PDA

Επιστροφή στο Forum : Γενικη ερωτηση για καυση λυπους!!!



ataraxos
05-01-10, 04:43
γεια σας!ειμαι 1.78 και 78 κιλα αλλα θα ηθελα να ρωτησω αν με την χρηση μιας λιποδιαλυτικής φόρμουλας οπως π.χ (MITOTROPIN ή LIPO 6 ) σε συνδιασμο με γυμναστηριο αν θα εχω αποτελεσματα "εξαφανισης της κοιλιας"!!! και γενικος την γραμμωση.μηπως χρειαζεται κ πρωτεινη η καποια κρεατινη???Ειμαι ασχετος σε αυτα και απλα θελω να ρωτησω τι απο ολα θα κανει δουλεια κ γενικοτερα πιο συντομη!ευχαριστω προκαταβολικα!!!!:weights:

manosvdm
05-01-10, 09:47
αυτα ειναι για τελευταια ελπιδα

δοκιμασε πρωτα ισοροπημενα 6 γευματα
cardio πρωι πριν το πρωινο 5-6 φορες την ευδομαδα 40-50 min
cycle υδατανθρακες

και η κοιλια θα φυγει για πλακα.

με 178 και 78 κιλα κατεβαινεις πανευκολα:green:

ataraxos
05-01-10, 15:21
απλα εχω κολλησει κ α κανω "σωμα" :weights: γιαυτο!!και ειπα σε συνδιασμο με γυμναστηριο αν γινοταν κτλ :rolf:

sTeLaKoS
05-01-10, 15:38
Μόνο του σπανού τα γένια σε γίνονται. Υπάρχουνε πολλοί δρόμοι να σε οδηγήσουν στο προορισμό σου, το θέμα είναι ποιον θα διαλέξεις εσύ.
Ξεκίνα με αυτόν της σωστής διατροφής. Ότι λιποτροπικό κι αν πάρεις, αν δε βάλεις σε μια τάξη τα γεύματα σου και δε βγάλεις ένα σωστό διατροφικό πλάνο τπτ δε θα δουλέψει.

thegravijia
05-01-10, 16:03
απλα εχω κολλησει κ α κανω "σωμα" :weights: γιαυτο!!και ειπα σε συνδιασμο με γυμναστηριο αν γινοταν κτλ :rolf:
βρες θερμιδες συντηρησεις
φτιαξε διατροφη μετρωντας τα παντα απο θερμιδες
κανε κυκλικη ληψη υδατανθρακα
μαθε να κανεις προπονηση
κτλ
σε 2-3 χρονια απο τωρα με μπολικο διαβασμα και πολλααα λαθη πιστευω θα βρεις μια ακρη:)

sTeLaKoS
05-01-10, 17:24
βρες θερμιδες συντηρησεις
φτιαξε διατροφη μετρωντας τα παντα απο θερμιδες
κανε κυκλικη ληψη υδατανθρακα
μαθε να κανεις προπονηση
κτλ
σε 2-3 χρονια απο τωρα με μπολικο διαβασμα και πολλααα λαθη πιστευω θα βρεις μια ακρη:)


Στο έχω ξαναπεί Bill, μη τρομάζεις τον κόσμο και θα τον χάσουμε! :green: