PDA

Επιστροφή στο Forum : προγραμμα ββ



death
01-09-09, 15:54
WORKOUT

MON ## #TUE ## # #WED ### THUR ### #FRI ### SAT
Chest ## Shoulders ###Chest ### Shoulders ## Chest###Shoulders
Back ## Lower back #### Back ## Lower back ##Back ###Lower back
Thighs ## Upper arms ## Thighs ## Upper arms ##Thighs ###Upper arms
Calves ## Forearms ### Calves## Forearms ### Calves ### Forearms
Abdominals every day



σχολιαστε το παραπανω προγραμμα.καθε ομαδα 3 ασκησεις απο 4 σετ των 8 επαναληψεων.

το θεωρηται βαρυ για καποιον που τρεφετε σωστα αλλα δεν περνει φαρμακα??

Exci
01-09-09, 16:33
3 φορες καθε μυικη ομαδα?
Μην το κανεις αυτο στον εαυτο σου..

thegravijia
01-09-09, 17:22
3 φορες καθε μυικη ομαδα?
Μην το κανεις αυτο στον εαυτο σου..:bowdown::thumbup:

KATERINI 144
02-09-09, 23:13
ταλαιπωρείσαι αδίκως με αυτο το πρόγραμμα, και δυο φορες τη βδομαδα το καθε μερος του σώματος να κάνεις πάλι υπερβολή είναι, δεν κερδίζεις τίποτα.

Exci
02-09-09, 23:15
Για 2 φορες θα το συζητουσα. Αμφιλεγομενο μεν, αλλα θα το συζητουσα (πχ μια heavy και μια light μερα).

KATERINI 144
02-09-09, 23:18
για το στάδιο (στάδιο=επίπεδο) που βρίσκετε ο φίλος, εγω δε θα το συζητούσα καθόλου. :chinese:

Exci
02-09-09, 23:25
Tι σταδιο ειναι? :geek:
Δε βλεπω να αναφερει ιστορικο.

KATERINI 144
02-09-09, 23:31
ας μας πει λοιπόν για να μάθεις αφου εισαι περίεργος :green:

Exci
02-09-09, 23:36
E αντε να μας πει, εχω κενο τωρα στην ατζεντα, εμεινα με τα ποπ κορν στο χερι. http://www.clipartof.com/images/thumbnail/1947.gif

death
03-09-09, 14:44
E αντε να μας πει, εχω κενο τωρα στην ατζεντα, εμεινα με τα ποπ κορν στο χερι. http://www.clipartof.com/images/thumbnail/1947.gif
ειμαι ακομα στο αρχικο σταδιο.τετια προγραματα σε τι σταδιο κανουν κ για τι ειναι περισσοτερο ογκο η γραμμωση??αν κ αυτο ειναι σχετικο αφου ειναι θεμα διατροφης περισοτερο.

KATERINI 144
03-09-09, 20:18
ουτε αυτοι που ασχολούνται επαγγελματικά δεν κάνουν τρεις φορες τη βδομάδα καθε μερος του σώματος, ξεκίνα με τα βασικα προγράμματα και τις βασικές ασκησεις, πχ:
1η μερα στηθος τρικεφαλους
2η πλατη δικεφαλους
3η κενο
4η ποδια
5η ώμους
6η κενο
7η κενο


E αντε να μας πει, εχω κενο τωρα στην ατζεντα, εμεινα με τα ποπ κορν στο χερι. http://www.clipartof.com/images/thumbnail/1947.gifαντε τωρα εμαθες :toast:

death
03-09-09, 21:18
ουτε αυτοι που ασχολούνται επαγγελματικά δεν κάνουν τρεις φορες τη βδομάδα καθε μερος του σώματος, ξεκίνα με τα βασικα προγράμματα και τις βασικές ασκησεις, πχ:
1η μερα στηθος τρικεφαλους
2η πλατη δικεφαλους
3η κενο
4η ποδια
5η ώμους
6η κενο
7η κενο

αντε τωρα εμαθες :toast:

ειχα ομωσ καλητερα πριξηματα με το στηθος πλατη μαζι κ ελεγα σεβωμενος την αποψη σου να γυμναζα μερα παρα μερα το σωμα μου αντι για καθε μερα..εσυ τι λες??
επισεις οι προχωριμενοι τι διαφορα εχουν στο διαχωρισμο των μυικων ομαδων??

Zuki1000k6
10-09-09, 02:10
Στηθος-Πλατη μαζι την ιδια μερα????????:shock:

Αν ξεκιναγες με στηθος στανταρ δεν θα ειχες δυναμη για να παιξεις κιλα στην πλατη η το αντιθετο...Ακολουθα κατα γραμμα αυτα που σου γραφουν τα παιδια..Ξερουν τι σου λενε...;)


:toast:

Exci
10-09-09, 13:19
Αν ξεκιναγες με στηθος στανταρ δεν θα ειχες δυναμη για να παιξεις κιλα στην πλατη η το αντιθετο...Mην παιρνεις και ορκο :welcome:

Zuki1000k6
10-09-09, 14:21
Mην παιρνεις και ορκο :welcome:


...???To λεω αυτο γιατι εφωσον τα χερια κουραζονται πως θα μπορεσει να παιξει κιλα(εννοω αρκετα κιλα)και στις 2 μυικες ομαδες???:unsure:


:welcome:

Exci
10-09-09, 16:28
...???To λεω αυτο γιατι εφωσον τα χερια κουραζονται πως θα μπορεσει να παιξει κιλα(εννοω αρκετα κιλα)και στις 2 μυικες ομαδες???:unsure:


:welcome:
Με την πλατη θα κουραστουν οι δικεφαλοι, με το στηθος οι τρικεφαλοι, δεν βλεπω καποιο προβλημα με αυτο.

Zuki1000k6
10-09-09, 17:06
Με την πλατη θα κουραστουν οι δικεφαλοι, με το στηθος οι τρικεφαλοι, δεν βλεπω καποιο προβλημα με αυτο.


Τι να πω,παω πασσο.Οπως το βλεπει και βιωνει ο καθενας....:toast:

KATERINI 144
11-09-09, 09:20
o exci ειναι νιντζας και δεν εχει τετοια προβληματα :drunken:

Exci
11-09-09, 15:05
o exci ειναι νιντζας και δεν εχει τετοια προβληματα :drunken:
:P

Για να μην παρεξηγουμαι, σαφως θα εχει μια εξτρα κοπωση λογω συνδυασμου μεγαλων ομαδων, αλλα δεν θα εχει συγκεκριμενα κοπωση στα χερια. Ανταγωνιστικες ομαδες ειναι, δεν βλαπτει δοκιμη ;)