PDA

Επιστροφή στο Forum : NOX 3 (Universal)



gj
20-12-09, 16:53
NOX 3 (Universal)

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=16755&stc=1&d=1286993066

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=16756&stc=1&d=1286993070



"Το Νιτρικό Οξύ είναι το συνώνυμο του μυϊκού πρηξίματος. Όλοι το έχουν ακουστά, όμως τώρα ήρθε η ώρα να μπει στο καθημερινό μας πρόγραμμα. Το νιτρικό οξύ πολύ απλά, αυξάνει την ικανότητα του σώματος να παρέχει μεγαλύτερες ποσότητες αίματος στους γυμναζόμενους μυς. Αυτό μεταφράζεται σε μεγαλύτερους μυς, πιο δυνατούς, πιο αναπτυγμένους.

Το νιτρικό οξύ είναι ένα παράγωγο ενός βασικού αμινοξέος, της αργινίνης. Σε αντίθεση με όλα τα αντίστοιχα συμπληρώματα της αγοράς το ΝΟΧ 3, πέρα από την αργινίνη περιέχει ένα άλλο σημαντικό αμινοξύ, την ορνιθίνη. Ο συνδυασμός αυτών των δύο συστατικών πέρα από την παραγωγή νιτρικού οξέος, κάνει και κάτι άλλο εξίσου σημαντικό. Είναι η κύρια αιτία παραγωγής της ενδογενούς αυξητικής ορμόνης. Η αυξητική ορμόνη είναι μια από τις κυριότερες παραμέτρους που αυξάνουν την δύναμη και μυϊκότητα. Με αυτή τη προσθήκη το ΝΟΧ 3 είναι το καλύτερο συμπλήρωμα νιτρικού οξέος στην αγορά με αποτελέσματα που τα νιώθεις από την πρώτη κιόλας μέρα."


Tο γνωριζει κανεις ? Προηγουμενες εμπειρίες?
Αυτο που με ενδιαφερει κυριως να μάθω είναι αν περιέχει ψυχοδραστικές ουσίες και αν θέλει κύκλους.

manos_
20-12-09, 23:03
Ψυχοδραστικες ουσιες?Οχι φιλε δεν ειναι lsd.Δυο μηνες μεσα ενα εξω κανε.Μια χαρα ειναι πολυ καλο.

gj
20-12-09, 23:59
Ψυχοδραστικες ουσιες?Οχι φιλε δεν ειναι lsd.Δυο μηνες μεσα ενα εξω κανε.Μια χαρα ειναι πολυ καλο.
αχαχχαχααχαχχααχαχχααχαχ...
Πολλα νιτρικα εχουν μεσα ψυχοδραστικες ουσιες. Γιαυτο ρωταω για αυτο... Εχω ενα θεματακι με αυτες και χρειαζεται ιδιαιτερη προσοχη ;)
Αν γνωριζει καποιος σιγουρα ας μου πει...Εσυ μανο το χεις δοκιμασει ? Οταν σταματισες ενοιωσες μια "πτωση"?

Panoz
21-12-09, 03:37
Εγω ξερω μονο οτι το ΝΟΧ απο Dorian Yates nutrition δουλευει! :bbbiceps::green:

manos_
22-12-09, 14:32
Εγω ξερω μονο οτι το ΝΟΧ απο Dorian Yates nutrition δουλευει! :bbbiceps::green:

Συμφωνα με ποιον εσενα?

Panoz
31-12-09, 22:58
Συμφωνα με ποιον εσενα?

Το εχουν δοκιμασει πολλοι .

εσυ ποιο προτεινεις?

hunteranimator
30-05-10, 12:05
NOX 3 (Universal)

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=16755&stc=1&d=1286993066

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=16756&stc=1&d=1286993070




Tο γνωριζει κανεις ? Προηγουμενες εμπειρίες?
Αυτο που με ενδιαφερει κυριως να μάθω είναι αν περιέχει ψυχοδραστικές ουσίες και αν θέλει κύκλους.


