PDA

Επιστροφή στο Forum : Vassive N.O. Formula-X (ON)



thomaslar
16-05-09, 20:48
Θρεπτική αξία:
Σύνθεση ανά 3 ταμπλέτες

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10644&stc=1&d=1273001329



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10645&stc=1&d=1273001335


Αργινίνη (ως L-Αργινίνη A-AKG)
3 gr

Μείγμα FORMULA-X*
1250 mg

Σύστημα συνεχόμενης απελευθέρωσης και μεταφοράς μείγματος (ανθρακικό άλας ασβεστίου πολυμερή σωμάτων METHOCEL™ Hypromellose)
850 mg


*Ανάλυση μείγματος FORMULA-X: L-Citrulline Malate, Quercetin Dehydrate, American Ginseng Extract (Panax quinquefolius) (root) (standardized for 2% ginsenosides), L-Histidine, Rhodiola Extract (Rhodiola Rosea) (root) (standardized for 3% rosavins, 1% salidrosides), L-Norvaline, Cnidium Monnier (4:1), Pomegranate Concentrate Powder, Cocoa Extract (standardized for 6% theobromine)

το εχει δοκιμασει κανεις?

mantus3
16-05-09, 21:25
μηπως θημασε τι εχει μεσα??

KATERINI 144
16-05-09, 23:30
οταν ρωτάμε για ενα προϊόν πρέπει να παραθετουμε και τα στοιχεια που εχει μέσα, και ποιο σωστο θα ειναι το τοπικ και ποιο γρηγορες απαντησεις θα παρουμε.

souezass
24-03-10, 23:46
ΠΑΙΔΕΣ ΤΗ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΑΞΗΖΕΙ Η ΦΟΡΜΟΥΛΑ ΑΥΤΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΩ.



ΕΙΜΑΙ 85 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΖΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ.ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΥΠΛΗΡΩΜΑΤΑ.ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

NASSER
25-03-10, 01:08
Ειναι αρκετα καλο συμπληρωμα αλλα θα μπορουσες να κανεις μια αναζητηση και σε αλα παρομοια συμπληρωματα και να το συγκρινεις.
Κριτήρια μπορουν να ειναι η τιμη αγορας, η περιεκτικοτητα και η ποσοτητα και επειτα να δεις αλλες κριτηκες απο ατομα που εχουν δοκιμασει παρόμοιο συμπλήρωμα.

souezass
25-03-10, 15:19
Ειναι αρκετα καλο συμπληρωμα αλλα θα μπορουσες να κανεις μια αναζητηση και σε αλα παρομοια συμπληρωματα και να το συγκρινεις.
Κριτήρια μπορουν να ειναι η τιμη αγορας, η περιεκτικοτητα και η ποσοτητα και επειτα να δεις αλλες κριτηκες απο ατομα που εχουν δοκιμασει παρόμοιο συμπλήρωμα.

Ευχαριστω.η τιμη του συπληρωματος αυτου ειναι σε 2 WEEK SPECIAL απο τα x-treme stores.εβαλα αυτο το ποστ γιατι ειμαι αναμεσα σε 2 συπληρωματα.
1. Vassive N.O. Formula-x (ON)
2.NO XPLODE AVPT / 820g (BSN)

Για την NO-XPLODE εχω δει πολλη καλλα σχολια σε αναλογα ποστ.και ετσι ρωτησα για το Vassive N.O. Formula-x για να δω αν οντος ειναι καλο και αξιζει.

Ευχαριστω.

Machiavelli
25-03-10, 15:43
Το 'χω δοκιμάσει, πολύ συμβατικό προϊόν.

souezass
25-03-10, 21:01
Το 'χω δοκιμάσει, πολύ συμβατικό προϊόν.

Tη εννοεις ?

BON
04-05-10, 21:55
Ναι οντως τι εννοεις συμβατικο? Οτι προσεφερε τα αναμενομενα? Καποιος αλλος εχει δοκιμασει? (Το ξεθαψα το θεμα...)



Α και κατι αλλο, συνσυαζεται με κρεατινη το νιτρικο η επιβαρυνει πολυ?

Machiavelli
05-05-10, 10:00
Προσέφερε ο,τι υποτίθεται ότι ο προσφέρει ένα νιτρικό, ωστόσο σε πολύ ήπιο βαθμό.

lokoo
05-05-10, 13:02
το χρησιμοποιο κ γω. το πηρα με τις προσφορες σχετικα φθηνα. γυρω στις 2 βδομαδες τωρα δεν εχω δει κατι ιδιαιτερο(απο φλεβικοτητα). 2 πρωι 2 πριν προπ 2 πριν υπνο.

BON
05-05-10, 17:21
Προχθες που πηγα στο εξτριμ για πρωτεινη μου ειπε το παιδι οτι το δινει 35 ευρω ακομα αν και εχει περασει η προσφορα. Αλλα αφου δεν δουλευει και τζαμπα να στο δινουν τι να το κανεις???

Γενικα οσα προιοντα βγαζει σε προσφορα παρατηρησα οτι ειναι τα χαμηλοτερα σε ποιοτητα η πολυ ακριβα...

Καλο νιτρικο(εκτος απο το σουπερ παμπ) χωρις κρεατινη ποιο ειναι?

lokoo
05-05-10, 19:41
πριν το αγορασετε σε "προσφορα" δειτε ημερομηνια ληξης.

Svein
05-05-10, 21:06
Τρελοι ειναι στην ελλαδα 70 ευρω το δίνουν παμε καλα :unsure::unsure:?

lokoo
26-05-10, 14:25
Συμπληρωσα 3 βδομαδες χρησης, οσα χαπια εμειναν τα πεταξα. Τζαμπα τα 35 ευρω που εδωσα. Δεν ξερω αν φταιει που ληγει τον επομενο μηνα. Μεχρι κ 10 χαπια/μερα εφτασα, μηπως τα 6 γραμ. αργινινης ηταν λιγα για μενα :weights: :bbbiceps:
Αποτελεσμα μηδεν.

-beba-
30-06-10, 11:46
Πως καταφέρατε να το καταπιείτε? Κοντευω να πνιγώ κάθε φορά που παίρνω.........

kicko
30-06-10, 22:02
απο τα χειροτερα που εχω δοκιμασει.αποτελεσμα κανενα

-beba-
01-07-10, 08:21
Σοβαρά?

sofos
23-12-10, 18:40
αερας ειναι παιδια κ γω το χα παρει κ μαλιστα πολυ ακριβο τοτε απο τα xtreme το χιλιομετανιωνω που δν ειχα παρει το plasmajet......

ale
24-12-10, 18:26
ρε παιδες σορρυ για την ακυρη ερωτηση αλλα εχει δοκιμασει κανεις το vassive n.o. formula x?

kaiowas
24-12-10, 18:29
ρε παιδες σορρυ για την ακυρη ερωτηση αλλα εχει δοκιμασει κανεις το vassive n.o. formula x?

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4537

sofos
29-12-10, 02:22
ρε παιδες σορρυ για την ακυρη ερωτηση αλλα εχει δοκιμασει κανεις το vassive n.o. formula x?

εγω το εχω παρει κ δεν ειδα καμια διαφορα

jimas
15-05-11, 13:13
Ευχαριστω.η τιμη του συπληρωματος αυτου ειναι σε 2 WEEK SPECIAL απο τα x-treme stores.εβαλα αυτο το ποστ γιατι ειμαι αναμεσα σε 2 συπληρωματα.
1. Vassive N.O. Formula-x (ON)
2.NO XPLODE AVPT / 820g (BSN)

Για την NO-XPLODE εχω δει πολλη καλλα σχολια σε αναλογα ποστ.και ετσι ρωτησα για το Vassive N.O. Formula-x για να δω αν οντος ειναι καλο και αξιζει.

Ευχαριστω.

Το no xplode το παίρνω εγώ και δεν με κάνει τίποτα. Καθόλου ενέργεια παρα μόνο πολύ λίγες φορές όταν τυχαίνει να είμαι τελείως ξεκούραστος το σαββατοκύριακο και να κοιμάμαι όλη μέρα. Και φυσικά καθόλου πρήξιμο. Απο το πρώτο scoop όταν το ξεκίνησα κατάλαβα διαφορά οτι δεν κάνει τίποτα. Παίρνω τώρα δυόμιση scoop και φυσικά πολύ λίγα πράγματα

Panagiot1s
16-05-11, 02:11
Το no xplode το παίρνω εγώ και δεν με κάνει τίποτα. Καθόλου ενέργεια παρα μόνο πολύ λίγες φορές όταν τυχαίνει να είμαι τελείως ξεκούραστος το σαββατοκύριακο και να κοιμάμαι όλη μέρα. Και φυσικά καθόλου πρήξιμο. Απο το πρώτο scoop όταν το ξεκίνησα κατάλαβα διαφορά οτι δεν κάνει τίποτα. Παίρνω τώρα δυόμιση scoop και φυσικά πολύ λίγα πράγματα

Μια απο τα ιδια και σε εμενα φιλε. Το χειροτερο νιτρικο που εχω δοκιμασει. Στα 3 σκοπ και δεν εβλεπα διαφορα. Καθε φορα προσθετα 200 mg καφεινης τουλαχιστον να τσιτοσω λιγο.

Πυγμάχος
24-05-11, 13:17
Ρε παιδιά .. σήμερα το ξεκίνησα ... απλα θέλω να πώ κάτι ..

Οπως κράτησα το χάπι έιχα βρεγμένα χέρια .. και ξέβαψε κίτρινο στο χέρι μου ... τρίβω κάνω ράνω και δε ξεβάφω .. τι τρώμε ρε παιδιά ?

Δεν ειναι σε καψουλα μέσα .. είναι σε συμπαγής μορφή .

Μήπως πάθουμε τίποτα με αυτά ?

sofos
24-05-11, 15:58
Ρε παιδιά .. σήμερα το ξεκίνησα ... απλα θέλω να πώ κάτι ..

Οπως κράτησα το χάπι έιχα βρεγμένα χέρια .. και ξέβαψε κίτρινο στο χέρι μου ... τρίβω κάνω ράνω και δε ξεβάφω .. τι τρώμε ρε παιδιά ?

Δεν ειναι σε καψουλα μέσα .. είναι σε συμπαγής μορφή .

Μήπως πάθουμε τίποτα με αυτά ?

το χειροτερο νιτρικο πηρες,το χα παρει και γω περσυ,σα να μη το περνα ηταν,δε κανει απολυτως τπτ

Πυγμάχος
24-05-11, 19:14
28 ευρω το πήρα .. (απ'έξω)

Λοιπόν γύρισα απο το gym .. και Placebo ξεPlacebo είχα έντονα τσιτώματα .. και φλεβικότητα ... σε μέτριο βαθμό .. και βγήκε η προπόνηση χωρίς να το καταλάβω ..
Θα μου πείς απο την πρώτη δόση ?? Έλα ντε .. περίμενα μετά απο 15 μέρες να γράψω ..

Πήρα 2 αντι για 3 χάπια .. λεω εάν ήταν μούφα να με προλάβεναν .. :P

Ίσως επειδη έχω παρθένο οργανισμό .. τι να πώ .. ;)

sofos
24-05-11, 20:03
28 ευρω το πήρα .. (απ'έξω)

Λοιπόν γύρισα απο το gym .. και Placebo ξεPlacebo είχα έντονα τσιτώματα .. και φλεβικότητα ... σε μέτριο βαθμό .. και βγήκε η προπόνηση χωρίς να το καταλάβω ..
Θα μου πείς απο την πρώτη δόση ?? Έλα ντε .. περίμενα μετά απο 15 μέρες να γράψω ..

Πήρα 2 αντι για 3 χάπια .. λεω εάν ήταν μούφα να με προλάβεναν .. :P

Ίσως επειδη έχω παρθένο οργανισμό .. τι να πώ .. ;)

placebo στο φουλ

Πυγμάχος
30-05-11, 18:07
Παίδες .. εντάξει είναι σαν προϊον .. light .

Υπάρχει φλεβικότητα και ενέργεια σε normal πλαίσια ..
.. ο μονος λόγος που δεν θα το πρότεινα ειναι η γευση που ερχεται απο το στομαχι στο στόμα .. και το μεγεθος του χαπιου .

Παίρνω το πρωί 3 πριν την προπόνηση .. και θέλω να κάνω εμμετό το πρώτο 2 ωρο με 3 ωρο .. εμμετό όμως ..

Θα ήθελα να έβλεπα τους ανθρωπους που παίρνουν 6 και 9 χάπια αντίστοιχα ... ελεος δηλαδη με τη μ@κ@κί@ ..... :notice:

t.s.t
30-05-11, 18:15
Φαντασου τι χρωστικες ουσιες εχει,γιανα μην φευγει απο το χερι σου φιλε...

t.s.t
30-05-11, 18:16
Υπαρχουν αλλα πολυ καλυτερα..

t.s.t
30-05-11, 18:18
28 ευρω το πήρα .. (απ'έξω)

Λοιπόν γύρισα απο το gym .. και Placebo ξεPlacebo είχα έντονα τσιτώματα .. και φλεβικότητα ... σε μέτριο βαθμό .. και βγήκε η προπόνηση χωρίς να το καταλάβω ..
Θα μου πείς απο την πρώτη δόση ?? Έλα ντε .. περίμενα μετά απο 15 μέρες να γράψω ..

Πήρα 2 αντι για 3 χάπια .. λεω εάν ήταν μούφα να με προλάβεναν .. :P

Ίσως επειδη έχω παρθένο οργανισμό .. τι να πώ .. ;)

Και μεις παρθενο οργανισμο εχουμε,δεν μεγαλωσαμε με συπληρωματα:P

Πυγμάχος
30-05-11, 18:33
Ναι φίλε το πιστέυω .. σίγουρα υπάρχουν καλύτερα συμπληρώματα ... αν και ΟΝ .. το συγκεκριμένο βγήκε αποτυχία στη γεύση .. ρεύεσαι και θες να κάνεις εμμετο καπάκι απο τη γεύση ...

Όταν εννοω οτι έχω παρθένο οργανισμο .. εννοώ οτι εδώ και ένα μήνα ξεκίνησα τα συμπληρώματα .

t.s.t
30-05-11, 18:38
Ναι φίλε το πιστέυω .. σίγουρα υπάρχουν καλύτερα συμπληρώματα ... αν και ΟΝ .. το συγκεκριμένο βγήκε αποτυχία στη γεύση .. ρεύεσαι και θες να κάνεις εμμετο καπάκι απο τη γεύση ...

Όταν εννοω οτι έχω παρθένο οργανισμο .. εννοώ οτι εδώ και ένα μήνα ξεκίνησα τα συμπληρώματα .

Γνωμη μου να τα αποφυγεις και αυτα,αν δεν εβγαζες ακρη με διατροφη, η θελεις σονυ και καλα να παρεις σκευασμα.τοτε τι να πω.εισαι υπολογος του εαυτο σου,φιλικα παντα:thumbup:

Πυγμάχος
30-05-11, 21:36
Καλά συμπλήρωμα παίρνω οχι πρέζα ...

t.s.t
30-05-11, 23:54
Καλά συμπλήρωμα παίρνω οχι πρέζα ...

Δεν σου ειπα κατι τετοιο:thumbup:
Απλα το ριχνουμε αμεσως στα συμπληρωματα,κοιταξε για μια διατροφη καλυτερα.γνωμες λεμε εδω περα,δεν πυροβολουμε κανεναν.

Πυγμάχος
31-05-11, 00:07
:box1:

Πυγμάχος
01-07-11, 20:34
Παιδιά οι κάψουλες δεν κατεβαίνουν πια ... αποφύγετέ το .. πάρτε κάτι άλλο .

Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. :toast:

sofos
01-07-11, 20:44
Παιδιά οι κάψουλες δεν κατεβαίνουν πια ... αποφύγετέ το .. πάρτε κάτι άλλο .

Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. Οι κάψουλες είναι απαίσιες .. :toast:

εγω δεν ειχα κανενα προβλημα,απλα δεν κανει και τπτ το εν λογω συμπληρωμα απ τις πιο μεγαλες μουφες....

GREEK POWER
01-07-11, 20:49
εγω δεν ειχα κανενα προβλημα,απλα δεν κανει και τπτ το εν λογω συμπληρωμα απ τις πιο μεγαλες μουφες....

