PDA

Επιστροφή στο Forum : Γενικές Ερωτήσεις για PreWorkouts - Νιτρικά



Σελίδες : 1 2 3 [4] 5 6 7 8

Ευρης
20-06-11, 21:00
επειδη διαβασα τ θεμα...αλλα δεν εβγαλα ακρη, το πιο αποτελεσματικο-οσο μπορει να ναι- νιτρικο ποιο ειναι?

Kaloutsikos
21-06-11, 00:49
επειδη διαβασα τ θεμα...αλλα δεν εβγαλα ακρη, το πιο αποτελεσματικο-οσο μπορει να ναι- νιτρικο ποιο ειναι?

Για μένα το Jack3d.

Ευρης
21-06-11, 12:13
Για μένα το Jack3d.

και εγω προς τα εκει κλινω....ειναι μικρα τα σκουπ του?ετσι?οχι οπως superpump...πχ

jimas
21-06-11, 14:56
και εγω προς τα εκει κλινω....ειναι μικρα τα σκουπ του?ετσι?οχι οπως superpump...πχ

Το ότι είναι πιο μικρά τα σκοοπ πιστεύω οτι είναι τόσο δυνατό ώστε να αρκεί αυτή η μικρή δόση.

Kaloutsikos
21-06-11, 15:14
και εγω προς τα εκει κλινω....ειναι μικρα τα σκουπ του?ετσι?οχι οπως superpump...πχ

5.5 gr είναι το σκούπ.

jimas
22-06-11, 23:54
γεια σας παιδια μια ερωτηση ,,,τ jack3d με ποσο νερο το πινετε?εμαθα οτι θελει λιγο,,αλλα δν διαλυεται ,,,,ευχαριστω

Πόσο νερό πρέπει να βάζουμε στο σέικερ για ένα σκοοπ jack3d;

Devil
22-06-11, 23:58
Πόσο νερό πρέπει να βάζουμε στο σέικερ για ένα σκοοπ jack3d;

τη συσξευασια την εχεις κοιταξει καθολου?

jimas
23-06-11, 00:00
τη συσξευασια την εχεις κοιταξει καθολου?

ναι. γράφει 4-8 ουγγιές. Με τις ουγγιές μπερδεύομαι γιαυτό ρωτάω μην κάνω καμιά πατάτα

Devil
23-06-11, 00:06
ναι. γράφει 4-8 ουγγιές. Με τις ουγγιές μπερδεύομαι γιαυτό ρωτάω μην κάνω καμιά πατάτα

βαλε 200-300ml νερο και εισαι κομπλε...

jimas
23-06-11, 00:11
βαλε 200-300ml νερο και εισαι κομπλε...

οκ. Ευχαριστώ

jimas
26-06-11, 21:38
Καλησπέρα.
Μπορώ να χρησιμοποιώ δυο διαφορετικά νιτρικά την ίδια μέρα η θα έχω πρόβλημα;
Για παράδειγμα το πρωί στο κολυμβητήριο το high voltage της warriolabs και το βράδυ στο γυμναστήριο το jack3d

Kaloutsikos
26-06-11, 23:13
Καλησπέρα.
Μπορώ να χρησιμοποιώ δυο διαφορετικά νιτρικά την ίδια μέρα η θα έχω πρόβλημα;
Για παράδειγμα το πρωί στο κολυμβητήριο το high voltage της warriolabs και το βράδυ στο γυμναστήριο το jack3d

Και αυτά στο αυτοκίνητο τα έχεις? :P:green:
Πέρα από την πλάκα να αποφεύγεις να τα έχεις εκεί.

Γιατί να έχεις δυο διαφορετικά?
Εγώ θα σου έλεγα να αποφεύγεις να παίρνεις 2 φορές τη μέρα.

jimas
26-06-11, 23:44
Και αυτά στο αυτοκίνητο τα έχεις? :P:green:
Πέρα από την πλάκα να αποφεύγεις να τα έχεις εκεί.

Γιατί να έχεις δυο διαφορετικά?
Εγώ θα σου έλεγα να αποφεύγεις να παίρνεις 2 φορές τη μέρα.

Ναι εκεί:green::(
Δυστυχώς ούτε στο γυμναστήριο μπορώ να τα έχω ούτε σπίτι. Αλλά μάλλον θα τα αφήσω στο γυμναστήριο και θα δω τι θα γίνει.
Θέλω να έχω δύο διαφορετικά γιατί το jack3d που πήρα τώρα δεν κάνει δουλειά στην κολύμβηση λόγω της κρεατίνης που έχει μέσα αλλά αφού λες να αποφεύγω να παίρνω δύο φορές την ημέρα θα παίρνω μόνο στα βάρη

Devil
27-06-11, 04:16
Ναι εκεί:green::(
Δυστυχώς ούτε στο γυμναστήριο μπορώ να τα έχω ούτε σπίτι. Αλλά μάλλον θα τα αφήσω στο γυμναστήριο και θα δω τι θα γίνει.
Θέλω να έχω δύο διαφορετικά γιατί το jack3d που πήρα τώρα δεν κάνει δουλειά στην κολύμβηση λόγω της κρεατίνης που έχει μέσα αλλά αφού λες να αποφεύγω να παίρνω δύο φορές την ημέρα θα παίρνω μόνο στα βάρη

δεν το πολυ καταλαβα αυτο.... γιατι να μην κανει δουλεια?

Ευρης
27-06-11, 13:02
μολις πηρα το jack3d, σαν χρηση πρεπει ν τ παιρνω μονο τις μερες προπονησης ετσι? και κτ αλλο , στην ετικετα πισω λεει οτι δεν πρεπει ν τ παιρνεις για παραπανω απο 6-7 ημερες συνεχομενα...τι παιζει?

Devil
27-06-11, 13:06
μολις πηρα το jack3d, σαν χρηση πρεπει ν τ παιρνω μονο τις μερες προπονησης ετσι? και κτ αλλο , στην ετικετα πισω λεει οτι δεν πρεπει ν τ παιρνεις για παραπανω απο 6-7 ημερες συνεχομενα...τι παιζει?

ναι μονο για prewo χρηση ειναι....

αν πας μεχρι το θεμα του θα δεις τι παιζει...

Ευρης
27-06-11, 13:08
ναι μονο για prewo χρηση ειναι....

αν πας μεχρι το θεμα του θα δεις τι παιζει...
μεχρι το θεμα του???τι εννοεις?

Devil
27-06-11, 15:51
μεχρι το θεμα του???τι εννοεις?


Jack3d (USPlabs) (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?5846-Jack3d-%28USPlabs%29&highlight=jack3d)

jimas
27-06-11, 17:05
δεν το πολυ καταλαβα αυτο.... γιατι να μην κανει δουλεια?

Ρώτησα το παιδί απο το μαγαζί που το πήρα και μου είπε οτι πιο καλά είναι να το χρησιμοποιώ μόνο στα βάρη λόγω της κρεατίνης που έχει, και μου πρότεινε το high voltage σαν καλύτερο για οτιδήποτε εκτός βάρη

Devil
27-06-11, 17:07
Ρώτησα το παιδί απο το μαγαζί που το πήρα και μου είπε οτι πιο καλά είναι να το χρησιμοποιώ μόνο στα βάρη λόγω της κρεατίνης που έχει, και μου πρότεινε το high voltage σαν καλύτερο για οτιδήποτε εκτός βάρη

@@ριες σου ειπε.... μια χαρα κανει...

Ευρης
27-06-11, 17:20
@@ριες σου ειπε.... μια χαρα κανει...

μολις ειχα την 1η προπονηση με τ jack3d, η δοση ειναι αυστηρα 1 πριν απο καθε προπονηση???

Kaloutsikos
27-06-11, 17:24
μολις ειχα την 1η προπονηση με τ jack3d, η δοση ειναι αυστηρα 1 πριν απο καθε προπονηση???

Mέχρι 3 μπορείς,
πως σου φάνηκε?

Ευρης
27-06-11, 17:33
Mέχρι 3 μπορείς,
πως σου φάνηκε?

κοιτα φιλε μου, δεν μπορω ν πω με σιγουρια ακομα γτ παιζει και το Placebo ....φλεβικοτητα παραπανω ειδα...αλλα ειμαι επιφυλακτικος...μπορει ν βαλω 2 scoop sthn epomenh....

Kaloutsikos
27-06-11, 18:06
κοιτα φιλε μου, δεν μπορω ν πω με σιγουρια ακομα γτ παιζει και το Placebo ....φλεβικοτητα παραπανω ειδα...αλλα ειμαι επιφυλακτικος...μπορει ν βαλω 2 scoop sthn epomenh....

Kαλύτερα πάνε στο 1,5 γιατί είναι ακόμα αρχή και θα σε πειράξει,
τουλάχιστον έτσι έγινε σε μένα.

sofos
27-06-11, 18:55
κοιτα φιλε μου, δεν μπορω ν πω με σιγουρια ακομα γτ παιζει και το Placebo ....φλεβικοτητα παραπανω ειδα...αλλα ειμαι επιφυλακτικος...μπορει ν βαλω 2 scoop sthn epomenh....

τσιτες και ενεργεια δινει αυτο κ οχι φλεβικοτητα,τσιτες-focus και ενεργεια ειδες?γιατι και γω σκεφτομαι να το παρω,αλλα μυριζομαι να μη κανει τπτ

jimas
27-06-11, 23:28
@@ριες σου ειπε.... μια χαρα κανει...

Οκ... αλλά θα το σκεφτώ αν θα πάρω δυο φορές την ημέρα μετά απο τη συμβουλή του φίλου καλούτσικου.


Έκανα και εγώ σήμερα την πρώτη μου προπόνηση με το jack3d μετά απο ένα μήνα αποχής απο νιτρικά.
Από τσίτωμα και αντοχή έχω να πω πολύ μέτρια πράγματα, μετά το 10λεπτο στο διάδρομο άρχισα να τα φτύνω και έκανα μόλις 5λεπτά γρήγορο τρέξιμο.
Απο πρήξιμο και φλεβικότητα τίποτα.
Επιφυλάσσομαι όμως μιας που έχω ακούσει πολλά θετικά σχόλια και δεν πέρασε καν μια βδομάδα ακόμη, θα δείξει στην πορεία.

sofos
27-06-11, 23:32
Οκ... αλλά θα το σκεφτώ αν θα πάρω δυο φορές την ημέρα μετά απο τη συμβουλή του φίλου καλούτσικου.


Έκανα και εγώ σήμερα την πρώτη μου προπόνηση με το jack3d μετά απο ένα μήνα αποχής απο νιτρικά.
Από τσίτωμα και αντοχή έχω να πω πολύ μέτρια πράγματα, μετά το 10λεπτο στο διάδρομο άρχισα να τα φτύνω και έκανα μόλις 5λεπτά γρήγορο τρέξιμο.
Απο πρήξιμο και φλεβικότητα τίποτα.
Επιφυλάσσομαι όμως μιας που έχω ακούσει πολλά θετικά σχόλια και δεν πέρασε καν μια βδομάδα ακόμη, θα δείξει στην πορεία.

τα ειπα παραπανω για το jack3d και απ οτι φαινεται οπως πα ειναι ;)

jimas
27-06-11, 23:37
τα ειπα παραπανω για το jack3d και απ οτι φαινεται οπως πα ειναι ;)

focus είχα αρκετά καλό μπορώ να πώ. Τώρα για ενέργεια να δούμε που με ενδιαφέρει πιο πολύ.

Ευρης
03-07-11, 23:21
Παιδια ποιες παρενεργειες μπορει ν εχουν τα νιτρικα? αν εχουν και ποσο σοβαρες ειναι?

sofos
04-07-11, 00:07
Παιδια ποιες παρενεργειες μπορει ν εχουν τα νιτρικα? αν εχουν και ποσο σοβαρες ειναι?

γιατι τι παρενεργεια εχεις εσυ?ως συνηθως φερνουν ταχυκαρδια η πονοκεφαλους...

Ευρης
04-07-11, 00:11
γιατι τι παρενεργεια εχεις εσυ?ως συνηθως φερνουν ταχυκαρδια η πονοκεφαλους...
εγω δεν ειχα..μολις ηρ8α στ νησι και εμαθα οτι ενας φιλος μου ηταν νοσοκομειο...ειχε μπει απο οτι μ ειπε επειδη φουντωνε και κοκκινιζε με τ παραμικρο, και αυτο ισχυιστικε οτι οφειλεται στ νιτρικο. To super pump επαιρνε και τν επιανε το μισο σκουπ π επαιρνε...

sofos
04-07-11, 00:13
εγω δεν ειχα..μολις ηρ8α στ νησι και εμαθα οτι ενας φιλος μου ηταν νοσοκομειο...ειχε μπει απο οτι μ ειπε επειδη φουντωνε και κοκκινιζε με τ παραμικρο, και αυτο ισχυιστικε οτι οφειλεται στ νιτρικο. To super pump επαιρνε και τν επιανε το μισο σκουπ π επαιρνε...

ποιο super pump το max?η το 250?μπορει να επαθε και καποια αλλεργια απο καποια βοτανα που χει μεσα..

Ευρης
04-07-11, 00:15
ποιο super pump το max?η το 250?μπορει να επαθε και καποια αλλεργια απο καποια βοτανα που χει μεσα..

το 250...δεν ξερω τι ν πω...μηπως ν τ παρακανε με τα σκουπ??και πηρε καμια υπερβολικη δοση?εγω με το jack δεν εχω απολυτως καμια παρενεργεια.ουτε καν πονοκεφαλους.

sofos
04-07-11, 00:19
το 250...δεν ξερω τι ν πω...μηπως ν τ παρακανε με τα σκουπ??και πηρε καμια υπερβολικη δοση?εγω με το jack δεν εχω απολυτως καμια παρενεργεια.ουτε καν πονοκεφαλους.

μπορει και να πηρε πολλα σκουπ και να τον πειραξαν καποια βοτανα που χει μεσα το 250...

Ευρης
04-07-11, 00:20
μπορει και να πηρε πολλα σκουπ και να τον πειραξαν καποια βοτανα που χει μεσα το 250...

εσυ προσωπικα ειχες ποτε σοβαρες παρενεργειες απο νιτρικο?

sofos
04-07-11, 00:26
εσυ προσωπικα ειχες ποτε σοβαρες παρενεργειες απο νιτρικο?

εγω μια φορα φιλε πηρα το super pump 250 και το noxplode και δε μ εκαναν τπτ και δε ξανα πηρα καποιο αλλο...

Ευρης
04-07-11, 00:28
εγω μια φορα φιλε πηρα το super pump 250 και το noxplode και δε μ εκαναν τπτ και δε ξανα πηρα καποιο αλλο...

και εγω αυτα ηξερα για τ συγκεκριμενα και ειδικα για το ΝΟ και πηρα το jack , παρεπιπτοντως ειναι κ τ πρωτο που δοκιμαζω...προσφατα απο μια συζητηση π ειχα με παθολογο μ ειπε οτι εαν κανω χρηση νιτρικων με μετρο παντα, σε κυκλους και πινω και αρκετο νερο για τ νεφρα και τ συκωτι δεν θ εμφανισω ποτε προβλημα.

sofos
04-07-11, 00:30
και εγω αυτα ηξερα για τ συγκεκριμενα και ειδικα για το ΝΟ και πηρα το jack , παρεπιπτοντως ειναι κ τ πρωτο που δοκιμαζω...προσφατα απο μια συζητηση π ειχα με παθολογο μ ειπε οτι εαν κανω χρηση νιτρικων με μετρο παντα, σε κυκλους και πινω και αρκετο νερο για τ νεφρα και τ συκωτι δεν θ εμφανισω ποτε προβλημα.

αυτο θα στο πε γιατι ξερει οτι περιεχουν κρεατινη,οπου καλο ειναι αν την παιρνεις να πινεις πολυ νερο....κοιταξε ο φιλος σου λογικα οπως σου ειπα και πιο πριν τον πειραξε καποιο απ τα βοτανα που χει το 250....διοτι η κρεατινη και η αργινινη που περιεχει ειναι σε πολυ μικρες ποσοτητες για να σε πειραξουν...μετα περιεχει ηλεκτρολητες,αμινοξεα,αλλα λογικα τον πειραξε το gingo η το ginseng..

Ευρης
04-07-11, 00:36
αυτο θα στο πε γιατι ξερει οτι περιεχουν κρεατινη,οπου καλο ειναι αν την παιρνεις να πινεις πολυ νερο....κοιταξε ο φιλος σου λογικα οπως σου ειπα και πιο πριν τον πειραξε καποιο απ τα βοτανα που χει το 250....διοτι η κρεατινη και η αργινινη που περιεχει ειναι σε πολυ μικρες ποσοτητες για να σε πειραξουν...μετα περιεχει ηλεκτρολητες,αμινοξεα,αλλα λογικα τον πειραξε το gingo η το ginseng..

ναι συμφωνω...απλα θελω ν πω οτι εαν εχεις μετρο και δεν κανεις υπερβολες δεν νομιζω οτι θ παθεις ποτε τιποτα..

Devil
04-07-11, 02:35
εγω δεν ειχα..μολις ηρ8α στ νησι και εμαθα οτι ενας φιλος μου ηταν νοσοκομειο...ειχε μπει απο οτι μ ειπε επειδη φουντωνε και κοκκινιζε με τ παραμικρο, και αυτο ισχυιστικε οτι οφειλεται στ νιτρικο. To super pump επαιρνε και τν επιανε το μισο σκουπ π επαιρνε...

αλλεργια σε καποιο συστατικο του ισως....

Varta
05-07-11, 11:41
έχω ξεκινήσει εδώ και καιρό muay thai και θα ήθελα να μου προτείνεται ένα συμπλήρωμα νιτρικο ώστε να βγάζω όσο το δυνατόν πιο εύκολα της προπονήσεις γιατί μετά "κρασαρω" τελείως:P

jimas
05-07-11, 14:45
έχω ξεκινήσει εδώ και καιρό muay thai και θα ήθελα να μου προτείνεται ένα συμπλήρωμα νιτρικο ώστε να βγάζω όσο το δυνατόν πιο εύκολα της προπονήσεις γιατί μετά "κρασαρω" τελείως:P

Δοκίμασε το high voltage της warriorlabs η το αρκετά καλό jack3d το οποίο έχει κρεατίνη μέσα ενώ το άλλο δεν έχει

Blackie
05-07-11, 21:11
Καλησπέρα παιδιά... Μια ερώτηση γιατί θα σκάσω: Πήρα 2η φορά το Superpump Max, την 1η φορά 1 scoop, τη 2η 1,5. Και τις 2 φορές μετά από 3ήμερη ξεκούραση.

Την 1η φορά είχα ενέργεια, ανέβασα 5-7kg σε όλα (είμαι σε περίοδο επανέναρξης, οπότε ίσως παίζει ρόλο), αλλά και τις 2 φορές φλεβικότητα/πρήξιμο μηδαμινό, focus δε θα το έλεγα και γενικά μου φάνηκε μάπα το καρπούζι. Και τις 2 φορές είχα φάει 1:30-2 ώρες πριν. Σημειωτέον, πίνω 3-4 κουταλάκια καφέ/μέρα και από υδατάνθρακες είχα φάει απ'το πρωΐ 70γρ βρώμη και 4 φέτες τοστ μάυρο ψωμί (λόγω εργασίας, δε μπορώ αλλιώς).

Το θέμα είναι τι παίζει; Μήπως είμαι απ'αυτούς που δεν τους πιάνει ή μήπως πρέπει να αυξήσω τη δόση; Το σωματικό βάρος παίζει ρόλο; Είμαι γύρω στα 92 κιλά... Νιώθω πως πέταξα τζάμπα λεφτά!

jimas
05-07-11, 22:01
Καλησπέρα παιδιά... Μια ερώτηση γιατί θα σκάσω: Πήρα 2η φορά το Superpump Max, την 1η φορά 1 scoop, τη 2η 1,5. Και τις 2 φορές μετά από 3ήμερη ξεκούραση.

Την 1η φορά είχα ενέργεια, ανέβασα 5-7kg σε όλα (είμαι σε περίοδο επανέναρξης, οπότε ίσως παίζει ρόλο), αλλά και τις 2 φορές φλεβικότητα/πρήξιμο μηδαμινό, focus δε θα το έλεγα και γενικά μου φάνηκε μάπα το καρπούζι. Και τις 2 φορές είχα φάει 1:30-2 ώρες πριν. Σημειωτέον, πίνω 3-4 κουταλάκια καφέ/μέρα και από υδατάνθρακες είχα φάει απ'το πρωΐ 70γρ βρώμη και 4 φέτες τοστ μάυρο ψωμί (λόγω εργασίας, δε μπορώ αλλιώς).

Το θέμα είναι τι παίζει; Μήπως είμαι απ'αυτούς που δεν τους πιάνει ή μήπως πρέπει να αυξήσω τη δόση; Το σωματικό βάρος παίζει ρόλο; Είμαι γύρω στα 92 κιλά... Νιώθω πως πέταξα τζάμπα λεφτά!

Δοκίμασε μήπως να κόψεις η να ελλατώσεις αρκετά τον καφέ και ξαναδοκίμασε γιατί παίζει ρόλο αν πίνεις αρκετό καφέ νομίζω δεν θα σε πιάνει και πολύ γιατί ο οργανισμός συνιθίζει.
Τις άλλες δυο φορές είχες ενέργεια-τσίτωμα;

Blackie
05-07-11, 22:27
2 φορές το πήρα μόνο... Την 1η μέρα μόνο είχα ενέργεια, τη 2η σχεδόν καθόλου, παρατήρησα δύναμη όμως, αυτό είναι σίγουρο. 3ήμερη ξεκούραση; Συμπλήρωμα; Δε ξέρω τι απ'τα 2 έπαιξε ρόλο. Αλλά, πέρα απ'τον καφέ, δε θα έπρεπε να δω pumps ή φλεβικότητα, μιας και είναι άσχετα στο θέμα ενέργεια; Αύριο θα δοκιμάσω χωρίς καφέ, να δω πως θα πάει. Πιστεύεις πως παίζει ρόλο το σωματικό βάρος με την αναλογία scoop που χρειάζεται κάποιος;

jimas
05-07-11, 22:44
2 φορές το πήρα μόνο... Την 1η μέρα μόνο είχα ενέργεια, τη 2η σχεδόν καθόλου, παρατήρησα δύναμη όμως, αυτό είναι σίγουρο. 3ήμερη ξεκούραση; Συμπλήρωμα; Δε ξέρω τι απ'τα 2 έπαιξε ρόλο. Αλλά, πέρα απ'τον καφέ, δε θα έπρεπε να δω pumps ή φλεβικότητα, μιας και είναι άσχετα στο θέμα ενέργεια; Αύριο θα δοκιμάσω χωρίς καφέ, να δω πως θα πάει. Πιστεύεις πως παίζει ρόλο το σωματικό βάρος με την αναλογία scoop που χρειάζεται κάποιος;

Δεν νομίζω να παίζει ρόλο το σωματικό βάρος γιατί όλα γράφουν δοσολογία στάνταρ δεν γράφουν ανάλογα με το σωματικό βάρος. Ούτε εγώ βλέπω ιδιαίτερο πρήξιμο η φλεβικότητα με το jack3d που θεωρείται και πιο δυνατό. Αντοχή όμως και focus έχω γιατί εκεί που έκανα με το ζόρι 20-25λεπτά διάδρομο έφτασα τα 45 χωρίς να το καταλάβω έκανα και βάρη μετά πολύ δυνατό πρόγραμμα.
Για εμένα ενα νιτρικό κάνει δουλειά αν δίνει τσίτωμα και αντοχή. Δοκίμασε και άλλες μέρες χωρίς καφέ η έστω κάτσε ενα σαββατοκύριακο μέχρι δευτέρα χωρίς καφέ και δοκίμασε δευτέρα ξανά. Ίσως και να χρειάζεται να ψιλοφάς κάτι κανα μισάωρο πριν

Blackie
05-07-11, 23:15
Οι οδηγίες λένε πως πρέπει να το λάβεις με άδειο στομάχι και προσπαθώ να το τηρώ... Δε ξέρω πάντως αν παίζει ρόλο η διατροφή της ημέρας, αν και θα μου πεις, το νιτρικό δεν κάνει θαύματα! Απλά θεωρώ πως το ότι πίνω καφέ δεν έχει σχέση με φλεβικότητα/πρήξιμο κλπ, αλλά έχει να κάνει καθαρά με ενέργεια! Εδώ, είναι σαν να μην το πήρα καθόλου!:unsure:

jimas
06-07-11, 01:39
Οι οδηγίες λένε πως πρέπει να το λάβεις με άδειο στομάχι και προσπαθώ να το τηρώ... Δε ξέρω πάντως αν παίζει ρόλο η διατροφή της ημέρας, αν και θα μου πεις, το νιτρικό δεν κάνει θαύματα! Απλά θεωρώ πως το ότι πίνω καφέ δεν έχει σχέση με φλεβικότητα/πρήξιμο κλπ, αλλά έχει να κάνει καθαρά με ενέργεια! Εδώ, είναι σαν να μην το πήρα καθόλου!:unsure:

Είναι σίγουρο νομίζω οτι ο καφές δεν έχει σχέση με τη φλεβικότητα και το πρήξιμο και έχει σχέση με την ενέργεια. Άλλα νιτρικά έχεις δοκιμάσει ίσως το συγκεκριμένο προϊόν να μην ταιριάζει στον οργανισμό σου όπως το no xplode σε εμένα. Αν παίρνει κάποιος φίλος σου κάποια άλλη μάρκα νομίζω θα έπρεπε να δοκιμάσεις να δείς τι αποτελέσματα θα έχει. Αφού πρώτα όμως κάνεις μια μικρή διακοπή.

Blackie
06-07-11, 02:59
Αναγκαστικά, ίσως φτάσω στην υψηλότερη δοσολογία (3 scoop) και βλέπουμε... Εφόσον είναι προτεινόμενη, δεν είναι και επικίνδυνη, έτσι δεν είναι;

Kaloutsikos
06-07-11, 10:25
Αναγκαστικά, ίσως φτάσω στην υψηλότερη δοσολογία (3 scoop) και βλέπουμε... Εφόσον είναι προτεινόμενη, δεν είναι και επικίνδυνη, έτσι δεν είναι;

Μέχρι 3 είναι η συνιστώμενη δόση.

Δεν είναι σίγουρο ότι τα νιτρικά θα σου δώσουν αυτά που υπόσχονται,
και γω δεν είδα τρελά πράγματα με κάποια.

Blackie
06-07-11, 19:06
Ανεβάζω κάθε φορά και από μισό scoop, για να δω πότε θα κάνει "κάτι", αν κάνει... Προς το παρόν είμαι στα 2 scoop και βλέπουμε!:unsure:

tonycub
09-07-11, 15:35
Παιδια επειδη τωρα ετοιμαζομαι να κανω παραγγελια απο εξωτερικο για νιτρικο ποιο μου προτεινετε?N.O Xplode(bsn),superpump max η Nitrix (bsn)

beefmeup
09-07-11, 15:39
Παιδια επειδη τωρα ετοιμαζομαι να κανω παραγγελια απο εξωτερικο για νιτρικο ποιο μου προτεινετε?N.O Xplode(bsn),superpump max η Nitrix (bsn)

αν θες για ενεργεια jack3d.
αν θες για πρηξιματα p-bol.

αλλα αν σωνει κ καλα θες ενα απο τα 3 που γραφεις παρε το δευτερο.
ειναι καλυτερο απτα αλλα 2 βαση συστατικων.

tonycub
09-07-11, 15:43
το jacκ3d δεν κανει για πρηξιμο?

beefmeup
09-07-11, 15:43
το jacκ3d δεν κανει για πρηξιμο?

τσου..

tonycub
09-07-11, 15:46
α οκ!τοτε μαλλον θα καταληξω στο μαξ.Μετα απο το 250 θελω να δω τι λεει και αυτο:thumbup:

manosthess24
09-07-11, 15:57
εγω παιρνω το νιτριξ της bsn,τις πρωτες 2-3 μερες ειδα καποια διαφορα στην προπονηση μου,τωρα εχω 2,5 εβδομαδες που το παιρνω συνεχομενα,δεν βλεπω καμια διαφορα ουτε στη προπονηση σε ενταση ουτε σε δυναμη!εγω πιστευω τα νιτρικα ειναι καλυτερα να τα παιρνεις οταν θες να κανεις σκληρη προπονηση και δεν θελει συνεχεια!
εκτος αν με βοηθαει κι ας μην φαινεται,δεν βλεπω εγω καποια διαφορα!

sofos
09-07-11, 15:58
εγω παιρνω το νιτριξ της bsn,τις πρωτες 2-3 μερες ειδα καποια διαφορα στην προπονηση μου,τωρα εχω 2,5 εβδομαδες που το παιρνω συνεχομενα,δεν βλεπω καμια διαφορα ουτε στη προπονηση σε ενταση ουτε σε δυναμη!εγω πιστευω τα νιτρικα ειναι καλυτερα να τα παιρνεις οταν θες να κανεις σκληρη προπονηση και δεν θελει συνεχεια!
εκτος αν με βοηθαει κι ας μην φαινεται,δεν βλεπω εγω καποια διαφορα!

το συγκεκριμενο δε παιζει να κανει τπτ,ειναι μεγαλο fail μ αυτα που εχει :green:

manosthess24
09-07-11, 16:04
το συγκεκριμενο δε παιζει να κανει τπτ,ειναι μεγαλο fail μ αυτα που εχει :green:

λες να ειναι μουφα?τσαμπα λεφτα?

sofos
09-07-11, 16:05
λες να ειναι μουφα?τσαμπα λεφτα?

το βρηκες :green:

TEFAAtzis
09-07-11, 16:09
μονο για πρηξιματα ειναι το συγκεκριμενο αποσο ξερω!!!

sofos
09-07-11, 16:11
μονο για πρηξιματα ειναι το συγκεκριμενο αποσο ξερω!!!

ουτε καν γι αυτο κανει το συγκεκριμενο :green:

manosthess24
09-07-11, 16:11
μηπως δεν το παιρνω και σωστα!

tonycub
09-07-11, 16:30
Για μενα το 250 σαν πρωτο νιτρικο που δοκιμασα παντως ειναι κορυφαιο.Στην αρχη με επιανε με 1 σκουπ μετα το πηγα στο 1,5 και χθες με 2.Στα 2 νομιζω δεν θα ξαναδοκιμασω γιατι κοιμηθικα στις 7 το πρωι και νομιζω εχει βαλει το χερακι του το νιτρικο σε αυτη τη περιπτωση..παντως απο πρηξιματα πολυ καλο αφου καθε φορα οταν τελειωνα την προπο δεν μπορουσα να κλεισω τα χερια μου.:thumbup:

Kaloutsikos
09-07-11, 19:43
τσου..

Ρε συ Beef εμένα το Τζάκ με πρήζει λίγο...

Ευρης
10-07-11, 00:37
Ρε συ Beef εμένα το Τζάκ με πρήζει λίγο...

κ εμενα ...πολυ καλα πρηξιματα το jack3d.

SilverMan
11-07-11, 00:36
αλανια τα φωτα σας! ενας φιλος μου,μου εδωσε το nytric EFX 1000mg.ειναι καλο?να το ξεκινησω η να φαει φολα?δεν το εχω ξανακουσει και ουτε ειδα να το αναφερει κανεις...:unsure:

Polyneikos
11-07-11, 08:35
Eχει αναφερθει και εδω Nytric EFX (All American EFX (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?4584-Nytric-EFX-(All-American-EFX)&highlight=nytric), ξεκινα το,να μας πεις τι είδες :P:P

SOSTARAS
11-07-11, 09:04
το συγκεκριμενο δε παιζει να κανει τπτ,ειναι μεγαλο fail μ αυτα που εχει :green:

συμφωνω απολυτα με τον φιλο μα τιποτα ομωσ!!δεν πειραζει οσο ζεισ μαθαινεισ !!

SilverMan
11-07-11, 14:41
οκ θα το ξεκινησω και θα σας πω την γνωμη μου...για να δουμε.ενταξει παιδια μπορει να μην ειναι και τοσο καλο αλλα εχουμε πει,τα νιτρικα αντιδρανε διαφορετικα απο οργανισμο σε οργανισμο.

SOSTARAS
13-07-11, 08:34
οκ θα το ξεκινησω και θα σας πω την γνωμη μου...για να δουμε.ενταξει παιδια μπορει να μην ειναι και τοσο καλο αλλα εχουμε πει,τα νιτρικα αντιδρανε διαφορετικα απο οργανισμο σε οργανισμο.

ναι εχεισ δικιο γιατι εγω ρωτησα ενα παλικαρι και μου λεει αν το παρεισ θα σπασ τισ μπαρεσ καλα που δε εσπασα κανενα χερι !!χιχιχιχι α και παιζει να εχεισ και πονοκεφαλουσ!!!!!

SilverMan
13-07-11, 11:33
Αλανια μαπα το καρπουζι...απο τσιτες τιποτα...ασε που μερικες φορες μου εφευγαν και κατι χασμουριτα:P απο καφεδες δεν ειχα καμια σχεση ποτε και περιμενα να με τεντωνε λιγο αλλα δεν(δεν ξερω γιατι το περνω μονο 3 μερες αλλα δεν πιστευω οτι ειναι αυτο)...ουτε καν placebo... επισης πιο αλλο λετε να παρω εκτος απο superpump και jackd. ελεγα για Ν.Ο. Χplode.τα αξιζει τα λεφτα του?

SOSTARAS
13-07-11, 11:59
παρε gaspari φιλε plasma jet και τα λεμε!!!

SilverMan
13-07-11, 13:26
καλως...παλι πειραματαζωο θα γινω...:P:green:

Kaloutsikos
13-07-11, 14:32
Αλανια μαπα το καρπουζι...απο τσιτες τιποτα...ασε που μερικες φορες μου εφευγαν και κατι χασμουριτα:P απο καφεδες δεν ειχα καμια σχεση ποτε και περιμενα να με τεντωνε λιγο αλλα δεν(δεν ξερω γιατι το περνω μονο 3 μερες αλλα δεν πιστευω οτι ειναι αυτο)...ουτε καν placebo... επισης πιο αλλο λετε να παρω εκτος απο superpump και jackd. ελεγα για Ν.Ο. Χplode.τα αξιζει τα λεφτα του?

Μπα άστο καλύτερα.

SilverMan
13-07-11, 15:24
ναι αυτο ειχα στο νου μου αλλα η τιμη του για τις δοσεις που εχει ειναι λιγο υπερβολικη...ή ειναι ιδεα μ???γυρω στα 60ευρα???

Kaloutsikos
13-07-11, 15:45
ναι αυτο ειχα στο νου μου αλλα η τιμη του για τις δοσεις που εχει ειναι λιγο υπερβολικη...ή ειναι ιδεα μ???γυρω στα 60ευρα???

Για το no-xplode μιλάς?

SilverMan
13-07-11, 15:49
οχι αδερφε για το Plasma jet λεω που ειπε και ο SOSTARAS απο πανω.

jimas
13-07-11, 23:17
Μπα άστο καλύτερα.

+1 :thumbup:
Δίκιο έχει ο φίλος το έχω δοκιμάσει και δεν κάνει τίποτα

Kaloutsikos
13-07-11, 23:40
οχι αδερφε για το Plasma jet λεω που ειπε και ο SOSTARAS απο πανω.

Αυτό θέλω και γω να το τσιμπήσω αλλά είναι πολύ ακριβό ρε γαμώτο.

SOSTARAS
14-07-11, 09:17
Αυτό θέλω και γω να το τσιμπήσω αλλά είναι πολύ ακριβό ρε γαμώτο.

60 ευρω εχει φιλε το κατεβασαν!!

Georges
14-07-11, 10:14
Μακρυά από plasmajet. Πανάκριβο και πέρα από πρηξίματα δεν κάνει τίποτα άλλο.

Kaloutsikos
14-07-11, 10:23
60 ευρω εχει φιλε το κατεβασαν!!

Γιατί πριν πόσο είχε?

SOSTARAS
14-07-11, 10:24
δεν θυμαμαι ακριβωσ ποτε αλλα ειχε 80 !!!

Kaloutsikos
14-07-11, 10:28
δεν θυμαμαι ακριβωσ ποτε αλλα ειχε 80 !!!

:banana::banana:

jimas
14-07-11, 15:14
Κάποιοι φίλοι εδώ μέσα άλλοτε έχουν αναφέρει οτι έχουν πάρει κάποιο σκεύασμα νιτρικού και όχι μόνο ένεργεια δεν είχαν αλλά είχαν και χασμουρητά απο τη νύστα.
Το έπαθα και εγώ χθες. Επειδή ήμουν αρκετά εξαντλημένος απο τη δουλειά πήρα δυόμιση μεζούρες jack3d απο δύο που ξεκίνησα αυτήν την βδομάδα και μετα βίας έβγαλα μισή ώρα διάδρομο και οταν σταμάτησα το τρέξιμο κλείναν τα μάτια μου και ας κοιμήθηκα 2 ώρες το μεσημέρι.
Πιστεύω οτι αν η σωματική και ψυχική κούραση είναι μεγαλύτερη το νιτρικό όσο και αν πάρουμε δεν κάνει τίποτα και αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να χασμουριόμαστε αντί να τρέχουμε και να μην σταματάμε:P

sofos
14-07-11, 15:19
Κάποιοι φίλοι εδώ μέσα άλλοτε έχουν αναφέρει οτι έχουν πάρει κάποιο σκεύασμα νιτρικού και όχι μόνο ένεργεια δεν είχαν αλλά είχαν και χασμουρητά απο τη νύστα.
Το έπαθα και εγώ χθες. Επειδή ήμουν αρκετά εξαντλημένος απο τη δουλειά πήρα δυόμιση μεζούρες jack3d απο δύο που ξεκίνησα αυτήν την βδομάδα και μετα βίας έβγαλα μισή ώρα διάδρομο και οταν σταμάτησα το τρέξιμο κλείναν τα μάτια μου και ας κοιμήθηκα 2 ώρες το μεσημέρι.
Πιστεύω οτι αν η σωματική και ψυχική κούραση είναι μεγαλύτερη το νιτρικό όσο και αν πάρουμε δεν κάνει τίποτα και αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να χασμουριόμαστε αντί να τρέχουμε και να μην σταματάμε:P

γι αυτο λεμε placebo rules γιατι πολλοι "φτιαχνονται" ψυχολογικα οταν παιρνουν καποιο νιτρικο κ νομιζουν οτι αυτο τους εδωσε τρελη ενεργεια κλπ..

tonycub
14-07-11, 15:31
Ναι αυτο το εχω παθει και εγω με το superpump οταν ημουν ακομα στο 1 σκουπ οταν ομως το ανεβασα στα 2 κοιμηθικα στις 7 το πρωι.

Μια ασχετη ερωτηση...το placebo τι ακριβως ειναι?:-?

sofos
14-07-11, 15:35
Ναι αυτο το εχω παθει και εγω με το superpump οταν ημουν ακομα στο 1 σκουπ οταν ομως το ανεβασα στα 2 κοιμηθικα στις 7 το πρωι.

Μια ασχετη ερωτηση...το placebo τι ακριβως ειναι?:-?

placebo ειναι οταν παιρνεις κατι και περιμενεις πολλα,αλλα στο τελος δε κανει τπτ και επειδη το παιρνεις κ περιμενεις πολλα,νομιζεις οτι δουλευει μονο κ μονο επειδη το πηρες κ ετσι βλεπεις φλεβες να πεταγονται κ εχεις κ τρελη ενεργεια για προπονηση κλπ :P

tonycub
14-07-11, 16:05
placebo ειναι οταν παιρνεις κατι και περιμενεις πολλα,αλλα στο τελος δε κανει τπτ και επειδη το παιρνεις κ περιμενεις πολλα,νομιζεις οτι δουλευει μονο κ μονο επειδη το πηρες κ ετσι βλεπεις φλεβες να πεταγονται κ εχεις κ τρελη ενεργεια για προπονηση κλπ :P
Ααα μαλιστα..καταλαβα!>thnx:thumbup:

Kaloutsikos
14-07-11, 16:15
Κάποιοι φίλοι εδώ μέσα άλλοτε έχουν αναφέρει οτι έχουν πάρει κάποιο σκεύασμα νιτρικού και όχι μόνο ένεργεια δεν είχαν αλλά είχαν και χασμουρητά απο τη νύστα.
Το έπαθα και εγώ χθες. Επειδή ήμουν αρκετά εξαντλημένος απο τη δουλειά πήρα δυόμιση μεζούρες jack3d απο δύο που ξεκίνησα αυτήν την βδομάδα και μετα βίας έβγαλα μισή ώρα διάδρομο και οταν σταμάτησα το τρέξιμο κλείναν τα μάτια μου και ας κοιμήθηκα 2 ώρες το μεσημέρι.
Πιστεύω οτι αν η σωματική και ψυχική κούραση είναι μεγαλύτερη το νιτρικό όσο και αν πάρουμε δεν κάνει τίποτα και αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να χασμουριόμαστε αντί να τρέχουμε και να μην σταματάμε:P

Εγώ πάλι γιατί όταν πάω γυμναστήριο ξυπνάω,
με η χωρίς νιτρικό:green:

sofos
14-07-11, 16:24
Εγώ πάλι γιατί όταν πάω γυμναστήριο ξυπνάω,
με η χωρίς νιτρικό:green:

γιατι θα χει ωραιες γυναικες το gym σου και θα σου ανοιγει το ματι :P:P πλακα κανω κ γω ετσι ειμαι μετα απο εντονο περπατημα η προπονηση,ειμαι σε ψηλο υπερενταση και νομιζω πως κ οι περισσοτεροι ειναι ετσι,το οποιο ειναι λογικο,απλα υποτιθεται πως με ενα καλο νιτρικο πας γεματος ενεργεια,τσιτες κλπ

terataki
14-07-11, 17:26
εγω πριν παω γυμναστηριο νιωθω πολυ νιστα δεν ξερω γιατι :unsure:
το αντιμετωπιζουν κιαλοι αυτο?

della
14-07-11, 20:54
εγω πριν παω γυμναστηριο νιωθω πολυ νιστα δεν ξερω γιατι :unsure:
το αντιμετωπιζουν κιαλοι αυτο?

μερικες φορες αν δεν εχω κοιμηθει πολυ καλα το βραδυ
αλλα οταν κανω το ζεσταμα μετα δεν θελω να σταματησω :P
ΥΓ δεν παιρνω NO

jimas
14-07-11, 22:04
γιατι θα χει ωραιες γυναικες το gym σου και θα σου ανοιγει το ματι :P:P πλακα κανω κ γω ετσι ειμαι μετα απο εντονο περπατημα η προπονηση,ειμαι σε ψηλο υπερενταση και νομιζω πως κ οι περισσοτεροι ειναι ετσι,το οποιο ειναι λογικο,απλα υποτιθεται πως με ενα καλο νιτρικο πας γεματος ενεργεια,τσιτες κλπ

:thumbup: Μια ωραία γυναίκα στο γυμναστήριο πάντα δίνει ενέργεια.:green::P

Kaloutsikos
15-07-11, 00:42
:thumbup: Μια ωραία γυναίκα στο γυμναστήριο πάντα δίνει ενέργεια.:green::P

Θα συμφωνήσω,
αλλά μπορεί να φέρει και ατύχημα! :green:

SOSTARAS
15-07-11, 07:43
εγω πριν παω γυμναστηριο νιωθω πολυ νιστα δεν ξερω γιατι :unsure:
το αντιμετωπιζουν κιαλοι αυτο?

και εγω φιλε το παθαινω αυτο τισ περισσοτερεσ φορεσ αλλα μολισ ερθει η πρωτη σταγονα μετα δεν θελω να φυγω μεχρι που αρχιζουν και τρεμουν τα χερια μου ;)

tonycub
15-07-11, 13:24
και εγω φιλε το παθαινω αυτο τισ περισσοτερεσ φορεσ αλλα μολισ ερθει η πρωτη σταγονα μετα δεν θελω να φυγω μεχρι που αρχιζουν και τρεμουν τα χερια μου ;)
:thumbup::thumbup::thumbup:

Serious7
15-07-11, 13:39
Θα συμφωνήσω,
αλλά μπορεί να φέρει και ατύχημα! :green: , χααχαχαχαχα εχεις δικαιο :thumbup: ... τελος παντων, εγω δεν ξαναγοραζω νιτρικο ειναι χασιμο χρηματων,ασε που ειναι και ακριβα ειδικα στην ελλαδα,και δεν σε πιανουν παντα,αλλα αν σε πιασουν ειναι γαματα,βασικα απο NO-Xplode,παντα εχω την συγκεντρωση και μαλλον θα ειναι απο την καφεινη,να φανταστητε το παιρνω και πριν διαβασω,στις περιπτωσεις που νυσταζω :P

superman86
15-07-11, 17:58
Καλησπερα σε ολους πρωτα απ'ολα.Λοιπον θα ηθελα να ρωτησω εαν ισχθει αυτο που διαβασα σαε καποιο φορουμ για το Ν.Ο.Διαβασα οτι ναι μεν το νιτρικο σου δινει πριξηματα κτλ κτλ αλλα μηδενιζει την παραγωγη αυξητικησ ορμονησ απο τον οργανισμο.Δλδ οταν το σταματησεισ κ φυγει αυτο το πριξιμο επανερχεσαι στα ιδια.?

Kaloutsikos
16-07-11, 01:44
Καλησπερα σε ολους πρωτα απ'ολα.Λοιπον θα ηθελα να ρωτησω εαν ισχθει αυτο που διαβασα σαε καποιο φορουμ για το Ν.Ο.Διαβασα οτι ναι μεν το νιτρικο σου δινει πριξηματα κτλ κτλ αλλα μηδενιζει την παραγωγη αυξητικησ ορμονησ απο τον οργανισμο.Δλδ οταν το σταματησεισ κ φυγει αυτο το πριξιμο επανερχεσαι στα ιδια.?

Δεν επανέρχεσαι στα ίδια γιατί έχεις κερδίσει μυικά κέρδη,
αλλά πάλι κάτι χάνεις από το πρήξιμο.

manosthess24
17-07-11, 15:47
, χααχαχαχαχα εχεις δικαιο :thumbup: ... τελος παντων, εγω δεν ξαναγοραζω νιτρικο ειναι χασιμο χρηματων,ασε που ειναι και ακριβα ειδικα στην ελλαδα,και δεν σε πιανουν παντα,αλλα αν σε πιασουν ειναι γαματα,βασικα απο NO-Xplode,παντα εχω την συγκεντρωση και μαλλον θα ειναι απο την καφεινη,να φανταστητε το παιρνω και πριν διαβασω,στις περιπτωσεις που νυσταζω :P

εγω πιστευω το νιτρικο ειναι καλυτερα να μην το παιρνουμαι συναχεια,να το παιρνουμαι μονο οταν υπαρχει σκληρη προπονηση,γιατι οταν το παιρνεις συνεχεια συνηθιζει ο οργανισμος,και μετα θελεις παραπανω δοσεις,και στο τελος θα θελεις ολο το κουτι για να σε πιασει,τωρα οι bodybuilder του εξωτερικου,εγω πιστευω τα συμπληρωματα τα εχουν πιο πολυ για διαφημηση,και αλλο ειναι αυτο που τους βοηθαει για πρηξηματα και ολα τα κολπα!

xristos1987
19-07-11, 11:50
ενας γνωστος μου λεει οτι πηρε νιτρικο (δεν θυμαμαι μαρκα) μαζι με λιποδιαλυτες (Thermocuts της ΟΝ) και ελεγε οτι ειχε δει μεγαλη διαφορα στο θεμα της λιποδιαλυσης και οτι σε ενα μηνα στεγνωσε τελειως

προσοχη δεν λεω οτι ειχε 1 τονο πατσοκοιλια απλα το λιγο τοπικο λιποσ που ειχε εφυγε

υπαρχει κατι τετοιο? ή απλα ηταν ιδεα του

Kaloutsikos
19-07-11, 14:56
ενας γνωστος μου λεει οτι πηρε νιτρικο (δεν θυμαμαι μαρκα) μαζι με λιποδιαλυτες (Thermocuts της ΟΝ) και ελεγε οτι ειχε δει μεγαλη διαφορα στο θεμα της λιποδιαλυσης και οτι σε ενα μηνα στεγνωσε τελειως

προσοχη δεν λεω οτι ειχε 1 τονο πατσοκοιλια απλα το λιγο τοπικο λιποσ που ειχε εφυγε

υπαρχει κατι τετοιο? ή απλα ηταν ιδεα του

Τα νιτρικά ισχυρίζονται ότι καίγεται το λίπος και χτίζεται ο μύς,
σε σενδιασμό με αυτό μπορεί και να τον βοήθησε

xristos1987
19-07-11, 17:23
"ισχυριζονται" ή κανουν δουλεια

γιατι απο οτι ειδα δεν ειναι και φθηνα

Kaloutsikos
19-07-11, 22:33
"ισχυριζονται" ή κανουν δουλεια

γιατι απο οτι ειδα δεν ειναι και φθηνα

Aν όλα τα συμπληρώματα πραγματοποιόντουσαν από αυτάπου υπόσχονται τότε
θα είμασταν σαν την φωτογραφία σου :green:

xristos1987
20-07-11, 09:59
χαχαχαχαχαχαχα σωστος

aprosektos
24-07-11, 11:38
τα νιτρικα θελουν κυκλο?

Kaloutsikos
24-07-11, 15:02
τα νιτρικα θελουν κυκλο?

Οταν τελειωσει το κουτι σου σταματα για 20-30 μερες

aprosektos
25-07-11, 14:56
ποσα γραμμαρια ειναι η δοσολογια στο superpump 250?

Kaloutsikos
25-07-11, 16:15
ποσα γραμμαρια ειναι η δοσολογια στο superpump 250?

1 έως 3 σκουπάκια,
το σκουπάκι έχει 25γρ.

tonycub
26-07-11, 01:24
Αυτο το superpump τελικα μαλλον δεν με πιανει εμενα σημερα εβαλα 2 σκουπ και μονο που δεν κοιμηθικα!Απο πρηξιματα που πριν μου εκανε αρκετα σημερα κατι ψηλα και δεν ειμαι σιγουρος οτι και αυτα ηταν απο το νιτρικο...τι να πω εχω ξενερωσει:-|

sofos
28-07-11, 04:22
http://anabolicminds.com/forum/content/muscular-endurance-reduced-166/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook αρθρο σχετικα με την ΑΑΚG..πιστευω στο σωστο θεμα το ανεβασα χεχε

Brolly
28-07-11, 09:05
τι γνωμη εχετε γιαυτο ? MUTANT RAGE

Polyneikos
28-07-11, 10:29
τι γνωμη εχετε γιαυτο ? MUTANT RAGE

Υπάρχειο τόπικ,κανε την ερωτηση σου εκει καλύτερα
Mutant Rage (PVL) (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?15962-Mutant-Rage-(PVL))
υ.γ.Σου αφαιρεθηκε το λινκ,δεν επιτρεπονται στο φόρουμ πλην χορηγων

vag1992
29-07-11, 13:31
τι γνωμη εχετε για το glycergrow...?? Το εχει δοκιμασει καποιος??

Kaloutsikos
29-07-11, 14:24
τι γνωμη εχετε για το glycergrow...?? Το εχει δοκιμασει καποιος??

Απο ποια εταιρια είναι;

vag1992
29-07-11, 16:17
Απο ποια εταιρια είναι;

Controlled Labs φιλε

Nio
30-07-11, 00:58
τι γνωμη εχετε για το glycergrow...??

Εδώ --> Glycergrow-(Controled-Labs) (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?13768-Glycergrow-(Controled-Labs))

Είναι καλή η γλυκερίνη και GMS, ΑΝ ξέρει καθένας γιατί τα παίρνει και τι να περιμένει :bbbiceps:

Αλλά σε προηγούμενό σου post είπες πως θες κάτι για "ενεργεια-δυναμη", οπότε θα σου πρότεινα να στραφείς σε άλλης "νοοτροπίας" preworkouts/NOs , και το glycergrow να το έχεις συνοδευτικό, να μην βασίζεις δλδ το pre-wo drink σου μόνο στο GMS..

vag1992
30-07-11, 13:31
Εδώ --> Glycergrow-(Controled-Labs) (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?13768-Glycergrow-(Controled-Labs))

Είναι καλή η γλυκερίνη και GMS, ΑΝ ξέρει καθένας γιατί τα παίρνει και τι να περιμένει :bbbiceps:

Αλλά σε προηγούμενό σου post είπες πως θες κάτι για "ενεργεια-δυναμη", οπότε θα σου πρότεινα να στραφείς σε άλλης "νοοτροπίας" preworkouts/NOs , και το glycergrow να το έχεις συνοδευτικό, να μην βασίζεις δλδ το pre-wo drink σου μόνο στο GMS..

Το glycergrow φιλε οντως σε δινει πρηξιματα...?? Γιατι ετσι διαβασα απο ατομα που εχουν δοκιμασει..Ενα αλλο παλικαρι με ειπε οτι σε δινει αλλα προσωρινα..Μετα πεφτεις..

Michaelangelo
30-07-11, 22:05
Δυστυχώς τα νιτρικά, σαν να μην μπορεί να τα χωνέψει το στομάχι μου ένα πράγμα! Αν πάρω full δόση θα έχω ναυτίες k.t.l. με οποιοδήποτε νιτρικό και αν πάρω! Έχει να προτείνει κανεις καμια ιδέα, ώστε να καταφέρω να τα εκμεταλλευτώ περνώντας full δόση?

Ευρης
30-07-11, 23:12
Δυστυχώς τα νιτρικά, σαν να μην μπορεί να τα χωνέψει το στομάχι μου ένα πράγμα! Αν πάρω full δόση θα έχω ναυτίες k.t.l. με οποιοδήποτε νιτρικό και αν πάρω! Έχει να προτείνει κανεις καμια ιδέα, ώστε να καταφέρω να τα εκμεταλλευτώ περνώντας full δόση?

Θεωρεις οτι εχεις αναγκη ν παρεις?

Kaloutsikos
31-07-11, 00:58
Θεωρεις οτι εχεις αναγκη ν παρεις?

Αυτο ακριβως!

Φιλος μην το κουραζεις αν δεν το μπορεις,
Δεν ειναι και κανενα απαρετητο συμπληρωμα!

Michaelangelo
31-07-11, 01:40
Kaloutsikos kai Euris,
όχι δεν το έχω ανάγκη, γιατί με θεωρώ από τα πιο δυνατά άτομα στα κιλά μου. αλλα αυτή τι στιγμή έχω σπίτι μου έτσι κι αλλιώς 2 νιτρικά! (το 1 tsampe από contest για review). Το 1 δεν μπορώ καν να το χρησιμοποιήσω και το άλλο το περνώ σε μικρότερη δόση. Αφού τα έχω, κρίμα δεν είναι να μην τα χρησιμοποιήσω;

chaniotis.manos
31-07-11, 02:44
Παιδία θέλω να μου προτείνετε...ένα καλό Νιτρικό...όχι όμως απλά γνωστό σαν μάρκα ή απλά της γνωστής εταιρία συμπληρωμάτων.....αλλά κ αποτελεσματικό στην πράξη.......

αν θες φορμουλα που ειναι νιτρικο με κρεατινη παρε το superpump.το εχω δοκιμασει ειναι πολυ καλο σκαστηρι.και αλλο ενα ειναι η NO.KO της interactive.αλλα μπαλονι και αυτο.εμενα και τα δυο με πιασανε παρα πολυ καλα.τωρα αν θες σκετο νιτρικο πολυ καλο ειναι και το altered και ειναι σε χαπια.πολυ καλο ειναι και το x-pand που ειπε αναφερε και μια φιλη παραπανω,και το βγαζει και οπως ειπε και με χωρις καφεινη.δεν το εχω δοκιμασει αυτο,αλλα κατι φιλοι μου που το πηρανε μου ειπανε οτι ειναι και πολυ τσιτα και αυτο στην προπονηση.

Kaloutsikos
31-07-11, 11:44
Kaloutsikos kai Euris,
όχι δεν το έχω ανάγκη, γιατί με θεωρώ από τα πιο δυνατά άτομα στα κιλά μου. αλλα αυτή τι στιγμή έχω σπίτι μου έτσι κι αλλιώς 2 νιτρικά! (το 1 tsampe από contest για review). Το 1 δεν μπορώ καν να το χρησιμοποιήσω και το άλλο το περνώ σε μικρότερη δόση. Αφού τα έχω, κρίμα δεν είναι να μην τα χρησιμοποιήσω;

Δεν εχει σχεση το οτι εισαι δυνατος με το νιτρικο,
Το νιτρικο δεν σου δεινει δυναμη αλλα νευρικοτητα,

Michaelangelo
31-07-11, 18:01
Δεν εχει σχεση το οτι εισαι δυνατος με το νιτρικο,
Το νιτρικο δεν σου δεινει δυναμη αλλα νευρικοτητα,

Όταν υποτίθεται βγάζεις τραίνο την προπόνηση η κανεις παραπάνω κιλά, e, θεωρητικά έχεις ένα boost στη δύναμη!

Kaloutsikos
31-07-11, 21:42
Όταν υποτίθεται βγάζεις τραίνο την προπόνηση η κανεις παραπάνω κιλά, e, θεωρητικά έχεις ένα boost στη δύναμη!

Ενα ελαχιστο θα συμφωνισω,
Αλλα και αυτο μαλλον ειναι στην ιδεα οτι πηρες νιτρικο.

tonycub
01-08-11, 21:50
Εγω παιδια ενα εχω καταλαβει περο νιτρικων..αν δεν εχεις το placebo της πρωτης μερας και τις υπολοιπες που το χρησιμοποιεις δεν κανεις τιποτα..εκτος και αν ο οργανισμος σου απλα το επιτρεπει ωστε να δουλεψει οπως πρεπει,αλλα και παλυ απο οτι βλεπω σε λιγους "πιανει".
Παντως προσωπικα εγω δεν εχω δει τρομερη διαφορα οσον αφορα στα κιλα απλα μερικες φορες με πιανει λιγο και εχω περισσοτερη νευρικοτητα και ενεργεια...αλλες φορες παλυ ριχνω κατι χασμουρητα..αφηστε τα τι να σας λεω:green:

Kaloutsikos
02-08-11, 21:55
Εγω παιδια ενα εχω καταλαβει περο νιτρικων..αν δεν εχεις το placebo της πρωτης μερας και τις υπολοιπες που το χρησιμοποιεις δεν κανεις τιποτα..εκτος και αν ο οργανισμος σου απλα το επιτρεπει ωστε να δουλεψει οπως πρεπει,αλλα και παλυ απο οτι βλεπω σε λιγους "πιανει".
Παντως προσωπικα εγω δεν εχω δει τρομερη διαφορα οσον αφορα στα κιλα απλα μερικες φορες με πιανει λιγο και εχω περισσοτερη νευρικοτητα και ενεργεια...αλλες φορες παλυ ριχνω κατι χασμουρητα..αφηστε τα τι να σας λεω:green:

Πως ρε συ να σου έχεις χασμουρητά?
Εντάξει σε κάποιους δεν πιάνει δεκτό αυτό, αλλά όχι και εξετιάς του να νυστάζεις.

Εγώ γιατί και υπνωτικό να πάρω με το που δω τα βάρη θα ξυπνήσω.:P

tonycub
02-08-11, 22:44
Πως ρε συ να σου έχεις χασμουρητά?
Εντάξει σε κάποιους δεν πιάνει δεκτό αυτό, αλλά όχι και εξετιάς του να νυστάζεις.

Εγώ γιατί και υπνωτικό να πάρω με το που δω τα βάρη θα ξυπνήσω.:P
Σοβαρα ρε,2-3φορες μου εχει τυχει αυτο...τωρα ομως ολα οκ:green:

1911 2011
03-08-11, 00:26
Παιδιά μετά από καιρό που άκουσα κάτι φίλους μου που έπαιρναν super pump και τους έχει βοηθήσει πολύ στην προπόνηση πήγα σήμερα σε ένα κατάστημα με συμπληρώματα για να ρωτήσω για κάτι τέτοιο.. Του είπα πως θέλω κάτι πριν από την προπόνηση για περισσότερη ενεργεία και πιο δυνατή προπόνηση.. Δεν με ρώτησε ηλικία η κάτι και μου πρωτινέ το 1 MR.. Εγώ τον εμπιστεύτηκα και το πηρά.. Όταν πήγα σπίτι και διάβασα το κουτί έγραφε καλυτέρα να μην χρησιμοποιείτε από άτομα κάτω των 18( εγώ 16 είμαι). Τελοσπαντον το δοκίμασα 30 λεπτά πριν από την προπόνηση όπως μου έχει πει.. Πήγα στο γυμναστήριο και μετά από 2 ασκήσεις που έκανα είχα εξαντληθεί και επίσης άρχισα να νυστάζω.. Έκανα ακόμα 1 άσκηση και ζαλίστηκα.. Έφυγα και μόλις ήρθα σπίτι κοιμήθηκα για 2 ώρες( ήμουν και με 9 ώρες ύπνο τη νύχτα) και γενικά ήμουν πολύ κομμένος(σαν άρρωστος)μέχρι την ώρα που έφαγα.. Θα ήθελα την συμβουλή σας παρακαλώ γιατί αν είναι κάτι που δεν θα το σηκώσει ο οργανισμός μου ως 16 χρονών καλυτέρα να μην το παίρνω και ας πάνε τα λεφτά άδικα..

naturalgiaourtaki
03-08-11, 00:46
Παιδιά μετά από καιρό που άκουσα κάτι φίλους μου που έπαιρναν super pump και τους έχει βοηθήσει πολύ στην προπόνηση πήγα σήμερα σε ένα κατάστημα με συμπληρώματα για να ρωτήσω για κάτι τέτοιο.. Του είπα πως θέλω κάτι πριν από την προπόνηση για περισσότερη ενεργεία και πιο δυνατή προπόνηση.. Δεν με ρώτησε ηλικία η κάτι και μου πρωτινέ το 1 MR.. Εγώ τον εμπιστεύτηκα και το πηρά.. Όταν πήγα σπίτι και διάβασα το κουτί έγραφε καλυτέρα να μην χρησιμοποιείτε από άτομα κάτω των 18( εγώ 16 είμαι). Τελοσπαντον το δοκίμασα 30 λεπτά πριν από την προπόνηση όπως μου έχει πει.. Πήγα στο γυμναστήριο και μετά από 2 ασκήσεις που έκανα είχα εξαντληθεί και επίσης άρχισα να νυστάζω.. Έκανα ακόμα 1 άσκηση και ζαλίστηκα.. Έφυγα και μόλις ήρθα σπίτι κοιμήθηκα για 2 ώρες( ήμουν και με 9 ώρες ύπνο τη νύχτα) και γενικά ήμουν πολύ κομμένος(σαν άρρωστος)μέχρι την ώρα που έφαγα.. Θα ήθελα την συμβουλή σας παρακαλώ γιατί αν είναι κάτι που δεν θα το σηκώσει ο οργανισμός μου ως 16 χρονών καλυτέρα να μην το παίρνω και ας πάνε τα λεφτά άδικα..

Έχει πολλά stims αυτό μέσα γι αυτό,υποτίθεται είναι το δυνατότερο σ ότι αφορά τα pre work out...πέτα το αφού δε σε πιάνει,δεν αξίζει γιατί σε φέρνει το crash απ τα στιμς που χει..

1911 2011
03-08-11, 20:33
Είναι λίγο δύσκολο να το αφήσω έτσι απλά γιατί κοστίζει ακριβά! Υπάρχει περίπτωση να με πείραξε επειδή είναι πρώτη φορά που περνώ κάτι τέτοιο και είναι πρώτες μέρες? Αν όμως κάποιος γνωρίζει και υπάρχει κάτι να μου δημιουργήσει πρόβλημα τότε οκ

tonycub
03-08-11, 22:08
Εσυ ξερεις τι ειναι καλο για σενα και τι οχι...και εμενα παντως μου εχει συμβει αυτο 1-2 φορες αλλα σε πιο normal επιπεδο...αλλα αυτο που νιωθεις κομμενος ειναι μαλλον απο τα πολλα stims που εχει και οταν περναει η δραση τους "πεφτεις".Εγω παλυ πολλες φορες εχω ταχυκαρδιες και πιο σπανια (2 φορες νομιζω) ειχα αυπνιες,την μια μαλιστα κοιμηθικα στις 7 το πρωι.
Αυτα απο μενα.

chr04
04-08-11, 11:44
Χρησιμοποιώ περίπου ενα μηνα το Plasmajet της Gaspari

Όταν τα περνω μου δημιουργούν καούρα στο στομάχι, απο κει και περα δεν ξερω αν κανουν όντως δουλεια ή είναι placebo, αλλα βγαζω ανετα τις προπονησεις.
Αυτο που μου κανει εντυπωση εκτος γυμναστηρίου ειναι πως επιδρά στο σεξουαλικο κομματι. Ουτε όταν ήμουν 20 χρονων δεν ήμουν έτσι :-)

amateur666
04-08-11, 12:26
Χρησιμοποιώ περίπου ενα μηνα το Plasmajet της Gaspari

Όταν τα περνω μου δημιουργούν καούρα στο στομάχι, απο κει και περα δεν ξερω αν κανουν όντως δουλεια ή είναι placebo, αλλα βγαζω ανετα τις προπονησεις.
Αυτο που μου κανει εντυπωση εκτος γυμναστηρίου ειναι πως επιδρά στο σεξουαλικο κομματι. Ουτε όταν ήμουν 20 χρονων δεν ήμουν έτσι :-)

:1laugh:

chr04
04-08-11, 12:44
Σιγουρα δεν το λες παρενεργεια :-)

amateur666
04-08-11, 12:51
Σιγουρα δεν το λες παρενεργεια :-)

κοιτα αν κ εχει καποια βαση γτ αυξανετε η ροη του αιματος οποτε καλυτερη στυση(η αληθεια ειναι κ εγω οταν τ επαιρνα καπως ενιωθα στην περιοχη εκει..)...δεν νομιζω πλασεμπο μ φαινεται τ σεξουαλικο..:P

Kaloutsikos
04-08-11, 16:12
Χρησιμοποιώ περίπου ενα μηνα το Plasmajet της Gaspari

Όταν τα περνω μου δημιουργούν καούρα στο στομάχι, απο κει και περα δεν ξερω αν κανουν όντως δουλεια ή είναι placebo, αλλα βγαζω ανετα τις προπονησεις.
Αυτο που μου κανει εντυπωση εκτος γυμναστηρίου ειναι πως επιδρά στο σεξουαλικο κομματι. Ουτε όταν ήμουν 20 χρονων δεν ήμουν έτσι :-)

Γρήγορα να τρέξουμε να το πάρουμε και μεις! :P:P

amateur666
04-08-11, 16:19
:
Γρήγορα να τρέξουμε να το πάρουμε και μεις! :P:P

για ποιο λογο τ θες εσυ???! :P.. :spank: :green:

:banana::banana::banana:

sofos
04-08-11, 16:23
:

για ποιο λογο τ θες εσυ???! :P.. :spank: :green:

:banana::banana::banana:

για να ναι ντουρος παντα με την δικια του χαχα

Kaloutsikos
04-08-11, 17:01
:

για ποιο λογο τ θες εσυ???! :P.. :spank: :green:

:banana::banana::banana:

Για τις δύσκολες προπονήσεις του χειμώνα που δεν θα μπορώ μετά να πάρω τα πόδια μου,

αμέσως εσείς :P

deluxe
05-08-11, 21:31
Ανοιξα το C4 να δω πως παει ( πηρα και ενα σκουπ :p ) και ειχε σβωλιασει και πετρωσει παρα πολυ! Το ειχα ανοιξει πριν 2,3 μηνες και ειχα παρει 3,4 σκουπ και μετα δε το χρησιμοποιησα ολο το καλοκαιρι! Δε πιστευω να χαλασε ρε παιδια.. :(

Και η μλκ ειναι οτι θα το χρησιμοποιησω σε κανα 1,5 μηνα.. Ευτυχως ειχα παρει 2 κουτια και το 1 ειναι κλειστο :p

Αληθεια, γιατι γινεται αυτο μονο με τα νιτρικα; Τι παιζει;

kuriakos123
06-08-11, 14:33
τα νιτρικα σου δινουν δυναμη???

deluxe
07-08-11, 00:25
Ενεργεια κυριως σου δινουν. Ισως σηκωσεις και περισσοτερα και εχεις και παραπανω αντοχη. Αναλογα το νιτρικο, μπορει να σου δωσει επιπλεον αυτοσυγκεντρωση, φουσκωμα, πρηξιμο. Αλλα ολα προσωρινα.

miss
07-08-11, 14:42
Το N.O Shotgun της VPX το πίνουμε 30" πριν την προπόνηση η ξεκινάμε σε μερικά λεπτά γυμναστική χωρίς να φορτίσουμε, γιατί πάνω στην συσκευασία δεν αναγραφή κάτι, αναφέρει μόνο ότι το παίρνεις πριν την προπόνηση.

beefmeup
07-08-11, 19:45
Το N.O Shotgun της VPX το πίνουμε 30" πριν την προπόνηση η ξεκινάμε σε μερικά λεπτά γυμναστική χωρίς να φορτίσουμε, γιατί πάνω στην συσκευασία δεν αναγραφή κάτι, αναφέρει μόνο ότι το παίρνεις πριν την προπόνηση.

σου απαντησα στο θεμα του:toast:

deluxe
08-08-11, 03:06
Ανοιξα το C4 να δω πως παει ( πηρα και ενα σκουπ :p ) και ειχε σβωλιασει και πετρωσει παρα πολυ! Το ειχα ανοιξει πριν 2,3 μηνες και ειχα παρει 3,4 σκουπ και μετα δε το χρησιμοποιησα ολο το καλοκαιρι! Δε πιστευω να χαλασε ρε παιδια.. :(

Και η μλκ ειναι οτι θα το χρησιμοποιησω σε κανα 1,5 μηνα.. Ευτυχως ειχα παρει 2 κουτια και το 1 ειναι κλειστο :p

Αληθεια, γιατι γινεται αυτο μονο με τα νιτρικα; Τι παιζει;Να το πεταξω λετε; Το μισο εχει πετρωσει κανονικοτατα!! Με μαχαιρι μονο σπαει!

Kaloutsikos
08-08-11, 23:56
Να το πεταξω λετε; Το μισο εχει πετρωσει κανονικοτατα!! Με μαχαιρι μονο σπαει!

Πέτα το ρε συ καλύτερα!

Roid Rage
09-08-11, 02:15
Να το πεταξω λετε; Το μισο εχει πετρωσει κανονικοτατα!! Με μαχαιρι μονο σπαει!

Εγω αφου κρατησα κανενα χρονο μισο jacked και δεν προκειται να το παρω γιατι ειναι παντελως αχρηστο και αλλο τοσο ενα presurge unleashed που κιαυτο δε μου`κανε και πολλα και επειδη ντρεπομαι και να τα χαρισω, τελικα τα πεταξα (πετρωμενα και κιτρινισμενα).
Παντως αν αποφασισεις τελικα να το πεταξεις θα μπορουσες να μου το στειλεις.

ChRiSbB
09-08-11, 02:43
Χρησιμοποιώ περίπου ενα μηνα το Plasmajet της Gaspari

Όταν τα περνω μου δημιουργούν καούρα στο στομάχι, απο κει και περα δεν ξερω αν κανουν όντως δουλεια ή είναι placebo, αλλα βγαζω ανετα τις προπονησεις.
Αυτο που μου κανει εντυπωση εκτος γυμναστηρίου ειναι πως επιδρά στο σεξουαλικο κομματι. Ουτε όταν ήμουν 20 χρονων δεν ήμουν έτσι :-)

Όταν έπαιρνα το Plasmajet το πάθαινα και εγώ συνέχεια :green:

deluxe
09-08-11, 04:07
Η μλκ ειναι οτι το κουτι ειναι σχεδον γεματο! Εχει 45 servings και ζητημα να πηρα τα 10!! Γμτ.. Παντως πριν 2 ημερες που πηρα 2scoop, μια χαρα ημουν.. Θα δοκιμασω μερικες ακομα δοσεις και θα δουμε πως θα παει! Η γευση παντως δεν αλλαξε οταν το επινα.

ArgoSixna
13-08-11, 15:44
Η μλκ ειναι οτι το κουτι ειναι σχεδον γεματο! Εχει 45 servings και ζητημα να πηρα τα 10!! Γμτ.. Παντως πριν 2 ημερες που πηρα 2scoop, μια χαρα ημουν.. Θα δοκιμασω μερικες ακομα δοσεις και θα δουμε πως θα παει! Η γευση παντως δεν αλλαξε οταν το επινα.

Eδώ η απάντηση είναι σε τι μέρος το ειχες αποθηκευμενο.. ντουλάπι το κρατάς , αν το έβλεπε ο ηλιος το πετάς.

al1975
18-08-11, 11:15
Την προηγούμενη βδομάδα πήρα για πρώτη φορά νιτρικο(complete pump) και η εμπειρία μου είναι διφορούμενη.
Τις δυο πρώτες φορές οι προπόνησεις ήταν απο τις καλύτερες μου.Περισσότερα κιλά και φοβερή αυτοσυγκέντρωση.Την τρίτη φορά ήμουν κουρασμένος η προπόνηση βγήκε αλλά δύσκολα.Τωρα κάνω μια διακοπή για 1 βδομάδα και μετά θα συνεχίσω για να δω...
Όσο αφορά τις ταχυκαρδίες ο πωλητής μου είπε οτι αν πάρεις και κάνεις χαλαρή προπόνηση αυτό θα το πάθεις.
Επίσης εγώ το πήρα μετά απο τέσσερα χρόνια που πάω γυμναστήριο και μέχρι τώρα 'επερνα προτείνη και κρεατίνη.
Τέλος η μοναδική παρενέργεια σε σχέση με άλλες φορές είναι οτι την επόμενη μέρα είμαι κομάτια,ευθύνετε το νιτρικό ή επείδή ξέρω οτι πήρα στην προπόνηση τα δίνω όλα;
Εχει παρατηρήσει κανείς κάτι τέτοιο;

amateur666
18-08-11, 12:38
Την προηγούμενη βδομάδα πήρα για πρώτη φορά νιτρικο(complete pump) και η εμπειρία μου είναι διφορούμενη.
Τις δυο πρώτες φορές οι προπόνησεις ήταν απο τις καλύτερες μου.Περισσότερα κιλά και φοβερή αυτοσυγκέντρωση.Την τρίτη φορά ήμουν κουρασμένος η προπόνηση βγήκε αλλά δύσκολα.Τωρα κάνω μια διακοπή για 1 βδομάδα και μετά θα συνεχίσω για να δω...
Όσο αφορά τις ταχυκαρδίες ο πωλητής μου είπε οτι αν πάρεις και κάνεις χαλαρή προπόνηση αυτό θα το πάθεις.
Επίσης εγώ το πήρα μετά απο τέσσερα χρόνια που πάω γυμναστήριο και μέχρι τώρα 'επερνα προτείνη και κρεατίνη.
Τέλος η μοναδική παρενέργεια σε σχέση με άλλες φορές είναι οτι την επόμενη μέρα είμαι κομάτια,ευθύνετε το νιτρικό ή επείδή ξέρω οτι πήρα στην προπόνηση τα δίνω όλα;
Εχει παρατηρήσει κανείς κάτι τέτοιο;

αυτο αν ειναι(κρασαρισμα!..) τ παθαινεις απο τ νιτρικο μετα απο την προπονηση αφου τελειωσεις οχι την επομενη μερα!...

beefmeup
18-08-11, 12:45
Τέλος η μοναδική παρενέργεια σε σχέση με άλλες φορές είναι οτι την επόμενη μέρα είμαι κομάτια,ευθύνετε το νιτρικό ή επείδή ξέρω οτι πήρα στην προπόνηση τα δίνω όλα;
Εχει παρατηρήσει κανείς κάτι τέτοιο;

μπα ιδεα σου ειναι φιλε...λογικο να νιωθεις κουρασμενος μετα απο δυνατες προπονησεις με η χωρις "νιτρικο"

tonycub
18-08-11, 23:53
Εγω αυτο παντως το παθαινω συνεχεια...τελειωνω την προπονηση π.χ στις 9 η 10 παρα και μετα απο κανα 2ωρο ειμαι κομματια (οταν παιρνω νιτρικο) ,χωρις νιτρικο ομως απλα νιωθω κουρασμενος οπως και ολοι πιστευω...

Panos91
19-08-11, 15:50
Καλησπερα,μηπως ξερει κανεις το νιτρικο το armaggedon??αν ναι ας μου πει αν αξιζει γιατι ειμαι αρχαριος....Ευχαριστω!

Nio
19-08-11, 16:08
^
Armageddon-(StarChem-Labs) (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?5664-Armageddon-(StarChem-Labs))

Μη παραλείψεις να παρακολουθήσεις και το video του Devil. :clown2:

Kaloutsikos
19-08-11, 16:17
^
Armageddon-(StarChem-Labs) (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?5664-Armageddon-(StarChem-Labs))

Μη παραλείψεις να παρακολουθήσεις και το video του Devil. :clown2:

Oλα τα λεφτά είναι το βίντεο :green::green::green::green::bowdown:

Devil
20-08-11, 06:26
κατσε να κραξω για αλλη μια φορα την αργινινη μιας και το θυμηθικα....:green:







Int J Sport Nutr Exerc Metab. 2011 Aug;21(4):291-9.
Effects of 7 days of arginine-alpha-ketoglutarate supplementation on blood flow, plasma L-arginine, nitric oxide metabolites, and asymmetric dimethyl arginine after resistance exercise. Willoughby DS, Boucher T, Reid J, Skelton G, Clark M.
Source Dept. of Health, Human Performance, and Recreation, Baylor University, Waco, TX.

Abstract: Arginine-alpha-ketoglutarate (AAKG) supplements are alleged to increase nitric oxide production, thereby resulting in vasodilation during resistance exercise. This study sought to determine the effects of AAKG supplementation on hemodynamics and brachial-artery blood flow and the circulating levels of L-arginine, nitric oxide metabolites (NOx; nitrate/nitrite), asymmetric dimethyl arginine (ADMA), and L-arginine:ADMA ratio after resistance exercise.

METHODS: Twenty-four physically active men underwent 7 days of AAKG supplementation with 12 g/day of either NO2 Platinum or placebo (PLC). Before and after supplementation, a resistance-exercise session involving the elbow flexors was performed involving 3 sets of 15 repetitions with 70-75% of 1-repetition maximum. Data were collected immediately before, immediately after (PST), and 30 min after (30PST) each exercise session. Data were analyzed with factorial ANOVA (p < .05).

RESULTS: Heart rate, blood pressure, and blood flow were increased in both groups at PST (p = .001) but not different between groups. Plasma L-arginine was increased in the NO2 group (p = .001). NOx was shown to increase in both groups at PST (p = .001) and at 30PST (p = .001) but was not different between groups. ADMA was not affected between tests (p = .26) or time points (p = .31); however, the L-arginine:ADMA ratio was increased in the NO2 group (p = .03).

CONCLUSION: NO2 Platinum increased plasma L-arginine levels; however, the effects observed in hemodynamics, brachial-artery blood flow, and NOx can only be attributed to the resistance exercise.
PMID: 21813912

Kaloutsikos
20-08-11, 11:26
κατσε να κραξω για αλλη μια φορα την αργινινη μιας και το θυμηθικα....:green:











Δεν εξηγήτε,
σε έχει πληρώσει η κιτρουλίνη :P:turtle:

Panos91
22-08-11, 04:25
θα το παρω κ αμα δουλεψει δουλεψε :)

amateur666
22-08-11, 23:52
Δεν εξηγήτε,
σε έχει πληρώσει η κιτρουλίνη :P:turtle:

:rolf::rolf::rolf::rolf:

deluxe
23-08-11, 00:29
Eδώ η απάντηση είναι σε τι μέρος το ειχες αποθηκευμενο.. ντουλάπι το κρατάς , αν το έβλεπε ο ηλιος το πετάς.Μεσα σε ντουλαπι το εχω. Πηρα και εχθες 2,5 scoop, ολα μια χαρα. Η γευση δεν εχει αλλαξει, ουτε το χρωμα μεσα στο σεικερ.

Γιατι γινεται αυτο μονο με τα νιτρικα; Τις πρωτεϊνες, καζεϊνες, waxy, τα εχω εκτος ντουλαπιου για παραπανω καιρο και δεν εχουν την παραμικρη αλλοιωση!

procop
23-08-11, 14:26
παιδια ξερει κανεις αν κανω stack μια μονουδρικη κρεατινη μαζι με νιτρικο αλλα και γλυκερινη,αν θα δουλεψει ????το νιτρικο θα ειναι τυπου jack 3d ,η pump fixx....

Devil
24-08-11, 05:18
παιδια ξερει κανεις αν κανω stack μια μονουδρικη κρεατινη μαζι με νιτρικο αλλα και γλυκερινη,αν θα δουλεψει ????το νιτρικο θα ειναι τυπου jack 3d ,η pump fixx....

ναι θα δουλεψει.... στιμς απο το ''νιτρικο'' που παντα ''δουκευουν'' συν το ''pump'' απο τη γλυκερινη και την κρεατινη....

procop
24-08-11, 10:59
ωραιος devil..

Nio
24-08-11, 17:15
παιδια ξερει κανεις αν κανω stack μια μονουδρικη κρεατινη μαζι με νιτρικο αλλα και γλυκερινη,αν θα δουλεψει ????το νιτρικο θα ειναι τυπου jack 3d ,η pump fixx....

Ναι,
ο συνδυασμός Jack3d, +creatine, +gms, συμπλήρωσε και extra β-ala9 αν έχεις (και ΑΝ αντέχεις την επιπλέον) είναι power..

muscleboy21
29-08-11, 14:06
παιδες η γνωμη σας για συνδιασμο λιποδιαλιτι και νιτρικου ποια ειναι?συγεκριμενα mitotropin και jacked 3d...:green:

murder
01-09-11, 20:13
Παιδία θέλω να μου προτείνετε...ένα καλό Νιτρικό...όχι όμως απλά γνωστό σαν μάρκα ή απλά της γνωστής εταιρία συμπληρωμάτων.....αλλά κ αποτελεσματικό στην πράξη.......

εγω φιλε μου θα σου προτεινα nano-vapor hardcore apo muscletech.

Devil
03-09-11, 16:41
παιδες η γνωμη σας για συνδιασμο λιποδιαλιτι και νιτρικου ποια ειναι?συγεκριμενα mitotropin και jacked 3d...:green:

πολλα στιμς.... δεν ειναι και οτι καλητερο...

rey1989
04-09-11, 18:47
Θέλω να ρωτήσω κάτι γιατί έψαξα αλλά δεν βρήκα άκρη. Τα PreWorkouts μας βοηθούν στην προπόνηση με βάρη δίνοντας μας κάποια βοήθεια σε αντοχή και δύναμη να σηκώνουμε τα κιλά έτσι ?

Κάποιος μου είπε πως αν χρησιμοποιείς τότε γεμίζεις νερά και θολώνεις κλπ., ισχύει ? Προς θεού δεν είμαι γραμμωμένος, στο χάσιμο κιλών είμαι απλά σκέφτομαι να δοκιμάσω μετά τα Χριστούγεννα που θα έχω κλείσει ήδη μερικούς μήνες βάρη να πάρω μια βοήθεια και από αυτό. :weights:

rey1989
05-09-11, 19:25
τελικά ? τα νιτρικά σου βάζουν η δεν σου βάζουν νερα? :unsure::unsure:

Devil
06-09-11, 18:58
Θέλω να ρωτήσω κάτι γιατί έψαξα αλλά δεν βρήκα άκρη. Τα PreWorkouts μας βοηθούν στην προπόνηση με βάρη δίνοντας μας κάποια βοήθεια σε αντοχή και δύναμη να σηκώνουμε τα κιλά έτσι ?

Κάποιος μου είπε πως αν χρησιμοποιείς τότε γεμίζεις νερά και θολώνεις κλπ., ισχύει ? Προς θεού δεν είμαι γραμμωμένος, στο χάσιμο κιλών είμαι απλά σκέφτομαι να δοκιμάσω μετά τα Χριστούγεννα που θα έχω κλείσει ήδη μερικούς μήνες βάρη να πάρω μια βοήθεια και από αυτό. :weights:

στο περιπου ναι.... αλλα το κανουν αλλα οχι...

κοιτα ο ορος νιτρικα ειναι πολυ γενικος... οταν αναφερεσε γενικα στα νιτρικα αναφερεσε σε χιλιαδες ουσιες που μπορει να εχουν μεσα... οποτε δεν μπορω να απαντησω....

αν και λογικα αναφαιρεσε στην κρεατινη απ οσο καταλαβαινω.... ναι σου κραταει νερα... ενδομυικα και υποδορια αν εχεις μεγαλη bodyfat%...αλλα φευγουν 2-3 μερες μετα τη διακοπη ληψης της...

rey1989
06-09-11, 19:32
στο περιπου ναι.... αλλα το κανουν αλλα οχι...
λογικα αναφαιρεσε στην κρεατινη απ οσο καταλαβαινω.... ναι σου κραταει νερα... ενδομυικα και υποδορια αν εχεις μεγαλη bodyfat%...αλλα φευγουν 2-3 μερες μετα τη διακοπη ληψης της...

ναι , σκεφτομουν να χρησιμοποιήσω κάποιο preworkout σε μερικούς μήνες . Αυτο που λες για το ποσοστό λίπους το έχω στα υπόψην μου να το κοιτάξω. Συντομα μεσα στον μήνα θα πάω να κάνω λυπομέτριση (αν και εφόσον φεύγουν τα νερα σε 2-3 μέρες δεν νομιζω να υπάρχει πρόβλημα).

Θα είμαι λογικά κάπου στα 80 κιλά όταν την κάνω , ας ελπίσω πως δεν θα δω κανένα τρελό νούμερο.(αν ειδες στην διατροφη μου τα εκανα μανταρα).
και μιλώντας για διατροφή , είναι κάποια συγκεκριμένη διατροφή που πρέπει να ακολουθείς οταν χρησιμοποιείς κρεατίνη (κατι που πρέπει να αποφεύγεις , για παράδειγμα το αλάτι , επειδή κάνει κατακράτηση νερών:unsure:).

Devil
06-09-11, 20:04
ναι , σκεφτομουν να χρησιμοποιήσω κάποιο preworkout σε μερικούς μήνες . Αυτο που λες για το ποσοστό λίπους το έχω στα υπόψην μου να το κοιτάξω. Συντομα μεσα στον μήνα θα πάω να κάνω λυπομέτριση (αν και εφόσον φεύγουν τα νερα σε 2-3 μέρες δεν νομιζω να υπάρχει πρόβλημα).

Θα είμαι λογικά κάπου στα 80 κιλά όταν την κάνω , ας ελπίσω πως δεν θα δω κανένα τρελό νούμερο.(αν ειδες στην διατροφη μου τα εκανα μανταρα).
και μιλώντας για διατροφή , είναι κάποια συγκεκριμένη διατροφή που πρέπει να ακολουθείς οταν χρησιμοποιείς κρεατίνη (κατι που πρέπει να αποφεύγεις , για παράδειγμα το αλάτι , επειδή κάνει κατακράτηση νερών:unsure:).

οχι δεν θελει κατι σιγκεκριμενο...

yiantheo
08-09-11, 15:05
μια ερωτηση που δεν νομιζω να εχει απαντηθει σε αυτο το θεμα :unsure: η ληψη νιτρικου στην ηλικια των 17 και μισο μπορει να επηρεασει αρνητικα τον οργανισμο? Σκευτομαι να παρω το NO-xplode γιατι τωρα που αρχιζουν και τα σχολεια θελω κατι να μου δωσει την ενεργεια που χρειαζομαι για να βγαζω την προπονηση μου μιας και κουραζομαι αφανταστα απο τα μαθηματα

rey1989
08-09-11, 15:09
μια ερωτηση που δεν νομιζω να εχει απαντηθει σε αυτο το θεμα :unsure: η ληψη νιτρικου στην ηλικια των 17 και μισο μπορει να επηρεασει αρνητικα τον οργανισμο? Σκευτομαι να παρω το NO-xplode γιατι τωρα που αρχιζουν και τα σχολεια θελω κατι να μου δωσει την ενεργεια που χρειαζομαι για να βγαζω την προπονηση μου μιας και κουραζομαι αφανταστα απο τα μαθηματα

οκ όλα αυτά αλλα αυτό που είπες δεν μου κολλάει. Θες κάτι να σε βοηθάει να βγάζεις ευκολότερα σωματική άσκηση επειδή κουράζεσαι ψυχικά? (εκτος αν κάνετε μαθήματα χτισίματος σε οικοδομή :green:):turtle:

yiantheo
08-09-11, 15:11
οκ όλα αυτά αλλα αυτό που είπες δεν μου κολλάει. Θες κάτι να σε βοηθάει να βγάζεις ευκολότερα σωματική άσκηση επειδή κουράζεσαι ψυχικά? (εκτος αν κάνετε μαθήματα χτισίματος σε οικοδομή :green:):turtle:

χαχα κουραζομαι και ψυχικα και σωματικα φιλε μου απο τα μαθηματα καθως δεν καθομαι ουτε στιγμη ολη μερα :)

yiantheo
09-09-11, 17:24
καποιος?

Kaloutsikos
09-09-11, 17:48
καποιος?

Αστο καλυτερα φιλος!

sofos
09-09-11, 17:57
μια ερωτηση που δεν νομιζω να εχει απαντηθει σε αυτο το θεμα :unsure: η ληψη νιτρικου στην ηλικια των 17 και μισο μπορει να επηρεασει αρνητικα τον οργανισμο? Σκευτομαι να παρω το NO-xplode γιατι τωρα που αρχιζουν και τα σχολεια θελω κατι να μου δωσει την ενεργεια που χρειαζομαι για να βγαζω την προπονηση μου μιας και κουραζομαι αφανταστα απο τα μαθηματα

μη το παρεις καν σα να μη το παιρνεις ειναι τοσο μουφα,εκτος κ αν το παρεις για τις κρεατινες του τοτε παω πασο...ψαξου καλυτερα αν σε πιανει κανα pre work με γερανιο παρε αν οχι δες κ αλλα

average_joe
09-09-11, 18:26
βασικα εισαι 17 και πτοφανως ασχολεισαι ερασιτεχνικα οπως το 80% του φορουμ.
τωρα στα 17 που εισαι στα καλυτερα σου και να μην εχεις ενεργεια, στα 30 τι θα λες?
τιποτα απο μενα.
εκτος απο τον κλασικο δοκιμασμενο διπλο εσπρεσσο.

yiantheo
09-09-11, 20:29
στα 30 μπορει και να μην ξανα ασχοληθω με τα βαρη λογο δουλειας οικογενειας και για αλλους πολλους λογους γιαυτο προσπαθω να πετυχω οσο πιο πολλα μπορω αυτα τα χρονια. Τωρα τι το παρω στα 30 τι στα 17 δεν νομιζω να δω κατι το αρνητικο στην υγεια μου γιαυτο και σας ρωταω εξαλλου. Οι καφεδες δεν μου αρεσουν :P

Kaloutsikos
09-09-11, 21:26
στα 30 μπορει και να μην ξανα ασχοληθω με τα βαρη λογο δουλειας οικογενειας και για αλλους πολλους λογους γιαυτο προσπαθω να πετυχω οσο πιο πολλα μπορω αυτα τα χρονια. Τωρα τι το παρω στα 30 τι στα 17 δεν νομιζω να δω κατι το αρνητικο στην υγεια μου γιαυτο και σας ρωταω εξαλλου. Οι καφεδες δεν μου αρεσουν :P

Μεχρι τα 30 που λες οτι μαλλον θα το σταματησεις εχεις πολλα χρονια μπροστα σου,
τοσα χρονια αν δεν παρεις απολυτος τιποτα ξερεις τι σωματαρα θα εχεις;

Και κατι ακομα να ξερεις, οτι χτιζεται γρηγορα, διαλυεται και γρηγορα!

yiantheo
09-09-11, 21:30
δεν το πηρα για να χτισω το σωμα μου γρηγορα καθως εχω κατανοησει πληρως την λειτουργια του:) και δεν εχω ιδεες μεσα στο μυαλο μου οπως οι παραπανω της ηλικιας μου που νομιζουν πως αν παρουν κατι θα φουσκοσουν αμεσως

Doctor7
10-09-11, 15:10
Παίδες καλησπέρα...να κάνω μια ερώτηση?έχω δοκιμάσει 3 νιτρικά superpump 250(δεν είναι 100% νιτρικό απλά το αναφέρω γιατί είναι pre work),jack3d,xpand.....τζίφος και με τα 3....εκτός του ότι τα έπαιρνα με άδειο στομάχι
τσίτες 0,γενικά τίποτα...με το τελευταίο είδα λίγη φλεβικότητα αλλά τίποτα...αφήστε που με φουσκώνουν κιώλας,οπότε σκέφτομαι να πάρω κάτι σε ταμπλέτες-caps αυτή τη
φορά,είμαι ανάμεσα στο no bomb της MHP και το nano vapor της muscletech...εσείς καταρχάς τι προτείνετε και τι άποψη έχετε γι'αυτά τα 2?Ευχαριστώ πολύ(να πω ότι είμαι 1,86 ύψος και 21 χρονών).

sofos
10-09-11, 15:14
Παίδες καλησπέρα...να κάνω μια ερώτηση?έχω δοκιμάσει 3 νιτρικά superpump 250(δεν είναι 100% νιτρικό απλά το αναφέρω γιατί είναι pre work),jack3d,xpand.....τζίφος και με τα 3....εκτός του ότι τα έπαιρνα με άδειο στομάχι
τσίτες 0,γενικά τίποτα...με το τελευταίο είδα λίγη φλεβικότητα αλλά τίποτα...αφήστε που με φουσκώνουν κιώλας,οπότε σκέφτομαι να πάρω κάτι σε ταμπλέτες-caps αυτή τη
φορά,είμαι ανάμεσα στο no bomb της MHP και το nano vapor της muscletech...εσείς καταρχάς τι προτείνετε και τι άποψη έχετε γι'αυτά τα 2?Ευχαριστώ πολύ(να πω ότι είμαι 1,86 ύψος και 21 χρονών).

παρε το no bomb της mhp εχει ωραια συστατικα μεσα για πρηξιμο,το βρησκω καλο μ αυτα που εχει δλδ

xrisbud
11-09-11, 18:32
στα 30 μπορει και να μην ξανα ασχοληθω με τα βαρη λογο δουλειας οικογενειας και για αλλους πολλους λογους γιαυτο προσπαθω να πετυχω οσο πιο πολλα μπορω αυτα τα χρονια. Τωρα τι το παρω στα 30 τι στα 17 δεν νομιζω να δω κατι το αρνητικο στην υγεια μου γιαυτο και σας ρωταω εξαλλου. Οι καφεδες δεν μου αρεσουν :P

τι λε ρε φίλε; τι το πέρασες το bodybuilding? Kάνεις ό,τι κάνεις για να πετύχεις μέχρι τα 30 και αυτό ήταν, ξόφλησες; όποιος σου είπε αυτό και το πίστεψες είναι πολύ μ... Εδώ 1 μήνα κάνουμε διάλειμμα από τη γυμναστική και χάνουμε και μετά φτου κι απ' την αρχή, και συ νομίζεις πως μετά τα 3ο εγκαταλείποντας όλα όσα έκανες έως τότε θα σου με΄νει το κέρδος για την υπόλοιπη ζωή σου;
Δεν νομίζω να έχιε γραφτεί μεγαλύτερη γελιότητα από αυτό σε κανένα φόρουμ !!!

yiantheo
11-09-11, 19:26
τι λε ρε φίλε; τι το πέρασες το bodybuilding? Kάνεις ό,τι κάνεις για να πετύχεις μέχρι τα 30 και αυτό ήταν, ξόφλησες; όποιος σου είπε αυτό και το πίστεψες είναι πολύ μ... Εδώ 1 μήνα κάνουμε διάλειμμα από τη γυμναστική και χάνουμε και μετά φτου κι απ' την αρχή, και συ νομίζεις πως μετά τα 3ο εγκαταλείποντας όλα όσα έκανες έως τότε θα σου με΄νει το κέρδος για την υπόλοιπη ζωή σου;
Δεν νομίζω να έχιε γραφτεί μεγαλύτερη γελιότητα από αυτό σε κανένα φόρουμ !!!

