PDA

Επιστροφή στο Forum : ογκος η γραμμωση?



basilief
21-06-09, 23:31
Καλησπερα...θα ηθελα να ρωτησω κατι που ακουσα...μου ειπανε μερικοι φιλοι μου οτι αν κανεις πολλα κιλα(οσα μπορεις) των 6-8 επαναληψεων πετυχαινεις γραμμωση,ενω εγω ηξερα οτι πετυχαινεις ογκο....τελικα τι ισχυει??και με τι συμβουλευεται καποιον να ασχοληθει αρχικα??με ογκο η με γραμμωση??ευχαριστω...

mantus3
21-06-09, 23:54
ο ογκος η η γραμοση γυνοντε στην κουζινα. ο αριθμος των επαναλιψεων εχει να κανει με αλους παραγοντες οπως υγρα, πριξιματα, ερεθισματα κτλ...

τωρα για το γραμοση η ογκος πρωτα, ειναι αναλογα το τι θελει ο καθενας...

Exci
22-06-09, 00:07
ο ογκος η η γραμοση γυνοντε στην κουζινα. ο αριθμος των επαναλιψεων εχει να κανει με αλους παραγοντες οπως υγρα, πριξιματα, ερεθισματα κτλ...

τωρα για το γραμοση η ογκος πρωτα, ειναι αναλογα το τι θελει ο καθενας...
what he said.
Ο αριθμος των επαναληψεων σχετιζεται και με τον τυπο ινων που "χτυπας"

TEFAAtzis
22-06-09, 18:18
Καλησπερα...θα ηθελα να ρωτησω κατι που ακουσα...μου ειπανε μερικοι φιλοι μου οτι αν κανεις πολλα κιλα(οσα μπορεις) των 6-8 επαναληψεων πετυχαινεις γραμμωση,ενω εγω ηξερα οτι πετυχαινεις ογκο....τελικα τι ισχυει??και με τι συμβουλευεται καποιον να ασχοληθει αρχικα??με ογκο η με γραμμωση??ευχαριστω...

θα συμφωνησω με τον mantus3.Ο ογκος και η γραμμωση γινονται περισσοτερο στην κουζινα σου.Τωρα σχετικα με το τι πρεπει να ξεκινησει κανεις πρωτα αυτο πιστευω ειναι αναλογα μς το σωμα του.Π.χ. εγω κανω τωρα ογκο γτ εχω την γραμμωση.Εσυ αν δεν εχεις γραμμωση και εχεις ογκο κανε γραμμωση