!:weights:(για τις γυναίκες γουστάρουμε τέτοια σώματα!!)

:hantel::thumbsup:KEEP GOING!! :hantel::thumbsup:

eri_87
14-02-12, 13:19
Τέλεια, τέλεια, τέλειαααααα!!! Καλά όταν βάλεις φωτο πόδια κανονική θα μείνω με ανοιχτό στόμα στάνταρ... :thumbup: Είσαι σουπερ κοπέλα μου ακόμη κ τώρα! :bowdown:

gym
14-02-12, 14:15
:(:( σε διζυγο.... σε παγκο βγαζω κανονικα σετ:green:

αιντε ρεε....σε ενα μηνα θα εισαι στανταρ στα ιδια κ καλυτερη!α ι εμ σουρ!:green::green:

marpi
14-02-12, 14:54
μπραβο σου!!!!!!!!!!!
καλη συνεχεια!!!!!!!!!!!

PEGY
14-02-12, 15:08
Σας ευχαριστω, ναι οκ απλα σε ωμους εχω χασει μαζα, και γενικα δυναμη! Να φανταστεις πικρα πριν 3 μερες προσπαθησα να κανω βυθισεις τρικεφαλων που παλια εκανα 14-15 επαναλυψεις 4 σετ, τωρα εβγαλα 2 (!!!!!!!!!!) επαναληψεις, κι αυτες με το ζορι !!:(:(:( καλα μου ρθε να βαλω τα κλαμματα εκεινη την ωρα απο τη στεναχωρια.
Oσο για τα ποδια, ναι φαινονται πιο μαζεμενα, και ο πισινος το ιδιο.... παλι καλα ... τοσα λεφτα εδωσα να τα φτιαξω ...αλλα ακομα πρησμενη ειμαι στη μεση πισω αρκετα..υπομονη... (μεγαλο μου ελλαττωμα):P

Σε λίγο καιρό που θα φτάσεις στα ίδια κ καλύτερα επίπεδα θα νιώθεις τέλεια. Γιατί το να κατακτάμε δεύτερη φορα κάτι είναι η πιο τρανή απόδειξη πως το αξίζουμε πραγματικα.
Το σώμα σου τώρα είναι ξεκούραστο κ ήδη γυμνασμένο οπότε θα είναι πολύ πιο εύκολο να επανέλθει κ να φτάσει ακόμη κ σε καλύτερο επίπεδο.
Πάντως οπτικά διαφορά τεράστια δεν υπάρχει;)

dimitrispump
14-02-12, 15:47
μια χαρα εισαι σε λιγο καιρο θα εχεις τη δυναμη που ειχες:thumbup:

hondata88
14-02-12, 19:34
Η ταπεινη μου γνωμη ειναι οτι εισαι Α-Ψ-Ο-Γ-Η πολυ καλη δουλεια !

Technogym respect !

vAnY
14-02-12, 19:48
:) Να στε καλα, ναι εντατικα συνεχιζω να ανεβαινω την ανηφορα :weights: μου αρεσει ομως, γιατι πορωνομαι... :weights::weights:

Χαιρομαι για τα ποδια και θα βγαλω φωτο μολις ξεπριστει/ξεμουδιασει και η μεση πισω.... Εκανα λιπο στα ποδια (εξω-εσω γλουτους, πλατη χαμηλα πισω και πλαι (μεση) και λιγο κατω κοιλιακους (κατω απο αφαλο).

Ειναι κατι που αν θελει να κανει καποιος πρεπει να το σκεφτει σοβαρα, δεν ειναι παιξε γελασε διοτι ειναι μια εχγειρηση, με γενικη αναισθησια, και δεν ειναι το πιο ευχαριστο πραγμα να ξυπνας απο αυτο, συν ολη η μετα ταλαιπωρια. (6 εβδομαδες με κορσε 24ωρες (εκτος ντους φυσικα)) ο πονος, τα φαρμακα....
Προσωπικα δεν μετανιωνω ομως, αν και ακομα λιγο πρισμενη και μουδιασμενη βλεπω ηδη διαφορα, και ο γιατρος ειπε σε κανα μηνα ακομα και θα δεις το τελικο αποτελεσμα.:thumbup:

TRIANTAFYLLOU
14-02-12, 20:11
:) Να στε καλα, ναι εντατικα συνεχιζω να ανεβαινω την ανηφορα :weights: μου αρεσει ομως, γιατι πορωνομαι... :weights::weights:

Χαιρομαι για τα ποδια και θα βγαλω φωτο μολις ξεπριστει/ξεμουδιασει και η μεση πισω.... Εκανα λιπο στα ποδια (εξω-εσω γλουτους, πλατη χαμηλα πισω και πλαι (μεση) και λιγο κατω κοιλιακους (κατω απο αφαλο).

