PDA

Επιστροφή στο Forum : Προγραμμα - kazanovas



kazanovas
05-07-09, 20:40
ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΙΑΝΝΗ.ΕΙΜΑΙ 20ΑΡΗΣ.ΥΨΟΣ 1.85.ΒΑΡΟΣ 80ΚΙΛΑ.ΑΡΚΕΤΑ ΓΥΜΝΑΣΜΕΝΟΣ.ΠΑΩ GYM 5 ΦΟΡΕΣ/ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΥΙΚΟ ΟΓΚΟ ΚΑΘΑΡΑ.ΑΣ ΠΑΩ ΜΕΧΡΙ 88 ΚΙΛΑ.ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΣΩΜΑΤΙΚΟΥ ΛΙΠΟΥΣ ΕΙΝΑΙ 14,2%.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΩΣ ΕΞΗΣ:
ΠΡΩΙΝΟ(8:00)-1 ΚΟΥΠΑ ΚΟΡΝΦΛΕΙΚΣ+1 ΚΟΥΠΑ ΓΑΛΑ 1% DIET
ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ(11:00)-1 ΔΟΣΗ 100% WHEY PROTEIN THΣ ΕΑS
ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ(2:00)-ΤΟΝΟ ή ΣΤΗΘΟΣ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ + 1 ΚΟΥΠΑ ΡΥΖΙ
ΣΤΙΣ 5:00 ΠΙΝΩ 1 ΔΟΣΗ NANO VAPOR THΣ MUSCLETECH
ΣΤΙΣ 5:30 ΞΕΚΙΝΑΩ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΟΥ ΔΙΑΡΚΕΙ 1 ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΠΙΝΩ 1 ΔΟΣΗ 100% WHEY PROTEIN ΤΗΣ EAS.
ΒΡΑΔΙΝΟ(10:00)-ΤΟΝΟ Ή ΣΤΗΘΟΣ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ Ή ΣΤΗΘΟΣ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ Ή ΜΟΣΧΑΡΙΣΙΑ ΜΠΡΙΖΟΛΑ + 1 ΚΟΥΠΑ ΡΥΖΙ ΜΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΡΕΑΤΟΣ.

ΘΕΛΩ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΕΝΑ ΠΡΟΓΑΡΑΜΜΑ ΟΓΚΟΥ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΕΧΡΙ 8 ΚΙΛΑ ΚΑΘΑΡΑ ΜΥΙΚΟ ΟΓΚΟ.ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ.ΘΕΛΩ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ.

narta
05-07-09, 21:40
ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΙΑΝΝΗ.ΕΙΜΑΙ 20ΑΡΗΣ.ΥΨΟΣ 1.85.ΒΑΡΟΣ 80ΚΙΛΑ.ΑΡΚΕΤΑ ΓΥΜΝΑΣΜΕΝΟΣ.ΠΑΩ GYM 5 ΦΟΡΕΣ/ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΥΙΚΟ ΟΓΚΟ ΚΑΘΑΡΑ.ΑΣ ΠΑΩ ΜΕΧΡΙ 88 ΚΙΛΑ.ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΣΩΜΑΤΙΚΟΥ ΛΙΠΟΥΣ ΕΙΝΑΙ 14,2%.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΩΣ ΕΞΗΣ:
ΠΡΩΙΝΟ(8:00)-1 ΚΟΥΠΑ ΚΟΡΝΦΛΕΙΚΣ+1 ΚΟΥΠΑ ΓΑΛΑ 1% DIET
ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ(11:00)-1 ΔΟΣΗ 100% WHEY PROTEIN THΣ ΕΑS
ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ(2:00)-ΤΟΝΟ ή ΣΤΗΘΟΣ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ + 1 ΚΟΥΠΑ ΡΥΖΙ
ΣΤΙΣ 5:00 ΠΙΝΩ 1 ΔΟΣΗ NANO VAPOR THΣ MUSCLETECH
ΣΤΙΣ 5:30 ΞΕΚΙΝΑΩ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΟΥ ΔΙΑΡΚΕΙ 1 ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΠΙΝΩ 1 ΔΟΣΗ 100% WHEY PROTEIN ΤΗΣ EAS.
ΒΡΑΔΙΝΟ(10:00)-ΤΟΝΟ Ή ΣΤΗΘΟΣ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ Ή ΣΤΗΘΟΣ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ Ή ΜΟΣΧΑΡΙΣΙΑ ΜΠΡΙΖΟΛΑ + 1 ΚΟΥΠΑ ΡΥΖΙ ΜΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΡΕΑΤΟΣ.

ΘΕΛΩ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΕΝΑ ΠΡΟΓΑΡΑΜΜΑ ΟΓΚΟΥ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΕΧΡΙ 8 ΚΙΛΑ ΚΑΘΑΡΑ ΜΥΙΚΟ ΟΓΚΟ.ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ.ΘΕΛΩ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ.

Απο τις 2 το μεσημέρι ξανατρως στις 10 το βραδυ. βαλε γευμα στις 8 το απογευμα. και προσθεσε μερικες χούφτες ξηρους καρπους στα ενδιάμεσα γευματα.


Απο πρόγραμμα φτιάξε ενα με βασικές ασκήσεις με προσανατολισμο να αυξήσεις δύναμη. Ο ογκος θα ερθει.

mantus3
05-07-09, 21:44
ΘΕΛΩ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ.

μπορεις αμα θες να ζητισεις απο τον Φωτη, να σου στιλει το προγραμα διατροφης/ασκησεις/ξεκουρασης που του ειχα δωσει κ αποσκοπουσε σε 8 μυικα κιλα. απλα να ξερεις θα τα παρεις αποτομα

kazanovas
05-07-09, 21:52
τι γνωμη εχεισ για την κρεατινη τησ eas phosphagen hp??

kazanovas
05-07-09, 21:54
ποιοσ ειναι ο φωτησ?βοηθα ειμαι καινουριοσ


****γράφε ελληνικά είναι κάνονας του φόρουμ****

GZ84
06-07-09, 01:43
ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΙΑΝΝΗ.ΕΙΜΑΙ 20ΑΡΗΣ.ΥΨΟΣ 1.85.ΒΑΡΟΣ 80ΚΙΛΑ.ΑΡΚΕΤΑ ΓΥΜΝΑΣΜΕΝΟΣ.ΠΑΩ GYM 5 ΦΟΡΕΣ/ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΥΙΚΟ ΟΓΚΟ ΚΑΘΑΡΑ.ΑΣ ΠΑΩ ΜΕΧΡΙ 88 ΚΙΛΑ.ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΣΩΜΑΤΙΚΟΥ ΛΙΠΟΥΣ ΕΙΝΑΙ 14,2%.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΩΣ ΕΞΗΣ:
ΠΡΩΙΝΟ(8:00)-1 ΚΟΥΠΑ ΚΟΡΝΦΛΕΙΚΣ+1 ΚΟΥΠΑ ΓΑΛΑ 1% DIET
ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ(11:00)-1 ΔΟΣΗ 100% WHEY PROTEIN THΣ ΕΑS
ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ(2:00)-ΤΟΝΟ ή ΣΤΗΘΟΣ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ + 1 ΚΟΥΠΑ ΡΥΖΙ
ΣΤΙΣ 5:00 ΠΙΝΩ 1 ΔΟΣΗ NANO VAPOR THΣ MUSCLETECH
ΣΤΙΣ 5:30 ΞΕΚΙΝΑΩ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΟΥ ΔΙΑΡΚΕΙ 1 ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΠΙΝΩ 1 ΔΟΣΗ 100% WHEY PROTEIN ΤΗΣ EAS.
ΒΡΑΔΙΝΟ(10:00)-ΤΟΝΟ Ή ΣΤΗΘΟΣ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ Ή ΣΤΗΘΟΣ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ Ή ΜΟΣΧΑΡΙΣΙΑ ΜΠΡΙΖΟΛΑ + 1 ΚΟΥΠΑ ΡΥΖΙ ΜΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΡΕΑΤΟΣ.

ΘΕΛΩ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΕΝΑ ΠΡΟΓΑΡΑΜΜΑ ΟΓΚΟΥ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΕΧΡΙ 8 ΚΙΛΑ ΚΑΘΑΡΑ ΜΥΙΚΟ ΟΓΚΟ.ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ.ΘΕΛΩ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ.

Για να μην το αναλύσω πολύ μπορείς να πάρεις για παράδειγμα τη δική μου διατροφή σε αυτό το link. http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4988 πχ το 1ο γεύμα είναι αέρας... Βραδινό στις 10 και μετά τίποτα από φαγητό πριν τον ύπνο? Μετά τη προπόνηση πάρε τη σκόνη και φάε μετά από το πολύ 1 ώρα. Τσέκαρε το Link και μετά ρώτα.

Σχετικά με τις δόσεις "EAS" (πάρα πολύ καλή αλλά 95 ευρώ δεν θα τα έδινα πλέον) δεν θυμάμαι πόσο είναι η μια. Εσύ θα κοιτάς να παίρνεις 35γρ. πρωτεΐνης! Όχι σκόνης... πρωτεΐνης. Η σκόνη σε γραμμάρια αναγκαστικά θα είναι παραπάνω. Δες τις αναλογίες στη συσκευασία.

Καθαρά μυικό όγκο 8 κιλά δεν παίζει άμεσα. Φαντάζομαι γενικά σα σκέψη να βάλεις 8 κιλά κρέας και όχι σε 2-3 μήνες ε?


μπορεις αμα θες να ζητισεις απο τον Φωτη, να σου στιλει το προγραμα διατροφης/ασκησεις/ξεκουρασης που του ειχα δωσει κ αποσκοπουσε σε 8 μυικα κιλα. απλα να ξερεις θα τα παρεις αποτομα

Mantus, δεν έχω καταλάβει ακόμα το λόγο που απαντάς με ανάλογο ύφος αρκετές φορές - αν όχι πάντα -.

kazanovas
06-07-09, 09:05
ευχαριστω για τη διατροφη.κανα προγραμμα προπονησησ?

thegravijia
06-07-09, 09:09
ευχαριστω για τη διατροφη.κανα προγραμμα προπονησησ?

πες τη κανεις τωρα να σου πουμε την γνωμη μας..

kazanovas
06-07-09, 09:43
1η ΜΕΡΑ:ΜΗΡΟΥΣ,ΓΑΜΠΕΣ,ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΥΣ
2η ΜΕΡΑ:ΠΛΑΤΗ,ΩΜΟΥΣ
3η ΜΕΡΑ:ΣΤΗΘΟΣ,ΔΙΚΕΦΑΛΟΥΣ,ΠΗΧΕΙΣ
ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ

ΜΗΡΟΥΣ:ΜΙΣΑ ΣΚΟΥΑΤ 4*12
ΛΕΓΚ ΕΞΤΕΝΣΙΟΝ 4*12
ΛΕΓΚ ΚΕΡΛ 4*12
ΠΙΕΣΕΙΣ ΠΡΟΣΑΓΩΓΩΝ 4*12
ΓΑΜΠΕΣ:ΑΡΣΕΙΣ ΓΑΜΠΩΝ ΟΡΘΙΟΣ 4*12
ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΥΣ:ΠΙΕΣΕΙΣ ΤΡΙΚΕΦΑΛΩΝ ΣΤΗ ΤΡΟΧΑΛΙΑ 4*12
ΓΑΛΛΙΚΕΣ ΠΙΕΣΕΙΣ 4*12
ΠΛΑΤΗ:ΟΠΙΣΘΟΛΑΙΜΙΕΣ ΕΛΞΕΙΣ ΤΡΟΧΑΛΙΑΣ 4*12
ΕΛΞΕΙΣ ΤΡΟΧΑΛΙΑΣ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΗ ΛΑΒΗ 4*12
ΕΛΞΕΙΣ ΧΑΜΗΛΗΣ ΤΡΟΧΑΛΙΑΣ 4*12
ΕΜΠΡΟΣΘΟΛΑΙΜΙΕΣ ΕΛΞΕΙΣ ΣΤΟ ΜΟΝΟΖΥΓΟ 4*12
ΩΜΟΥΣ:ΠΙΕΣΕΙΣ ΑΛΤΗΡΩΝ ΚΑΘΙΣΤΟΣ 4*12
ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΑΛΤΗΡΩΝ 4*12
ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΑΛΤΗΡΩΝ ΟΡΘΙΟΣ 4*12
ΣΤΗΘΟΣ:ΠΙΕΣΕΙΣ ΠΑΓΚΟΥ 4*12
ΕΠΙΚΛΕΙΝΗΣ ΠΙΕΣΕΙΣ ΠΑΓΚΟΥ 4*12
ΠΕΚ ΝΤΕΚ 4*12
ΔΙΚΕΦΑΛΟΥΣ:ΚΑΜΨΕΙΣ ΜΠΑΡΑΣ ΟΡΘΙΟΣ 4*12
ΚΑΜΨΕΙΣ ΑΛΤΗΡΩΝ ΕΝΑΛΛΑΞ 4*12
ΠΗΧΕΙΣ:ΚΑΜΨΕΙΣ ΚΑΡΠΩΝ ΜΕ ΜΠΑΡΑ 4*15


ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΜΟΥ

ΓΙΑΝΝΗΣ
06-07-09, 10:03
αν ειναι για ογκο,ριξε λιγο τισ επαναληψεισ σου,και βαλε μονεσ μυικεσ ομαδεσ τη πλατη,το στηθοσ και τα ποδια.μαζι τρικεφαλα ωμουσ ητρικεφαλα δικεφαλα.αυτα δουλευουν σε εμενα.

thegravijia
06-07-09, 12:25
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=3970

ρε παιδες διαβαστε λιγο τις υποενοτητες για οτι σας ενδιαφερει ..εστω τα sticky..

kazanovas
06-07-09, 14:52
ΑΥΤΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΠΙΑ ΑΣΚΗΣΗ ΕΙΝΑΙ?

***οταν γράφουμε με κεφαλαία στο νετ είναι σα να φωνάζουμε, γράφε με μικρά***

GZ84
06-07-09, 15:04
Η γνωστή άσκηση δικεφάλων με αλτήρα που κάθεσαι σκυφτός και στηρίζεις τον αγκώνα σου πλάγια στον μηρό. Κάποιοι τη προτιμούν και στα όρθια.

narta
06-07-09, 18:04
ΜΗΡΟΥΣ:ΜΙΣΑ ΣΚΟΥΑΤ 4*12



Γιατι ΜΙΣΑ squat?

vagg
06-07-09, 18:17
Για να μην το αναλύσω πολύ μπορείς να πάρεις για παράδειγμα τη δική μου διατροφή σε αυτό το link. http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4988 πχ το 1ο γεύμα είναι αέρας... Βραδινό στις 10 και μετά τίποτα από φαγητό πριν τον ύπνο? Μετά τη προπόνηση πάρε τη σκόνη και φάε μετά από το πολύ 1 ώρα. Τσέκαρε το Link και μετά ρώτα.