To θεμα ρε σοφε ειναι οτι πρεπει να βαλεις στο στομα σου ενα καρο μ@#$%*ιες:puke: για να καταληξεις και να βγαλεις καποια συμπερασματα για τα σκευασματα και δεν μιλαμε για το οικονομικο μερος:cry:

sofos
01-07-11, 20:52
To θεμα ρε σοφε ειναι οτι πρεπει να βαλεις στο στομα σου ενα καρο μ@#$%*ιες:puke: για να καταληξεις και να βγαλεις καποια συμπερασματα για τα σκευασματα και δεν μιλαμε για το οικονομικο μερος:cry:

καλα ασε εμενα το οικονομικο μ ειχε ...ησει λολ και για να παρω αυτη τη μουφα μαζευα λεφτα μηνες λολ..

nick_electro
09-05-12, 04:23
τι γνώμη έχετε για το συγκεκριμένο?το έχει δοκιμάσει κανεις?έχει κάποια παρενέργεια?

http://xtr.gr/pre_workout/592/VASSIVE_N.O._FORMULA-X_180_tabs_(OPTIMUM).htm

ψάχνω να βρω ένα ασφαλές pre-workout.

sofos
09-05-12, 05:01
φιλε εγω το χα αγορασει και ειναι μαπα γιατι ειναι μπλεντ και underdosed...

exkaliber
09-05-12, 11:06
δεν ειχες ανοιξει ενα παρομοιο θεμα?

κοιταξε στο θεμα με τα prework outs

beefmeup
09-05-12, 11:11
τι γνώμη έχετε για το συγκεκριμένο?το έχει δοκιμάσει κανεις?έχει κάποια παρενέργεια?

http://xtr.gr/pre_workout/592/VASSIVE_N.O._FORMULA-X_180_tabs_(OPTIMUM).htm (http://xtr.gr/pre_workout/592/VASSIVE_N.O._FORMULA-X_180_tabs_%28OPTIMUM%29.htm)

ψάχνω να βρω ένα ασφαλές pre-workout.

ρε μαστορα ποσο ζορι μπορει να ειναι το να κατσεις να ψαξεις για να το βρεις στην αξιολογηση?

Lucif3r
09-05-12, 11:12
φιλε εγω το χα αγορασει και ειναι μαπα γιατι ειναι μπλεντ και underdosed...

sorry για το offtopic..εχω μια γενικη απορια για τα "underdosed"
δηλαδη ενα προιον που εχει λιγοτερες ποσοτητες απο τι θα επρεπε δεν βοηθαει? δεν ειναι καλυτερο απο το τιποτα?
πχ σε μια πολυβιταμινη που προτεινει 3 καπς την μερα κ γω παιρνω 2 πειραζει τοσο πολυ?

nick_electro
09-05-12, 19:37
ρε μαστορα ποσο ζορι μπορει να ειναι το να κατσεις να ψαξεις για να το βρεις στην αξιολογηση?

συγγνώμη είμαι νέος στο forum και δεν ήξερα,
και πάλι συγγνώμη.

όσο για pre-workout δεν έχω ξαναπάρει και σκεφτόμουν να δοκιμάσω αυτό τις ON αλλα μετά από αυτά που διάβασα δεν πεζή να το πάρω.(άσε που είναι και πανάκριβο)
σήμερα έβαλα στο μάτι αυτό: http://www.xtr.gr/pre_workout/11684/N.O._370__300gr_%28TOP_SECRET%29.htm

paposgsxr
01-06-12, 20:32
καλησπερα σε ολους.εχω παρει αυτο το νιτρικο της on και οπως λεει ειναι για 2 μηνες με δοση 3 caps αν ημερα.εγω θελω να κανω το εξης και θελω να μου πειτε την γνωμη σας.καταρχας να διευκρινισω οτι παω gym 5 φορες την εβδομαδα.αυτο που θελω να κανω ειναι να περνω 6 caps 1 ωρα πριν την προπονηση,δηλαδη 30 προπονησεις(1,5 μηνα).ποια ειναι η γνωμη σας?ειμαι 1.82 και 94 κιλα.θελω δηλαδη να το περνω μονο πριν την προπονηση και οχι καθε μερα που λεει αυτο.

http://imageshack.us/g/137/optimumvassivenoformula.jpg/