PDA

Επιστροφή στο Forum : γιγαντοσετ



SGP
20-07-09, 01:20
παιδια ειμαι 18 ετων προπονουμαι 1,5χρονο μ βαρι....πιστευετε πως θα μου εκανε καλο να εκανα την προπονιση πλατης σε γιγαντοσετ....το προγραμμα θα πηγαινει καπωσ ετσι.....οπισθολαιμια τροχαλια-κοπηλατικη με μπαρα-μπροσθολαιμια τροχαλια-κοπηλατικη μηχανιμα...ολα αυτα χωρισ διαλειμμα μετα κανα 3λεπτο ισωσ και λιγο παραπανω διαλειμμα και επαναλαμβανω τον κυκλο...ο κυκλος επαναλαμβανετε 3 ως 5 φορες,επαναληψεις 8-12...ακουω τις συμβουλες σας...

thegravijia
20-07-09, 01:22
με ποιο σκεπτικο θα το κανεις αυτο ?

SGP
20-07-09, 01:39
για να αυξησω την ενταση κ γενικα ν βαλω ογκο...καλο ειναι?

thegravijia
20-07-09, 02:04
εγω πρωσοπικα χρησιμοποιω μια στο τοσο giant set για να σοκαρω τους μυς.

και θεωρω οτι για αυτο το λογο πρεπει να γινονται τα giant set.

πιστευω πως θα χτυπησεις υπερπροπονηση αν το κανεις συνεχεια.

SGP
20-07-09, 02:07
δηλαδι καλο θα ηταν να τ κανω μια φορα το μηνα στο τελος καθε προγραμματος απλα για σοκαρισμα?σε ευχαριστω πολυ για το χρονο σου

thegravijia
20-07-09, 02:10
δηλαδι καλο θα ηταν να τ κανω μια φορα το μηνα στο τελος καθε προγραμματος απλα για σοκαρισμα?σε ευχαριστω πολυ για το χρονο σου

εδω δεν σε καταλαβα τι εννοεις.
εγω απλα σου ειπα τι κανω εγω και τι πιστευω.
τωρα καλο θα ταν να ακουσεις και την γνωμη των υπολοιπων.
για μια φορα τον μηνα δεν ξερω - οποτε νιωθεις εσυ οτι πρεπει να το κανεις καντο.

SGP
20-07-09, 02:12
εννοω οταν περναει ο καιρος και τελειωνω ενα προγραμμα να το κανω για σοκαρισμα κατι σαν μεταβατικο πριν ξεκινισω αλλο προγραμμα

thegravijia
20-07-09, 02:15
εννοω οταν περναει ο καιρος και τελειωνω ενα προγραμμα να το κανω για σοκαρισμα κατι σαν μεταβατικο πριν ξεκινισω αλλο προγραμμα
:thumbup: