PDA

Επιστροφή στο Forum : Τι να κάνω??



antonio12
05-10-09, 09:37
Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα είμαι 27 χρονών και στο χώρο της γυμναστικής είμαι πολλά χρόνια σχεδόν 22, έκανα για πολλά χρόνια βάρη και είχα αρκετό όγκο και πολύ καλλη γράμμωση,έπειτα απο ένα ατύχημα όμως τα πράγματα άλλαξαν παρα πολύ και 5 χρόνια τώρα προσπαθώ να επανέλθω και δεν τα καταφέρνω. είμαι 1,84 και αυτη τη στιγμή είμαι 94 κιλά προσπαθώ μάταια όμως να γραμμώσω και να σφίξω αλλα αποτέλεσμα κανένα με διατροφή και σρκετα βάρη και αεροβιο χρησιμοποιήσα και χημική βοηθεία αλλα πάλι τπτ.
Η διατροφή μου είναι μία διαίτα πρωτεινική.
Θα είχε κάποιος απο εσάς απο αυτούς που γνωρίζουν κάποια γνώμη στο πως να κινηθώ για εμπόδιο μου.



p.s αν κάτι δεν θα πρέπει να γραφεί γιατι θα προσβάλουμε το forum παρακαλώ να αποσταλει με Pm

Σας ευχαριστώ

kutsup
05-10-09, 11:04
Αν δεν έχεις οργανικό πρόβλημα τότε μάλλον κάτι κάνεις λάθος.

thegravijia
05-10-09, 13:13
Αν δεν έχεις οργανικό πρόβλημα τότε μάλλον κάτι κάνεις λάθος.

ενταξει με το τι αποτελεσματα ειναι ευχαρηστημενος κανεις ειναι υποκειμενικο...
εγω παντα λεω οτι δεν βλεπω καμια διαφορα στο σωμαμου...
αλλα ισως ειμαι λιγο αυστηρος με εμενα - ετσι μπορει να ναι και ο φιλος απο πανω

RAMBO
05-10-09, 14:14
τοτε η λυση ειναι μονο μια....MUSCLETECH!!!

Polyneikos
05-10-09, 15:48
τοτε η λυση ειναι μονο μια....MUSCLETECH!!!

Rambo συμμαζέψου !!

Polyneikos
05-10-09, 15:52
Αν δεν έχεις οργανικό πρόβλημα τότε μάλλον κάτι κάνεις λάθος.

Συμφωνω...Προφανως φίλε μας καποια λάθη κανεις ή δεν είσαι αρκετα πειθαρχημενος σε θεματα διατροφης(εγω εκει εντοπίζω το πρόβλημα την στιγμη που αναφερεις ότι κανεις χρόνια προπονηση και εχεις όγκο και καποτε γραμμωση)Εχεις μπει σε διαδικασία υπολογισμου θερμιδων;Μπορεί να τρως σωστες τροφες αλλά στο ισοζύγιο να κανεις υπερθερμιδικη διατροφή αρα αντίο γραμμωση...
Μιλαω πολυ γενικευμενα,αν θες ποσταρε μας τι τρως....