PDA

Επιστροφή στο Forum : Καινούργιο πρόγραμμα. Να συνεχίσω με γράμμωση?



Littlejohn
11-01-10, 08:25
Παιδιά καλημέρα...
Τους τελευταίους 3 μήνες ολοκλήρωσα τα δύο προγράμματα γράμμωσης που έχει παραθέσει στα ανάλογα τόπικ ο Ioannis1...
Από εδώ και πέρα πως προτείνετε να συνεχίσω? Να σημειώσω ότι είμαι ακόμα στο κόψιμο και θα συνεχίσω να είμαι, τουλάχιστον μέχρι τον Αύγουστο (όπου έχω υπολογίσει να είμαι στα 8% λίπος στα περίπου 83 κιλά)...
Να συνεχίσω με πρόγραμμα γράμμωσης ή να ασχοληθώ με κάτι διαφορετικό το οποίο θα μου επιτρέψει να επικεντρωθώ σε προβληματικές μυικές ομάδες (τουλάχιστον από πλευρά δύναμης) ?

Θα ήθελα κάτι καινούργιο και δεν θέλω να επαναλάβω τα δύο προαναφερθέντα προγράμματα (αυτά θα τα επαναλάβω στο τελικό κόψιμο). Έχετε υπόψιν, κάποιο άλλο πρόγραμμα γράμμωσης ή κάτι αλλο, να δοκιμάσω? Ή τέλοσπαντων τι συμβουλεύετε να κάνω? :welcome:

albertob30
12-01-10, 17:27
εγω λεω μικρε-τεραστιε γιαννη προς το παρον να παιξει καμια φοτο να σε δουμε ?? :bowdown:

savage
12-01-10, 18:34
εγω λεω μικρε-τεραστιε γιαννη προς το παρον να παιξει καμια φοτο να σε δουμε ?? :bowdown:

+1

Littlejohn
13-01-10, 08:50
Φώτο θα παίξουν με το που πιάσω τον δεύτερο μου μεγάλο στόχο (από τους 3 που έχω θέσει από τότε που ξεκίνησα). Δηλαδή 93-95 κιλά με 12% bf (τόσο τουλάχιστον το`χω υπολογίσει)...
Οπότε μιλάμε για 4-5 μήνες από τώρα...

Τώρα τι να δείξω? Τα προκοίλια? :rolf: :rolf:

----------------------------------------------------------------------------------------

Θα δώσετε καμμιά πρόταση-συμβουλή στην αρχική ερώτηση του τόπικ?:turtle:

albertob30
14-01-10, 03:47
Φώτο θα παίξουν με το που πιάσω τον δεύτερο μου μεγάλο στόχο (από τους 3 που έχω θέσει από τότε που ξεκίνησα). Δηλαδή 93-95 κιλά με 12% bf (τόσο τουλάχιστον το`χω υπολογίσει)...
Οπότε μιλάμε για 4-5 μήνες από τώρα...

Τώρα τι να δείξω? Τα προκοίλια? :rolf: :rolf:

----------------------------------------------------------------------------------------

Θα δώσετε καμμιά πρόταση-συμβουλή στην αρχική ερώτηση του τόπικ?:turtle:

εγω αν δεν βαλεις φοτο δεν μιλαω :turtle: