PDA

Επιστροφή στο Forum : Σεξ και προπονηση..



Σελίδες : 1 [2]

Titanium
25-10-10, 21:21
Εαν γινετε χαραμιζετε να παει στην ibiza,goa,παρο,μυκονο να γραψει ιστορια η να παει σε κινηματογραφικη παραγωγη[πορνο]



Πέστου ότι μπορεί να βρει χορηγό στην michelen!


Την έχουν κάνει μακαρόνι κανονικά, σε λίγο θα τους σπονσοράρει και η Μίσκο...

Και ανακεφαλεωνω γιατι μια ακομα πορτα για το μελον ανιγει με την :clap: και μας τη αποκαληπτει ο φιλος tommygun....ΓΙ'ΑΥΤΟ ΜΗ ΣΑΣ ΝΙΑΖΕΙ Η ΑΝΕΡΓΙΑ....ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ......ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΧΡΙΑΖΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΕΣ :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Michaelangelo
26-10-10, 08:18
Michaelangelo Πρεπει να εισαι ευτηχισμενος που εχεις τοσες ορμες ειδηκα με τετοια οικονομικη κριση οπου μαστιζει η αβεβαιοτητα και το ανχος.
Βεβαια συγκεκρημενα εσυ εαν θες να καταφερεις να κρατηθεις 2 τροποι
(α)οποτε δεν αντεχεις δυνατη προσευχη ασχολησου με τα τσακρα[ενεργειακα κεντρα του σωματος]και πολλα αλλα...κτλ μπορεις να κανεις απιστευτα πραγματα
(β)ποιο γρηγορη λυση για σκληρυνοπυρινοκους.χαχαχαχαχ Καυστηριασε τον καποδιστρια σου με αναπτηρα η σε βραστο νερο ,γδαρτον με κουζινομαχαιρο,λιωστον με πελσα,καντου τρυπες,βαλτον στην τοστιερα κτλ υπαρχουνε πολλες λυσεις.Εαν το κανεις σου εγγυομε οτι θα θες πολυ καιρο μετα να μπιπ...ετσι θα εχεις πετυχει τον στοχο σου.

Γιατί ρε να είμαι ευτυχισμένος? Για να κάνω και άλλο κουτσούβελο? Μονο αν βρω και γκόμενα εκτος από τι γυναικα είναι καλο, κατά τα αλλα... το αμφισβητώ! Γιατί ξέρεις, όταν αναγκάζεσαι να ξεπέφτεις στην maakeia, γίνεσαι "μακακας"! (έτσι δεν λένε?)

Το a) δεν με πιάνει και το b) θα προτιμούσα έναν πιο normal τρόπο! :D



ρε σεις παλιοπαιδα το θεμα ειναι σεξ και προπονηση και εσεις το πηγατε στο ποσες μα.....ες μπορει να τραβηξει ο καθενας:turtle:

haha! ontws!

beefmeup
26-10-10, 15:08
το θεμα ειναι σεξ και προπονηση

..εγω τα κανω κ τα δυο ταυτοχρονα.

Dreiko
26-10-10, 15:14
..εγω τα κανω κ τα δυο ταυτοχρονα.

εχεις αποδειξεις???:banana::banana::banana::rolf::rolf:

beefmeup
26-10-10, 15:20
εχεις αποδειξεις???:banana::banana::banana::rolf::rolf:

την ατακα "εγω θα σηκωνω βαρη κ συ θα.."(θου κυριε),ποιος νομιζεις την δασκαλεψε στο μαστορα γκουσγκουνη?

Dreiko
26-10-10, 15:21
την ατακα "εγω θα σηκωνω βαρη κ συ θα.."(θου κυριε),ποιος νομιζεις την δασκαλεψε στο μαστορα γκουσγκουνη?

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:ok master!!!!!!!:bowdown:

tommygunz
26-10-10, 15:37
Αυτόν πάντως δεν τον πολυεπηρεάζει η μαλαστούπα μετά την προπόνηση... (ξέρω, δεν μιλάμε για αυτό, αλλά ήθελα να κλείσω το χθεσινό...)

"...και το βράδυ... τον έπαιξα 2 φορές, έτσι για να ηρεμήσω..."

k6vWgoSXhZI&feature=related

giannis64
26-10-10, 16:21
ρε σεις παλιοπαιδα το θεμα ειναι σεξ και προπονηση και εσεις το πηγατε στο ποσες μα.....ες μπορει να τραβηξει ο καθενας:turtle:


παιδιά σορυ αλλά το θέμα έχει ξεφύγει.
προς αποφυγή κάποιων ενεργειών που θα δυσαρεστήσει για να προστατευτεί το θέμα ας επανέλθουμε....
είναι κρίμα να κλειδωθεί..

ήδη το ανέφερα πιο πάνω ευγενικά. ευχαριστώ για την κατανόηση!:thumbup:

COBRA_STYLE
26-10-10, 19:43
παιδιά σορυ αλλά το θέμα έχει ξεφύγει.
προς αποφυγή κάποιων ενεργειών που θα δυσαρεστήσει για να προστατευτεί το θέμα ας επανέλθουμε....
είναι κρίμα να κλειδωθεί..

ήδη το ανέφερα πιο πάνω ευγενικά. ευχαριστώ για την κατανόηση!:thumbup:
σιγα μην κανουν αυτοι οι τυποι απο πανω σεξ:turtle::turtle::turtle::P:P:Pμουφες ειναι

επδ δεν κανουν γιαυτο ξεφευγουν:turtle:

Titanium
26-10-10, 19:49
σιγα μην κανουν αυτοι οι τυποι απο πανω σεξ:turtle::turtle::turtle::P:P:Pμουφες ειναι

επδ δεν κανουν γιαυτο ξεφευγουν:turtle:

Η λιμπιντο φτεει....:P:P:P:green:

gas
08-01-12, 03:57
υπάρχει και άλλος τρόπος μάγκες , για να μαθαίνετε σιγά σιγά τα μυστικά της δουλειάς : κάνετε τη δουλειά σας με το θηλυκό , αλλά φροντίστε να μη κάνετε "πλιτς"

τι ειναι αυτο το πλητς δλδ?:unsure::unsure::unsure:

amateur666
08-01-12, 04:08
o ξαδερφος του πλατσ?! :idea:

lila_1
08-01-12, 12:12
τι ειναι αυτο το πλητς δλδ?:unsure::unsure::unsure:
άθλημα υγρού στίβου - εκτόξευση εις μήκος

spyros Bodybuilding
08-01-12, 12:18
άθλημα υγρού στίβου - εκτόξευση εις μήκος

:lol::lol:

vaggan
08-01-12, 12:49
εχω δοκιμασει πριν την προπονηση και ενοιωθα αδειος στο γυμναστηριο πολυ κουρασμενος;)κουραστικο το σεξ

Mcstefan7
08-01-12, 13:15
Ενοείτε οτι επιρεάζει..Και για να πας τούρμο στο γυμναστήριο είναι να αρχίσεις παιχνιδάκια με την γκόμενα πρν αλλα να μην το κάνεις..Ετσι έχεις τρελά νεύρα..κάνεις σουπερ προπόνηση και μετα γυρνάς σπίτι και τελειώνεις αυτο που άρχισες ;).Καλα το σεξ μετα την προπόνηση είναι τέλειο..χαλαρώνουν όλοι οι μύες!! :clap: :shock:

alaniaris_g7
08-01-12, 13:35
επιρεαζει το σεξ την προπονηση σας? σας κουραζει? σας κοβει? σας δινει παραπανω ενεργεια οθηση? η ετσι απλα ουτε γατα ουτε ζημια ?

Εγώ πάντως φιλαράκι κάνω σεξ πριν πάω στη προπόνηση και ύστερα μου φαίνονται όλα πολύ απλά!!!!:weights::weights::weights:
Αλλά μετά από την προπόνηση νιώθω λες και έκανα σεξ όλη μέρα!!!:P:P
Είναι αυτό που λένε νους υγιής εν σώματι υγιή!!!!!:toast::toast:

sofos
08-01-12, 13:50
εχω δοκιμασει πριν την προπονηση και ενοιωθα αδειος στο γυμναστηριο πολυ κουρασμενος;)κουραστικο το σεξ

αφου σ αδειαζει στην κυριολεξια :rolf::P

COBRA_STYLE
08-01-12, 15:16
ειχα γραψει πριν καιρο οτι δεν με επηρεαζει αρνητικα,αλλα εχω συμπερανει οτι ειχα πει μαλακια.Με τεζαρει και μενα.Με χαλαρωνει πολυ,σερνομαι μεχρι και sτο αμαξι να παω για να παω gym...ffs

GREEK POWER
08-01-12, 15:24
Οσο απαγορευτικο ειναι πριν , τοσο ευεργετικο ειναι μετα;)

sofos
08-01-12, 15:27
ειχα γραψει πριν καιρο οτι δεν με επηρεαζει αρνητικα,αλλα εχω συμπερανει οτι ειχα πει μαλακια.Με τεζαρει και μενα.Με χαλαρωνει πολυ,σερνομαι μεχρι και sτο αμαξι να παω για να παω gym...ffs

αναλογα ρε αμα ειναι πολυ ωρο και κανεις ολο το καμασουτρα κ εχεις και καμια λυσαρα,τοτε αστα να πανε :green::turtle::P

alaniaris_g7
08-01-12, 15:34
Οσο απαγορευτικο ειναι πριν , τοσο ευεργετικο ειναι μετα;)

Ακούγετε σαν να λες φιλαράκι: "Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ":clap::clap::clap:

COBRA_STYLE
08-01-12, 15:46
αναλογα ρε αμα ειναι πολυ ωρο και κανεις ολο το καμασουτρα κ εχεις και καμια λυσαρα,τοτε αστα να πανε :green::turtle::P

σαν πολλα δεν ξερεις εσυ?:green:

GREEK POWER
08-01-12, 15:52
Ακούγετε σαν να λες φιλαράκι: "Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ":clap::clap::clap:

Αμα εχεις πηδηξει απο τη ραμπα του C 130 η του cinuk , εκει κολλαει "Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ" :green:

TEFAAtzis
08-01-12, 15:53
άθλημα υγρού στίβου - εκτόξευση εις μήκος

:bowdown::bowdown::clap:

sofos
08-01-12, 15:56
σαν πολλα δεν ξερεις εσυ?:green:

δεν ειναι τυχαιο το σοφος
http://4.bp.blogspot.com/_KCuHoU9QBUU/Sgk6FQJj51I/AAAAAAAARpE/TmQENWs3bpA/s400/%25CF%2583%25CE%25AC%25CF%2581%25CF%2589%25CF%2583%25CE%25B70004.jpg :green::turtle::P

morbit_killer
08-01-12, 18:25
το σεξ όταν ακολουθείται απο εκσπερμάτωση είναι κακό για όλα τα αθλήματα δύναμης και αυτό γιατί υπάρχει μεγάλη απώλεια σε τεστοστερόνη δηλαδή θέλει αραιή χρήση :unsure:

exkaliber
08-01-12, 18:25
το σεξ με γυναικα?

TheWorst
08-01-12, 18:26
το σεξ με γυναικα?

Χαχα,οχι με αυστραλοπιθηκο :turtle:

amateur666
09-01-12, 15:17
Χαχα,οχι με αυστραλοπιθηκο :turtle:

:rolf::rolf::rolf::clap:

tasos2
09-01-12, 15:33
το σεξ όταν ακολουθείται απο εκσπερμάτωση είναι κακό για όλα τα αθλήματα δύναμης και αυτό γιατί υπάρχει μεγάλη απώλεια σε τεστοστερόνη δηλαδή θέλει αραιή χρήση :unsure:

Oσο πιο συχνα κανεις σεξ το σωμα προσαρμοζεται και παραγει περισστερη τεστοστερονη και σπερμα. Αν απεχεις για πολυ καιρο απο εκσπερματωση και ξαφνικα αρχισεις να το ξανακανεις τοτε θα εχεις προβλημα το οποιο ομως αποκαθισταται γρηγορα.
Ειναι δυνατον αυτοι που δεν κανουν σεξ (δε χρησιμοποιουν τους ορχεις τους) να εχουν πιο υψηλη αντρικη ορμονη απο αυτους που κανουν? Λογικη θελει

exkaliber
09-01-12, 20:01
για υποθεση λιγοτερη απο ενα λεπτο εχετε ανοιξει ολοκληρο θεμα και εχετε γραψει 15 σελιδες...

δε σας καταλαβαινω ωρες ωρες :roll:

sofos
09-01-12, 20:03
για υποθεση λιγοτερη απο ενα λεπτο εχετε ανοιξει ολοκληρο θεμα και εχετε γραψει 15 σελιδες...

δε σας καταλαβαινω ωρες ωρες :roll:

για σενα ειναι ενα :green::turtle:

COBRA_STYLE
09-01-12, 20:06
για σενα ειναι ενα :green::turtle:

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::banghead:

rey1989
09-01-12, 20:10
για υποθεση λιγοτερη απο ενα λεπτο εχετε ανοιξει ολοκληρο θεμα και εχετε γραψει 15 σελιδες...

δε σας καταλαβαινω ωρες ωρες :roll:

:inandout:
-----------------------
με αυτο το θέμα θυμήθηκα ένα τύπο που μου είχε πει όταν ξεκινούσα γυμναστήριο/διατροφή "παίξε και κανα τεσσάρι διπλοπενιές την μέρα , βοηθάει" :shifty:

exkaliber
09-01-12, 20:11
για σενα ειναι ενα :green::turtle:

νεε μου,το λεει και το τραγουδι : μεσα σου μια στιγμη αν ζουσα...
μια στιγμη,οχι παραπανω


τι να κανεις δεκα ωρες εκει μεσα? θα το νοικιασεις?

sofos
09-01-12, 20:16
νεε μου,το λεει και το τραγουδι : μεσα σου μια στιγμη αν ζουσα...
μια στιγμη,οχι παραπανω


τι να κανεις δεκα ωρες εκει μεσα? θα το νοικιασεις?

οχι
http://www.youtube.com/watch?v=L-Kl3kjXi40 επειδη δεν ειμαι μονοφαγας :green::turtle::P

TRIANTAFYLLOU
10-01-12, 01:57
απλα είναι τα πράματα παιδια και τα έχουμε χιλιοειπωμένα , είναι θέμα ανθρώπου ψυχοσύνθεσης και ιδιοσυγκρασίας , όταν έχεις όρεξη και είσαι στο πεδίο μάχης (ενοώ με το πρόσωπο) και δεν το κάνεις ισχυριζόμενος ότι δεν θα αποδώσεις στην προπόνηση , τότε ούτε προπόνηση δεν θα μπορείς να κάνεις , άλλος μπορεί να κάνει βέβαια , αλλα να σε κόψουν πάνω στο ανέβασμα και όχι όποιος νάναι αλλα το ίδιο το μυαλό σου δεν είναι ότι καλύτερο.
απο την άλλη αν είναι να το κανεις απλα για να το κάνεις τότε δεν μιλάμε για επιθυμία και διάθεση αλλα αγώνας δρόμου αναγκαστικός , μην σου πεί δηλαδή η άλλη δεν τρέχεις καλα , εκεί αγχωμένα αν γίνει , μάλλον μετα δεν θα υπάρχει όρεξη για προπόνηση , μιας και μιλάμε για καταναγκαστικό έργο .
περι ορέξεως κολοκυθόπιτα που λένε και αν είναι κάποιος στα ντουζένια και έχει κανένα μωρό που το γουστάρει πολύ τότε όχι μόνο πρίν την προπόνηση η μετα , αλλα και ενδιάμεσα στα σετ μπορεί να το κάνει να μην κρυώσει και θα βγεί και καλή η προπόνηση

αλλα αυτα δεν είναι για κάθε μερα , είναι το τάιμινκ που λένε και πως θα τύχει και όταν τύχει δεν κάνει να σκεύτεσαι , αλλα μόνο να αισθάνεσαι .
γιατι πολύ απλα αν είναι να κάνουμε γυμναστική αλλα να κόψουμε το τακα μάκα μην τυχόν και μας χαλάσει το σχήμα , ενω ενα σώμα γυμνασμένο δείχνει ανδροπρέπεια και έλξη προς το αντίθετο φύλλο , τότε μάλλον διακοσμητικό χαρακτήρα λέμε έχει , γιατι δεν μεταφράζετε σε επιδόσεις στον στίβο μάχης και δεν πρέπει κανείς να αναρωτιέτε γιατι τον παράτησε η γκόμενα ενω έχει σιξ πακ , με έναν που έχει ενα πάκ , η μάλλον ένα τσουβάλι γιατι μπορεί αυτός να το έχει αυτο το τσουβάλι για υπόστεγο στο ακριβό του αμάξι και είναι παντός καιρού , όποτε θέλει η άλλη
και αν πεί κάποιος αυτη πχ που έχω δεν παλεύεται θέλει συνέχεια , τότε πολύ απλα πάλι λέμε αυτοί οι άνθρωποι δεν ταιριάζουν μεταξύ τους και απλα και όμορφα βρίσκεις ενα πάτημα να καθαρίσεις την μπουγάδα και να φύγεις με το κεφάλι ψηλά :P

vaggan
10-01-12, 10:02
απλα είναι τα πράματα παιδια και τα έχουμε χιλιοειπωμένα , είναι θέμα ανθρώπου ψυχοσύνθεσης και ιδιοσυγκρασίας , όταν έχεις όρεξη και είσαι στο πεδίο μάχης (ενοώ με το πρόσωπο) και δεν το κάνεις ισχυριζόμενος ότι δεν θα αποδώσεις στην προπόνηση , τότε ούτε προπόνηση δεν θα μπορείς να κάνεις , άλλος μπορεί να κάνει βέβαια , αλλα να σε κόψουν πάνω στο ανέβασμα και όχι όποιος νάναι αλλα το ίδιο το μυαλό σου δεν είναι ότι καλύτερο.
απο την άλλη αν είναι να το κανεις απλα για να το κάνεις τότε δεν μιλάμε για επιθυμία και διάθεση αλλα αγώνας δρόμου αναγκαστικός , μην σου πεί δηλαδή η άλλη δεν τρέχεις καλα , εκεί αγχωμένα αν γίνει , μάλλον μετα δεν θα υπάρχει όρεξη για προπόνηση , μιας και μιλάμε για καταναγκαστικό έργο .
περι ορέξεως κολοκυθόπιτα που λένε και αν είναι κάποιος στα ντουζένια και έχει κανένα μωρό που το γουστάρει πολύ τότε όχι μόνο πρίν την προπόνηση η μετα , αλλα και ενδιάμεσα στα σετ μπορεί να το κάνει να μην κρυώσει και θα βγεί και καλή η προπόνηση

αλλα αυτα δεν είναι για κάθε μερα , είναι το τάιμινκ που λένε και πως θα τύχει και όταν τύχει δεν κάνει να σκεύτεσαι , αλλα μόνο να αισθάνεσαι .
γιατι πολύ απλα αν είναι να κάνουμε γυμναστική αλλα να κόψουμε το τακα μάκα μην τυχόν και μας χαλάσει το σχήμα , ενω ενα σώμα γυμνασμένο δείχνει ανδροπρέπεια και έλξη προς το αντίθετο φύλλο , τότε μάλλον διακοσμητικό χαρακτήρα λέμε έχει , γιατι δεν μεταφράζετε σε επιδόσεις στον στίβο μάχης και δεν πρέπει κανείς να αναρωτιέτε γιατι τον παράτησε η γκόμενα ενω έχει σιξ πακ , με έναν που έχει ενα πάκ , η μάλλον ένα τσουβάλι γιατι μπορεί αυτός να το έχει αυτο το τσουβάλι για υπόστεγο στο ακριβό του αμάξι και είναι παντός καιρού , όποτε θέλει η άλλη
και αν πεί κάποιος αυτη πχ που έχω δεν παλεύεται θέλει συνέχεια , τότε πολύ απλα πάλι λέμε αυτοί οι άνθρωποι δεν ταιριάζουν μεταξύ τους και απλα και όμορφα βρίσκεις ενα πάτημα να καθαρίσεις την μπουγάδα και να φύγεις με το κεφάλι ψηλά :Pγιαυτο και εγω γυμναζομαι και εχω ενα πακ για να ειμαι μες στα ολα παντως εγω εχω δει κοπελες που το σιξ πακ δεν ειναι το καλυτερο τους και οχι απο ανασφλεια απλα για να εχεις σιξ πακ γραμμωμενο πρεπει να εισαι 67 κιλα σκελετορ και οι περισσοτεροι αδυνατοι δεν αρεσουν στις γυναικες.

lila_1
10-01-12, 10:04
δηλαδή θέλει αραιή χρήση :unsure:

Η γυναίκα, το σεξ ή το σπέρμα????

Blast
10-01-12, 10:11
Το sex πιστεύω εννοεί και κατ' επέκταση τα υπόλοιπα..

Blast
10-01-12, 10:15
Καλά αυτό που λες vaggan μου τους κοιλιακούς δεν ισχύει... κοίτα τους bodybuilders με 100 και βάλε κιλά όταν κατεβαίνουν σε μονοψήφια νούμερα λίπους.

vaggan
10-01-12, 11:40
Καλά αυτό που λες vaggan μου τους κοιλιακούς δεν ισχύει... κοίτα τους bodybuilders με 100 και βάλε κιλά όταν κατεβαίνουν σε μονοψήφια νούμερα λίπους.αν θες να γυμνασεις κατι και να εχει σουξε στις γυναικες δεν βρισκεται στο πανω μερος μπροστα αλλα στο κατω και πισω:green:ακουσε την συμβουλη μου και δεν θα χασεις

rey1989
10-01-12, 11:46
αν θες να γυμνασεις κατι και να εχει σουξε στις γυναικες δεν βρισκεται στο πανω μερος μπροστα αλλα στο κατω και πισω:green:ακουσε την συμβουλη μου και δεν θα χασεις

με βαρίδια ?:chinese:

vaggan
10-01-12, 12:02
με βαρίδια ?:chinese::squat::wcourt:

rey1989
10-01-12, 12:08
:squat::wcourt:

:shock::shock:

εμένα πάντως δεν μπορεί να σηκώσει μπάρα ουτε να τρέξει σε διάδρομο.
Ντρέπομαι για λογαριασμό του.

vaggan
10-01-12, 12:42
:shock::shock:

εμένα πάντως δεν μπορεί να σηκώσει μπάρα ουτε να τρέξει σε διάδρομο.
Ντρέπομαι για λογαριασμό του.:doh::doh: για εκγυμναση γλουτων μιλαω εσυ παρεπιπτωντος στο κατο και πισω την εχεις:unsure::):):shock:

COBRA_STYLE
10-01-12, 13:02
αν θες να γυμνασεις κατι και να εχει σουξε στις γυναικες δεν βρισκεται στο πανω μερος μπροστα αλλα στο κατω και πισω:green:ακουσε την συμβουλη μου και δεν θα χασεις

αμα θες να εχεις σουξε στις γυναικες πρεπει να βλεπεσαι και κυριως να δουλευει ο εγκεφαλος,να μην εισαι στοκος οπως πολλοι "τουμπανοι" που βλεπουμε γυρω...ολα τα αλλα ειναι @@

Blast
10-01-12, 13:11
To bodybuilding και κάθε άθλημα το κάνεις για 'σένα και όχι για τις γκόμενες..Συμφωνώ μαζί σου Cobra.

vaggan
10-01-12, 13:17
αμα θες να εχεις σουξε στις γυναικες πρεπει να βλεπεσαι και κυριως να δουλευει ο εγκεφαλος,να μην εισαι στοκος οπως πολλοι "τουμπανοι" που βλεπουμε γυρω...ολα τα αλλα ειναι @@ενω οι γυναικες που σε περιτριγυριζουν εσενα ειναι ακαδημαικου επιπεδου??:P:Pοπως υπαρχουν αντρες στοκοι υπαρχουν και γυναικες στοκοι οταν μιλαμε για σεξ σε νοιαζει εσενα το μυαλο της γυναικας???εμενα προσωπικα αν ,μιλαμε για σεξ το μονο που κοιταω ειναι να εχει τουμπανοβυζαρες και τουμπανοκωλαρα...οχι οτι αυτα τα συστατικα θα με χαλαγαν στην σχεση αλλα εκει θα κοιτουσα τον χαρακτηρα και να ταιριαζω με την κοπελα που ειμαι.και κατι ακομα το μυαλο δεν φαινεται με την πρωτη ματια πρεπει να εμβαθυνεις...τα κωλομερια και τα βυζομερια κανουν κρα...

lila_1
10-01-12, 13:19
Καλά τα λες!:turtle:

vaggan
10-01-12, 13:22
To bodybuilding και κάθε άθλημα το κάνεις για 'σένα και όχι για τις γκόμενες..Συμφωνώ μαζί σου Cobra.φυσικα και το κανεις για σενα το 90%των γυναικων που με περιτριγυριζουν με θεωρουν παραφουσκωμενο απλα ειπα οτι αυτο το μερος τραβαει βλεματα

vaggan
10-01-12, 13:25
Καλά τα λες!:turtle:το ξερω:rolf: και συγνωμη αν ακουγονται κυνικα αυτα που λεω αλλα δεν μου αρεσει να κρυβομαι πισω απο το δαχτυλο μου..

COBRA_STYLE
10-01-12, 13:47
ενω οι γυναικες που σε περιτριγυριζουν εσενα ειναι ακαδημαικου επιπεδου??:P:Pοπως υπαρχουν αντρες στοκοι υπαρχουν και γυναικες στοκοι οταν μιλαμε για σεξ σε νοιαζει εσενα το μυαλο της γυναικας???εμενα προσωπικα αν ,μιλαμε για σεξ το μονο που κοιταω ειναι να εχει τουμπανοβυζαρες και τουμπανοκωλαρα...οχι οτι αυτα τα συστατικα θα με χαλαγαν στην σχεση αλλα εκει θα κοιτουσα τον χαρακτηρα και να ταιριαζω με την κοπελα που ειμαι.και κατι ακομα το μυαλο δεν φαινεται με την πρωτη ματια πρεπει να εμβαθυνεις...τα κωλομερια και τα βυζομερια κανουν κρα...


προφανως δεν καταλαβες τί ειπα...πρεπει να εχεις μυαλο περαν μιας αξιοπρεπους εμφανισης ειπα, ωστε να μπορεσεις να τη ριξεις,ειτε για σχεση ειτε για το σεξακι της μιας βραδιας που γουσταριζεις εσυ...plain and simple....το τί κοιτας εσυ και αν εχει μυαλο η αλλη δεν εχει καμια σχεση...οποτε το ολο θεμα ειναι να το'χεις και οχι τι εχει/δεν εχει αυτη.

GREEK POWER
10-01-12, 13:50
Ωραια συζητηση ! Για συνεχιστε γιατι λογο ηλικιας εχω μηνει πισω :P

Blast
10-01-12, 13:52
Άμα το θέτεις το θέμα έτσι vaggan τότε συμφωνώ..Μ' αυτό το παραφουσκωμένος που λες, τι να κάνουμε κορίτσια πες πηγαίνετε να βρείτε το αρσενικό 'σώμα μοντέλου μυαλό μπουρδέλου'..συγνώμη κιόλας.

beefmeup
10-01-12, 13:54
παιδια το θεμα ξεφυγε..

περαστε στα οφ να συνεχισετε σε αυτο το μοτιβο αν θελετε.

alaniaris_g7
10-01-12, 15:05
ενω οι γυναικες που σε περιτριγυριζουν εσενα ειναι ακαδημαικου επιπεδου??:P:Pοπως υπαρχουν αντρες στοκοι υπαρχουν και γυναικες στοκοι οταν μιλαμε για σεξ σε νοιαζει εσενα το μυαλο της γυναικας???εμενα προσωπικα αν ,μιλαμε για σεξ το μονο που κοιταω ειναι να εχει τουμπανοβυζαρες και τουμπανοκωλαρα...οχι οτι αυτα τα συστατικα θα με χαλαγαν στην σχεση αλλα εκει θα κοιτουσα τον χαρακτηρα και να ταιριαζω με την κοπελα που ειμαι.και κατι ακομα το μυαλο δεν φαινεται με την πρωτη ματια πρεπει να εμβαθυνεις...τα κωλομερια και τα βυζομερια κανουν κρα...

Σωστός ο παίχτης....!!!!!:clap::clap::clap::clap:

beefmeup
10-01-12, 15:07
Σωστός ο παίχτης....!!!!!:clap::clap::clap::clap:

φιλε το ποστ μου απο πανω,το ειδες?:unsure:

πρεπει να δλδ να αρχισω να σβηνω ποστ,για να "δουλεψει" το συστημα?:unsure:

mitsoulas
10-01-12, 16:01
Πρυν την προπονηση με κουραζει αφανταστα , μετα την προπονηση δεν μπορω να σταθω στα ποδια μου. Οποτε σε μερα μη προπονησεως ειναι το καλυτερο για μενα :)

gym
10-01-12, 16:04
Πρυν την προπονηση με κουραζει αφανταστα , μετα την προπονηση δεν μπορω να σταθω στα ποδια μου. Οποτε σε μερα μη προπονησεως ειναι το καλυτερο για μενα :)

κανονιζετε ακομη και το ποτε θα συνουσιαστειτε με βαση την προπονηση?

τι να πω...μιλαμε και για πολυ hardcore καταστασεις...:unsure::unsure:

mitsoulas
10-01-12, 16:12
:D Oxι αλλα αυτο τον καιρο ειμαι ελευθερος οποτε αν κανω σεχ δεν κανω και προπονηση για μετα την προπονηση θα το σκεφτω αν κανω σεχ αναλογα την ορεξη :D

lila_1
10-01-12, 16:15
:D Oxι αλλα αυτο τον καιρο ειμαι ελευθερος οποτε αν κανω σεχ δεν κανω και προπονηση για μετα την προπονηση θα το σκεφτω αν κανω σεχ αναλογα την ορεξη :D

Oάου..πρέπει να σαι πολύ φοβερός τύπος για να χεις διαθέσιμες γκόμενες και πριν και μετά την προπόνηση, και τις μέρες που χεις ΚΑΙ τις μέρες που δεν έχεις.....αλλά ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ πότε και άν!
:bowdown:

mitsoulas
10-01-12, 16:22
Διαθεσιμες υπαρχουν να φανε και οι κοτες , φοβερος τυπος ομως δεν ειμαι :)

gym
10-01-12, 17:18
καλα σιγουρα...κοτετσια υπαρχουν πολλα....κ αλλοι τοσοι κοκορες!;)

ημαρτον...τι θα ακουσουμε αλλο σε αυτο το τοπικ!:shock:

TRIANTAFYLLOU
10-01-12, 18:29
κανονιζετε ακομη και το ποτε θα συνουσιαστειτε με βαση την προπονηση?

τι να πω...μιλαμε και για πολυ hardcore καταστασεις...:unsure::unsure:

καλα τα λές Ελένη , ένα πράγμα που πρέπει να υποδηλώνει έκφραση συναισθημάτων και αυθορμητισμό και είπα και πιο πάνω δεν πρέπει να σκευτόμαστε αλλα να αισθανόμαστε , θα καταντήσουμε να βάλουμε και πρόγραμμα σ αυτό ωράριο λειτουργίας , ε αν είναι αυτό να με κάνει να κάνω μύς και σώμα , να μη κάνω καμια φορα τότε να το βράσω το σώμα , γι αυτό γυμναζόμαστε και θέλουμε να έχουμε καλή φυσική κατάσταση , όχι για να εκπαιδευτούμε για χαμάληδες αλλα να έχουμε καλύτερη ποιότητα ζωής , με ότι αυτό συνεπάγεται , δηλαδή και αντοχές στο τσαλάκωμα και χωρίς πρακτική αυτό δεν αποδεικνύετε

COBRA_STYLE
10-01-12, 18:40
Oάου..πρέπει να σαι πολύ φοβερός τύπος για να χεις διαθέσιμες γκόμενες και πριν και μετά την προπόνηση, και τις μέρες που χεις ΚΑΙ τις μέρες που δεν έχεις.....αλλά ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ πότε και άν!
:bowdown:

βγαινουν και σε συμπληρωμα ειτε pre ειτε post...αλλα το κακο ειναι οτι ειναι σε blend.:thumbup:

TRIANTAFYLLOU
10-01-12, 18:41
επίσης επειδη αναφέρθηκε ότι οι ββερ είναι κάγκουρες η ανεγκέφαλοι , εδω έχω να πώ αυτό δεν έχει να κάνει με το ββ σαν άθλημα , αλλα με τον χαρακτήρα και ψυχοσύνθεση του καθένα , δηλαδή αν κάποιος είναι τενεκές και ανεγκέφαλος και ββ να κάνει ενας τενεκές με μυς θα είναι , αλλα μπορεί και έχοντας περισσότερο αυτοπεποίθηση να αλλάξει και σαν χαρακτήρας πρός το καλύτερο , άλλος μπορεί και να παραμείνει ίδιος

και σε τέτοιες περιπτώσεις αυτοι μπορεί να κερδίσουν τις πρώτες εντυπώσεις λόγω εμφάνησης και οι γυναίκες να σκίζουν το βρακί τους , αλλα σε διάρκεια να ξενερώσουν και να την κάνουν με ελαφρα

αλλα δεν σημαίνει πως όσοι γυμνάζονται και κάνουν ββ που είναι ενας τρόπος ζωής είναι ανεγκέφαλοι και κάγκουρες , γιατι το ββ και η γυμναστική γενικότερα βελτιώνει την ποιότητα ζωής και την ευεξία και αυτοπεποίθηση και αυτοί που βαριούνται , σχολιάζουν αρνητικά και κατακρίνουν

όπως κάποτε μετα απο μια πολύ επίπονη προπόνηση που έκανα με βλέπει ενας χοντρός που ερχόταν στο γυμναστήριο και με λέει τρελός είσαι εγώ δεν θα θυσίαζα την ζωή μου για την γυμναστική , λέω ρε κεφτέ ανάποδα τα είπες την γυμναστική αφιερώνεις να επενδύσεις για την υγεία σου

Dreiko
10-01-12, 19:33
αλλα το κακο ειναι οτι ειναι σε blend.:thumbup:


αν το blend σημαινει πολλα "συστατικα"* μαζι τη φορα....τοτε μονο κακο δεν ειναι....:turtle::green:

alaniaris_g7
12-01-12, 11:04
φιλε το ποστ μου απο πανω,το ειδες?:unsure:

πρεπει να δλδ να αρχισω να σβηνω ποστ,για να "δουλεψει" το συστημα?:unsure:

Εντάξει ρε beef sorry αν παραφέρθηκα....!!!! :(:(:(
Αλλά δεν το έκανα κακοπροαίρετα!!!!!
Και πάλι συγνώμη!!!!;)

mikrasiatis
12-01-12, 11:36
Αφου εκοψα το τσιγαρο,κ εδω κ 6 μηνες εχω λιωσει πραγματικα!!!!!οι επιδοσεις εχουν ανεβει!!!!κ επειδη ειμαι κ μονογαμικος τυπος η κοπελα μου εχει αρχισει να αναρωτιετε αν την χρησιμοποιω ως 2ο γυμναστηριο χεεχεχεεεεχεχ......
παιδια ολα καλα τρελα κ με ενταση!!!!!!!!μην με κραξετε αλλα ετσι ειναι ....Κ το καλο τερμα οι ζηλιες του στυλ''τι ΚΑΝΕι΅Σ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ''χχεχεχεεχε
πολ ωραιο τοπικ χεχε..:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

COBRA_STYLE
12-01-12, 12:26
Μπραβο φιλε,ωραιος!!Συνεχισε να δινεις πονο με την ιδια ενταση!

Εισαι σε αλλο level λεμε:thumbup:

mikrasiatis
12-01-12, 13:00
Ειμαι σιγουρος πως ολοι ειμαστε σε αλλο level!!!!
εφοσον δινουμε πονο στο gym κ γενικα γυμναζομαστε!!!!!!!:weights::thumbup::thumbup:

TRIANTAFYLLOU
13-01-12, 04:43
Αφου εκοψα το τσιγαρο,κ εδω κ 6 μηνες εχω λιωσει πραγματικα!!!!!οι επιδοσεις εχουν ανεβει!!!!κ επειδη ειμαι κ μονογαμικος τυπος η κοπελα μου εχει αρχισει να αναρωτιετε αν την χρησιμοποιω ως 2ο γυμναστηριο χεεχεχεεεεχεχ......
παιδια ολα καλα τρελα κ με ενταση!!!!!!!!μην με κραξετε αλλα ετσι ειναι ....Κ το καλο τερμα οι ζηλιες του στυλ''τι ΚΑΝΕι΅Σ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ''χχεχεχεεχε
πολ ωραιο τοπικ χεχε..:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

συμφωνώ απόλυτα και επιβεβαιώνουν αυτά που είχα γράψει :thumbup::thumbup: πάνω απ όλα η διάθεση και ψυχολογία και να πώ κάτι πολύ σημαντικό , ότι αυτός που είναι με κάποια που γουστάρει πολύ και δεν κάνει κρυφοτσαλακώματα , τσαλάκώνει πιο τακτικά και σε συχνότητα και ποιότητα αε σχέση με κάποιον που πάει απο δώ κι απο κεί , μπορεί να έχει το πλεονέκτημα της ποσότητας αλλα όχι της ποιότητας και συχνότητας .

γιατι άμα τόχεις δίπλα σου πάντα υπάρχει χρόνος αν υπάρχει επιθυμία να γίνει και πρίν την προπόνηση η μετα :thumbup::thumbup:

mikrasiatis
13-01-12, 09:02
συμφωνώ απόλυτα και επιβεβαιώνουν αυτά που είχα γράψει :thumbup::thumbup: πάνω απ όλα η διάθεση και ψυχολογία και να πώ κάτι πολύ σημαντικό , ότι αυτός που είναι με κάποια που γουστάρει πολύ και δεν κάνει κρυφοτσαλακώματα , τσαλάκώνει πιο τακτικά και σε συχνότητα και ποιότητα αε σχέση με κάποιον που πάει απο δώ κι απο κεί , μπορεί να έχει το πλεονέκτημα της ποσότητας αλλα όχι της ποιότητας και συχνότητας .

γιατι άμα τόχεις δίπλα σου πάντα υπάρχει χρόνος αν υπάρχει επιθυμία να γίνει και πρίν την προπόνηση η μετα :thumbup::thumbup:


:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:Ποσο ισχυει!!!!!!

Michaelangelo
13-01-12, 18:20
Ένα από τους μεγαλύτερους θρύλους το ποδοσφαίρου, ίσως ο μοναδικός άνθρωπος που πέρασε στον πλανήτη που θα μπορούσε να εκθρονίσει τους Πελέ και Μαραντόνα και να κάνει τον Μέσσι να ζηλεύει, αν δεν σταμάταγε επαγγελματικά στην ουσία (όταν παραιτήθηκε από τη Μάντσεστερ λόγω προβλημάτων αλκοολισμού κ.τ.λ.) στην ηλικία των 26χρόνων του, ο γνωστός σε όλους τους γνώστες George Best, τον καλύτερο αγώνα της ζωής του τον έκανε ενώ δευτερόλεπτα ακριβώς πριν αρχίσει ο αγώνας... έκανε σεξ στις τουαλέτες με μια νεαρή καθαρίστρια! O θρυλικός αυτός μεσο-επιθετικός, μετά το γκολ που έβαλε στην καθαρίστρια, έβαλε σε εκείνο τον δύσκολο υποθετικά αγώνα, έδωσε διαστάσεις θριάμβου στην Μάντσεστερ βάζοντας... 6 γκολ!!!

mikrasiatis
17-01-12, 09:53
:P:P:PΩραιος ο παικτης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΝ κ ειμαι ασχετος απο μπαλα!!!!,ποιος ξερει τι εκρυβε η καθαρηστρια κ τον ελουσε με δυναμη!!!!:P:P:P:P:P:P:P

tolis93
17-01-12, 17:54
η πλακα ειναι οτι οχι μονο δε κουραζει.αλλα συνηθως μετα το σεξ παω κ μαμιεμαι κ με τα βαρη μια γυρα:green: κ σαμ ταιμς ακολουθει κ η κοπελια πλεον...

Goofonly
17-01-12, 23:35
Το σεξ σε κάνει να ανεβάζεις και κιλά. Ρωτήστε και εμένα που κάθε βδομάδα σπάω τα ρεκόρ :green:

Η ερώτηση θα ήταν κατά πόσο Η ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ επιρεάζει το SEX, γιατί το αερόβιο έχει αρνητικά αποτελέσματα πολλές φορές.

Καραφλό Ακτινίδιο
18-01-12, 00:16
Μπραβο φιλε,ωραιος!!Συνεχισε να δινεις πονο με την ιδια ενταση!

Εισαι σε αλλο level λεμε:thumbup:

Ετσι gonzo καταστάσεις (δωσε πόνο)


Το σεξ σε κάνει να ανεβάζεις και κιλά. Ρωτήστε και εμένα που κάθε βδομάδα σπάω τα ρεκόρ :green:

Η ερώτηση θα ήταν κατά πόσο Η ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ επιρεάζει το SEX, γιατί το αερόβιο έχει αρνητικά αποτελέσματα πολλές φορές.

Ναι άμα την έχεις δει μαραθωνοδρόμος :P:P:P:P




Λοιπόν να πω και εγώ την γνώμη μου..
Μετά από ένα ρωμαικό όργιο είναι φυσικό και επόμενο να μην μπορείς να πάρεις τα πόδια σου

Το σίγουρο όμως είναι ότι μετά από προπόνηση (βάρη, πολεμικές τέχνες και κάθε τι HIIT) στο σώμα κυλλάει καλύτερα το αίμα λόγο άσκησης
άρα και το επίμαχο σημείο είναι έτοιμο ανα πάσα στιγμή να μπει στην μάχη ξανά και ξάνα χωρίς να παραδίδει τα όπλα

Levrone
18-01-12, 00:56
ρε παιδια μην τα γραφετε αυτα ετσι απλα..:P

οσοι περιμενουμε πρωτα να παντρευτουμε και μετα να δοκιμασουμε θα αισθανθουμε αβολα :P:P:P:P:P:turtle::turtle::turtle:

mikrasiatis
18-01-12, 12:13
Λογικα το σεξακι βοηθα κ στην αποθεραπεια μετα απο καλη προπονηση!!!!πριν μας παρει ο Μορφεας ειδικα..

tasos2
18-01-12, 12:17
Λογικα το σεξακι βοηθα κ στην αποθεραπεια μετα απο καλη προπονηση!!!!πριν μας παρει ο Μορφεας ειδικα..

Πολυ σωστα! Γιατι παραγονται ενδορφινες που σκοτωνουν τον πονο (pain killers) και σε βοηθανε και να κοιμηθεις.

mikrasiatis
18-01-12, 15:00
:thumbup::thumbup::thumbup:
Πολυ σωστα! Γιατι παραγονται ενδορφινες που σκοτωνουν τον πονο (pain killers) και σε βοηθανε και να κοιμηθεις.

Mcstefan7
18-01-12, 22:07
Λογικα το σεξακι βοηθα κ στην αποθεραπεια μετα απο καλη προπονηση!!!!πριν μας παρει ο Μορφεας ειδικα..

Ποοο ποσο δίκαιο εχεις...Ειδικά εμένα με πιάνει και η καφείνη και μου χαλά τον ύπνο....κάθε φορα που το κάνω πρν κοιμηθώ όμως πέφτω και ξερένομαι στον ύπνο :shock:

Ηλαπ
18-01-12, 22:22
η πλακα ειναι οτι οχι μονο δε κουραζει.αλλα συνηθως μετα το σεξ παω κ μαμιεμαι κ με τα βαρη μια γυρα:green: κ σαμ ταιμς ακολουθει κ η κοπελια πλεον...

Ειδες τι δυναμη εχει το μυαλο?????Το σεξ εξαντλει το σωμα αλλα παρ ολα αυτα εσθανεσαι πιο δυνατος....

gym
18-01-12, 23:19
μαλιστα...κ το θεμα καλα κρατει...εχουμε μαθει πως ειναι η σεξουαλικη ζωη των μελων μας...μπραβο βρε~:unsure:

Goofonly
18-01-12, 23:23
μαλιστα...κ το θεμα καλα κρατει...εχουμε μαθει πως ειναι η σεξουαλικη ζωη των μελων μας...μπραβο βρε~:unsure:

το επόμενο βήμα είναι να ανεβάσουμε φωτογραφίες και να κρίνουμε επιδώσεις :clap::clap:

gym
18-01-12, 23:26
Το σεξ σε κάνει να ανεβάζεις και κιλά. Ρωτήστε και εμένα που κάθε βδομάδα σπάω τα ρεκόρ :green:

Η ερώτηση θα ήταν κατά πόσο Η ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ επιρεάζει το SEX, γιατί το αερόβιο έχει αρνητικά αποτελέσματα πολλές φορές.


το επόμενο βήμα είναι να ανεβάσουμε φωτογραφίες και να κρίνουμε επιδώσεις :clap::clap:

καντε το κ καραδοκω!περιμενω αυτον που θα κανει το μοιραιο λαθος!:green::green:

jannous44
18-01-12, 23:51
καντε το κ καραδοκω!περιμενω αυτον που θα κανει το μοιραιο λαθος!:green::green:

http://www.motivationals.org/demotivational-posters/demotivational-poster-14543.jpg :green::green::green:

COBRA_STYLE
18-01-12, 23:53
καντε το κ καραδοκω!περιμενω αυτον που θα κανει το μοριαίο λαθος!:green::green:

μαλιστα μαλιστα:banana:

αν ντρεπεστε παντως παιδια ή φοβαστε το ban,αρχιστε να ριχνετε pms:green::green:

jannous44
18-01-12, 23:54
μαλιστα μαλιστα:banana:

αν ντρεπεστε παντως παιδια ή φοβαστε το ban,αρχιστε να ριχνετε pms:green::green:

κιαλα θες εσυ? αχορταγος να ουμε:turtle:

Titanium
19-01-12, 00:05
Το σεξ σε κάνει να ανεβάζεις και κιλά. Ρωτήστε και εμένα που κάθε βδομάδα σπάω τα ρεκόρ :green:

Η ερώτηση θα ήταν κατά πόσο Η ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ επιρεάζει το SEX, γιατί το αερόβιο έχει αρνητικά αποτελέσματα πολλές φορές.

Και εγω σε αυτήν την ερώτηση στέκομαι περισσοτερο παρα στα αλλα...:thumbup:
Ναι λατρευω τα βαρη και γενικά την γυμναστική αλλα προσπαθώ πλέων να μη το παρακανω...
Εχω καταλαβει πλεων οτι το παν ειναι η ψυχολογία και τπτ αλλο...Μα τπτ αλλο...
Γυμναζομαι γιατι το γουσταρω πραγματικα αλλα δεν θα περιορισω και τα αλλα γουστα μου...
Παν μετρον αριστον που λεμε...:green:
Και για να επανελθω στο παραπανω, οταν το παρακανα με την προπονιση ειχα παρατιριση (τουλαχιστον για τα δικα μου δεδομενα:turtle::banana::bbbiceps::P) μεγαλη πτωση στην λυμπιντο...
Και γενικα ειμουν σε μια πολυ αρνιτικη κατασταση γιατι απλα το παρακανα με την προπονιση....Αφου πρην παω γυμναστιριο ανχονομουνα για το αν θα βγαλω καλη προπονιση...Εν τελει εκανα μια τρυπα στο νερο...
Και βγικα και λιγο οφφ τοπικ αλλα δεν πιραζει...:green:

mikrasiatis
19-01-12, 09:12
το επόμενο βήμα είναι να ανεβάσουμε φωτογραφίες και να κρίνουμε επιδώσεις :clap::clap:


xaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax
καλο!!!!!!!!!κ μετα θα μας κλεισουν για τσοντοsite....

exkaliber
19-01-12, 15:57
προσωπικα μετα απο μια φορα νυσταζω και αποκοιμιεμαι
μετα απο δυο εχω υπερενταση


δεν νομιζω οτι το σεξ να βοηθαει την προπονηση
εχει τυχει να παω μολις 7-8 φορες γυμναστηριο σε ενα μηνα λογω γκομενας





Ρωτήστε και εμένα που κάθε βδομάδα σπάω τα ρεκόρ :green:

ευγε νεε μου :thumbup::thumbup::thumbup:
φανταζομαι και με διαφορετικο ελαφι καθε φορα

mikrasiatis
19-01-12, 16:03
προσωπικα μετα απο μια φορα νυσταζω και αποκοιμιεμαι
μετα απο δυο εχω υπερενταση


δεν νομιζω οτι το σεξ να βοηθαει την προπονηση
εχει τυχει να παω μολις 7-8 φορες γυμναστηριο σε ενα μηνα λογω γκομενας






ευγε νεε μου :thumbup::thumbup::thumbup:
φανταζομαι και με διαφορετικο ελαφι καθε φορα

Ειναι αναλογα στην φαση που εισαι με την γκομενα φιλε Εξκαλιμπερ....
Τεσπα δεν θελω να γινω κ αδιακριτος ....εχεχεχε:turtle::turtle::toast:

lila_1
19-01-12, 18:01
Λογικα το αυτο-σεξακι βοηθα κ στην αποθεραπεια μετα απο καλη προπονηση!!!!

To επιβεβαιώνει και το αβατάρ σου εξάλλου..:turtle:

jannous44
19-01-12, 18:06
To επιβεβαιώνει και το αβατάρ σου εξάλλου..:turtle:

Που παει το μυαλο της γυναικας δες...:turtle::turtle::turtle:

sofos
19-01-12, 18:36
εχει ξεφυγει αυτο το θεμα εδω εντελως λολ

jannous44
19-01-12, 18:41
εχει ξεφυγει αυτο το θεμα εδω εντελως λολ
+1:thumbup:

http://operatorchan.org/k/arch/thumb/k182284_fuck%20this%20thread%20outta%20heres.jpg:welcome::welcome:

vagg
19-01-12, 18:51
To επιβεβαιώνει και το αβατάρ σου εξάλλου..:turtle:

και το δικο σου:green:

mikrasiatis
20-01-12, 10:28
:P:P:P
To επιβεβαιώνει και το αβατάρ σου εξάλλου..:turtle:

χαχαχαχαχαχαχ Το αυτοσεξακι μονο σε περιπτωση συμπικνωσεως και , εοε επ επε επε επ....αυτα!!!!!!λοιπον ξεσκοιουζε ΜΟΥΑ!!!!
:P:P:P:P:P:P:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::P:P

Νικος Τ.
04-05-12, 14:00
Μιας και δεν ειδα κατι τετοιο και επιδη ολοι πιστευω κανουν αυτο το άθλημα ειπα να το κανω και να καλαμπουρίσουμε λιγο..! :P

Θέλεις να χάσεις θερμίδες; Πρόσθεσε στο διαιτολόγιο σου το σεξ!

Ο λόγος απλός, το σεξ αποτελεί μία πολύ καλή, ξεκούραστη και απολαυστική άσκηση. Και όπως κάθε άσκηση καίει θερμίδες έτσι και το σεξ μπορεί να αποτελέσει μία πολύ καλή μέθοδο για να χάσεις μερικούς ακόμα πόντους. Προτείνουμε 7 στάσεις του σεξ που και απόλαυση θα σου προσφέρουν και θα σου κάψουν πολλές θερμίδες.Πόσες; Από σένα εξαρτάται! ...


•Κουβάρι
Η γυναίκα καμπουριάζει, καθώς ο άντρας σε ημικαθιστή θέση(οι φτέρνες και οι γλουτοί του τον στηρίζουν) μπαίνει από πίσω της. Αυτή ελέγχει την κίνηση βάζοντας δύναμη στις φτέρνες της, ενώ ο άντρας γλύφει την πλάτη της και παίζει με το στήθος της. Η στάση απαιτεί μεγάλη ευλυγισία από το ζευγάρι, αλλά επικεντρώνεται σε σημεία του σώματος που συχνά παραμελούνται...
•Στα 4 αλλά με λίγη ποικιλία
Μία από τις πιο γνωστές στάσεις του σεξ που μπορεί να διαφοροποιηθεί ελάχιστα για μεγαλύτερη ευχαρίστηση και περισσότερη γυμναστική. Είναι απλό: Εκτός από το να στηρίζεται η γυναίκα σε όλο το κάτω σημείο του χεριού της, μπορεί να στηρίζεται και στους αγκώνες, τη στιγμή που ο άντρας μπαίνει μέσα της. Η γυναίκα μπορεί να λυγίζει τη μέση της κατά διαστήματα ή και να στηρίζεται στην παλάμη της. Έτσι έχει τη δυνατότητα να βρει και το κατάλληλο σημείο που της προσφέρει μεγαλύτερη ευχαρίστηση.
•Λωτός
Ο άντρας κάθεται με σταυρωμένα τα πόδια και η σύντροφος του επάνω του, με τα πόδια της τυλιγμένα γύρω από τη μέση του. Αυτός την βοηθάει να κουνήσει την λεκάνη της με τα χέρια του, ενώ παράλληλα μπορεί να γλύφει το στήθος της με το στόμα του και να τη χτυπάει στα οπίσθια.
•Πικ νικ
Ο άντρας κάθεται στη μία πλευρά, με το βάρος του στο ένα χέρι ακουμπισμένο πίσω του και τα γόνατα λυγισμένα. Η γυναίκα κάθεται πάνω του, με την πλάτη της γυρισμένη προς αυτόν και γέρνει μπροστά, στηριγμένη στα χέρια της, ενώ ταυτόχρονα τρίβεται στο σώμα του άντρα. Ο άντρας μπορεί με το άλλο χέρι του να χαϊδεύει το στήθος, τα οπίσθια και την κλειτορίδα της γυναίκας. Η στάση προτείνεται για πιο σκληρές επιφάνειες από το κρεβάτι, (διότι το στρώμα είναι μαλακό), όπως είναι το πάτωμα.
•Από πίσω
Ο άντρας είναι όρθιος, με την πλάτη του να στηρίζεται σε τοίχο, και μπαίνει στην σύντροφο του, τραβώντας τους γλουτούς της προς εκείνον. Καθώς ο άντρας έχει τον έλεγχο, η γυναίκα μπορεί να ακουμπήσει τα χέρια της στα γόνατα της για περισσότερη σταθερότητα.
•Από πάνω με λίγη ποικιλία
Ο άντρας ξαπλώνει ανάσκελα, καθώς ο γυναίκα πλαγιάζει επάνω του. Έτσι η γυναίκα έχει το πάνω χέρι στο σεξ και ο άντρας απλώς απολαμβάνει καθώς το νιώθει όλο της το κορμί επάνω του και το μόριο του μπαίνει στον κόλπο της. Η γυναίκα μπορεί να αλλάζει κάθε λίγο τη στάση του σώματος της, είτε κάθετα, ώστε με κατακόρυφες κινήσεις να ευχαριστιέται το μόριο του άντρα, είτε ξαπλωμένη και με κινήσεις μπρος πίσω να ελέγχει την κατάσταση. Επίσης, καθώς βρίσκεται σε κάθετη στάση μπορεί να στηρίζει τα χέρια της πίσω από την πλάτη της και ανάμεσα στα πόδια του άντρα.
•Ο βάτραχος
Ο άντρας κάθεται στην άκρη του κρεβατιού, με τα πόδια του στο πάτωμα και την πλάτη του ίσια. Η γυναίκα κάθεται πάνω του, με την πλάτη γυρισμένη σε αυτόν, τα γόνατα λυγισμένα και τα πόδια της να ακουμπάνε στο κρεβάτι, ανάμεσα στα πόδια του άντρα. Η γυναίκα σπρώχνει με τα χέρια της και χρησιμοποιεί τους γοφούς της για να προκαλέσει κατακόρυφη κίνηση. Ο άντρας μπορεί να βοηθήσει στηρίζοντας τους γλουτούς της, ή χαϊδεύοντας το στήθος και την κλειτορίδα της. Η εισχώρηση είναι ιδιαίτερα βαθιά.
Καιρός, λοιπόν, να κάψετε λίγες θερμίδες εύκολα, γρήγορα και βασικά ευχάριστα!

RAMBO
04-05-12, 14:01
Εχουμε ξανανοιξει παρομοιο θεμα...:clap:

καλα επιμενω οτι στην γραμμωση θελει φουλ:turtle:

Galthazar
04-05-12, 14:03
νταξει περα απο την πλακα δεν ειναι πολλες οι θερμιδες που καις κατα την διαρκεια του σεξ, καις οσες θα εκαιγες αν ανεβοκατεβαινες μια πολυκατοικια

Νικος Τ.
04-05-12, 14:04
Εχουμε ξανανοιξει παρομοιο θεμα...:clap:

καλα επιμενω οτι στην γραμμωση θελει φουλ:turtle:

παντα θελει! και στον ογκο σε καποιες στασεις συνιστάτε ;) οσο για το θεμα δεν το ξερω αν ειναι ετσι ας το μεταφερουν :D

RAMBO
04-05-12, 14:04
Εξαρταται πως το κανεις...:green:

Νικος Τ.
04-05-12, 14:05
νταξει περα απο την πλακα δεν ειναι πολλες οι θερμιδες που καις κατα την διαρκεια του σεξ, καις οσες θα εκαιγες αν ανεβοκατεβαινες μια πολυκατοικια

προσωπικα δεν νομιζω να το κανει καποιος για της θερμιδες... ;ρ

Galthazar
04-05-12, 14:08
Εξαρταται πως το κανεις...:green:
kinky boy :eleph::eleph:


προσωπικα δεν νομιζω να το κανει καποιος για της θερμιδες... ;ρ

εγω απαντησα στο τιτλο του θεματος..

Νικος Τ.
04-05-12, 14:10
kinky boy :eleph::eleph:



εγω απαντησα στο τιτλο του θεματος..

Ναι νταξει ,το έθεσα τελείως φιλικα! ;)

ΠανοςΒ
04-05-12, 14:11
Αμα το κανεις σαν HIIT λεει, αλλιως με αδειο στομαχι το πρωι σε αργο τεμπο!

RAMBO
04-05-12, 14:13
Και ολη την υπολοιπη μερα καλα ειναι:green:..

TRIANTAFYLLOU
04-05-12, 20:19
είχαμε ανοίξει παρόμοιο θέμα παιδια , το θέμα είναι πως ένα πράγμα όπως το σεξ που πρέπει να το χαρακτηρίζει ο αυθορμητισμός η διάθεση και το πάθος , μην το ξεφτιλήσουμε και το βλέπουμε σαν κάψιμο θερμίδων , ότι καίμε είναι δεδομένο , αλλα όχι και να σκευτόμαστε έτσι , σ αυτο δεν πρέπει να σκευτόμαστε αλλα μόνο να αισθανόμαστε :thumbup:

RAMBO
04-05-12, 20:21
Καλα τα λες αλλα ποιος σε ακουει...

giannis64
04-05-12, 20:31
δυο θεματα συγχωνευτηκαν..

nikossamos
06-05-12, 01:28
κάπου είχα διαβάσει ότι κάνει καλο και αν όχι ΣΙΓΟΥΡΑ δεν επηρεάζει την προπόνηση αρνητικά... :D

s0k0s
06-05-12, 01:47
http://www.youtube.com/watch?v=Jh-rJbtI4jA

skourias
16-05-12, 11:34
Eξαρτάται τι εννούμε sex.
Sparing ή 1-2 επαναλήψεις?

Εμένα με κόβει...
Το ένα κόβει το άλλο είτε πριν είτε μετά.

Μετά από jogging επίσης το bull terrier δεν έχει όρεξη για παιχνίδια.

Ααα... και όταν ακούω solo φλογέρα.

PEGY
16-05-12, 19:07
too many information ^^^

koukoutsaki
16-05-12, 19:10
Τωρα εγω αμα πω την αποψη μου θα φαω ντοματες ...

Silvester
16-05-12, 19:12
Τωρα εγω αμα πω την αποψη μου θα φαω ντοματες ...

γιαααααααααααααααα πες..

koukoutsaki
16-05-12, 19:15
ε θα το πω και κραξτε με οσο θελετε:P
εμενα με επηρεαζει στις προπο τις μερες που εχω βαρη
κ γιαυτο το αραιωνω λιγω απο το να μη μπορω να παρω τα ποδια μου
κι οταν γυρναω απο προπο ποδιων ουτε για αστειο για κανα δυο μερες
στο φιναλε, 7 μερες εχει η βδομαδα....ας ισοφαριζω στις αλλες 3:green::green::P:P:P:P:P:P:P:P

Silvester
16-05-12, 19:17
ε θα το πω και κραξτε με οσο θελετε:P
εμενα με επηρεαζει στις προπο τις μερες που εχω βαρη
κ γιαυτο το αραιωνω λιγω απο το να μη μπορω να παρω τα ποδια μου
κι οταν γυρναω απο προπο ποδιων ουτε για αστειο για κανα δυο μερες
στο φιναλε, 7 μερες εχει η βδομαδα....ας ισοφαριζω στις αλλες 3:green::green::P:P:P:P:P:P:P:P

Εγω κανω αποχη!!!:green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green:

koukoutsaki
16-05-12, 19:25
Εγω κανω αποχη!!!:green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green:

ε οχι και αποχη νεοι ανθρωποι ειμαστε:green:
απλα δε μπορω τοσο συχνα οπως οταν δεν ειχα πλακωθει ετσι στα βαρη :unsure:

katerina.
16-05-12, 19:54
ναι !!!ειδικα οταν κανω ποδια ...αν υπαρχει ορεξη απο τον ενα ...γινεται ενα καλο μασαζ στα ποδια μου για να ξεπιαστουν εγω γινομαι αλοιφη ....και οσυζυγος με ευχαριστηση κανει ολη τη δουλεια :green::green::green:ετσι ειμαστε και οι δυο ευχαριστημενοι...;)

Devil
16-05-12, 19:54
http://www.youtube.com/watch?v=401ethZJfkU

:green:

Eddie
16-05-12, 20:15
ε θα το πω και κραξτε με οσο θελετε:P
εμενα με επηρεαζει στις προπο τις μερες που εχω βαρη
κ γιαυτο το αραιωνω λιγω απο το να μη μπορω να παρω τα ποδια μου
κι οταν γυρναω απο προπο ποδιων ουτε για αστειο για κανα δυο μερες
στο φιναλε, 7 μερες εχει η βδομαδα....ας ισοφαριζω στις αλλες 3:green::green::P:P:P:P:P:P:P:P

Σιγα να μη σε κραξουν..εχω διαβασει ολο το θεμα δυο φορες και πραγματικα απορω με κατι απαντησεις.Τι διαλο..ολοι επιβητορες ειναι εδω μεσα?Και μενα με επιρρεαζει,και πολυ μαλιστα..ισως επειδη τα δινω ολα στο gym και γυρναω χωμα?Μου φαινεται παρα πολυ περιεργο πως μερικοι (αντρες κατα κυριο λογο) εχετε ορεξη και αντοχες για σεξ μετα την προπονηση :shock:

Το κακο ειναι οτι δεν εχω να συγκρινω πριν και μετα καθως οταν χωθηκα στα βαρη ημουν τοσο μικρος που ημουν παρθενος ακομα :green: αλλα οταν κανω off απο προπονηση για 7-10 μερες βλεπω μεγαλη διαφορα :thumbup:


Και ξανααπορω οταν βλεπω να λενε οτι η γυμναστικη και τα βαρη βοηθουν στην αυξηση της λιμπιντο και μας κανουν πιο ενεργους...εγω σε ποιο κοσμο ζω που δε βλεπω να συμβαινει κατι τετοιο? :unsure:

koukoutsaki
16-05-12, 20:19
Σιγα να μη σε κραξουν..εχω διαβασει ολο το θεμα δυο φορες και πραγματικα απορω με κατι απαντησεις.Τι διαλο..ολοι επιβητορες ειναι εδω μεσα?Και μενα με επιρρεαζει,και πολυ μαλιστα..ισως επειδη τα δινω ολα στο gym και γυρναω χωμα?Μου φαινεται παρα πολυ περιεργο πως μερικοι (αντρες κατα κυριο λογο) εχετε ορεξη και αντοχες για σεξ μετα την προπονηση :shock:

Το κακο ειναι οτι δεν εχω να συγκρινω πριν και μετα καθως οταν χωθηκα στα βαρη ημουν τοσο μικρος που ημουν παρθενος ακομα :green: αλλα οταν κανω off απο προπονηση για 7-10 μερες βλεπω μεγαλη διαφορα :thumbup:


Και ξανααπορω οταν βλεπω να λενε οτι η γυμναστικη και τα βαρη βοηθουν στην αυξηση της λιμπιντο και μας κανουν πιο ενεργους...εγω σε ποιο κοσμο ζω που δε βλεπω να συμβαινει κατι τετοιο? :unsure:

η γιαγια μου ελεγε οπου ακους πολλα κερασια και πολλη διαφημιση κρατα και μικρο καλαθι
ασε καλε, δε γινεται αυτο. εδω ο αντρας μου οταν παει για ποδοσφαιρο η ποδηλατο σε μεγαλες αποστασεις γυριζει χωμα κ κοιμαται ορθιος ως το βραδυ, τι να λεμε τωρα. εξαλλου δεν ειμαστε και ολοι 18 χρονων πατησαμε τα πρωτα -αντα:green:

giannis64
16-05-12, 21:06
αυτο δεν ειναι bodybuilding φορουμ.:green:

αυτο ειναι σεξοφορουμ.. πρεπει να βρουμε κανα σαιτ να παραγγειλουμε κανα τσιγκινο..:P:P

xelashai
16-05-12, 21:08
τι ειναι αυτο το τσίγκινο Γιαννη?:unsure:
(τι ρωταω τωρα κι εγω...:green:)

Eddie
16-05-12, 21:14
τι ειναι αυτο το τσίγκινο Γιαννη?:unsure:
(τι ρωταω τωρα κι εγω...:green:)

Οριστε :P:P:P



45468

45469

xelashai
16-05-12, 21:17
που τα βρηκες ρε Βασίλη???
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

destroyerody94
16-05-12, 21:17
Xaxaxaxaxax βγαίνουν και για άντρες??? χαχχαχαχαχαχα:bowdown:

Eddie
16-05-12, 21:22
που τα βρηκες ρε Βασίλη???
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:


Xaxaxaxaxax βγαίνουν και για άντρες??? χαχχαχαχαχαχα:bowdown:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ τα σπανε ε?Τοσα χρονια στα γυμναστηρια βαρεθηκα το τοιχο τοιχο και ειπα να ψαχτω για κατι καλυτερο :P:P:P:P

Ηλαπ
16-05-12, 21:54
Σιγα να μη σε κραξουν..εχω διαβασει ολο το θεμα δυο φορες και πραγματικα απορω με κατι απαντησεις.Τι διαλο..ολοι επιβητορες ειναι εδω μεσα?Και μενα με επιρρεαζει,και πολυ μαλιστα..ισως επειδη τα δινω ολα στο gym και γυρναω χωμα?Μου φαινεται παρα πολυ περιεργο πως μερικοι (αντρες κατα κυριο λογο) εχετε ορεξη και αντοχες για σεξ μετα την προπονηση :shock:

Το κακο ειναι οτι δεν εχω να συγκρινω πριν και μετα καθως οταν χωθηκα στα βαρη ημουν τοσο μικρος που ημουν παρθενος ακομα :green: αλλα οταν κανω off απο προπονηση για 7-10 μερες βλεπω μεγαλη διαφορα :thumbup:


Και ξανααπορω οταν βλεπω να λενε οτι η γυμναστικη και τα βαρη βοηθουν στην αυξηση της λιμπιντο και μας κανουν πιο ενεργους...εγω σε ποιο κοσμο ζω που δε βλεπω να συμβαινει κατι τετοιο? :unsure:

Χερακια δν ειχες??? :turtle::turtle: :P
Γτ αυτο που καταλαβα εγω ειναι οτι ουσιαστικα αυτο που σε κουραζει ειναι η εξπερματιση οχι ολο το σκηνικο του σεξ... Μηπως δν καταλαβα καλα??? :unsure:

TRIANTAFYLLOU
16-05-12, 21:58
πω πω χείμαρος απο πόστ στο καυτό θέμα :P:P, ρε παιδια κατ αρχήν το σεξ είναι κάτι που δεν υπάρχουν στάνταρ και ούτε όλοι οι άνθρωποι λειτουργούν το ίδιο , είναι θεμα ορμονικό ψυχοσύνθεσης και διάθεσης .

επίσης είναι κατι που θα πρέπει να το χαρακτηρίζει ο αυθορμητισμός , δηλαδή ούτε θερμίδες να μετράμε ούτε αν μας γυμνάζει ούτε τίποτε , αυτα τα κάνει αλλα δεν είναι αυτοσκοπός , δεν πρέπει να σκευτόμαστε αλλα να αισθανόμαστε .

η γυμναστική με βάρη ενω σε κάποιους αυξάνει την διαθεση και επιθυμία , σε κάποιους μπορεί να λειτουργεί ανασταλτικά , εγω αν έχω επιθυμία και είναι δίπλα μου εύκαιρη όχι μόνο πρίν η μετα την προπόνηση αλλα και ενδιάμεσα άνετα θα το έκανα και με χαρά , αρκεί να ήταν αυθόρμητο και όχι αυτοσκοπός να αποδείξω κατι , ειδικα μετα τα πόδια που η τεστοστερόνη ήταν στα κόκκινα , το σώμα μπορεί να είναι σαν παράλυτο απο την κούραση αλλα η επιθυμία κάνει να ξεχνιούνται όλα , ειδικα αν έχει επιθυμία η γυναίκα δεν υπάρχει όχι στο λεξιλόγιο μόνο ναί :P:P:P(αυτα στα νειάτα όχι τωρα που γεράσαμε , τωρα καλή ψυχή:P)

οπότε αν κάποιος η κάποια δεν έχει όρεξη δεν έχει κανένα κουσούρι, απλα διαφορετικά θέλω και επιθυμίες έχει ο καθένας .

άλλωστε τις απόψεις στο θέμα τις έχω πεί σε άλλα πόστ στο θεμα πιο πάνω , ας αφήσουμε και κάτι να το χαρακτηρίζει ο αυθορμητισμός μην τα κάνουμε όλα στημένα και βασική προυπόθεση να το θέλουν και οι δύο , όχι μόνο ο ένας , απλα αν το θέλει η γυαναίκα και ο άντρας δεν έχει όρεξη και αυτη έχει τον τρόπο της το αγώη ξυπνάει τον αγωγιάτη , είμαστε και πιο ευέξαπτοι σε συγκινήσεις :turtle::turtle:

tasos2
16-05-12, 22:08
Μου φαινεται παρα πολυ περιεργο πως μερικοι (αντρες κατα κυριο λογο) εχετε ορεξη και αντοχες για σεξ μετα την προπονηση :shock:


Ααα ρε συ εγω εχω τρελες #%#^& μετα την προπονηση. Ειδικα μετα την προπονηση ποδιων που φευγω λιωμα γινεται χαμος

koukoutsaki
16-05-12, 22:10
Ααα ρε συ εγω εχω τρελες #%#^& μετα την προπονηση. Ειδικα μετα την προπονηση ποδιων που φευγω λιωμα γινεται χαμος

μετα απο ποδια κιολας???:shock::shock::shock::shock:
μηπως να παω να κοιταχτω σε κανα γιατρο:rolf::rolf::rolf:

magdaline
16-05-12, 22:11
όταν τα χα με ένα παιδί του ανέβαιναν οι αντοχές του πάντως τη περίοδο που γυμναζόταν.
Προπονήσεις σημαίνει κ καλύτερο σεξ. Όπως επίσης και καλύτερο σεξ σημαίνει καλύτερες προπονήσεις.

:thumbup:

TRIANTAFYLLOU
16-05-12, 22:17
μετα απο ποδια κιολας???:shock::shock::shock::shock:
μηπως να παω να κοιταχτω σε κανα γιατρο:rolf::rolf::rolf:

ρε κουκουτσάκι δεν είμαστε το ίδιο άλλο άντρες άλλο γυναίκες , δεν χρειάζετε να πάς σε γιατρο , αλλα να αλλάξει λίγο το μενού , ενοώ κανένα τζακούζι μετα μασαζάκι και πιο παθητικό ρόλο και στην τελικη λένε με το ζόρι παπάς δεν γίνετε κι αμα γίνει δεν λειτουργεί , δεν θέλει άγχος σ αυτο:P:P:P:P

TRIANTAFYLLOU
16-05-12, 22:22
όταν τα χα με ένα παιδί του ανέβαιναν οι αντοχές του πάντως τη περίοδο που γυμναζόταν.
Προπονήσεις σημαίνει κ καλύτερο σεξ. Όπως επίσης και καλύτερο σεξ σημαίνει καλύτερες προπονήσεις.

:thumbup:

ωχ κατάλαβα αίμα κι άμμος :banana::banana::banana::banana::banana::banana: και γω αναρωτιόμουν όταν γινόταν σεισμός που να είναι άραγε το επίκεντρο:P:P:P

magdaline
16-05-12, 22:26
ωχ κατάλαβα αίμα κι άμμος :banana::banana::banana::banana::banana::banana: και γω αναρωτιόμουν όταν γινόταν σεισμός που να είναι άραγε το επίκεντρο:P:P:P

δεν είναι σεισμογενής περιοχή η Καβάλα κυρ Ηλία

TRIANTAFYLLOU
16-05-12, 22:38
δεν είναι σεισμογενής περιοχή η Καβάλα κυρ Ηλία

γι αυτο προβληματίστηκα κυρία Μαγδαλινή , λέω σεισμογενής περιοχή δεν είμαστε γιατι όμως κουνιόμαστε :turtle::turtle::turtle:

magdaline
16-05-12, 22:43
γι αυτο προβληματίστηκα κυρία Μαγδαλινή , λέω σεισμογενής περιοχή δεν είμαστε γιατι όμως κουνιόμαστε :turtle::turtle::turtle:
ντάξει ήρθε η ώρα και της Αθήνας τώρα, θα χετε προσέξει την αποχή δονήσεων εκεί στα βόρεια:P

giannis64
16-05-12, 22:46
λοιπον λενε λενε και λεμε. ας πω κατι στα σοβαρα..:green:

εγω συμβουλευω σε ολους μετα την προπονηση να κανετε σεξ. ειναι σαν να κανεις αεροβιο-αναεροβιο και διαλειμματικη μαζι. και μαληστα μετα απο προπονηση με βαρη? η καλυετρη στιγμη για να χασεις λιπος. ενα μηνα να το κανετε θα γινετε φετες. αλλωστε υπαρχει και θεμα ανοιχτο.
ετσι θα εχετε δυο σε ενα. και σεξ και γραμμωση.;)

magdaline
16-05-12, 22:48
λοιπον λενε λενε και λεμε. ας πω κατι στα σοβαρα..:green:

εγω συμβουλευω σε ολους μετα την προπονηση να κανετε σεξ. ειναι σαν να κανεις αεροβιο-αναεροβιο και διαλειμματικη μαζι. και μαληστα μετα απο προπονηση με βαρη? η καλυετρη στιγμη για να χασεις λιπος. ενα μηνα να το κανετε θα γινετε φετες. αλλωστε υπαρχει και θεμα ανοιχτο.
ετσι θα εχετε δυο σε ενα. και σεξ και γραμμωση.;)

και άμα υπάρχει και βία κάνεις και μαύρισμα..

TRIANTAFYLLOU
16-05-12, 22:50
ντάξει ήρθε η ώρα και της Αθήνας τώρα, θα χετε προσέξει την αποχή δονήσεων εκεί στα βόρεια:P

κοίταξε είδαμε την αποχή και επειδή επικρατεί πολυ ηρεμία είπαμε να αρχήσουμε λίγο τις δονήσεις να κυκλοφορήσουν τα αίματα .

γιατι και μείς αίμα έχουμε δεν έχουμε αριάνη στις φλέβες μας :turtle::turtle::turtle::turtle:

giannis64
16-05-12, 22:53
και άμα υπάρχει και βία κάνεις και μαύρισμα..

ααα εσυ δικια μας εισαι..:toast:

αν υπαρχει και βια, εε τοτε μετακινουντε και τα λιποκυταρα....:green:

TRIANTAFYLLOU
16-05-12, 22:53
και άμα υπάρχει και βία κάνεις και μαύρισμα..

βλέπω η μεθοδος μαυρίσματος αυτή έχει καθιερωθεί παλια αμα ρίχναμε καμια μπάτσα στα ψαχνά αυθόρμητη είχαμε λίγο γκρίνια , ενω τώρα σ αυτο το θεμα είναι θετικα τα πράματα , όλο και περισσότερες θέλετε το μαύρισμά σας :P:P

magdaline
16-05-12, 22:54
Δε περιγράφω άλλο!

TRIANTAFYLLOU
16-05-12, 22:54
ααα εσυ δικια μας εισαι..:toast:

αν υπαρχει και βια, εε τοτε μετακινουντε και τα λιποκυταρα....:green:

είδες οι γνώσεις πόσο σημαντικές είναι ?:P:P

giannis64
16-05-12, 22:56
με οποιον δασκαλο αν κατσεις, τετοια γραμματα θα μαθεις. :P:P:P:P:P

vaggan
16-05-12, 23:11
και άμα υπάρχει και βία κάνεις και μαύρισμα..μπραβο κυρα μαγδαλινη!!!!:P:P:P:P:P:P

Ηλαπ
16-05-12, 23:13
και άμα υπάρχει και βία κάνεις και μαύρισμα..

χαχαχαχαχχαχαχαχαχααχ
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

magdaline
16-05-12, 23:15
χαχαχαχαχχαχαχαχαχααχ
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:


μπραβο κυρα μαγδαλινη!!!!:P:P:P:P:P:P

:rolf:

Eddie
16-05-12, 23:44
πω πω χείμαρος απο πόστ στο καυτό θέμα :P:P, ρε παιδια κατ αρχήν το σεξ είναι κάτι που δεν υπάρχουν στάνταρ και ούτε όλοι οι άνθρωποι λειτουργούν το ίδιο , είναι θεμα ορμονικό ψυχοσύνθεσης και διάθεσης .

επίσης είναι κατι που θα πρέπει να το χαρακτηρίζει ο αυθορμητισμός , δηλαδή ούτε θερμίδες να μετράμε ούτε αν μας γυμνάζει ούτε τίποτε , αυτα τα κάνει αλλα δεν είναι αυτοσκοπός , δεν πρέπει να σκευτόμαστε αλλα να αισθανόμαστε .

οπότε αν κάποιος η κάποια δεν έχει όρεξη δεν έχει κανένα κουσούρι, απλα διαφορετικά θέλω και επιθυμίες έχει ο καθένας .

άλλωστε τις απόψεις στο θέμα τις έχω πεί σε άλλα πόστ στο θεμα πιο πάνω , ας αφήσουμε και κάτι να το χαρακτηρίζει ο αυθορμητισμός μην τα κάνουμε όλα στημένα και βασική προυπόθεση να το θέλουν και οι δύο , όχι μόνο ο ένας , απλα αν το θέλει η γυαναίκα και ο άντρας δεν έχει όρεξη και αυτη έχει τον τρόπο της το αγώη ξυπνάει τον αγωγιάτη , είμαστε και πιο ευέξαπτοι σε συγκινήσεις :turtle::turtle:

Ετσι..μαλλον τελικα κι εγω αυτο πιστευω.Βεβαια για να λεμε και του στραβου το δικιο μεγαλο ρολο παιζει και το ειδος της πραξης,ενταση διαρκεια κλπ οπως επισης και συχνοτητα!Γιατι οταν μιλαμε για 2 φορες τη βδομαδα απο μια δυο φορες ε τοτε κι ολοκληρο το ασκησιολογιο να κανεις ειναι λογικο να εχεις πολλες ορμες..αλλα οταν το "καις" το αθλημα και το εξασκεις καθε μερα κι απο αρκετες φορες και με μεγαλη διαρκεια τοτε ναι..εμενα με κοβει και πολυ θα ελεγα.Ειναι αυτο που λες τελικα Ηλια..δεν υπαρχουν στανταρ και ο καθενας/καθεμια λειτουργει διαφορετικα.


Ααα ρε συ εγω εχω τρελες #%#^& μετα την προπονηση. Ειδικα μετα την προπονηση ποδιων που φευγω λιωμα γινεται χαμος

Σωραιος :clap:

TRIANTAFYLLOU
17-05-12, 00:28
Ετσι..μαλλον τελικα κι εγω αυτο πιστευω.Βεβαια για να λεμε και του στραβου το δικιο μεγαλο ρολο παιζει και το ειδος της πραξης,ενταση διαρκεια κλπ οπως επισης και συχνοτητα!Γιατι οταν μιλαμε για 2 φορες τη βδομαδα απο μια δυο φορες ε τοτε κι ολοκληρο το ασκησιολογιο να κανεις ειναι λογικο να εχεις πολλες ορμες..αλλα οταν το "καις" το αθλημα και το εξασκεις καθε μερα κι απο αρκετες φορες και με μεγαλη διαρκεια τοτε ναι..εμενα με κοβει και πολυ θα ελεγα.Ειναι αυτο που λες τελικα Ηλια..δεν υπαρχουν στανταρ και ο καθενας/καθεμια λειτουργει διαφορετικα.



Σωραιος :clap:

είναι καθαρα υποκειμενικό το θέμα , αυτο που για κάποιον θεωρείτε πολύ για κάποιον άλλο είναι λίγο και ο κάθε άνθρωπος το σωστο είναι να επιλέγει τον η την σύντροφο που ταιριάζουν σ αυτο τον τομέα .οπότε τι σκοτιζόμαστε δεν κάνουμε αγώνες να μετράμε επιδόσεις και μην ξεχνάμε προτεύων ρόλο παίζει η ποιότητα και όχι η ποσότητα , αλλα αμα υπάρχει και ποσότητα στην ποιότητα δεν μας χαλάει

είναι και ψυχολογικό το θέμα δηλαδη να μας λέει η γυναίκα φτάνει πια δεν αντέχω άλλο ,αμάν πια χαζό :P:P:P να πέρνουμε το ύφος το θλιμένο ότι και καλά στεναχωρεθήκαμε που την ζορίσαμε και την κάναμε να συγκαεί , αλλα απο μέσα η χαρά είναι απερίγραπτη , απο το να πεί θέλω κι άλλο και να πούμε δεν μπορώ , χίλιες φορές καλύτερο :turtle::turtle:

eli_din3
17-05-12, 00:35
η προπονηση μας επηρεαζει το σεξ...

koukoutsaki
17-05-12, 01:08
είναι καθαρα υποκειμενικό το θέμα , αυτο που για κάποιον θεωρείτε πολύ για κάποιον άλλο είναι λίγο και ο κάθε άνθρωπος το σωστο είναι να επιλέγει τον η την σύντροφο που ταιριάζουν σ αυτο τον τομέα .οπότε τι σκοτιζόμαστε δεν κάνουμε αγώνες να μετράμε επιδόσεις και μην ξεχνάμε προτεύων ρόλο παίζει η ποιότητα και όχι η ποσότητα , αλλα αμα υπάρχει και ποσότητα στην ποιότητα δεν μας χαλάει

είναι και ψυχολογικό το θέμα δηλαδη να μας λέει η γυναίκα φτάνει πια δεν αντέχω άλλο ,αμάν πια χαζό :P:P:P να πέρνουμε το ύφος το θλιμένο ότι και καλά στεναχωρεθήκαμε που την ζορίσαμε και την κάναμε να συγκαεί , αλλα απο μέσα η χαρά είναι απερίγραπτη , απο το να πεί θέλω κι άλλο και να πούμε δεν μπορώ , χίλιες φορές καλύτερο :turtle::turtle:

ποσο δικιο εχετε..

TRIANTAFYLLOU
17-05-12, 01:20
ποσο δικιο εχετε..

ε τι μπρίκια κολάμε όταν μπορούμε σκαλίζοντας το μυαλό σας να σας δωσουμε μεγαλύτερη ώθηση απο το απλα να σκαλίζουμε μηχανικα και να εξερευνούμε χωρίς στόχο την υφαλοκρυπίδα , ως απλοί εξερευνητες τι να λέμε τωρα .:P:P;)

αν ήταν θα βάζαμε ενα κέρμα σε ενα μηχάνημα θα βάζαμε το μολύβι όπως στην ξύστρα και το μηχάνημα θα είχε πολλα και ποικίλα προγράμματα παλινδρομης κίνησης και θα λέγαμε είναι το τέλειο , θα είχε και ψεκασμό το μηχάνημα και θα ήταν σαν τζακούζι , αλλα δεν είναι έτσι τα πράματα ;)

COBRA_STYLE
17-05-12, 13:12
διαβαζοντας τις τελευταιες σελιδες,οφειλω να ομολογησω οτι εχω χορτασει σεχ για μηνα:thumbup::rolf:

destroyerody94
17-05-12, 13:32
και άμα υπάρχει και βία κάνεις και μαύρισμα..

AXAXAXAXAXAXAXAX

Χριστοφορος123
17-07-12, 10:56
Εμενα δε με κουραζει καθολου :P :P :P :P :P :P

vaggan
17-07-12, 11:02
Εμενα δε με κουραζει καθολου :P :P :P :P :P :Pναι η χουφταλια ειναι οντως ξεκουραστη:P:P

just chris
17-07-12, 11:49
αν τελειωνεις σε 5 λεπτα,οχι δεν θα εχεις προβλημα.αν τελειωνεις σε μιση ωρα κ βαλε,εχεις σταξει ολος,το μποξερακι κ η κυλοτα ειναι στον πολυελαιο,εσυ στο τελος βρισκεσαι στο πατωμα κ αυτη στο καλοριφερ αναποδα........ε τοτε ναι ρε φιλε οποιος κ να σαι εχεις κοπει κ θα το σκεφτεις πααααααααααααρα πολυ για το αν θα πας προπονηση.

COBRA_STYLE
17-07-12, 11:53
πσσσσ...μιλαμε για πολυ extreme καταστασεις ετσι?:turtle::green:

Levrone
17-07-12, 11:56
αν τελειωνεις σε 5 λεπτα,οχι δεν θα εχεις προβλημα.αν τελειωνεις σε μιση ωρα κ βαλε,εχεις σταξει ολος,το μποξερακι κ η κυλοτα ειναι στον πολυελαιο,εσυ στο τελος βρισκεσαι στο πατωμα κ αυτη στο καλοριφερ αναποδα........ε τοτε ναι ρε φιλε οποιος κ να σαι εχεις κοπει κ θα το σκεφτεις πααααααααααααρα πολυ για το αν θα πας προπονηση.

χαχαχαχα
ωωω τον τρελοοοο!!!

lila_1
17-07-12, 12:00
αν τελειωνεις σε 5 λεπτα,οχι δεν θα εχεις προβλημα.

Ποιός τελειώνει σε 5 λεπτά????:huh?:

eli_din3
17-07-12, 12:06
Ποιός τελειώνει σε 5 λεπτά????:huh?:

AHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAH α ρε λιλα χαχαχαχ (υπαρχουν παρεπιπτοντως :P)

COBRA_STYLE
17-07-12, 12:10
και τα 5 λεπτα πολλα ειναι:green::rolf:

Levrone
17-07-12, 12:15
και τα 5 λεπτα πολλα ειναι:green::rolf:

ε τι? λιγα?
στα 5' εχεις καπνισει ηδη και το μισο τσιγαρο!

Nikolas_mk2
17-07-12, 12:20
Ποιός τελειώνει σε 5 λεπτά????:huh?:

αχαχαχαχα!!!Έχει βιαστικούς ο κόσμος......!!! :shock:

eli_din3
17-07-12, 12:21
ε τι? λιγα?
στα 5' εχεις καπνισει ηδη και το μισο τσιγαρο!

ας μας πει ο ιατρος τι λεει η επιστημη :P:P:P

COBRA_STYLE
17-07-12, 12:24
ε τι? λιγα?
στα 5' εχεις καπνισει ηδη και το μισο τσιγαρο!
ετσι σωστος...μην ειμαστε αχορταγοι,για να μπορουμε να συνδυαζουμε και gym:green::turtle:

Eddie
17-07-12, 14:17
Ο μεσος φυσιολογικος ορος ειναι απο 3-13 λεπτα λενε..απο 20 λεπτα και πανω θεωρειται μαραθωνιος,αυτο γενικα βεβαια και οχι μονο για τους ελληνες νομιζω :green:
Βεβαια παιζει ρολο και η ενταση,τουλαχιστον οσον αφορα τον αντρα..γιατι αλλιως να εισαι ταυρος κι αλλιως να λυνεις σταυρολεξο η να βλεπεις απο πισω το καφε της χαρας :P

TRIANTAFYLLOU
17-07-12, 16:09
παιδια όμως όποιος τελειώνει το έργο σε 5 λεπτά , γρήγορα η θα βγεί απο την παράσταση γιατι θα είναι ελειπής στο ρόλο του η θα υπάρχει κασκαντέρ να ολοκληρώνει το έργο .

όλα είναι στο μυαλό εκεί είναι το κέντρο ελέγχου και μπορεί αν θέλει κανείς να μην κάνει μισές δουλειές , να προετοιμάσει εγκεφαλικα την γυναίκα ώστε να κόψει αυτη το νήμα πιο μπροστα (σε αντίθεση με τους αγώνες στίβου που ο στόχος είναι να κόψεις πρώτος το νήμα:P)και το καλύτερο θα είναι και ευχής έργο το σκόρ να πάει 2-1 , δηλαδή το 2 να είναι στη γυναίκα .

κατα τα άλλα όλα έχουν την χάρη τους μπορεί υπό διαφορετικές συνθήκες να χρειάζετε και η γρηγοράδα , αλλα παρ ότι ταχύτητα, αλλα να έχει ουσία , δηλαδή να φτάσουν και οι 2 στον προορισμό κι αυτο έχει την χάρη του

σημασία έχει ενα πράγμα δεν είναι αγώνας δρόμου να φτάσουμε στο τέρμα και ούτε το σκευτόμαστε απλα απολαμβάνοντας την διαδρομή , κάπου φτάνεις και στον προορισμό, γιατι πολλες φορες η σκέψη για την κοπή του νήματος δημιουργεί άγχος και χαλάει την νοστιμιά:turtle:

just chris
17-07-12, 16:19
Ποιός τελειώνει σε 5 λεπτά????:huh?:

καμποσοι

Nikolas_mk2
17-07-12, 16:26
παιδια όμως όποιος τελειώνει το έργο σε 5 λεπτά , γρήγορα η θα βγεί απο την παράσταση γιατι θα είναι ελειπής στο ρόλο του η θα υπάρχει κασκαντέρ να ολοκληρώνει το έργο .

όλα είναι στο μυαλό εκεί είναι το κέντρο ελέγχου και μπορεί αν θέλει κανείς να μην κάνει μισές δουλειές , να προετοιμάσει εγκεφαλικα την γυναίκα ώστε να κόψει αυτη το νήμα πιο μπροστα (σε αντίθεση με τους αγώνες στίβου που ο στόχος είναι να κόψεις πρώτος το νήμα:P)και το καλύτερο θα είναι και ευχής έργο το σκόρ να πάει 2-1 , δηλαδή το 2 να είναι στη γυναίκα .

κατα τα άλλα όλα έχουν την χάρη τους μπορεί υπό διαφορετικές συνθήκες να χρειάζετε και η γρηγοράδα , αλλα παρ ότι ταχύτητα, αλλα να έχει ουσία , δηλαδή να φτάσουν και οι 2 στον προορισμό κι αυτο έχει την χάρη του

σημασία έχει ενα πράγμα δεν είναι αγώνας δρόμου να φτάσουμε στο τέρμα και ούτε το σκευτόμαστε απλα απολαμβάνοντας την διαδρομή , κάπου φτάνεις και στον προορισμό, γιατι πολλες φορες η σκέψη για την κοπή του νήματος δημιουργεί άγχος και χαλάει την νοστιμιά:turtle:

Νομίζω οτι αυτό το κείμενο μπαίνει άνετα σε βιβλιο σχολικής σεξουαλικης αγωγής-εκτός ίσως απο την πρώτη παράγραφο!!!!!!!!! :green:

lila_1
17-07-12, 16:29
μα είναι όλο μία παράγραφος

Nikolas_mk2
17-07-12, 16:37
μα είναι όλο μία παράγραφος

Σωστα,εννοουσα το πρωτο κομματι....



παιδια όμως όποιος τελειώνει το έργο σε 5 λεπτά , γρήγορα η θα βγεί απο την παράσταση γιατι θα είναι ελειπής στο ρόλο του η θα υπάρχει κασκαντέρ να ολοκληρώνει το έργο .


:thumbup:

TRIANTAFYLLOU
17-07-12, 17:01
Νομίζω οτι αυτό το κείμενο μπαίνει άνετα σε βιβλιο σχολικής σεξουαλικης αγωγής-εκτός ίσως απο την πρώτη παράγραφο!!!!!!!!! :green:

θα πώ και κάτι ακόμα είναι απο τα πιο σοβαρα θέματα και θέμα ζωής , ούτε για πλάκα να το παίρνουμε ούτε και να το ξεφτυλίζουμε και ούτε να κρυβόμαστε πίσω απο το δάχτυλό μας , μια νορμάλ και υγιή σεξουαλική ζωή έχει θετικές επιπτώσεις σε όλα τα πράγματα και στην ζωή μας και μακάρι να τα μαθαίναν και στα σχολεία στην σωστή τους διάσταση
είναι φάρμακο η ελιξήριο καλύτερα θα έλεγα για υγεία και ευεξία , ακόμα και φυσική κατάσταση , ας μην κάνει καθόλου ποδήλατα και χαζά κάποιος αν είναι δραστήριος σ αυτο το θέμα θα καίει σαν ατμομηχανή θερμίδες , απλα το θέμα είναι να ξέρει να δίνει , δίνεις αυτό που δεν θα σου λείψει για να πάρεις αυτό που πραγματικά θες .

αλλιώς όπως λένε κάντο μόνος σου και τελειώνει η φασαρία

άλλωστε μην πούν οι γυναίκες για μας όλο το μυαλό μας εκεί είναι , αφού το ίδιο ισχύει και γι αυτες και όποια δεν το παραδέχετε μόνο υποκρήτρια θα μπορούσε να χαρακτηριστεί , εκτός βέβαια παθολογικών περιπτώσεων που δεν υπάρχει επικοινωνεία του εγκεφάλου με το χαλβαδοκούτι :P:P, εφόσον και αυτες το απολαμβάνουν και θέλουν να το απολαύσουν στην ποιοτική του διάσταση

αλλα χωρίς εγκεφαλική συμμετοχή είναι όλα μια μηχανική κίνηση που μπορεί το αποτέλεσμα να είναι το ίδιο όχι όμως και η απόλαυση

άλλωστε πέρνω σαν παράδειγμα όταν βάζουμε το δάχτυλο στο αυτί να το ξύσουμε , πιο το ευχαριστιέτε περισσότερο το αυτί η το δάχτυλο? μάλλον το αυτί :P

eli_din3
17-07-12, 17:16
θα πώ και κάτι ακόμα είναι απο τα πιο σοβαρα θέματα και θέμα ζωής , ούτε για πλάκα να το παίρνουμε ούτε και να το ξεφτυλίζουμε και ούτε να κρυβόμαστε πίσω απο το δάχτυλό μας , μια νορμάλ και υγιή σεξουαλική ζωή έχει θετικές επιπτώσεις σε όλα τα πράγματα και στην ζωή μας και μακάρι να τα μαθαίναν και στα σχολεία στην σωστή τους διάσταση
είναι φάρμακο η ελιξήριο καλύτερα θα έλεγα για υγεία και ευεξία , ακόμα και φυσική κατάσταση , ας μην κάνει καθόλου ποδήλατα και χαζά κάποιος αν είναι δραστήριος σ αυτο το θέμα θα καίει σαν ατμομηχανή θερμίδες , απλα το θέμα είναι να ξέρει να δίνει , δίνεις αυτό που δεν θα σου λείψει για να πάρεις αυτό που πραγματικά θες .

αλλιώς όπως λένε κάντο μόνος σου και τελειώνει η φασαρία

άλλωστε μην πούν οι γυναίκες για μας όλο το μυαλό μας εκεί είναι , αφού το ίδιο ισχύει και γι αυτες και όποια δεν το παραδέχετε μόνο υποκρήτρια θα μπορούσε να χαρακτηριστεί , εκτός βέβαια παθολογικών περιπτώσεων που δεν υπάρχει επικοινωνεία του εγκεφάλου με το χαλβαδοκούτι :P:P, εφόσον και αυτες το απολαμβάνουν και θέλουν να το απολαύσουν στην ποιοτική του διάσταση

αλλα χωρίς εγκεφαλική συμμετοχή είναι όλα μια μηχανική κίνηση που μπορεί το αποτέλεσμα να είναι το ίδιο όχι όμως και η απόλαυση

άλλωστε πέρνω σαν παράδειγμα όταν βάζουμε το δάχτυλο στο αυτί να το ξύσουμε , πιο το ευχαριστιέτε περισσότερο το αυτί η το δάχτυλο? μάλλον το αυτί :P

AXAXAXAXXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAX
AXAXAXAXAXAXAXAXAXAX
AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXXAXAXXAXAXAXAXAXXAXAXXAXAXAXAXAX KΛΑΙΩ :rolf::rolf::rolf::rolf:

jannous44
17-07-12, 18:00
ετυχε να το δω προχτες στο σκαι.. ριξτε μια ματια το θεμα ειναι οτι ειναι στα αγγλικα..τον βαζουν να κανει σεξ και μετα τον υποβαλουν σε καποια αθλητικα τεστ
Kg4sTHldr2o

vaggan
17-07-12, 19:27
παιδια όμως όποιος τελειώνει το έργο σε 5 λεπτά , γρήγορα η θα βγεί απο την παράσταση γιατι θα είναι ελειπής στο ρόλο του η θα υπάρχει κασκαντέρ να ολοκληρώνει το έργο .

όλα είναι στο μυαλό εκεί είναι το κέντρο ελέγχου και μπορεί αν θέλει κανείς να μην κάνει μισές δουλειές , να προετοιμάσει εγκεφαλικα την γυναίκα ώστε να κόψει αυτη το νήμα πιο μπροστα (σε αντίθεση με τους αγώνες στίβου που ο στόχος είναι να κόψεις πρώτος το νήμα:P)και το καλύτερο θα είναι και ευχής έργο το σκόρ να πάει 2-1 , δηλαδή το 2 να είναι στη γυναίκα .

κατα τα άλλα όλα έχουν την χάρη τους μπορεί υπό διαφορετικές συνθήκες να χρειάζετε και η γρηγοράδα , αλλα παρ ότι ταχύτητα, αλλα να έχει ουσία , δηλαδή να φτάσουν και οι 2 στον προορισμό κι αυτο έχει την χάρη του

σημασία έχει ενα πράγμα δεν είναι αγώνας δρόμου να φτάσουμε στο τέρμα και ούτε το σκευτόμαστε απλα απολαμβάνοντας την διαδρομή , κάπου φτάνεις και στον προορισμό, γιατι πολλες φορες η σκέψη για την κοπή του νήματος δημιουργεί άγχος και χαλάει την νοστιμιά:turtle:οποιος ειναι του πενταλεπτου καλα ειναι να μαθει τη γλωσσα που κοκκαλα δεν εχει και κοκκαλα τσακιζει:P:P:Pπριν το πενταλεπτο και μετα το πενταλεπτο σπατουλαριστο...απλα λιγοι αντρες ειναι διατεθειμενοι να κανουν την βρωμικη δουλεια:P:P:P

TRIANTAFYLLOU
17-07-12, 20:45
ετυχε να το δω προχτες στο σκαι.. ριξτε μια ματια το θεμα ειναι οτι ειναι στα αγγλικα..τον βαζουν να κανει σεξ και μετα τον υποβαλουν σε καποια αθλητικα τεστ
Kg4sTHldr2o

στο βίντεο αυτο αν δεν κάνω λάθος γιατι δεν ξέρω καλα αγγλικα , δείχνει πως όχι μόνο δεν πέφτουν οι επιδόσεις στην προπόνηση αλλα ανεβαίνουν όπως άλλωστε έχω πεί σε παλιότερα πόστ

με την προυπόθεση βέβαια πως ότι γίνετε γίνετε κατόπιν έντονης επιθυμίας και όχι εξαναγκασμού και γιατι πρέπει , γι αυτο είχα πεί όταν υπάρχει έντονη επιθυμία και το έναυσμα και δεν εκτονωθεί η κατάσταση , ούτε προπόνηση μπορεί να βγεί σωστη .

TRIANTAFYLLOU
17-07-12, 20:53
οποιος ειναι του πενταλεπτου καλα ειναι να μαθει τη γλωσσα που κοκκαλα δεν εχει και κοκκαλα τσακιζει:P:P:Pπριν το πενταλεπτο και μετα το πενταλεπτο σπατουλαριστο...απλα λιγοι αντρες ειναι διατεθειμενοι να κανουν την βρωμικη δουλεια:P:P:P

όποιος δεν είναι διατεθημένος να κάνει την βρώμικη δουλεια , είναι προτιμώτερο να μην την κάνει , γιατι άλλο να την κάνει κάποιος με όρεξη και μεράκι και άλλο μόνο και μόνο επειδή πρέπει , εκεί οι γυναίκες το διαισθάνονται και λειτουργεί αρνητικά αυτο και όταν σκεύτετε και δεν αφήνετε μόνο στο να αισθάνετε η δουλειά πάει χαμένη

όπως και μείς όταν κάνει κάποια αγκαρία μπορούμε να καταλάβουμε ότι δεν τό χει με την φιλαρμονική , έτσι κι αυτες και ακόμα περισσότερο

και την δουλεια αυτη όταν την κάνουμε με όποια νάναι μπορεί να θεωρηθεί βρώμικη δουλειά , όταν όμως γίνετε με τον δικό μας άνθρωπο τότε δεν την κάνουμε επειδη αρέσει σ αυτην , κάθε άλλο , αλλα επειδή αρέσει και πρέπει να αρέσει σε μάς , γι αυτο λέμε μας αρέσει να την νιώθουμε με όλες τις αισθήσεις και η γεύση αίσθηση είναι

το ίσχυρότερο αφροδισιακό τι αρώματα και χαζά ,η φύση τα έχει κάνει έτσι η μυρωδιά που εκπέμπει να λειτουργεί σαν διεγερτικό , αλλα εμείς μάθαμε στα πατσουλια , θυμάμε όταν με έλεγε αν μ αρέσει το άρωμα της έλεγα καλό είναι μωρε αλλα θα κάνεις κανα μπάνιο και θα φύγει , τι να το κάνω εγω το άρωμα , αν το βάλει δηλαδή κι ό φίλος μου το ίδιο θα είναι?:P:P:P:P

dorita
17-07-12, 22:11
αποφασιστε ομως.....αν επηρεαζει τελικα ή οχι γιατι ειμαστε 50-50!!!...:green::P
μεγαλη μαχη λεμε!!!!:turtle::turtle:

TRIANTAFYLLOU
17-07-12, 22:23
αποφασιστε ομως.....αν επηρεαζει τελικα ή οχι γιατι ειμαστε 50-50!!!...:green::P
μεγαλη μαχη λεμε!!!!:turtle::turtle:

μάλλον το θέμα πρέπει να λήξει , η έπρεπε να έχει λήξει ήδη , έχει απαντηθεί και είναι απο τα πιο σοβαρα θέματα που απασχολούν έναν η μια αθλούμενη , που σημαίνει σεξουαλικά ενεργά άτομα , απο δω και πέρα το ξεφτυλίζουμε το θέμα και χάνετε το νόημα και η ουσία.

είπαμε όλα τα δάχτυλα δεν είναι το ίδιο και ούτε όλες οι μέλισσες κάνουν μέλι , έχει να κάνει με τα θέλω την ψυχοσύνθεση και τις ιδιαιτερότητες του καθένα , άλλος αν το κάνει τον χαλάει και άλλος αν δεν τον κάνει τον χαλάει και δεν μπορεί ούτε προπόνηση να βγάλει

αν κάποιος το πιάσει απο την αρχή το θέμα στο τόπικ αυτο θα καταλάβει , ένα πράγμα που πρέπει να το χαρακτηρίζει ο αυθορμητισμός εμείς πάμε να το δούμε απο επιστημονικής πλευράς , πόσο κακομοίρηδες θα μπορούσαμε να είμαστε , δηλαδή αν εγω έχω όρεξη και μου βγεί αυθόρμητα να το κάνω έστω και πρίν η μετα η και κατα την διάρκεια της προπόνησης , θα ψάξω τις έρευνες να δώ αν πρέπει ?

αν δεν μ αρέσει η μετα το μετάνιωσα δεν θα το ξανακάνω , αν με έκοψε λίγο στην προπόνηση και τι έγινε? μήπως στούς ολυμπιακούς θα πάω? σημασία έχει πως αν το θες και υπάρχει επιθυμία πιο καλή προπόνηση βγαίνει μετα

goldenera
17-07-12, 22:59
παιδια όμως όποιος τελειώνει το έργο σε 5 λεπτά , γρήγορα η θα βγεί απο την παράσταση γιατι θα είναι ελειπής στο ρόλο του η θα υπάρχει κασκαντέρ να ολοκληρώνει το έργο .

όλα είναι στο μυαλό εκεί είναι το κέντρο ελέγχου και μπορεί αν θέλει κανείς να μην κάνει μισές δουλειές , να προετοιμάσει εγκεφαλικα την γυναίκα ώστε να κόψει αυτη το νήμα πιο μπροστα (σε αντίθεση με τους αγώνες στίβου που ο στόχος είναι να κόψεις πρώτος το νήμα:P)και το καλύτερο θα είναι και ευχής έργο το σκόρ να πάει 2-1 , δηλαδή το 2 να είναι στη γυναίκα .

κατα τα άλλα όλα έχουν την χάρη τους μπορεί υπό διαφορετικές συνθήκες να χρειάζετε και η γρηγοράδα , αλλα παρ ότι ταχύτητα, αλλα να έχει ουσία , δηλαδή να φτάσουν και οι 2 στον προορισμό κι αυτο έχει την χάρη του

σημασία έχει ενα πράγμα δεν είναι αγώνας δρόμου να φτάσουμε στο τέρμα και ούτε το σκευτόμαστε απλα απολαμβάνοντας την διαδρομή , κάπου φτάνεις και στον προορισμό, γιατι πολλες φορες η σκέψη για την κοπή του νήματος δημιουργεί άγχος και χαλάει την νοστιμιά:turtle:


Καλά Ηλία, και σοβαρά τώρα, ούτε ο Ασκητής δε θα το περιέγραφε τόσο απλά και κατανοητά για όλους. Κορυφαία ερμηνεία ρε παίχτη:clap::clap::clap:

TRIANTAFYLLOU
17-07-12, 23:10
Καλά Ηλία, και σοβαρά τώρα, ούτε ο Ασκητής δε θα το περιέγραφε τόσο απλά και κατανοητά για όλους. Κορυφαία ερμηνεία ρε παίχτη:clap::clap::clap:

μα απλα είναι τα πράματα δεν χρειάζετε ιδιαίτερη φιλοσοφία , μπορεί να διαβάζουν και έφηβοι που δεν ξέρουν μην τα αρωστήσουμε τα παιδια και κάθονται και προβληματίζονται για αυτο και νομίσουν θα πάει χαμένη η προπόνηση η θα ξεφουσκώσουν , έλεος

εδω λέμε όπως πάμε απο το άγχος και την αβεβαιότητα για το μέλον θα παθαίνουν κοκομπλόκο τα παιδια , να εντάξουμε και αυτο σε επιστημονικό ζήτημα?

άλλο ο ασκητής εκείνος είναι επιστήμονας και τα αναλύει επιστημονικά , άλλη η δουλειά του ναυτη κι άλλη του καντηλαναύτη:P:P:P

goldenera
17-07-12, 23:20
Ναι ο Ασκητής είναι επιστήμονας στο ,αλλά επειδή τον έχω ακούσει αρκετές φορές, τα εξηγεί αναλυτικά και αρκετά κατανοητά, γι'αυτό το είπα;) Πάντως για να πω και την προσωπική μου εμπειρία, έτυχε κάποια φορά να μου συμβεί λίγη ώρα μετά αφού είχα κάνει προπόνηση και το ίδιο και το έτερο ήμισυ, και το αποτέλεσμα έχει μέινει αξέχαστο. Ίσως έχει να κάνει με την έκκριση των συγκεκριμένων ορμονών (ενδορφινών?) που πολλαπλασίασαν τις αισθήσεις;)

Levrone
18-07-12, 04:47
ας μας πει ο ιατρος τι λεει η επιστημη :P:P:P

εδω παραδιδω τη σκυταλη στον κουμπαρο μου!

αυτος ειναι ο (παν)επιστημονας του θεματος!

Aaheru
19-07-12, 17:22
Το αντίθετο θα έλεγα! Η προπόνηση με κάνει πιο ορεξάτο για σεξ και αυξάνει τις επιδόσεις μου σε αυτό!

mortu
02-01-13, 03:36
o ξαδερφος του πλατσ?! :idea:

:rolf:

mortu
02-01-13, 03:42
Δεν ξέρω για σας αλλά μετά από 2 μέρες βαριά προπόνηση δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου.
Τις μέρες ξεκούρασης τα πράγματα είναι σαφώς καλύτερα.
Και μακροπρόθεσμα εννοείται ότι τα βάρη (όπως και κάθε μορφής άθληση) κάνουν καλό

just chris
04-01-13, 08:42
κατι για κοψιματα νηματων κ τετοια βλεπω.για εμενα αν εισαι μαγκας κ πιλοτος,θα πρεπει να κοψει το νημα πρωτη η γυναικα 1-2 φορες τουλαχιστον κ μετα ο αντρας! αυτο σημαινει οτι δεν εισαι κοκορακι κοινως 5λεπτος.
επισης το σεξ αν γινει σωστα.........ΝΑΙ! ΣΕ ΚΟΒΕΙ κ δεν μπορεις να βγαλεις προπονηση που θα εβγαζες αν ησουν ξεκουραστος.εχω ξαναπαντησει μια σελιδα πριν.

tasos2
04-01-13, 12:37
το σεξ αν γινει σωστα.........ΝΑΙ! ΣΕ ΚΟΒΕΙ κ δεν μπορεις να βγαλεις προπονηση που θα εβγαζες αν ησουν ξεκουραστος.εχω ξαναπαντησει μια σελιδα πριν.

Μα τι κανετε εσεις στο σεξ ρε παιδια, σκαβετε? :unsure:


Ο μονος τροπος να σε επηρεασει ειναι να το κανεις πριν την προπονηση γιατι παραγει ενδορφινες που προκαλλουν χαλαρωση.

vaggan
04-01-13, 12:55
Μα τι κανετε εσεις στο σεξ ρε παιδια, σκαβετε? :unsure:


Ο μονος τροπος να σε επηρεασει ειναι να το κανεις πριν την προπονηση γιατι παραγει ενδορφινες που προκαλλουν χαλαρωση.εξαρταται τι σεξ κανεις τασο.:green: αν παιξεις εναν γυρο δεν τρεχει τιποτα αν παιξεις καμποσους και για καμποση χρονικη διαρκεια δηλαδη να παιζεις δυο τρεις γυρους για χ μερες σιγουρα θα σε επηρρεασει.

COBRA_STYLE
04-01-13, 12:58
Προσωπικα,αμα γινει pre-workout με γονατιζει,πρεπει να το'χω ξαναγραψει....μετα τα βαρη παντως δε το'χω δοκιμασει,απο οσο θυμαμαι δλδ..


edit:τα ειπες ολα Βαγγελη στην 1η προταση:green:...ετσι να τα λεμε αυτα οπως λεει και μια ψυχη..

tasos2
04-01-13, 13:03
εξαρταται τι σεξ κανεις τασο.:green: αν παιξεις εναν γυρο δεν τρεχει τιποτα αν παιξεις καμποσους και για καμποση χρονικη διαρκεια δηλαδη να παιζεις δυο τρεις γυρους για χ μερες σιγουρα θα σε επηρρεασει.

Ε εμενα δε με εχει επηρεασει ποτε. Μπορει να αισθανομαι π.χ. οτι δε θελω αλλο σεξ αλλα οχι και για προπονηση. Εκτος αν στο σεξ κανεις και αεροβια ταυτοχρονα οπως κανουν πολλοι :turtle:



edit:τα ειπες ολα Βαγγελη στην 1η προταση:green:...ετσι να τα λεμε αυτα οπως λεει και μια ψυχη..

Εσενα ολο ψυχες σου μιλανε :green:

COBRA_STYLE
04-01-13, 13:12
Αστο Τασο,εχω φτασει σε αλλο επιπεδο γιαυτο..:green:


Δε λεμε οτι αμα κανεις σεξ πριν τα βαρη δε θα εχεις ορεξη να πας gym,απλα οτι θα εισαι αρκετα κατω σε κιλα και αντοχη,τουλαχιστον εγω.


p.s:Τασο ασχολεισαι με oriental dancing? :P

tasos2
04-01-13, 13:32
Αστο Τασο,εχω φτασει σε αλλο επιπεδο γιαυτο..:green:


Δε λεμε οτι αμα κανεις σεξ πριν τα βαρη δε θα εχεις ορεξη να πας gym,απλα οτι θα εισαι αρκετα κατω σε κιλα και αντοχη,τουλαχιστον εγω.


p.s:Τασο ασχολεισαι με oriental dancing? :P


Οχι, πριν το γυμναστηριο δε θα εχεις ορεξη οντως γιατι βγαινουν ενδορφινες και χαλαρωνεις. Εγω λεω γενικοτερα π.χ. αν τη μια μερα κανεις 3 φορες οτι την επομενη που θα πας για προπονηση μετα απο εναν καλο υπνο δε θα σε εχει επηρεασει. (Εκτος αν δεν παιρνεις αρκετο ψευδαργυρο και μειωθει πολυ η συγκεντρωση του).

Δε το πιασα για το οριενταλ... :unsure:

just chris
04-01-13, 16:57
ο καθενας με τον τροπο του τασο. αλλοι παιζουνε χαστουκια μαλλιοτραβηγματα κ νυχιες κ αλλοι κανουν απλα ερωτα.

cuntface
04-01-13, 17:01
πρωτα gym μετα sex για μενα ετσι παει τωρα αν ειναι κατι που σου ρθε χωρεις να το περιμενης αρπαξε το ;););)

moumia
17-02-13, 12:20
οχι

ακριβώς το αντίθετο ! κανει πολύ καλό τουλάχιστον για μενα!;)

giorgos39
22-08-13, 17:10
Το sex σε τίποτα δεν κάνει κακό

Χριστοφορος123
22-08-13, 17:17
Fail post

Polyneikos
22-08-13, 19:29
Fail post

^^ Spam post.
Εφόσον το μελος αναφέρει ότι το σεξ σε τίποτα δεν κάνει κακό,αρα απαντά ότι δεν επηρεάζει την προπονηση.
Είναι στην κατηγορία που μαλιστα ανήκει η πλειοψηφία του δημοψηφίσματος.
Απλη λογική είναι.

Χριστοφορος123
22-08-13, 22:12
Το οτι επηρεαζει δε σημαινει πως κανει κ κακο οποτε δεν κολλαει.
Τεσπα κ εγω βλακεια εκανα και εγραψα το παραπανω σχολιο

Polyneikos
21-02-18, 13:51
εμενα οχι..φερτε μου γυναικες και εγω σας εγγυωμαι να προπονουμαι στο 100%:P


Αστο Τασο,εχω φτασει σε αλλο επιπεδο γιαυτο..:green:


Δε λεμε οτι αμα κανεις σεξ πριν τα βαρη δε θα εχεις ορεξη να πας gym,απλα οτι θα εισαι αρκετα κατω σε κιλα και αντοχη,τουλαχιστον εγω.


p.s:Τασο ασχολεισαι με oriental dancing? :P

Blast from the Past!
Αραγε ισχύει η ίδια απάντηση μετά από τοσα χρόνια :turtle:

Levrone
21-02-18, 18:09
Επιβεβαιωνω Κωστα! :turtle::P

kostas kou
21-02-18, 19:02
πολλες φορες εχω κανει σεξ πριν την προπονηση (1-2 ωρες) δεν με επηρεασε καθολου, καντε σεξ οσο μπορειτε καλο κανει

Polyneikos
21-02-18, 19:18
πολλες φορες εχω κανει σεξ πριν την προπονηση (1-2 ωρες) δεν με επηρεασε καθολου, καντε σεξ οσο μπορειτε καλο κανει

Γνωρίζεις και καινούργιο κόσμο, για σας τους λευτερους :P

υ,γ, ο Κομπρα έχει μυηθεί πλέον σε οργάνωση Κάμα Σούτρα, απέχει γιατί κόπηκε στις εξετάσεις:turtle:

COBRA_STYLE
21-02-18, 22:30
Δύσκολο να νικήσεις την προλακτινη:rolf:

Χρήστος Τριανταφύλλου
22-02-18, 22:31
Δύσκολο να νικήσεις την προλακτινη:rolf:

Αρνητικη στη γρηγορη επαναληψη:green:

aris1994
22-02-18, 23:34
Υπάρχουν μερικές έρευνες που δείχνουν ότι η εξπερμάτωση μετά την προπόνηση βοηθά στην αποθεραπεία.Αντίθετα πριν την προπόνηση ίσως λειτουργήσει αρνητικά.Συνεπώς καταλαβαίνετε που το πάω!μετά την προπόνηση,πρωτείνη + μπανάνα και μετά άμεσα στην τουαλέτα!:P

aris1994
22-02-18, 23:59
η ουσία ειναι ότι μετά την προπόνηση η εξπερμάτωση είναι απαραίτητη.ΜΟΝΟ έτσι θα έρθουν τα GAINS!

GyM=life
31-12-18, 04:29
Εμενα το μονο που με επηρεαζει ειναι οτι πειναω μετα xD και να πας με γεματο στομαχι δεν λεει χαχα.προπονηση και μετα σεξ για αποθεραπεια.