PDA

Επιστροφή στο Forum : ΔΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ - ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ?



ptasos1
03-07-09, 21:05
Καλησπερα παιδια, ειμαι νεος στο φορουμ και θα ηθελα τη γνωμη σας.ειμαι 27 ετων και γυμναζομαι απ την ηλικια των 7 (κολυμβηση,ποδοσφαιρο) και γενικα ειμαι αθλητικος τυπος με μικρες κατα καιρους παυσεις..παρ ολα αυτα ενω εχω φυσιολογικο βαρος η κοιλιτσα που εχω καθως και τα "χερουλια της αγαπης" δε λενε να φυγουν..απο μικρος θυμαμαι τα ειχα..εχω αρχισει να απελπιζομαι με τα κολογονιδια μου..αυτο το καιρο παω γυμναστηριο και 5 φορες τη βδομαδα κανω 10 λεπτα διαδρομο, 10 ελλειπτικο και 20 ποδηλατο, ολα αυτα μετα το προγραμμα με βαρη και πλεον προσεχω τι τρωω κατι που δεν εκανα ολα αυτα τα χρονια..δωστε κανενα τιπ παραπανω, γαμω το DNA μου γαμω...ευχαριστω και καλως σας βρηκα:welcome::welcome:

NASSER
03-07-09, 22:45
ptasos1 καλωσορισες στο φορουμ και μην απελπιζεσαι. κατι δεν κανεις καλα ή κατι σου διαφευγει ειτε στην αεροβικη ειτε στη διατροφη. Οτι κανεις 10-20 λεπτα ολα τα μηχανηματα στο γυμναστηριο δεν μου λεει τιποτα. Γιατι μπορει να κανεις τωρα 10 λεπτα ποδηλατο και μετα απο μιση ωρα να ανεβεις και στο ελλειπτικο. Αν κανεις κατι παρομοιο τοτε μονο χασημο χρονου θα εχεις.
Καλο ειναι να διαβασεις ολα τα βασικα αρθρα διατροφης και προπονησης με αεροβικη για να καταλαβεις τι συμβαινει. Ισως να σου δημιουργηθουν πολλες αποριες αλλα παραλληλα να λυσεις πολλα λαθη στο προγραμμα σου.
Εδω ειμαστε να μειραστουμε μαζι σου ολες τις αποψεις σου. Καλη διαμονη :welcome:

ptasos1
04-07-09, 19:41
thanks mate.. παντως την αεροβια την εκτελω μια κ εξω και στα 3 μηνανηματα..