PDA

Επιστροφή στο Forum : Μια βοηθεια ρε εμπειροι



xaris
28-06-09, 12:11
Γεια σας παιδια θελω μια βοηθεια. θελω να δημιουργησω ογκο στο σωμα που εχω. ειμαι 1,73 υψος 70 κιλα αλλα ειμαι αρκετα αδυνατος εχω δημιουργηση μια υποτιποδης γραμμωση με γυμναστικη στο σπιτι λογο ελειψης χρηματων. υπαρχει μια λυση να παρω λιγο ογκο? ευχαριστω προκαταβολικα θα περιμενω γεια σας!:bowdown:

KATERINI 144
28-06-09, 12:26
ογκο θα παρεις φιλε xaris τρωγωντας περισσοτερο, απο το φαγητό(θερμιδες) εξαρτάτε αν θα βαλεις κιλα η οχι, φυσικά θα πρεπει να γυμνάζεσαι παράλληλα για να μπαίνει σε μυς ο ογκος.
ανεβάζεις σταδιακά τις θερμίδες στη διατροφή σου κανεις ενα καλο πρόγραμμα προπόνησης και εχεις αποτελέσματα.

διάβασε τα αρθρα διατροφής του φορουμ, φτιάξε μια διατροφή στα μέτρα σου και τη συζητάμε-διορθώνουμε οπου χρειάζεται.

xaris
29-06-09, 16:16
δηλαδη απλως να τρωω? στο σπιτι δεν εχω οργανα ομως ουτε καν βαρακια. αν ξερεις καμια ασκηση με αυτοσχεδια "βαρη" θα με βοηθουσες παρα πολυ. ευχαριστω παντως θα το κοιταξω με την διατροφη.

KATERINI 144
29-06-09, 20:40
ετσι δε γίνεται δουλειά, καλύτερα να γραφτείς σε γυμναστήριο.

αν πάλι δε γινεται κανε κάμψεις κανενα μονοζυγο κλπ αλλα δε θα γινει δουλεια έτσι.

thegravijia
29-06-09, 20:49
Γεια σας παιδια θελω μια βοηθεια. θελω να δημιουργησω ογκο στο σωμα που εχω. ειμαι 1,73 υψος 70 κιλα αλλα ειμαι αρκετα αδυνατος εχω δημιουργηση μια υποτιποδης γραμμωση με γυμναστικη στο σπιτι λογο ελειψης χρηματων. υπαρχει μια λυση να παρω λιγο ογκο? ευχαριστω προκαταβολικα θα περιμενω γεια σας!:bowdown:


μεγαλε αν εχεις τοσο μεγαλο οικονομικο προβλημα δεν γινεται..το φαι που πρεπει να τρως θα σου στοιχησει πολυ παραπανω απο τα 35-40 ευρω που θα δινεις καθε μηνα στο γυμναστηριο...
Αναθεωρησε και δες πως θα τα βολεψεις..
στο σπιτι απλα κανοντας λιγα πραγματα δεν θα γινει δουλεια...
φιλικα παντα:toast:

kyriakos23
30-06-09, 01:39
μεγαλε αν εχεις τοσο μεγαλο οικονομικο προβλημα δεν γινεται..το φαι που πρεπει να τρως θα σου στοιχησει πολυ παραπανω απο τα 35-40 ευρω που θα δινεις καθε μηνα στο γυμναστηριο...
Αναθεωρησε και δες πως θα τα βολεψεις..
στο σπιτι απλα κανοντας λιγα πραγματα δεν θα γινει δουλεια...
φιλικα παντα:toast:

+1000000
το φαι μεγαλο προβλημα..
εδω συμφερουνε 1000 φωρες τα συμπληρωματα αντι το φαι που δινο ποσα την μερα

KATERINI 144
30-06-09, 10:39
τη λες ρε κυριακο, δλδ φαγητό δε θα έτρωγες αν δεν ειχες σχέση με τα βάρη?!
η μήπως το ρύζι-κότα είναι ακριβότερο απο τηγανίτες πατάτες - μουσακά ??

kyriakos23
30-06-09, 15:40
φωτη ενας φυσιολογικος αν8ροπος που δεν ασχολειτε η ασχολιτε καθε τοσο με την γυμναστικη τρωει την ιδια ποσοτητα που τρωει ενας bodybuilder?

KATERINI 144
30-06-09, 16:13
εντάξει ενας bodybuilder τρωει λιγο παραπάνω αλλα δεν είμαστε και ο κατλερ ρε κυριακο, μικρή η διαφορά, ασε που με τοσο κοτόπουλο που καταναλώνουμε το αγωραζουμε μιση τιμή :P

Kolorizos
05-07-09, 22:11
γεια σας...εγω πηγαινα 3 μηνες γυμναστηριο και λογο ελλειψης χρηματων κανω γυμναστικη σπιτι με 2 μονο αλτηρες και η διαφορα ειναι μεγαλη.κανω 4 ασκησεις για καθε μυη.οποιος θελει το θαυματουργικο μου προγραμα να μου πει...ειδα μεγαλυτερη διαφορα απο το γυμναστηριο

KATERINI 144
05-07-09, 22:20
για δωσε να το δουμε Kolorizos, θα εχει ενδιαφέρων η περιπτωση σίγουρα.

xaris
06-07-09, 19:06
οντως για πες φιλε μου. μηπως κανει τπτ και σε μενα

KATERINI 144
06-07-09, 22:43
xaris πιστεύω απαντάς με χιούμορ στην πλάκα που σίγουρα εκανε ο φίλος Kolorizos.................... καλά είναι να σταματήσουν εδώ οι πλάκες :notice::notice:

Panoz
08-07-09, 01:08
Γεια σας παιδια θελω μια βοηθεια. θελω να δημιουργησω ογκο στο σωμα που εχω. ειμαι 1,73 υψος 70 κιλα αλλα ειμαι αρκετα αδυνατος εχω δημιουργηση μια υποτιποδης γραμμωση με γυμναστικη στο σπιτι λογο ελειψης χρηματων. υπαρχει μια λυση να παρω λιγο ογκο? ευχαριστω προκαταβολικα θα περιμενω γεια σας!:bowdown:

1. συνδρομη σε γυμναστηριο
2. Λιγη ωρα στο γυμναστηριο - βασικες
3. Στηριξου περισσοτερο σε στερεα τροφη και λιγοτερο σε συμπληρωματα.