PDA

Επιστροφή στο Forum : Διαφορα



fast
18-06-09, 23:03
γεια σας..θα ηθελα να ρωτισω γιατι οταν γυμναστω στο γυμναστηριο φενομαι διπλασιος απο οτι ειμαι σε τεραστια διαφορα απο το κανονικο μου στα δικεφαλα στηθος κ στα αλλα μερη του σωματος.γιατι σημβαινει αυτο?και το αλλο..αν θα γινω οπως φενομε οταν γυμναζομε διπλασιος? κ αν ναι σε ποσους μηνες θα μου παρει για να γινω διπλασιος!:weights:

Muscleboss
19-06-09, 00:04
ποσους μηνες θα μου παρει για να γινω διπλασιος χωρις να γυμναστω!:weights:

τώρα περιμένεις απάντηση σε αυτο?

ΜΒ

Exci
19-06-09, 00:20
θα ηθελα να ρωτισω γιατι οταν γυμναστω στο γυμναστηριο φενομαι διπλασιος απο οτι ειμαι σε τεραστια διαφορα απο το κανονικο μου στα δικεφαλα στηθος κ στα αλλα μερη του σωματος.γιατι σημβαινει αυτο
Συγκεντρωμενο αιμα ειναι μην ψαρωνεις.


και το αλλο..αν θα γινω οπως φενομε οταν γυμναζομε διπλασιος? κ αν ναι σε ποσους μηνες θα μου παρει για να γινω διπλασιος χωρις να γυμναστω!:weights:
Sticky! :thumbdown:

TEFAAtzis
19-06-09, 23:47
[QUOTE=fast;84497]γεια σας..θα ηθελα να ρωτισω γιατι οταν γυμναστω στο γυμναστηριο φενομαι διπλασιος απο οτι ειμαι σε τεραστια διαφορα απο το κανονικο μου στα δικεφαλα στηθος κ στα αλλα μερη του σωματος.γιατι σημβαινει αυτο?και το αλλο..αν θα γινω οπως φενομε οταν γυμναζομε διπλασιος? κ αν ναι σε ποσους μηνες θα μου παρει για να γινω διπλασιος χωρις να γυμναστω!:weights:

ΧΑΧΑΧΑΧΑ.Καλο.Φιλε πλακα μας κανεις?Δεν γινεται να γινεις διπλασιος οπως λες χωρισ να γυμναστεις.Σε μυικη μαζα μιλαω παντα.Τωρα αν θες σε λιπος φυσικα και γινεται.Αν αρχισεις και σαβουριαζεις οτι βρεις απο σκουπιδια μπροστα σου και πινεις και μερικα ποτα οχι σε μηνες,σε βδομαδες θα γινεις διπλασιος