Ειναι κατι που αν θελει να κανει καποιος πρεπει να το σκεφτει σοβαρα, δεν ειναι παιξε γελασε διοτι ειναι μια εχγειρηση, με γενικη αναισθησια, και δεν ειναι το πιο ευχαριστο πραγμα να ξυπνας απο αυτο, συν ολη η μετα ταλαιπωρια. (6 εβδομαδες με κορσε 24ωρες (εκτος ντους φυσικα)) ο πονος, τα φαρμακα....
Προσωπικα δεν μετανιωνω ομως, αν και ακομα λιγο πρισμενη και μουδιασμενη βλεπω ηδη διαφορα, και ο γιατρος ειπε σε κανα μηνα ακομα και θα δεις το τελικο αποτελεσμα.:thumbup:

χθές και σήμερα μιλούσα με ένα κοριτσάκι που έκανε παρόμοια επέμβαση λιποαναρόφησης , αλλα καμία απολύτως σχέση με την δική σου περίπτωση , αυτη είχε παθολογικό πρόβλημα και ήταν εξωφρενική η κατάσταση της , αν θυμάμε καλα έκανε και στο στομάχι επέμβαση , αλλα κυριολεκτικα μεταμορφώθηκε , αλλα μου έλεγε πόση ταλαιπωρία τράβηξε αφού έφυγε ένας ολόκληρος άνθρωπος απο πάνω της .

σε σένα περισσότερο ήταν μια επέμβαση περισσότερο λεπτομερειών και να σου δώσει κίνητρο να ξαναμπείς σε πρόγραμμα και να αποκτήσεις έξτρα κίνητρο και εφόσον το ήθελες καλα έκανες γιατι το αποτέλεσμα σε δικαίωσε, εκτός την αισθητική πλευρα αλλα και στην ψυχολογική και αν κρίνουμε απο τις φωτο εμείς που σε ξέραμε πρίν είσαι κοντα στον στόχο σου και κούκλα .
συνέχησε και δεν φαντάζομαι να γίνεις ψιλομύτα και να μη μας μιλάς :P:P:P:P:P

vAnY
14-02-12, 20:50
χαχαχαα οχι ψιλομυτα δεν πιστευω να ειμαι αλλα ουτε να γινω...

Ηλια ναι οι περισσοτερες/οι που κανουν ειναι υπερβαροι με εμφανες προβλημα βαρους.... κι αφου νιωθει καλυτερα η κοπελα καλα εκανε και την τραβηξε τοση ταλαιπωρια:thumbup: Εγω παραδεχομαι πως εχω κομπλεξ ,πολλοι με μουτζωναν, με κραζανε οταν ελεγα οτι σκεφτομαι να κανω, διοτι "δεν χρειαζομουν".... Εμενα ομως ειναι ενα κομπλεξ που κουβαλαω απο μικρη κι απο τοτε που ημουν πιο παχια. Και επειδη δεν μου εφευγε με τιποτα πηρα αποφαση για τα δραστικα αυτα μετρα. Δεν το κανω για κανεναν, παραμονο για μενα και τη δικη μου ψυχολογια...:)

rey1989
14-02-12, 22:30
οταν είχα γραφτεί στο φόρουμ κοίταζα φωτογραφίες μελών για να πάρω δύναμη να αρχίσω και είχα δει το θέμα σου και μου έδωσες έμπνευση με την τρομερή αλλαγή σου :bowdown::bowdown: (όπως και κάποια άλλα ανάλογα θέματα )
καλή επάνοδο :thumbup::thumbup: (αν και εισαι ήδη στα πάνω σου :P)

vAnY
15-02-12, 02:31
οταν είχα γραφτεί στο φόρουμ κοίταζα φωτογραφίες μελών για να πάρω δύναμη να αρχίσω και είχα δει το θέμα σου και μου έδωσες έμπνευση με την τρομερή αλλαγή σου :bowdown::bowdown: (όπως και κάποια άλλα ανάλογα θέματα )
καλή επάνοδο :thumbup::thumbup: (αν και εισαι ήδη στα πάνω σου :P)

:thumbup: ευχαριστω Rey ο,τι χρειαστεις σε θεμα συμπαραστασης παντως μη διστασεις, στειλε μου πμ;)

Gianna
15-02-12, 23:38
Καλά, αυτή η γάμπα με τρελαίνει και γενικά το πόδι, μία χαρά στρωτό το βλέπω κι εγώ απ' ότι λέει και η gymούλα!!!
Κοίτα, να πω ότι είσαι (το:P) πρότυπό (μου:P) νομίζω δεν χρειάζεται καν... Ύψος, κιλά;;;

dominik
24-02-12, 02:09
εμενα μου φαινεσαι καλυτερη απο πιο παλιες φωτο..πιο ''γεματη''..σαν να εχεις βαλει κρεατα,με την καλη εννοια φυσικα ε?φτου φτου φτου!!!!αρχιζεις κ γινεσαι ερωτευσιμη επικυνδηνα....;)

niga
24-02-12, 18:23
να'μαι και εγω !! σημερινες φωτο, φρεσκιες φρεσκιες χαχχααχα:rolf:

περιμένω κριτικές, οσο σκληρες κι αν ειναι :unsure:
κοπελιά μπορώ να πω ότι εισαι τούμπανο :shock:

vAnY
20-08-15, 11:24
Νεες φωτος, γιατι εχω αρκετα χρονια να βαλω...:P

http://i.imgur.com/HcL6kQV.jpg?1
http://i.imgur.com/Hy54T5E.jpg?1
http://i.imgur.com/YkwN7Ka.jpg?1
http://i.imgur.com/LPvmXv5.jpg
http://i.imgur.com/AoRUxDZ.jpg?1

Ενταξει, σε θεμα ποζαρισματος υστερω αρκετα :bbbiceps:.... αλλα οταν πρεπει να βγαζεις φωτος μονη σου, δεν ειναι το πιο ευκολο....:(:(

Metalhead|T|
20-08-15, 11:56
P O W E R
:toast:

Polyneikos
20-08-15, 13:00
Σούπερ είσαι Βάνυ :clap::bowdown:

Nive
20-08-15, 13:05
Mπόμπα είσαι...μπράβο.
Με τι άθλημα ασχολήθηκες στο ενδιάμεσο μιας και διάβασα στο άλλο θέμα σου πως έκανες πολλά όλον αυτό τον καιρό.;)

vAnY
20-08-15, 13:22
Καλησπερα!

Ασχοληθηκα με κροσφιτ ενα χρονο, με κικμποξινγκ, και πολυ με το τρεξιμο αποστασεων ,αλλα και βουνου, (εκανα 3 μαραθωνιους.) .
Πλεον λιγοτερο τρεξιμο, δηλαδη μααααξιμουμ να κανω 10 χλμ (1 ωρα συνεχομενα) (συνηθως μιση ωρα διαδρομο/ελλειπτικο μετα τη προπονηση στο γυμναστηριο) λιγο ποδηλατο, κολυμπι....
:welcome:

Nive
20-08-15, 13:27
Ψιλοπράγματα... :shock:
Μπράβο σου...καλή συνέχεια. :welcome:

TRIANTAFYLLOU
20-08-15, 18:42
βρε καλώς την και ας άργησε η Βάνυ :P
έχεις τεράστια διαφορα και ενω πάντα τα χέρια σου ήταν δυνατό σημείο τωρα και αυτα έχουν βελτιωθεί αλλα και γενικότερα όλο το σώμα έχει αλλάξει πρός το καλύτερο με αισθητή πλέον διαφορα και σε συμμετρία πάνω κορμού με πόδια , αλλα και μυικότητα
και καλή επιστροφή στο φόρουμ :thumbup:
και έτσι να δυναμώσετε και εσείς οι γυναίκες ώστε ο όρος ισότητα να είναι πιο χαρακτηριστικός και να μας ξεκουράζετε και λίγο με την δύναμη και αντοχή σας (στις δουλειές με σωματική κόπωση ενοώ):P

beefmeup
20-08-15, 19:02
μπραβο, πολυ καλη:thumbup:

NASSER
20-08-15, 20:52
Βρε καλώς το κορίτσι! Το έχεις... άντε να πωρωθείς λίγο περισσότερο να σε βλέπουμε πιο συχνά στη παρέα του φόρουμ :welcome:

psonara
20-08-15, 21:10
συγχαρητηρια!αρκετα καλη και με μαζες παρακαλω!μπραβο!:clap:;)

Nive
20-08-15, 23:49
Psonara πηρες εμπνευση?? :welcome:

vAnY
21-08-15, 09:52
Βρε καλώς το κορίτσι! Το έχεις... άντε να πωρωθείς λίγο περισσότερο να σε βλέπουμε πιο συχνά στη παρέα του φόρουμ :welcome:

Νασσερ καλως σε βρηκα ! Ελπιζω να τα πουμε κ απο κοντα καποια στιγμη αν εισαι Αθηνα η περιχωρα...:)
:weights: ...ηρθα για να μεινω ! χαχα! :green:

vAnY
21-08-15, 09:57
βρε καλώς την και ας άργησε η Βάνυ :P
έχεις τεράστια διαφορα και ενω πάντα τα χέρια σου ήταν δυνατό σημείο τωρα και αυτα έχουν βελτιωθεί αλλα και γενικότερα όλο το σώμα έχει αλλάξει πρός το καλύτερο με αισθητή πλέον διαφορα και σε συμμετρία πάνω κορμού με πόδια , αλλα και μυικότητα
και καλή επιστροφή στο φόρουμ :thumbup:
και έτσι να δυναμώσετε και εσείς οι γυναίκες ώστε ο όρος ισότητα να είναι πιο χαρακτηριστικός και να μας ξεκουράζετε και λίγο με την δύναμη και αντοχή σας (στις δουλειές με σωματική κόπωση ενοώ):P

Γεια σου Ηλια :welcome: χαιρομαι που σε ξαναβρισκω κι εσενα ως ενεργο μελος, η γνωμη σου και οι γνωσεις σου ειναι απαραιτητες για ολους εμας τους υπολοιπους ! :thumbup:
Ναι οι γυναικες πρεπει να σας βαζουμε και λιγο φρενο με ζορι σε εσας τους αντρες στις "δουλειες με σωματικη κοπωση" ετσι να αποκτα περισσοτερο ενδιαφερον το θεμα ! χαχα:P

sTeLaKoS
21-08-15, 14:01
Welcome back Vany, είσαι πολύ καλή, στη καλύτερη σου κατάσταση, απ' όσα έχουμε δει. :thumbup:

vAnY
21-08-15, 14:09
Γεια σου Στελακο !! Χρονια και ζαμανια ! :green::P

Levrone
21-08-15, 20:17
Βανυ καλωσηρθες!!!

NASSER
23-08-15, 10:49
Νασσερ καλως σε βρηκα ! Ελπιζω να τα πουμε κ απο κοντα καποια στιγμη αν εισαι Αθηνα η περιχωρα...:)
:weights: ...ηρθα για να μεινω ! χαχα! :green:

Θα το φροντίσουμε :thumbup:

Muscleboss
23-08-15, 20:01
Καλωσήρθες πίσω Βάνυ! Σημαντικό μέλος του φόρουμ, ελπίζω να έχεις καλή διαμονή και γιατί όχι να συμμετέχεις και στις δραστηριότητες της ομάδας όσο μπορείς :toast:

Όσο για τις φώτο, πολύ καλή κατάσταση με περιθώρια βελτίωσης :)

Andreas_Pro
23-08-15, 22:04
Γεια σου έχεις πολύ καλό σώμα, απλά σε προτιμούσα όπως παλιότερα που ήσουν πιο αδύνατη (στεγνή). Μου φαίνεται ότι πήρες όγκο, ο οποιος δεν κολακεύει μια γυναίκα. Καθένας βέβαια με τα γούστα του, αλλά κουβέντα να γίνεται;) Συγχαρητήρια πάντως για τη σκληρή προσπάθεια που καταβάλεις, για να έχεις αυτό το αποτέλεσμα.

vAnY
24-08-15, 10:09
@Μuscleboss Ευχαριστω ! Ναι οσο μπορω θα συμμετεχω :thumbup:

@AndreasPro Ευχαριστω που εκτιμας τη προσπαθεια, τωρα απο δω και περα οπως πολυ σωστα ειπες, ειναι θεμα γουστου και το πως νιωθει κανεις ομορφα με το δικο του σωμα ;)

psonara
24-08-15, 20:57
Psonara πηρες εμπνευση?? :welcome:

ετσι ετσι!χα χα!
παντως ειναι ωραιο να θαυμαζεις το ομορφο και την πετυχημενη προσπαθεια του εκαστοτε ανθρωπου!;)

vAnY
02-09-15, 09:49
Ενα χθεσινο βιντεακι απο προπονηση στηθους :weights:

vAnY
02-09-15, 13:00
https://www.facebook.com/vanessa.koustas/videos/vb.742565057/10155953643890058/?type=2&theater&notif_t=video_processed

:( συγγνωμη βασικα αυτο το λινκ πιστευω να λετουργει, το προηγουμενο μαλλον οχι.:green:

Metalhead|T|
02-09-15, 13:24
τρελό μαλλί :green: :weights:

YΓ προσπαθησα να σου σενιάρω το βίντεο και να το βάλλω να εμφανιζεται εδώ,αλλα λόγω του οτι ειναι facebook ,δεν μπορεί να φορτωθεί κανονικα απο ότι είδα,(Και στις ρυθμισεις) ...

