PDA

Επιστροφή στο Forum : Nano Vapοr Hardcore Pro Series (Muscletech)



MuscleBuildingMachine
10-12-09, 02:08
Ωραία τα'πες Pepoismenos-karga Για αυτό και θα ήθελα να προσθέσω και αυτές τις 2 φότο για να ξέρουν και τα παιδιά ποια ''κλέφτικα'' αντιμετωπίζουμε:green:


Και καλά ε? Δες Πως έγινε ο Dexter μόνο με συμπληρώματα:clap:



Και το NanoVaporPro

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7695&stc=1&d=1260557635


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7696&stc=1&d=1260558390
Από εμφάνιση όμως δεν μπορώ να πω,Τραβάνε άνετα τα βλέμματα!

Pepoismenos-karga? Έχεις δοκιμάσει το NanoVApor? Αν ναι Τι εντυπώσεις Είχες?
(θετικές και αρνητικές γνώμες,Πάντα δεκτές)

Polyneikos
10-12-09, 09:27
Μην μπερδευουμε στα τοπικς των αξιολογησεων πολλα προϊοντα,1 τοπικ για καθε συμπληρωμα..Η ερώτηση σου μεταφέρθηκε σε νεο τόπικ.

MuscleBuildingMachine
10-12-09, 20:40
Φίλε pepoismenos-karga έχεις δοκιμάσει το νέο NanoVapor-Pro? Αν ναι, τι Σχόλια έχεις να κάνεις για το παραπάνω προιόν? (Θετικά και αρνητικά σχόλια πάντα δεκτά)

**** Διορθωθηκε το τόπικ,βαζωντας την σωστη ετικετα στο πρωτο σου ποστ με τα συστατικα του προϊοντος ****

pepeismenos karga
10-12-09, 23:20
λοιπον....πρωτον ο πινακας που παραθεσες με τα περιεχομενα του προιοντοσ δεν ειναι του συγκεκριμενοου nano vapor...αλλα του προηγουμενου...στο καινουριο οπως ειπα και την αλλη φορα λεει 25% περισσοτερες δοσεις...και οντως ισχυει...αντι για 40 που ηταν το προηγουμενο τωρα τις εκαναν 50....αλαλ το θεμα ειναι οτι το σκουπ ηταν 24 γραμμαρια στο προηγουμενο και τωρα το εκανν 18!!!!ελεοσ με λιγα λογια κλεψιμο...το μονο καλο οτι με κακθε συσκευασια δινουν δωρο και ενα t-shirt...κατι ειναι και αυτο...

και το προηγουμενο nano vapor το ειχα δοκιμασει και εχω να πω πως με 2 σκουπ πριν την προπονηση μου εδινε αρκετα ενεργεια το ομολογω...ηταν αρκετα καλο...και καλη φλεβικοτητα...και πολη ορεξη γι απροπονηση...οντως ητνα καλο...αλλα να κοιταμε και το οικονομικο...γιατι η συγκεκριμενη βγαζει πολλα....απο εμας...παρ απολλα...

MuscleBuildingMachine
11-12-09, 01:36
Όσο για τις τιμές που προωθεί αυτή η εταιρία πιστεύω πως όντως είναι λίγο τσιμπημένες! Αλήθεια, Όταν σταμάτησες την χρήση αυτού του προιόντος, τι σωματικές επιπτώσεις και διαφορές εμφανίστηκαν στα εξωτερικά σου χαρακτηριστικά?

(π.χ Ξεφούσκωμα μυών-Γέμισμα νερών-μειωμένη όρεξη και διάθεση κτλπ?)

kyriakos23
14-12-09, 22:42
αυτο τι ακριβος ειναι?
στην κατηγορια κρεατινης φορμουλας?

-Giannis-
14-12-09, 23:06
αυτο τι ακριβος ειναι?
στην κατηγορια κρεατινης φορμουλας?

