PDA

Επιστροφή στο Forum : Προπόνηση σπίτι ( λόγο πολεμικών τεχνών)



NewBuilder
26-08-09, 16:14
Παιδιά θα ήθελα να με βοηθήσετε.
Αποφάσισα να φύγω από το χορό του γυμναστηρίου (βάρη) και να ασχοληθώ μονο με πολεμικές τέχνες .
Κάνω ήδη wing chun (πολεμική τέχνη) και αναμένεται να ξεκινήσω ταυτόχρονα και kyokyshin karate
δηλαδή θα έχω καθημερινά προπόνηση...θέλω να με πείτε τι γυμναστική μπορώ να κάνω σπίτι... κάμψης κάθε μέρα επιτρέπεται?? τι μπορώ να κάνω ώστε να γυμνάζομαι και στο σπίτι σωστά?
Και κάτι ακόμα.. μου έχει mini λίγη προτείνει από met-rx και από whey 100% να τις χρησιμοποιήσω κανονικά?
Ευχαριστώ που το διαβάσατε .

KATERINI 144
26-08-09, 16:37
για να σου πούμε τη να κανεις στο σπιτι πρέπει πρωτα να μας πεις τη εξοπλισμό εχεις,
την πρωτεΐνη χρησιμοποίησε την σαν εναλλακτικό γεύμα μεχρι να τελειώσει, γεύμα ειναι άλλωστε,
εγω συγκεκριμενα θα την ετρωγα για πρωινο η' μετα απο προπονηση πολεμικής τέχνης.

stelios17
26-08-09, 21:01
Φιλε παντως εαν θελεις να δεις για εξοπλισμο τσεκαρε αυτο το θρεντ ...
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4953

Exci
26-08-09, 21:05
Aν καταλαβα καλα ΔΕΝ θελει να συνεχισει τα βαρη σοβαρα, αρα δε νομιζω να ρωταει για ορθοστατες μπαρες και λοιπα. Μαλλον καποιο γενικα ελαφρυ προγραμμα με push ups, λιγο μονοζυγο κλπ.

NewBuilder
27-08-09, 03:57
Aν καταλαβα καλα ΔΕΝ θελει να συνεχισει τα βαρη σοβαρα, αρα δε νομιζω να ρωταει για ορθοστατες μπαρες και λοιπα. Μαλλον καποιο γενικα ελαφρυ προγραμμα με push ups, λιγο μονοζυγο κλπ.

οχι θα προσπαθήσω να κανω οσο δυνατον καλυτερα μπορω .

NewBuilder
27-08-09, 03:57
Φιλε παντως εαν θελεις να δεις για εξοπλισμο τσεκαρε αυτο το θρεντ ...
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4953

πολυ καλο αλλα δεν λει της τιμες (

NewBuilder
27-08-09, 04:01
για να σου πούμε τη να κανεις στο σπιτι πρέπει πρωτα να μας πεις τη εξοπλισμό εχεις,
την πρωτεΐνη χρησιμοποίησε την σαν εναλλακτικό γεύμα μεχρι να τελειώσει, γεύμα ειναι άλλωστε,
εγω συγκεκριμενα θα την ετρωγα για πρωινο η' μετα απο προπονηση πολεμικής τέχνης.

μέχρι στιγμής έχω ένα συναρμολογούμενο "αλτιρακι" (μέχρι 12 κιλά) και ένα μηχάνημα κοιλιακών :) παιδιά αύριο θα πάω να κοιτάξω για στραβόμπαρα , και λάστιχα και 1 "αλτιρακι" μέχρι 12 κιλά:) .
για μονόζυγο είδα στην τηλεόραση το iron gym.. αλλα έχω πρόβλημα στο που θα το βάλω,,, συμβουλέψετε με τι άλλο να αγοράσω .

Exci
27-08-09, 11:02
οχι θα προσπαθήσω να κανω οσο δυνατον καλυτερα μπορω .
Χμμ..

..Αποφάσισα να φύγω από το χορό του γυμναστηρίου (βάρη)..


Anyway, κατι θα βρεις