εν πασει περιπτώσει το λινκ λειτουργεί

vAnY
02-09-15, 13:57
:green::green: χαχααχα ! ναι τρελο, ειμαι σε φαση που το μακραινω παλι και το ενδιαμεσο σταδιο ειναι πολυ εκνευριστικο.....:(

το "ξανανεβασα" στο ΦΒ με καλυτερη ποιοτητα γι αυτο το 2ο λινκ νομιζω ειναι καλυτερο.. δεν ξερω αν γινεται κ πως γινεται να εμφανιζεται εδω κατευθειαν, αλλα μικρη ειμαι ακομα, θα μαθω :green: ?

Muscleboss
02-09-15, 19:56
https://www.facebook.com/vanessa.koustas/videos/vb.742565057/10155953643890058/?type=2&theater&notif_t=video_processed

:( συγγνωμη βασικα αυτο το λινκ πιστευω να λετουργει, το προηγουμενο μαλλον οχι.:green:

The Greek DLB ;)

TRIANTAFYLLOU
02-09-15, 20:28
ρε τη Βάνυ μεγάλωσε και έκανε και μπράτσα , για να βάλω φωτο απο όταν ήταν μικρή και καθόταν στα πόδια μου :P

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=97372&stc=1
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=97371&stc=1

vAnY
02-09-15, 20:36
The Greek DLB ;)

:shock: το πιο ευχαριστο κομπλιμεντο !! Την λατρευω την Ντανα ! :green::green:

vAnY
02-09-15, 20:41
ρε τη Βάνυ μεγάλωσε και έκανε και μπράτσα , για να βάλω φωτο απο όταν ήταν μικρή και καθόταν στα πόδια μου :P

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=97372&stc=1
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=97371&stc=1

( :rolf: Μικρο ειναι το ματι σου Πατερ-Ηλια !)Για να μην παρεξηγηθουμε για την φωτο με ηθελε στα γονατα του ο Κυριος Ηλιας , κι εγω τι να κανω σαν καλο υπακουο κοριτσακι δεν μπορουσα να κανω αλλιως, δεν ειναι να τον νευριαζει κανεις γιατι απο πατερ- ησυχος αρνακι χαμογελαστο μπορει να γινει λυκος με δοντια κοφτερα και μετα ποιος τον μαζευει :green::green::P:P

;)

TRIANTAFYLLOU
02-09-15, 21:18
( :rolf: Μικρο ειναι το ματι σου Πατερ-Ηλια !)Για να μην παρεξηγηθουμε για την φωτο με ηθελε στα γονατα του ο Κυριος Ηλιας , κι εγω τι να κανω σαν καλο υπακουο κοριτσακι δεν μπορουσα να κανω αλλιως, δεν ειναι να τον νευριαζει κανεις γιατι απο πατερ- ησυχος αρνακι χαμογελαστο μπορει να γινει λυκος με δοντια κοφτερα και μετα ποιος τον μαζευει :green::green::P:P

;)

έτσι μπράβο το κατάλαβες δεν είναι να με νευριάζει κανείς αγριεύω και γίνομαι κακός , άσχετα αν συνήθως είμαι πιο μαλακός κι απ τα σύκα και με παίρνουν τον αέρα :P:P:P


αλλα να πω την αμαρτία μου όταν το διάβασα απο κεκτημένη ταχύτητα δεν πρόσεξα το του και λέω με παρεξήγησε τι διάολο θα έκανε στα γόνατα για φαγητό πήγαμε το πάτωμα θα σφουγκάριζε? αλλα με μια δεύτερη ματια μονταρίστηκε το πάζλ του μυστηρίου :P:turtle:

vAnY
24-09-15, 20:11
Σημερα μετα απο πολυ καιρο τραβηξα φωτο τη πλατη μου και την ειδα ...
:turtle: Επιτελους εγινε τριγωνικη και "γεματη" ! :turtle:

Ειμαι πολυ χαρουμενη γι αυτο, και ειπα να το μοιραστω μαζι σας !
:)

97957

bocanegra180
24-09-15, 20:22
Αν και δεν έχει καθόλου καλό φωτισμό δείχνει πάρα πολύ όμορφη. Μπράβο σου. Αν είχες και τον φωτισμό από πάνω ακριβώς θα έδειχναν πολύ ωραία τα κοψίματα.

vAnY
24-09-15, 20:25
Αν και δεν έχει καθόλου καλό φωτισμό δείχνει πάρα πολύ όμορφη. Μπράβο σου. Αν είχες και τον φωτισμό από πάνω ακριβώς θα έδειχναν πολύ ωραία τα κοψίματα.