για αυτο το προιον την μια διαβαζω καλα πραγματα και την αλλη κακα[και καλα δεν κανει κατι το ουαου]πιστευω πως ειναι οπως η κρεατινη,δηλαδη θελει πολυ φαει πολυ γυμναστικη πολυ ξεκουραση αλλιως δεν θα αποδιδει και οταν τελειωσει καποιος την χρηση του μετα απο καιρο θα χασει το 70% που θα εχει παρει.Αλλα πιστευω οτι με χρηση ΝΟ καπου στους 5 μηνες με διαστηματα και στα διαστηματα αυτα χρηση κρεατινης πιστευω οτι μετα απο ενα χρονο θα υπαρχουν μονημα και εντυπωσιακα αποτελεσματα και με το παραπανω το προιον μου φαινετε πολυ καλο ισως για να δει καποιος αν θα αξιζει θα πρεπει να κανει χρηση καπου στους 2 μηνες μονοκοματα.Θα το αγορασω σε καμια βδομαδα και θα γραψω τις εντυπωσεις μου

hunteranimator
30-05-10, 23:38
παραθετω αυτο το λινκ ειναι πολυ καλο απλο και εξηγει για την ορνιθινη και την αργινηνη


παραθετω αυτο το λινκ ειναι πολυ καλο απλο και εξηγει για την ορνιθινη και την αργινηνη
http://www.douni.gr/?section=ingredients&icategory=6&id=34

hulkman
30-06-10, 13:08
καλσπερα σας.λεω να αγορασω το nox3 της universal nutrition.εχει δοκιμασει κανενας απο εσας?αν ναι πειτε μου αν μπορειται αποτελεσματα αλλα και συγκριση με αλλα νιτρικα.ευχαριστω

tuberleki
16-09-10, 00:00
παιδια σε τι δοσολογια το παιρνατε οποιος το εχει παρει?

hulkman
16-09-10, 18:51
εγς επερνα 3 το πρωι και 3 πιν την προπονηση

COBRA_STYLE
12-10-10, 11:03
εγς επερνα 3 το πρωι και 3 πιν την προπονηση
review??

tuberleki
13-10-10, 01:24
γιατι πολλοι το σπανε σε τρεις δοσεις των 2 αντι σε 2 δοσεις των τριων...

becks86
21-02-11, 03:26
καλο νιτρικο το εχω κανει στακ με μονουδρικη καθαρη αυτο το διαστημα λογο του οτι δεν περιεχει κρεατινη. πολυ καλη συγκεντρωση δινει αλλα ως εκει. δεν εχω βρει ακομα ενα νιτρικο να με ταραξει αφηνω για πιο μετα το πλασμα τζετ. ισως επειδη ειμαι σε περιοδο ογκου δεν βλεπω αυτο το pump out που θα επρεπε λογω αυξημενου λιπους. δε το προτεινω παντως.

spartan77
22-05-12, 11:28
45876
45877

Suggested Use

Take three tablets twice daily (6 total), one in the morning on an empty stomach and another 30 minutes prior to lunch. To maximize results, drink a minimum of 64 ounces of water daily while using NOX3.


εβαλα την καινουργια φωτο του προιοντος
θα το δοκιμασω για ενα μηνα και θα βαλω τα δικα μου reviews μολις γινω φανταστικος :green:

any reviews???

Mcstefan7
22-05-12, 13:00
Δεν αξίζει!!! Αργινίνη (Δεν δουλεύει αποδεδειγμένα) και ορνιθίνη...

spartan77
22-05-12, 13:17
μαλιστα...κ ελεγα να το βαλω σφηνα κ αυτο για 30 μερες μαζι με πρωτεινη-κρεατινη-uni liver -μουλτι , ωμεγα κλπ
αλλα μπα ε

Mcstefan7
22-05-12, 13:30
Οχι ουτε καν...Πάρε ενα κουτί καφείνη..Πιο φτηνό και 8α δεις διαφορά μεγαλη!!

spartan77
22-05-12, 14:28
Οχι ουτε καν...Πάρε ενα κουτί καφείνη..Πιο φτηνό και 8α δεις διαφορά μεγαλη!!

ok θενκς ρε φιλε :thumbup: