PDA

Επιστροφή στο Forum : κρεατίνη-λιποδιαλίτες



ThisIsSparta
17-01-10, 21:59
Καταρχην ενα μεγαλο ΓΕΙΑ στην παρεα του ΒΒ. Διαβαζω το φορουμ σας εδω κ μηνες κ πραγματικα εχω μαθει πολλα..!!
Με λενε κωστα ειμαι απο θεσ/νικη κ εχω την εξης ερωτηση: οταν παιρνεις κρεατινη δεν κανει να παιρνεις λιποδιαλιτες? εψαξα στο φορουμ αλλα το μονο που βρηκα ηταν μια απαντηση του Gt η οποια δν με καλυψε ιδιατερα.Αν ειναι ευκολο να μου πειτε αν κανει κ αν δεν, τους λογους. Ευχαριστω για τον χρονο σας!!

NASSER
18-01-10, 01:32
καλωσηρθες στο φορουμ :welcome:
Συστησου μας στα νεα μελη να μαθουμε τη σχεση σου με τον αθλητισμο και το γυμναστηριο.
Την απαντηση την εχουμε αναλυση και μαλιστα αρκετα καλα ο Γιαννης Αναγνωστου.
Οι λιποδιαλυτες ειναι ασχετοι με την κρεατινη. Και φυσικα μπορεις να παρεις και τα δυο μαζι. Κανενα δεν αναιρει την λειτουργια του αλλου.

ThisIsSparta
18-01-10, 15:57
Λοιπον με λενε κωστα ειμαι 21 χρονων απο θεσ/νικη. επεζα 3 χρονια μπασκετ σε ποιο νεαρη ηλικια στον Μεγα αλεξανδρο κ τα 3 τελευταια χρονια ασχολουμαι με γυμναστηρια. μεχρι περσυ ημουν χαλαρος με ολα αυτα δλδ 3 βαρη 1 αεροβιο μονο κ μονο να βαλω αρκετους μυες κ γενικα να δυναμωσω αρκετα. Ερχομενος ομως απο την καλοκαιρινη δουλεια μου κ γνωριζοντας εκει καποιους με πιο οραιο σωμα απο το δικο μου (6 pack κλπ) μου καρφωθηκε η ιδεα να δω κ εγω μια φορα το σωμα μου με αυτα τα μικρα κ αξεια θαυμασμου μαξιλαρακια!!! ετσι αρχισα να ψαχνομαι πιο πολυ στο site σας (μεχρι τοτε εβλεπα απλα ασκησεις) για διατροφες-συμπληρωματα κλπ. Ειμαι 1.89 κ 81 κιλα, εχω να κανω χρονια λιπομετρηση αλλα θα κλεισω ενα ραντεβου συντομα.

Ναsser εχεις δικαιο.Ειχα χαθει με ολα αυτα τα ποστς που εχετε εδω μεσα!! βρηκα ενα του Ioanni που απαντουσε σε ενα μελος κ ελεγε πως τα παιρνει κ οτι δν υπαρχει προβλημα. Σ'ευχαριστω παντως..!!!

NASSER
19-01-10, 01:48
Να σαι καλα και οτι σε προβληματιζει εδω ειμαστε να το λυσουμε.

ThisIsSparta
19-01-10, 01:55
Εγινα και μελος στο φεεισμποοκ(facebook). Nasser καμια συνταντηση για κανα φαγοποτι και κουτσομπολιο θα γινει?

NASSER
19-01-10, 02:02
θα το φροντισουμε! ολα γινονται!