PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόγραμμα επανένταξης



philipposmich
08-08-09, 10:56
Καλημερα σε όλους.Θα ηθελα να παρακαλεσω, εαν ειναι δυνατον, να μου προτεινει καποιος μια ρουτινα τωρα που θα επιστρεψω στο γυμναστηριο υστερα απο απουσια εναμιση μηνα. Λογικα το σωμα θα ξεκινησει απο το μηδεν μετα απο τοσο καιρο.Σκεφτομουν τη Δευτερα να κανω Στηθος-Δικεφαλα, την Τεταρτη Ωμους-Ποδια και την Παρασκευη Πλατη-Τρικεφαλα.Θα ημουν ευγνωμων σε οποιον μου εδινε ενα προγραμματακι για 2 βδομαδουλες μεχρι να επανελθει το σωμα μου.
Ευχαριστω!

Exci
08-08-09, 11:14
Καλα οχι και απο το 0. Ποσο καιρο εκανες πριν σταματησεις?

philipposmich
08-08-09, 11:20
Κοντά δυο χρόνια...

Exci
08-08-09, 11:29
Mε 2 χρονια στα γυμναστηρια δεν παιζει να εχεις χασει και τοσα πολλα μεσα σε 1 μηνα (αν κρατησες τη διατροφη)..Κανε οτι εκανες, ισως με λιγοτερα κιλα, ισως με λιγοτερα σετ, αλλα γενικα δε νομιζω οτι χρειαζεται τελειως καινουριο προγραμμα για αποκατασταση.

oxide
08-08-09, 12:03
κανε οτι εκανες με λιγοτερα κιλα και περισσοτερη προσοχη για τυχον τραυματισμους...πιστευω σε 2 βδομαδες θα αρχισεις να ανεβαινεις και παλι αν οχι νωριτερα..

philipposmich
08-08-09, 17:34
Ευχαριστω παιδια.Ουτως η αλλως ειχα σκοπο να ξεκινησω σιγουρα χαμηλοτερα.Καπου ειχα διαβασει πως υστερα απο 4 εβδομαδες μη εκγυμνασης το σωμα επιστρεφει στο σημειο που ειχε αρχισει.Τελοσπαντων.Αν το λετε...