νιτρικο

manos_
15-12-09, 00:13
νιτρικο

Μολις παρεκαμψες δυο συστατικα και ενα προδρομο της κρεατινης αν δεν κανω λαθος

-Giannis-
15-12-09, 00:26
Μολις παρεκαμψες δυο συστατικα και ενα προδρομο της κρεατινης αν δεν κανω λαθος

κύριος νιτρικό είναι (απότι ξέρω)

TNT
01-06-10, 14:28
Παιδιά...το Hardcore pro series εχει κυκλοφορήσει? γτ οπου ρωταω δν το χουν και με λεν πως δεν το εχουν ακουσει καν....

Senereison
01-06-10, 16:35
Παιδιά...το Hardcore pro series εχει κυκλοφορήσει? γτ οπου ρωταω δν το χουν και με λεν πως δεν το εχουν ακουσει καν....

έχει κυκλοφορήσει εδώ και καιρό αλλα ελλάδα δεν το φέρνουνε δεν ξέρω γιατί για μένα πάρε το no-expl... λένε ότι υεν το καλύτερο μην τυχόν πάρεις κανένα PLASMACORE NO είναι μια αποτυχία σκέτη σκέφτομαι και εγώ να πάρω το expl....


και δεν σημαίνει ότι ότι είναι καινούργιο είναι και καλο....

alien.carmania
01-06-10, 17:30
παιδια δοκιμασα το προηγουμενο nano απο φλεβικοτιτα οχι και πολλα αλλα απο τσιτα ειναι καλο βγαζεις την προ ανετα χωρις κουραση...! με το που το επερνα καταλαβαινα σε 5 λεπτα να κοιλαει μεσα μου...! και μερικες φορες οπως ολοι μας πιστευω δεν εχουμε ορεξη για προ με το nano σου ερχεται κατευθειαν, αποψη μου φυσικα...!

TNT
01-06-10, 22:37
Παιδιά..για να ενημερώσω..απο οτι μ ειπαν..στα κεντρικα υπάρχει ακομα στοκ απο τις προηγούμενες τις Nano Vapor οποτε για να το λανσαρουν στην αγορα πρεπει να εξαντληθει το ηδη υπάρχον στοκ που υπάρχει..οποτε μια είναι η λυση για να δουμε την καινουρια Vapor...ΤΡΩΜΕ...;)

TEFAAtzis
05-11-10, 19:42
http://i302.photobucket.com/albums/nn81/Lebr0n23nba/1042_nanovaporproseries.jpg

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7696&stc=1&d=1260558390


Aκομα ενα σουπερ ντουπερ επαναστατικο προιον της πολυαγαπημενης μας Muscletech???
Ας αρχισει το θαψιμο!!!

Dreiko
05-11-10, 19:47
τσεκαρε εδω...:thumbup:
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=6382&highlight=nano+vapor

TEFAAtzis
05-11-10, 19:55
sorry mods νομιζα πως ηταν νεο προιον μιας και το ειδα στα νεα προιοντα γνωστης αλυσιδας που φερνει την συγκεκριμενη εταιρεια και ειπα να το ποσταρω αμεσως

beefmeup
05-11-10, 22:04
παιδες αυτο σε μενα δουλεψε τα μαλλα,με ενα σκουπ μονο.

το συγκρινω ανετα με το shock therapy.

το blend βεβαια,ειναι σαν μια πολυχρωμη σαλατα,αλλα δεν βαριεσαι..αφου κανει οτι γραφει στο κουτι,ας παει το παλιαμπελο.

stelios025
05-11-10, 22:23
Το παλιό μου είχε δουλέψει και μένα, δεν είχα παράπονο! Σε δύναμη και αντοχή! Δε θυμάμαι για πρηξίματα!

Devil
05-11-10, 22:26
παιδες αυτο σε μενα δουλεψε τα μαλλα,με ενα σκουπ μονο.

το συγκρινω ανετα με το shock therapy.

το blend βεβαια,ειναι σαν μια πολυχρωμη σαλατα,αλλα δεν βαριεσαι..αφου κανει οτι γραφει στο κουτι,ας παει το παλιαμπελο.