Σχετικά με τις δόσεις "EAS" (πάρα πολύ καλή αλλά 95 ευρώ δεν θα τα έδινα πλέον) δεν θυμάμαι πόσο είναι η μια. Εσύ θα κοιτάς να παίρνεις 35γρ. πρωτεΐνης! Όχι σκόνης... πρωτεΐνης. Η σκόνη σε γραμμάρια αναγκαστικά θα είναι παραπάνω. Δες τις αναλογίες στη συσκευασία.

Καθαρά μυικό όγκο 8 κιλά δεν παίζει άμεσα. Φαντάζομαι γενικά σα σκέψη να βάλεις 8 κιλά κρέας και όχι σε 2-3 μήνες ε?



Mantus, δεν έχω καταλάβει ακόμα το λόγο που απαντάς με ανάλογο ύφος αρκετές φορές - αν όχι πάντα -.


esy γιατι τον βοηθας;;;επαγγελματιας εισαι;;;

billys15
06-07-09, 19:20
ΑΡΚΕΤΑ ΓΥΜΝΑΣΜΕΝΟΣ

Δεν ξερω τι ακριβως εννοεις εδω.


ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΣΩΜΑΤΙΚΟΥ ΛΙΠΟΥΣ ΕΙΝΑΙ 14,2%.

Για το υψος,τα κιλα σου και για αρκετα γυμνασμενος,εχεις πολυ λιπος.Πρεπει να το χασεις...




ΘΕΛΩ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΕΝΑ ΠΡΟΓΑΡΑΜΜΑ ΟΓΚΟΥ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΕΧΡΙ 8 ΚΙΛΑ ΚΑΘΑΡΑ ΜΥΙΚΟ ΟΓΚΟ

Α δεν θελεις να ξεφυγεις δηλαδη.




ΘΕΛΩ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ.

Δεκτο.

GZ84
06-07-09, 23:09
[/B]

esy γιατι τον βοηθας;;;επαγγελματιας εισαι;;;

Ναι... τρανός... 8)

vagg
08-07-09, 05:15
oταν καποιος λεει θελω εμπειρες γνωμες απο επαγγελματιες το ζηταει το υφακι...

TEFAAtzis
08-07-09, 12:17
μπορεις αμα θες να ζητισεις απο τον Φωτη, να σου στιλει το προγραμα διατροφης/ασκησεις/ξεκουρασης που του ειχα δωσει κ αποσκοπουσε σε 8 μυικα κιλα. απλα να ξερεις θα τα παρεις αποτομα

Mantus μπορεις να μου στειλεις αυτο το προγραμμα?

Exci
08-07-09, 12:18
Mantus μπορεις να μου στειλεις αυτο το προγραμμα?
lol

Ον τοπικ: δοκιμασε αυτα που ειπαν οι απο πανω :P

GZ84
08-07-09, 12:23
Όντως Exci, απλά... LOL

KATERINI 144
08-07-09, 12:31
μπορεις αμα θες να ζητισεις απο τον Φωτη, να σου στιλει το προγραμα διατροφης/ασκησεις/ξεκουρασης που του ειχα δωσει κ αποσκοπουσε σε 8 μυικα κιλα. απλα να ξερεις θα τα παρεις αποτομαρε μιτσο θα σε πλακώσω στις γρήγορες στο τελος :spank::spank:

πλακα κάνει ρε παιδια ο mantus3, είπαμε, μη τα πιστεύεται και όλα έλεος, άκου 8 κιλά :green: :toast:

TEFAAtzis
08-07-09, 16:05
ρε μιτσο θα σε πλακώσω στις γρήγορες στο τελος :spank::spank:

πλακα κάνει ρε παιδια ο mantus3, είπαμε, μη τα πιστεύεται και όλα έλεος, άκου 8 κιλά :green: :toast:

ΧΑΧΑΧΑΧΑ:rolf:.Πλακα κανω παιδια.Δεν υπαρχει τετοιο προγραμμα για πολλους λογους.Απλα ηθελα να δω τι θα μου απαντησει ο Mantus