:( ειναι οντως χαλια η ποιοτητα της φωτο γιατι ειναι της καμερας του υπολογιστη μου... δεν εχω αλλο τροπο να με βγαλω προς το παρον :green::green:

chris12234
24-09-15, 20:54
Ωραία συμμετρία έχει η πλάτη σου και φαίνεται να είναι καλα δουλεμενη!!:thumbup:

TRIANTAFYLLOU
24-09-15, 22:45
εγω να πώ τη γνώμη μου μπορεί να μην είναι η φωτο η επαγγελματική αλλα αυτο που θέλουμε να δούμε φαίνεται ξεκάθαρα , η υψηλής ανάλυσης φωτο απλα θα δείξει καλύτερα την λεπτομέρεια αλλα το σχήμα και η γενικότερη ποιότητα και συμμετρία φαίνονται μια χαρα
και δεν είναι μόνο η πλάτη αλλα δένουν όμορφα και αρμονικα ώμοι και χέρια , κάτι που είναι σημαντικό και πιο δύσκολο σε γυναίκες γενικότερα
μόνο μπράβο μπορω να πώ για την δουλειά που έχεις κάνει αλλα και κυρίως για το αποτέλεσμα , γιατι πολλες φορές προσπαθούμε αλλα δεν έχουμε ανάλογο αποτέλεσμα και εσυ έχεις καθε λόγο να χαίρεσαι

και με όλο το θάρρος πάντα , μπορω να βοηθήσω στη λήψη ποιοτικών φωτο ,είμαι άνθρωπος της προσφοράς και τό χω με τις καλές τεχνες ,(και Γαλλικά με πιάνο παρακαλώ) γιατι μέσα στη φλεβικότητα που έχω και αυτο φαίνεται άλλωστε έχω και αρκετες καλλιτεχνικές φλέβες :P:P:turtle:

vAnY
24-09-15, 23:25
εγω να πώ τη γνώμη μου μπορεί να μην είναι η φωτο η επαγγελματική αλλα αυτο που θέλουμε να δούμε φαίνεται ξεκάθαρα , η υψηλής ανάλυσης φωτο απλα θα δείξει καλύτερα την λεπτομέρεια αλλα το σχήμα και η γενικότερη ποιότητα και συμμετρία φαίνονται μια χαρα
και δεν είναι μόνο η πλάτη αλλα δένουν όμορφα και αρμονικα ώμοι και χέρια , κάτι που είναι σημαντικό και πιο δύσκολο σε γυναίκες γενικότερα
μόνο μπράβο μπορω να πώ για την δουλειά που έχεις κάνει αλλα και κυρίως για το αποτέλεσμα , γιατι πολλες φορές προσπαθούμε αλλα δεν έχουμε ανάλογο αποτέλεσμα και εσυ έχεις καθε λόγο να χαίρεσαι

και με όλο το θάρρος πάντα , μπορω να βοηθήσω στη λήψη ποιοτικών φωτο ,είμαι άνθρωπος της προσφοράς και τό χω με τις καλές τεχνες ,(και Γαλλικά με πιάνο παρακαλώ) γιατι μέσα στη φλεβικότητα που έχω και αυτο φαίνεται άλλωστε έχω και αρκετες καλλιτεχνικές φλέβες :P:P:turtle:

Ευχαριστω Ηλια :thumbup: ! Απο φλεβες εσυ αλλο τιποτα, οποτε ανεβω Χρυσουπολη η αλλιως κατεβεις εσυ Αθηνα, θα την τιμησω την προταση σου μεσιε, αν και εισαι λιγο λυκος και σε φοβαμαι μικρη κοπελιτσα :green::P

TRIANTAFYLLOU
25-09-15, 00:41
τον λύκο που αποδεδειγμένα είναι λύκος μη τον φοβάσαι , τούς λύκους με προβιές προβάτων να φοβάσαι
Εγώ πλέον είμαι αυτος και δεν αλλάζω άλλωστε σαν κάλπικη δεκάρα με ξέρετε :P

Metalhead|T|
25-09-15, 01:06
Βανι ωραια σχηματα :weights::bbbiceps:


Ηλίας ο γερολύκος , :P
Εγώ πλέον είμαι αυτος και δεν αλλάζω άλλωστε σαν κάλπικη δεκάρα με ξέρετε με αυθεντικο χιουμορ :toast:

vAnY
25-09-15, 12:13
Ευχαριστω !
:thumbup::thumbup:

vAnY
04-05-17, 11:33
:) ...Nα'μαι και πάλι, μετά απο κάμποσα χρόνια, μου έλειψε η παρέα σας! Ελπίζω να είστε όλοι καλά, Καλο μηνα και καλό καλοκαίρι να έχουμε!:bbbiceps: ...

Τί έκανα? ...Ασχολήθηκα αρκετά με το Crossfit τον τελευταίο εναμιση χρόνο, ( ΜΗΝ αρχισετε κραξιμο, να χαρείτε !! :unsure::unsure:) γιατι ειχα βαρεθεί τη μονοτονια του γυμναστηρίου... Ξέρω πως ειναι αμφιλεγόμενο αθλημα αλλά ειδα αλλαγές
πάνω στο σώμα μου που δεν ειχα δεί με σκέτη προπόνηση βαρών σε κλασσικό γυμναστήριο... κι ειναι επίσης ενα αθλημα οπου βλεπεις προοδο σε επιδοσεις ειτε ειναι αρση βαρων ειτε κωπηλατικη ειτε τρεξιμο, ειτε ενοργανη.
Κόλλησα με αυτό γιατί μου ταιριαζε, ειχα αρκετα καλο επιπεδο, κατέβηκα και σε μερικούς αγώνες, αλλά δυστυχώς απο τις υπερπροπονήσεις και γενικά την υπερκόπωση επαθα τενοντίτιδα στον ώμο, και επισης εχω κι ενα θεμα με τη μέση μου (σπονδυλολυση) που με αναγκασε να το σταματήσω το περασμενο μήνα.:P
Πλέον επεστρεψα στις πρωτες μου αγαπες και παντοτινες, το τρέξιμο, η προπονηση με βάρη σε στύλ cross training, στα οποια προσθεσα επίσης Κραβ Μαγκα και Πιλατες.
Σωματικα σαν στοχο έχω να λεπτίνει λιγο η μέση μου, θεωρώ οτι ειναι αρκετά "φαρδιά" και δεν μου πολυαρέσει. :green:

Ας βαλω καποιες νεοτερες φωτος να εχετε μια εικονα, κάθε συμβουλή καλοδεχούμενη ! :P

115116

115117

115118

115119

Fataoulas
04-05-17, 12:01
:) ΜΗΝ αρχισετε κραξιμο, να χαρείτε !! :unsure::unsure:)



Και να θελει να κραξει καποιος, βλεπει τις φωτο και απλα το βουλωνει :thumbup:

(μη χανεσαι ομως :welcome: )

Δημητρης 1924
04-05-17, 12:23
Καλός μας ξανα ήρθες,εισαι παρα πολυ καλη με καθε ειλικρίνεια στο λέω,η διαφορά ειναι τεράστια απο της φωτο του 15, εγω πάντως την μέση μια χαρα την βλεπω δεν ειναι "φαρδιά" με την καμία.
Τρέξιμο, βαρη,κραβ μαγκα,πιλάτες,ουτε η Λαρα Κροφτ να ησουνα,πολεμική μηχανή.:thumbup:

vAnY
04-05-17, 15:01
:turtle: χαχχαα!! Ευχαριστώ Φαταούλα και Δημήτρη ! Πλέον τους περισσότερους δεν σας γνωρίζω αλλά δεν θα χαθώ πάλι οπότε θα τα λέμε και θα σας μάθω που θα πάει !:P
Ε καλά δεν τα κάνω όλα μάζι, τα κανω συνδιαστικά αναλογως το πως νιωθω, κουρασμενη/πιασμένη η όχι.
Τωρα συγγνωμη αλλα τη Λαρα Κροφτ και τη WonderWoman που θα βγουν στο σινεμά δεν θάπρεπε να βαλουν ηθοποιούς με λιιιιγο παραπανω μυς η εστω λεπτη αλλα με γραμμωση? ντροπή δηλαδη.:green:

Levrone
04-05-17, 16:02
Eλα ρε Βανυ δυναμη!!!
Εξαφανιστηκες!!!
Καλως ηρθες!
Συγχαρητηρια, εχεις κανει υπεροχη δουλεια!
Κανε αυτο που σε γεμιζει, στο φιναλε γι αυτο γυμναζομαστε, για υγεια και ψυχολογια!

vAnY
05-05-17, 00:04
Eλα ρε Βανυ δυναμη!!!
Εξαφανιστηκες!!!
Καλως ηρθες!
Συγχαρητηρια, εχεις κανει υπεροχη δουλεια!
Κανε αυτο που σε γεμιζει, στο φιναλε γι αυτο γυμναζομαστε, για υγεια και ψυχολογια!

:thumbup: Καλώς σε βρηκα ναι ντροπή εξαφάνιση τόσα χρόνια χαχαχαχαχα.....
Αυτό που λές, ο,τι μας κανει ευτυχισμένους :)

Polyneikos
05-05-17, 08:51
Βανυ καλώς (ξανά)ήρθες!:thumbup:

TRIANTAFYLLOU
05-05-17, 16:30
καλώς την και άς άργησε που λένε στο χωριό μου:P
Στα γνωστά λημέρια και να πω ότι όλες οι μορφές άσκησης είναι καλές εφόσον μας αρέσουν μας γεμίζουν , αλλα και εκτελούμε σωστα
το κρός φιτ λίγο πολυ όλοι ξέρουμε οτι μπορεί να βγάλει μακροπρόθεσμα κουσούρια , αλλα εδω που τα λέμε και να βγείς στο δρόμο με το αυτοκίνητο με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν κι αυτο ρίσκο είναι:P

εγω σύμφωνα με τις φωτο να πώ ότι έχεις μεταμόρφωση απίστευτη και είναι ξεκάθαρο ότι έκανες δουλειά , αλλα επειδη αυτη η μορφή άσκησης δεν στοχεύει στην μέγιστη μυική ανάπτυξη , κάποιες μυικές ομάδες μπορεί να είναι γυμνασμένες όπως πχ οι ώμοι χέρια , αλλα επειδη συμμετέχουν και συνεργάζονται σε πολλες ασκήσεις η πιθανή υπερπροπόνηση μπορεί ενω είναι γυμνασμένες να τις κάνει να φλατάρουν
και αυτο λογικό είναι γιατι δεν στοχεύει αυτη η προπόνηση στην μέγιστη ανάπτυξη , αλλα αποκτούν αντοχή και αντοχή στη δύναμη
Αλλα τι να λέμε τωρα εφόσον τα ξέρεις πολυ καλα γιατι τα βίωσες και ασχολήθηκες σε υψηλό επίπεδο ανταγωνισμού

vAnY
09-05-17, 14:10
καλώς την και άς άργησε που λένε στο χωριό μου:P
Στα γνωστά λημέρια και να πω ότι όλες οι μορφές άσκησης είναι καλές εφόσον μας αρέσουν μας γεμίζουν , αλλα και εκτελούμε σωστα
το κρός φιτ λίγο πολυ όλοι ξέρουμε οτι μπορεί να βγάλει μακροπρόθεσμα κουσούρια , αλλα εδω που τα λέμε και να βγείς στο δρόμο με το αυτοκίνητο με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν κι αυτο ρίσκο είναι:P

εγω σύμφωνα με τις φωτο να πώ ότι έχεις μεταμόρφωση απίστευτη και είναι ξεκάθαρο ότι έκανες δουλειά , αλλα επειδη αυτη η μορφή άσκησης δεν στοχεύει στην μέγιστη μυική ανάπτυξη , κάποιες μυικές ομάδες μπορεί να είναι γυμνασμένες όπως πχ οι ώμοι χέρια , αλλα επειδη συμμετέχουν και συνεργάζονται σε πολλες ασκήσεις η πιθανή υπερπροπόνηση μπορεί ενω είναι γυμνασμένες να τις κάνει να φλατάρουν
και αυτο λογικό είναι γιατι δεν στοχεύει αυτη η προπόνηση στην μέγιστη ανάπτυξη , αλλα αποκτούν αντοχή και αντοχή στη δύναμη
Αλλα τι να λέμε τωρα εφόσον τα ξέρεις πολυ καλα γιατι τα βίωσες και ασχολήθηκες σε υψηλό επίπεδο ανταγωνισμού

:) Πολύ χαιρομαι για τα καλά σου λόγια Ηλία , ειναι αληθεια οτι εριξα πολυ δουλεια, ομως δεν με κουραζει, γιατι ειναι τροπος ζωης για μενα πλεον ! Ποικιλια να υπαρχει, να "ξαφνιαζουμε" το σώμα μας , για να μην μενει στα ιδια συνεχεια !!
:turtle:

Nive
09-05-17, 21:06
Καλως ηρθες παλι δυναμιτη!!