οταν μου λες δουλεψε και βλεπω το blend με κοβει κρυος ιδρωτας ειναι η αληθεια...:green:

τωρα κολλαει η ερωτηση τι δουλεψε... αλλα δεν σε ρωταω...:green:

δεν σου εδωσε κανενα προβλημα η yohi σε αυτο?

beefmeup
05-11-10, 22:32
οταν μου λες δουλεψε και βλεπω το blend με κοβει κρυος ιδρωτας ειναι η αληθεια...:green:

τωρα κολλαει η ερωτηση τι δουλεψε... αλλα δεν σε ρωταω...:green:

δεν σου εδωσε κανενα προβλημα η yohi σε αυτο?

χαχα,πες το ψεματα:green:

μπα οχι,δεν ειχα θεμα με την υιοχ...πρεπει να ειναι σε μικρη ποσοτητα στο μπλεντ,η απλα την υπερκαλυπτουν τα υπολοιπα που εχει:P

Devil
05-11-10, 22:35
χαχα,πες το ψεματα:green:

μπα οχι,δεν ειχα θεμα με την υιοχ...πρεπει να ειναι σε μικρη ποσοτητα στο μπλεντ,η απλα την υπερκαλυπτουν τα υπολοιπα που εχει:P

...η μπορει να μην υπαρχει καν....:green::green::green:

beefmeup
05-11-10, 22:38
^^^

σωστο,ΚΑΙ αυτο:P

αλλα τοσο πολυ,δεν νομιζω μωρε,ξερω γω..τι να πω.

Devil
05-11-10, 22:42
^^^

σωστο,ΚΑΙ αυτο:P

αλλα τοσο πολυ,δεν νομιζω μωρε,ξερω γω..τι να πω.

καλα ναι καφριλα να μην εχουν βαλει καθολου:green:

TEFAAtzis
05-11-10, 23:25
το Therapy παντως Διονυση δεν με επιασε καθολου.Λογικα στον επομενο κυκλο που θα κανω θα βαλω ενα με stims μεσα γιατι το plasmajet δεν εχει που παιρνω τωρα.Ισως το Supermpump max αν και περιμενω να δω τι θα γινει και με το P-Bol.Τεσπα.....

murder
18-01-12, 17:22
Ωραία τα'πες Pepoismenos-karga Για αυτό και θα ήθελα να προσθέσω και αυτές τις 2 φότο για να ξέρουν και τα παιδιά ποια ''κλέφτικα'' αντιμετωπίζουμε:green:


Και καλά ε? Δες Πως έγινε ο Dexter μόνο με συμπληρώματα:clap:



Και το NanoVaporPro

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7695&stc=1&d=1260557635


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7696&stc=1&d=1260558390
Από εμφάνιση όμως δεν μπορώ να πω,Τραβάνε άνετα τα βλέμματα!

Pepoismenos-karga? Έχεις δοκιμάσει το NanoVApor? Αν ναι Τι εντυπώσεις Είχες?
(θετικές και αρνητικές γνώμες,Πάντα δεκτές)
απεχτο ..μονο αφτο μπορω να πω παιδια!

TEFAAtzis
18-01-12, 19:04
απεχτο ..μονο αφτο μπορω να πω παιδια!

Αλλος ενας πωλητης της muscletech ερχεται και εκθειαζει τα προιοντα της!!!:green:
Στο τι ειναι απεχτο ρε αδερφε?Πες μου τι απο τα συστατικα του κανει την διαφορα

Devil
18-01-12, 20:14
Αλλος ενας πωλητης της muscletech ερχεται και εκθειαζει τα προιοντα της!!!:green:
Στο τι ειναι απεχτο ρε αδερφε?Πες μου τι απο τα συστατικα του κανει την διαφορα

caffein + yohimbine... και κατι αλλα ματζουνια που χει μεσα... σου δινει γ@μο τα στιμ εφε λογικα... οποτε δουλευει...:green::turtle::turtle::turtle:

ελμερ
18-01-12, 21:27
εχει και μπλουζακι μεσα.....:green::welcome:

TEFAAtzis
19-01-12, 00:27
caffein + yohimbine... και κατι αλλα ματζουνια που χει μεσα... σου δινει γ@μο τα στιμ εφε λογικα... οποτε δουλευει...:green::turtle::turtle::turtle:

Ολα σχεδον τα συμπληρωματα τετοιου ειδους εχουνε καφεινη και αρκετα εχουνε και την yohimbine οποτε σιγα τα οα:green:

murder
20-01-12, 18:27
Αλλος ενας πωλητης της muscletech ερχεται και εκθειαζει τα προιοντα της!!!:green:
Στο τι ειναι απεχτο ρε αδερφε?Πες μου τι απο τα συστατικα του κανει την διαφορα
κοιτα να δεις φιλαρακι...εμενα με πιανει παρα πολυ....εχς δοκιμασει παρα πολλα νιτρικα...αφτο για μενα διαφερει nano vapor!

TEFAAtzis
20-01-12, 18:43
κοιτα να δεις φιλαρακι...εμενα με πιανει παρα πολυ....εχς δοκιμασει παρα πολλα νιτρικα...αφτο για μενα διαφερει nano vapor!

σιγουρα στον πιανει τοσα λεφτα που εχει;)

murder
20-01-12, 18:54
σιγουρα στον πιανει τοσα λεφτα που εχει;)

free το παιρνω φιλαρακι μου..και μην δυσανασχετεις σ 3αναλεω εχω δοκιμασει πολλα νιτρικα....:P

Mcstefan7
20-01-12, 19:20
free το παιρνω φιλαρακι μου..και μην δυσανασχετεις σ 3αναλεω εχω δοκιμασει πολλα νιτρικα....:P

Απο που το παίρνεις φρεε να πάμε να πάρουμε όλοι απο ένα :P .Στο θέμα μας...Δεν υπάρχει εμπιστοσύνη στην εταιρία οπότε δεν υπάρχει λόγος δοκιμής αφου ολα αυτα είναι μπλεντ και δεν ξέρουμε τπτ απο ποσότητες!

TEFAAtzis
20-01-12, 20:49
free το παιρνω φιλαρακι μου..και μην δυσανασχετεις σ 3αναλεω εχω δοκιμασει πολλα νιτρικα....:P

αρα καλα ειπα οτι εισαι πωλητης της εταιρειας;).
που ειδες να δυσανασχετω?
μεγαλο κατορθωμα:green:

murder
23-01-12, 16:36
αρα καλα ειπα οτι εισαι πωλητης της εταιρειας;).
που ειδες να δυσανασχετω?
μεγαλο κατορθωμα:green:


φφφ...τσπα φιλαρακι καλο ινε να εχει ο καθενας την αποψη του για συμπληρ..π εχει δοκιμασει!!:P

Ευρης
25-01-12, 00:12
Ρωτησα και στο θεμα με τα νιτρικα αλλα δεν μου απαντησαν (μονο 2 ατομα). Ενας φιλος εχει το Nano, αλλα εχει ληξει 6 μηνες τωρα , ν τ χρησιμοποιησει??

panakos
25-01-12, 01:03
φιλε μου ειναι πολυ διαστημα οι 6 μηνες!να ηταν ενας μηνας οκ αλλα 6!!!:shock::shock:

καλυτερα να το στειλει στα σκουπιδια.......;)

Diesel
25-01-12, 02:58
δεν το εχω χρισιμοποιησει φιλε μου αλλα απο κανα δυο δικα μου κοντινα ατομα εχου ακουσει καλα σχολια..το νιτρικο που εχω παρει και μου αρεσε πολυ ειναι το ***************...αν θες τσεκαρε το.

***δεν επιτρεπονται λινκ περαν των χορηγων.MODS TEAM***

Diesel
25-01-12, 03:03
τσεκαρε εδω...:thumbup:
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=6382&highlight=nano+vapor

ολοι εσεις που κραζετε τν ΜΤ βαλτε και καμια φοτο να σασ δουμε...γτ δεν μπορειτε να καταλαβετε οτι σε καποιους ισως δουλεβουνε καποια συμπληρωματα αυτης της ετερειας

RAMBO
25-01-12, 03:39
μου ειχαν δωσει παλιοτερα>ΜΑΠΑ

TEFAAtzis
25-01-12, 06:41
ολοι εσεις που κραζετε τν ΜΤ βαλτε και καμια φοτο να σασ δουμε...γτ δεν μπορειτε να καταλαβετε οτι σε καποιους ισως δουλεβουνε καποια συμπληρωματα αυτης της ετερειας

το οτι παιρνεις ομως MΤ και βλεπεις αποτελεσματα δεν παει να πει οτι στα κανε η MT,γιατι απο κει που δεν κανεις τπτ μισο χρονο και ξεκινας δυναμικα οτι συμπληρωμα και να παρεις θα αρχισεις να φτιαχνεσαι κυριως απο την διατροφη και την προπονηση.Και μην πεις παλι ρε Bill οτι αν δεν δοκιμασεις δεν ξερεις.Ργω σου προτεινω το αλλο απο περιεργεια μην παρεις αυτη τη φορα MT η οτιδηποτε αλλο απο το γνωστο καταστημα και παρε κατι αλλο,ειμαι σιγουρος πως θα χεις τα ιδια αποτελεσματα και καλυτερα;)

beefmeup
25-01-12, 11:26
ολοι εσεις που κραζετε τν ΜΤ βαλτε και καμια φοτο να σασ δουμε...γτ δεν μπορειτε να καταλαβετε οτι σε καποιους ισως δουλεβουνε καποια συμπληρωματα αυτης της ετερειας

ναι θα σου στειλω κ τραπεζικο λογαριασμο..

το οτι την κραζουν καποια ατομα εσενα τι σε κοφτει δλδ,κ καιγεσαι??
αντιπροσωπος εισαι??
οποιος εχει μια ιδεα απο συμπληρωματα ξερει γιατι την κραζει,κ ειναι θεμα που εχει αναλυθει αρκετα στο φορουμ..
μαπα blend με ανουσια συστατικα που οδηγουν στο πουθενα,κ ειναι κ υπερτιμημενα..αντε να χει βγαλει μεχρι τωρα 1-2 καλα συμπληρωματα απο ολη την σαβουρα που κυκλοφορει..

Polyneikos
25-01-12, 11:44
Εffects of niewbies gains...Δεκαετία 90 και δουλευαμε την meso-tech (σε φακελακια) και cell-tech.Ότι και να παίρναμε,ανεβαζαμε κιλα σωματικα και στα βαρη.:green:
Ωραίες εποχες :P

vaggan
25-01-12, 11:52
λοιπον για το συγκεκριμενο προιον:πολλα καλουδια βλεπω και οταν κοιταω να δω σε τι ποσοτητα ειναι βλεπω κατι μακακιες σαν σταυρουδακια εγω οταν βλεπω πολλα καλουδια με σταυρουδακια κραταω μικρο καλαθι....:green::green:ειχα δοκιμασει παλια ενα προιον τυπου τραχανα tech και ειχα μεινει απολυτα δυσαρεστημενος δεν θα πω ποιο ηταν...ηταν εκεινο που οταν το επινες ο λαιμος σου επιανε την εποχη των παγετωνων και κρυωνες και γινοσουν παγοκολωνα τωρα που το σκεφτομαι καλυτερα να πεταγομουν μεχρι το περιπτερο και να αγοραζα καραμελες hals με vapor action.

Devil
25-01-12, 18:14
ολοι εσεις που κραζετε τν ΜΤ βαλτε και καμια φοτο να σασ δουμε...γτ δεν μπορειτε να καταλαβετε οτι σε καποιους ισως δουλεβουνε καποια συμπληρωματα αυτης της ετερειας

το θεμα ειναι να μας δωσουν και μια λογικη εξηγηση για το πως ακριβως δουλεουν πανω τους...

γιατι το σκετο δουλευουν.... οκ ισχυει... η' δουλευουν η' τους δουλευουν.... λιγο πολυ το ιδιο ειναι....


αν και περα απο την πλακα η καινουργια σειρα απο προιοντα φαινετε να ειναι πιο σοβαρη....

Diesel
25-01-12, 21:54
ναι θα σου στειλω κ τραπεζικο λογαριασμο..

το οτι την κραζουν καποια ατομα εσενα τι σε κοφτει δλδ,κ καιγεσαι??
αντιπροσωπος εισαι??
οποιος εχει μια ιδεα απο συμπληρωματα ξερει γιατι την κραζει,κ ειναι θεμα που εχει αναλυθει αρκετα στο φορουμ..
μαπα blend με ανουσια συστατικα που οδηγουν στο πουθενα,κ ειναι κ υπερτιμημενα..αντε να χει βγαλει μεχρι τωρα 1-2 καλα συμπληρωματα απο ολη την σαβουρα που κυκλοφορει..

υπαρχει διαφορα στο να πεις δοκιμασα και δεν μου αρεσε.στο να πεις καλη αλλα υπαρχουν και καλητερες και στο να λες ειναι τελειως μουφα..προς θεου δεν χρησημοποιω μονο ΜΤ ουτε ειμαι αντιπροσοπος της οπως ειπε ενα φιλοσς παραπανω απλα καποια συγεκριμενα προιωντα που χρησημοποιω της ετερειας βλεπω πως εχουνε αποτελεσμα πανω μου..Τωρα αν επερνα κατι αλλο ας πουμε και εβλεπα μεγαλητερη διαφορα δεν το ξερω..το θεμα ειναι να μην αναιρουνται ολα και να μην ειναι ολοι σιγουροι οτι σε κανεναν δεν εχουν καποια συμπληρωματα αποτελεσματα..Το να μην σου αρεσει σαν ετερεια ειναι σεβαστο απο εκει και περα σιγουρος οτι δεν εχει αποτελεσμα σε κανεναν δεν μπορεις να εισαι.;)

Devil
26-01-12, 05:11
υπαρχει διαφορα στο να πεις δοκιμασα και δεν μου αρεσε.στο να πεις καλη αλλα υπαρχουν και καλητερες και στο να λες ειναι τελειως μουφα..προς θεου δεν χρησημοποιω μονο ΜΤ ουτε ειμαι αντιπροσοπος της οπως ειπε ενα φιλοσς παραπανω απλα καποια συγεκριμενα προιωντα που χρησημοποιω της ετερειας βλεπω πως εχουνε αποτελεσμα πανω μου..Τωρα αν επερνα κατι αλλο ας πουμε και εβλεπα μεγαλητερη διαφορα δεν το ξερω..το θεμα ειναι να μην αναιρουνται ολα και να μην ειναι ολοι σιγουροι οτι σε κανεναν δεν εχουν καποια συμπληρωματα αποτελεσματα..Το να μην σου αρεσει σαν ετερεια ειναι σεβαστο απο εκει και περα σιγουρος οτι δεν εχει αποτελεσμα σε κανεναν δεν μπορεις να εισαι.;)

βασικα αν δεν υπαρχει επιστημονικη βαση που να λεει οτι ενα συμπληρωμα δουλευει....δεν νομιζω οτι δουλευει..... γιατι απο τον χρηστη υπαρχει παντα το placebo effect....

και απο την αλλη σε ενα τετοιο συμπληρωμα δεν ξερεις τι και πως σου δουλεψε.... τα συστατικα του ειναι απειρα...και σε πολλα οι δωσεις ειναι γελοιες για να εχουν το παραμικρο εφε...

vaggan
26-01-12, 11:14
βασικα αν δεν υπαρχει επιστημονικη βαση που να λεει οτι ενα συμπληρωμα δουλευει....δεν νομιζω οτι δουλευει..... γιατι απο τον χρηστη υπαρχει παντα το placebo effect....

και απο την αλλη σε ενα τετοιο συμπληρωμα δεν ξερεις τι και πως σου δουλεψε.... τα συστατικα του ειναι απειρα...και σε πολλα οι δωσεις ειναι γελοιες για να εχουν το παραμικρο εφε...δηλαδη και τα αποτελεσματα της κρεατινης ειναι placebo effect???

beefmeup
26-01-12, 11:19
δηλαδη και τα αποτελεσματα της κρεατινης ειναι placebo effect???

γιατι αυτο το συμπερασμα??

GREEK POWER
26-01-12, 11:26
Απο την πρωτη παραγραφο του Devil και γω το ιδιο θα καταλαβαινα , οπως ο vaggan:unsure:Eκτος αν υπαρχουν για την κρεατινη.

beefmeup
26-01-12, 11:28
τοτε μαλλον δεν την διαβασατε καλα..;)


βασικα αν δεν υπαρχει επιστημονικη βαση που να λεει οτι ενα συμπληρωμα δουλευει....δεν νομιζω οτι δουλευει..... γιατι απο τον χρηστη υπαρχει παντα το placebo effect....



περαν των αμινοξεων/πρωτεινης(που ειναι φαγητο ουσιστικα) η κρεατινη/καφεινη ειναι τα 2 συμπληρωματα που κουβαλανε πισω τους τις περισοτερες μελετες..

Diesel
26-01-12, 21:46
Θα συμφωνησω με τον παραπανο φιλο γτ (πρωτεινη.αμινοξεα.)τωρα γ την κρεατινη και την καφεινη ξερω οτι προκειται για εργογονες ουσιες. και εγω πιστευω οτι χρειαζεται αρκετο ψαξιμο για να δουμε μεσω ποιον συστατικων οφειλονται τα αποτελεσματα του εκαστοτε προιοντος καθε φορα..Μεγαλο θεμα αυτο..:) Θα συμφωνησω και εγω γ την θεωρια του placebo effect...θεωρω πως τα περισσοτερα οφειλονται εκει..γι αυτο καθε συμπληρωμα εμφανιζει διαφορατικα αποτελεσματα στο εκαστοτε ατομο..

Glorysm8
05-03-13, 01:02
τελειωσα ενα κουτι σε 25-30 προπονησεις ανεβηκα στα 2 σκουπ και τωρα που εχουν μειναι 7-8 σκουπ θα ξεκινησω να ριχνω την δοσολογια για μερικες μερες και θα το τελειωσω με λιγοτερο απο ενα σκουπ.Συμπερασματα...Πολυ καλο..στα 2 σκουπ τα εβλεπα λιγο σκουρα αλλα στο 1,5 ηταν κομπλε.ειναι μεν μπλεντ αλλα δουλευει ωραια,απειρο focus,χωρις πολλες ταχυπαλμιες και ζαλαδες,ενεργεια full,μεγαλη προοδο σε δυναμη.στα αρνητικα θα εβαζα οτι στα 2 σκουπ ισως κραταει αρκετες ωρες το effect και κουραζει λιγο,επισης κοιμαμαι 2 ωρες αργοτερα απο οτι πριν το παρω.γευση fruit punc ντεμεκ.απο πρηξηματα μετρια πραματα.να σημειωσω εδω οτι το περνουνε 2 ακομη φιλαρακια μου και οι δυο συμφωνησαν οτι στα 2 σκουπ πηραν το μαξ,και απο κει και πανω ζορια.εχει να κανει με τον οργανισμο,αλλα θεωρω οτι τα 3 σκουπ ειναι overkill και οικονομικα ασυμφορο,οχι οτι δεν ειναι γενικα δλδ...

Polyneikos
06-03-13, 09:46
To ότι ένα προιον είναι blend δεν σημαίνει ότι ειναι απαραίτητα κακό ή ότι δεν εχει μεσα τις σωστές αναλογίες των δραστικών ουσιών.
Απλά δεν δίνει την δυνατότητα στον έμπειρο/ψαγμενο χρήστη συμπληρωμάτων να κανει καποια σύγκριση με καποιο αλλο προιον.
Εγω θα το δοκιμάσω προσεχώς γιατί και με αλλα blends,μια χαρα προπόνηση εβγαζα,αυτη είναι η ουσία των προεξασκητικών (μεγαλύτερη ένταση στην προπόνηση / καλυτερα gains-αρκεί να τηρεις και τα υπόλοιπα σωστα )