PDA

Επιστροφή στο Forum : Γενικές ερωτησεις MERZEKOS



MERZEKOS
08-01-10, 16:41
GEIA SAS PEDIAAAAAA EIMAI KENOURIOS EDW ! EGW TWRA AKOULOTHO AUTO TO PROGRAMA ! THELO GRAMOSI ME OGKO MAZI KALO EINAI AUTO TO PROGRAMA?







****μεταφέρθηκαν εδω τα μηνύματα σου, οτι απορειες εχεις μπορεις να ρωτησεις εδω****

KATERINI 144
08-01-10, 16:53
καλο ειναι, γραφε με ελληνικα μικρα γραμματα, καλος ηρθες.

MERZEKOS
08-01-10, 23:24
να ροτισο θελο να μεγαλοσο τα χερια πιο πολι, να κανο κθε μερα χερι?

GEORGEXX1
08-01-10, 23:51
να ροτισο θελο να μεγαλοσο τα χερια πιο πολι, να κανο κθε μερα χερι?

το μονο που θα καταφερεις ειναι να
κανεις ζημια, και να μην μπορεις να
κανεις καθολου βαροι, αφου δεν θα μπορεις να
κουνεισης τα χερια απο υπερκοπωση

MERZEKOS
09-01-10, 00:40
ααααα οκ ! ευχαριστο ! διλαδι 2 φορες την εβδομαδα καλα ειναι?

GEORGEXX1
09-01-10, 01:07
ααααα οκ ! ευχαριστο ! διλαδι 2 φορες την εβδομαδα καλα ειναι?

:thumbup::thumbup:

MERZEKOS
09-01-10, 15:30
παιδια εγω ασχολουμε με γυμναστικι 3 χρονια εχο δει τρελι διαφορα πανο μου ! εχο γνοριση πολους bodybulder ! ο κολιτος μοθ νταμαρη ειναι! αλλα ποθ να φανταστιτε προπερσι ειμουν 55 κιλα και τωρα 80 ι ηλικια μ ειναι 16 και μαρτιο κλινο τα 17 ! βασικα φοτο πος βαζο για να μ πιτε τι γνομησας ??

KATERINI 144
09-01-10, 15:45
ριξε μια ματια εδω στα τελευταια ποστ: Πως να 'ανεβάσετε' φωτογραφίες στο forum (http://www.forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=1564)


Με την καινουργια εκδοση του :bodybuildinggr: έχω εντοπίσει τρεις διαφορετικούς τρόπους ανεβασματος φωτογραφιών :

1)Ο πιο ενδεδειγμένος τρόπος πλεον είναι να ανεβαζουμε φωτογραφίες μέσω του φόρουμ.Τα βήματα είναι τα εξης :όταν ανοιγει το πλαισιο που γραφουμε παταμε το εικονίδιο του συνδετηρα.Απο εκει και πέρα πηγαίνοντας στην επιλογή Upload File from your Computer πατώντας την Αναζήτηση βρίσουμε την εικονα μεσα από τον υπολογιστη μας όπου είναι αποθηκευμενη.Παταμε ανεβασμα και η φωτογραφία επισυναπτεται στο μηνυμα μας.
Μεγάλη προσοχη στην αναλυση γιατί υπάρχει όριο,ειδικα για αυτες που είναι από ψηφιακες,αν εχουν μεγαλη αναλυση τις "κατεβαζουμε" μέσω καποιου προγραμματος.Εγω προσωπικα τις βαζω max 800*600 και μου ανεβαινουν κανονικα.

2)Η δευτερη επιλογη είναι μεσω άλλων sites όπως imageshak ή photobucket με το ρίσκο βεβαια ότι αν καποια στιγμή κεινοι "ξεκρεμασουν" την φωτό από το site τους χάνεται και από το φόρουμ.
Με αυτη την διαδικασία πηγαίνουμε πάλι στο εικονίδιο του συνδετήρα και πατάμε την επιλογή Upload File from a URL εισαγάγωντας το link που μας δίνει το imageshak ή photobucket και πατάμε ανεβασμα ή πατάμε το έτοιμο εικονίδιο που υπάρχει στο πλάισιο με το τοπιο που παλι μας παραπέμτει να δώσουμε link.

3)Απ΄οτι είδα παιδια,όταν πρόκειται για φωτογραφία που εχουμε βρεί ηδη σε σελίδα του ιντερνετ ,εισαγωγη εικονας γίνεται και με απλή αντιγραφη και επικολληση της εικονας μεσα στο πλαισιο,μαλιστα σε συτη την περιπτωση φαίνεται κατευθειαν μεγαλη,αν βεβαια βγει αυτή από την σελίδα που την δανειζόμαστε πάλι χάνεται από το φόρουμ μας.

Ελπίζω να σας κατατόπισα λίγο.

MERZEKOS
09-01-10, 16:08
θα προσπαθισο εθχαριστο παντος!¨ :D

MERZEKOS
10-01-10, 00:57
ρε παιδια πιοσ εχι msn ? για να μ πι καπια πραγματα !??

jmone
10-01-10, 01:03
άνοιξε ένα θέμα με τα ερωτήματα σου που δεν απαντήθηκαν μέσω της
αναζήτησης και όλες σου οι απορίες θα επιλυθούν :D

MERZEKOS
10-01-10, 14:01
ααααα οκ :D ι ασκισις στον ογκο γινοντε αργα ι γριγορα?

MERZEKOS
11-01-10, 16:08
katerini! ola ta lefta to video me ta peristeria oaoaxoaoxo

MERZEKOS
11-01-10, 16:21
οπ συγνομι κσεχασα οτι πρεπι ελλινικα ! παιδια εθτιακσα alpoum παρτε ματι φοτο μ ! αααα σιμερα κσεκιναω αυτο το προγραμα !βασικα παιδα το ονιρο μ ειναι να βγο σε αγονεσ και θα τα καταφερο το εχο παρι αποφασι! ιωαννη σου χροσταμε πολα εγω εδω μπενο σχεδον 1 χρονο και ακολουθο αυτα που λεη ο ιωαννης και με εχουν βοηθισι πολι ! απο 55 κιλα πιγα 80 σασ ευχαριστο ολους :D

MERZEKOS
13-01-10, 16:04
ρε παιδια προτου παω γυμναστιριο τι να τροω?

NASSER
13-01-10, 16:06
ρε παιδια προτου παω γυμναστιριο τι να τροω?

Στο φορουμ τιο διαβασες? Στο γυμναστηριο τι σου σύστησαν?
Μια ωρα πριν το γυμναστηριο σιγουρα κατι ελαφρυ...

MERZEKOS
13-01-10, 16:08
ας πουμε 1 μπανανα ειναι καλα ? :p

MERZEKOS
13-01-10, 16:09
βασικα εγω εχο δικο μ γυμναστιριο ;)

KATERINI 144
13-01-10, 16:29
παρομοιες ερωτησεις στο μελλον για τη διευκόλυνση ολων μας καν'τες εδω: Γενικές ερωτήσεις για διατροφή (http://www.forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5037)

καλύτερα διαβασε πρωτα το φορουμ οπως σου λεει ο νασσερ γιατι ακρη ετσι δε θα βγαλεις.

MERZEKOS
14-01-10, 18:00
Η ετερια MUSCLETECH ειναι καλι? ι μπα?

gj
14-01-10, 18:03
Η ετερια MUSCLETECH ειναι καλι? ι μπα?
Eτοιμασου τωρα για γερο κρα:P:P:P Εδω μεσα παιζουν φανατικοι αντι- muscletech ...
Εξαρταται παντως απο το προιον που σε ενδιαφερει

KATERINI 144
14-01-10, 19:46
η εταιρία μια χαρα ειναι, οι διαφημισεις της ειναι για κλωτσιες......

MERZEKOS (http://www.forum.bodybuilding.gr/member.php?u=3835)

δες λιγο τα ποστ που εχεις κάνει

http://www.forum.bodybuilding.gr/search.php?searchid=726823

προφανώς ρωτας για να βοηθηθείς, έχουμε ολη την καλη διάθεση να σε βοηθησουμε, μπορεις σε παρακαλώ να μας βοηθήσεις και εσυ με το να μη γράφεις οτι ναναι οπου ναναι?!

μελος σου εχει προτείνει να ανοιξεις ενα θεμα και να ρωτήσεις τις οποιες απορίες σου εκει! σεβασου το χωρο που σε φιλοξενεί φιλε μου....................

MERZEKOS
14-01-10, 20:30
Ρε φιλε εγω εκανα εγραφι εδω για να ροτισο καπια πραματα που κσερο αλλα δεν ξερο αμα ειναι σοστα γιαυτο εκανα εγραφι εγς για να σ δοσο να καταλαβις ασχολουμε 3 χρονια σοβαρα με το bodybuilding κσερο παρα πολα αλλα ροταω για να σιγουρευτο !( κακο ειναι) εντακσι αμα ειναι και αυτο κακο να μπο σε αλι ιστοσελιδα τι να πω!!! αμα εκανα κατι λαθος συγνομη!!

KATERINI 144
14-01-10, 21:00
προφανώς ρωτας για να βοηθηθείς, έχουμε ολη την καλη διάθεση να σε βοηθησουμε, μπορεις σε παρακαλώ να μας βοηθήσεις και εσυ με το να μη γράφεις οτι ναναι οπου ναναι?!

μελος σου εχει προτείνει να ανοιξεις ενα θεμα και να ρωτήσεις τις οποιες απορίες σου εκει! σεβασου το χωρο που σε φιλοξενεί φιλε μου....................
δε βλεπω να λεω πουθενα πως κακος ρωτας, αλλα σου λεω, και πιστεύω καταλαβαίνεις,

πιστεύω απο το μπαχαλο δε λυνεις απορίες αλλα μπερδεύεσαι περισσότερο, γιαυτο προσπαθούμε να εχουμε μια σειρά εδω μεσα, αν σε αλλες ιστοσελιδες που ειναι μπαχαλο βολεύεσαι καλύτερα...........δίκη σου η κρίση, και αυτο παει στο τελευταίο που λες για αλλη ιστοσελιδα, φυσικα και τους θελουμε ολους στην παρεα μας αρκεί να τηρούνται κάποιοι στοιχειώδης κανόνες απο μερους τους........

kyriakos23
15-01-10, 00:11
αυτο το site ειναι οτι καλυτερο.
με εκανε να κανο κορμι που ουτε εγω δεν φανταζομουνα

MERZEKOS
15-01-10, 14:52
το κσερο οτι ειναι πολι καλο εγω εδω μπενο 1 χρονο απλος δεν ιχα κανι εγραφι τωρα προσφατα εκανα ! ας πουμε τορα θελο να ροτισο κατι που να το ροτισο? αμα το πο εδω θα μ πιτε ακιρο και δεν θα μ απαντισι κανις :p που να ροτισο?

KATERINI 144
15-01-10, 15:00
αν η ερωτηση ειναι για διατροφη εδω: Γενικές ερωτήσεις για διατροφή (http://www.forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5037)

αν ειναι για συμπληρωματα εδω: Γενικές ερωτήσεις για συμπληρώματα (http://www.forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5401)

και παει λεγοντας................

αναλογα τη θελεις να ρωτησεις κανε την ερωτηση σου σε ενα θεμα που να ειναι σχετικο με αυτο που ρωτας. :welcome::welcome:

MERZEKOS
15-01-10, 15:03
εεεεε αυτο που θελο να ροτισο δεν κσερο που να το ροτισο στο λεω εδω και μετα το διαγραφο αμα ειναι! :P θελο να πω οτι οταν ι μειης ειναι σαν να καρδιοχτιπουν τι γινετε μικρενουν ι μεγαλονουν?:p

Muscleboss
15-01-10, 15:17
εεεεε αυτο που θελο να ροτισο δεν κσερο που να το ροτισο στο λεω εδω και μετα το διαγραφο αμα ειναι!

φίλε μου, αυτή η απάντηση δεν είναι λογική. O moderator δεν ειναι υποχρεωμένος να μετακινεί τα δικά σου μηνύματα αν δεν έχεις τη λογική κρίση να τα θέσεις εκεί που πρέπει και τα πετάς όπου νάναι.

επανέλθετε στο θέμα, ή απεθυνθείτε στην κατηγορία που πρέπει. οτι δήποτε άσχετο θα διαγράφεται.

ΜΒ

MERZEKOS
15-01-10, 15:28
ενταξη φιλε μ εχισ δικιο ! αλλα αυτιν τιν εροτισι που να τιν κανο ? σιμπλιροματα? διατροφι? ελινικο bodybuilding ? σινταγες? φοτο βιτεο μελον?λιποδιαλιτεσ? η ασκισισ γυμναστικις? βασικα πριν 2 μερεσ εκανα εγραφι και δεν κσερο τιποτα τι γινετε ! συγνομη!!

KATERINI 144
15-01-10, 15:46
μπορεις να κανεις εδω τις ερωτησεις σου αφοβα :green:

MERZEKOS
15-01-10, 16:04
οκ ευχαριστο πολι ! λιπον οταν ο μειης ειναι σαν να καρδιοχτιπι μεγαλονι η μικρενι η τιποτα αλλο??

TRIANTAFYLLOU
15-01-10, 18:53
οκ ευχαριστο πολι ! λιπον οταν ο μειης ειναι σαν να καρδιοχτιπι μεγαλονι η μικρενι η τιποτα αλλο??


ούτε το ενα ούτε το άλλο

giannis64
15-01-10, 19:26
λιπον οταν ο μειης το παθενει αυτο,εχει κουραστει και παει για υπερκοποση!

MERZEKOS
15-01-10, 21:28
οχ εμενα ολο το σομα κανι ετσι διλαδι πρεπη να κσεκουραστο :p χαχαχα και κατι αλλο κανο ογκο κιλιακουσ καθε ποτε κανο?

KATERINI 144
16-01-10, 00:16
με 2-3 φορες τη βδομαδα εισαι τζετ.

MERZEKOS
16-01-10, 00:28
ευχαριστο ! σε 2 χρονια θελο να βγο σε αγονες! αλιθεβι οτι αμα δεν εχις παρι αναβολικα δεν μπορισ να κατεβισ σε αγονεσ?

KATERINI 144
16-01-10, 00:41
εξαρτατε, αν ενοεις το ολυμπια μπορει να τα χρειαστείς.

TRIANTAFYLLOU
16-01-10, 01:12
ευχαριστο ! σε 2 χρονια θελο να βγο σε αγονες! αλιθεβι οτι αμα δεν εχις παρι αναβολικα δεν μπορισ να κατεβισ σε αγονεσ?


εδω ισχύει ότι ισχύει σε όλα τα αθλήματα είναι το τι μυαλό κουβαλάει ο καθενας αλλα στο ββ αν κάποιος είναι ταλέντο και έχει σωστες αναλογίες και γραμωση μπορεί να κερδίσει ογκοδέστερο αθλητη .

αλλα αν κάποιος δεν θελει να μπεί στα βαθια αλλα του αρέσει να αγωνίζετε παρα αυτα τότε υπάρχουν και οι κατηγορίες φίτνες που άνετα αφου ρωτας αν γίνετε και εγω λέω αν έχεις τα προσόντα γίνετε και να κερδίσεις χωρις φαρμακα , αλλα τα χαρακτηριστικα που πρέπει να έχει ενας αθλητης για να το κάνει αυτο εκτος το σωματικό ταλέντο είναι επιμονη και υπομονή , αν δεν τα έχει αυτα ας παίξει μπάλα και αυτό αγωνισμα είναι , δεν είναι δηλαδή μονόδρομος τα φαρμακα

MERZEKOS
16-01-10, 15:34
ευχαριστο Ηλια ! ωρεα τοτε επιδι πιστεβα οτι πρεπι να παρισ για να βγισ σε αγονεσ ! και μετα ιχα ψιθι να παρο φαρμακα! τελικα δεν θα παρο :P

NASSER
16-01-10, 16:06
ευχαριστο Ηλια ! ωρεα τοτε επιδι πιστεβα οτι πρεπι να παρισ για να βγισ σε αγονεσ ! και μετα ιχα ψιθι να παρο φαρμακα! τελικα δεν θα παρο :P

εδω να γραφεις δεν εμαθες ακομα, φαρμακα ηθελες να παρεις? :green:
Που και που κανε κανέναν ορθογραφικό ελεγχο στο word γιατι ειναι κουραστικό το γράψιμο σου.
Επειτα καλο ειναι να παρακολουθησεις απο κοντα αγωνες και επειτα να αποφασισεις αν θες να ακολουθησεις.

Muscleboss
16-01-10, 16:08
εδω να γραφεις δεν εμαθες ακομα, φαρμακα ηθελες να παρεις? :green:

Πέστα χρυσόστομε NASSER!

MERZEKOS η ορθογραφία των ποστ σου είναι βλασφημία προς την ελληνική γλώσσα. Κάνε κάτι γιατί δε σε βλέπω καλά.

ΜΒ

vAnY
16-01-10, 17:02
+ 100000000 :thumbup:

TakisV
16-01-10, 17:43
Tελικα έχουν δίκιο οι ειδικοί που λένε ότι η σημερινή νεολαία με τα greekenglish έχει πάψει να γράφει σωστά ελληνικά. Φανταστείτε τι θα γίνει σε λίγα χρόνια.

Συγνώμη για το off topic αλλά...

MERZEKOS
16-01-10, 17:53
enas enas re paidia :P egw exo mathi na grafo etsi giauto mperdevome kai den dino poli vasi sta elinika ;) χαχαχα αγονες βλεπο και απο κοντα!! αλλα δεν θελο να παρο :p

NASSER
16-01-10, 17:58
enas enas re paidia :P egw exo mathi na grafo etsi giauto mperdevome kai den dino poli vasi sta elinika ;) χαχαχα αγονες βλεπο και απο κοντα!! αλλα δεν θελο να παρο :p

Ειναι το τελευταιο ποστ σου που ειναι εκτος κανονισμων του φορουμ. Στο επομενο θα σβηνονται και εσυ θα υποστεις τις συνέπειες.

savage
16-01-10, 19:03
εδω να γραφεις δεν εμαθες ακομα, φαρμακα ηθελες να παρεις? :green:
Που και που κανε κανέναν ορθογραφικό ελεγχο στο word γιατι ειναι κουραστικό το γράψιμο σου.


:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:
Γεια σου ρε Νασσερ,θεε!!!!
Πες τα Χρυσοστομε!!!
Γιατι μετα θα λενε εμενα κακο,που ανοιξα το thread "ορθογραφικα λαθη" χθες βραδυ!!!:green:

MERZEKOS
16-01-10, 21:56
οκ ! παιδια εσεις που βγενετε σε αγονες τι δουλια κανετε ? εκτοσ απο το bodybuilding? ε?

Παναγιωτης
16-01-10, 23:30
οκ ! παιδια εσεις που βγενετε σε αγονες τι δουλια κανετε ? εκτοσ απο το bodybuilding? ε?

εκτος απο σιδερας ειμαι και υπερ ηρωας.

αλλα το βραδυ μονο.

MERZEKOS
16-01-10, 23:43
χαχαχα ! οχι ενοω εχετε γυμναστιριο ! γιατη παιδια πολα τα εξοδα για εναν bodybuilder :P

TakisV
16-01-10, 23:44
οκ ! παιδια εσεις που βγενετε σε αγονες τι δουλια κανετε ? εκτοσ απο το bodybuilding? ε?

Τα άτομα που κατεβαίνουν σε αγώνες μπορεί να κάνουν οποιοδήποτε επάγγελμα δεν νομίζω ότι το επάγγελμα έχει σχέση με το bodybuilding...Ούτε είναι απαραίτητο να είσαι ιδιοκτήτης γυμναστήριου για να κατέβεις σε έναν αγώνα.
Θα ήθελα να μας πεις με πιο σκεπτικό έκανες αυτήν την ερώτηση γιατί έχω απορία...

TakisV
16-01-10, 23:48
χαχαχα ! οχι ενοω εχετε γυμναστιριο ! γιατη παιδια πολα τα εξοδα για εναν bodybuilder :P

Γιατί πιστεύεις ότι όσοι έχουμε δικά μας γυμναστήρια βγάζουμε τρελά λεφτά?
Δυστυχώς δεν είναι έτσι αγαπητέ μου φίλε...Οι περισσότεροι αυτό νομίζουν και γι αυτό τα γυμναστήρια έχουν γίνει σαν τα περίπτερα με αποτέλεσμα να παίρνουν όλοι ένα κομμάτι από την ίδια πίτα.

MERZEKOS
17-01-10, 01:23
εεε ενταξη ειναι και η ικονομηκι κριση ειναι πολα ! τελος παντον ! αλλα τωρα για να βγαλις λεφτα πρεπη να εισαι γνοστος ! να εχις παει και 2 φορες mr.olympia αυτι βγαζουν πολα απο γυμναστιρια!

MERZEKOS
17-01-10, 14:50
Να ροτησο η nitro-tech kai cell- tech λενε τιποτα?

sTeLaKoS
17-01-10, 14:59
Να ροτησο η nitro-tech kai cell- tech λενε τιποτα?

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=6321&highlight=nitro-tech

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=6395&highlight=nitro-tech

MERZEKOS
17-01-10, 16:05
Δεν πολυ καταλαβα αλλι λενε καλι αλη λενε βλακια! τωρα αντε να βγαλις ακρη :P παντος εγω που τιν περνο εβαλα 25 κιλα στο σομα μ !

savage
17-01-10, 20:51
παντος εγω που τιν περνο εβαλα 25 κιλα στο σομα μ !

να τα εκατοστησεις!!!!:rolf:

AGGELOS.K
17-01-10, 22:31
Δεν πολυ καταλαβα αλλι λενε καλι αλη λενε βλακια! τωρα αντε να βγαλις ακρη :P παντος εγω που τιν περνο εβαλα 25 κιλα στο σομα μ !
25 κιλά........:shock:.........:shock:??????πως τα κατάφρες ρε θηρίο

TakisV
18-01-10, 08:12
Δεν πολυ καταλαβα αλλι λενε καλι αλη λενε βλακια! τωρα αντε να βγαλις ακρη :P παντος εγω που τιν περνο εβαλα 25 κιλα στο σομα μ !

Το οτι εβαλες 25 κιλα δεν σημαινει οτι ειναι και καλη...
25 κιλά σε πόσο χρονικό διάστημα τα έβαλες και που τα έβαλες?
Τι δόσεις celltech χρησιμοποιούσες?
Τα 25 κιλά αν είναι σε μικρό χρονικό διάστημα σίγουρα είναι υπερβολή και δεν νομίζω να ευθύνεται μόνο η φόρμουλα κρεατίνης που έπινες εκτός εάν χρησιμοποιούσε αρκετές δόσεις καθημερινά και λάθος ώρες με αποτέλεσμα να δίνεις στον οργανισμό σου μεγάλες ποσότητες απλού υδατάνθρακα και να βάζεις απλά λίπος. Πάντως σίγουρα στην κατηγορια της celltech υπάρχουν πιο αξιόλογα προϊόντα από αυτό που παίρνεις ένα search στο forum θα σε πείσει.

MERZEKOS
18-01-10, 16:15
Τα κιλα τα πιρα σε 2 χρονια βασικα επερνα τιν nitro-tech μονο εβαλα 20 κιλα και μετα πιρα και cell-tech kai pira alla 5 kai pali legontas ! kai den ta pira se lipos ;) και στις αρχες επερνα καθε μερα 1 skup nitro! τι να πω παντοσ εδω στιν περιοχι που μενο παθαν πλακα λενε οτι περνο anabolica :p

KATERINI 144
18-01-10, 16:23
για βαλε καμια φωτογραφια ρε θυριο να σε δουμε!!

MERZEKOS
18-01-10, 16:34
δεν κσερο ποσ βαζο αλλα εχο βαλι 3 παλιεσ νομιζο σε αλπουμ για τσεκαρε !

KATERINI 144
18-01-10, 16:38
τις ειδα καλος εισαι, καλα ποσα κιλα ήσουν και πηρες αλλα 25 ρε μερζεκος?

-beba-
18-01-10, 16:38
Mπράβο σου. Είσαι πολύ καλός.:clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Βάλε κάποια από αυτές αν θέλεις για αβαταρ. Είναι πολύ ωραία αυτή στα βράχια.

MERZEKOS
18-01-10, 16:45
αυτες η φοτο ειναι παλιες δεν εχο καμια κενουρια προχηρι ! ειμουν 55 κιλα και τωρα 80 ! ανεβασα αλεσ 2 αλλα δεν ανεβικαν :P

KATERINI 144
18-01-10, 16:52
πατα διαγραφή και σβηστο, διορθώνεται.

MERZEKOS
18-01-10, 22:41
οκ τα καταφερα :p να ροτισο το anabolic halo το κσερετε? η το anaktor p70? αμα τα κσερετε πιτε μ τιποτα ειναι καλα?

Polyneikos
18-01-10, 23:06
Λοιπον εγω θα γίνω τωρα λίγο ο αυστηρος της παρέας.Αυτο που κανεις σε αυτό το τόπικ δεν είναι καθόλου ορθο και δεν συμφωνεί με τους τρόπους χρήσης του φόρουμ..Εχεις ένα τόπικ όπου ουσιαστικα ανοίξαμε το παιχνίδι των ερωτησεων.Λοιπον,επειδη όλα αυτα που ρωτας έχουν απαντηθει αλλά εσυ δεν θες να μπεις στην διαδικασία,θα σε βοηθησω εγω :

Anator P70 (Muscletech) (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=771&highlight=anator)

HALO (Muscletech) (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=2428&highlight=halo)

Nitrotech (Muscletech) (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=45&highlight=cell+tech)

Nitro-Tech Hardcore (Muscletech) (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=867&highlight=cell+tech)

Cell-tech (Muscletech) (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=711&highlight=cell+tech)

Στο καθε αναλογο τόπικ όπου εχεις μια απορία θα την παραθετεις εκει.

MERZEKOS
18-01-10, 23:28
ευχαριστο! αλλα τωρα αντε να βγαλης ακρη ο αλος λεη πολι καλι ο αλοσ******** ελεος! :P ρε παιδια μποριστε να με βοηθισετε να μεγαλοσο το χερι μου 1 φορα τιν εβδομαδα καλα ειναι?


Προσεχε τις εκφρασεις σου***mods team***

Polyneikos
18-01-10, 23:41
Ναι,μην το κανεις πιο συχνα..

MERZEKOS
19-01-10, 00:12
ευχαριστο :D

MERZEKOS
19-01-10, 14:54
takisV να σε ροτισο εχισ σχεση τιποτα με τα μεθανα εχισ ερθη ποτε στα Μεθανα?

Παναγιωτης
19-01-10, 21:51
takisV να σε ροτισο εχισ σχεση τιποτα με τα μεθανα εχισ ερθη ποτε στα Μεθανα?

?!?!?!?!?

TakisV
19-01-10, 22:07
takisV να σε ροτισο εχισ σχεση τιποτα με τα μεθανα εχισ ερθη ποτε στα Μεθανα?

Οχι φιλε μου δεν εχω σχεση με Μεθανα ουτε ετυχε να εχω ερθει ποτε προς το παρον. Οταν ομως αρχισουν τα τα "αρθριτικά" ή τα "ρευματικά" τοτε ειναι σιγουρο οτι θα ερθω.... :)

billys15
20-01-10, 14:57
Τα κιλα τα πιρα σε 2 χρονια βασικα επερνα τιν nitro-tech μονο εβαλα 20 κιλα και μετα πιρα και cell-tech kai pira alla 5 kai pali legontas ! kai den ta pira se lipos ;) και στις αρχες επερνα καθε μερα 1 skup nitro! τι να πω παντοσ εδω στιν περιοχι που μενο παθαν πλακα λενε οτι περνο anabolica :p

Δεν γίνεται να πήρες 25 κιλά χωρίς να βάλεις λίπος,μην είσαι απόλυτος.Γιατί δεν λες έστω "πήρα κάποια σε λίπος,αλλα τα περισσότερα σε μύες" ? :)

MERZEKOS
20-01-10, 15:34
εεεε δεν ειμαι και τελιοσ στεγνος αλλα το καλοκερη ειμαι :p xaxa κσερισ τι εχο τραβικση για να παρο αυτα τα κιλα ? ασε χτεσ ετρεχα σιν βροχη για να παω γυμναστιριο ηδικα με τιν διατροφι ολι μερα με ενα κουταλη στο χερη ειμαι :p

MERZEKOS
20-01-10, 16:30
takisV Ελλα και θα σε φτιακσο ! εχι ωρεα κοριτσια εδω ;) αχαχαχαχαα

MERZEKOS
20-01-10, 22:04
Ρε παιδια πιτε τιποτα για να μεγαλοσο το χερη μ γριγορα προτου ερθη το καλοκερη ;) αν μπορητε βοηθιστεμε :D

billys15
21-01-10, 00:41
Το πρόγραμμα σου έχει μονο προπόνηση χεριών μέσα? Για να ενδιαφερθείς να μεγαλώσεις μια συγκεκριμένη μυϊκή ομάδα,πρέπει πρώτα να βάλεις 30 κιλά μύες πάνω σου..

MERZEKOS
21-01-10, 14:45
οχι το προγραμα που ακουλοθο τωρα ειναι αυτο του ιοανει προγραμα ογκου! βασικα εκανα βλακια εκανα 2 εβδομαδεσ προγραμα γραμοσισ και εχασα 3 κιλα αλλα σιγα σιγα τα κσανα περνο :P

MERZEKOS
21-01-10, 19:32
κατερινι ! ποσα χρονια κανις gym?

Παναγιωτης
21-01-10, 22:17
Το πρόγραμμα σου έχει μονο προπόνηση χεριών μέσα? Για να ενδιαφερθείς να μεγαλώσεις μια συγκεκριμένη μυϊκή ομάδα,πρέπει πρώτα να βάλεις 30 κιλά μύες πάνω σου..

axxaaxxaxaxaxaaxaxax

MERZEKOS
22-01-10, 15:37
ρε παιδια η τεστοστερονι κανι πολι κακο??

KATERINI 144
22-01-10, 15:44
οχι καλο ειναι, αν δεν παράγεις τεστοστερόνη δεν εχεις πιεση στα ''υδραυλικα'' αν με πιανεις.

MERZEKOS
22-01-10, 16:01
αχαχαχαχ εγω νομιζο πος ο στεροηδις το κανι αυτο :p

KATERINI 144
22-01-10, 16:23
απο διατροφή δεν εχεις ιδέα τωρα θα μας πεις τη γνώμη σου και για τα αας, στείλε ενα πμ στον liosis να συνεννοηθείς, στο εξής φρόντισε οι ερωτήσεις σου να ειναι ΣΟΒΑΡΕΣ και ΠΛΗΡΗΣ αλλιώς σε βλεπω να μας αποχαιρετάς :welcome::welcome::welcome::welcome:

MERZEKOS
22-01-10, 19:51
Οπα οπα οπα κσερο τα παντα σιμπεριφερομε ετσι γιατη δεν κσερο τι να πω βαριεμε γιαυτο :p απο διατροφι κσερο απο σιμπλιροματα κσερο κσερο και πια κaνουν δουλια και πια οχι! ;) προσπαθο να βαλο κενουριες φοτο αλλα δεν μπενουν ! και ειμαι και 16 χρονον ;) και σε 2 χρονια θα βγο και σε αγονες! τωρα εσενα στα ??? αλλα οκ :P

Haris Pilton
22-01-10, 20:13
Οπα οπα οπα κσερο τα παντα σιμπεριφερομε ετσι γιατη δεν κσερο τι να πω βαριεμε γιαυτο :p απο διατροφι κσερο απο σιμπλιροματα κσερο κσερο και πια κaνουν δουλια και πια οχι! ;) προσπαθο να βαλο κενουριες φοτο αλλα δεν μπενουν ! και ειμαι και 16 χρονον ;) και σε 2 χρονια θα βγο και σε αγονες! τωρα εσενα στα ??? αλλα οκ :P

Εχεις καποια μορφη δυσλεξιας;

zarras
22-01-10, 20:16
<-- zarras was here

http://umbcadmissionsblog.files.wordpress.com/2009/10/suit-up.jpg











σοβαρη υποψηφιοτητα για θρεντ της χρονιας, πριν παει στην μαυρη τρυπα....

KATERINI 144
22-01-10, 20:43
Οπα οπα οπα κσερο τα παντα σιμπεριφερομε ετσι γιατη δεν κσερο τι να πω βαριεμε γιαυτο :p αμα δεν ξέρεις τη να πεις και βαριεσαι καλύτερα ασε το pc και βγες εξω βρες καμια γκομενα να ξελαμπικαρεις μικρε, δε σε βλεπω να εισαι νορμαλ, ισως να σε πείραξε το pc.

MERZEKOS
22-01-10, 21:09
Απο γκομενεσ καλα παμε δοξα το θεω :D για να σου δοσο να καταλαβης ολι μ η φιλη σε αγονες βγενουν θα σου πω 2 παλιους που βγεναν γιατη τουσ νεουσ δεν θα τουσ κσερησ !¨λιπον 1ος αποστολης αλογαριαστος ! 110 gk Γιοργος Λαζαρου ο οπιος εχι βγι και 1ος πολες φορες! ! ;)

KATERINI 144
22-01-10, 21:13
συγχαρητήρια :thumbup:


στο εξής φρόντισε οι ερωτήσεις σου να ειναι ΣΟΒΑΡΕΣ και ΠΛΗΡΗΣ αλλιώς σε βλεπω να μας αποχαιρετάς :welcome::welcome::welcome::welcome:

για να μη ξεχνιόμαστε ε!!

MERZEKOS
22-01-10, 21:52
σιγα ρε φιλε με απιλις? σιγα δεν εχο τιποτα αναγκι για να μ λες ετσι ! αμα ιταν αν μ εδινες τιποτα λεφτα τοτε ας μ το ελεγες ! αμα πισ βλακια δεν σ δινο λεφτα ! τοτε οκ ας μ το ελεγες τωρα δεν στεκη αυτο που λες :P

kaiowas
22-01-10, 21:58
σιγα ρε φιλε με απιλις? σιγα δεν εχο τιποτα αναγκι για να μ λες ετσι ! αμα ιταν αν μ εδινες τιποτα λεφτα τοτε ας μ το ελεγες ! αμα πισ βλακια δεν σ δινο λεφτα ! τοτε οκ ας μ το ελεγες τωρα δεν στεκη αυτο που λες :P

Φίλε μου νομίζω πως έχεις χάσει τη μπάλα:welcome:

KATERINI 144
22-01-10, 21:58
σε 10 μερες αν θα ηρεμήσεις τα ξαναλέμε, μονο φροντισε μη φας κόκκινη την επόμενη φορά...............

:welcome::welcome:

Haris Pilton
22-01-10, 22:08
<-- zarras was here

http://umbcadmissionsblog.files.wordpress.com/2009/10/suit-up.jpg











σοβαρη υποψηφιοτητα για θρεντ της χρονιας, πριν παει στην μαυρη τρυπα....

Eχει που εχει ξεφυγει τελειως το topic.

zarras μαν μου θυμιζεις κατι επικα ποστς στα φορουμ της μπλιζαρντ,λιωνω οταν βλεπω παρομοια.

Παντως το παιδι εχει σχεδον ολα τα γνωρισματα βαριας μορφης δυσλεξιας,μην τον απο'περνεται και αμεσως,βλεπεται οτι κατι δεν παει καλα... :unsure:

KATERINI 144
22-01-10, 22:15
Παντως το παιδι εχει σχεδον ολα τα γνωρισματα βαριας μορφης δυσλεξιας,μην τον απο'περνεται και αμεσως,βλεπεται οτι κατι δεν παει καλα... :unsure:αλλο δυσλεξία και αλλο ειρωνεία, φαντάζομαι είμαστε πέραν του δέοντος ανεκτικοί όλοι οι μοντ αλλά ολα έχουν και ενα όριο.......................

Haris Pilton
22-01-10, 22:22
Εχεις δικιο,απλα δεν το διατυπωσα και'γω σωστα και φανηκε σαν να σου λεω οτι και καλα εισαι υπερβολικος.Ουτε καν. ( Εγω θα τον ειχα σουταρει προ πολλου :P )

Απλα,ανα 4 λεξεις,ζητημα οι 3 πρωτες να συνδεονται και να βγαζουν νοημα.Λεει οτι να'ναι.Εγω ουτε που διαπιστωσα ειρωνια.

Τεσπα,ηδη εχει ξεφυγει το τοπικ αυτο.

MERZEKOS
22-01-10, 22:24
δεν τρελενομε και ολας σιγα ! χαχαχα ελεος! χαρικα παιδια δεν κσαναμπενο εδω bb :p

Muscleboss
23-01-10, 00:27
bye! :wave:

και πολύ έκατσες...

ΜΒ

vAnY
23-01-10, 02:07
πωπω μα εμενα μου'χε σπασει τα νευρα αυτος!!!!:shock:
απορω που καθοσασταν και του απαντουσατε κιολας.... τι δυσλεξια και τετοια ...μα επιτηδες το εκανε εξαλλου φαινεται απο την ωρθωγραφεια...:rolf: και απο τον τροπο που εγραφε... αντε να βγαλει κανεις νοημα....:(

savage
23-01-10, 02:15
μακραν το πιο διασκεδαστικο thread του φορουμ... :rolf::rolf::rolf:

primordial
23-01-10, 13:28
μακραν το πιο διασκεδαστικο thread του φορουμ... :rolf::rolf::rolf:

Θα ήθελα να δώσω πραγματικά πολλά συγχαρητήρια σε όλους σας για την υπομονή και τον τρόπο που το χειριστήκατε μέχρι και την στιγμή του μεγάλου BAN.....


KATERINI144.... πραγματικά δεν έχω λόγια.....
:bowdown::bowdown::bowdown:

KATERINI 144
23-01-10, 15:24
εγω ειλικρινά προσπαθούσα να καταλάβω αν εχει πρόβλημα το παιδί η αν μας δουλεύει, τελικά μάλλον είναι και τα δυο..................

αλλα το θεμα δεν ειναι αυτό, το θέμα είναι πως μερικοί πιστεύουν (και ευτυχώς ειναι ελάχιστοι) πως εδω οι μοντ πληρώνονται για να ανέχονται και να συμμαζεύουν την τσαπατσουλιά τους και τις εξυπνάδες τους,

οι μοντ δεν ειναι έμμισθοι αλλα ουτε και αργόσχολοι που δεν έχουν τη να κάνουν και περνάνε την ωρα τους παριστάνοντας την αστυνομία στο συγκεκριμένο φόρουμ, απο χομπι το κάνουν και προσπαθούν να ειναι πάνω απο ολα άνθρωποι,

πρέπει μερικοί να καταλάβουν πως εδω δεν μπήκαν μονο για να βοηθηθούν και οταν μάθουν αυτα που θέλουν θα αφήσουν τις τσαπατσουλιές τους και θα φύγουν, εδω μεσα ειναι φορουμ που στα ελληνικά σημαίνει κοινότητα, σε καμία κοινότητα δε θα βοηθηθείς αν δεν προσφέρεις και εσύ.

τωρα αν καποιος θεωρεί πως ειναι ''μαγκιά''
να γράφει οτι να'ναι οπου να'ναι
να ανοίγει για την ποιο απίθανη ερώτηση νεο θεμα, η για ερώτηση που εχει απαντηθεί 500 φόρες γιατί βαριέται να ψαξει με την αναζήτηση,
ή να γραφεις με greeklish οταν βλεπεις πως ολοι οι αλλοι γράφουν ελληνικά,

τη να πω, μαλλον θελει παράσημο για να επιβεβαιωθεί πως ειναι μάγκας, παράσημο δεν ξέρω αν θα πάρει, πάντως σίγουρα δε θα είναι ανεκτός απο εμάς ..........................

δεν είναι ετσι τα πράγματα, πάνω απο ολα πρεπει να εισαι άνθρωπος και να αντιλαμβάνεσαι πως όταν απο κάπου βοηθιέσαι πρέπει να δείχνεις και τον ανάλογο σεβασμό.

giannis64
23-01-10, 22:31
[QUOTE=KATERINI 144;133305]εγω ειλικρινά προσπαθούσα να καταλάβω αν εχει πρόβλημα το παιδί η αν μας δουλεύει, τελικά μάλλον είναι και τα δυο..................

αλλα το θεμα δεν ειναι αυτό, το θέμα είναι πως μερικοί πιστεύουν (και ευτυχώς ειναι ελάχιστοι) πως εδω οι μοντ πληρώνονται για να ανέχονται και να συμμαζεύουν την τσαπατσουλιά τους και τις εξυπνάδες τους,

οι μοντ δεν ειναι έμμισθοι αλλα ουτε και αργόσχολοι που δεν έχουν τη να κάνουν και περνάνε την ωρα τους παριστάνοντας την αστυνομία στο συγκεκριμένο φόρουμ, απο χομπι το κάνουν και προσπαθούν να ειναι πάνω απο ολα άνθρωποι,

ελα τωρα!!! πες μου ποσα περνεις σαν μοντ????????????

οχι τιποτα αλλα να κανεις και μενα και να σου δινω ποσοστα!!!!!!!!:P:P:P:P:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::eleph::eleph::eleph::eleph::eleph::eleph::eleph::eleph::eleph::eleph::eleph::eleph::eleph::eleph::eleph:

KATERINI 144
23-01-10, 23:06
ελα τωρα!!! πες μου ποσα περνεις σαν μοντ????????????

οχι τιποτα αλλα να κανεις και μενα και να σου δινω ποσοστα!!!!!!!!:P:P:P:P γιαννη.............. μεταξύ μας................ δε σε συμφερει, εγω παίρνω 50-50, αλλα σα φιλος στο λεω εμπιστευτικά..................ακούγετε πως ο ηλιας χαλασε την πιατσα και παιρνει 60-40 :shifty::shifty::shifty::shifty: θα πω δυο κουβεντες και εγω και θα πας στο 70-30, δίνεις ενα 5% σε μενα και ήμαστε ολοι ευτυχισμένοι :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

NASSER
24-01-10, 00:17
Παιδια να ξεκαθαρισω πως στους μοντ δεν ειναι ευχαριστω να γινεται μπαν αλλα οταν φτανουμε στα ακρα, η λυση ειναι μονοδρομος.

savage
24-01-10, 01:17
καλα τωρα εδω που τα λεμε νασσερ μου,δε νομιζω οτι χαλαστηκε και κανεις με το συγκεκριμενο ban.χεχε. καλο εκανε στο φορουμ,οχι κακο.
να ρωτησω κατι ψιλοασχετο.σε πολλα μελη που εγραφαν εδω στο φορουμ,και εχουν κανει και posts και σε δημοφιλη θεματα μαλιστα,βλεπω διπλα στο ονομα τους να λεει far away.αυτοι εχουν γινει ban η εχουν διαγραψει οι ιδιοι τον λογαριασμο τους και δεν ειναι πλεον ενεργα μελη?γιατι κανεις απο αυτους δεν γραφει πια,απ'οτι προσεξα.

NASSER
24-01-10, 01:23
καλα τωρα εδω που τα λεμε νασσερ μου,δε νομιζω οτι χαλαστηκε και κανεις με το συγκεκριμενο ban.χεχε. καλο εκανε στο φορουμ,οχι κακο.
να ρωτησω κατι ψιλοασχετο.σε πολλα μελη που εγραφαν εδω στο φορουμ,και εχουν κανει και posts και σε δημοφιλη θεματα μαλιστα,βλεπω διπλα στο ονομα τους να λεει far away.αυτοι εχουν γινει ban η εχουν διαγραψει οι ιδιοι τον λογαριασμο τους και δεν ειναι πλεον ενεργα μελη?γιατι κανεις απο αυτους δεν γραφει πια,απ'οτι προσεξα.

ΝΑι τους εχει ban και ισως να μην φαινεται ή να μην καταλαβαινουν οι περισσοτεροι το λογο, αλλα αυτοι ηταν οι χειροτεροι.
Ελπιζω να μην χρειαστει ξανα να εχουμε τα ιδια γεγονοτα.

giannis64
24-01-10, 15:01
καλα τωρα εδω που τα λεμε νασσερ μου,δε νομιζω οτι χαλαστηκε και κανεις με το συγκεκριμενο ban.χεχε. καλο εκανε στο φορουμ,οχι κακο.
να ρωτησω κατι ψιλοασχετο.σε πολλα μελη που εγραφαν εδω στο φορουμ,και εχουν κανει και posts και σε δημοφιλη θεματα μαλιστα,βλεπω διπλα στο ονομα τους να λεει far away.αυτοι εχουν γινει ban η εχουν διαγραψει οι ιδιοι τον λογαριασμο τους και δεν ειναι πλεον ενεργα μελη?γιατι κανεις απο αυτους δεν γραφει πια,απ'οτι προσεξα.



:clap::clap::clap::clap:

giannis64
24-01-10, 15:03
γιαννη.............. μεταξύ μας................ δε σε συμφερει, εγω παίρνω 50-50, αλλα σα φιλος στο λεω εμπιστευτικά..................ακούγετε πως ο ηλιας χαλασε την πιατσα και παιρνει 60-40 :shifty::shifty::shifty::shifty: θα πω δυο κουβεντες και εγω και θα πας στο 70-30, δίνεις ενα 5% σε μενα και ήμαστε ολοι ευτυχισμένοι :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:



κατσε να το δουλεψω με τον λογιστη μου και θα σου πω. οχι τιποτα αλλα να μην με πιασεις κοροιδο.;)