Δεν ειπα οτι θελω να τα κρατησω και μετα οτι εκανα! ουτε οτι θα το σταματησω μια υποθεση εκανα ελεος!!! το bodybuilding ειναι ενα πολυ μεγαλο μερος στην ζωη μου αλλα δεν ξερεις ποτε τι θα σου φερει η ζωη. Γελιοτητα? χαχαχα οκ φιλος!
Τελιωσε εδω βγαινουμε off

blackpower24
12-09-11, 18:31
καλησπερα παιδια..θελω τα φοντα σας!!τι αποψη εχετε για το no-xplode nt?αξιζει να το προμηθευτω..το χρειαζομαι για τις προπονησεις μου ωστε να χω περισσοτερη ενεργεια κ αντοχη..μπασκετ παιζω..θα μ ειναι χρησιμο??οσον αφορα αυτα που περιεχει σε παχαινει,εχει κατακρατηση?δηλαδη παιζει να ανεβουν τα κιλα που ειμαι τωρα???

Kaloutsikos
12-09-11, 18:38
καλησπερα παιδια..θελω τα φοντα σας!!τι αποψη εχετε για το no-xplode nt?αξιζει να το προμηθευτω..το χρειαζομαι για τις προπονησεις μου ωστε να χω περισσοτερη ενεργεια κ αντοχη..μπασκετ παιζω..θα μ ειναι χρησιμο??οσον αφορα αυτα που περιεχει σε παχαινει,εχει κατακρατηση?δηλαδη παιζει να ανεβουν τα κιλα που ειμαι τωρα???

Αμα δεν εχεις ξαναπαρει νιτρικο λογικα θα σε πιασει,
Δεν σου βαζει κιλα,
Αυτο που μπορει να σου κανει ειναι λιγο να σε πριξει.

blackpower24
13-09-11, 11:42
ευχαριστω πολυ φιλε μου...αυτο ειναι σε φακελακια..θελει χτυπημα σε σεικερ η απλα το διαλυω σε νερακι?

Kaloutsikos
13-09-11, 15:43
ευχαριστω πολυ φιλε μου...αυτο ειναι σε φακελακια..θελει χτυπημα σε σεικερ η απλα το διαλυω σε νερακι?

Το no-xplode δεν κανει να το χτυπας σε σεικερ σε αντιθεση με ολα τα υπολοιπα,

Βαζεις σε ενα ποτηρι νερο, ριχνεις την σκονη και με ενα κουταλακι το ανακατευεις.

procop
19-09-11, 13:41
παιδια αν ξερει καποιος να μ πει που θα βρω creatine nitrate (c-bol....ktl) σε ελληνικο καταστημα,να μ στειλει pm....ασαπ(δεν βρισκω πουθεναααααααααα)

sobral
19-09-11, 13:58
παιδια αν ξερει καποιος να μ πει που θα βρω creatine nitrate (c-bol....ktl) σε ελληνικο καταστημα,να μ στειλει pm....ασαπ(δεν βρισκω πουθεναααααααααα)

και ούτε θα βρεις μάλλον :( δεν έχω δει πουθενά. Πάρε απ έξω. Αν έχει δει κάποιος ας πει αλλά δεν νομίζω. Τα προιόντα που ξέρω κ έχουν (είτε μόνο ως creatine nitrate είτε μαζί με άλλα συστατικά) δεν τα φέρνουν εδώ.

jimas
19-09-11, 19:16
Καλησπέρα. Για πρώτη φορά το καλοκαίρι φέτος δοκίμασα το jack3d και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος σε σχέση με noxplode(bsn) και hemorush(neutrabolics) τις κατάλληλες στιγμές έδινε αυτό που χρειαζόμουν πιστεύω.
Το θέμα είναι ότι μου τελείωσε και είμαι στη φάση του κύκλου και σκέφτομαι όταν θα ξαναπάρω είναι καλό να αλλάξω και να πάρω κάποιο όπως το super pump max για το οποίο δεν έχω δει και τις καλύτερες κριτικές ή το high voltage της warriolabs που δεν έχει και κρεατίνη μέσα ή να παραμείνω στο jack3d;

sobral
19-09-11, 19:26
Καλησπέρα. Για πρώτη φορά το καλοκαίρι φέτος δοκίμασα το jack3d και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος σε σχέση με noxplode(bsn) και hemorush(neutrabolics) τις κατάλληλες στιγμές έδινε αυτό που χρειαζόμουν πιστεύω.
Το θέμα είναι ότι μου τελείωσε και είμαι στη φάση του κύκλου και σκέφτομαι όταν θα ξαναπάρω είναι καλό να αλλάξω και να πάρω κάποιο όπως το super pump max για το οποίο δεν έχω δει και τις καλύτερες κριτικές ή το high voltage της warriolabs που δεν έχει και κρεατίνη μέσα ή να παραμείνω στο jack3d;

γενικότερα καλό είναι να κάνεις διαλείμματα, και για τον οργανισμό σου αλλά και για να σε πιάσει το επόμενο.;) αμα δίνεις στο ΚΝΣ συνέχεια διεγερτικά που έχουν τα νιτρικά, εξασθενεί γι αυτό και στην αρχή συνήθως σε πιάνει κ μετά το συνηθίζει ο οργανισμός σου κ δεν σε πιάνει τόσο. Κάνε διάλειμμα κανα μήνα θα σ έλεγα.

οφ τόπικ: λίγα λόγια για το hemorush μπορείς να μου πεις στην αξιολόγηση συμπληρωμάτων? (μην το γράψεις εδω γιατί θα μας βάλουν τις φωνές:P ) κάνε μου ένα mini review αν γίνεται.

jimas
19-09-11, 19:30
γενικότερα καλό είναι να κάνεις διαλείμματα, και για τον οργανισμό σου αλλά και για να σε πιάσει το επόμενο.;) αμα δίνεις στο ΚΝΣ συνέχεια διεγερτικά που έχουν τα νιτρικά, εξασθενεί γι αυτό και στην αρχή συνήθως σε πιάνει κ μετά το συνηθίζει ο οργανισμός σου κ δεν σε πιάνει τόσο. Κάνε διάλειμμα κανα μήνα θα σ έλεγα.

οφ τόπικ: λίγα λόγια για το hemorush μπορείς να μου πεις στην αξιολόγηση συμπληρωμάτων? (μην το γράψεις εδω γιατί θα μας βάλουν τις φωνές:P ) κάνε μου ένα mini review αν γίνεται.

Φυσικά και κάνω διαλείμματα ανά μήνα η δίμηνο.

procop
20-09-11, 17:42
Καλησπέρα. Για πρώτη φορά το καλοκαίρι φέτος δοκίμασα το jack3d και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος σε σχέση με noxplode(bsn) και hemorush(neutrabolics) τις κατάλληλες στιγμές έδινε αυτό που χρειαζόμουν πιστεύω.
Το θέμα είναι ότι μου τελείωσε και είμαι στη φάση του κύκλου και σκέφτομαι όταν θα ξαναπάρω είναι καλό να αλλάξω και να πάρω κάποιο όπως το super pump max για το οποίο δεν έχω δει και τις καλύτερες κριτικές ή το high voltage της warriolabs που δεν έχει και κρεατίνη μέσα ή να παραμείνω στο jack3d;

εμενα με επιασε πολυ καλα το pump fixx-advance muscle science....πολυ καλο,και υπαρχει στην ελλαδα,οσο κοστιζειι το 3d....σε σχεση με jack πολυ ανωτερο το fixx

jimas
20-09-11, 23:20
εμενα με επιασε πολυ καλα το pump fixx-advance muscle science....πολυ καλο,και υπαρχει στην ελλαδα,οσο κοστιζειι το 3d....σε σχεση με jack πολυ ανωτερο το fixx

Σε ποια καταστήματα το πουλάνε και που μπορώ να δω τα συστατικά του;

Devil
20-09-11, 23:26
εμενα με επιασε πολυ καλα το pump fixx-advance muscle science....πολυ καλο,και υπαρχει στην ελλαδα,οσο κοστιζειι το 3d....σε σχεση με jack πολυ ανωτερο το fixx

ιδια συστατικα εχει με το jack3d.. λογικα παιζει να του βαλανε παραπανω στιμς μεσα...

sofos
20-09-11, 23:37
ιδια συστατικα εχει με το jack3d.. λογικα παιζει να του βαλανε παραπανω στιμς μεσα...

δεν εχει ιδια....εχει μεσα μια ουσια που λεγεται halostachine κ λενε οτι και καλα δρα σα την εφεδρινη...

Devil
20-09-11, 23:53
δεν εχει ιδια....εχει μεσα μια ουσια που λεγεται halostachine κ λενε οτι και καλα δρα σα την εφεδρινη...

ναι οσο αυτη δρα σαν την εφεδρινη αλλο τοσο εγω θα γινω Mr.O....

ειναι χειροτερη και απο την απλη synephrine... και εχει μια τεραστια ημιζωη κοντα στα 5 με 10 λεπτα.... κοινως σκουπιδι...

sofos
21-09-11, 00:00
ναι οσο αυτη δρα σαν την εφεδρινη αλλο τοσο εγω θα γινω Mr.O....

ειναι χειροτερη και απο την απλη synephrine... και εχει μια τεραστια ημιζωη κοντα στα 5 με 10 λεπτα.... κοινως σκουπιδι...

ασχετο,αλλα ειμαστε στο καταλληλο θεμα και θα στο ρωτησω τωρα που πες συνεφρινη,η μεθυλ-συνεφρινη γιατι εχει καλυτερη δραση απ την απλη?

Devil
21-09-11, 00:31
ασχετο,αλλα ειμαστε στο καταλληλο θεμα και θα στο ρωτησω τωρα που πες συνεφρινη,η μεθυλ-συνεφρινη γιατι εχει καλυτερη δραση απ την απλη?

εχει ενα μεθυλιο στο α' ανθρακα... πραγμα που την κανει πιο selective για τους β-adrenegic receptors.... αντιθετα η απλη δεν εχει σχεδον καθολου δραση σε αυτους...

procop
21-09-11, 11:53
devil δεν ξερω αν εχει διαφορετκες ουσιες ,αλλα τα δοκιμασα και τα δυο,μετα το pump εκανα διαλλειμμα 2 μηνες και πηρα 3d,πραγματικα με το 3d δεν ειχα αυτη την διαφορα στην προπονα,οσο αφορα δυναμη και πρηξιματα...εχει πολλα stims παντως,και ειχα φτασει να παιρνω 2,5 scoops:)

deluxe
21-09-11, 13:53
Μπορει να εξηγησει καποιος γιατι τα νιτρικα μετα απο αρκετο καιρο γινονται πετρα και αλλαζει το χρωμα τους, καθως και η μυρωδια τους; Ειναι επικινδυνα οταν φτανουν σε αυτο το σημειο; Ακομα και κλειστο νιτρικο που ειχα και το ανοιξα μετα απο 4 μηνες, ειχε μερικα σημεια με αλλαγμενο χρωμα. Φταιει καποιο συστατικο;

Kaloutsikos
21-09-11, 17:16
Μπορει να εξηγησει καποιος γιατι τα νιτρικα μετα απο αρκετο καιρο γινονται πετρα και αλλαζει το χρωμα τους, καθως και η μυρωδια τους; Ειναι επικινδυνα οταν φτανουν σε αυτο το σημειο; Ακομα και κλειστο νιτρικο που ειχα και το ανοιξα μετα απο 4 μηνες, ειχε μερικα σημεια με αλλαγμενο χρωμα. Φταιει καποιο συστατικο;

Δεν ξέρω ποιο συστατικό φταίει γι αυτό το πράγμα,
αλλά όταν γίνεται αυτό, εμένα μου φαινόταν ότι ήταν για πέταμα,
εσύ πως το έπινες ρε συ?:shock:

nasos4fun
24-09-11, 16:16
αυτη τη στιγμη χρησιμοποιω πρωτεινη ΧΧL για ογκο κ βρισκομε στο κυκλο μονουδρικης κρεατινης ολοκλιρωσα κ την 3η βδομαδα....σκεφτομε να αρχισω ΝΟ superpump....ποτε ομως? οταν τελειωσω την κρεατινη η κατευθειαν η να περασει λιγος καιρος πρωτα? με την πρωτεινη που παιρνω κολαει το συγκεκριμενο ΝΟ?? κ τι κινδυνους εχει κατι τετοιο για τν οργανισμο κ ποιο το οφελος του?

jimas
25-09-11, 16:39
Τελικά ρε παιδιά είναι καλό να αλλάζουμε μάρκες στα νιτρικά η πρέπει να παραμένουμε στις ίδιες σταθερά από την στιγμή που μας ικανοποιούν;

Devil
25-09-11, 17:18
Τελικά ρε παιδιά είναι καλό να αλλάζουμε μάρκες στα νιτρικά η πρέπει να παραμένουμε στις ίδιες σταθερά από την στιγμή που μας ικανοποιούν;

εφοσον μενεις ικανοποιημενος δεν βλεπω το λογο να αλλαξεις.... εκτος αν θες να δοκιμασεις κατι αλλο...

απο εκει και περα το μονο χρησιμο που βλεπω ειναι αλλαγες απο no stim ''νιτρικο'' σε ''νιτρικο'' με στιμ αναλογα με τις περιοδους...

Polyneikos
25-09-11, 17:30
αυτη τη στιγμη χρησιμοποιω πρωτεινη ΧΧL για ογκο κ βρισκομε στο κυκλο μονουδρικης κρεατινης ολοκλιρωσα κ την 3η βδομαδα....σκεφτομε να αρχισω ΝΟ superpump....ποτε ομως? οταν τελειωσω την κρεατινη η κατευθειαν η να περασει λιγος καιρος πρωτα? με την πρωτεινη που παιρνω κολαει το συγκεκριμενο ΝΟ?? κ τι κινδυνους εχει κατι τετοιο για τν οργανισμο κ ποιο το οφελος του?


αυτη τη στιγμη χρησιμοποιω πρωτεινη ΧΧL για ογκο κ βρισκομε στο κυκλο μονουδρικης κρεατινης ολοκλιρωσα κ την 3η βδομαδα....σκεφτομε να αρχισω ΝΟ superpump....ποτε ομως?


Aν θες να το συνδυασεις και με κρεατινη,βρες ενα preworkout χωρις κρεατινη.
Αν εχεις παρει ηδη το SuperPump:
Πως λαμβανεις την κρεατινη αυτη την στιγμη;5 γρ πριν και 5 μετα;
Αν παιρνεις και πριν και μετα 5γρ. τις ημερες προπονησης παιρνεις το preworkout πριν και την κρεατινη μονο μετα.


με την πρωτεινη που παιρνω κολαει το συγκεκριμενο ΝΟ


Δεν υπαρχουν συνδυασμοι πρωτεινης με preworkouts,ειναι προιοντα που δουλευουν αυτοτελη και οχι συνδυαστικα


κ τι κινδυνους εχει κατι τετοιο για τν οργανισμο κ ποιο το οφελος του?



Κινδυνοι οταν παιζεις με τις συνιστωμενες χρησεις και καποιες διακοπες ληψης,καμια.Οταν εισαι απόλυτα υγιης και χωρις ευπαθειες.
Το οφελος του preworkout εινια (ενδεχομενως) πιο ορεξατες προπονησεις,με λιγη καλύτερη συγκεντρωση και ίσως αιματωση.Σε καποιους συμβαινουν ολα,σε καποιους μερικα ,σε καποιους αλλους τίποτα από ολα αυτα :green:

deluxe
26-09-11, 01:32
Δεν ξέρω ποιο συστατικό φταίει γι αυτό το πράγμα,
αλλά όταν γίνεται αυτό, εμένα μου φαινόταν ότι ήταν για πέταμα,
εσύ πως το έπινες ρε συ?:shock:Σημερα πεταξα τα 2 τελευταια σκουπ που εμειναν, γιατι ηταν τελειως πετρα!!

Τα επινα και μετα απο 10 λεπτα πηγαινα τουαλετα!! :shock:

Kaloutsikos
26-09-11, 16:21
Σημερα πεταξα τα 2 τελευταια σκουπ που εμειναν, γιατι ηταν τελειως πετρα!!

Τα επινα και μετα απο 10 λεπτα πηγαινα τουαλετα!! :shock:

καλά έκανες,

και δύο σκούπ που ήταν κλάιν.

Xxlakis
26-09-11, 16:26
Κινδυνοι οταν παιζεις με τις συνιστωμενες χρησεις και καποιες διακοπες ληψης,καμια.Οταν εισαι απόλυτα υγιης και χωρις ευπαθειες.
Το οφελος του preworkout εινια (ενδεχομενως) πιο ορεξατες προπονησεις,με λιγη καλύτερη συγκεντρωση και ίσως αιματωση.Σε καποιους συμβαινουν ολα,σε καποιους μερικα ,σε καποιους αλλους τίποτα από ολα αυτα :green:

Θα αρχισω τις κοκες μου φαινεται...:green:

ArgoSixna
27-09-11, 00:12
@deluxe μήπως τα χτυπούσε ο ήλιος? Επείσης μήπως είχε υγρασία ή επλενες τα χερια και δεν τα σκουπιζες καλα πριν παρεις από μέσα με το σκουπ?!

deluxe
27-09-11, 21:53
Οσο καλα και να τα φυλαξεις τα Preworkout συμπληρωματα, μετα απο 1,2 μηνες θα αρχισουν να αλλοιωνονται. Δεν ειναι οπως οι πρωτεϊνες και τα αμινοξεα, που μπορουν να κρατησουν και χρονο!

amateur666
28-09-11, 21:12
αυτο με τ κρασαρισμα μετα την προπο αφου εχει παρει καποις πρε_γουο οφειλετε στην μεγαλη ποσοτητα καφεινης π περιεχει..pre-w///(P.X. NO - XPLODE..)...??

Devil
28-09-11, 21:16
αυτο με τ κρασαρισμα μετα την προπο αφου εχει παρει καποις πρε_γουο οφειλετε στην μεγαλη ποσοτητα καφεινης π περιεχει..pre-w///(P.X. NO - XPLODE..)...??

γενικοτερα μεγαλη ποσοτητα στιμς και στην ημιζωη που εχουν...

amateur666
28-09-11, 21:31
γενικοτερα μεγαλη ποσοτητα στιμς και στην ημιζωη που εχουν...

δλδ ολα τ καινουργεια νιτρικα π.χ. νο-χπλοντ 2.0 , c4 κτλπ π πλασαρουν οτι δεν υπαρχει κρασ δεν εχουν καθολου στιμσ μεσα ή μαλλον σε αρκετη ποσοτητα να σε βοηθησουν στο φοκουσ ενεργεια στη προπο..δλδ αυτο π ρωταω αν εξερεσουμε τ κρασ μετα την προπο..κ σκεφτουμε τ ειναι τ καλυτερο κατα τ διαρκεια της προπο μονο..αυτο με τ περισσοτερα στιμς δεν ειναι κ καλυτερο??????!..:unsure:

Devil
28-09-11, 21:36
δλδ ολα τ καινουργεια νιτρικα π.χ. νο-χπλοντ 2.0 , c4 κτλπ π πλασαρουν οτι δεν υπαρχει κρασ δεν εχουν καθολου στιμσ μεσα ή μαλλον σε αρκετη ποσοτητα να σε βοηθησουν στο φοκουσ ενεργεια στη προπο..δλδ αυτο π ρωταω αν εξερεσουμε τ κρασ μετα την προπο..κ σκεφτουμε τ ειναι τ καλυτερο κατα τ διαρκεια της προπο μονο..αυτο με τ περισσοτερα στιμς δεν ειναι κ καλυτερο??????!..:unsure:

εχουν ολα στιμς...

τιποτα απο τα 2 δεν ειναι καλητερο..... αναλογα παντα με την περιοδο που βρισκεσε... σε περιοδους bulking εμενα μου φαινοντε περιτα....

rey1989
02-10-11, 10:17
την προηγούμενη εβδομάδα σερνόμουν κανονικά στις προπονήσεις (ενώ δεν άλλαξε τίποτα που να με επηρεάσει όπως διατροφή, ύπνος κλπ)
αν συνεχιστεί και αυτή την εβδομάδα λέω να πάρω ένα preworkout για να βοηθηθώ λίγο γιατί έχω αρχίσει και φλιπάρω.(όποιος το έχει πάθει θα με καταλάβει).

κοίταξα στο e-shop και βρήκα το SuperPump MAX αλλα πρόσεξα ότι λέει 40 δώσεις ενω το Superpump 250 Stick Paks 20.

αυτά τα δύο είναι ίδια μεταξύ τους η όντος το πρώτο είναι βελτιωμένο ? :turtle:

sofos
02-10-11, 11:31
την προηγούμενη εβδομάδα σερνόμουν κανονικά στις προπονήσεις (ενώ δεν άλλαξε τίποτα που να με επηρεάσει όπως διατροφή, ύπνος κλπ)
αν συνεχιστεί και αυτή την εβδομάδα λέω να πάρω ένα preworkout για να βοηθηθώ λίγο γιατί έχω αρχίσει και φλιπάρω.(όποιος το έχει πάθει θα με καταλάβει).

κοίταξα στο e-shop και βρήκα το SuperPump MAX αλλα πρόσεξα ότι λέει 40 δώσεις ενω το Superpump 250 Stick Paks 20.

αυτά τα δύο είναι ίδια μεταξύ τους η όντος το πρώτο είναι βελτιωμένο ? :turtle:

το 250 εγω που το δοκιμασα με τον κολλητο μου μας ειχε πιασει μονο τις 2 πρωτες φορες,μετα τιποτα και πολλους εδω εκανε τα ιδια....το μαξ δε το χω δοκιμασει αλλα εδω πολυ λενε καλα λογια που το χουν δοκιμασει,παρτο σε μικρο αν το βρεις γιατι μπορει να μη σε πιασει και να ξενερωσεις....

rey1989
02-10-11, 11:54
σωστός! αλλά μικρό δεν βρίσκω πουθενά δυστυχώς.

$D.K.$
02-10-11, 14:33
NOX TREME - MULTIPOWER και ANIMAL PUMP - UNIVERSAL

Devil
02-10-11, 16:30
σωστός! αλλά μικρό δεν βρίσκω πουθενά δυστυχώς.

το MAX απο συστατικα ειναι ανωτερο...

kazabubu
04-10-11, 09:40
αντιθετα.... πριν απο την προπονηση το amino-x και μετα την isolate...




και εμενα κατι με πιανει.... για αυτο απανταω συνηθως και δεν κανω ακυρα ποστ...;)

Devil ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου και για το ηθος που εδειξες με αυτην σε σχεση με καποιους αλλους που "κατι τους πιανει".
Εαν μπορεις απαντησε μου και σε αλλη μια ερωτηση.
Εχω στην κατοχη μου και ενα Olympian Labs A-AKG Powder θα πρεπει να το παιρνω κι αυτο πριν την προπονηση μαζι με το Amino-x ή με καποιον αλλο τροπο:;;;

Eυχαριστω πολυ..

Νικος

Devil
04-10-11, 10:28
Devil ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου και για το ηθος που εδειξες με αυτην σε σχεση με καποιους αλλους που "κατι τους πιανει".
Εαν μπορεις απαντησε μου και σε αλλη μια ερωτηση.
Εχω στην κατοχη μου και ενα Olympian Labs A-AKG Powder θα πρεπει να το παιρνω κι αυτο πριν την προπονηση μαζι με το Amino-x ή με καποιον αλλο τροπο:;;;

Eυχαριστω πολυ..

Νικος

αν και δεν πιστευω στην αργινινη.... για πριν την προπονηση ειναι και αυτο.... βαλτο μαζι το amino-x... εχει και το amino-x λιγο κιτρουλινη ισως κατι θα κανει...

sobral
04-10-11, 10:30
Άδικα το πηρες, δεν κάνει τίποτα η αργινίνη στην παραγωγή Ν.Ο. θα στα πει κ ο devil καλύτερα μιας και αυτόν ρώτησες. Γι αυτό κάνε έρευνα αγοράς πριν πάρεις κάτι. Φιλικά:)

kazabubu
04-10-11, 11:01
Άδικα το πηρες, δεν κάνει τίποτα η αργινίνη στην παραγωγή Ν.Ο. θα στα πει κ ο devil καλύτερα μιας και αυτόν ρώτησες. Γι αυτό κάνε έρευνα αγοράς πριν πάρεις κάτι. Φιλικά:)

Μάλλον τη πάτησα παιδιά με την αργινίνη αλλά δεν πειράζει σιγά τα λεφτά 10$ μόνο μου κόστισε.
Τι λέτε να αγοράσω μια citruline μήπως και δω κανένα PUMP γιατι από ότι κατάλαβα με την αργινίνη ούτε PUMP δεν πρόκειται να δώ
Απλά ψάχνω κάτι για pump το οποίο δεν θα έχει καφείνη μεσα γιατι μου κανει ταχυκαρδίες και δεν θέλω με τιποτα........

Devil
04-10-11, 11:06
Μάλλον τη πάτησα παιδιά με την αργινίνη αλλά δεν πειράζει σιγά τα λεφτά 10$ μόνο μου κόστισε.
Τι λέτε να αγοράσω μια citruline μήπως και δω κανένα PUMP γιατι από ότι κατάλαβα με την αργινίνη ούτε PUMP δεν πρόκειται να δώ
Απλά ψάχνω κάτι για pump το οποίο δεν θα έχει καφείνη μεσα γιατι μου κανει ταχυκαρδίες και δεν θέλω με τιποτα........

τα εφερα απο εδω γιατι βγηκαμε οφ τοπικ...

πηγαινε σε nitrates.... pumpbol,cbol,yok3d ecc ecc... ειναι χωρις στιμς ολα...

oldhiphop
04-10-11, 19:46
Μπορει καπιος να μου προτινη ενα νιτρικο χωρις κρεατινη? κατι καλο σαν το hemorush...να δινει ενα τσιτομα και καλο πριξημο?

και σορρυ για το προηγουμενο λαθος:unsure:

Roid Rage
04-10-11, 22:28
Μπορει καπιος να μου προτινη ενα νιτρικο χωρις κρεατινη? κατι καλο σαν το hemorush...να δινει ενα τσιτομα και καλο πριξημο?

και σορρυ για το προηγουμενο λαθος:unsure:

White Flood

deluxe
05-10-11, 10:12
Game Day θα ελεγα εγω.

jimas
05-10-11, 10:52
Game Day θα ελεγα εγω.

high voltage ίσως;
Άραγε θα υπάρχει αισθητή διαφορά ανάμεσα σε ένα νιτρικό με κρεατίνη και σε ένα χωρίς;

jimas
05-10-11, 10:59
Μπορει καπιος να μου προτινη ενα νιτρικο χωρις κρεατινη? κατι καλο σαν το hemorush...να δινει ενα τσιτομα και καλο πριξημο?

και σορρυ για το προηγουμενο λαθος:unsure:

Επειδή έχω δοκιμάσει το hemorush νομίζω ότι δεν είναι και τόσο καλό γιατί πολλές φορές με άφησε στα μέσα της προπόνησης.
Ενώ με το jack 3d κόλλησα πάντα λειτουργούσε εκεί που χρειαζόταν.
Θα σου πρότεινα αν δεν το έχεις δοκιμάσει να το κάνεις

deluxe
05-10-11, 11:28
high voltage ίσως;
Άραγε θα υπάρχει αισθητή διαφορά ανάμεσα σε ένα νιτρικό με κρεατίνη και σε ένα χωρίς;Οχι, Game Day πολυ καλυτερο.

oldhiphop
05-10-11, 18:52
Οχι, Game Day πολυ καλυτερο.

το game day εχει καλητερα πρηξιματα και γενικα ειναι καλητερο απο το white flood ? μπορεις να μου στηλεις ενα πμ που να το βρω..

deluxe
06-10-11, 09:52
Δε τα εχω δοκιμασει, αλλα το game day εχει καλυτερα reviews και συστατικα. Βεβαια εαν θελεις αποκλειστικα πρηξιματα και οχι ενεργεια και stims πας για αλλα! cbol, pbol κτλ..

oldhiphop
06-10-11, 11:54
Δε τα εχω δοκιμασει, αλλα το game day εχει καλυτερα reviews και συστατικα. Βεβαια εαν θελεις αποκλειστικα πρηξιματα και οχι ενεργεια και stims πας για αλλα! cbol, pbol κτλ..

ελπιζω να μιν με τιναξη η καφεινη που εχει μεσα....ειναι σε μεγαλες δοσεις?:unsure:

procop
06-10-11, 12:01
παιδια το yok3d τησ usp labs δουλευει καλυτερα απο jack?? αρχιζεις με δοσολογια 3 καψουλες και ανεβαζεις φανταζομαι...σε σχεση με τα αντιστοιχα της thermolife(bol) συγκρίνεται????

George007
06-10-11, 18:19
μπορει να εχει καμια σοβαρη επιπτωση η χρηση νιτρικου?

Devil
06-10-11, 18:41
παιδια το yok3d τησ usp labs δουλευει καλυτερα απο jack?? αρχιζεις με δοσολογια 3 καψουλες και ανεβαζεις φανταζομαι...σε σχεση με τα αντιστοιχα της thermolife(bol) συγκρίνεται????

yok3d και jack3d ειναι διαφορετικα.... prewo και τα 2 αλλα με μεγαλες διαφορες... το ενα ειναι κυριως stims ενω το αλλο αναφαιρετε κυριως για pump....

το yok3d ειναι αντιστιχο των cbol,pumpbol...

procop
06-10-11, 19:07
yok3d και jack3d ειναι διαφορετικα.... prewo και τα 2 αλλα με μεγαλες διαφορες... το ενα ειναι κυριως stims ενω το αλλο αναφαιρετε κυριως για pump....

το yok3d ειναι αντιστιχο των cbol,pumpbol...

εκανα ενα search π ειχες τοπικ με το yok3d και δεν ειδα καλα λογια...οποτε ρωταω περισσοτερο για πρηξιμο ο θελω.devil μιας και σε πετυχα τωρα,η μονουδρικη μ φαιρνει διαρροια,μηπως να την καταργησω,φοβαμαι οτι δεν την απορροφαει ο οργανισμος μ ,και φαντασου παιρνω 25 μερες και δεν εχω βαλει υγρα ιδιαιτερα παρολο που ανεβασα και υδατανθρακα:unsure:

Devil
06-10-11, 19:12
εκανα ενα search π ειχες τοπικ με το yok3d και δεν ειδα καλα λογια...οποτε ρωταω περισσοτερο για πρηξιμο ο θελω.devil μιας και σε πετυχα τωρα,η μονουδρικη μ φαιρνει διαρροια,μηπως να την καταργησω,φοβαμαι οτι δεν την απορροφαει ο οργανισμος μ ,και φαντασου παιρνω 25 μερες και δεν εχω βαλει υγρα ιδιαιτερα παρολο που ανεβασα και υδατανθρακα:unsure:

ναι ισχυει δεν εχει και τα καλητερα ρεβιου το yok3d... δοκιμασε κατι σε cbol.. pumpbol...

δοκιμασε να την κοψεις για καμια εβδομαδα και δες πως παει και μετα η' αλλαξε μαρκα η' δοκιμασε με μικρη δοση...2-3γρ..

procop
06-10-11, 19:39
ναι ισχυει δεν εχει και τα καλητερα ρεβιου το yok3d... δοκιμασε κατι σε cbol.. pumpbol...

δοκιμασε να την κοψεις για καμια εβδομαδα και δες πως παει και μετα η' αλλαξε μαρκα η' δοκιμασε με μικρη δοση...2-3γρ..

ωραια!αυτο θα κανω.τησ vitalife εχω.

George007
06-10-11, 20:28
hemorush vs shock therapy???εχω σκοπο να παω να αγορασω μια απο αυτεσ τισ μερεσ αλλα δν ξερω ποιο....ποιο πιστευετε οτι ειναι μπεστ?