PDA

Επιστροφή στο Forum : Γενικές Ερωτήσεις για PreWorkouts - Νιτρικά



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

FITNESS GIRL
23-03-13, 14:53
to white flood ειναι καλο χωρις κρεατινη..;)

εσυ το εχεις δοκιμασει αυτο?

sobral
23-03-13, 15:11
To jack3d δεν εχει κρεατίνη!

το παλιό jack3d έχει κρεατίνη μονουδρική! Το καινούργιο δεν έχει.

liveris
23-03-13, 15:17
εσυ το εχεις δοκιμασει αυτο?

ναι κ απο εβδομαδα θα το ξεκινησω παλι γιατι μου περισεψε..
αν κ στην περιπτωση σου το καλυτερο νιτρικο για σενα ειναι να πας στο σουπερ μαρκετ κ να παρεις μερικα πακετα μακαρονια κ ρυζια..:green::green:

sobral
23-03-13, 16:34
οκ θα επιλεξω αναμεσα σ αυτα τοτε απλα δεν θελω να εχει κρεατινη για μην με ''νερουλωσει''

ενδομυϊκά ειναι τα νερά της κρεατίνης μην την φοβάσαι τόσο:) αν έχει λίγη δεν έχεις πρόβλημα. Αν θες από xtr τώρα που έχουν και πολύ καλές τιμές, οι επιλογές είναι πολλές. Δεν ξέρω όμως την ανοχή σου στα διεγερτικά για να σου προτείνω. τσέκαρε αυτά που κοιτάζω τώρα στο σάιτ τους και τα βλέπω καλά και αν θες σε βοηθάω να καταλήξεις. Swollen από Nutrabolics (χωρίς κρεατίνη), animal rage από universal (χωρίς κρεατίνη), beta-cret από promera (με υδροχλωρική κρεατίνη που δεν κρατάει νερά και από ότι μαθαίνω με 750μγ μόνο οπότε μια χαρά), dr Jekkyll από pro supplements (με 1γρ υδροχλωρική κρεατίνη επίσης).

FITNESS GIRL
23-03-13, 16:47
ναι κ απο εβδομαδα θα το ξεκινησω παλι γιατι μου περισεψε..
αν κ στην περιπτωση σου το καλυτερο νιτρικο για σενα ειναι να πας στο σουπερ μαρκετ κ να παρεις μερικα πακετα μακαρονια κ ρυζια..:green::green:

αντε βρε :P:P

FITNESS GIRL
23-03-13, 16:49
ενδομυϊκά ειναι τα νερά της κρεατίνης μην την φοβάσαι τόσο:) αν έχει λίγη δεν έχεις πρόβλημα. Αν θες από xtr τώρα που έχουν και πολύ καλές τιμές, οι επιλογές είναι πολλές. Δεν ξέρω όμως την ανοχή σου στα διεγερτικά για να σου προτείνω. τσέκαρε αυτά που κοιτάζω τώρα στο σάιτ τους και τα βλέπω καλά και αν θες σε βοηθάω να καταλήξεις. Swollen από Nutrabolics (χωρίς κρεατίνη), animal rage από universal (χωρίς κρεατίνη), beta-cret από promera (με υδροχλωρική κρεατίνη που δεν κρατάει νερά και από ότι μαθαίνω με 750μγ μόνο οπότε μια χαρά), dr Jekkyll από pro supplements (με 1γρ υδροχλωρική κρεατίνη επίσης).
σε ευχαριστω πολυ θα κανω την ερευνα μου :toast::toast:

akspoogy
23-03-13, 22:07
και το xplode advance 2.0 έχει ελάχιστη κρεατινη
αν θυμάμαι καλά 2 γρ. δεν θα νερουλωσεις.. έμεινα
ευχαριστημένος απ το xplode. τώρα αν την "φοβάσαι"
τόσο πολύ τη κρεατινη, σου προτείνω το jack 3d..
καλές τσιτες!!

Xefteris
25-03-13, 20:49
Θα ήθελα να μου προτείνετε κάτι για να βγάζω την προπόνηση πιο εύκολα.

Σκοπεύω να αυξησω την αερόβια σε 40 λεπτά, 20 λεπτά χαλαρό τρέξιμο διάδρομο στο 7 πριν τα βάρη, και 20 λεπτά μετά. 3-4 φορες την εβδομάδα. Θα τα βρω ζόρικα και θα ήθελα κάτι να με βοηθήσει.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Bandit
25-03-13, 21:04
Κάντο 10 λεπτά πριν 30 λεπτά μετά καλύτερα. (Αυτό κάνω εγώ δηλαδή ώστε να εξασφαλίζω ενέργεια για τα βάρη)

Δεν χρειάζεσαι τίποτα, απλώς η διατροφή σου να είναι καλή και γενικά να είσαι ξεκούραστος. Μην πηγαίνεις μετά από 8ωρη εξαντλητική δουλειά.
Μην πάει κατευθείαν το μυαλό στην εύκολη λύση, να πάρω κάτι. Ο οργανισμός έχει τεράστιες αντοχές. Το 10 πριν 30 μετά είναι πολύ εφικτό για όλους.

Gun&Roses
25-03-13, 21:13
Επειδή μιλάς για αύξηση αερόβιας αυτό που θα σε βοηθήσει είναι να κάνεις υπομονή και να το κρατήσεις έτσι όπως λες.. τίποτα δεν θα σε κάνει να αντέχεις περισσότερο από αυτό με τον καιρό.. στα βάρη είναι τα πιο πολύπλοκα..

Xefteris
26-03-13, 11:40
Αυτά τα Red Bull Monster κτλ βοηθάνε σε αυτό το θέμα?

amateur666
26-03-13, 15:48
παρε καποιο νιτρικο...με διεγερτικα και beta alanine..

Gun&Roses
26-03-13, 18:13
Αυτά τα Red Bull Monster κτλ βοηθάνε σε αυτό το θέμα?

Αν νιώθεις μια ατονία, βαρεμάρα μπορεί να σε βοηθήσουν.. Αλλά βασίζονται κυρίως στην καφεϊνη.. Πως όταν ξυπνάς και θα πιεις τον καφέ σου..

ArgoSixna
26-03-13, 20:48
Βασιζονται στην ζαχαρη που θα σου δωσει προσωρινη ενεργεια

Gun&Roses
26-03-13, 22:10
Βασιζονται στην ζαχαρη που θα σου δωσει προσωρινη ενεργεια

Έχουν μέσα μπόλικη ζάχαρη αλλά δεν είναι ότι βασίζονται σε αυτό.. Βγαίνουν και χωρίς ζάχαρη..

ArgoSixna
26-03-13, 22:22
E σιγά 160mg καφεινη ουτε τα ποντικια δεν πιάνει :turtle::turtle:

Gun&Roses
26-03-13, 23:15
E σιγά 160mg καφεινη ουτε τα ποντικια δεν πιάνει :turtle::turtle:

Ε βέβαια αν κάποιος έχει κάνει κατάχρηση και την έχει συνηθίσει ο οργανισμός του.. Αλλά μια τέτοια ποσότητα ισούται με 3 καφεδάκια μην το ξεχνάμε.. δεν είναι και λίγο.. :)

Xefteris
27-03-13, 11:12
Σας ευχαριστώ για τις συμβουλές όλους:green:

arnoldmitsos88
30-03-13, 11:46
για μένα τα νιτρικά είναι από τα καλύτερα συμπληρώματα. και χάλια να είσαι ψυχολογικά μόλις το πιεις άντε γεια λέμε αερααα στο γυμναστήριο.

ArgoSixna
30-03-13, 12:05
Για μένα είναι από τα μη απαραιτητα , δοκιμασε να φας 100γρ ρυζι και 1 κουταλια μελι να δεις τι προπονηση θα βγαλεις..

Xefteris
31-03-13, 21:25
Οι γνώμες διήστανται, προς το παρόν αποφάσισα να πάρω guarana. Μου είπανε πως βοηθάει.

Metalhead|T|
31-03-13, 21:26
δες και αυτο Caffeine (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?25342-Caffeine-(Prolab-))

Xefteris
31-03-13, 21:31
Ευχαριστώ φίλε αλλα να σου πω τη αλήθεια αλλα έχω ήδη κάνει σκόνη από σπόρους guarana και θα πέσω με τα μούτρα από αύριο. Άλλωστε και το guarana καφεϊνη έχει και σίγουρα πέφτει πολύ πιο φτηνα και είναι και φυσικό και ανόθευτο.

Metalhead|T|
31-03-13, 21:35
μετα την χρήση κανε και μια μινι αξιολόγηση αν σου ειναι ευκολο :welcome:

Xefteris
31-03-13, 21:37
Θα κλείσω τη εβδομαδα και θα σου πω.

Xefteris
10-04-13, 22:58
Μετά από 4 προπονήσεις με guarana είπα να σας πω την εμπειρία μου.

Αναζητούσα κάτι που θα με βοηθούσε να βγάλω την προπόνηση πιο ευκολα χωρίς να καταφύγω σε τυποποιημένα συμπληρώματα.
Αγόρασα σπόρους guarana και αφού τους καθάρισα τους έκανα σκόνη στο μπλέντερ και έπινα 1 κουταλάκι του γλυκού σε ένα ποτήρι πορτοκαλαδίτσα 1 ώρα πριν την προπόνηση, κάνω 2 ώρες βάρη και 40 λεπτά διαδρομο.

Θέλω να σας πω πως με βοήθησε πάρα πολύ και μου αύξησε την αντοχή σε σημείο που τελείωνα την προπόνηση με κέφι και είχα ακόμη ενέργεια. Συν τοις άλλοις παρατήρησα και μία θερμογένεση και εφίδρωση. Γενικά δεν ιδρώνω πολύ. Δεν μπορώ να πω πως μου αύξησε τη δύναμη, δηλαδή να ένιωθα πιο power, αλλά βγάζω την προπόνηση πολύ πιο εύκολα.

Είμαι ευχαριστημένος γιατί βρήκα κάτι που να μου δώσει αυτό το σπρώξιμο ωστε να βγαίνει το πρόγραμα πιο ευκολα χωρίς να καταφύγω σε κάτι που θα κόστιζε ακριβά (είναι και αυτό το θέμα) και γενικά κατι του εμπορίου.

Mikekan
11-04-13, 06:53
Πάντως κακώς κάνεις φίλε μου δυο ώρες βάρη και 40λεπτα αεροβιο ειναι τρελη υπερβολή.

morbit_killer
11-04-13, 08:16
Θα συμφωνησω με τον μεγαλο Λιθο.Παντως εχω ακουσει πολυ καλα λογια για το superpump της Gaspari και αν ποτε χρησημοποιησω Νιτρικο αυτο θα παρω

το μόνο super pump που μου δούλεψε ήταν το πρώτο το οποίο έχει αποσυρθεί από την αγορά :thumbup:

Xefteris
11-04-13, 09:56
Πάντως κακώς κάνεις φίλε μου δυο ώρες βάρη και 40λεπτα αεροβιο ειναι τρελη υπερβολή.

Γράψε λάθος, 2 ώρες είναι περίπου όλο το πρόγραμμα μαζί με το 40λεπτο.

livistros
16-04-13, 21:39
κανα καλο νιτρικο χωρις κρεατινη ρε παιδες
καμια καλη προταση
θελω να κοψω ενα μηνα απο κρεατινη
μολις τελειωσε ο κυκλος μου

Giogiannis
16-04-13, 22:57
κανα καλο νιτρικο χωρις κρεατινη ρε παιδες
καμια καλη προταση
θελω να κοψω ενα μηνα απο κρεατινη
μολις τελειωσε ο κυκλος μου

Δες το Swollen της Nutrabolics φίλε μου. Δεν είναι και απο τα πιό δυνατά κατηγορίας jack 3d (Old) αλλά την δουλίτσα του την κάνει. Εγώ που χω πάρει διάφορα JAck,Sumperpump MAx, 1Mr, Animal Pump,No Shotgun κ.α έμεινα ευχαριστημένος.

sobral
17-04-13, 00:41
Δες το Swollen της Nutrabolics φίλε μου. Δεν είναι και απο τα πιό δυνατά κατηγορίας jack 3d (Old) αλλά την δουλίτσα του την κάνει. Εγώ που χω πάρει διάφορα JAck,Sumperpump MAx, 1Mr, Animal Pump,No Shotgun κ.α έμεινα ευχαριστημένος.

:thumbup:

Arlond
18-04-13, 12:49
παιδια το εχει δοκιμασει κανεις που επαιρνε και το παλιο τζακ?? δινει οπως το παλιο η ειναι πιο light?

cuntface
18-04-13, 13:59
παιδια το εχει δοκιμασει κανεις που επαιρνε και το παλιο τζακ?? δινει οπως το παλιο η ειναι πιο light?

το jack3d micro ειναι αποτυχια σκετη μην κανεις τν κοπο να το παρεις :green:

s0k0s
19-04-13, 11:32
Συμφωνω απολυτος για το νεο τζακ, εγω που δν μπορω ντεμεκ τα νιτρικα με πιανουν με το μισο σκουπ, με αυτο τιποτα.. ουτε με 2ο σκουπ.

jannous44
19-04-13, 20:57
παιδια για το hyper-fx της bsn λενε καλα λογια εξω.. στην επομενη παραγγελια μου θα ειναι σιγουρα μεσα..:thumbup: οποιος ειναι να κανει παραγγελεια και ψηθει να το τσιμπισει να κανει κ ενα review η οποιος το εχει παρει τελος παντνων.. ειναι και σε καλη τιμη:thumbup:

armstrong
21-04-13, 20:35
όταν κάνουμε χρήση νιτρικού, απαγορεύεται γενικώς το αλκοόλ όπως αναγράφεται σε όλες τις συσκευασίες τους ή με μία μπύρα μια στο τόσο δεν τρέχει κάτι??

ArgoSixna
21-04-13, 21:27
η καφεινη σε ανεβαζει το αλκοολ σε κατεβαζει γι αυτο "απαγορευεται".. αν πιεις νιτρικο μετα το απογευμα δεν θα μπορεις και να κοιμηθεις ..

armstrong
22-04-13, 01:00
η καφεινη σε ανεβαζει το αλκοολ σε κατεβαζει γι αυτο "απαγορευεται".. αν πιεις νιτρικο μετα το απογευμα δεν θα μπορεις και να κοιμηθεις ..

δε δημιουργεί δηλ. κάποιο ουσιαστικό πρόβλημα στον οργανισμό, μόνο αυξομείωση της ψυχολογίας :unsure:..? (και επαναλαμβάνω μία στο τόσο να πιεις αλκοόλ)

ArgoSixna
22-04-13, 14:58
αναλογως τα συστατικα μπορει να σε στειλει τουαλετα , να κανεις εμετο , να εχεις πονοκεφαλο , ταχυκαρδια γενικα μια αδιαθεσια.. αυτα απο το νιτρικο και αν εισαι ευαισθητος.
τωρα αν πιεις αλκοολ λογικα θα ειναι 3+ ωρες απο το νιτρικο εκτος και αν παιρνεις νιτρικο και πας βολτα :p

armstrong
23-04-13, 03:11
:P :P ,εννοείται πάνω από 4 ώρες!! κατάλαβα τι περίπου παίζει! :thumbup:

nikosdimo
23-04-13, 03:22
Rush και Neurobolic τα καλυτερα για μενα! Δοκιμασμενα!

morbit_killer
23-04-13, 20:49
κατά την γνώμη μου τα νιτρικά που περιέχουν κιτρουλίνη είναι τα χειρότερα η κιτρουλίνη καίει λίπος , ενώ παράλληλα σδεν βοηθάει στην μυϊκή ανάπτυξη
γιατί να πάρω λοιπόν λιποδιαλύτη ενώ θέλω να κάνω μάζα ? η αλήθεια είναι ότι δεν γίνεται να πάρεις μάζα χωρίς λίγο λίπος .Απλά παίδες τηνδουλειά την κάνει η κρεατινούλα

ArgoSixna
23-04-13, 20:52
καλησπερα αυτο με την κιτρουλινη που το εχεις διαβασει;;; αντιθετα πιστευω οτι η αυξημενη ροη αιματος βοηθαει

Mikekan
23-04-13, 22:19
Καίει λίπος η κιτρουλινη? Φλεβικότητα προκαλεί!

COBRA_STYLE
23-04-13, 22:37
κατά την γνώμη μου τα νιτρικά που περιέχουν κιτρουλίνη είναι τα χειρότερα η κιτρουλίνη καίει λίπος , ενώ παράλληλα σδεν βοηθάει στην μυϊκή ανάπτυξη


Aυτο παλι πού το ειδες?Θελετε και τα λετε αυτα τα μαργαριταρια μερικοι ή σας φευγουν?

dio32
07-05-13, 13:31
επειδη στο βοτανο το white flood εδω και τρεις εβδομαδες ειναι out of stock εχει κανεις απο το βοτανο να μου προτινει κατι αντιστοιχο?
θελω να ειναι χωρις κρεατινη,μιας που ειμαι σε γραμμωση.
να δινει ενεργεια αρκετη γιατι κανω του υφαντοπουλου το προγραμμα και θελω κατι να με τσιτωνει και να δινει πριξιματα.

Numerouno
07-05-13, 13:48
επειδη στο βοτανο το white flood εδω και τρεις εβδομαδες ειναι out of stock εχει κανεις απο το βοτανο να μου προτινει κατι αντιστοιχο?
θελω να ειναι χωρις κρεατινη,μιας που ειμαι σε γραμμωση.
να δινει ενεργεια αρκετη γιατι κανω του υφαντοπουλου το προγραμμα και θελω κατι να με τσιτωνει και να δινει πριξιματα.


Σε αυτο που θες, ισως χρειαστει να παρεις ενα pre-wo με διεγερτικα. Αρκετα καλο σε αυτο που ζητας ειναι το Swollen της Nutrabolics(creatine free). Ισως, ειναι το καλυτερο σε αυτο που ζητας.

dio32
07-05-13, 14:31
Σε αυτο που θες, ισως χρειαστει να παρεις ενα pre-wo με διεγερτικα. Αρκετα καλο σε αυτο που ζητας ειναι το Swollen της Nutrabolics(creatine free). Ισως, ειναι το καλυτερο σε αυτο που ζητας.

το εχω ακουστα μαν,αλλα δυστηχως το βοτανο δεν φερνει αυτη την εταιρια.
ευχαριστω παντος για την απαντηση.

sanitarium20
07-05-13, 21:12
Θέλω να ρωτήσω κάτι... Έχω ρωτήσει και σε άλλο θέμα αλλά δεν έχω πάρει απάντηση και δεν έχω βγάλει άκρη.

Κάνω και βάρη αλλά επειδή παίζω και μπάσκετ, ψάχνω κάτι που θα μου έδινε λίγο ενέργεια είτε στις προπονήσεις είτε στα ματς που παίζω. Σκέφτηκα λοιπόν να δοκιμάσω έναν λιποδιαλύτη, αλλά ομολογώ ότι δεν είδα ιδιαίτερα αποτελέσματα. Κάποιο παιδί μου πρότεινε ότι θα μπορούσα να στραφώ σε ένα νιτρικό που θα το παίρνω κανά μισάωρο πριν τον αγώνα, καθώς θα μου δώσει αρκετή ενέργεια όωπς ισχυρίζεται... Προφανώς το έχει δοκιμάσει κι αυτός...

Αλλά θα προτείνατε μία τέτοια χρήση για το νιτρικό; Ή είναι αποκλειστικά για άσκηση με βάρη;

Andreas C.
08-05-13, 12:13
Ναι φιλε μπορείς να το πάρεις και για αυτό τον σκοπό :toast:

sanitarium20
08-05-13, 15:26
Ευχαριστώ Andreas. Κάποια συγκεκριμένη εταιρία έχετε να προτείνετε;;; Δε θέλω να έχει τον πατέρα του και τη μάνα του μέσα από ουσίες, αλλά αν μη τι άλλο να με πιάνει και λίγο..

Πρέπει να αποφεύγεται η κατανάλωση καφέ την περίοδο χρήσης νιτρικού ή δεν έχει να κάνει;

Andreas C.
08-05-13, 17:56
Φιλε δεν μπορώ να σου προτείνω κάποιο γιατί τον καθένα τον πιάνουν διαφορετικά!!!!

Μπες στην αξιολόγηση δες μερικά, διάβασε τα σχόλια και πάρε αυτό που που νομίζεις ότι σου κάνει :toast:

dwra
08-05-13, 18:34
thelw na kanw mia erwthsh eimai kainourgia se auto to site kai den kserw poli kala pws na to xeirizomai .. Proponoume 5 fores tin ebdomada kai mou proteinan na parw tin white flood kai ithela na rwthsw an periexei mesa kafeinh kai an tin exei dokimasei kapoios gia grammwsh ..

Andreas C.
08-05-13, 18:52
Καλός ήρθες στο φόρουμ:welcome:

Γράφε με ελληνικούς χαραχτήρες είναι κανόνας του φόρουμ:thumbup:

Ναι έχει μέσα καφεΐνη

Δες λίγο το θέμα με την αξιολόγηση του White Flood ( Controlled Labs ) (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?9049-White-Flood-(-Controlled-Labs-)/page2&highlight=white+flood) :toast:

bisba
12-05-13, 15:09
paidia to animal rage einai kalo nitriko??

Andreas C.
13-05-13, 12:18
Γράφε με ελληνικούς χαραχτήρες είναι κανόνας του φόρουμ :thumbup:

Φιλε ρίξε μια ματια στο θέμα του Animal Rage (Universal) (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?12980-Animal-Rage-(Universal)&highlight=animal+rage) :toast:

bisba
13-05-13, 20:02
ευχαριστω

bisba
13-05-13, 22:03
δηλαδη λεσ καλητερα σκονη η χαπια???

armstrong
14-05-13, 17:33
τι παίζει με ταυτόχρονη χρήση νιτρικού και αντιβίωσης?? μάλλον δεν προβλέπεται κάτι τέτοιο, σωστά?:unsure::unsure:

Feygatos...
31-05-13, 18:57
Έχει μια βδομάδα που ξεκίνησα το craze, πρώτη μέρα 1 scoop καμιά διαφορά, μετά 2 πάλι καμιά διαφορά, σήμερα δοκιμάζω 3. Προπόνηση κάνω 7κ30 απόγευμα και γενικά είμαι ξύπνιος από τις 6 το πρωί. Το φερα από Πορτογαλία. Που λέτε να οφείλεται? Μάλλον έτυχε να μην με πιάνει έτσι? Και πρέπει να δοκιμάσω κάνα άλλο. Να αναφέρω δεν έχω ξαναδοκιμάσει νιτρικό, μόνο της ΟΝ amino energy οπου μου φαινόταν κάτι απλό και απλά με ξυπνούσε λίγο απτα συστατικά του.

ArgoSixna
31-05-13, 23:24
cafeine 100 tabs 5 ευρω.. δοκιμασμενο , αποτελεσματικο και οικονομικο.

TheEnonymous
01-06-13, 00:34
Χορηγούνται σε ανήλικους?

beefmeup
01-06-13, 00:50
φραπε πινεις?:turtle:

TheEnonymous
01-06-13, 12:07
Φίλε 17 είμαι,πίνω,αλλά τον αποφεύγω πολλές φορές.(το προηγούμενο ποστ αναφερόταν γενικά για τα νιτρικά-preworkouts)

tsoumi7
01-06-13, 13:00
Φίλε μπορείς να πάρεις αλλά για μένα δν χρειάζεται να πάρεις.φαρ ένα καλό γεύμα πριν την προπόνηση σ μ υδατανθρακα και θα έχεις την ενέργεια π χρειάζεσαι

musclegun
07-06-13, 03:54
Μπρατσαραδες γεια σας,καινουργιος στο forum μερικες ερωτησεις ειμαι 24χρονων απο τα 18 παλευω να φτιαξω σωμα τιποτα.Πρωτον τεμπελια μετα ολα τ αλλα
απο 18 εως 22 παροτι δεν εκανα γυμναστικη ειχα ενα.. ας το πω φανταστικο κορμι γραμμωμενο τελως παντων, λεπτος καλους κιλιακους, καλη διατροφη.Τα 2 τελευταια
χρονια ομως εχω παρει κιλα εχει φουσκωσει η κιλια δυστυχως με κακη διατροφη.Πιστευω αν θελω να κανω το ονειρο μου πραγματικοτητα ηρθε η ωρα να το παρω αποφαση
γιατι ειμαι 24 πια αμα δεν εχω τωρα σωμα ποτε θα το κανω στα 35? εχω παρει πολλες πρωτεινες αλλα δεν βοηθανε στο να συκωσω βαρη, και τεστοστερονες τις nutrabolics
τιποτα... προφανως αυτοι στα x-treme stores με δουλευουν παιρνω inkospor πολυ καλη, παιρνω on πολυ καλη οτι και να παρω λενε ετσι και στο τελος δεν μου δινουν ωθηση
τωρα βρηκα αλλο καταστημα αλλα θελω να ξερω να παρω νιτρικο η θα παθω τιποτα? ειναι ασφαλες? οπως και να χει εχω βαλει στο ματι το NEUROCODE ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΕΤΕΙΝΗ PHASE 8
(MUSCLETECH) το ξερω αμα εισαι τεμπελης και βαριεσαι δεν σε σωζει τιποτα αλλα ειμαι πολυ μπερδεμενος ασχολουμαι 5 χρονια με αυτα παω σε διαφορα μαγαζια για να τους δω τι θα πουν
και οτι πιασω το βαυτιζουν καλο για πειτε μου ρε λεβεντες και αυτη τη φορα θα το παλεψω αρκει να μου πειτε μια σωστη φορμουλα. ευχαριστω και συγνωμη.

tsoumi7
07-06-13, 08:31
Γεια σ φίλε μ.λοιπον έχεις αρχίσει πολύ λάθος.τα συμπληρώματα δν φτιάχνουν σώματα.απλα συμπληρώνουν την διατροφή μας η μας προσφέρουν κάποια στοιχεία που δν μπορούμε ν πάρουμε απο την διατροφή μας.το πρώτο πμ πρέπει ν κανείς είναι ν αρχίσεις ν κανείς μια διατροφή.κατσε ψάξε και φτιάξε μια διατροφη που θα σου ταίριαζει.μετα πήγαινε γυμναστήριο και κανε ένα προγραμμα. Μην σπαταλας τζάμπα τα λεφτά σ σε συμπληρώματα

musclegun
07-06-13, 15:18
Γεια σ φίλε μ.λοιπον έχεις αρχίσει πολύ λάθος.τα συμπληρώματα δν φτιάχνουν σώματα.απλα συμπληρώνουν την διατροφή μας η μας προσφέρουν κάποια στοιχεία που δν μπορούμε ν πάρουμε απο την διατροφή μας.το πρώτο πμ πρέπει ν κανείς είναι ν αρχίσεις ν κανείς μια διατροφή.κατσε ψάξε και φτιάξε μια διατροφη που θα σου ταίριαζει.μετα πήγαινε γυμναστήριο και κανε ένα προγραμμα. Μην σπαταλας τζάμπα τα λεφτά σ σε συμπληρώματα

Σιγουρα,αλλα αφου δεν εχω διαθεση,ενα νιτρικο κατι κανει, και μια πρωτεινη ετσι πιστευει το μυαλο μου οπως λενε και αλλα παιδια εδω μεσα που εχω διαβασει το forum αν δεν εχω γκαμα
απο αυτα δεν εχω διαθεση,ασχετος αν μετα απο 5 μερες τα παραταω παλι.Οπως ειπα και πιο πανω η κακη διατροφη με τις πιτσες καθε μερα μου εχει παει τα τριγλικεριδια και την χολιστερινη
στα υψη και δεν δικαιολογειτε για την ηλικια μου,δεν ειμαι πολυ παχυς, αλλα εχασα το σωμα που θα μπορουσε να με βοηθησει να φτιαξω πιο ευκολα σωμα.τελος παντων για να δω και το neurocode και
θα σας πω.

tsoumi7
07-06-13, 15:32
Δηλαδή περιμένεις ν δεις κάποια διάφορα σωματικη?

musclegun
07-06-13, 15:50
Δηλαδή περιμένεις ν δεις κάποια διάφορα σωματικη?
γιατι δεν εχει? τοτε χαζος ηταν ο σβαρτζι που επερνε το θεο του, εχω συγγενη που τα παιρνει εχει κανει, σοβαρος στην διατροφη του δεν λεω
αλλα πολυ τσιγγουνης στο χρημα 50 λεπτα να του πεσουν θα ξεσικωσει τον τοπο, και δινει 150 την εβδομαδα γι αυτα αρα ο ανθρωπος κατι βλεπει
δεν ειναι χαζος να πεταει λεφτα, τωρα συζητηση κανουμε μην τσακωθουμε ετσι;) εσυ φιλε φανταζομαι παιρνεις και συ

tsoumi7
07-06-13, 16:08
Το μόνο που θα δεις είναι ενέργεια κ κανά πριξιμο που μετά την προπόνηση θα φύγουν μην περιμένεις τπτ άλλο.ναι κ εγω περνώ για ν με ξυπνάει λίγο

musclegun
07-06-13, 16:14
μα αυτο σου λεω και γω ενεργεια για να μπορεσω να κανω;)

tsoumi7
07-06-13, 16:18
Ο συγγενείς σ χαλάει 150 ευρώ την εβδομάδα για συμπληρώματα ;

musclegun
07-06-13, 16:43
ναι ειναι τρελαμενος με αυτα τα βαρη κλπ αλλα παιρνει ολη την γκαμα 2 muscle gainer inkospor τεστοστερονες bcaa κρεατινη no stacker λιποδιαλιτη της mdy
τα βλεπω και εγω και καταλαβαινεις... εχει σωμα παντως, αλλα να ξερεις το 90% στο σοι μας λεν του μιλαει γι αυτα, χωρις να θελω να καταγορησω παιδια που παιρνουν εδω μεσα
αφου και γω παιρνω αλλα ειναι υπερβολικος,αυτος ειναι και ο λογος που μπηκα εδω να ρωτησω εσας, γιατι φοβαται να μου τα πρωτεινη μου λεει εεε παρε μια muscle και το σταματαει εκει...

tsoumi7
07-06-13, 16:54
Οκ τι να πω.150ευρω τραγικό απλά

ArgoSixna
13-06-13, 20:03
Μπρατσαραδες γεια σας,καινουργιος στο forum μερικες ερωτησεις ειμαι 24χρονων απο τα 18 παλευω να φτιαξω σωμα τιποτα.Πρωτον τεμπελια μετα ολα τ αλλα
απο 18 εως 22 παροτι δεν εκανα γυμναστικη ειχα ενα.. ας το πω φανταστικο κορμι γραμμωμενο τελως παντων, λεπτος καλους κιλιακους, καλη διατροφη.Τα 2 τελευταια
χρονια ομως εχω παρει κιλα εχει φουσκωσει η κιλια δυστυχως με κακη διατροφη.Πιστευω αν θελω να κανω το ονειρο μου πραγματικοτητα ηρθε η ωρα να το παρω αποφαση
γιατι ειμαι 24 πια αμα δεν εχω τωρα σωμα ποτε θα το κανω στα 35? εχω παρει πολλες πρωτεινες αλλα δεν βοηθανε στο να συκωσω βαρη, και τεστοστερονες τις nutrabolics
τιποτα... προφανως αυτοι στα x-treme stores με δουλευουν παιρνω inkospor πολυ καλη, παιρνω on πολυ καλη οτι και να παρω λενε ετσι και στο τελος δεν μου δινουν ωθηση
τωρα βρηκα αλλο καταστημα αλλα θελω να ξερω να παρω νιτρικο η θα παθω τιποτα? ειναι ασφαλες? οπως και να χει εχω βαλει στο ματι το NEUROCODE ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΕΤΕΙΝΗ PHASE 8
(MUSCLETECH) το ξερω αμα εισαι τεμπελης και βαριεσαι δεν σε σωζει τιποτα αλλα ειμαι πολυ μπερδεμενος ασχολουμαι 5 χρονια με αυτα παω σε διαφορα μαγαζια για να τους δω τι θα πουν
και οτι πιασω το βαυτιζουν καλο για πειτε μου ρε λεβεντες και αυτη τη φορα θα το παλεψω αρκει να μου πειτε μια σωστη φορμουλα. ευχαριστω και συγνωμη.


Φιλε αν ειναι προσφατη η φωτογραφία που ανεβασες με την bmw , τοτε δεν σε σωζει τιποτα απο συμπληρωματα :welcome::welcome:

musclegun
15-06-13, 03:38
Φιλε αν ειναι προσφατη η φωτογραφία που ανεβασες με την bmw , τοτε δεν σε σωζει τιποτα απο συμπληρωματα :welcome::welcome:

για εξηγησε μου φιλε μου το αρνιτικο που ειναι? ολοι με τετοι κορμια ξεκιναμε φανταζομαι, δεν γενιομαστε μπρατσαραδες και απλως κανουμε για να το συντηρησουμε
φιλικα παντα δεν εχω θυμωσει.;)

kostasgwc
19-06-13, 08:40
Για παιδες θελω να μου πητε πιο απο τα 2 ειναι πιο καλο και αν τα εχει παρει κανεισ να μου ποι πιο τον βοηθεισε περισοτερο.nano vapon no-xplode

Billy
03-07-13, 08:58
Θα ήθελα να ρωτήσω τους πιο έμπειρους του φόρουμ να εξηγήσουν με απλό τρόπο πως ακριβώς δρουν τα Νιτρικά Οξείδια στον οργανισμό ενός αθλητή.
Καλό θα είναι, φυσικά αν γίνεται, να παραθέσουν τον μηχανισμό δράσεις, δηλ. ποιες ουσίες επηρεάζουν και πως αυτές επιδρούν στους μυς.

Ευχαριστώ

DENNISGR
03-07-13, 13:25
:thumbup:
Θα συμφωνησω με τον μεγαλο Λιθο.Παντως εχω ακουσει πολυ καλα λογια για το superpump της Gaspari και αν ποτε χρησημοποιησω Νιτρικο αυτο θα παρω

Giannistzn
03-07-13, 13:39
4 χρόνια μετά τι και αν είναι ίδιο το μπλεντ ή όχι έπρεπε να έχει έγκριση :green:

TheTimeTraveler
05-07-13, 21:52
Kαλησπέρα,θα ήθελα να με βοηθήσετε σχετικά με κάτι!Είμαι ποδοσφαιροστής με πολύ γραμμωση αλλα όχι και τόσο πολύ ογκο,και εχω στην κατοχη μου το προιν της mutant to rage.κάνει για αεροβια γυμναστικη η μόνο για γυμναστική με βάρη?είναι καλο σαν προιον ποια είναι η γνώμη σας?

sobral
06-07-13, 00:29
Kαλησπέρα,θα ήθελα να με βοηθήσετε σχετικά με κάτι!Είμαι ποδοσφαιροστής με πολύ γραμμωση αλλα όχι και τόσο πολύ ογκο,και εχω στην κατοχη μου το προιν της mutant to rage.κάνει για αεροβια γυμναστικη η μόνο για γυμναστική με βάρη?είναι καλο σαν προιον ποια είναι η γνώμη σας?

http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?15962-Mutant-Rage-(PVL) ;) θα σε βοηθήσει στην προπόνηση ναι..όχι σε κάτι άλλο όμως μην περιμένεις αν παίζεις μόνο ποδόσφαιρο να δεις πχ αλλαγές σωματικές από αυτό- το λέω γιατί αυτό το "αλλά όχι και τόσο πολύ όγκο" κάτι μου λέει πως υποχθόνια ρωτάει αν μπορώ να κάνω κάτι με αυτό στον τομέα αυτό :green::green:

platonas
08-07-13, 19:01
μιλωντας απο την ιατρικη πλευρα , ευχομαι καποτε να σας δοθει η ευκαιρια να διαβασετε τι εστι νιτρικο για τον οργανισμο..

δε νομιζω να το ξαναχρησιμοποιησετε..

αυτα και το κλεινω εδω το θεμα..

και αν κανεις στραβωνει ζηταω συγνωμη προκαταβολικα και ειλικρινα..

αυτα για να τα λεμε ολα.

Δεν θελω να φανω προκλητικος αλλα αν το παμε ετσι,και οι ντοματες που τρως καθε μερα αν μαθεις τι τους ριχνουν δεν θα ξαναφας τπτ ποτε.

Ευχαριστω

morbit_killer
11-07-13, 12:44
Aυτο παλι πού το ειδες?Θελετε και τα λετε αυτα τα μαργαριταρια μερικοι ή σας φευγουν?

το είδα πάνω μου όταν δοκίμσασ αυτήν την μαλ...ια σε νιτρικό ! , εδώ δεν κάνουμε μαθήματ περί συμπληρωμάτων ούτε προωθούμε !

Grigoris Tsiaousis
20-07-13, 22:00
Παιδια θα ηθελα να κανω καποιες ερωτησεις σχετικα με τα νιτρικα οξειδια και τα preworkouts..Εχω δει σε πολλα threads να λετε τα blend. Τι ειναι τα blend??

Επισης θα ηθελα να μου προτεινετε ενα καλο προιον επειδη δεν εχω παρει ποτε μου(παρεπιπτοντως ειμαι 18-19 χρονων. Δεν πιστευω να υπαρχει προβλημα λογω του μικρου της ηλικιας μου)

Andreas C.
22-07-13, 13:05
Το λέμε αυτό σε συμπληρώματα που δεν γραφουν την ποσότητα του κάθε συστατικού ξεχωριστά!

Φιλε μου Γιώργο μπες στις αξιολογήσεις και βρες εσύ ένα που θα σε ικανοποιήσει ανάλογος με τα σχόλια που θα διαβάσεις:toast:

Vag3lis
11-08-13, 00:51
Ολα τα νιτρικα κανουν και λιποδιαλυση ή μερικα βαση καποιου συστατικου,η διαρκεια χρησης και παυσης τους ποια ειναι;

Mikekan
11-08-13, 08:00
Ο κύριος στόχος των νιτρικών δεν είναι η λιποδιάλυση, παρόλαυτα λόγω αυξημένης έντασης στη προπόνηση όπως καταλαβαίνεις μπορεί να βοηθήσουν.

Αναλόγως το νιτρικό, καλό είναι πάντως να μην γίνεται χρήση συνέχεια γιατί χάνουν την αποτελεσματικότητα τους.

Vag3lis
11-08-13, 10:13
Ειναι σαν να κάνεις αερόβια δηλαδή;Τις μέρες τις αεοριβιας συνίστανται; Θα πάρω άντι κρεατινης όπως και αυτήν, ενα μήνα χρήση και ενα μήνα παύση μόνο τις off μέρες που δεν χρειάζονται ε;

Mikekan
11-08-13, 10:18
Όχι απαραίτητα, είναι πιο έντονη η προπόνηση με ότι αυτό συνεπάγεται.

Όχι δεν παίρνουμε νιτρικό με το αερόβιο, δεν συνηθίζεται δηλαδή.

Στο νιτρικό μπορείς να τελειώσεις ένα κουτί και να κάνεις διάλειμμα μία-δύο εβδομάδες μέχρι να χρησιμοποιήσεις ξανά, επίσης καλό είναι να μην το χρησιμοποιείς κάθε μέρα γιατί δεν θα σε πιάνει καλά, 3-4 φορές την εβδομάδα είναι καλά.

Vag3lis
11-08-13, 11:15
Ακόμα και αν το κουτί κρατάει πανω απο μήνα να το συνεχίσω;

Mikekan
11-08-13, 11:52
Τελείωσε το κουτί.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Vag3lis
11-08-13, 12:00
Σε ευχαριστώ θα το δοκιμασω ,το focus που λέτε οτι δίνει είναι πολύ βασικό

dimitrispump
11-08-13, 12:11
[QUOTE=Vag3lis;736385]Σε ευχαριστώ θα το δοκιμασω ,το focus που λέτε οτι δίνει είναι πολύ βασικό[/QUOTE
μονο ημερες που ειμαι πολυ κουρασμενος πινω αν εχω, συνηθως δεν τα συμπαθω τα νιτρικα

Vag3lis
11-08-13, 12:25
Θα δω τι ρολο παίζει αλλά θέλω να ανεβασω κιλά στο στήθος ίσως το παίρνω μονο τότε

No Fear
11-08-13, 12:38
Ναι!Αν δεις πως σταματα να ειναι αποδοτικο,κανεις ενα διαλειμμα και επανερχεσαι αργοτερα!

and345
02-09-13, 12:27
Ποιο νιιτρικο για πρηξίματα προτείνετε ?

Mikekan
02-09-13, 12:36
To Hemavol είναι καλό για πρηξίματα.

and345
02-09-13, 12:40
κατι που να μην μου κοστιζει οσο ενα γευμα η προπονηση ? :green:
γιατι απο οτι εχω δει εχει 20 δοσεις μεσα

Mikekan
02-09-13, 12:43
32 δόσεις έχεις και 35Ε περίπου αναλόγως από που θα το πάρεις.

and345
02-09-13, 12:46
αααα οκ τοτε
οπως σου γραψα πανω, καπου ειχα δει για 20, γι αυτο το πα
θενξ φιλε

sanitarium20
02-09-13, 15:19
Δεν ξερω κατα πόσο είναι χαζή η ερώτηση αλλά θα την κάνω. Εχει χρόνο δράσης το νιτρικό ή όχι ιδιαίτερα; Δηλαδή αν το πάρω και κάνω μια ώρα βάρη ωραία και δυνατά, μετά θα με ρίξει η μπορω να κάνω αερόβια πχ άλλη μια ώρα (πχ τρέξιμο ή προπόνηση μπάσκετ αν εχω στα καπάκια από τα βάρη); Ξέρει κάποιος;;;;

ArgoSixna
02-09-13, 15:21
Ναι έχει. μπορει να σε ριξει στο 15λεπτο , στην μια ωρα ή και καθολου κρασαρισμα.

Είτε είναι μη επαρκες η δοση για σενα ή υπερδοσολογια

sanitarium20
02-09-13, 15:32
Συγνώμη αλλά δεν κατάλαβα ακριβώς έτσι όπως το γράφεις...

and345
02-09-13, 16:05
Ειναι ακριβως οτι γραφει
Υπαρχουν νιτρικα που θα σου δωσει ενεργεια αλλα σε 15 λεπτα θα νοιωθεις κουρασμενος και δεν θα μπορεις να βγαλεις προπονηση (ειτε σε 15' ειτε σε μια ωρα), αλλα που θα σου δωσουν ενεργεια για ολη την προπονηση και μπορεις μετα να κανεις και αεροβια και οτι θες.
το τι θα σε πιασει ειναι και στα συστατικα αλλα κυριως στον οργανισμο σου.

και το δευτερο κομματι που αναφερει.
οτι μπορεις να παρεις 1 σκουπ και να μην καταλαβεις τπτ, 2 και να τα παιξεις, ενω στο 1μιση να σου κανει την καλυτερη δουλεια το ιδιο νιτρικο

sanitarium20
03-09-13, 00:31
Τώρα κατάλαβα. Ευχαριστώ. Και πώς θ τα βρω εγω αυτά; Πειραματιζόμενος;;;

Πάντως σήμερα που είχα στήθος πήρα ένα σκούπ 20 λεπτά πριν την προπόνηση και δεν μπορώ να πω ότι βοήθησε ιδιαίτερα.. Δεν ένιωσα κάτι τρομερό...

and345
03-09-13, 01:18
ναι πειραματιζόμενος. αν ήταν κάτι σίγουρο ότι λειτουργεί καλά και σε ποια δοσολογία, όλοι αυτό θα περνάμε ;)

ArgoSixna
03-09-13, 01:37
δοκιμασε ενα σκουπ παλι, 45 λεπτα πριν την προπονηση ή μια ωρα. πιο εχεις; σημαντικο ρολο παιζει αν εχεις φαει πριν μια ή δυο ωρες και το τι εφαγες. δοκιμασε μισο σκουπ το πρωι που θα ξυπνησεις , εκει θα καταλαβεις αν σε πιανει ενα νιτρικο

sanitarium20
03-09-13, 07:55
Ok ευχαριστώ πολυ παιδιά

Agelo
23-09-13, 08:52
Καλησπέρα στο φόρουμ.
Θα ήθελα τη βοήθεια σας στην επιλογή νιτρικού προπόνηση αερόβια-Kick boxing-krav maga(2 ώρες το πρωί & 2-3 ώρες καθημερινά το απόγευμα).
Χρειάζομαι αντοχή - δύναμη - ενέργεια
Σήμερα που μιλάμε παίρνω το BioTech - NitroX Therary η μια μεζούρα δεν κάνει τίποτα η 2 μεζούρα απλά ένα μυρμήγκιασμα τσίτες όχι τρελές κανονικές πιστεύω.
Ύστερα από έρευνα η αλλιώς ρωτώντας πας στην πόλη μου είπαν για τα εξής
1)RUSH ACCELERATED 454g (STACKER) γύρω στα 40€
2)Olimp - RedWeiler
3)SWOLLEN 168gr (Nutrabolics)
Ευχαριστώ

ArgoSixna
23-09-13, 11:52
σκετη καφεινη, 5 ευρω 100 χαπια .
για ποδοσφαιρο ή αυτα που αναφερεις δεν χρειαζεσαι τπτ περισοτερο

hoffman
23-09-13, 12:15
Εγώ το no xplode είχα πάρει το καλοκαίρι και εκείνα ικανοποιημένος πήγαινα στο γυμναστήριο λες και είχα πάρει τρυπάκι,βέβαια από άτομο σε άτομο διαφέρει,για το rush που αναφέρεις έχω ακούσει καλά λόγια

Agelo
24-09-13, 15:43
ο.κ ευχαριστώ πολύ παιδιά.

livistros
27-09-13, 22:10
παιδες μια βοηθεια
εχετε υποψη κανα νιτρικο χωρις κρεατινη και καφεινη

spartan77
27-09-13, 22:57
αμεεε ....εδω εισαι :thumbup:
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?11087-Power-Shock-Amino-Nitrate-%28VPX%29&highlight=power+shock

KYRMAN
02-10-13, 15:57
KALHSPERA PAIDIA !!!THA HTHELA SYMVOULES PERI NITRIKOY SYGEKRIMENA...EXW XRHSHMOPOIHSEI ARKETA OPWS NOX PUMP ,JACK3D ,SSIN JUICE,CRAZE,K-OTIC APO TA KALYTERA MOY KATA SEIRA EINAI SSIN JUICE ,JACK3D KAI NOX PUMP PANTA GI AYTA H PRWTH SEIRA KAI OXI TA NEA XWRIS GERANIO .LOIPON H ERWTHSH M EINAI ...MIA PROTASH GIA ENA NITRIKO POY NA DINEI SYGKENTRWSH STHN PROPONHSH KAI DYNAMH KAI OXI FULL NEVRO...????

tzouas
02-10-13, 19:30
Assault musclepharm

stone garden
04-10-13, 02:26
Εγώ το no xplode είχα πάρει το καλοκαίρι και εκείνα ικανοποιημένος πήγαινα στο γυμναστήριο λες και είχα πάρει τρυπάκι,βέβαια από άτομο σε άτομο διαφέρει,για το rush που αναφέρεις έχω ακούσει καλά λόγια

πιο πολυ mdma θυμιζει το no xplode να σου πω την αληθεια:P

hoffman
04-10-13, 02:35
πιο πολυ mdma θυμιζει το no xplode να σου πω την αληθεια:P
Ναι μόνο που με την μόνη διαφορά δεν με έπιασε αγάπη αλλά νεφρό :-P

sanitarium20
04-10-13, 14:13
Τι είναι το MDMA? τη εννοείς σε έπιασε νεφρό φίλε; Το παίρνω και εγω και μου κάνει δουλεια μέχρι στιγμής αν εξαιρέσουμε την τραγική του γεύση...

manos das
04-10-13, 15:20
geia sas...kserei kaneis gia to c4? an einai kalo, h to superpump?

hoffman
04-10-13, 15:44
Τι είναι το MDMA? τη εννοείς σε έπιασε νεφρό φίλε; Το παίρνω και εγω και μου κάνει δουλεια μέχρι στιγμής αν εξαιρέσουμε την τραγική του γεύση...

Έγραφα από τ9 νεύρο ήθελα να πω :-P το mdma Είναι ένα είδος ναρκωτικού :-P (on topic)εγώ με το no xplode έμεινα αρκετά ικανοποιημένος δεν θέλω να δοκιμάσω κάτι άλλο θα το ξανάτιμήσω το καλοκαίρι

stone garden
04-10-13, 16:14
Τι είναι το MDMA? τη εννοείς σε έπιασε νεφρό φίλε; Το παίρνω και εγω και μου κάνει δουλεια μέχρι στιγμής αν εξαιρέσουμε την τραγική του γεύση...

fruit punch ειχα εγω και ειχε τρομερη γευση!

stone garden
04-10-13, 16:16
geia sas...kserei kaneis gia to c4? an einai kalo, h to superpump?
το καθε νιτρικο αντιδρα διαφορετικα στο καθε οργανισμο , αμα εχεις κανα φιλο να σου δωσει ενα σκοοπ να δεις τι γινετε καλως , αλλιως θα φυγουν πολλα φραγκα μεχρι να βρεις αυτο που σου ταιριαζει.

Mikekan
04-10-13, 16:33
To C4 θεωρείται από τα πολύ καλά.

tomaxok
04-10-13, 19:15
παιδια σκεφτομαι να παρω πρωτεινη κ κρεατινη,για λιγο ογκο.ειμαι 45 ετων για ποσο καιρο να παρω και τα δυο?η κρεατινη πειραζει στα νεφρα?μια φορα εχω παρει κρεατινη πριν 17 χρονια και ηταν σουπερ.ξεφουσκωνεις μετα?ειμαι σε καλη κατασταση για την ηλικια μου.

manos das
04-10-13, 20:23
file kalo einai n t pairneis k t 2 ... k stin kreatini prepei n pinis parapano nero gia n katharizoun t nefra

******Γραφε με Ελληνικους χαρακτηρες Mods Team******

Aelistas94
11-10-13, 21:38
Παιδιά έχω micronized creatine και θα αγοράσω νιτρικο πως μπορώ να τα συνδιασω ? Μπορώ να παρω δοση κρεατινης για παραδειγμα με χυμό 1 ωρα πριν προπονηση κ 30 λεπτα πριν προπονηση το νιτρικο μου ?

dio32
11-10-13, 23:05
Παιδιά έχω micronized creatine και θα αγοράσω νιτρικο πως μπορώ να τα συνδιασω ? Μπορώ να παρω δοση κρεατινης για παραδειγμα με χυμό 1 ωρα πριν προπονηση κ 30 λεπτα πριν προπονηση το νιτρικο μου ?

νιτρικο μιση ωρα πριν την προπονηση και μετα την προπονηση καπακι κρεατινη.
δουλευει αψογα ετσι σε εμενα.

Aelistas94
12-10-13, 02:40
Να αφαιρέσω τότε πριν την προπόνηση την κρεατινη και να αφήσω το νιτρικο ! Το νιτρικο δεν περιεχει καθόλου κρεατινη

sanitarium20
12-10-13, 14:18
Να ρωτήσω κάτι. Υπάρχει πρόβλημα αν πάρω νιτρικο μαζί με mesulid το χάπι;

dio32
12-10-13, 14:24
Να ρωτήσω κάτι. Υπάρχει πρόβλημα αν πάρω νιτρικο μαζί με mesulid το χάπι;

κοιτα το μεσουλιντ ειναι ενα πολυ βαρυ αντιφλεγμονοδες χαπι,εγω προσωπικα δεν θα το επερνα μαζι με νιτρικο.

sanitarium20
12-10-13, 14:27
Γιατί; Αντιδρούν μεταξύ τους;

dio32
12-10-13, 15:33
Γιατί; Αντιδρούν μεταξύ τους;

δεν ξερω γιαυτο δεν θα το επερνα για να μην κανει καμια αντιδραση καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος.

Aelistas94
14-10-13, 08:10
Παιδιά ψάχνω για νιτρικο που να περιέχει τα εξής : κιτρουλινη βητα αλανινη και καφεΐνη .Γνωρίζει κανείς που να περιέχει κάποιο σκευάσμα και τα 3 μαζί ?

spartan77
14-10-13, 09:05
πάρε το neurocore

Andreas C.
14-10-13, 13:39
Παιδιά ψάχνω για νιτρικο που να περιέχει τα εξής : κιτρουλινη βητα αλανινη και καφεΐνη .Γνωρίζει κανείς που να περιέχει κάποιο σκευάσμα και τα 3 μαζί ?

Ρε αφεντικό της πόλης:P γιατί δεν τα παίρνεις και τα 3 ξεχωριστά :unsure:

Θα σου βγούν πολύ πιο φτηνά:thumbup:

Aelistas94
14-10-13, 19:42
Ναι αλλα φιλε Ανδρέα εννοείς σε bulk σωστά ?

tzouas
15-10-13, 00:04
Μπορεις και απο το βοτανο....αλλα αν θελεις ετοιμο υπαρχει και το mr. Jekyll και το purple wraath που ειναι αμινοξεα και περιεχουν βητα αλανινη και κιτρουλινη σε πολυ καλες ποσοτητες και περνεις και χαπακι καφεινης και εισαι ετοιμος....ομως ξεχωριστα ειναι καλυτερα γιατι και ρυθμιζεις ποσοτητες και πιο φτηνα βγαινει!

Aelistas94
15-10-13, 09:29
Thanks θα το ψαξω

Andreas C.
15-10-13, 09:53
Ναι αλλα φιλε Ανδρέα εννοείς σε bulk σωστά ?

Ναι φίλε μου :toast:

kostas kou
15-10-13, 13:12
μου τελειωνει το craze(απο το ποιοεμεινα πολυ ικανοποιημενος) και τωρα σκευτομαι να παρω η αυτο παλι η το asault η το noxt pump του dorian,καμια γνωμη κανεις?

tzouas
15-10-13, 13:25
Το assault ειναι αλλου στυλ...κατι παρομειο με το craze ακουσα ειναι το gameday της man....αλλα δεν το εχω δοκιμασει...

Aelistas94
15-10-13, 14:16
Ναι φίλε μου :toast:

Ποσο δηλαδή πιο φθηνό έρχεται ? Μαζι με μεταφορικά για Κύπρο

Andreas C.
16-10-13, 10:45
Μεταφορικά θα πλήρωσης έτσι και αλλιώς αν φέρεις έτοιμη φόρμουλα!

Στο περίπου θα πλήρωσης το ίδιο αλλά θα πας πολύ περισσότερο καιρό:thumbup:

herculas
24-10-13, 16:01
Διάλεξα ανάμεσα σε Nox Pump του Yates και X-plode της Sci-MX το δέυτερο κυρίως γιατί έχει και την αλανίνη μέσα.
Στη δοσολογία λέει 2 με 3 σκουπς πριν την προπόνηση να ξεκινήσω με 2 ή να πάω συντηρητικά 1 και στην επόμενη 1,5 και 2 ?
Το guarana τι ακριβώς δίνει ?

sobral
24-10-13, 16:18
Διάλεξα ανάμεσα σε Nox Pump του Yates και X-plode της Sci-MX το δέυτερο κυρίως γιατί έχει και την αλανίνη μέσα.
Στη δοσολογία λέει 2 με 3 σκουπς πριν την προπόνηση να ξεκινήσω με 2 ή να πάω συντηρητικά 1 και στην επόμενη 1,5 και 2 ?
Το guarana τι ακριβώς δίνει ?

καμία όμως σχέση το ένα με το άλλο...το ένα είναι διάολος πολλά διεγερτικά μαζί με gpcl κ citrulline για πρηξίματα κυρίως. Το άλλο είναι καθαρά pre αντοχής, από αυτό έχω και προσωπική άποψη. Λόγω β-αλανίνης βγάζεις πολλά σετ με περισσότερη άνεση. Έμεινα ικανοποιημένος και θα το ξανάπαιρνα εύκολα. Απ το γκουαρανά βγαίνει φυσικά η καφείνη που έχει.

kostas kou
24-10-13, 18:28
καμία όμως σχέση το ένα με το άλλο...το ένα είναι διάολος πολλά διεγερτικά μαζί με gpcl κ citrulline για πρηξίματα κυρίως. Το άλλο είναι καθαρά pre αντοχής, από αυτό έχω και προσωπική άποψη. Λόγω β-αλανίνης βγάζεις πολλά σετ με περισσότερη άνεση. Έμεινα ικανοποιημένος και θα το ξανάπαιρνα εύκολα. Απ το γκουαρανά βγαίνει φυσικά η καφείνη που έχει.

για το noxpump λες?

sobral
24-10-13, 22:46
για το noxpump λες?

όχι για το x-plode ;)

Hamlet
27-10-13, 16:43
Παιδια εχω το assault απ το οποιο ειμαι ικανοποιημενος , αν και οσο περναει ο καιρος δεν με πιανει και τοσο... Το θεμα ειναι οτι θελω να δοκιμασω κατι αλλο... κάποιο με stims που να μου δημιουργει όρεξη να παω γυμναστηριο .. Ποια νιτρικα να κοιτάξω ; thnx !

ArgoSixna
27-10-13, 16:46
Λυση 1η: Κανεις 2βδομαδες οφφ απο νιτρικα
Λυση 2η: Αγοραζεις 100καψουλες καφεινης 5-6 ευρω και προσθετεις στο νιτρικο

Hamlet
27-10-13, 17:38
Σ ευχαριστω για την απαντηση ... Θα τη δοκιμασω καποια στιγμη την καφεινη , να δω πώς ειναι και αν μου λειτουργει...Παρολα αυτα αν εχει κανεις να μου προτεινει καποια νιτρικα βασισμενα σε stims για να κανω μια ερευνα ....let me know ! thnx

tzouas
28-10-13, 20:37
Λενε για το gameday της man αλλα δεν το εχω δοκιμασει...

ArgoSixna
28-10-13, 20:47
c4 cellucor κορυφη.

θα ηθελα να δοκιμασω και το Νοχ pump του dorian για μερικες προπονησεις.

Πάντα μιλάμε για 1 σκουπ , όχι για 2-3 που εκει "ολα" δουλευουν...

Γιατι βλεπω μερικους μου την λενε που δινω 10 ευρω παραπανω για παραγγελιες και πινουνε 3σκουπ 5φορες την βδομαδα :turtle::turtle::turtle::turtle:

dimitrispump
28-10-13, 20:58
c4 εχω και εγω μια χαρα με πιανει 1 σκουπ, αν και δεν πινω καθε φορα που παω γυμναστηριο

ArgoSixna
28-10-13, 21:00
Εχεις δοκιμασει 2 σκουπ? δεν μου αρεσε και τοσο στα 2 δεν ξερω γιατι.. ενω στο 1 μου δουλευει πολυ καλα.. θα δοκιμασω και λιγοτερο .. το χρησιμοποιω 2 ή 3 φορες την βδομαδα και δεν παιζει να το συνηθισω , σπανια πινω και καφε πλεον.

Με ενα καλο pre wo γευμα προκαλει απιστευτο πρηξιμο!

dimitrispump
28-10-13, 21:07
2 οχι αλλα λεω να το δοικιμασω μετα απο κουραστικη μερα δουλειας, καφε δεν πινω και εγω.

ArgoSixna
28-10-13, 21:30
χαμενο θα παει το δευτερο σκουπ , βαλε καφεινη.. με 5 ευρω τα 100χαπια δεν πρεπει να λειπει απο κανενα σπιτι χαχαχα!!

kostas kou
28-10-13, 23:36
χαμενο θα παει το δευτερο σκουπ , βαλε καφεινη.. με 5 ευρω τα 100χαπια δεν πρεπει να λειπει απο κανενα σπιτι χαχαχα!!
Απο φαρμακιο?
εμενα που πινω 4-5 καφεδες σκετους την μερα θα με πιασουν?

ArgoSixna
28-10-13, 23:54
οχι δεν θα σε πιασουν.. λογικα ..

Mikekan
30-10-13, 15:28
Παρέλαβα το καινούργιο assault και το BSN Hyper FX. Για πείτε καμιά γνώμη ποιο να χρησιμοποιήσω πρώτα? :turtle:

tzouas
30-10-13, 16:07
Και εγω μολις πηρα assault new!θα σου πω σημερα τι ειδα...αν και θα σου προτεινα να τα παιζεις εναλλαξ να ξερεις τι σε πιανει...

Mikekan
30-10-13, 16:21
Craze για πόδια και στήθος, προπόνηση Σάββατο και Κυριακή πρωί.

Και έχω άλλες τρεις μέρες ώμους, χέρια, πλάτη απογεύματα μέσα στην εβδομάδα.

Σκέφτομαι και εγώ να τα παίζω εναλλάξ για αυτές τις τρεις μέρες.

Θα ξεκινήσω με το assault σήμερα για πλάτη και βλέπουμε.

ArgoSixna
30-10-13, 17:11
δωστε reviewww απο το assaulttttttttttt!!!!!!!!!!!!!

stone garden
30-10-13, 17:20
δωστε reviewww απο το assaulttttttttttt!!!!!!!!!!!!!
:P:P:P:P:P:P:P:P

Chaz
31-10-13, 02:16
Είμαι μεταξύ C4 και White Flood.. Ιδέες?

200sx
31-10-13, 03:15
Εμένα μ'αρεσει πολύ το GameDay..
Περιέχει dendrobium που είναι ένα πολύ δυνατό stim κάτι εναλλακτικό του γερανίου-dmaa αλλά νόμιμο.

Εγώ αυτά που έχω δει είναι τρελά pumps.. ανέβηκα κιλά σε ασκήσεις.. καλή αυτοσυγκέντρωση... και δεν σε κάνει να τρέμεις και να μυρμιγκιάζεις από την διέγερση σαν άλλα.. ημουν πολύ ήρεμος και επίσης καθόλου κρασαρισμα μετά..
Έχει και τρομέρη γεύση αν και δεν μετράει αυτό για μένα ποτέ στα νιτρικά :)

:thumbup: :thumbup: :thumbup:

tzouas
31-10-13, 08:24
Εφτιαχνα home made pre με κιτρουλινη,β αλανινη,κρεατινη,καφεινη και μισο σκουπ purple wraath και σημερα παρελαβα το assault. Γευση pineapple mango ωραια διαλυτοτητα κλασσικα πολυ καλη και προπονηση πλατη δικεφαλα σχεδον ιδιας εντασης οπως με το home made με λιγοτερα πρηξιματα και περισσοτερη νευρικοτητα...
Σε συγκριση με το παλιο ισως λιγο καλυτερο με μειον το λιγοτερο πρηξιμο λογικα λογο ελειψης κιτρουλινης λυνεται ομως ευκολα....

Steloukos
06-11-13, 22:17
Παιδια ειπα να δοκιμασω και γω home made pre workout.Tι λετε για τον συνδυασμο κιτρουλινη,βητα αλανινη,καφεινη και xtend bcaa??

200sx
07-11-13, 01:34
Και Αργινίνη...

Shut-Up_and_Squat
07-11-13, 03:18
Assault MP για πολλους λογους

Steloukos
07-11-13, 03:39
Και Αργινίνη...

Λες να προσθεσω και αργινινη??Ακουω τελευταιa οτι η αργινινη δν κανει και πολλα σαν pre workout.

tzouas
07-11-13, 08:51
Παιδια ειπα να δοκιμασω και γω home made pre workout.Tι λετε για τον συνδυασμο κιτρουλινη,βητα αλανινη,καφεινη και xtend bcaa??

+κρεατινη και εισαι τουμπανο!! Τετοιο χρησιμοποιω και εγω....αργινην δε νομιζω να σε βοηθησει...

Steloukos
07-11-13, 14:05
Ειμαι 72-73 κιλα.Οποτε αποροφαω 5γρ κρεατινη πανω κατω.Να τα χωρισω σε 2.5 πριν και μετα,η σε 5γρ πριν??

tzouas
07-11-13, 14:12
Βαλε 2.5 πριν και 2.5 μετα αλλα και 5 να βαλεις μετα δε λεει κατι...οπως σε βολευει

HasheSss
07-11-13, 14:48
+κρεατινη και εισαι τουμπανο!! Τετοιο χρησιμοποιω και εγω....αργινην δε νομιζω να σε βοηθησει...

Η σειρα διασπάσης είναι Citroulline --> Arginine --> beta alanine. Το ένα γεμίζει το άλλο λοιπόν μεσα σε μια προπόνηση..Πιστεύω λοιπόν οτι δεν πάει καθόλου χαμένο..!
;)

kostas_ntoum
07-11-13, 14:53
εμένα η αργινινη με βοηθάει πολύ καλά.Δίνει φοβερά πρηξίματα

tzouas
07-11-13, 15:04
Η αργινινη απλα δε δουλευει παιδια....δεν προκαλει καμμια αγγειοδιαστολη οπως υποστηριζαν....λεφτα για το τιποτα...

Mikekan
07-11-13, 15:10
Τσάμπα λεφτά τελείως. Είχα πάρει ένα μισόκιλο της NOW, το μισό το πέταξα.

tzouas
07-11-13, 15:12
Ε ναι..επειδη ολοι το πλασαρουν ως και καλα παραγωγη νιτρικου και @@ σου λενε ουυυ δουλευει καργα!

Steloukos
07-11-13, 15:30
Τελευταια βγαινουν ερευνες που αποδεικνυουν οτι η αργινινη δεν εχει καποια επιδραση στην αγγειοδιαστολη απο μονη της.Τωρα αμα συνδυαστει με β αλανινη,κιτρουλινη και αλλα ισως εχει καποια μικρη επιδραση.Αλλα και παλι κατα την γνωμη μου δεν αξιζει,τσαμπα λεφτα.

sobral
07-11-13, 15:43
ακόμη με αργινίνη ασχολείστε??? οοοο θεέ μου!!! τι τελευταία....εδώ και 2 χρόνια έχει μαλλιάσει η γλώσσα μας εδώ μέσα. Άντε η nitrate κ τα πεπτίδια αν κάνουν κάτι.

bestblastbeat
07-11-13, 17:08
Για να μας ψαρωνουν ότι είναι ένα εξειδικευμενο προϊον που είναι μόνο για τους pro και ουσιαστικα να τρεχουμε να το παρουμε και εμεις για να γίνουμε σαν τους pro !! Μαρκετινιστικο κόλπο.

Δεν νομίζω ότι γίνεται γι αυτό το λόγο. Τουλάχιστον έτσι μου έχουν πει και ακούγεται λογικό. Επειδή μέσω e shop μπορεί να αγοράσει ο οποιοδήποτε από 14χρονο παιδί μέχρι 65χρονο άνθρωπο και ως εκ τούτου να του δημιουργήσει πρόβλημα και κακά τα ψέματα να μην τον βοηθήσει καθόλου.
Ακούγεται λογικό αυτό.

200sx
07-11-13, 20:51
Βάλε νιτρική κρεατίνη...

Ααα και GlycerGrow :thumbup:

sobral
08-11-13, 14:41
Η σειρα διασπάσης είναι Citroulline --> Arginine --> beta alanine. Το ένα γεμίζει το άλλο λοιπόν μεσα σε μια προπόνηση..Πιστεύω λοιπόν οτι δεν πάει καθόλου χαμένο..!
;)

στο ΝΟ cycle δεν έχει κάποια θέση η b-alanine! o κύκλος πάει έτσι:
http://e004777c130eade00234-5ddb36df15af65ab8482e83373c53fe5.r41.cf1.rackcdn.com/images/245.png

άσχετα ότι citrulline κ b-alanine είναι πολύ ωραίος συνδυασμός.

Steloukos
08-11-13, 17:09
Τι ποσοτητες λετε να βαζω στο σεικ.Χθες πηρα 100μγ καφεινη(εβαλα τοσο λιγο γτ δεν ειμαι καθολου συνιθισμενος στην καφεινη),2γρ β αλανινη,2γρ κιτρουλινη,ενα σκουπ xtend bcaa.Την κρεατινη τλκ την εβαλα μονο μεταπροπονητικα.Κιτρουλινη εβαλα 2γρ γτ εχει και το xtend μεσα 1γρ.Σε δυναμη δεν ανεβηκα αλλα σε αντοχη ημουν κομπλε δεν κουραζομουν.Οποτε απο β αλανινη νμζω ειμαι καλυμενος.Να αυξησω λιγο την καφεινη στα 150μγ??

tzouas
08-11-13, 18:58
Τι ποσοτητες λετε να βαζω στο σεικ.Χθες πηρα 100μγ καφεινη(εβαλα τοσο λιγο γτ δεν ειμαι καθολου συνιθισμενος στην καφεινη),2γρ β αλανινη,2γρ κιτρουλινη,ενα σκουπ xtend bcaa.Την κρεατινη τλκ την εβαλα μονο μεταπροπονητικα.Κιτρουλινη εβαλα 2γρ γτ εχει και το xtend μεσα 1γρ.Σε δυναμη δεν ανεβηκα αλλα σε αντοχη ημουν κομπλε δεν κουραζομουν.Οποτε απο β αλανινη νμζω ειμαι καλυμενος.Να αυξησω λιγο την καφεινη στα 150μγ??

Ναι την καφ βαλε και 200 θα εισαι οκ...η β αλανινη θελει κυκλο να δουλεψει καλα....δηλαδη ξεκινα 2 εβδομαδες με 6 γρ σπαστα καθημερινα δηλαδη για παραδειγμα εγω βαζω 2 γρ το πρωι , 2 γρ πιο μετα και 2 γρ πριν την προπονηση, παντα ολες τισ φορες με αδειο στομαχι!!μετα τις 2 εβδομαδες παρε 4 γρ σπαστα,2 γρ καποια στιγμη με αδειο στομαχι και 2γρ πριν τη προπο....βαλε και κρεατινη πριν 2.5γρ θα βοηθησει πολυ...οπως και γλυκερινη η glycergow για το φουσκωμα...

Steloukos
08-11-13, 20:12
Ναι την καφ βαλε και 200 θα εισαι οκ...η β αλανινη θελει κυκλο να δουλεψει καλα....δηλαδη ξεκινα 2 εβδομαδες με 6 γρ σπαστα καθημερινα δηλαδη για παραδειγμα εγω βαζω 2 γρ το πρωι , 2 γρ πιο μετα και 2 γρ πριν την προπονηση, παντα ολες τισ φορες με αδειο στομαχι!!μετα τις 2 εβδομαδες παρε 4 γρ σπαστα,2 γρ καποια στιγμη με αδειο στομαχι και 2γρ πριν τη προπο....βαλε και κρεατινη πριν 2.5γρ θα βοηθησει πολυ...οπως και γλυκερινη η glycergow για το φουσκωμα...

Οκ θα βαλω και την κρεατινη 2.5 πριν.Ωραια θα παρω και κυκλικα λοιπον τη β αλανινη.Γλυκερινη ισως παρω απο το φαρμακειο αργοτερα γτ τωρα δν εχω τα χρηματα.Αλλα εχω ακουσει καλα λογια για το συγκεκριμενο προιον.Ευχαριστω εκτιμω πολυ τη βοηθεια σου.:thumbup:

tzouas
08-11-13, 20:25
Τιποτα να σαι καλα....ναι ενταξει γλυκερινη και glycergrow δεν πολυβαζω ουτε εγω...αν ειναι κατι ρωτα...

MUSCLE MASTER
08-11-13, 20:39
Παιδια εχω το assault απ το οποιο ειμαι ικανοποιημενος , αν και οσο περναει ο καιρος δεν με πιανει και τοσο... Το θεμα ειναι οτι θελω να δοκιμασω κατι αλλο... κάποιο με stims που να μου δημιουργει όρεξη να παω γυμναστηριο .. Ποια νιτρικα να κοιτάξω ; thnx !

Δοκιμασε το PV7 της Myolabs.....πολυ καλο!Συνδυαζει ολα τα απαραιτητα οφελη ενος νιτρικου!Συγκεντρωση,αιματωση,πρηξιματα,φλεβικοτητα και ενεργεια χωρις να σε κρασαρει!!

Christos100
08-11-13, 20:52
Δοκιμασε το PV7 της Myolabs.....πολυ καλο!Συνδυαζει ολα τα απαραιτητα οφελη ενος νιτρικου!Συγκεντρωση,αιματωση,πρηξιματα,φλεβικοτητα και ενεργεια χωρις να σε κρασαρει!!
το εχω δοκιμασει . ειναι πολυ καλο και με πορωνει και το γεγονος οτι νιωθεις τσιμπηματα σε ολους τους μυες σου,πραγμα για το οποια νομιζω ευθυνεται και η β-αλανινη.
πολυ καλο νιτρικο

HasheSss
08-11-13, 21:21
στο ΝΟ cycle δεν έχει κάποια θέση η b-alanine! o κύκλος πάει έτσι:
http://e004777c130eade00234-5ddb36df15af65ab8482e83373c53fe5.r41.cf1.rackcdn.com/images/245.png

άσχετα ότι citrulline κ b-alanine είναι πολύ ωραίος συνδυασμός.

Δεν μπορώ να θυμηθώ που είχα δει το σχετικό άρθρο γτ πάει καιρός η αλήθεια είναι..ίσως και να κάνω λάθος! Σίγουρα ο συνδυασμός δεν είναι άσχημος! :thumbup:

salvator
19-11-13, 12:15
Θα συμφωνήσω για το PV7 απο myolabs το οποιο εχει και d-aspartic μεσα.δουλεψε πολυ καλα

raiden
22-11-13, 13:02
Το πηρε ο κολλητος μου που εχει δοκιμασει σχεδον τα παντα απο προεξασκητικα και ξετρελαθηκε !! Εγω με την μιση δοση εβγαλα πολυ δυνατη προπονηση :)))

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

@Sakias@
28-11-13, 10:35
Θα συμφωνήσω για το PV7 απο myolabs το οποιο εχει και d-aspartic μεσα.δουλεψε πολυ καλα

Μακράν το καλύτερο από όσα έχω δοκιμάσει με φλεβικότητα και δύναμη, μαζί με το K-Otic της EFX! Την πρώτη φορά που το πήρα βέβαια μ έπιασε μια "κάψα" :unsure: και μου ρθε κάπως αλλά η προπόνηση μου βγήκε πολύ καλύτερη! :thumbup:

kazos_GR
04-12-13, 17:21
εχει να προτεινη κανεις καποιο Pre? δοκιμασα απο εναν φιλο το c4 αλλα δεν με επιασε καλα καμια γνωμη? ειδα καλα σχολια για το craze αλλα μπηκα σε ενα site και λεει οτι δεν κυκλοφορει αλλο ισχυει? γενικα εχετε να προτεινετε κανα καλο?

ArgoSixna
04-12-13, 17:25
τι εννοεις δεν σε επιασε το c4? ενεργεια πρηξιμο δυναμη ?

Δοκιμασε το MAN GAME DAY

kazos_GR
04-12-13, 17:31
λιγα πραγματα πρηξημο δεν ειδα .. βεβαια 2 φορες το δοκιμασα..

kazos_GR
04-12-13, 17:54
το ειδα αυτο λεει ξεκινας με 0,5 scoop το εχεις δοκιμασει εσυ? εχεις να προτεινης και κανα αλλο γιατι εχω σκοπο να παραγκειλο 2 και ψαχνομαι.

No Fear
04-12-13, 21:07
εχει να προτεινη κανεις καποιο Pre? δοκιμασα απο εναν φιλο το c4 αλλα δεν με επιασε καλα καμια γνωμη? ειδα καλα σχολια για το craze αλλα μπηκα σε ενα site και λεει οτι δεν κυκλοφορει αλλο ισχυει? γενικα εχετε να προτεινετε κανα καλο?
Mην σου φαινεται περιεργο,εγω το ειχα και απο ενα ολοκληρο κουτι ενιωσα πως δουλεψε μονο 2-3 φορες.
Εγω θα σου προτεινα το Mr.Hyde,αν μπορεις να βρεις δειγματακι ακομα καλυτερα!;)

kazos_GR
04-12-13, 22:49
βλεπω εχει 2 ενα το hyde και το αλλο το jekyll πιο ειναι καλυτερο απο το αλλο η δεν εχουν καμια σχεση το ενα με το αλλο ?

kazos_GR
05-12-13, 23:06
βλεπω εχει 2 ενα το hyde και το αλλο το jekyll πιο ειναι καλυτερο απο το αλλο η δεν εχουν καμια σχεση το ενα με το αλλο ?

ξερει κανεις?

sobral
05-12-13, 23:39
ξερει κανεις?

Βάση συστατικών είναι πολύ καλά και τα δύο! Εμένα γενικά η εταιρία μου αρέσει, βγάζει προσεγμένα προϊόντα. Από εκεί κ πέρα αν αντέχεις τα πολλά διεγερτικά μπορείς να πας στο hyde αλλιώς στο άλλο. Αλλά πρόσεχε αν δεν τα αντέχεις μην το υποτιμήσεις. Το hyde έχει ΠΟΛΛΆ διεγερτικά. Θέλει προσοχή. Δεν ξέρω τι άλλο έχεις δοκιμάσει προηγουμένως, αλλά οφείλω να στο επισημάνω.

kazos_GR
06-12-13, 00:25
Βάση συστατικών είναι πολύ καλά και τα δύο! Εμένα γενικά η εταιρία μου αρέσει, βγάζει προσεγμένα προϊόντα. Από εκεί κ πέρα αν αντέχεις τα πολλά διεγερτικά μπορείς να πας στο hyde αλλιώς στο άλλο. Αλλά πρόσεχε αν δεν τα αντέχεις μην το υποτιμήσεις. Το hyde έχει ΠΟΛΛΆ διεγερτικά. Θέλει προσοχή. Δεν ξέρω τι άλλο έχεις δοκιμάσει προηγουμένως, αλλά οφείλω να στο επισημάνω.

δεν εχω ξαναπαρει νιτρικο εκτος απο το C4 που μου εδωσε ενας φιλος και δοκιμασα 2 φορες και δεν ειδα και πολα πραγματα. αυτο μονο

No Fear
06-12-13, 19:31
Απο καφεδες πως πας?Αν πινεις 1 με 2 την ημερα πιστευω πως θα εισαι οκ.
Μπορεις βεβαια να ξεκινησεις με την μιση δοση και απο εκει και περα αν χρειαστει αν ανεβασεις.
Για εμενα ειναι οτι καλυτερο εχω δοκιμασει σε προεξασκητικο.

bestblastbeat
07-12-13, 11:00
δεν εχω ξαναπαρει νιτρικο εκτος απο το C4 που μου εδωσε ενας φιλος και δοκιμασα 2 φορες και δεν ειδα και πολα πραγματα. αυτο μονο

Πιστεύω ότι κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά (εκτός κι αν γίνει παρεξήγηση σε σχέση με USA και Ευρωπαϊκές φόρμουλες). Για παράδειγμα το C4 εμένα μου άρεσε πάρα πολύ, το θεωρώ εξαιρετικό. Αντίθετα το hyde δεν με ξετρέλανε. Βέβαια πήρα μόνο μία δόση από ένα φίλο, ενώ το C4 το πήρα σε κουτί και το τσέκαρα σε διαφορετικές φάσεις διατροφής και προπόνησης.

kazos_GR
29-12-13, 20:26
λοιπον το game day το εχω παρει εχετε κανα αλλο να προτεινετε γιατι το mr.hyde δεν το βρισκω στην ελλαδα ειναι σε ελειψη..

ArgoSixna
29-12-13, 20:37
nano vapor για πολυ πρηξιμο!! στο 1.5 σκουπ...

weedlover
20-01-14, 16:50
γεια σε ολους..λοιπον θα ηθελα να μου προτινεται ενα νιτρικο ,εχω παρει τωρα το 1,Μ.R και δεν μ κανει τιποτα,2 scoop περνω κ ακομα τιποτα σε λιγο θα το κατεβασω ολο και ισα ισα θα καταλαβω κατι :P επειδη πολλα νιτρικα δεν με πιανουν,εχετε να μ πειτε κανενα για να παρω? (οχι κανενα πανακριβo,καταλαβαινεται :P ) ευχαριστω πολυ

MyoBomb
20-01-14, 18:32
γεια σε ολους..λοιπον θα ηθελα να μου προτινεται ενα νιτρικο ,εχω παρει τωρα το 1,Μ.R και δεν μ κανει τιποτα,2 scoop περνω κ ακομα τιποτα σε λιγο θα το κατεβασω ολο και ισα ισα θα καταλαβω κατι :P επειδη πολλα νιτρικα δεν με πιανουν,εχετε να μ πειτε κανενα για να παρω? (οχι κανενα πανακριβo,καταλαβαινεται :P ) ευχαριστω πολυ


Για να μη σε πιάνει το 1.M.R. (το καινουργιο δεν εχει πιασει κανεναν μεχρι στιγμής)....
σημαίνει οτι μάλλον ψάχνεις για stimulants.

Ψάξε για
SWOLLEN (nutrabolics)
Rush (Stalker 2)
D Stunner (Betancourt)

Α και αν είσαι πάνω απο 80 κιλά τότε ξεκίνα με 2 scoops απο τα 3 παραπάνω, γιατι τα κιλά παίζουν μεγάλο ρόλο στο αν θα σε πιάσουν τα pre.

weedlover
20-01-14, 18:43
Για να μη σε πιάνει το 1.M.R. (το καινουργιο δεν εχει πιασει κανεναν μεχρι στιγμής)....
σημαίνει οτι μάλλον ψάχνεις για stimulants.

Ψάξε για
SWOLLEN (nutrabolics)
Rush (Stalker 2)
D Stunner (Betancourt)

Α και αν είσαι πάνω απο 80 κιλά τότε ξεκίνα με 2 scoops απο τα 3 παραπάνω, γιατι τα κιλά παίζουν μεγάλο ρόλο στο αν θα σε πιάσουν τα pre.

ειμαι 82 κιλα ..ν παρω δυο σκουπ αποο το 1 .m.r ?

MyoBomb
20-01-14, 19:54
ειμαι 82 κιλα ..ν παρω δυο σκουπ αποο το 1 .m.r ?

Πήγαινε στο thread του 1.Μ.R. http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?11270-1.%CE%9C.R.-(Bpi-Sports)

και διαβασε εκει αν δουλεύει ή όχι.

Και γενικά αν δεν ασχολείσαι ...ΠΡΙΝ αγοράσεις ενα prewo ρίχνε και μια ματιά στο forum, εμένα 3 χρόνια που το διαβάζω με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο.

No Fear
21-01-14, 09:02
Παντοτε ξεκιναμε με την συνιστωμενη δοσολογια και αν δεν δουλευει,ανεβαζουμε σταδιακα.
Ξεκινας με 1 scoop,πας στο 1,5 και υστερα στα 2 αν χρειαστει.
Επισης φροντιζεις να εχεις αδειο στομαχι,τουλαχιστον 2 ωρες μετα το τελευταιο σου γευμα,διαφορετικα δεν εχει νοημα.

weedlover
21-01-14, 13:45
Πήγαινε στο thread του 1.Μ.R. http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?11270-1.%CE%9C.R.-(Bpi-Sports)

και διαβασε εκει αν δουλεύει ή όχι.

Και γενικά αν δεν ασχολείσαι ...ΠΡΙΝ αγοράσεις ενα prewo ρίχνε και μια ματιά στο forum, εμένα 3 χρόνια που το διαβάζω με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο.

βασικα μου το εδωσε ενας φιλος μου που δινει και περνει τετοια,και ο αλλος του ακυρωσε την παραγγελεια και το εδωσε σε μενα,δεν θα πηγαινα να αγορασω χωρις να ξερω,απλα τωρα ψαχνομαι να δω τι να παρω

weedlover
21-01-14, 13:46
Παντοτε ξεκιναμε με την συνιστωμενη δοσολογια και αν δεν δουλευει,ανεβαζουμε σταδιακα.
Ξεκινας με 1 scoop,πας στο 1,5 και υστερα στα 2 αν χρειαστει.
Επισης φροντιζεις να εχεις αδειο στομαχι,τουλαχιστον 2 ωρες μετα το τελευταιο σου γευμα,διαφορετικα δεν εχει νοημα.

ναι παντα...το τελευταιο γευμα μου το κανω στις 4 και 6 παω γυμ..χθες ασ πουμε πηρα 2μιση σκουπ και παλι δεν εκανε τιποτα,σκεφτομαι μεσα στο κουτι με το νιτρικο να βαλω νερο και να το πιω ολο μπας και κανει :P

kostas kou
21-01-14, 14:09
ασε να περασουν 3 ωρες να νιωθεις λιγη πεινα,και βαλε 2 σκουπ σε 250μλ πολυ κρυο νερο,πιο νιτρικο εχεις?

weedlover
21-01-14, 16:19
ασε να περασουν 3 ωρες να νιωθεις λιγη πεινα,και βαλε 2 σκουπ σε 250μλ πολυ κρυο νερο,πιο νιτρικο εχεις?

το 1.μ.ρ μην το παρεις :P

No Fear
21-01-14, 18:33
ναι παντα...το τελευταιο γευμα μου το κανω στις 4 και 6 παω γυμ..χθες ασ πουμε πηρα 2μιση σκουπ και παλι δεν εκανε τιποτα,σκεφτομαι μεσα στο κουτι με το νιτρικο να βαλω νερο και να το πιω ολο μπας και κανει :P
To μετα απο ποση ωρα θα το παρεις,εχει να κανει και με το τελευταιο γευμα σου πριν την προπονηση.
Ενα ελαφρυ γευμα χωνευεται γρηγοροτερα απο ενα βαρυ,ας πουμε τα μοσχαρισια μπιφτεκια και ειδικα αυτα που δεν προερχονται απο απαχο κομματι,ειναι αστα να πανε.
Φανταζομαι βεβαια πως και αυτο το εχεις ηδη υποψην σου οποτε πρεπει να πας για κατι αλλο.
Εγω προσωπικα εχω "απομυθοποιησει" τα προεξασκητικα και τα βαζω μονο οταν πραγματικα το χρειαζομαι.

weedlover
22-01-14, 12:50
To μετα απο ποση ωρα θα το παρεις,εχει να κανει και με το τελευταιο γευμα σου πριν την προπονηση.
Ενα ελαφρυ γευμα χωνευεται γρηγοροτερα απο ενα βαρυ,ας πουμε τα μοσχαρισια μπιφτεκια και ειδικα αυτα που δεν προερχονται απο απαχο κομματι,ειναι αστα να πανε.
Φανταζομαι βεβαια πως και αυτο το εχεις ηδη υποψην σου οποτε πρεπει να πας για κατι αλλο.
Εγω προσωπικα εχω "απομυθοποιησει" τα προεξασκητικα και τα βαζω μονο οταν πραγματικα το χρειαζομαι.

πριν παω προπονηση (2 ωρες πριν ) τρωω 120 γρ κοτοπουλο η τονοσαλατα και μετα απο 2 ωρες το πινω,τεσπα τωρα δεν το εχω καν,το πεταξα :P

No Fear
22-01-14, 18:46
Oκ,οποτε στο επομενο θα ξερεις.;)

debler
15-02-14, 02:26
παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω για ένα prework out που μου πρότειναν το pv-7 με γεύση μούρα είναι καλό ξέρει κάνεις τπτ για το συγκεκριμένο ? ενoω τα αξίζει τα λευτά του?:):) το πήρα για ασκήσεις με βάρη . . .

Andreas C.
15-02-14, 02:34
Φίλε μου δες λίγο το θέμα του αν και δεν θα πολύ βοηθηθείς PV-7 (Myolabs) (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?25435-PV-7-(Myolabs)&highlight=myolabs+pv-7):toast:

mpoutou
25-02-14, 00:43
Εχω το super pump και θελω να πάρω κ επιπλέον αργιρινη για περισσότερο φλεβικοτητα ..τι λέτε;;

Mikekan
25-02-14, 08:58
Άχρηστη.

Αλεξανδρος Μπ
25-02-14, 11:41
Άχρηστη.

Ως προς τι μπορει να ειναι αχρηστη η αργινινη?στην φλεβικοτητα?

Sent from my SAMSUNG-SGH-I337 using Tapatalk

Mikekan
25-02-14, 11:44
Νεότερες έρευνες έχουν δείξει ότι δεν βοηθάει κάπου.

Αλεξανδρος Μπ
25-02-14, 12:13
Δεν μιλαω για την φλεβικοτητα γιατι παιζουν πολλα ρολο αλλα παρεις αργινινη θα καταλαβεις το πρηξιμο κ το σκασιμο που σου προκαλει κ ειναι πολυ. Τουλαχιστον εγω που βαζω 8-10γρ σε σκονη με σκαει πολυ ωραια

Sent from my SAMSUNG-SGH-I337 using Tapatalk

Mikekan
25-02-14, 12:17
Εγώ είχα πάρει μισό κιλό της NOW και το μισό κουτί το πέταξα, δεν έβλεπα κάτι.

Αλεξανδρος Μπ
25-02-14, 13:14
Εγώ είχα πάρει μισό κιλό της NOW και το μισό κουτί το πέταξα, δεν έβλεπα κάτι.

Αυτο δεν θα το εκλαβω σαν επειχηρημα.με ξερεις οτι με πειραζει να μην βλεπω επειχηρηματα.

Mikekan
25-02-14, 13:17
Aλέξανδρε δεν είναι επιχείρημα.

Είναι η προσωπική μου εμπειρία απαντώντας στη δική σου προσωπική εμπειρία. Εκτός αν τοποθετήθηκες με επιχείρημα και δεν το πρόσεξα.

Εξάλλου όταν υπάρχουν έρευνες, η δική σου - η δική μου προσωπική εμπειρία για το πόσο φουσκώσαμε, πριστήκαμε ή σκάσαμε είναι άκυρες, άτοπες και ανούσιες.

mpoutou
27-02-14, 16:05
Εχω το super pump και θα ήθελα να αγοράςω αργιρινη επιπλέον .. Λέτε να κάνει δουλειά ;; Θελω περισσότερο φλεβικοτητα

Mikekan
27-02-14, 16:12
Φίλε το ρώτησες και στη προηγούμενη σελίδα αυτό.

gate 7
03-03-14, 17:03
επειδη σκεφτοαμαι στο κοντινο μελλον να αγορασω νιτρικα θα ηθελα την γνωμη σας σκοπευω να αγορασω νιτρικα γυρω στα 15 ευρω . εχω ακουσει πως στην προπονηση μπορει να σου αυξησουν το χερι 3 εκατοστα το θεμα ειναι ομως την επομενη μερα μενει το πριξιμο η οχι και αν υπαρχει καπιοα πιθανοτητα να μην με πιασουν οπως σε μερικους η κρεατινη ?

dio32
03-03-14, 19:26
επειδη σκεφτοαμαι στο κοντινο μελλον να αγορασω νιτρικα θα ηθελα την γνωμη σας σκοπευω να αγορασω νιτρικα γυρω στα 15 ευρω . εχω ακουσει πως στην προπονηση μπορει να σου αυξησουν το χερι 3 εκατοστα το θεμα ειναι ομως την επομενη μερα μενει το πριξιμο η οχι και αν υπαρχει καπιοα πιθανοτητα να μην με πιασουν οπως σε μερικους η κρεατινη ?

αχαχαχ οποιος στο ειπε αυτο γιατι στανταρ το ακουσες απο το γυμναστηριο πρεπει να ειναι μεγαλος παπαριδης,ακου εκει 3 εκατοστα αχαχα.
το πριξιμο το εχεις μονο κατα την διαρκεια της προπονησης και μια ωρα μετα.
μετα τα πριξιματα φευγουν και το νιτρικο ειναι αναλογα τον οργανισμο αλους τους πιανει και αλους οχι ενω η κρεατινη τους παντες πιανει,απλα αλοι δεν βλεπουν δυναμη ενω οι περισοτεροι βλεπουν με την κρεατινη.

gate 7
04-03-14, 01:12
απο το γυμναστηριο το ακουσα αυτο αμα ειναι ετσι τοτε δεν αξιζει να χαλασω τα λεφτα μοιυ για αυτο το συμπληρωμα.

Steloukos
09-03-14, 20:19
Λοιπον εδω και 4 βδομαδες πριν την προπονηση επαιρνα καφεινη και κιτρουλινη.Τωρα λεω να ξεκινησω και κρεατινη με β αλανινη.Το ερωτημα μου ειναι επειδη και η κιτρουλινη αλλα και η β αλανινη(σε μικροτερο βαθμο) ειναι αγγειοδιασταλτικα θα πρεπε να κανω off 2-3 βδομαδες και μετα να μπω με β αλανινη??Η δεν υπαρχει προβλημα μπορω να μπω τωρα κανονικα??Ευχαριστω εκ των προτερων

Andreas C.
10-03-14, 14:21
Όχι φίλε μου δεν έχει κάποιο θέμα μπες κανονικά :toast:

Steloukos
11-03-14, 01:57
Όχι φίλε μου δεν έχει κάποιο θέμα μπες κανονικά :toast:

Eυχαριστω:toast:

heavyaris
22-03-14, 23:05
Παιδια να κανω μια ερώτηση παρακαλώ, εαν πριν την προπονηση πιουμε ενα "σφηνακι" με 2 κουταλιες καφέ μέσα, θα βοηθήσει σε περίπτωση που πάμε στο γυμναστήριο κουρασμένοι μετά τη δουλεια;
Ευχαριστώ.

Metalhead|T|
23-03-14, 00:50
δρά ακριβώς οπως το συμπλήρωμα καφείνης...

το ιδανικότερο θα ειναι τουλαχιστον 2 ωρες πρίν την προπόνηση να εχεις καποιο γευμα :welcome:,και μετα ναι..μπορείς να κανεις και αυτο με τον καφε

kostas kou
23-03-14, 02:06
το mr.hyde ειναι καλυερο για μενα,απο τα καλυτερα που εχω δοκιμασει...και πολυ καλη εταιρια...

Ramon
29-03-14, 18:40
Καλησπερα παιδια, με λενε γιωργο ειμαι 18 χρονων 74 κιλα,1,84 Υψος ,θα ηθελα την βοηθεια σας για να κανω μια επιλογη νιτρικου.Ειμαι στιβικος σπριντερ, μου αρεσει πολυ σε ενα σωμα να εχεις πολλες φλεβες οποτε με ειπαν πως η καλυτερη επιλογη ειναι να παρω νιτρικο για να χτισω μυς, για ενεργεια κ βεβαια για να αποκτησει κανεις εντονες φλεβες. Αν εχει παρενεργειες ποιες ειναι, αν μπορειτε να μου προτεινετε κανενα προιον και αν φυσικα γινεται να παρει ενας αθλητης στιβου αυτο το συμπληρωμα η το χρεισιμοποιουν μονο αθλητες βαρων? ευχαριστω πολυ

Ramon
29-03-14, 19:33
Παιδια θα ηθελα να μου πειτε αν ενας αθλητης στιβου μπορει να χρησιμοποιησει το συγκεκριμενο προιον και αν ναι ειναι ολα τα ιδια η πρεπει να κανω συγκεκριμενη επιλογη

Mikekan
29-03-14, 21:28
Η φλεβικότητα οφείλεται σε δύο πράγματα! Μυικότητα με χαμηλό ποσοστό λίπους και γενετικά. Δεν θα σε βοηθήσει ένα νιτρικό σε αυτό.

kazos_GR
07-04-14, 21:12
σημερα ειμουν ψόφιος σκεφτομουνα να μην παω καν γυμναστιριο ... πηρα 1 δοση game day 1σκουπ (pre) 2 caps yohimbine και 1 caps καφεινη δεν ειχα ουτε ταχυκαρδια ουτε τρεμουλα τπτ αλλα ειχα διαθεση για γυμναστικη και ειχα και αντοχη δεν κουραστηκα εκανα στηθος (εβγαλα και τα κιλα που εκανα πριν με ευκολια) και 40 λεπτα αεροβιο στο 8(speed) το θεμα ειναι ο συνδιασμος όλων αυτον πηγε πολυ καλα:green::green:

Feygatos...
07-04-14, 21:25
σημερα ειμουν ψόφιος σκεφτομουνα να μην παω καν γυμναστιριο ... πηρα 1 δοση game day 1σκουπ (pre) 2 caps yohimbine και 1 caps καφεινη δεν ειχα ουτε ταχυκαρδια ουτε τρεμουλα τπτ αλλα ειχα διαθεση για γυμναστικη και ειχα και αντοχη δεν κουραστηκα εκανα στηθος (εβγαλα και τα κιλα που εκανα πριν με ευκολια) και 40 λεπτα αεροβιο στο 8(speed) το θεμα ειναι ο συνδιασμος όλων αυτον πηγε πολυ καλα:green::green:

Και γω τα κάνω κάτι τέτοια.. Δες τι ώρα θα σε πάρει ο ύπνος τώρα και ενημέρωσε αύριο :P

Mikekan
07-04-14, 21:26
Με αυτή τη παλιογιοχιμβίνη ακόμα και στη μία κάψουλα δεν μπορώ να κοιμηθώ μετά για κανά 4ωρο.

Αλλά κάνει δουλειά! :green:

kostas kou
07-04-14, 22:37
Με αυτή τη παλιογιοχιμβίνη ακόμα και στη μία κάψουλα δεν μπορώ να κοιμηθώ μετά για κανά 4ωρο.

Αλλά κάνει δουλειά! :green:

κανει πολυ καλη δουλεια οντώς...απο ορεξη πως εισαι?στην ελατώνει?